Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-01, 18:15   #781
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzień dobry, Dziewczyny czy używacie lub używałyście Miovelię, albo znacie kogoś kto to stosował i p0mogło?
Kończe drugie opakowanie, czuje się bardzo niedobrze, mam mdłosci i boli mnie podbrzusze zastanawiam sie czy to ma sens - w necie jest bardzo mało informacji na ten temat...
i drugie pytanie czy są tu jakieś fit wariatki jak ja? boję się tego co się z ciałem dzieje, szukam dobrych kremów jakie będzie mozna stosować w ciązy by jak najmniej ciało ucierpiało i w ogole zastanawiam się co zrobić by przytyć tylko tyle ile należy...
pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 18:19   #782
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Sherlook



Ojoj 🤪 No to sporo Heheh z figurą tez tak mam ale jak widzę moja kumpele z swoją córeczka ta już ich magię między nimi to ehh tam zawsze można schudnąć tym bardziej ze potrafiłam mieć 70 kilo i 44 .. wiec wiem ze można schudnąć to nie problem a dziecko , ta miłość , pełna rodzina , jest nie zastąpiona ️🥰🥰 ahhhh mam tyle miłości i tak bardzo pragnę już obdarzyć moje dziecko jej miłością

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Dziękuje Wam dziewczynki ale myśle ze jednak chwila będzie zanim zajdę
Ja z Moim synem zaszlam w ciaze w 1 cyklu .. a tu juz 4 cykl leci .
Ja figury chyba sprzed ciazy nie odzyskam juz tzn fugura okej .. tylko ten brzuch zwisly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny że przynajmniej mamy tutaj się je i każda może opowiedzieć co sama przeżyła, odczuła , jakoś tak wtedy raźniej i wiele możemy się od siebie dowiedzieć i nauczyc

Moj Partner właśnie powiedział że możemy zacząć się stara. powiedziałam mu ze wcale nie jest tak łatwo wie ze jestem tu na forum i opowiadałam mu o staraniach niektórych z wam ze nie ma tak łatwo , ze po kilka mc i mówi ze to możemy zacząć
Przyjemnych starań 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 18:23   #783
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja to się martwię wszystkim 🤣🤣 po pierwsze że będę bardzo gruba (jestem szczupła i dbam o figurę), że nie wrócę do figury po ciąży i będę musiała oddać wszystkie ciuchy (mam ich sporo), wymiotów, nudności, porodu, pobytu w szpitalu (pierwszy raz w życiu), tego że moj piesek nie zaakceptuje dziecka, że nie poradzę sobie z opieką, bo to będzie moje pierwsze dziecko, że nie dam rady z psem i dzieckiem i wózkiem i spacerami z 4 tego piętra bez windy.... I pewnie by się jeszcze dużo znalazło 🤣Ale mimo tego chcę mieć dziecko, chcę poczuć jak to jest być mamą i kochać bezgranicznie i marzę o tym, że będziemy pełną rodziną. I wiem, że mąż mi bardzo pomoże i rodzice więc pewnie jakoś sobie poradzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obawy podobne do Twoich, też chce mieć dziecko póki co nie staramy się jeszcze, dopiero będziemy zaczynać... Ale właśnie takie obawy ciągle w mojej głowie są. Moim zdaniem właśnie takie planowanie ciąży wiąże się z tym, że więcej myślimy jak to będzie i przynajmniej ja tak mam, że zastanawiam się dużo bo to taka decyzja świadoma... Niewiadoma dodatkowo bo pierwsze dziecko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny że przynajmniej mamy tutaj się je i każda może opowiedzieć co sama przeżyła, odczuła , jakoś tak wtedy raźniej i wiele możemy się od siebie dowiedzieć i nauczyc

Moj Partner właśnie powiedział że możemy zacząć się stara. powiedziałam mu ze wcale nie jest tak łatwo wie ze jestem tu na forum i opowiadałam mu o staraniach niektórych z wam ze nie ma tak łatwo , ze po kilka mc i mówi ze to możemy zacząć
O widzisz! To powodzenia w takim razie, kto wie a może i uda się za pierwszym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 18:36   #784
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ale wiesz ,ze to nie musi byc objaw @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem ale staram sie nie nakręcać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Oczywiście, każdy jest inny i każdy musi znaleźć swój sposób żeby się odnaleźć w nowej sytuacji Tak samo są różne dzieci, jedne mniej, a inne bardziej wymagające i absorbujące, dlatego nie ma co się porównywać z innymi. Mi akurat trafił się trudny egzemplarz, dlatego mam inne doświadczenia względem rodzicielstwa, niż ktoś kto ma spokojne, dużo śpiące dziecko. Tak to już chyba jest ze wszystkim, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a każdy mierzy swoją miarą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A powiesz dokładnie co masz na myśli przez trudny egzemplarz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Ja się martwię wieloma sprawami, sam poród mnie przeraża tym bardziej, że z kim nie rozmawiam to słyszę, jak to ciężko było, jaki to ból. Boje się też komplikacji podczas porodu. A później tych pierwszych dni z maluchem, jak to poukładamy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co się nastawiać, u każdego inaczej, moja mama mnie rodziła 2h a mojego brata 12h.
Znajomego żona pierwsze dziecko 2h drugie 15 min
Nie ma reguly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny że przynajmniej mamy tutaj się je i każda może opowiedzieć co sama przeżyła, odczuła , jakoś tak wtedy raźniej i wiele możemy się od siebie dowiedzieć i nauczyc

Moj Partner właśnie powiedział że możemy zacząć się stara. powiedziałam mu ze wcale nie jest tak łatwo wie ze jestem tu na forum i opowiadałam mu o staraniach niektórych z wam ze nie ma tak łatwo , ze po kilka mc i mówi ze to możemy zacząć
Mój zawszw Twierdził że mamy czas bo jak on zrobi, to bedzie za pierwszym razem
Teraz widzi że wcale nie ma tak kolorowo
W takim razie witam w gronie staraczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Sherlook



Ojoj 🤪 No to sporo Heheh z figurą tez tak mam ale jak widzę moja kumpele z swoją córeczka ta już ich magię między nimi to ehh tam zawsze można schudnąć tym bardziej ze potrafiłam mieć 70 kilo i 44 .. wiec wiem ze można schudnąć to nie problem a dziecko , ta miłość , pełna rodzina , jest nie zastąpiona ️🥰🥰 ahhhh mam tyle miłości i tak bardzo pragnę już obdarzyć moje dziecko jej miłością

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Dziękuje Wam dziewczynki ale myśle ze jednak chwila będzie zanim zajdę
Będzie dobrze 3mam kciuki za pierwszy cykl starań 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Dziewczyny czy używacie lub używałyście Miovelię, albo znacie kogoś kto to stosował i p0mogło?
Kończe drugie opakowanie, czuje się bardzo niedobrze, mam mdłosci i boli mnie podbrzusze zastanawiam sie czy to ma sens - w necie jest bardzo mało informacji na ten temat...
i drugie pytanie czy są tu jakieś fit wariatki jak ja? boję się tego co się z ciałem dzieje, szukam dobrych kremów jakie będzie mozna stosować w ciązy by jak najmniej ciało ucierpiało i w ogole zastanawiam się co zrobić by przytyć tylko tyle ile należy...
pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Chodziłam kiedyś na pilates i chyba gdzies w 2 połowie ciąży sie okazało ze trenerka w ciąży jest nic nie było po niej widać, a jak lubisz ćwiczyć to możesz przez całą ciąże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 18:51   #785
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dzień dobry w niedzielnie popoludnie 🤩

Mnie jedyne co martwi, to trafienie w trakcie ciąży do szpitala. W momencie kiedy w domu jest 4 latek i 3 latka 🤦♀️

Jak myślicie które z tej serii pregna nadaje się na starania ale i na początek ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ginekolog na czas starań i początek ciazy sugerowała pregna start.

Co do obaw - mnie narazie martwi etap starań i ciazy. Boję się tego ze sie nie uda zajść naturalnie albo ze sytuacja się powtórzy i znów stracę ciążę. W październiku bylam szczęśliwa ze udalo sie w 2 cs chociaz lekarze sugerowali ze moze byc ciezko moze to był przypadek i teraz bedzie gorzej.

Trzymam kciuki za testujące w najbliższym tygodniu! Dziewczyny rozkrećcie wątek

Umówiłam się na laser na bikini ale naszly mnie watpliwosci czy podczas starań mozna. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 18:55   #786
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hejo
Ja na razie mam obawy związane z samymi staraniami. Wiecie, czy się w ogóle uda czy jednak wyjdzie na jaw jakiś poważniejszy problem... o samej ciąży, jej przebiegu czy tez porodzie na razie nie myślę, a przynajmniej staram się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:03   #787
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Moja ginekolog na czas starań i początek ciazy sugerowała pregna start.

Co do obaw - mnie narazie martwi etap starań i ciazy. Boję się tego ze sie nie uda zajść naturalnie albo ze sytuacja się powtórzy i znów stracę ciążę. W październiku bylam szczęśliwa ze udalo sie w 2 cs chociaz lekarze sugerowali ze moze byc ciezko moze to był przypadek i teraz bedzie gorzej.

Trzymam kciuki za testujące w najbliższym tygodniu! Dziewczyny rozkrećcie wątek

Umówiłam się na laser na bikini ale naszly mnie watpliwosci czy podczas starań mozna. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę właśnie pregna start

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 19:03   #788
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Hej.
Chyba każda z nas się zamartwia. Ja się martwię o wszystko. Czy uda się zajść,czy uda się donosić,o porodzie nawet nie myślę, czy uda się dobrze wychować i czy damy radę. Cieszę się tylko,że nie będę ze wszystkim sama, na razie mieszkamy z teściami, zaraz zaczynamy budowę swojego domku. .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:09   #789
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Hej.
Chyba każda z nas się zamartwia. Ja się martwię o wszystko. Czy uda się zajść,czy uda się donosić,o porodzie nawet nie myślę, czy uda się dobrze wychować i czy damy radę. Cieszę się tylko,że nie będę ze wszystkim sama, na razie mieszkamy z teściami, zaraz zaczynamy budowę swojego domku. .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja sie ciagle zastanawiam kiedy zobacze 2 kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:14   #790
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Dziewczyny czy używacie lub używałyście Miovelię, albo znacie kogoś kto to stosował i p0mogło?
Kończe drugie opakowanie, czuje się bardzo niedobrze, mam mdłosci i boli mnie podbrzusze zastanawiam sie czy to ma sens - w necie jest bardzo mało informacji na ten temat...
i drugie pytanie czy są tu jakieś fit wariatki jak ja? boję się tego co się z ciałem dzieje, szukam dobrych kremów jakie będzie mozna stosować w ciązy by jak najmniej ciało ucierpiało i w ogole zastanawiam się co zrobić by przytyć tylko tyle ile należy...
pozdrawiam Was bardzo serdecznie.


Moze nie fit wariatka, ale jestem aktywna. Silownia, rower, rolki i basen w sporej ilosci. Co do figury po ciazy, to trzymam sie przekonania, ze miesnie szybciej wroca na miejsce po porodzie, wiec trzeba je wyrobic. Co do przytycia w ciazy, to ja uzywam fitatu i tego bym sie tez trzymala gdy zajde w ciaze- odpowiednio zwiekszylabym kalorycznosc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:27   #791
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Hej.
Chyba każda z nas się zamartwia. Ja się martwię o wszystko. Czy uda się zajść,czy uda się donosić,o porodzie nawet nie myślę, czy uda się dobrze wychować i czy damy radę. Cieszę się tylko,że nie będę ze wszystkim sama, na razie mieszkamy z teściami, zaraz zaczynamy budowę swojego domku. .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To powodzenia z budową, my już na finiszu po 2.5 roku budowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ja sie ciagle zastanawiam kiedy zobacze 2 kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja w końcu się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 19:29   #792
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
To powodzenia z budową, my już na finiszu po 2.5 roku budowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

To tak jak ja w końcu się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wy jak długo? Jakies objawy na @? Oprócz bolu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:33   #793
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Dziewczyny czy używacie lub używałyście Miovelię, albo znacie kogoś kto to stosował i p0mogło?
Kończe drugie opakowanie, czuje się bardzo niedobrze, mam mdłosci i boli mnie podbrzusze zastanawiam sie czy to ma sens - w necie jest bardzo mało informacji na ten temat...
i drugie pytanie czy są tu jakieś fit wariatki jak ja? boję się tego co się z ciałem dzieje, szukam dobrych kremów jakie będzie mozna stosować w ciązy by jak najmniej ciało ucierpiało i w ogole zastanawiam się co zrobić by przytyć tylko tyle ile należy...
pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Przed ciąża z synkiem byłam bardzo aktywna fizycznie min 3 x w tyg treningi fitness. Do 6 MC chodziłam na zumbe i spacerowałam duzo(synek jest mega aktywnym dzieckiem i się śmiali Wszyscy, że to ta zumba &#129315. Po 6 mcu brzuch mnie ciągnął mocno musiałam zwolnić. Po ciąży jeszcze kilka kg zostało, mimo aktywności sporo przytyłam, a do aktywności fizycznej wróciłam szybko, ale teraz już po powrocie na pełny etat i w sezonie chorobowym mocno odpuściłam, inne priorytety. Licze, że już jak z obecnej choroby mały wyjdzie będzie przerwę w tych chorobach i czas na fitness.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:40   #794
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziękuje , dziękuje🥰 mam nadzieje ze będzie tak jak mówicie cholerka na tym telefonie nie mogę wam odpisywać personalnie wiec mi ciężko :/ a było sporo wiadomości cieszę się ze nas coraz więcej 😊☺️☺️

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Ja ogółem tez jestem aktywna , chciałabym powrócić do formy po ciąży ale czasem tak myśle czy to ma aż tak wielkie znaczenie , jeśli u boku będę miała „męża „ który będzie mnie kochal taka czy taka z mała kruszynka u boku , myśle ze to wtedy straci dla mnie aż takie znaczenie jak ma tetaz . Moja kumpela z pracy w moim wieku 2 dzieci małych a figurka ze tylko pozaZdroscix po 2 dzieci
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:47   #795
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzięki Dziewczyny!


Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
....
Chodziłam kiedyś na pilates i chyba gdzies w 2 połowie ciąży sie okazało ze trenerka w ciąży jest nic nie było po niej widać, a jak lubisz ćwiczyć to możesz przez całą ciąże
Nie to, że lubię ćwiczyć po prostu źle się czuje jak mam zbyt dużą wagę i źle wyglądam, zaraz to mi na psychikę działa więc pilnuje się na codzień mocno by nie przytyć... Z natury mamy płaski brzuch - po prostu tyje w nogach i pupie i bardzo jestem ciekawa jak długo nie będzie widać ciązy, oby chociaż trochę bo nie chciałabym od razu w pracy mówić...



Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Moze nie fit wariatka, ale jestem aktywna. Silownia, rower, rolki i basen w sporej ilosci. Co do figury po ciazy, to trzymam sie przekonania, ze miesnie szybciej wroca na miejsce po porodzie, wiec trzeba je wyrobic. Co do przytycia w ciazy, to ja uzywam fitatu i tego bym sie tez trzymala gdy zajde w ciaze- odpowiednio zwiekszylabym kalorycznosc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak myśle, że mięsnie szybciej wrócą do normy. Na poczatku też zapotrzebowanie kaloryczne tak mocno sie nie zmienia więc nie nalezy sobie nagle pozwalać na niewiadomo jakie zachcianki...

A jakieś balsamy, kremy? ja od początku będę stosować te dla mam liczę, że pomoga by rozstępów nie było..

Cytat:
Napisane przez aaska92 Pokaż wiadomość
Przed ciąża z synkiem byłam bardzo aktywna fizycznie min 3 x w tyg treningi fitness. Do 6 MC chodziłam na zumbe i spacerowałam duzo(synek jest mega aktywnym dzieckiem i się śmiali Wszyscy, że to ta zumba &#129315. Po 6 mcu brzuch mnie ciągnął mocno musiałam zwolnić. Po ciąży jeszcze kilka kg zostało, mimo aktywności sporo przytyłam, a do aktywności fizycznej wróciłam szybko, ale teraz już po powrocie na pełny etat i w sezonie chorobowym mocno odpuściłam, inne priorytety. Licze, że już jak z obecnej choroby mały wyjdzie będzie przerwę w tych chorobach i czas na fitness.
Dzięki! Pewnie coś w tym jest aktywny rodzic aktywne dziecko
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:55   #796
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
A wy jak długo? Jakies objawy na @? Oprócz bolu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 cykl starań, ale mam niedoczynność i Hashimoto, więc spodziewałam się że nie będzie łatwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 19:59   #797
Anastazja3208
Zadomowienie
 
Avatar Anastazja3208
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 023
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja z jednej strony staram się nie myśleć i nie nakręcać ale boje się że się nie uda i że coś jest nie tak. Takie samo nakręcanie się mam nadzieję że jednak wszystko się wyjaśni i uda w najbliższym czasie

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Anastazja3208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 20:02   #798
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Malami



Moja kuzynka ma to samo ma zdrowego synka który we wrześniu będzie miał roczek i jest w ciąży z drugim i ma termin na sierpień także spokojnie , jak się leczysz masz duuuze szanse :P
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 20:17   #799
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
3 cykl starań, ale mam niedoczynność i Hashimoto, więc spodziewałam się że nie będzie łatwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bede robic padania na TSH Ft4 Ft3 .. :/
Jesli leczysz bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-01, 20:18   #800
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
To powodzenia z budową, my już na finiszu po 2.5 roku budowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

[[/URL]


Ja mam nadzieję,że uda się zamieszkać w przyszłym roku. Zobaczymy jak będzie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 20:39   #801
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Ja bede robic padania na TSH Ft4 Ft3 .. :/
Jesli leczysz bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wdrozysz leczenie i będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 20:41   #802
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny że przynajmniej mamy tutaj się je i każda może opowiedzieć co sama przeżyła, odczuła , jakoś tak wtedy raźniej i wiele możemy się od siebie dowiedzieć i nauczyc

Moj Partner właśnie powiedział że możemy zacząć się stara. powiedziałam mu ze wcale nie jest tak łatwo wie ze jestem tu na forum i opowiadałam mu o staraniach niektórych z wam ze nie ma tak łatwo , ze po kilka mc i mówi ze to możemy zacząć
Super, że decyzja podjęta, kciuki aby szybko się udało

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość

A powiesz dokładnie co masz na myśli przez trudny egzemplarz ?
Ojj, to temat rzeka Tak w wielkim skrócie: od początku ogromne problemy z zasypianiem (tylko na rękach) i spaniem, drzemki max. po 30 min, pobudki w nocy nawet co 15-30 min, najczęściej co 1,5h, w dzień przy piersi co 1 godz. lub częściej, do tego chlustające ulewania, alergia na bmk. Bezsmoczkowy i bezbutelkowy, do 9 miesiąca nie chciał jeść nic innego poza piersią, a rozszerzanie diety zaczęliśmy jak miał 5,5. Dużo płakał, nie można go było zostawić samemu nawet na chwilę, bo zaraz była awantura. Dla porównania dziecko mojej przyjaciółki prawie że od urodzenia przesypiało noce, leżało grzecznie i patrzyło sobie na zabawki cały dzień, a do zasypiania wystarczyło dać pieluchę i smoczek... Taka sprawiedliwość Teraz jest już lepiej pod wieloma względami, choć śpi nadal kiepsko

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny!



Nie to, że lubię ćwiczyć po prostu źle się czuje jak mam zbyt dużą wagę i źle wyglądam, zaraz to mi na psychikę działa więc pilnuje się na codzień mocno by nie przytyć... Z natury mamy płaski brzuch - po prostu tyje w nogach i pupie i bardzo jestem ciekawa jak długo nie będzie widać ciązy, oby chociaż trochę bo nie chciałabym od razu w pracy mówić...





Też tak myśle, że mięsnie szybciej wrócą do normy. Na poczatku też zapotrzebowanie kaloryczne tak mocno sie nie zmienia więc nie nalezy sobie nagle pozwalać na niewiadomo jakie zachcianki...

A jakieś balsamy, kremy? ja od początku będę stosować te dla mam liczę, że pomoga by rozstępów nie było..


Dzięki! Pewnie coś w tym jest aktywny rodzic aktywne dziecko
Smarowałam się balsamem z Palmersa, przez całą ciążę nie wyszedł mi ani jeden rozstęp, niestety kilka pojawiło się na brzuchu już po porodzie, kiedy skóra zaczęła się obkurczać. Skłonność do rozstępów to raczej kwestia predyspozycji, ale smarowanie na pewno nie zaszkodzi
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 21:01   #803
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Wdrozysz leczenie i będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie te badania robie tak wiesz dla siebie .. bo jakos taka inna ostatnio jestem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 21:14   #804
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję,że uda się zamieszkać w przyszłym roku. Zobaczymy jak będzie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3mam kciuki! 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Super, że decyzja podjęta, kciuki aby szybko się udało



Ojj, to temat rzeka Tak w wielkim skrócie: od początku ogromne problemy z zasypianiem (tylko na rękach) i spaniem, drzemki max. po 30 min, pobudki w nocy nawet co 15-30 min, najczęściej co 1,5h, w dzień przy piersi co 1 godz. lub częściej, do tego chlustające ulewania, alergia na bmk. Bezsmoczkowy i bezbutelkowy, do 9 miesiąca nie chciał jeść nic innego poza piersią, a rozszerzanie diety zaczęliśmy jak miał 5,5. Dużo płakał, nie można go było zostawić samemu nawet na chwilę, bo zaraz była awantura. Dla porównania dziecko mojej przyjaciółki prawie że od urodzenia przesypiało noce, leżało grzecznie i patrzyło sobie na zabawki cały dzień, a do zasypiania wystarczyło dać pieluchę i smoczek... Taka sprawiedliwość Teraz jest już lepiej pod wieloma względami, choć śpi nadal kiepsko



Smarowałam się balsamem z Palmersa, przez całą ciążę nie wyszedł mi ani jeden rozstęp, niestety kilka pojawiło się na brzuchu już po porodzie, kiedy skóra zaczęła się obkurczać. Skłonność do rozstępów to raczej kwestia predyspozycji, ale smarowanie na pewno nie zaszkodzi
No to faktycznie ciężko:O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Będzie dobrze, po poł roku mam hormony wyrownane, nic tylko czekac na dwie kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 21:31   #805
Greyley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 21
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć dziewczyny Mogę dołączyć?

Nieśmiało zaczynamy starania, w tym cyklu zdajemy się na „co ma być to będzie”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Greyley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-01, 21:37   #806
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Greyley Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mogę dołączyć?

Nieśmiało zaczynamy starania, w tym cyklu zdajemy się na „co ma być to będzie”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej pewnue ,ze mozesz .. śmiało .. witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-02, 05:48   #807
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dziewczyny powtórzyłam test, czułość 10, oto winik.
Nie wiem jak to interpretować, kreska bardzo blada, chce sie cieszyć ale boje sie że to pomyłka jakaś, i zaczynam miec wyrzuty sumienia że piłam w sobotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-02, 05:49   #808
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

20200302_064902.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-02, 05:55   #809
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Greyley Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mogę dołączyć?

Nieśmiało zaczynamy starania, w tym cyklu zdajemy się na „co ma być to będzie”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-02, 06:25   #810
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Malamii



Aaaaaa 😍😍😍 widzę widzę tez ja widzę 😁😁😁

Spokojnie co do soboty nie miej wyrzutów sumienia nic nie zaszkodziłaś



Zrób test jutro rano albo idź na betę dziś po pracy 🤩🤩🤩

Będzie dobrze 🤰🏻
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.