Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-09, 11:41   #4441
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Ale pisać do Natalii Droździk, czy gdzieś indziej? Jak radzisz.
Tak, na adres bok@yves-rocher.pl
Skoro uruchomili możliwość odbierania zamówień w stacjonarkach, niech wiedzą z czym może spotkać się klient na miejscu.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:07   #4442
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja jestem chora jak mam iść do stacjonarki, a poza tym mam daleko, więc ja 99% przypadków zamawiam.
Mnie najbardziej dobija to jak one osaczają klientkę na wejściu. Przy ostatniej wizycie byly dwie starsze panie. Jedna rachunek 260 druga 350. Takich klientów to one kochają.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Trudno się dziwić konsultantkom, bo jeśli otrzymują gołe pensje bez premii to ciężko z tego wyżyć. Czasy się jednak zmieniły. Sklepy pełnią obecnie funkcję "showroomingu". A przez pandemię większość klientów przerzuciła się na zakupy internetowe. Klienci zorientowali się w promocjach i teraz niechętnie robią duże zakupy w sklepach stacjonarnych.
Nie wszyscy w tym kraju zarabiają tyle by wydawać kupę kasy na te średniej jakości kosmetyki. Ja tez jestem bez premii dlatego grażynię z yr. Z 10 lat temu tez miałam mega problem z kasą ale dzięki kodom miałam kosmetyków ile zapragnęłam. I za to jestem im wdzięczna. Jednak jak poprawiła się moja sytuacja otworzyły mi się oczy ze jest wiele firm. Tańszych i lepszych. Teraz mam dół dlatego tam wracam. I kupuję tylko higienę. Bo myć się trzeba a pielęgnacji czy kolorówki nigdy tam nie kupię. Nawet w promocji 1+3 gratis. Kremów gorszych od yr to nie miałam. Wystarczyła mi probka z Bentona by przekonać się że są kremy które działają. Teraz mam z 5 słoiczkow kremow z nieszczęsnych gratisów, które nawet na stopach nic nie robią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:37   #4443
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej dobija to jak one osaczają klientkę na wejściu. Przy ostatniej wizycie byly dwie starsze panie. Jedna rachunek 260 druga 350. Takich klientów to one kochają. Nie wszyscy w tym kraju zarabiają tyle by wydawać kupę kasy na te średniej jakości kosmetyki. Ja tez jestem bez premii dlatego grażynię z yr. Z 10 lat temu tez miałam mega problem z kasą ale dzięki kodom miałam kosmetyków ile zapragnęłam. I za to jestem im wdzięczna. Jednak jak poprawiła się moja sytuacja otworzyły mi się oczy ze jest wiele firm. Tańszych i lepszych. Teraz mam dół dlatego tam wracam. I kupuję tylko higienę. Bo myć się trzeba a pielęgnacji czy kolorówki nigdy tam nie kupię. Nawet w promocji 1+3 gratis. Kremów gorszych od yr to nie miałam. Wystarczyła mi probka z Bentona by przekonać się że są kremy które działają. Teraz mam z 5 słoiczkow kremow z nieszczęsnych gratisów, które nawet na stopach nic nie robią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj, tak... Sklep u mnie ma metraż sprzedażowy taki 5x5 a konsultantek dwie, czyli zwykle dwie na jedną klientkę. Moja ciotka namiętnie kupuje tam kremy, bo jej najlepiej służą i brałam kiedyś gratisy dla niej, ale odkąd nie jesteśmy w dobrych stosunkach to już nie mam po co...

Kiedyś YR był odbierany jako dość ekskluzywny, "francuski", ale te czasy chyba już trochę przeminęły.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:51   #4444
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość



Myślisz że to coś da? To franczyza więc mają w głowach to co im szefowe wdrukują, czyli:" klient internetowy to wróg ludowy"

We franczyzach nie ma odbiorów. Odbiory są tylko w sklepach firmowych.
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 14:22   #4445
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Na stronie oferta 1 kosmetyk + 1 za grosz (tańszy). Z tego, co widzę, nie łączy się z kodami i rabatami klubowymi. Chyba że jeszcze czegoś nie zauważyłam...
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 17:32   #4446
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Na stronie oferta 1 kosmetyk + 1 za grosz (tańszy). Z tego, co widzę, nie łączy się z kodami i rabatami klubowymi.
Ano, rogue i mascara kasują działanie 1+1 – albo rybki, albo akwarium. A już myślałam, że przygrażynię trochę... cóż, lepiej dla portfela.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 21:31   #4447
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 343
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

To nawet zabawne. Odebrali nam faktycznie możliwość skorzystania z rabatu klubowego przy promocji 1+1. W sumie gold nie jest już do niczego potrzebny. Są inne firmy i czas przestać zamawiać przez sentyment chyba...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-10, 08:49   #4448
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Kody z paczek minus 20% też się nie łączą z promocją 1+1.

Kiepsko....
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 11:25   #4449
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Podpowiecie z jakich firm jeszcze zamawiacie kosmetyki? I jakie wam się sprawdzają?
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 11:57   #4450
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Podpowiecie z jakich firm jeszcze zamawiacie kosmetyki? I jakie wam się sprawdzają?
Ja się ostatnio polubiłam z sylveco.pl ale tam niestety dostawa tylko kurierem (dają dużo próbek więc można poznać kosmetyki).
W hebe czasem zamawiam coś z AVA , MIYA, NACOMI, OLEIQ ORGANIC, DERMOFUTURE,FEEL FREE
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 17:41   #4451
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Podpowiecie z jakich firm jeszcze zamawiacie kosmetyki? I jakie wam się sprawdzają?
Skin79, benton Cosmetics, moja córka lubi jeszcze serię Biolaven. Jak użyjesz chociaż raz produktu z Bentona to nigdy nie wrócisz do "normalnych" kosmetyków. Mają fajne niewielkie miniaturki w sam raz na wypróbowanie. Aha i czekac na rabaty. Na skin79 zdarzają się nawet -40 od cen promocyjnych. Do ciała Używam sporo produktów z Mohani, oleje z Naturalme i ministerstwa dobrego mydła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 10:09   #4452
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ajeden Alba 2913 Alchemia lasu Alchemie Alilla Cosmetics Aloesove Amelie Anabelle Minerals Arganove ASOA Auna Ava Laboratorium Avebio Avicenna Baby Ecologica Babo Babos BasicLab Dermocosmetics Be Organic Bebio Be.loved Biolaven Bio IQ Bioline Bioetiq Bionigree Bio up Biolove be the sky girl Baby Boom Body Glitter Brooklyn Groove Cashee Naturals Chic Chiq Clichee Clover Cosmetics Creamy Cherry soap Czarszka Cztery Szpaki D'Alchemy DLA Domowy kosmetyk Dotyk Kreacji Dr Beta Duetus Dworzysk Evolore Evocera Ekomydlarnia Efiore Epona Cosmetics Enklare Natural Cosmetics Esito ETJA Fresh and Natural Felicea Feeli Fitomed Fridge by YDE From a friend Herb & Hydro Hagi Cosmetics Hebda Hola Care Honey Therapy IOSSI Jan Barba Jardin

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Kej KOI Cosmetics Kozmetics Kostka mydła Laboratorium FEMI La-Le Lawendowa Farma LAQ Lilla Mai L'orient Lovingeco Lush Botanicals Mafka Manufaktura Mewa Make me Bio Majru Natural Cosmetics Melli Care Mohani Mokosh Mom Me Morze mydła Miodowa mydlarnia Ministerstwo dobrego mydła Mydlarnia TULI Mydło Stacja My Magic Essence Natu handmade Naturative Natural Secrets Naturalme Naturalis Nature Queen Naturologia Nacomi Neauty NOVA Kosmetyki Nowa Kosmetyka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

O!figa Olivia Plum Only Bio Optima Plus Orientanw Organique Organic Series Organic Life Phlov Phoneme Plantea Purite Pixie Pat&Rub Polny Warkocz Pszczela Dolinka Rapan Beauty Resibo Republika Mydła Rosadia Runo Sadza Soap Sape Saphiro Scandinavia Cosmetics Scandia Cosmetics Senelle Cosmetics Senkara Shy Deer Sisi bee Soap Deli Soap Szop Sztuka mydła Szmaragdowe żuki Subtle Beauty SVOJE Sylveco

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

The Secret Soap Store Trawiaste Uzdrowisco Vianek Wytwórnia Mydła YOPE Your Natural Side Zielone Laboratorium ZEW for Men Zapach ciszy Ziołove 98B handmade Xufas

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Tyle ode mnie.

Programy lojalnościowe mi nie służą. Nigdy nie chcę stracić punktów. Mam nadzieję, że wyzeruję.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 10:56   #4453
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ajeden Alba 2913 Alchemia lasu Alchemie Alilla Cosmetics Aloesove Amelie Anabelle Minerals Arganove ASOA Auna Ava Laboratorium Avebio Avicenna Baby Ecologica Babo Babos BasicLab Dermocosmetics Be Organic Bebio Be.loved Biolaven Bio IQ Bioline Bioetiq Bionigree Bio up Biolove be the sky girl Baby Boom Body Glitter Brooklyn Groove Cashee Naturals Chic Chiq Clichee Clover Cosmetics Creamy Cherry soap Czarszka Cztery Szpaki D'Alchemy DLA Domowy kosmetyk Dotyk Kreacji Dr Beta Duetus Dworzysk Evolore Evocera Ekomydlarnia Efiore Epona Cosmetics Enklare Natural Cosmetics Esito ETJA Fresh and Natural Felicea Feeli Fitomed Fridge by YDE From a friend Herb & Hydro Hagi Cosmetics Hebda Hola Care Honey Therapy IOSSI Jan Barba Jardin

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Kej KOI Cosmetics Kozmetics Kostka mydła Laboratorium FEMI La-Le Lawendowa Farma LAQ Lilla Mai L'orient Lovingeco Lush Botanicals Mafka Manufaktura Mewa Make me Bio Majru Natural Cosmetics Melli Care Mohani Mokosh Mom Me Morze mydła Miodowa mydlarnia Ministerstwo dobrego mydła Mydlarnia TULI Mydło Stacja My Magic Essence Natu handmade Naturative Natural Secrets Naturalme Naturalis Nature Queen Naturologia Nacomi Neauty NOVA Kosmetyki Nowa Kosmetyka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

O!figa Olivia Plum Only Bio Optima Plus Orientanw Organique Organic Series Organic Life Phlov Phoneme Plantea Purite Pixie Pat&Rub Polny Warkocz Pszczela Dolinka Rapan Beauty Resibo Republika Mydła Rosadia Runo Sadza Soap Sape Saphiro Scandinavia Cosmetics Scandia Cosmetics Senelle Cosmetics Senkara Shy Deer Sisi bee Soap Deli Soap Szop Sztuka mydła Szmaragdowe żuki Subtle Beauty SVOJE Sylveco

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

The Secret Soap Store Trawiaste Uzdrowisco Vianek Wytwórnia Mydła YOPE Your Natural Side Zielone Laboratorium ZEW for Men Zapach ciszy Ziołove 98B handmade Xufas

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Tyle ode mnie.

Programy lojalnościowe mi nie służą. Nigdy nie chcę stracić punktów. Mam nadzieję, że wyzeruję.
Masz listę czy Ty tak z głowy?;>
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 11:13   #4454
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja lubię Biolaven, sylveco i jeszcze wiele innych ale zapach zielonej herbaty, Monoii, kwiaty wiśni to tylko Yves Rocher.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 11:53   #4455
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja po nowym roku planuję stopniowo zejść z marki YR.
Nie mam teraz ulubionych produktów, bez których nie mogę się obejść.
Nagromadzonych punktów nie mam na co przeznaczyć
Czekam na jakąś szałową nowość
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 13:47   #4456
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 343
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Tam już chyba ktoś ma nas naprawdę za idiotki. Promocja Szalone Dni YR. Bierzesz dwa produkty ze strony , tańszy lub w tej samej cenie za darmo. I teraz najlepsze. wybieram dwa kremy, są po 99 zł, a wkoszyku, hokus pokus- jeden faktycznie rabatuje do grosza, a drugi - drożeje do ceny, która nie obowiązuje aktualnie nastronie, tylko jest maksymalną sugerowaną...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 13:51   #4457
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja po nowym roku planuję stopniowo zejść z marki YR.
Nie mam teraz ulubionych produktów, bez których nie mogę się obejść.
Nagromadzonych punktów nie mam na co przeznaczyć
Czekam na jakąś szałową nowość
a ja wlasnie po latach wrocilam do YR by porownac co dzisiaj z tym co kiedys...dostalam znizke na produkt do twarzy i ciala, orientujesz sie moze (wazna do konca listopada), czy moznaby ja uzyc na serie swiateczna czy raczej nie pozwola? pisze, ze nie obowiazuje na produkty z zielonym, ale o swietach czy innych limitkach ani slowa...kiedys uwielbialam mleczko z hamamelisem i moze latem wyprobuje obecna wersje
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 15:55   #4458
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88197285]a ja wlasnie po latach wrocilam do YR by porownac co dzisiaj z tym co kiedys...dostalam znizke na produkt do twarzy i ciala, orientujesz sie moze (wazna do konca listopada), czy moznaby ja uzyc na serie swiateczna czy raczej nie pozwola? pisze, ze nie obowiazuje na produkty z zielonym, ale o swietach czy innych limitkach ani slowa...kiedys uwielbialam mleczko z hamamelisem i moze latem wyprobuje obecna wersje[/QUOTE]
Zazwyczaj na limitki i produkty świąteczne zniżki nie wchodzą.
Może coś się jeszcze zmieni, choć ostatnie zmiany są na gorsze...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 22:30   #4459
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Zazwyczaj na limitki i produkty świąteczne zniżki nie wchodzą.
Może coś się jeszcze zmieni, choć ostatnie zmiany są na gorsze...
dzieki serdeczne w sumie spodziewalam sie, ze tak moze byc, kryzys dotyka od kilku lat chyba juz wszystkie branze ale po swietecznosci wybiore sie na pewno, jeszcze zalezy co dokladnie bedzie, licze na mydelko w plynie do rak i chyba w tym jabuszkowym zapachu ;-)
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-12, 10:10   #4460
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Z kodem TREEDAY prezent za zakup od 69 zł: plecak (a właściwie taka płócienna torba ze sznurkiem...). Do 14.10.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 11:03   #4461
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Z kodem TREEDAY prezent za zakup od 69 zł: plecak (a właściwie taka płócienna torba ze sznurkiem...). Do 14.10.
Już biegnę
A tak na serio, to mogliby dawać przy takim kodzie zniżkę chociaż na jeden produkt
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 12:16   #4462
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja zlozylam ostatnie zamowienie za 40 zeta dla gratisowego tuszu i dodatkowych punktow. Teraz kombinuje co wziasc za punkty i tyle. A poza tym z yr coraz gorzej w sensie promocji, znizek itp.
Sklady coraz gorsze niestety a ceny zaporowe. Nic mnie nie trzyma juz bo praktycznie wszystko co bylo super to zdazyli wycofac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 12:25   #4463
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja nie opłaciłam tego drugiego zamówienia z kodem MASKARA, bo się wkurzyłam, że muszę prosić się o kod urodzinowy/box
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 12:55   #4464
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Z kodem TREEDAY prezent za zakup od 69 zł: plecak (a właściwie taka płócienna torba ze sznurkiem...). Do 14.10.
Czyli teraz gratisy za plus/minus 15 zł?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 14:57   #4465
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja nie opłaciłam tego drugiego zamówienia z kodem MASKARA, bo się wkurzyłam, że muszę prosić się o kod urodzinowy/box
o to widze podobnie jak u mnie... grunt to odpowiednia oprawa do prezentu urodzinowego, że aż się odechciewa prezentu
OjRosku jak Ty potrafisz we te klocki...
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 15:20   #4466
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Czyli teraz gratisy za plus/minus 15 zł?
Tak wygląda. I to jeszcze jaki próg wymyślili... Jakby to było naprawdę wielkie coś.
Też powoli zaczynam się rozglądać za kosmetykami z innych firm. Zakupy w YR cały czas w pewien sposób mnie bawią, tylko że ciekawych ofert coraz mniej. Tyle mojego, co sobie poprzeglądam, ale nie rzucam się na to wszystko tak jak kiedyś. Nie ma na co. A jeszcze nawet parę miesięcy temu wszystko wyglądało trochę inaczej.
Muszę zorientować się w naturalnych kosmetykach, bo na razie nie miałam z nimi zbyt dużej styczności. A ze "zwykłych" chociażby Bielenda prezentuje coraz ciekawiej - interesujące nowości, zapachy, a działanie chyba też nie gorsze od YR.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 17:07   #4467
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Yr miał ten plus że dawał masę gratisów i kiedyś przy połączeniu kodu z prezentami od progów mozna bylo się obłowic w gratisy a i kosmetyki wychodziły (przynajmniej mi) po ok 6-8 zł za sztukę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 18:02   #4468
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 293
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Tak wygląda. I to jeszcze jaki próg wymyślili... Jakby to było naprawdę wielkie coś.
Też powoli zaczynam się rozglądać za kosmetykami z innych firm. Zakupy w YR cały czas w pewien sposób mnie bawią, tylko że ciekawych ofert coraz mniej. Tyle mojego, co sobie poprzeglądam, ale nie rzucam się na to wszystko tak jak kiedyś. Nie ma na co. A jeszcze nawet parę miesięcy temu wszystko wyglądało trochę inaczej.
Muszę zorientować się w naturalnych kosmetykach, bo na razie nie miałam z nimi zbyt dużej styczności. A ze "zwykłych" chociażby Bielenda prezentuje coraz ciekawiej - interesujące nowości, zapachy, a działanie chyba też nie gorsze od YR.
Ja mam inne sprawdzone marki, ale jakoś gratisy w formie np. perfum były fajne Siatka na buty- hmmm średnio...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:20   #4469
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam inne sprawdzone marki, ale jakoś gratisy w formie np. perfum były fajne Siatka na buty- hmmm średnio...
Właśnie perfumy z gratisów były najlepsze. Zresztą często jakościowo wcale nie odbiegały od tych z "wyższej półki". Kończy się to już niestety. Jakoś "siatka na buty", czy co to tam jest, mnie nie zachwyca. Dziwne, bo proponując gratis od jakiegoś wyższego progu, powinni raczej robić wszystko, żeby klient chciał to dostać i więcej wydał, a tu zupełnie nie ma o co się starać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:40   #4470
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Pamiętam czasy kiedy do zakupów dawali często sztuczną biżuterię, jakieś wisiorki i inne cuda
Ale to był zawsze dodatek do perfum albo kremu do twarzy z serii Riche.
A teraz zapomnieli o głównym prezencie!

Kto normalny zamówi bez żadnego rabatu produkt tylko z workiem na buty w gratisie?

Najlepsze jest to, że ten kod również kasuje promke 1+1, a to by było jedyne racjonalne użycie dla tego kodu.
Ale nie, to zbyt dobra promocja - produkt gratis, ceny bez rabatu i worek na buty
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.