moj chlopak calowal sie z inna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-30, 21:43   #31
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez mimbi
Ja mam dosc radykalne podejscie do sprawy, niestety.
Po pierwsze - sama napisalas, ze pocalowalja kilka razy. To sie nie mogli opamietac po razie? Musialo byc kilka? Helou?
Po drugie - bylo kilka piw. Aha, czyli jakby bylo kilka kieliszkow wodki i przespalby sie z Twoja kolezanka, to zostaloby mu to wybaczone z powodu alkoholu?
Nie daj sie mala.
Ja jestem niestety podobnego zdania...
Co prawda nie byłamw takiej sytuacji i nie wiem co bym zrobiła (byc moze bym zmiekła i dała sznasę), alealkohol niczego nie usprawiedliwia!
To po pierwsze, a po drugie uważam, że skoro juz to zrobił i kocha Cię i chciał byc z Tobą, to mógł sie do tego nie przyznawac. Tak przynajmniej uważam...Wydaje mi sie, że nie mógł sobie sam z tym poradzić, więc teraz chce zpechnąc częśc smutku, żalu, wyrzutów sumienia na Ciebie...
Moim zdaniem nie zawsze prawda jest lepsza...tzn tylko w szczególnych przypadkach...a tutaj skoro chciał byc z Toba i wiedziała, że źle zrobił mógł to zostawic dla siebie i po prosru NIGDY do czegos takiego juz nie dopuscic!

Ale decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:45   #32
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez eris
alkoholu nie biore pod uwaga nie bede myslec, aha zrobil dlatego bo byl po piwach a jak by byl trzezwy to by tego nie zrobil, nie w ten sposob to bym nigdzie nie doszla , i on sie tym tym tez nie usprawiedliwia, po prostu nie wiem jak to sie stalo , jest mu przykro itd
to niech sobie teraz sam z tym poradzi....

A tak przy okazji...po ile macie lat? Czy to cos powaznego miedzy Wami?
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:45   #33
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

A czy pytałaś dlaczego to zrobił, co nim powodowało? jakie było jego tłumaczenie?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:46   #34
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez modliszka84
to niech sobie teraz sam z tym poradzi....

A tak przy okazji...po ile macie lat? Czy to cos powaznego miedzy Wami?
modliszka o to samo chcialam zapytac.. jak dlugo byliscie razem???
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:47   #35
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Sama nie wiem co zrobiłabym będąc w takiej sytuacji co Ty. I nawet nie chcę sobie wyobrażać jak musisz się czuć. Kiedyś rozmawiałam sobie z moim chłopakiem o zdradzie. Mamy raczej radykalne podejście do tej sprawy,ale pamiętam też jak tłumaczyłam mu, że gdyby już mnie w jakiś sposób zdradził to chyba bym wolała o tym nic nie wiedzieć- w tym przypadku, gdyby on wewnętrznie naprawdę żałował i chciał być dalej ze mną. Może to podejście wydać się dziwne, ale sam fakt, że musiałby się z tym wszystkim męczyć byłby jakaś karą. Poza tym, gdybym dowiedziała się o wszystkim okropnie bym cierpiała i choćbym nawet mu wybaczyła pamiętałabym o tym fakcie i na pewno w negatywny sposób odbiłoby się to na naszym przyszłym związku. W danym momencie, gdybym np. teraz dowiedziała się, że mój chłopak, którego Kocham nad życie całował się z inną, dotykał innej to zburzyłoby wizerunek Jego osoby. I nie wiem czy udałoby się go odbudować...Ale warto spróbować. Życzę Ci,żeby wszystko wyprostowało się, abyś na nowo potrafiła zaufać.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:55   #36
eris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

ja mam 19 a on 18 jest moim pierwszym chlopakiem ale ja jestem jego 2 dziewczyna i on mowi ze jedyna juz na zawsze , jestesmy hyz ze soba roki 3 miesiace i to byly bardzo szczesliwe dni oczywiscie czasami klotnie o glupstwa tez sie zdarzaja, on nie wie co go napadlo mowi ze chcial ta dziewczyne pocieszyc bo podobno smutna byla i stalo sie , najgorsze jest ze chcial mnie przytulic jak plakalam , a ja go odepchnelam bo sobie wyobrazilam co znia robil, czuje ze juz nie jest taki w 100 & moj i faktycznie zawsze juz bede o tym pamietac
eris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:56   #37
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

jak ktos napisal zrobil raz zrobi drugi. Chyba ze jestes pewna ze nastepnym razem jak sobie wypije iles piw i jakas dziewczyna sie do niego przykleji to odrazu jej powie "spadaj jestem zajety" ?? Ja bym nie dal szansy bo teraz za kazdym razem kiedy gdzies wyjdzie bez Ciebie bedziesz myslec czy aby napewno tym razem sie nic nie wydarzy
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 22:03   #38
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

no tak eris.. bedziesz pamietac.. ja Ci powiem tak : mialam wiele wspanialych chwil.. ale tez nie malo tych zlych. i co teraz po tych moic trzech latach???
Twierdze ze ten zwiazek wyssal ze mnie moj ogromny optymizm, pozbawil radosci zycia, musze nauczyc zyc sie na nowo wsrod znajomych ktorzy nie odtracili mnie gdy nagle po trzech latach chcialam byc blizej nich, gdy ich potzrebowalam.. powoli stopniowo wracam do siebie, sa chwile kiedy czuje sie szczesliwa i sa chwile kompletnego zalamania gdy mam ochote schowac sie przed clym swiatem... ale tu nie o sobie mialam pisac...
pamietaj ze ciezko bedzie Ci zaufac.. nie uchronisz sie przed tym zeby mu tego nie wypominac w przyplywach zlosci.. jego dotyk bedzie pewnie bolal.. zreszta juz pisalas ze nie chcialas by Cie pocalowal..

ja z tych 3 lat pamietam niestety o wiele bardziej te zle chwile... te dobre i spaniale sa przycmione.. nie maja dla mnie teraz wartosci..moze gdy minie duzo czasu..gdy juz bede "stara" to wtedy przypomna mi sie nsze wspolne wyglupy i radosci.ale narazie bol jest zbyt mocny. t

trzymaj sie cieplo!! i Nie daj sie!!!
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:05   #39
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez eris
nie umiem sobie z tym poradzic , dzisiaj mi sie do tego przyznal powiedzial, ze mi to mowi bo chce byc szczery w stosunku do mnie nadal mnie kocha i chce byc ze mna i ciagle mnie przeprasza, spytalam sie dlaczego on powiedzial ze tak bardzo mu brakowalo mnie i byl smutny , pocalowal ja kilka razy i powiedzial jej ze wiecej nie bedzie bo ma dziewczyne ( mnie ) i moze jej tylko ofiarowac przyjazn... ale ja jestem w zlym stanie bo on juz nie jest caly moj i zle mi jest ... co byscie zrobily na moim miejscu ?
Ja bym go kopnęła brzydko mówiąc w dupe.
Dla mnie nie ma wytłumaczenia,że tęsknił.. i dlatego zdradził? Paranoja ja bym mu teraz poradziła żeby sobie dalej wymieniał płyny ustne z "koleżanką" :|

Zostaw go , i znajdź sobie kogoś kto POTRAFI tęsknić i nie wsadzać jęzora tam gdzie nie trzeba. Całował się z inną.. niedługo dojdzie do tego że z miłości i tęsknoty mężczyźni będą sypiać z naszymi koleżankami :|

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego

Trzymaj się ciepło - jak na moje oko nie jest wart Twojej miłości i zaufania.
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:06   #40
atroks
Raczkowanie
 
Avatar atroks
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 219
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez Momo
Jeśli raz zdradził ,to zdradzi kiedyś znowu.



Pomyśl również o czym bedziesz myślała, kiedy on pójdzie bez Ciebie na imprezę?
Jeśli zacznie się spóźniać?

Nie pocałował jej raz!
Możesz dać mu szansę , ale bądź ostrożna .

atroks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:07   #41
eris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

dziekuje szczegolnie tobie aguss_s ide teraz juz spac araczej znowu myslec troszke poplakac pozloscic sie, ale troche zle sie czuje brakuje mi jego, dotyku pocalunku , ale jak by byl to bym sie zle czula czytaj chce zeby mnie przytuli ale mnie to boli, jutro sie z nim spotykam i rozmawiam moze po dzisiejszej nocy troche sie uspokoje dziekuje na dzisiaj i dobranoc wszystkim
eris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 22:14   #42
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

dobranoc

i trzymaj się...
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:14   #43
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Przemysl sobie to bardzo dokladnie eris.. masz cala noc. rozwaz wszelkie za i przeciw.. wierz mi ze mi tez brakuje bliskosci drugiej osoby.. ale moze juz nie jego bliskosci?? chcialabym czulosci dotyku pocalunku, czulego poglaskania po glowce.. ale wierze ze jeszcze kiedys prawdziwie pokocham i ktos prawdziwie pokocha mnie.. a i ten zwiazek (byly zwiazek) mi pomoze.. bo co nas nie zabije to nas wzmocni..
Ide powoli nynusiac.. wiem ze teraz juz usne.. moj sen staje sie coraz bardziej spokojny..
Zobaczysz ze wszystko sie wyklaruje... tylko wszystko teraz w Twoich rekach.. Podejmij sluszna decyzje i badz szczesliwa !! Tego Ci goraco zycze..
Dobrej nocy obfitej w przemyslenia i sluszne decyzje....
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:17   #44
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

wiesz to musi byc decyzja podjeta przez ciebie sama- plynaca prosto z serca...

jesli ci zalezy, zawsze bylo okej miedzy wami i wiesz ze go kochasz, szczera miloscia, no to sama masz juz odp ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:19   #45
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Ja bym nie dała kolejnej szansy i zaproponowałabym tylko przyjaźń.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:24   #46
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Zlosnica81... ja taka przekonana co do tej przyjazni bym nie byla..kiedys tez sie zarzekalam ze chce byc z moim bylym w przyjazni.. ale teraz wiem ze to raczej nie mozliwe.. szczegolnie po zdradzie.. w moim prypadku przyjazn wogole nie wchodzi w gre bo wtedy wcale bym sie nie uwolnila od teog czlowieka
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:28   #47
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez aguss_s
Zlosnica81... ja taka przekonana co do tej przyjazni bym nie byla..kiedys tez sie zarzekalam ze chce byc z moim bylym w przyjazni.. ale teraz wiem ze to raczej nie mozliwe.. szczegolnie po zdradzie.. w moim prypadku przyjazn wogole nie wchodzi w gre bo wtedy wcale bym sie nie uwolnila od teog czlowieka
Wiesz, to zależy... Jeżeli jedna ze stron ciągle bardzo mocno kocha i broni się przed rozstaniem - to jestem faktycznie za zerwaniem kontaktu, bo kontynuowanie znajomości to męczarnia dla "chcącej" osoby.
Raz natomiast rozstałam się z chłopakiem w gniewie, ale za obopólną chęcią. Gdy minęła złość i żal, byliśmy w stanie całkowicie normalnie ze sobą rozmawiać, przebywać. Do dziś tak jest - nawet udzielałam mu porad sercowych
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:32   #48
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Raz natomiast rozstałam się z chłopakiem w gniewie, ale za obopólną chęcią. Gdy minęła złość i żal, byliśmy w stanie całkowicie normalnie ze sobą rozmawiać, przebywać. Do dziś tak jest - nawet udzielałam mu porad sercowych
Tak.. wlasnie moze to od tego zalezy.. bo np. to ja nie chcialam wiecej cierpiec i zmojej inicjatywy ten ziazek sie zakonczyl.. a on bardzo chce bym z nim byla i znowu bierze mnie na litosc i obiecuje zlowte gory.. w naszym przypadku przyjazn bylaby dla mnie meczarnia..a on po prostu nie umialby byc przyjacielem gdyz non stop przekonywalby m nie ze moze byc jeszcze dobrze..
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:39   #49
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez eris
alkoholu nie biore pod uwaga nie bede myslec, aha zrobil dlatego bo byl po piwach a jak by byl trzezwy to by tego nie zrobil, nie w ten sposob to bym nigdzie nie doszla , i on sie tym tym tez nie usprawiedliwia, po prostu nie wiem jak to sie stalo , jest mu przykro itd
a co jesli jesczez pojdzie gdzies na jakas impreze i bedzie alkohol? to tez bedzie sie calowal z inna? mysle ze alokohol nie jest wymowka...pomimo wsyztsko powinien sie kontrolowac...z eszta pisalas, ze powiedzial jej ze tylko Ty sie dla neigo liczysz wiec wiedzial, ze robi zle...nie wiem ale ja bym nie zaufala...
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 23:15   #50
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

A ja zapytam się skąd wiesz, że on ją tylko pocieszał? Może w ten sposób chciał sie usprawiedliwić a prawda była zupełnie inna?
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 23:41   #51
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Niestety nie da się wejść w jego głowe, może przez to doświadczenie uświadaomił sobie, że rzeczywiście tylko Ty. Myśle sobie, że naraził Wasz związek na niezłą próbę, bo masz do Niego żal (słuszny), ale jak będziesz często o tym rozmyślać i sobie z tym nie poradzicie to pewnie będzie to powolna autodestrukcja związku, ciągłe wyrzuty itp. więc może warto sobie odpowiedzieć czy jest się w stanie pogodzić z tym, czy będą wieczne pretensje, żale... bo to na pewno po pewnym czasie rozwali Wasz związek...

Niestety to nie są łatwe rzeczy, ale warto pamiętać, że nie ma co spędzać życia w żalu i pretensjach, po prostu wybrać tą lepszą opcje

3maj sie Kochaniutka i znaj przede wszystkim własną wartość
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 06:07   #52
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

daj mu jeszcze jedną szansę.......przynajmniej ja bym tak zrobiła
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:06   #53
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez eris
no pewnie ze dam mu szanse, przeciez go kocham jest moim kochanym jedynym... ale to boli.. bardzo ..
Myślę, że takie sytuacje, kiedy ukochany partner nas zawiedzie, niestety zawsze bolą Uważam, że warto sobie pomyśleć, czy chcesz być z nim?
Jakie są zalety tego związku a jakie wady? Co przeważa?
Acha myślę jeszcze, że stwierdzenie, że mógłby się przyjażnić z tą dziewczyną , nie jest do końca fer, oferując komuś przyjażń, mam uczucie, że oferuje się swój czas (na rozmowę, spotkania, pomoc), a czy napewno było by to w porządku do waszego zwiazku
Trzymaj się cieplutko:cmo k:
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:18   #54
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Sama nie wiem jakie rozwiązanie w tej sytuacji jest najlepsze... . Mogłabyś spróbować wybaczyć i pozostać w tym związku, ale nie wiem czy nie byłaby to strata czasu.
Ja np. obawiałabym się wtedy, że on powtórzy swój wyczyn, ale będzie robił to notorycznie. Zaufanie byłoby już więc na naprawdę niskim poziomie, a jak wiadomo związek opiera się w dużej mierze właśnie na nim.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:21   #55
Martella55
Raczkowanie
 
Avatar Martella55
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krakoof
Wiadomości: 48
GG do Martella55
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Kazdy facet ma to w genach - wiekszosc w koncu zdradzi, ale niedobrze, ze Twojemu zdarzylo sie to tak wczesnie (zdrady to mi sie kojarza raczej z 40-latkami z 20-letnim stazem malzenskim).

Ja nie mam pojecia, co bym zrobila. Pierwsza mysl, to ze bym go chyba zabila. Nie moglabym na niego wiecej spojrzec. Ale z drugiej strony wiem co to znaczy bardzo kogos kochac. Az ciezko nie przebaczyc.....
Martella55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:23   #56
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez eris
nie umiem sobie z tym poradzic , dzisiaj mi sie do tego przyznal powiedzial, ze mi to mowi bo chce byc szczery w stosunku do mnie nadal mnie kocha i chce byc ze mna i ciagle mnie przeprasza, spytalam sie dlaczego on powiedzial ze tak bardzo mu brakowalo mnie i byl smutny , pocalowal ja kilka razy i powiedzial jej ze wiecej nie bedzie bo ma dziewczyne ( mnie ) i moze jej tylko ofiarowac przyjazn... ale ja jestem w zlym stanie bo on juz nie jest caly moj i zle mi jest ... co byscie zrobily na moim miejscu ?
zatkalo mnie - co bedzie jak nadluzej sie rozstaniecie???
Wg mnie to są tylko nieodpowiedzialne i szczeniackie próby tłumaczenia sie i pozbycia sie poczucia winy (skoro ty juz wiesz to on sie juz nie meczy /w koncu byl szczery / ) - natomiast meczysz sie ty. Czy warto ryzykowac nastepny raz? na to musisz sobie odpowiedziec sama
trzymam kciuki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:29   #57
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Jeśli Ty umiesz, to bardzo Cię podziwiam. Ale zastanów się, czy potrafisz dalej mu ufać i nie wracać do tego. Głowa do góry.

Edytowane przez Santababala
Czas edycji: 2006-01-22 o 21:27
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:32   #58
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

u mnie miałby już przechlapane
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:42   #59
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

ja mojemu tyle wybaczyłam , ze tak sobie myślę , że i zdradę chyba też.Ale chyba!!! bo to mnie nie spotkało na szczęscie
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:58   #60
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moj chlopak calowal sie z inna

Cytat:
Napisane przez Martella55
Kazdy facet ma to w genach - wiekszosc w koncu zdradzi, ale niedobrze, ze Twojemu zdarzylo sie to tak wczesnie (zdrady to mi sie kojarza raczej z 40-latkami z 20-letnim stazem malzenskim).

Ja nie mam pojecia, co bym zrobila. Pierwsza mysl, to ze bym go chyba zabila. Nie moglabym na niego wiecej spojrzec. Ale z drugiej strony wiem co to znaczy bardzo kogos kochac. Az ciezko nie przebaczyc.....

O matko, co to za głupi stereotyp, że mężczyźni mają zdradzanie w genach i robią to prędzej czy później..?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.