Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma?? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 13:26   #2101
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Witajcie dziewczyny..

Od 4 miesiecy mieszkam w innym miescie, wiekszym.. nie znam tu nikog, oprocz TZ'eta bo mieszkamy razem i kilku jego znajomych.. czasami spotykam sie z dziewczyami jego kumpli, ale to nie to samo, co w domu jest mi bardzo ciezko, bo nie mam nawet z kim pogadac..a rozmowy ze starymi znajomymi to juz nie to samo.. nie mam z kim wyjsc na spacer, pogadac, posmiac sie.. oprocz TZ'ta.. on widzi jak mi ciezko, stara sie pomoc, probuje zastapic mi przyjaciolke,, ale facet to nie to samo..jak zaczna sie sesje mam nadzieje, ze poznam znajomych, ale strasznie sie boje.. sama w obcym miescie do skzoly tak mi brakuje przyjaciolki..ciezko mi strasznie (
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:35   #2102
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez DivineDisaster Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Od 4 miesiecy mieszkam w innym miescie, wiekszym.. nie znam tu nikog, oprocz TZ'eta bo mieszkamy razem i kilku jego znajomych.. czasami spotykam sie z dziewczyami jego kumpli, ale to nie to samo, co w domu jest mi bardzo ciezko, bo nie mam nawet z kim pogadac..a rozmowy ze starymi znajomymi to juz nie to samo.. nie mam z kim wyjsc na spacer, pogadac, posmiac sie.. oprocz TZ'ta.. on widzi jak mi ciezko, stara sie pomoc, probuje zastapic mi przyjaciolke,, ale facet to nie to samo..jak zaczna sie sesje mam nadzieje, ze poznam znajomych, ale strasznie sie boje.. sama w obcym miescie do skzoly tak mi brakuje przyjaciolki..ciezko mi strasznie (
Spokojnie tak jak mowisz zaczna sie sesje i poznasz nowych ludzi.
a moze warto bardziej zakumplowac sie z dziewczynami kumpli twojego TŻeta?
pomysl nad tym
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:36   #2103
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
Witaj wkroplideszczu
ciesze sie że napisałas
po pierwsze olej te swoje kolezanki bo (sory ze to mowie) ale sa daremne. a jezeli dogadujesz sie z znajomyni swojego tż to trzymaj z nimi. na prawdziwa przyjazn przyjdzie czas. On pewno ma wiecej znajomych i jak ich poznasz to moze tak też znajdziesz jakąs dziewczyna z ktora mogławyś się zaprzyjaźnić. poprosty wkrec sie bardziej w to towarzystwo bo jak widac warto. a te dwie... ehh... naprawde.. nie warto. no nic zeby nie było ze wredna jestem to powodzenia.

I tak ja wszystkie dziewczyny to Ciebie też zapraszam na odmóżdżanie na wizażowych społecznościach (na plotkowym). buźka
Dzięki

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Popieram Euphoriall.
Nie warto przejmować sie tymi dziewczynami.
Ja bym je olała i tyle.
Nie przejmuje się w sumie nimi za bardzo, TŻ tez mi to mówił, ale o ten jeden raz za dużo tak mnie potraktowały, nie będzie już dobrej Asi...

Cytat:
Napisane przez Adriana684 Pokaż wiadomość
W ogóle przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną jest trwalsza moim zdaniem. Znaczy no, nie każda ale taką prawdziwą przyjaciółkę bardzo trudno jest znaleźć ..
Masz rację, dziewczyny bardzo czesto są obłudne, jak widzą że tobie się powodzi to już wszystko robią żeby się popsuło. Tak bynajmniej wynika z moich doświadczen. Chyba ze znajdzie się taka naprawde prawdziwa przyjaciółka.

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
wkroplideszczu po co się"męczyć" z tymi Twoimi niby "przyjaciółkami", lepiej olać je, ja bym takiej sytuacji nie zniosła...bez przesady, a jakbyś tam poszła bez Tż, to chyba byś się czuła jak piąte koło u wozu, ja strasznie nie lubię takich sytuacji, najchętniej bym się od razu zmyła..a miałam kiedyś taką.
No własnie dzięki temu ze poszłam z nim to udało mi się spędzić wieczór miło a nie, dziwnie bym sie czuła, strasznie dziwnie z nimi gdybym była tam sama :|

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Już jest mi trochę lepiej, nie pokaże mu że jestem słaba, bo nie uważam się za osobę słabą, Cieszę się że powstał taki wątek. Szczerze mówiąc zaskoczyło mnie to, że tyle osób pisze w tym wątku. Dobrze wiedzieć że nie jestem sama z tym że nie mam przyjaciółki

wkroplideszczu jeśli jakieś towarzystwo ci nie odpowiada to chyba nie ma sensu na silę się z takimi osobami spotykać. Skoro dziewczyny o których piszesz są niedojrzałe i nie masz za bardzo z nimi o czym rozmawiać to chyba nic na siłę.
Masz rację. Co do wątku to ja tez się ciesze ze powstał, widzisz własnie dziwne że tyle z nas nie moze znaleźć bratniej duszy. Widać jaką skalę ma ten problem

Cytat:
Napisane przez AgiGagi Pokaż wiadomość
wkroplideszczu ale ja Ciebie dobrze rozumiem heh Jak widac na przykładach tylu dziewczyn...tak już czasem jest.W pewnym momencie zmieniają się człowiekowi zainteresowania i poglądy przez co oddala się od przyjaciół...którzy jeszcze niedawno byli tacy jak my.Masz Tż który potrafi Cię zrozumiec więc będzie dobrze!
Ja się chyba własnie dzięki niemu tak zmieniłam. Ochhh gdyby on mnie nie rozumiał to ja nie wiem kogo bym miala na świecie

Cytat:
Napisane przez DivineDisaster Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..

Od 4 miesiecy mieszkam w innym miescie, wiekszym.. nie znam tu nikog, oprocz TZ'eta bo mieszkamy razem i kilku jego znajomych.. czasami spotykam sie z dziewczyami jego kumpli, ale to nie to samo, co w domu jest mi bardzo ciezko, bo nie mam nawet z kim pogadac..a rozmowy ze starymi znajomymi to juz nie to samo.. nie mam z kim wyjsc na spacer, pogadac, posmiac sie.. oprocz TZ'ta.. on widzi jak mi ciezko, stara sie pomoc, probuje zastapic mi przyjaciolke,, ale facet to nie to samo..jak zaczna sie sesje mam nadzieje, ze poznam znajomych, ale strasznie sie boje.. sama w obcym miescie do skzoly tak mi brakuje przyjaciolki..ciezko mi strasznie (
Rozumiem cię dobrze, TŻ choćby nie wiadomo jak się starał nigdy nie będzie umiał być jak taka naprawde dobra przyjaciólka od serca. No tak się po prostu nie da. Ale myslę ze prędzej niż się obejrzysz poznasz nowych ludzi. W końcu nie bedziesz zawsze 'NOWA' w tym mieście. Zaczniesz poznawać coraz więcej osób i zobaczysz że wszystko będzie dobrze A na twoim miejscu starałabym się utrzymać kontakt, chociażby wirtualny z osobami które zostały w twoim starym mieście. Miło tak czasami wspólnie powspominać... Więc jesli sa jakies osoby które były ci tam bliskie nie rezygnuj z tego
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:09   #2104
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

No ja też się zdziwiłam kiedy zobaczyłam ile osób boryka się z tym problemem. Zawsze myślałam że to tylko ze mną jest coś nie tak,że nie mam przyjaciół. Ale jak widać to nie w nas tkwi problem tylko w innych ludziach, którzy są obłudni, dla których słowo "przyjaźń" nic nie znaczy.
Ja nie wiem czy kiedykolwiek będę potrafiła zaufać komukolwiek..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:46   #2105
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ja miałam prawdziwą przyjaciółkę w podstawówce. Generalnie spędzałyśmy ze sobą całe dnie. Latałyśmy do parku, do mnie, do niej. Piękne czasy...
Potem się przeprowadziłam. W drugiej podstawówce miałam wielu znajomych, ale nikt nie był moim przyjacielem. Wyprawiałam ogromne przyjęcia urodzinowe, na których nie było w sumie nikogo, komu ufałam.
W gimnazjum to już w ogóle była rzeźnia. Wolę nie wspominać. Wieczny wyścig kto szybszy, lepszy itp.
Chodź i tak z gimnazjum mam trzy lepsze koleżanki, ale widzę po prostu, że nie można im ufać...
Teraz idę do LO i mam szczerą nadzieję, że uda mi się znaleźć przyjaciółkę od serca. Nie pogardzę przyjacielem ...
Ale jak się ma przyjaciela to zazwyczaj TŻ lub dziewczyna tego przyjaciela są strasznie zazdrośni. Ryzykowne...
Pozdrawiam...
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:15   #2106
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

A ja w poniedziałek spotykam się z moją bliższą koleżanką... zobaczymy czy jeszcze potrafię z nią rozmawiać bo dawno się nie widziałyśmy co było aż dziwne
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:23   #2107
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Trochę wątek opustoszał

Pojutrze pierwszy dzień w LO... boję się że znów będzie tak samo jak w gim
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 19:27   #2108
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez SylfkaXD Pokaż wiadomość
Ja miałam prawdziwą przyjaciółkę w podstawówce. Generalnie spędzałyśmy ze sobą całe dnie. Latałyśmy do parku, do mnie, do niej. Piękne czasy...
Potem się przeprowadziłam. W drugiej podstawówce miałam wielu znajomych, ale nikt nie był moim przyjacielem. Wyprawiałam ogromne przyjęcia urodzinowe, na których nie było w sumie nikogo, komu ufałam.
W gimnazjum to już w ogóle była rzeźnia. Wolę nie wspominać. Wieczny wyścig kto szybszy, lepszy itp.
Chodź i tak z gimnazjum mam trzy lepsze koleżanki, ale widzę po prostu, że nie można im ufać...
Teraz idę do LO i mam szczerą nadzieję, że uda mi się znaleźć przyjaciółkę od serca. Nie pogardzę przyjacielem ...
Ale jak się ma przyjaciela to zazwyczaj TŻ lub dziewczyna tego przyjaciela są strasznie zazdrośni. Ryzykowne...
Pozdrawiam...
Ja Ci powiem, że w liceum poznałam najlepsze koleżanki jakie miałam Choć oczywiście niestety zdarzyły sie i takie fałszywe ... Później na studiach to już wyszło inaczej, ludzie stali się już dorośli, musieli dbać o siebie, pracować, nie mają czasu, nie ma też czasu i właściwie okazji się spotykać... Ale cóż, takie jest życie, mam Tż-eta swego, z wszystkim lecę do niego
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:30   #2109
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Trochę wątek opustoszał

Pojutrze pierwszy dzień w LO... boję się że znów będzie tak samo jak w gim
Pierwszy dzień w LO?? o jaaaa... kotek
ale nie w liceum już nie kocą(przynajmniej u mnie)
Ach ja pamiętam mój pierwszy dzień w LO jak dziś... od razu zgubiłam się w szkole i poszłam w całkiem nie tą stronę co trzeba. Ehh były to czasy.... ale się rozmarzyłam no.
A w liceum jest zupełnie inaczej niż w gimnazjum, bo to w liceum często spotyka się przyjaciół czasem nawet na całe życie. Ja co prawda przyjaciółki takiej nie mam ale wielu znajomych z którymi wiem, że kontakt utrzymywać będe jeszcze długie lata.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:41   #2110
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Koło mnie, gdzie mieszkam, jest taka szkoła w której z pewnością takie rzeczy się dzieją. Ja jednak znam moje LO i tam takich sytuacji nie ma.
Ach dobra, musze się wyluzować. Bedzie co będzie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 19:42   #2111
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

ostatnio widzialam przyjaciolke, z ktora nie przyjaznie sie juz bo.. po prostu nasze drogi rozeszly sie po koncu gimnazjum. Szla z dziewczynami ...z ktorymi nie lubilysmy sie cale 3 lata szkoly. I smialy sie ze mnie O_O wszystkie 3.


Od pazdziernika zaczynam nowy kierunek, moze tak spotkam jakas mila dziewczyne, bo te ktore mam, sa kochane, ale niestety, dalekooooo mam do nich
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 20:27   #2112
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
ostatnio widzialam przyjaciolke, z ktora nie przyjaznie sie juz bo.. po prostu nasze drogi rozeszly sie po koncu gimnazjum. Szla z dziewczynami ...z ktorymi nie lubilysmy sie cale 3 lata szkoly. I smialy sie ze mnie O_O wszystkie 3.


Od pazdziernika zaczynam nowy kierunek, moze tak spotkam jakas mila dziewczyne, bo te ktore mam, sa kochane, ale niestety, dalekooooo mam do nich
rozumiem cie mam podobna sytuacje ale ich jest tylko dwie. wiesz takie to tylko olac bo nic innego sie nie da zrobic.. ja to bym sie w sumie jeszcze moga sie smiac z nich albo jak ta twoja byla przyjaciolka bedzie szla sama i ty tez to bym sie jakos z niej smiala lub cos podobnego tak wiesz zeby nie pomyslaly ze tak wolno:P ja tamtym wypowiadzialam szczera wielka wojne ale tego tu nie opisywalam bo troche tu tego jest duzo;P i mimo tego ze sa pyskate itp toi mi ustapily wiesz przynajmniej wiem ze nikt sie ze mnie teraz za plecami nie smieje ani nic bo wszyscy juz wszystko o nich wiedza i nkit ich nie chce slucac chyba ze mowia same do siebie ale na prawde nie mozesz im pokazac ze sa gora:P TAKIE TRZEBA TEPIC!! jesli masz kolezanki u siebie to na tym kierunku mysle ze tez na pewno znajdziesz
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:53   #2113
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

dziekuje
ja sie nimi nie przejmuje, dziwi mnie tylko ludzki falsz
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:54   #2114
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

no a ja kontakt złapałam z moją bliską koleżanką, bo zerwała z Tż, no i się spotykałyśmy, a ja mam kryzys ze swoim, więc miałyśmy obie czas, no ja myślę że jej moge ufać, ale jak znów wróci do tamtego chłopaka, no to znów wróci to wszystko do starej rzeczywistości i mało bedziemy się ze soba widzieć. no ale jak ona mi powiedziała, że jesli miałaby wybierać między mną a nim, jesli on by jej warunek postawił, to by wybrała mnie...
no u mnie w LO nie kocą, chyba że z zawodówki ktoś moze dopaść kogoś ale to chyba raczej dziewczyna dziewczynę, a chłopak chłopaka, może to jakas rywalizacja?
__________________
"Salvame del olvido..salvame de la soledad"
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 21:13   #2115
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

ale ja nie mowilam o koceniu:P tez chodze do LO i tez nie koca pamcia ciesze sie ze odzyskalas przyjaciolke przynajmniej narazie ale trzymam kciuki ze tak bedzie dluzej nawte jesli ona sie z tym chlopakiem zejdzie znowu
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:42   #2116
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

no dzisiaj się mam z nią spotkać, i ciekawe, bo wczoraj sie widziała z tym swoim byłym i zobaczymy co z tego wynikło no jak ja pisałam wcześniej mam też kryzys se swoim...
__________________
"Salvame del olvido..salvame de la soledad"
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:26   #2117
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

kryzysy czasem się zdarzają...nie martw się może pogadaj z nim szczerze i będzie dobrze.A co do przyjaciółki...ja niby też ją odzyskałam...ale ta "lekcja" odzyskiwania znajomości wiele mnie nauczyła.
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:30   #2118
justys16
Raczkowanie
 
Avatar justys16
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Hmm... ja teoretycznie mam przyjaciółkę, ba! nawet 4, ale co z tego? Jeśli naprawdę mam jakiegoś doła to zostaję z tym sama. Bo a to muszą się spotkać z chłopakiem, a to nie mają czasu, a to wymyślą jeszcze coś innego. Cóż, wypadałoby chyba być więcznie szczczęśliwą, aby otaczał człowieka wianuszek 'przyjaciół'...
__________________
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone


justys16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:35   #2119
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ja tak mam, oj mam..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 17:56   #2120
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

hej dziewczynki
ciekwy tematja juz troszke przezylam i skzole podstawowa i liceum i studiaprzezywam i z przyjaciolmi roznie bywa- jednego dnia sa drugiego staja sie kims innym obcym dla nas- niestety.... zycie dorosle zmienia wielu ludzi kazdy ma swoje zycie itp...ja mam i nie mam przyjaciol ale w sumie to brakuje mi takie przapsiolki od serca- ehh
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:37   #2121
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

witam wieczorkiem

ostatnio cos mam dola... moja kumpela w ogole sie nie odzywa... na dodatek lasce z pracy odbilo... laska ma 33 lata a zachowuje sie jak dziecko... szkoda slow... denerwuje mnie to, ze ja sie tak wszystkim przejmuje, za bardzo... no i cala ta sytuacje musze wyjasnic bo tak dalej sie nie da pracowac...
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:42   #2122
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez kiara21 Pokaż wiadomość
witam wieczorkiem

ostatnio cos mam dola... moja kumpela w ogole sie nie odzywa... na dodatek lasce z pracy odbilo... laska ma 33 lata a zachowuje sie jak dziecko... szkoda slow... denerwuje mnie to, ze ja sie tak wszystkim przejmuje, za bardzo... no i cala ta sytuacje musze wyjasnic bo tak dalej sie nie da pracowac...
3mam kciuki za rozwiazanie tego wszystkiego...doskonle cie rozumiem ja tez taka jestem ze sie przejmuje wszystkim za bardzo i nie jestem wcale z tej cechy zadowolona
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:49   #2123
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

I chyba ja. tzn mamy siebie ale gramy tlyko na pozor...;/ Np jak jestem na gadu ona nigdy do mnie pierwsza nie pisze, nie chce ze mna nigdzie wychodzic ( no czasem) i woli plotkowac jechac umawiac sie zi nnymi z ktroe blizej niej mieszkaja bo... boi sie sama wracac do domu.. do ja zawsze musze zapierniczac ;/// buu Ale bardzo lubie byc kolo niej.. Umie mnie rozbawic smiejemy na lekcjach ;]] i jest fajnie nie chce zeby sie cos popsulo ;// a bylo blisko przez taka jedna ale to inna sprawa ;//
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:00   #2124
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Oczywiście jak to ja przejmuje sie wszystkim i panikuje zawsze i dziś Kobiet Dotkniętych Przemocą. Bardzo się denerwuję, że sobie nie poradzę, że okaże się totalnym matołem i że nie będę się nadawała do zawodu itp. Nie mam sie komu wygadać, na forum pedagożek mnie olały więc piszę tutaj z nadzieją, że ktoś wysłucha moich jęków
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:39   #2125
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Anuteczka wyżal się
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:34   #2126
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

dzieki sas
jak ja bym chciala nie przejmowac sie byle czym... ehhh... oby sytuacja sie wyjasnila bo dluzej to zaczne w ogole foxowac
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:37   #2127
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

No wlasnie Anuteczka pisz Nam smialo

Kiara faktycznie najlepiej wyjasnic i koniecznie potem napisz czy sie udalo
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:54   #2128
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Mam nadziej, że nie dam jutr plamy, nie mam pojęcia jak w ogóle wyglądają praktyki. 3majcie kciuki za to żeby nie bylo tak zle. a najbardziej to sie chyba boje ze ludzie tam będą niemili (mam jakąś obsesje na tym punkcie)
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:02   #2129
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Anuteczka - praktyki są od tego, żeby się czegoś nauczyć. Tam powinni się Tobą zając, wszystko Ci pokazać i powiedzieć. Często się zdarza, że praktyki nie wyglądają tak jak powinny, ale mam nadzieję, ze w Twoim przypadku tak nie będzie. Jeśli chodzi o takie rady to jak czegoś nie wiesz to nie bój sie pytać - na pewno przydzielą Ci jakiegoś opiekuna praktyk. Wiadomo, że stres jest, ale mam nadzieję, że szybko się oswoisz z nową sytuacja i ze wszystkim poradzisz. Powodzenia
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:28   #2130
Miilennkaa
Raczkowanie
 
Avatar Miilennkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 105
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

hej dziewczyny w zasadzie też nie miałam prawdziwych przyjaciół :/ mam 2 najlepsze kol. z szkoły ale na nie nie moge liczyć, a na moja ''przyjaciólke'' tez nie ;( wszystko sie rozsypało odkąd ma chłopaka ... juz nie gadamy tak jak kiedys... jeszcze w dodatku mieszka na 2 krancu miasta... wiec gdy jest mi źle , mam doła , jestem sama... z jednej strony przyzwyczaiłam sie do tego ale w głebi duszy chciałabym krzyczeć ;( mam nadzieje że kiedys bede miała prawdziwych przyjaciół ;( i wam tego życze ;*
__________________
Jeśli nie dążysz do rzeczy niemożliwych,NIGDY ich nie osiągniesz.
Miilennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.