Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-18, 10:43   #4921
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Hi hi, to my właśnie zaczynając starania o Synka nie sądziliśmy że za pierwszym razem się uda i też wino i piwo było na porządku dziennym do kolacji w romantycznej scenerii i Chłop jak dąb, oczywiście po teście pozytywnym abstynencja totalna, od czasu do czasu piwko 0% i lepiej chmielu za dużo nie pić w ciąży, bo nie jest wskazany.

Dzień dobry Wszystkim miłego dnia życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny A wy nie wiecie że w tym piwie 0% to czasem może być nawet 0,5% alkoholu??? Ja nie ryzykuje,wytrzymam 9 miesięcy bez piwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 10:53   #4922
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny A wy nie wiecie że w tym piwie 0% to czasem może być nawet 0,5% alkoholu??? Ja nie ryzykuje,wytrzymam 9 miesięcy bez piwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy, na tylnych etykietach jest podane, jeśli jest to 0.5% lub całkowite 0%. Przednie etykiety są czasem mylące, bo jest napisane, że piwo jest bezalkoholowe, a z tyłu "0.5%".. trzeba się wczytać.
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 10:56   #4923
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
To zależy, na tylnych etykietach jest podane, jeśli jest to 0.5% lub całkowite 0%. Przednie etykiety są czasem mylące, bo jest napisane, że piwo jest bezalkoholowe, a z tyłu "0.5%".. trzeba się wczytać.
Dokładnie tak, np Karmi z przodu na etykiecie ma "bezalkoholowe" a tak naprawdę jest do 0.5% obj. Ale są też piwa 0.00% i od czasu do czasu nie zaszkodzą. Trzeba dokładnie czytać etykiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 11:08   #4924
safie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 268
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Young_blood, awulaz - dzięki Dziewczyny


Z piwem jest tak, że te opisane jako free lub bezalkoholowe mogą zawierać jakieś %%, ale jak napisano 0,0% to nie powinny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
safie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 11:14   #4925
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Etykiety i składy niestety teraz trzeba czytać dokładnie wszędzie, a zwłaszcza na produktach przeznaczonych dla niemowląt i dzieci - to co czasem znajduje się tam w składzie to jakaś masakra a reklamowane są jako takie super i zdrowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 11:28   #4926
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny A wy nie wiecie że w tym piwie 0% to czasem może być nawet 0,5% alkoholu??? Ja nie ryzykuje,wytrzymam 9 miesięcy bez piwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie może wtedy pisać 0%. Aczkolwiek są piwa rzekomo bezalkoholowe bez tego dopisku to wtedy trzeba sprawdzić bo mogą mieć od 0.5 do 2%. Zawsze to sprawdzałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Etykiety i składy niestety teraz trzeba czytać dokładnie wszędzie, a zwłaszcza na produktach przeznaczonych dla niemowląt i dzieci - to co czasem znajduje się tam w składzie to jakaś masakra a reklamowane są jako takie super i zdrowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, przykre to ale już chyba nie ma ani jednego produktu, który można beztrosko wrzucać do koszyka, bo nawet to co było ok, potrafi mieć za jakiś czas już inny skład, bo jadą na zaufaniu, że jak klienta omamili to będzie brał już zawsze bez sprawdzania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 11:37   #4927
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Odpiszę zbiorczo producent nie może zawrzeć informacji na etykiecie, która jest niezgodna ze stanem faktycznym (składem) produktu. Bardzo rygorystycznie jest to przestrzegane od momentu kiedy weszliśmy do UE. Dlatego, gdy producent deklaruje 0.00% to tak jest, nie może napisać 0.00% gdy piwo ma np. 0.5% lub więcej. I to też nie jest tak, że kiedyś produktu były super zdrowe i nie zawierały dodatków. Po prostu teraz przepisy prawne dotyczące znakowania produktów się zaostrzyły i producenci są zobowiązani to informowania o wszystkim, wcześniej nie musieli, dlatego konsumenci nie byli tacy poinformowani i świadomi jak dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 11:47   #4928
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Odpiszę zbiorczo producent nie może zawrzeć informacji na etykiecie, która jest niezgodna ze stanem faktycznym (składem) produktu. Bardzo rygorystycznie jest to przestrzegane od momentu kiedy weszliśmy do UE. Dlatego, gdy producent deklaruje 0.00% to tak jest, nie może napisać 0.00% gdy piwo ma np. 0.5% lub więcej. I to też nie jest tak, że kiedyś produktu były super zdrowe i nie zawierały dodatków. Po prostu teraz przepisy prawne dotyczące znakowania produktów się zaostrzyły i producenci są zobowiązani to informowania o wszystkim, wcześniej nie musieli, dlatego konsumenci nie byli tacy poinformowani i świadomi jak dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, dokładnie. W samo sedno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 12:54   #4929
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dziewczyny, a myślicie ze powinnam się niepokoić tym ze po owulacji trochę plamilam? Za wcześnie było na implantacyjne, bo myśle ze owulacja była ok. 5 a plamilam 8...

Mama mi zwróciła uwagę jak się pochwalilam kreseczkami
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 14:09   #4930
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a myślicie ze powinnam się niepokoić tym ze po owulacji trochę plamilam? Za wcześnie było na implantacyjne, bo myśle ze owulacja była ok. 5 a plamilam 8...

Mama mi zwróciła uwagę jak się pochwalilam kreseczkami
Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ktoś mądrzejszy ode mnie w tej kwestii musi się wypowiedzieć. Jednak mam nadzieję, że wszystko dobrze i trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 14:36   #4931
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Hej, właśnie dostałam wyniki bety i progesteronu z zeszłego tygodnia. W poniedziałek miałam betę 54, a 48h później - 137 (wg OM to 5 tydzień). Progesteron na zdjęciu. Co sądzicie? Nigdy nie miałam badanego progesteronu wcześniej, więc nie mam do czego porównać. IMG_20200818_153321.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 14:39   #4932
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie dostałam wyniki bety i progesteronu z zeszłego tygodnia. W poniedziałek miałam betę 54, a 48h później - 137 (wg OM to 5 tydzień). Progesteron na zdjęciu. Co sądzicie? Nigdy nie miałam badanego progesteronu wcześniej, więc nie mam do czego porównać. Załącznik 7725139

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak dla mnie troche niski ten prog. nie plamisz?

W normach sie miesci, wiec jesli nie plamisz to spokojnie czekaj na wizyte pamietaj,ze 40% kobiet plami w I trymestrze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Enigvaa
Czas edycji: 2020-08-18 o 14:42
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 14:42   #4933
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie troche niski ten prog. nie plamisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie też tak myślę patrząc na normy nie, od ostatniej @ w ogóle nie plamiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 14:49   #4934
Izamirabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 181
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

A ja przydolowalam bo mój gin mówił ze na razie nic nie wskazuje na ciąże... niby stwierdził ze za wcześnie, ale to prawie miesiąc od ostatniej miesiaczki
Izamirabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 15:23   #4935
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dziewczyny chce się umówić na konsultacje u gina z USG na przyszły cykl. Chce sprawdzić czy wszystko w porządku tam się dzieje, czy nie ma jakiś polipów, torbieli i innego dziadostwa (ostatnie USG miałam półtorej roku temu). Staramy się dopiero dwa miesiące (w sumie jeszcze czekam na @ ale czuję po kościach że nic z tego). Lepiej się umówić przed potencjalną owu czy po? Bo sama nie wiem

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:05   #4936
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie dostałam wyniki bety i progesteronu z zeszłego tygodnia. W poniedziałek miałam betę 54, a 48h później - 137 (wg OM to 5 tydzień). Progesteron na zdjęciu. Co sądzicie? Nigdy nie miałam badanego progesteronu wcześniej, więc nie mam do czego porównać. Załącznik 7725139

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nic się nie dzieje to poczekaj do wizyty.
Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce się umówić na konsultacje u gina z USG na przyszły cykl. Chce sprawdzić czy wszystko w porządku tam się dzieje, czy nie ma jakiś polipów, torbieli i innego dziadostwa (ostatnie USG miałam półtorej roku temu). Staramy się dopiero dwa miesiące (w sumie jeszcze czekam na @ ale czuję po kościach że nic z tego). Lepiej się umówić przed potencjalną owu czy po? Bo sama nie wiem

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Najlepiej przed owu, w okolicy połowy cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:47   #4937
awulaz
Raczkowanie
 
Avatar awulaz
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 267
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
A ja przydolowalam bo mój gin mówił ze na razie nic nie wskazuje na ciąże... niby stwierdził ze za wcześnie, ale to prawie miesiąc od ostatniej miesiaczki
? A co wg niego ma wskazywać na ciążę w jakimś 4tc? Zarodek 15cm?
Test ciążowy wyszedł pozytywny. Robiłaś betę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
awulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 17:12   #4938
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Właśnie też tak myślę patrząc na normy nie, od ostatniej @ w ogóle nie plamiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To spokojnie czekaj na wizyte jesli Cie to niepokoi zawsze mozesz sie umowic wczesniej na wizyte. Ale znowu bedzie sie pozniej stresowac ze nie ma jeszcze serduszka.

Poczatek jest chyba najgorszy, ja ze 4 tygodnie chodzilam i sprawdzalam czy @ przyjdzie czy nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 17:14   #4939
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a myślicie ze powinnam się niepokoić tym ze po owulacji trochę plamilam? Za wcześnie było na implantacyjne, bo myśle ze owulacja była ok. 5 a plamilam 8...

Mama mi zwróciła uwagę jak się pochwalilam kreseczkami
A jak wyglądało to plamienie? Może jednak owu była później niż myślisz i to było standardowe plamienie przy owu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 17:15   #4940
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izamirabela Pokaż wiadomość
A ja przydolowalam bo mój gin mówił ze na razie nic nie wskazuje na ciąże... niby stwierdził ze za wcześnie, ale to prawie miesiąc od ostatniej miesiaczki

Bo na usg to na dobrym sprzecie widac dopiero powyzej bhcg 1000. Wiec jedyne co mogl zobaczyc to powiekszone endometrium, ktore przed @ zawsze jest a owulacja mogla sie przesunac. Skoro to prawie miesiac to ledwo 4tc. Daj sobie czas, umow sie za 3tygodnie wtedy powinno byc widac juz dzidziusia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 17:37   #4941
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie dostałam wyniki bety i progesteronu z zeszłego tygodnia. W poniedziałek miałam betę 54, a 48h później - 137 (wg OM to 5 tydzień). Progesteron na zdjęciu. Co sądzicie? Nigdy nie miałam badanego progesteronu wcześniej, więc nie mam do czego porównać. Załącznik 7725139

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyrost prawidłowy jak na moje oko. TC z om może mieć niewiele wspólnego, mój Synek był 2 tygodnie młodszy, bo cykle były 33 dniowe a owu późna około 22 DC. Ja bym zadzwoniła do lekarza i powiedziała o wynikach lub położnej jeśli już sobie szukałaś na NFZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Bo na usg to na dobrym sprzecie widac dopiero powyzej bhcg 1000. Wiec jedyne co mogl zobaczyc to powiekszone endometrium, ktore przed @ zawsze jest a owulacja mogla sie przesunac. Skoro to prawie miesiac to ledwo 4tc. Daj sobie czas, umow sie za 3tygodnie wtedy powinno byc widac juz dzidziusia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie, 7-8 Tc najlepiej policzyć wytrzymać jakimś cudem ten czas do momentu aż będzie widoczne serduszeńko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:18   #4942
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Bardzo smutna historia, ale jestem pewna, że jesteś dzielną Kobietą, a Aniołek na pewno na Ciebie patrzy z góry cały czas trzymam mocno kciuki, aby już niedługo miał tu, na Ziemi, zdrowego braciszka albo siostrzyczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Witaj, nie zasiedź się za długo i tulę mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! )
Eh niech pierwszy rzuci kamień kto nie pofolgował bo myślał, że ciąży nie ma.. myślę, że jest w tej grupie 90% kobiet



Ojej, bardzo mi przykro. I trzymam mocno kciuki, jesteś na pewno bardzo dzielną osobą Moja znajoma również miała synka z zespołem wad genetycznych, który zmarł - teraz, po kilku latach, ma 2 córki i wydaje ebooki o macierzyństwie
Cytat:
Napisane przez anilani Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mika315 witaj Bardzo mi przykro, że macie za sobą takie przejścia Mam nadzieję, że tym razem los Wam to zrekompensuje i szybko będziecie się mogli cieszyć zdrowym maleństwem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Smutna historia, jesteście bardzo silni Trzymam za Was mocno kciuki. Obyście jak najszybciej mogli tulić zdrowego maluszka







Dobrego dnia
Dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:50   #4943
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Dziękuję Dziewczyny za wszystkie rady! Jutro i tak miałam iść zamiar do ginekologa, to mówię z nim i ten progesteron i metformine i cała resztę ;-)
Ps. Wracam właśnie od dentysty, ponownie mi zrobiła tą jedynkę, mam nadzieję, że nie wypadnie już bo się chyba zapłaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:58   #4944
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie rady! Jutro i tak miałam iść zamiar do ginekologa, to mówię z nim i ten progesteron i metformine i cała resztę ;-)
Ps. Wracam właśnie od dentysty, ponownie mi zrobiła tą jedynkę, mam nadzieję, że nie wypadnie już bo się chyba zapłaczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niom Kochana to kciukasy żeby uspokoił Cię i powiedział to samo co my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:09   #4945
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Niom Kochana to kciukasy żeby uspokoił Cię i powiedział to samo co my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Dziewczyny, pamiętacie jak tydzień temu pisałam, że dwa dni po moim pozytywnym teście moja przyjaciółka też zobaczyła dwie kreseczki? To dzisiaj zaczęła krwawić i no niestety, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:36   #4946
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Karo

Bardzo współczuje Twojej przyjaciółce ;(

Kochana ale Ty czasem już tam ciemnych chmur nie przygarniaj nad głowa 😘 będzie dobrze zobaczysz wszYtako będzie dobrze i urodzisz słodka kochana mała fasolcie 🥰
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:40   #4947
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Karo

Bardzo współczuje Twojej przyjaciółce ;(

Kochana ale Ty czasem już tam ciemnych chmur nie przygarniaj nad głowa będzie dobrze zobaczysz wszYtako będzie dobrze i urodzisz słodka kochana mała fasolcie 🥰
Ojeju, aż bym Cię przytuliła za te słowa,kochana jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 21:13   #4948
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziewczyny, pamiętacie jak tydzień temu pisałam, że dwa dni po moim pozytywnym teście moja przyjaciółka też zobaczyła dwie kreseczki? To dzisiaj zaczęła krwawić i no niestety, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo współczuję Twojej przyjaciółce.


W niedzielę wieczorem miałam niewielkie plamienie i mocniejsze bóle niż zwykle, wczoraj rano jeszcze ze dwie krople, a potem już nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 21:25   #4949
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję Twojej przyjaciółce.


W niedzielę wieczorem miałam niewielkie plamienie i mocniejsze bóle niż zwykle, wczoraj rano jeszcze ze dwie krople, a potem już nic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może być implantacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziewczyny, pamiętacie jak tydzień temu pisałam, że dwa dni po moim pozytywnym teście moja przyjaciółka też zobaczyła dwie kreseczki? To dzisiaj zaczęła krwawić i no niestety, nie udało się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytul Ją mocno ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 22:33   #4950
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Karo991, bardzo mi przykro z powodu straty przyjaciółki

Mnie już brzuch boli okresowo, więc pewnie @ zawita lada chwila... Jak już ma przyjść to niech będzie punktualnie eh.
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 08:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.