Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-05, 12:59   #3481
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

A ile masz lat, że mama dyktuje Ci jak masz żyć?
Bo jak znasz ta znajoma mamy to sama możesz do niej zagadać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 13:02   #3482
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja zawsze robię tak jak chce tylko wkurza mnie ze mi mówi że do żłobka się nie danadje bo tam małe dzieci tam przewijać trzeba itp poszukałaby sobie normalnej pracy w urzędzie i weź tu gadaj z nią. Jak ja do urzędu nie mam wykształcenia a poza tym wiem jak jest w urzędzie każdy po trupach do celu. Ale jak ona by się zapytała to jakoś lepiej tak w końcu to koleżanka a później mógłbym pójść zanieść cv itp i tak coś muszę zrobić do września że sobą a to jest moja deska ratunku.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 13:46   #3483
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
A chciałabyś w ogóle tam pracować? Bo jeśli tak, to trzymam kciuki!
Chyba tak, socjal wydaje się ekstra, warunki pracy spoko, firma duża, tylko oczywiście nie może być różowo, firma jest bardzo daleko ode mnie. Godzina jazdy z przesiadką.koniec świata
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 15:54   #3484
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno mianowicie we wrześniu otwierają u mnie w mieście żłobek miejski w budynku przedszkola a tam dyrektorka jest koleżanka mojej mamy nie bardzo bliska ale czasem są na grillu, nad wodą itp. Czy będzie głupio jak moja mama się jej zapyta czy mnie nie przyjmą do tego żłobka. Wiem ze po znajomości to ale u mnie w małym mieście żeby się gdzieś dostać to cud a są tylko 2 żłobki prywatne a ten ma być jedyny miejski od września. Dla mnie byłoby idealnie doxiagbelabym ten sklep zrobiła kurs i od października posła na pedagogike. Jak sądzicie
powiem Ci jako osoba, która przez piękne 4 lata pracowała w żłobku - kurs to tylko kurs. Praktyki nabiera się w pracy. Najważniejsze, żebyś miała predyspozycje - żebyś lubiła pracę z dziećmi, miała w sobie mnóstwo empatii, cierpliwości, jakieś tam uzdolnienia plastyczne będą pomocne, dodatkowe kursy np. sensoplatyka, motoryka mała (można robić online również. Ja robiłam sensoplatykę na stronie erudiogroup.pl a małą motorykę na szkolna24.pl - bardzo sensowne kursy w rozsądnej cenie). I korzystaj ze znajomości. Ja bardzo ubolewam nad tym, że owych nie posiadam. Powodzenia
p.s. Gdyby nie problemy z kręgosłupem (no bo to jednak fizyczna praca, szczególnie z najmłodszymi dziećmi) i to, co się u mnie w żłobku podziało (pisałam kilka stron wcześniej), to nadal bym tam pracowała. Bardzo lubiłam tą pracę.
__________________
Książkoholiczka

Edytowane przez siabra
Czas edycji: 2020-03-05 o 15:59
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 17:09   #3485
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Chyba tak, socjal wydaje się ekstra, warunki pracy spoko, firma duża, tylko oczywiście nie może być różowo, firma jest bardzo daleko ode mnie. Godzina jazdy z przesiadką.koniec świata
Trzymam kciuki!!!

Do mnie do pokoju (siedzę tam z moim kiero) przyszła dziś X i tak na glos zapytała czy on rozmawiał z dyrektor, po czym dodała ze ona jeszcze jutro chce z nią dokończyć rozmowę. Wiem że będą rozmawiać o mnie Ale w sumie najbardziej boję się tego, że z tych ich rozmów wyniknie jedno: machanie marchewką na kiju (czyli premiami projektowymi, które nie są ani stale ani pewne...)
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 18:01   #3486
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Miałam ostatnią rozmowę na super ciekawe stanowisko i... technika zawiodła zupełnie. Po mojej stronie.

Jak się wprowadzałam to właściciel okłamał mnie, że w mieszkaniu można założyć internet. Okazało się, że nie można. Więc korzystam z mobilnego. Podczas dzisiejszej rozmowy z dwoma osobami (włączone wideo) połączenie nie wytrzymało. Raz na początku musiałam się znowu połączyć. Potem wyłączyłam swoją kamerę. Na sam koniec jeszcze połączenie zupełnie przerwało i nie byłam w stanie znowu się połączyć. W międzyczasie przerywało mi dźwięk, więc słyszałam fragmenty pytań. Boję się myśleć, co moi rozmówcy słyszeli.

A najgorsze jest to, że pytania były naprawdę ok. Nic trudnego. No k*rwa.
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 19:11   #3487
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=1110060bd2fa2752dc53950 4bcb5246e1c314d18_5eaf4d1 1e849a;87637785]Miałam ostatnią rozmowę na super ciekawe stanowisko i... technika zawiodła zupełnie. Po mojej stronie.

Jak się wprowadzałam to właściciel okłamał mnie, że w mieszkaniu można założyć internet. Okazało się, że nie można. Więc korzystam z mobilnego. Podczas dzisiejszej rozmowy z dwoma osobami (włączone wideo) połączenie nie wytrzymało. Raz na początku musiałam się znowu połączyć. Potem wyłączyłam swoją kamerę. Na sam koniec jeszcze połączenie zupełnie przerwało i nie byłam w stanie znowu się połączyć. W międzyczasie przerywało mi dźwięk, więc słyszałam fragmenty pytań. Boję się myśleć, co moi rozmówcy słyszeli.

A najgorsze jest to, że pytania były naprawdę ok. Nic trudnego. No k*rwa.[/QUOTE]

Omg... wspólczuje
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 19:14   #3488
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Tak sobie wymyśliłam, że może złapię sobie jakąś dodatkową pracę zdalną... np. copywriting. Mam w tym doświadczenie a i od zawsze mnie chwalą, że mam lekkie pióro.

Czy znacie jakieś sprawdzone stronki gdzie takich ofert pracy zdalnej można poszukać?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 19:43   #3489
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Tak sobie wymyśliłam, że może złapię sobie jakąś dodatkową pracę zdalną... np. copywriting. Mam w tym doświadczenie a i od zawsze mnie chwalą, że mam lekkie pióro.

Czy znacie jakieś sprawdzone stronki gdzie takich ofert pracy zdalnej można poszukać?
Masz za dużo wolnego czasu czy jak?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 19:51   #3490
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś sprawdzone stronki gdzie takich ofert pracy zdalnej można poszukać?
Na https://pl.indeed.com/Praca-Copywriter pełno takich ogłoszeń.
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:16   #3491
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Na https://pl.indeed.com/Praca-Copywriter pełno takich ogłoszeń.
tak tak, tylko, że często chcą na pełny etat, ja szukałabym czegoś z doskoku ewentualnie . Dziękuję za link, jutro idę zrobić sobie nowe, profesjonalne foto do CV i będę działać
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2020-03-05 o 20:20
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 20:32   #3492
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
tak tak, tylko, że często chcą na pełny etat, ja szukałabym czegoś z doskoku ewentualnie . Dziękuję za link, jutro idę zrobić sobie nowe, profesjonalne foto do CV i będę działać
Zawsze możesz im napisać, że jesteś takim świetnym copywriterem, że możesz dać im tylko zdalnie swój profesjonalizm .
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 21:02   #3493
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 05:23   #3494
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 321
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kobieta nie chciała telefonicznie, bo byliśmy w trójkę i nie wiedziała jak połączyć ze sobą 3 osoby.

Ja pewnie też bym nie wiedziała, ale przede wszystkim nie miałabym możliwości przeprowadzenia godzinnej rozmowy telefonicznej z USA i Niemcami bez sprawdzenia ile mam pieniędzy na prepaidzie.

To był inny system, nie skype for business, gdzie masz podane lokalne numery telefoniczne i możesz się połączyć jak nie działa.

Edytowane przez 1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a
Czas edycji: 2020-03-06 o 05:26
1110060bd2fa2752dc539504bcb5246e1c314d18_5eaf4d11e849a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 14:05   #3495
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dziewczyny,
dziś rozmowę mial moja kiero, X i dyrektor pionu.

To co udało mi się uzyskać poza 400zł brutto podwyżki to „nagrodę specjalnąâ€ž (bo oficjalnie nie można nazwać tego premia) w pracy za realizacje celów związanych z PR i CSR, oczywiście było pierdzielenie ze prezes poucinał w tym roku podwyżki, więc ponad propozycję 400zł brutto więcej nie dadzą rady ogarnąć jeśli chodzi o podstawę.

Natomiast kiero ustali ze mną cele PR na 2020 rok i rozliczymy to na początku przyszłego dwukrotnościa pensji Plus mamy zwiększony budżet na szkolenia, więc w sumie chyba zostanę do tego przyszłego roku, wycisnę ile się da w kwestii szkoleń, zgarnę nagrodę specjalna... no chyba ze coś sensownego się pojawi w międzyczasie .

Wniosek: cieszę się, że poszłam i wywalczyłam dodatkową kasę, co prawda dalej mają mnie "na haczyku" bo muszę zostać min. rok ale spoko. Wyszkolę się, popracuję na wyższym stanowisku i wtedy heja
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 14:18   #3496
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
dziś rozmowę mial moja kiero, X i dyrektor pionu.

To co udało mi się uzyskać poza 400zł brutto podwyżki to „nagrodę specjalnąâ€ž (bo oficjalnie nie można nazwać tego premia) w pracy za realizacje celów związanych z PR i CSR, oczywiście było pierdzielenie ze prezes poucinał w tym roku podwyżki, więc ponad propozycję 400zł brutto więcej nie dadzą rady ogarnąć jeśli chodzi o podstawę.

Natomiast kiero ustali ze mną cele PR na 2020 rok i rozliczymy to na początku przyszłego dwukrotnościa pensji Plus mamy zwiększony budżet na szkolenia, więc w sumie chyba zostanę do tego przyszłego roku, wycisnę ile się da w kwestii szkoleń, zgarnę nagrodę specjalna... no chyba ze coś sensownego się pojawi w międzyczasie .

Wniosek: cieszę się, że poszłam i wywalczyłam dodatkową kasę, co prawda dalej mają mnie "na haczyku" bo muszę zostać min. rok ale spoko. Wyszkolę się, popracuję na wyższym stanowisku i wtedy heja
No i super Gratulacje
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 14:31   #3497
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
dziś rozmowę mial moja kiero, X i dyrektor pionu.
Wniosek: cieszę się, że poszłam i wywalczyłam dodatkową kasę, co prawda dalej mają mnie "na haczyku" bo muszę zostać min. rok ale spoko. Wyszkolę się, popracuję na wyższym stanowisku i wtedy heja
Nie jestem dziewczyną, ale gratulacje. Napewno był to dla Ciebie udany dzień. Wynika z tego, że warto chodzić przynajmniej czasami upominać się o podwyżkę .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 14:33   #3498
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Dziękuję nie zmienia to faktu, że dziś idę robić foto biznesowe do CV
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 15:03   #3499
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Uau, Yes, wielkie gratulacje
Jak już zostaniesz prezeską jakiejś firmy, albo chociaż menadżerką, to zgłaszam się na pierwszego członka Twojego zespołu mam dużo różnych umiejętności i umiem zaparzyc dobrą herbatę
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-06, 15:04   #3500
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

yes, super, gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 15:38   #3501
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Nie jestem dziewczyną, ale gratulacje. Napewno był to dla Ciebie udany dzień. Wynika z tego, że warto chodzić przynajmniej czasami upominać się o podwyżkę .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Uau, Yes, wielkie gratulacje
Jak już zostaniesz prezeską jakiejś firmy, albo chociaż menadżerką, to zgłaszam się na pierwszego członka Twojego zespołu mam dużo różnych umiejętności i umiem zaparzyc dobrą herbatę
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
yes, super, gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo dziękuję Panie i Panowie Nie czuję 100% satysfakcji ale chyba lepsze to niż 400zł brutto podwyżki? gdybym nie zawalczyła skończyłoby się na tych 4 stówkach...

Kafka - coś czuję, że zaraz mi ktoś Ciebie sprzątnie sprzed nosa I tyle z tej dobrej herbatki...
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2020-03-06 o 15:40
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 16:49   #3502
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję Panie i Panowie Nie czuję 100% satysfakcji ale chyba lepsze to niż 400zł brutto podwyżki? gdybym nie zawalczyła skończyłoby się na tych 4 stówkach..
No jasne
Ale wiesz jak jest, musisz pilnować, bo obiecanki dotyczące kasy na przyszły rok to różnie z nimi bywa


Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Kafka - coś czuję, że zaraz mi ktoś Ciebie sprzątnie sprzed nosa I tyle z tej dobrej herbatki...
Będę zbierać doświadczenie i czekać na Ciebie
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 12:36   #3503
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję Panie i Panowie Nie czuję 100% satysfakcji ale chyba lepsze to niż 400zł brutto podwyżki? gdybym nie zawalczyła skończyłoby się na tych 4 stówkach...

Kafka - coś czuję, że zaraz mi ktoś Ciebie sprzątnie sprzed nosa I tyle z tej dobrej herbatki...
Czyli dobrze rozumiem, że podwyżka jest ta sama, ale obiecali ci premię w przyszłym roku? Jeśli tak, to radziłabym, aby znalazło się to w umowie na piśmie, bo o tego typu obietnicach najlepiej pamiętają pracownicy, a przełożeni i decyzyjni już niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 14:21   #3504
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Czyli dobrze rozumiem, że podwyżka jest ta sama, ale obiecali ci premię w przyszłym roku? Jeśli tak, to radziłabym, aby znalazło się to w umowie na piśmie, bo o tego typu obietnicach najlepiej pamiętają pracownicy, a przełożeni i decyzyjni już niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ale tutaj się zgodzę.
Sama miałam obiecywane podwyżki po X miesiącach podczas negocjacji pierwszej umowy, a potem nikt oprócz mnie o tym nagle nie pamiętał. Mimo, że ustalenia miały być przekazane do kadr...
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 14:44   #3505
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Niestety ale tutaj się zgodzę.
Sama miałam obiecywane podwyżki po X miesiącach podczas negocjacji pierwszej umowy, a potem nikt oprócz mnie o tym nagle nie pamiętał. Mimo, że ustalenia miały być przekazane do kadr...
Dziękuję na pewno postaram się to spiąć formalnie.

Póki co powiem Wam, że właśnie wysłałam jedno CV - na ofertę pracy, która wygasa dzisiaj. Dlatego też wczoraj pognałam na sesję. CV robiłam w canvie, przesiedziałam nad tym od rana.. żeby wszystko dopracować. Jestem ciekawa czy chociaż zadzwonią

A póki co zamierzam obserwować rynek
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 15:20   #3506
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Na koniec tygodnia dostałam zaproszenie na drugą rozmowę. Na całe szczęście udało mi się wrzucić ją w ten sam dzień co i pierwszą. Cieszę się, że jednak jest jakiś odzew, mimo że obie firmy nie miały żadnego ogłoszenia.
Tak jak przez cały tydzień nie odczuwałam stresu jakoś bardzo, tak teraz przy wolnym dniu wzięło mnie na całego, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą rozmowę, bo jest to firma, na której zależy mi najbardziej. Przejrzałam ich całą stronę wzdłuż i wszerz, wpadło mi chyba z dziesięć rzeczy, o które chciałabym zapytać. Kurczę, dawno na rozmowie o pracę nie byłam, stąd chyba całe to zdenerwowanie. Bardzo, bardzo chciałabym, żeby zobaczyli we mnie fachowca.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 19:56   #3507
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=1110060bd2fa2752dc53950 4bcb5246e1c314d18_5eaf4d1 1e849a;87638486]Kobieta nie chciała telefonicznie, bo byliśmy w trójkę i nie wiedziała jak połączyć ze sobą 3 osoby.

Ja pewnie też bym nie wiedziała, ale przede wszystkim nie miałabym możliwości przeprowadzenia godzinnej rozmowy telefonicznej z USA i Niemcami bez sprawdzenia ile mam pieniędzy na prepaidzie.

To był inny system, nie skype for business, gdzie masz podane lokalne numery telefoniczne i możesz się połączyć jak nie działa.[/QUOTE]
Możesz kogoś poprosić, żeby skorzystać ze stałego łącza ? Szkoda, że Ci tak zerwało połączenie. Nie wiem czy są jeszcze kafejki internetowe.
Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Tak jak przez cały tydzień nie odczuwałam stresu jakoś bardzo, tak teraz przy wolnym dniu wzięło mnie na całego, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą rozmowę, bo jest to firma, na której zależy mi najbardziej. Przejrzałam ich całą stronę wzdłuż i wszerz, wpadło mi chyba z dziesięć rzeczy, o które chciałabym zapytać. Kurczę, dawno na rozmowie o pracę nie byłam, stąd chyba całe to zdenerwowanie. Bardzo, bardzo chciałabym, żeby zobaczyli we mnie fachowca.
Ostatnio tak miałem, gdy postanowiłem w ramach walki z kryzysem w życiu zawodowym zrobić prawo jazdy na tiry. Przed przystąpieniem do praktyki należy zdać taki egzamin przed komisją. Niby wszystko umiałem, ale w dzień egzaminu, gdy miałem wolne, niesamowicie się stresowałem. Głowa do góry, będzie dobrze .
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 20:06   #3508
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Ja dzisiaj aplikowałam na kolejne stanowisko. Chciałabym żeby oddzwonili, bo od trzech tygodni telefon milczy. Niby 25km, ale lepsze byłoby to niż nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 20:14   #3509
Vilgefortz
Raczkowanie
 
Avatar Vilgefortz
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Haute Silésie
Wiadomości: 266
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj aplikowałam na kolejne stanowisko. Chciałabym żeby oddzwonili, bo od trzech tygodni telefon milczy. Niby 25km, ale lepsze byłoby to niż nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepszy jeden telefon, a konkretny, niż jakby Ci mieli gitarę zawracać. Jeździłabyś tylko na rozmowy bez sensu, a tak zadzwonią raz i to będzie to .
__________________
Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
Vilgefortz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 12:31   #3510
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Byłam dziś z CV w przychodni. Niczego mi nie obiecali wiadomo.. Ale mam nadzieję, że będą mnie mieć na uwadze. Dowiedziałam się, że tej pielęgniarce, która ma iśc na emeryturę zaproponowali, żeby została na pół etatu. Więc widać wyraźnie, że nie mają kogo tam dać... No cóż, może się uda. Wspomniałam tej pielęgniarce, która ma iść na emeryturę (była w recepcji) żeby może jakieś słówko o mnie szepnęły z koleżanką, że mogłabym nawet na pół etatu przyjść, jak ona miałaby zostać na pół. Ogólnie wykazałam determinację Jeśli chodzi o l4 - dostałam na kolejne 2 tygodnie i lekarz kazał się zapisać do neurologa na wizytę.
p.s. Mąż pyta co chwilę, czy szefowa albo "koleżanki" sie do mnie odzywały.. nie wiem czemu, bo ja sie nie spodziewam już w ogóle kontaktu, chyba, że w sprawie świadectwa pracy.
__________________
Książkoholiczka

Edytowane przez siabra
Czas edycji: 2020-03-09 o 12:32
siabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-24 22:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.