Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-28, 11:58   #3871
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny z jakiego miejsca Wasze dzieciaczki mialy pobierana krew? I jak to zniosly?

Zamowilam pobranie w domu na piatek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 12:02   #3872
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dziewczyny z jakiego miejsca Wasze dzieciaczki mialy pobierana krew? I jak to zniosly?

Zamowilam pobranie w domu na piatek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z żyły w zgięciu łokciowym. Szybko i po bólu ale plakala mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 12:29   #3873
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Mój z palca dwa razy, bo po pierwszym zrobiła się hemoliza. Długo to trwało i był nerwowy, płakał. Chyba bardziej dlatego że go to denerwowało. Następnym razem pewnie będzie z żyły bo ma kilka badań do zrobienia. A żeby nie było hemolizy dziecko ponoć musi sporo wypić przed badaniem.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 12:30   #3874
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja miała pobieraną tyle razy, że nie zliczę, zawsze z rąk - albo z grzbietu ręki albo ze zgięcia łokciowego, zawsze Pani oglądała sprawdzała gdzie będzie najlepiej. Podobno z grzbietu bezpieczniej, ale z łokcia szybciej i więcej leci. Zawsze płacze, ale wydaje mi się, że było gorzej jak była mniejsza. Przy szczepieniu też gorzej niż przy pobieraniu.


Myślę, że w domu to bardzo komfortowo, można od razu utulić, uspokoić. Z laboratorium więcej zamieszania i stresu jak dla mnie
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 13:45   #3875
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja sie boje ze bedzie ja ciezko utrzymac.
Ostatnie szczepienie to 3 sek placzu bylo tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 14:37   #3876
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja miała ostatnio z grzbietu dłoni. Krew się lała strumieniem, więc szybko poszło. Samo wkłucie jej nie bolało, ale przeszkadzało jej, że ją trzymam i przez to marudziła.

Znowu zepsuły jej się drzemki w dzień Śpi po 20-30 minut i potem cały dzień marudzi ze zmęczenia. Dzisiaj spacerowałam z nią godzinę i 15 minut aż w końcu łaskawie zasnęła. Na 30 minut 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 21:50   #3877
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Rose a te amarantuski wyjdą bez syropu, czy to składnik niezbędny?
Wyjda,tylko pewnie wplynie na smak Ja tez nie daje syropu. Ja daje szklanke amarantusa (troche wiecej), jajko i rozdziabanego banana

Sluchajcie moje dziecko mnie osłabia... Obrazila sie na krzesełko do karmienia... Zrobi w nim 3gryzy i zaczyna sie jęczenie i dojada reszte uwaga uwaga.. na podłodze😳 I co posilek ta sama historia. Jak wrocic do normalności? 🙈 Za 3miesiace zlobek, chyba nie bedzie tam jadla z podlogi ... 🤦

PS. Czy ktos zaczął juz może odstawianie?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 22:16   #3878
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Wyjda,tylko pewnie wplynie na smak Ja tez nie daje syropu. Ja daje szklanke amarantusa (troche wiecej), jajko i rozdziabanego banana

Sluchajcie moje dziecko mnie osłabia... Obrazila sie na krzesełko do karmienia... Zrobi w nim 3gryzy i zaczyna sie jęczenie i dojada reszte uwaga uwaga.. na podłodze😳 I co posilek ta sama historia. Jak wrocic do normalności? 🙈 Za 3miesiace zlobek, chyba nie bedzie tam jadla z podlogi ... 🤦

PS. Czy ktos zaczął juz może odstawianie?
Ja myślę i mam nadzieję że u mnie odstawienie stanie się tak naturalnie że coraz mniej, coraz mniej i koniec.Już teraz zdarza się że nie karmię cały dzień , generalnie maks 4 razy na dobę ( w zależności jak w nocy się obudzi) przeważnie mniej. Jak to wygląda u Was?
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 22:27   #3879
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja myślę i mam nadzieję że u mnie odstawienie stanie się tak naturalnie że coraz mniej, coraz mniej i koniec.Już teraz zdarza się że nie karmię cały dzień , generalnie maks 4 razy na dobę ( w zależności jak w nocy się obudzi) przeważnie mniej. Jak to wygląda u Was?
No właśnie u mnie konca absolutnie nie widać od paru tygodni "nauczyla" sie sygnalizować chęć cyca ciągnąć mnie za koszulke, wiec potrafi co chwila podchodzic do mnie na macie lub na rekach i zagladac mi w dekolt... 🤦 W nocy je minimum 4 razy. Plus do usypiania wieczorem i jedna drzemka w ciagu dnia. No mysle ze z 10x karmie 🙄
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-28, 22:39   #3880
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie konca absolutnie nie widać od paru tygodni "nauczyla" sie sygnalizować chęć cyca ciągnąć mnie za koszulke, wiec potrafi co chwila podchodzic do mnie na macie lub na rekach i zagladac mi w dekolt... 🤦 W nocy je minimum 4 razy. Plus do usypiania wieczorem i jedna drzemka w ciagu dnia. No mysle ze z 10x karmie 🙄
Ehh no bo to chyba tak przeważnie jest,ja jestem w szoku że u mnie to się tak odbywa bo martwiłam się jak to będzie. Czasem mam wrażenie że jakby wcale nie dostała to by jej to różnicy nie zrobiło byleby żarcie było podane 😄 Na widok miseczki się trzęsie.
W ogóle całe to moje macierzyństwo to takie pójście na żywioł,jak jest tak przyjmuje. Np. miałam kiedyś zapędy żeby ją uczyć usypiać samej w sensie że tylko siedziałam obok ale to była walka więc usypia mi dalej na rękach a potem odkładam. Niektóre rzeczy trochę wynikają z mojego lenistwa ale zaczęłam zauważać że walka jest bezsensowna. Jak się przebudzi pierwszy raz to biorę ją do siebie do łóżka i już przestałam się zastanawiać czy ją tak przyzwyczaję czy nie. To samo smoczek,chce to ma w końcu kiedyś go odstawi, na szczęście potrzebuje tylko do zaśnięcia. No i to karmienie piersią też na szczęście jakoś tak samo się minimalizuje.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 07:54   #3881
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A te amarantuski z bananem masz chrupiące? Zrobiłam wczoraj z przepisów z internetu, jedne z bananem, a drugie z jajkiem. Te z bananem wyszły mi miękkie i klejące, takie glutowate, a te z jajkiem fajne chrupiące tylko brakowało im słodkości

Co do karmienia to u mnie też w ciągu dnia coraz mniej, za to jak mały widzi miseczkę czy chleb to dostaje szału i już musi mieć podane. Myślę że tak z 5 razy pije mleko, ale są to bardzo małe ilości, czasem tylko łyk. Najwięcej pije przed drzemkami. W nocy za to potrafił pić może i z 10 razy, bo nie liczyłam, ale odkąd bierze żelazo i witaminy śpi spokojniej i pije może z 2, 3 razy. Nie wiem dokładnieq, bo śpię
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 08:09   #3882
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja odstawiam za 2 miesiące. Boję się tego, bo moja mała bardzo mało stałych rzeczy je. Mam nadzieję, że ruszy... U nas karmień e dzień też ciutkę mniej. Jak tylko się da to staram się dać coś normalnego, ale z jej jedzeniem to bardzo różnie niestety

Dzisiaj noc fatalna. Ciągłe pobudki. I od 2 spała podłączona do piersi. Jak tylko zabierałam to ryk. O 5 sprzedałam ją mężowi, bo już nie miałam siły. A w dzień nie mam kiedy odespać, bo znowu śpi po 20 minut

W ogóle straszna z niej maruda ostatnio. Nic jej nie pasuje. Nie pobawi się sama, tylko ciągle się na mnie ładuje. Jest lepiej dopiero jak rodzeństwo wróci z przedszkola. Już się nawet potrafią razem bawić w trójkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 10:00   #3883
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
A te amarantuski z bananem masz chrupiące? Zrobiłam wczoraj z przepisów z internetu, jedne z bananem, a drugie z jajkiem. Te z bananem wyszły mi miękkie i klejące, takie glutowate, a te z jajkiem fajne chrupiące tylko brakowało im słodkości

Co do karmienia to u mnie też w ciągu dnia coraz mniej, za to jak mały widzi miseczkę czy chleb to dostaje szału i już musi mieć podane. Myślę że tak z 5 razy pije mleko, ale są to bardzo małe ilości, czasem tylko łyk. Najwięcej pije przed drzemkami. W nocy za to potrafił pić może i z 10 razy, bo nie liczyłam, ale odkąd bierze żelazo i witaminy śpi spokojniej i pije może z 2, 3 razy. Nie wiem dokładnieq, bo śpię
Zrob z jajkiem I bananem ja pieke tak 13-15min, az sie zarumienia. Jak wystygną, sa z zewnatrz lekko chrupiace, w srodku miekkie
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 10:23   #3884
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No moja to dzis zaszalala. Nie zasnela juz po karmieniu o 4 rano 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 19:31   #3885
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
No moja to dzis zaszalala. Nie zasnela juz po karmieniu o 4 rano 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😳 Współczuję. U nas już dziś pobudka po 6, więc po staremu, ale za to tylko jedna drzemka rano 🙈

Ja jeszcze nie myślę o odstawieniu. U nas zasypianie tylko przy cycu, jedzenie w dzień co 2-3 godz, czasem częściej, w nocy nie liczę. Zobaczymy jak wyjdzie.

Z czym podajecie pieczywo? Nie mam pomysłów, mam na razie wątpliwości co do jajek, awokado nie mam, nie wiem co innego zaproponować do bułki, może coś podpowiecie fajnego?
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 20:05   #3886
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Współczuję. U nas już dziś pobudka po 6, więc po staremu, ale za to tylko jedna drzemka rano



Ja jeszcze nie myślę o odstawieniu. U nas zasypianie tylko przy cycu, jedzenie w dzień co 2-3 godz, czasem częściej, w nocy nie liczę. Zobaczymy jak wyjdzie.



Z czym podajecie pieczywo? Nie mam pomysłów, mam na razie wątpliwości co do jajek, awokado nie mam, nie wiem co innego zaproponować do bułki, może coś podpowiecie fajnego?
My tez mocno cyckowi w dzień do spania albo po spaniu na poprawę nastroju i od wieczora do rana cały czas

U nas dziś nastrój mega słaby, jeki cały dzień A na wieczór to już mnie przerazil bo taki cyrk dstawil że szok

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-29, 22:51   #3887
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dzięki Rose, tak spróbuję zrobić a co do chleba to sama nie mam pomysłów. U nas króluje masło,dwa razy zrobiłam pastę z dorsza i jajek, myślę o awokado i raz podałam Bielucha. Ubogo, więc też chętnie poczytam co podajecie..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 09:30   #3888
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas masło, masło, dużo masła
Guacamole i pasta jajeczna na jogurcie naturalnym ze szczypiorkiem i od czasu do czasu bieluch ale tak średnio jej smakuje. Raz robiłam paste z kalafiora z kurkumą, smakowała a pozostałą część miała kolejnego dnia na obiad ze świderkami także 2w1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 09:46   #3889
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Wlasnie jestemy po pobraniu krwi. Nie bylo zle bardziej denerwowala sie przy szukaniu zyly niz samym wkluciem. Miala pobrana z dloni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-30, 10:46   #3890
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
My tez mocno cyckowi w dzień do spania albo po spaniu na poprawę nastroju i od wieczora do rana cały czas

U nas dziś nastrój mega słaby, jeki cały dzień A na wieczór to już mnie przerazil bo taki cyrk dstawil że szok

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
O tak, na poprawę humoru najczęściej 😂
A co się stało?

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
U nas masło, masło, dużo masła
Guacamole i pasta jajeczna na jogurcie naturalnym ze szczypiorkiem i od czasu do czasu bieluch ale tak średnio jej smakuje. Raz robiłam paste z kalafiora z kurkumą, smakowała a pozostałą część miała kolejnego dnia na obiad ze świderkami także 2w1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oo dzięki, u nas kalafior bardzo lubiany, więc muszę spróbować

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Wlasnie jestemy po pobraniu krwi. Nie bylo zle bardziej denerwowala sie przy szukaniu zyly niz samym wkluciem. Miala pobrana z dloni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ze było dobrze a co badacie?
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 10:51   #3891
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moze maslo orzechowe do chlebka?
Pasta z zielonego groszku?
Domowy twarozek?
Pasta jajeczna?

Ja rzadko podaje chleb, jesli juz to z maslem albo z serkiem typu bieluch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 11:54   #3892
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Moze maslo orzechowe do chlebka?
Pasta z zielonego groszku?
Domowy twarozek?
Pasta jajeczna?

Ja rzadko podaje chleb, jesli juz to z maslem albo z serkiem typu bieluch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z jajek na razie rezygnuje, twarogu nie lubi. Zielony groszek to też dobry pomysł, spróbuję, dzięki a orzechów z niewiadomego powodu się boje i jeszcze nie dawałam 🙈
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 12:12   #3893
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Jakieś pomysły jak przyzwyczaić dziecko do łóżeczka ? O zasypianiu nie ma mowy a nawet o położeniu się w nim ? ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 13:30   #3894
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Jakieś pomysły jak przyzwyczaić dziecko do łóżeczka ? O zasypianiu nie ma mowy a nawet o położeniu się w nim ? ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja najpierw wożę w wózeczku a jak juz jest pół śpiący to odkładam do łóżeczka i juz tam zasypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 15:00   #3895
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Angelika może jakaś ulubiona zabawka , przytulanka przy której zasypia ? Siedzieć koło łóżeczka pokazywać w książeczce obrazki , opowiadać o nich, czytać bajki przy dziecku jak jest w łóżeczku i tak każdego dnia coraz więcej czasu żeby spędzał w nim , żeby kojarzył łóżeczko z czymś miłym , bezpiecznym . Mojej znajomej córeczka tak sie oswoiła z łóżeczkiem , a było naprawdę źle , wręcz dostawała histerii jak była wkładana do łóżeczka . Teraz gdzie śpi maluszek? Z wami? Spał wcześniej w łóżeczku i teraz mu się odwidziało czy od początku spi z wami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 15:54   #3896
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
O tak, na poprawę humoru najczęściej
A co się stało?



Oo dzięki, u nas kalafior bardzo lubiany, więc muszę spróbować



Super, ze było dobrze a co badacie?
Chcialam sprawdzic czy nie ma anemii ze wzgledu na slaby apetyt i to zle spanie.

No i hemoglobina ponizej normy, zelazo tez. Ferrytyna w dolnej granicy. We wtorek teleporada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Jakieś pomysły jak przyzwyczaić dziecko do łóżeczka ? O zasypianiu nie ma mowy a nawet o położeniu się w nim ? ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez sie chetnie dowiem
Moja spi w lozeczku wieczorem do 1 pobudki. Ale zasypia na lozku przy cycu i przenosimy ja razem na kolderce. Nie jestem w stanie jej odlozyc sama na najnizszy poziom lozeczka nawet jakby zasnela mi na rekach. Zawsze sie obudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 16:20   #3897
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Chcialam sprawdzic czy nie ma anemii ze wzgledu na slaby apetyt i to zle spanie.

No i hemoglobina ponizej normy, zelazo tez. Ferrytyna w dolnej granicy. We wtorek teleporada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Tez sie chetnie dowiem
Moja spi w lozeczku wieczorem do 1 pobudki. Ale zasypia na lozku przy cycu i przenosimy ja razem na kolderce. Nie jestem w stanie jej odlozyc sama na najnizszy poziom lozeczka nawet jakby zasnela mi na rekach. Zawsze sie obudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez myśle żeby jeszcze raz powtórzyć badania. Ostatnio żelazo było na dolnej granicy, ehh jestem już zdesperowana tym złym spaniem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 16:56   #3898
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Chcialam sprawdzic czy nie ma anemii ze wzgledu na slaby apetyt i to zle spanie.

No i hemoglobina ponizej normy, zelazo tez. Ferrytyna w dolnej granicy. We wtorek teleporada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Tez sie chetnie dowiem
Moja spi w lozeczku wieczorem do 1 pobudki. Ale zasypia na lozku przy cycu i przenosimy ja razem na kolderce. Nie jestem w stanie jej odlozyc sama na najnizszy poziom lozeczka nawet jakby zasnela mi na rekach. Zawsze sie obudzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja i fatalnie śpi i prawie nic nie je a wyniki rewelacyjne...

Od kilku dni uznała, że jeśli ma dłużej spać to tylko na spacerze. Tym samym chodziłam dzisiaj 2 godziny w dość ulewnym deszczu 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 17:40   #3899
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Angelika może jakaś ulubiona zabawka , przytulanka przy której zasypia ? Siedzieć koło łóżeczka pokazywać w książeczce obrazki , opowiadać o nich, czytać bajki przy dziecku jak jest w łóżeczku i tak każdego dnia coraz więcej czasu żeby spędzał w nim , żeby kojarzył łóżeczko z czymś miłym , bezpiecznym . Mojej znajomej córeczka tak sie oswoiła z łóżeczkiem , a było naprawdę źle , wręcz dostawała histerii jak była wkładana do łóżeczka . Teraz gdzie śpi maluszek? Z wami? Spał wcześniej w łóżeczku i teraz mu się odwidziało czy od początku spi z wami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Od 3 miesiąca śpi z nami próbuje codziennie ja przenosić do łóżeczka ale niestety usypia tylko albo na cycku albo jak je kaszkę na wieczór . A chciałabym czasem wygodnie poleżeć na mojej połowie łóżka a jak ja przeniosę to i tak około 00.00 ładuje u nas po paru próbach odłożenia do łóżeczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 19:27   #3900
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Angelika rozumiem Cię nie ma to jak spać tylko z mężem na łóżku Jak wygląda spanie w dzień? Też leżysz z nią i usypia przy cycu , przekładasz ją i się budzi czy chcesz mieć spokój i leżysz z nią póki się nie obudzi? Najlepiej jak byś ją kładła do łóżeczka jak ona ma iść spać żeby się z łóżeczkiem oswoiła bo dla takiego malucha to dramat jak zasnęło przy ciepłym cycu mamusi a tu się budzi nagle w innym miejscu tylko teraz pytanie jak to zrobić jak usypia zawsze przy cycu tak? Może sproboj jak już będziesz wiedziała że jest padnięta położyć do łóżeczka przeczytać bajkę lub zaśpiewać kołysankę ? Wiem że prosto mi pisać ale może się uda? Moja Oliwka od paru dni zasypia sama przy mnie leżąc przy śpiewaniu kołysanki , pierwsze dwa dni lekko ją kołysałam a teraz to już wie co się kroi jak tylko zasuwam rolety i kładę się koło niej i zaczynam moje śpiewy hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.