On nie mowi juz ze kocha... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 11:01   #1
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Unhappy

On nie mowi juz ze kocha...


na poczatku oczywiscie witam wszystkie wizazanki

nawet dlugo mnie tu nie bylo,ale nareszcie mialam swoje upragnione wakacje

ale do rzeczy...
z moim tz jestesmy juz razem 3,5 roku.Wiadomo ze w kazdym zwiazku raz jest lepiej ,raz gozej,to normalne...w kazdym razie jestem z nim szczesliwa...
kiedy poznalismy sie to on zabiegal o moje wzgledy,mowil ze zakochal sie od pierwszego wejrzenia,ze juz zawsze bedziemy razem...ja w sumie wtedy nie mialam nikogo,wiec pomyslalam,ze sprobuje,moze cos z tego bedzie...nie zakochalam sie od razu,tylko po jakichs paru miesiacach,ale sama niespodziewalam sie ze dwojga ludzi moze laczyc tak mocne uczucie,moze dlatego ze kocham po raz pierwszy...generalnie wszystko bylo ok i w sumie nadal jest,ale jednak zauwazylam ze od jakiekos czasu wogole nie mowi mi ze mnie kocha...kiedys mowil praktycznie codziennie i to kilka razy...chodzi jakis zamyslony,nie chce sie tak czesto przytulac,nie lapie za reke jak idziemy razem...nie wiem co sie z nim dzieje...pytalam,ale powiedzial ze wszystko ok...sama nie wiem co o tym myslec...poza tym bardzo czesto mowi przy znajomych o swojej bylej...(dluga historia,zdradzila go z jego kumplem po 2 latach znajomosci,wiem ze bardzo ja kochal).Moze poprostu juz mnie nie kocha jak dawniej....
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:19   #2
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

moze on potrzebuje troche od tego odpoczac. nie mow mu tez
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:20   #3
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

mozliwe ze cos go nadal trzyma z tą byłą;/... Porozmawiaj z nim na poważnie, spytaj sie czemu juz nie trzyma Cie za ręke, czemu sie nie chce przytulać itp.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:26   #4
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Nie wierz w to ze facet bedzie za toba latał do konca zycia. Zawsze przychodzi rutyna. Faceci przechodza to szczegolnie bolesnie - sa w z wiazku to nie moga juz łowic i to jest dla nich frustrujace. Moze sama odstaw go troche od "cycka", sama przestan zabiegac, wypytywac, zameczac pretensjami itd. tak zbey sie lowca w nim w stosunku do Ciebie obudził.
A to, ze nie mowi, juz ze kocha, nie oznacza jeszcze, ze nie kocha. Moze okazuje to w jakis inny sposob? Najwazniejsze jest zeby traktował cie z szacunkiem, doceniał wysiłek i dobrze mówil o Tobie w gronie przyjaciół i rodziny.
Dla mnie akcje typu nietrzymanie sie za rece czy niecalowanie na powitanie i pozegnanie to jest sygnal, ale jeszcze nie powod dp paniki. Sama mialam ostatnio taka sytuacje -facet sie odsunął, zmarkotniał- no i niestety nie jest teraz dobrze.
Sprawa z byla dziewczyna definitywnie wymaga zbadania!
Wszystkiego dobrego
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:30   #5
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Myszunia19 moze masz racje...sama nie wiem tylko jak dlugo tak wytrzymam...
Akrolinka jego byla ma juz meza i dzieci,wiec to nie realne zeby znowu byli razem... wiem jednak ze moze czasem jeszcze o niej mysli...moze pomimo tylu lat nadal nie pogodzil sie z tym ze juz z nia nie jest...
Atallayah mam nadzieje ze jest tak jak mowisz...sprobuje dac mu troche wiecej przestrzeni i nie bede sie narzucac...
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek

Edytowane przez Lenka1986
Czas edycji: 2008-08-30 o 11:37 Powód: dopisek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:44   #6
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

tak jak dziewczyny mówią...teraz chwile daj mu odsapnąć(nie wiem jak to idzie ale kiedyś słyszałam że lepiej się goni króliczka niż się go łapie) a po jakimś czasie pogadaj z nim..tak na poważnie...Powodzenia życzę
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 11:45   #7
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

A może poprostu ma jakiś gorszy okres w życiu? Może nie układa mu się w pracy lub coś? I dlatego tak sie zachowuje.

A co do bylej...hmm...może jej zazdrości? Że ma męża? Dzieci? Może on też by tak chciał i myśli o ślubie? Być może planuje coś romantycznego...?
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 12:12   #8
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

niektórzy faceci myślą,że jak raz jej powiedziałem,ze kocham, to wystarczy....
Po prostu, może ma gorszy okres, spadek nastroju itp My, kobiety, mamy taką naturę,że musimy się wszędzie doszukiwać kataklizmów w stylu " nie kocha mnie" , "ma romans"...
W większości to nasze chore wymysły...
Facet to trochę inna "maszyna" Patrz lepiej na czyny - nie słowa...
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:20   #9
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Cytat:
Napisane przez ZapachNocy Pokaż wiadomość
niektórzy faceci myślą,że jak raz jej powiedziałem,ze kocham, to wystarczy....
Po prostu, może ma gorszy okres, spadek nastroju itp My, kobiety, mamy taką naturę,że musimy się wszędzie doszukiwać kataklizmów w stylu " nie kocha mnie" , "ma romans"...
W większości to nasze chore wymysły...
Facet to trochę inna "maszyna" Patrz lepiej na czyny - nie słowa...

jak pięknie ujęta cała prawda o facetach
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:27   #10
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

AgiGagi dzieki Justynuss ostatnio sie skarzyl ze w pracy cos nie tak,ale czy to moze byc powod ze oddala sie ode mnie?
ZapachNocy sama bym tego lepiej nie ujela no coz pozostaje mi poczekac,wspierac i nie narzucac sie zbytnio....tylko czasem naprawde jest mi tak chole.nie przykro...
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:38   #11
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

powiem tak: wolałabym żeby facet rzadko mówił, że mnie kocha ale żeby za to okazywał mi swoje uczucie czynami. byłam z chłopakiem który mówił codziennie że mnie kocha (podobnie jak facet autorki wątku). i co? i to wcale nie był związek z happy endem. lepiej powiedzieć raz a szczerze niż wiele słów ale bez pokrycia...
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają.. dopiero zakupy"
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 12:59   #12
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
AgiGagi dzieki Justynuss ostatnio sie skarzyl ze w pracy cos nie tak,ale czy to moze byc powod ze oddala sie ode mnie?
ZapachNocy sama bym tego lepiej nie ujela no coz pozostaje mi poczekac,wspierac i nie narzucac sie zbytnio....tylko czasem naprawde jest mi tak chole.nie przykro...

wiem,że Ci przykro...bo chciałoby się słuchać jak on kocha, podziwia, pragnie Ale życie widzisz, jest inne niż u Szekspira, myślę, że skoro tak długo z Tobą jest to Cię kocha, tylko ciężko mu już wcielić się w rolę Romea.
Ale zapewne jak to przeczkeasz, to los się odmieni Też mam takie momenty w związku, kiedy doszukuję się najgorszego zła...ale mija.
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:01   #13
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
jak pięknie ujęta cała prawda o facetach

kiedyś oglądałam bodajże "Rozmowy w toku" i tam kobieta tak się żaliła,że mąż jej nie mówi, że ją kocha,że czuje się tak przez to źle, beznadziejnie, nieatrakcyjnie...
Na co on beztrosko odparł : "No przecież 30 lat temu jej powiedziałem, powinna to wiedzieć"
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:06   #14
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

hehehe nie no dzieki dziewczyny... juz mi jakos mi lzej na sercu... zobaczymy jak to sie dalej potoczy,mam nadzieje ze happy end jednak bedzie calusy dla Was
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:14   #15
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Lenka1986 - Miałam bardzo podobny problem. Nie wiedziałam kompletnie co robić ! Mój chłopak odsunął się ode mnie maksymalnie. Nie całowaliśmy się, nie przytulaliśmy, seks poszedł w odstawkę aż w końcu moja irytacja sięgnęła zenitu i zapytałam : CO SIĘ DZIEJE?! Oczywiście otrzymałam klasyczną odpowiedź : nic.
W każdym razie sprawa skończyła się tak,że ja już byłam w desperacji i miałam myśli,że nie ma sensu tego dalej ciągnąć . I wtedy nagle... wszystko wróciło do normy i było nawet lepiej . Trafiłam chwilę później na książkę " Mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus " i tam było napisane,że faceci czasem potrzebują odejść jak najdalej od partnerki,żeby poczuć,że jej naprawdę potrzebują i wrócić jak najszybciej . Tacy są i tyle.
Oczywiście to tylko mój przykład. Może się okazać, że z nim się dzieje to samo,ale może lepiej wykorzystaj swoją kobiecą intuicję i zbadaj sprawę z jego byłą dla własnego uspokojenia. Problemy z pracą też na pewno wpływają na to,że myśli intensywnie o czymś innym .
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze ! I nie martw się na zapas
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:28   #16
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Dorotka <3 chyba kupie sobie ta ksiazke heheh dzieki za slowa otuchy
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:15   #17
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Zaznaczam, że to pewnie nie dotyczy Twojej sytuacji tak na wstępie, żeby Cię nie przerazić.

Często to są pierwsze sygnały o zdradzie,
albo, ma jakiś problem który nie pozwala mu o sobie zapomnieć.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:16   #18
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Lenka i jak rozwinęła się sytuacja ?
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:22   #19
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Chcialabym podziekowac jeszcze raz za wszystkie wypowiedzi wszystko na szczescie wrocilo do normy
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 14:22   #20
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
generalnie wszystko bylo ok i w sumie nadal jest,ale jednak zauwazylam ze od jakiekos czasu wogole nie mowi mi ze mnie kocha...kiedys mowil praktycznie codziennie i to kilka razy...chodzi jakis zamyslony,nie chce sie tak czesto przytulac,nie lapie za reke jak idziemy razem...nie wiem co sie z nim dzieje...pytalam,ale powiedzial ze wszystko ok...sama nie wiem co o tym myslec...poza tym bardzo czesto mowi przy znajomych o swojej bylej...(dluga historia,zdradzila go z jego kumplem po 2 latach znajomosci,wiem ze bardzo ja kochal).Moze poprostu juz mnie nie kocha jak dawniej....
Powiem Ci tak (nie bierz tego zbyt do siebie bo w życiu różnie bywa i to że ja tak miałam nie znaczy że u Ciebie będzie podobnie): ja byłam ze swoim 2 lata - też zdradziła go dziewczyna z kumplem (byli razem 2 lata) - ta dziewczyna była jego pierwszą i wielką miłością itp itd. Często o niej mówił, też na początku był wylewny, chciał się przytulać, mówił że kocha ale od paru miesięcy przestał mówić te magiczne słowa, łapał często doły, przestał mnie za rękę łapać, czasami nawet szedł metr ode mnie, to ja zabiegałam o jego bliskość a gdy pytałam dlaczego tak robi nagle odpowiadał że on nie lubi chodzić za rękę dziwne to po 2 latach ale cóż...Mówił także że nie wie czy mnie kocha i nie wie czy potrafi tak kochać jak swoją byłą..No więc do czego zmierzam -> rozstaliśmy się niedawno, stwierdził że być może nie zamknął furtki po ostatnim związku a teraz co? Widuje się ze swoją wielką byłą miłością :/ Obserwuj dokładnie wszystko!!! Być może to rutyna? Kryzys w związku przeważnie przychodzi po 2-4 latach.

Życzę oczywiście powodzenia i szczęścia i sama jestem ciekawa jak to będzie między wami (mam nadzieję że inaczej niż u mnie)!! Trzymaj się ciepło
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:13   #21
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Niestety wszystko oprócz opowieści o byłej pasuje do mojego byłego tż...
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:23   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

jak by moj facet tak opowiadalinnym o bylej Ja nie raz go pytalam o jego przeszlosc, ale on za bardzo nie chce o tym mowic, a ni myslec. Dalam spokoj.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:54   #23
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 42 322
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

taka sama historia jak moja hehe ;p na szczęście (jak teraz na to patrze) ja sie z nim rozstałam, ale widze, ze u Ciebie wszystko wrocilo do normy jak sie powtorzy takie cos, to moze poprstu nie naciskaj, tylko czekaj az problem minie a jak dlugo bedzie sie to utrzymywac, to dawaj delikatnie znac ze nie podoba Ci sie jego zachowanie. Powodzenia
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 01:16   #24
mayuri
Raczkowanie
 
Avatar mayuri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Kiedyś miałam podobną sytuację, jeśli chodzi o nie mówienie, że kocha... Ja sama mówię to często, jak jakąś mantrę, a on o wiele rzadziej. Gdy zapytałam dlaczego, to powiedział, że nie jest w stanie powiedzieć tego ot tak, na zawołanie, że o tym że kocha powinny świadczyć jego czyny, a nie słowa. Nie powiem, żeby mnie to usatysfakcjonowało, ale przynajmniej czasem to mówi, po prostu nie tak często jak ja. Może to kwestia potrzeby.
__________________

mayuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:49   #25
santicia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 258
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Witajcie wizażanki! Mam podobny problem do autorki wątku. Mój chłopak twierdzi że nie może mi mówić że mnie kocha żeby mnie za bardzo nie rozpuścić. Ale to najmniejszy problem, ostatnim razem jak rozmawialismy rano powiedzial ze kocha a wieczorem pierwszy raz wspomnial o swojej bylej-pierwszy raz po roku zwiazku,wczesniej nie mialam o niej pojecia. Wracalismy pozniej do tego tematu ale on twierdzi ze to stara historia,jednak pozniej powiedzial ze zaluje ze z nia zerwal przez jakas glupote. od tamtej pory nie rozmawialismy... teraz ja nie wiem co myslec i jestem zalamana... nagle to ze nie mowi ze kocha i ta byla uklada sie w calosc-moze on po prostu stwierdzil ze nadal ja kocha? jakos sama nie potrafie sobie z tym poradzic
santicia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:06   #26
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

porozmawiajcie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:27   #27
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Cytat:
Napisane przez santicia90 Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki! Mam podobny problem do autorki wątku. Mój chłopak twierdzi że nie może mi mówić że mnie kocha żeby mnie za bardzo nie rozpuścić. Ale to najmniejszy problem, ostatnim razem jak rozmawialismy rano powiedzial ze kocha a wieczorem pierwszy raz wspomnial o swojej bylej-pierwszy raz po roku zwiazku,wczesniej nie mialam o niej pojecia. Wracalismy pozniej do tego tematu ale on twierdzi ze to stara historia,jednak pozniej powiedzial ze zaluje ze z nia zerwal przez jakas glupote. od tamtej pory nie rozmawialismy... teraz ja nie wiem co myslec i jestem zalamana... nagle to ze nie mowi ze kocha i ta byla uklada sie w calosc-moze on po prostu stwierdzil ze nadal ja kocha? jakos sama nie potrafie sobie z tym poradzic

Hmm.. trudno mi powiedzieć cokolwiek,ale może tu nie chodzi o to,że żałuje ,że z nią zerwał, tylko,że nie chciałby popełnić tego błędu z Tobą, bo mu zależy ? Bo dla mnie nie mozna tego jednoznacznie interpretowac .Może źle wnioskuję z Twojej wypowiedzi.A masz jakieś inne przesłanki ?
A to,że nie rozmawialiście to dlatego,że się nie odzywacie do siebie, czy nie rozmwialiście o tym ?
Wszystko będzie dobrze , zobaczysz napisz więcej, to pomożemy
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 05:55   #28
santicia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 258
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Nie rozmawialiśmy bo on pracuje w innym mieście, w ogóle jest to związek na odległość. Wraca późno z pracy, jest zmęczony i nie chce mu sie rozmawiać. W ogóle od tej niedzieli napisał tylko 2 zdawkowe sms-y. Jak go zapytalam czy zaluje ze ze mna jest odpowiedzial ze nie. Martwi mnie to bo juz dlugo sie nie widzielismy a ta jego byla mieszka w jego rodzinnym miescie w ktorym on jest co tydzien. Co prawda on twierdzi ze ona ma chlopaka no ale coz to rzecz wzgledna..... Wszystko sie zaczelo od tego ze popadlismy na temat powaznych rozmow odnosnie naszego zwiazku-co dalej,jakies powazniejsze plany... Jestem od niego 3 lata mlodsza i on twierdzi ze to duzo bo jestem mloda i napewno mi sie wszystko odmieni. Rania mnie jego slowa tym badziej kmiedy slysze w jego glosie cos dziwnego gdy mowi o bylej.....
santicia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:29   #29
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Santicia- sytuacja jest dość trudna, bo żyjecie ze sobą na odległość . Lekiem na wszystko jest spokojna rozmowa,dlatego może napisz do niego, albo zadzwoń,że chciałabyś porozmawiać o czymś bardzo ważnym dla Ciebie i niech do Ciebie zadzwoni, kiedy będzie miał czas na dłuższą rozmowę.
Nie rozumiem tylko jednego.. w jednym wątku mówisz,ze boisz się,że on Cię już nie kocha a w innym piszesz,że chciałabyś mieć z nim dziecko .Skoro masz takie wątpliwości .. to chyba nie ma sensu się na razie nad tym zastanawiać? ;>
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 13:28   #30
santicia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 258
Dot.: On nie mowi juz ze kocha...

Bo z mojej strony to jest miłość i wiem, że chcę z nim być i budować wspólną przyszłość... A on najpierw mi mówi że też tego chce, chce żebyśmy wzięli ślub i postarali się o dziecko a później w trakcie rozmowy stwierdza ze żałuje zerwania z byłą. W sumie to mam poczucie tego że on mnie kocha ale jakiś lęk się pojawia skoro mówi później o niej... Tym bardziej że na n-k widziałam jej zdjecia i popadlam w kompleksy wiec.... Teraz mam zamiar z nim poważnie porozmawiac, powiem mu ze boli mnie to co powiedzial o bylej i co to w ogole ma znaczyc. Niech sie okresli bo mam tego powoli dosc ze ja go zapewniam o szczerosci swoich uczuc a on mi ciagle powtarza ze pewnie wszystko mi sie odmieni-to jest dopiero dziwne gdy z tym mi wyskakuje...
santicia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.