Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 12:24   #3931
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hej, a ja w końcu doczekałam się peaku 20dc, czyli znowu wydłużony cykl. Żałuję, że wcześniej nie korzystałam z testów owu, bo jakoś zawsze kłuło

bolało mnie ok 12-14dc i wtedy najwięcej działaliśmy, a później już różnie a w tym cyklu też mnie tydzien temu naparzało a owu dopiero dziś No, ale nie ma co rozkminiac, tylko marzyć o dołączeniu do lipcówek Ten test robilam przed chwilą, to owu bedzie po ok 12h tak?
Najlepiej już działać co by nie przegapić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 14:32   #3932
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Cichazabka kiedy planujesz znowu testować??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoje pytanie aż mnie natchnęło i tak dla pewności nasikałam nadal biel
Wg standardowych cykli powinnam mieć @ ok 24.11, wcześniej nie będę sprawdzać.
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Mnie się też kojarzy 24-48h ale zadziałać pewnie już warto i powtórzyć oczywiście

U mnie dzisiaj 15 dc, owu była chyba w sobotę w 12 dc, tzn Flo już mi tak policzyło, skok temp też na to wskazuje ale oczywiście OvuFriend z czapy mi owu zaznacza w niedzielę, chyba nie lubię tej apki, zawsze mi inaczej policzy niż logika wskazuje. Także u nas podziałane i pozostaje czekać, nie cierpię tej drugiej części cyklu, ciągnie się jak flaki z olejem (albo jak końcówka pierwszej ciąży :p).

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Mi też jakoś Ovufriend nie spasował do końca. Wyznaczył mi owulację 2 dni przed skokiem temperatury i tego się trzyma. Owuview pod tym względem wygrywa.


Oj, mnie też już te cykle denerwują. Przez te 15 lat miesiączkowania przed staraniami miałam zawsze regularne, a 2 lata starań wystarczyły, żeby się posypało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 16:33   #3933
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej Muszę Was nadrobić, ale póki co mam pytanie do Soniuski, jeśli mogę oczywiście Jak lekarz podszedł do tego że jesteś w ciąży, a Twój test na covid wyszedł pozytywny? Mój co prawda był negatywny, ale teraz skierowanie na wymaz dostał mój mąż i mówi, że może lepiej się wstrzymać. A mi szkoda by było straconego cyklu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 17:23   #3934
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichazabka mój @ 11 listopada i mimo, że szanse marne to wkrętka i nadzieje ogromne 🤦☠♀️

Anilani ja bym nie przerywała. Gdyby odpuszczać rozmnażanie przy każdej infekcji to już bylibyśmy na wynarciu. Takie moje zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 17:31   #3935
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Zgadzam sie, nasze babki na wojnie rodzily i daly rade lepiej teraz zachodzic, jest szansa, ze wedlug prognoz w kwietniu opanujemy pandemie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 17:40   #3936
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Anilani, ja myślę o tym w ten sposób, że i tak jak mamy zachorować to będziemy chorować, a przynajmniej rodząc latem może świat będzie odrobinę znów normalniejszy...

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 17:57   #3937
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Anilani u mnie było akurat tak że zachorowałam na covid już po staraniach...po owulacji...

Więc już wyjścia nie było. Myślę że gdyby mąż mój był chory to byśmy się nie starali, bo po prostu byśmy się od siebie izolowali, a nie dlatego że bym się bała covida w ciąży.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-03, 22:12   #3938
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Witaj Kochana, dziękuję jak tam u Ciebie i Fasolci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wszystko dobrze. Zuzia zdrowo rośnie, a ja razem z nią w poniedziałek zaczynamy 5 miesiąc, jestem w szoku jak ten czas leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
My po wizycie, 4cm już 10+6 i dostałam skierowanie na prenatalne dziewczyny bierta ten pył i robić kochane bobo trzymam kciuki za was jak i wy za nas trzymałyście Załącznik 7731385

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie, zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Dziewczyny....
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, rzadziej się ostatnio udzielam, ale stale p odczytuje i trzymam kciuki. Dziś byłam na usg fasolka ma 9 mm, rozmiarowo zgadza się z terminem z OM. No i jest serduszko.

Mocno trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluje tym które wysikaly ostatnio II kreski. Załącznik 7731634Załącznik 7731635

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jak cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 22:17   #3939
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzięki za odpowiedzi. Izolowanie się już nie ma sensu, bo jeśli miałam się zarazić, to już dawno się zaraziłam. Poczekamy na wynik testu, ale wtedy już pewnie będzie po owulacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-03, 22:39   #3940
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze. Zuzia zdrowo rośnie, a ja razem z nią w poniedziałek zaczynamy 5 miesiąc, jestem w szoku jak ten czas leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Pięknie, zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Ooo jak cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo proszę Zuzia, cudownie, nam też marzy się córcia, zobaczymy, ale pewnie najszybciej w grudniu. A na razie odliczam niecierpliwie do 16.11, żeby chociaż móc usłyszeć, że Serduszko bije i zarodek prawidłowo zagnieżdżony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 07:32   #3941
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Anilani jeśli się nie izolujecie to się starajcie

Ja teraz jestem chora i my się odizolowalismy po prostu , Mąż.okupuje salon, ja sypialnie. Wychodzę tylko do WC xD wiadomo że już obiad też zrobiłam np. Ale staramy się jak najmniej mieć kontakt . I w sumie opłaciło się bo moje chłopaki mają negatywny wyniki na covid i w sumie nic im nie jest. A ja dalej bez smaku i zapachu. z kaszlem.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 08:44   #3942
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzień dobry
Karo ️ jejciu, to już 5 miesięcy! Szok
Dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 11:51   #3943
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Karo, kiedy te 5 miesięcy minęło, jak dopiero sikałaś

My już po poradni. W sumie nic doktor nie zrobił, zlecenia na moje badania w 1-3dc, a mąż ma się w grudniu umówić na badanie nasienia, dopiero później reszta badań. Więc na razie min 3 tygodnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 12:31   #3944
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichazabka mi zostało tylko badanie drożności....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 14:13   #3945
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichutko tu ostatnio u nas. U mnie totalny spadek formy, czuję się jak na przeziębienie, dobrze że jutro mam możliwość pracy z domu, ale w piątek trzeba wrócić do biura. Przeraża mnie sytuacja w kraju i na świecie, chodzę struta ostatnio bo boje się przyszłości, kryzysu który dopiero przed nami po tym wszystkim... Pogoda nie rozpieszcza też, już nie mogę się doczekać aż wyjdę z biura i wejdę pod koc w domu Przydałby się tutaj jakieś pokrzepiające kreseczki


U mnie dopiero 8dpo, już bym chciała żeby ta małpa przyszła i zacząć nowy cykl, kolejny termin @ wypadałby na mikołaja Od tego cyklu biorę ovarin i nie wiem czy to od niego, ale codziennie czuję jajniki, albo jakieś ciągnięcie Zamówiłam już też zapasy w aptece na kolejny miesiąc dla mnie i dla chłopa, nic tylko się rozmnażać tacy zdrowi jesteśmy teraz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 15:07   #3946
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Cichutko tu ostatnio u nas. U mnie totalny spadek formy, czuję się jak na przeziębienie, dobrze że jutro mam możliwość pracy z domu, ale w piątek trzeba wrócić do biura. Przeraża mnie sytuacja w kraju i na świecie, chodzę struta ostatnio bo boje się przyszłości, kryzysu który dopiero przed nami po tym wszystkim... Pogoda nie rozpieszcza też, już nie mogę się doczekać aż wyjdę z biura i wejdę pod koc w domu Przydałby się tutaj jakieś pokrzepiające kreseczki


U mnie dopiero 8dpo, już bym chciała żeby ta małpa przyszła i zacząć nowy cykl, kolejny termin @ wypadałby na mikołaja Od tego cyklu biorę ovarin i nie wiem czy to od niego, ale codziennie czuję jajniki, albo jakieś ciągnięcie Zamówiłam już też zapasy w aptece na kolejny miesiąc dla mnie i dla chłopa, nic tylko się rozmnażać tacy zdrowi jesteśmy teraz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Witam w klubie może to nie małpa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 15:27   #3947
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Witam w klubie może to nie małpa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty też 8dpo? Ja mam na poniedziałek/wtorek termin. Sny mam mega głupie i realistyczne więc ile razy mi się coś z ciąża śniło w tym miesiącu to nie zlicze ale już nie chce sobie robić żadnych nadziei po moim biochemie sprzed 2 miesięcy. Nawet jeśli to wiem jak szybko można spać na ziemię

Wczoraj moja koleżanka mi wysłała pozytywny test, 33 lata ma, pali papierosy i wpadli ... Tacy ludzie nigdy nas nie zrozumieją

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 15:56   #3948
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Cichutko tu ostatnio u nas. U mnie totalny spadek formy, czuję się jak na przeziębienie, dobrze że jutro mam możliwość pracy z domu, ale w piątek trzeba wrócić do biura. Przeraża mnie sytuacja w kraju i na świecie, chodzę struta ostatnio bo boje się przyszłości, kryzysu który dopiero przed nami po tym wszystkim... Pogoda nie rozpieszcza też, już nie mogę się doczekać aż wyjdę z biura i wejdę pod koc w domu Przydałby się tutaj jakieś pokrzepiające kreseczki


U mnie dopiero 8dpo, już bym chciała żeby ta małpa przyszła i zacząć nowy cykl, kolejny termin @ wypadałby na mikołaja Od tego cyklu biorę ovarin i nie wiem czy to od niego, ale codziennie czuję jajniki, albo jakieś ciągnięcie Zamówiłam już też zapasy w aptece na kolejny miesiąc dla mnie i dla chłopa, nic tylko się rozmnażać tacy zdrowi jesteśmy teraz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
High five, u mnie jest z tym ovarinem to samo! Biorę pierwszy cykl i non stop czuję, że mam narządy rozrodcze jakkolwiek głupio by to nie brzmiało

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 16:06   #3949
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja też dołączam do obolałych jajników na Ovarinie! 😅 Od kilku dni czuję, że je mam haha, a wczoraj wieczorem i dziś rano było apogeum, rwało mnie konkretnie a że wczoraj rano miałam pozytywny test owu to mimo to działaliśmy. Teraz z 10 dni oczekiwania co z tych działań wyniknie 😶😴 A Wy kiedy testujecie dziewczyny?
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 17:05   #3950
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja też dołączam do obolałych jajników na Ovarinie! Od kilku dni czuję, że je mam haha, a wczoraj wieczorem i dziś rano było apogeum, rwało mnie konkretnie a że wczoraj rano miałam pozytywny test owu to mimo to działaliśmy. Teraz z 10 dni oczekiwania co z tych działań wyniknie A Wy kiedy testujecie dziewczyny?
Ja mam termin następnej małpy na 14 listopada, najwcześniej będę testować 15/16, jak już mam coś wysikać to to mają być grube tłuste krechy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 17:44   #3951
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja poniedziałek/wtorek jeśli zdążę, czytaj małpa nie przyjdzie wcześniej to zrobię test. Mój ma urodziny w przyszły czwartek, mógłby być piękny dodatkowy prezent

Wróciłam z pracy dzisiaj i tak mnie zmógł ból głowy, że aż musiałam światło wyłączyć, taki światłowstręt mam. Leżę i czekam aż przejdzie...

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:02   #3952
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Piona dziewczyny! Myślałam że tylko ja tak mam z ovarinem

Ale ten cykl idzie na straty, właśnie wróciłam od laryngologa, bo nie ma poprawy... Ostre zapalenie zatok, dodatkowy lek i antybiotyk do końca. A tu dni płodne za rogiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 19:46   #3953
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Ooooo proszę Zuzia, cudownie, nam też marzy się córcia, zobaczymy, ale pewnie najszybciej w grudniu. A na razie odliczam niecierpliwie do 16.11, żeby chociaż móc usłyszeć, że Serduszko bije i zarodek prawidłowo zagnieżdżony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chciałam Laurę, ale mąż się uparł na Zuzię ooo pierwszy raz usłyszeć serduszko to było coś! Trzymam kciuki 16.11 w takim razie ️ ale jestem pewna, że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Karo ️ jejciu, to już 5 miesięcy! Szok
Dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Karo, kiedy te 5 miesięcy minęło, jak dopiero sikałaś

My już po poradni. W sumie nic doktor nie zrobił, zlecenia na moje badania w 1-3dc, a mąż ma się w grudniu umówić na badanie nasienia, dopiero później reszta badań. Więc na razie min 3 tygodnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to 4 miesiące, dopiero w poniedziałek zaczynam 5 ale to prawda, też mi się wydaje, jakbym robiła test całkiem niedawno...a to było 10 sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 20:34   #3954
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Ja chciałam Laurę, ale mąż się uparł na Zuzię ooo pierwszy raz usłyszeć serduszko to było coś! Trzymam kciuki 16.11 w takim razie ️ ale jestem pewna, że wszystko jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Dziękuję bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

W sumie to 4 miesiące, dopiero w poniedziałek zaczynam 5 ale to prawda, też mi się wydaje, jakbym robiła test całkiem niedawno...a to było 10 sierpnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć, dopóki nie usłyszę i nie ujrzę ma własne uszy i oczy to nie mogę przestać się martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 21:24   #3955
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Ty też 8dpo? Ja mam na poniedziałek/wtorek termin. Sny mam mega głupie i realistyczne więc ile razy mi się coś z ciąża śniło w tym miesiącu to nie zlicze ale już nie chce sobie robić żadnych nadziei po moim biochemie sprzed 2 miesięcy. Nawet jeśli to wiem jak szybko można spać na ziemię

Wczoraj moja koleżanka mi wysłała pozytywny test, 33 lata ma, pali papierosy i wpadli ... Tacy ludzie nigdy nas nie zrozumieją

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Okred mam na 11 listopada - środa. Próbuję się nie nastawiać bo mojego nie było w dni płodne, ale eee wy mnie zrozumieć, nadzieję mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-04, 22:01   #3956
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Kiedy najszybciej testować? Okres powinnam mieć 12.11, ale wole zatestować wcześniej i pozbyć się złudzeń :P owu była w 11 dniu cyklu, wiec dużo czasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 06:19   #3957
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Najpewniej to po terminie @ Mi 2 miesiące temu rano 10dpo wyszedł cień cienia, popołudniu już całkiem wyraźna kreska (oczywiście test o czułości 10). Niestety pocieszałam się tydzień ciąża, okazała się biochemiczna. Chociaż czytałam na forum były dziewczyny co już 8dpo miały kreskę na teście. Wszystko zależy kiedy dojdzie do zagnieżdżenia

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 06:21   #3958
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Zamykaja sklepy w galeriach handlowych, teraz to juz napewno masa ludzi straci prace....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 06:36   #3959
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Zamykaja sklepy w galeriach handlowych, teraz to juz napewno masa ludzi straci prace....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sklepy, siłownie, gastro, miejsca tzw kultury... Powoli chyba łatwiej wymienić w której branży ludzie nie stracą pracy niż w których stracą ;/ Makabra, to jest po prostu kwintesencja naszej władzy - przebimbali całe lato bo wirus w odwrocie bo wybory, teraz nagle zdziwko bo przyszła druga fala i służba zdrowia w dupie sanepidy w dupie, kupmy respiratory od handlarzy bronią, może akurat będą spoko i wprowadźmy zakaz aborcji bo #epidemia to nikt nie wyjdzie przecież na ulice. A za tydzień nas zamkną na amen w domach bo skoro przyrost jest jaki jest, to nagle nie wyhamuje bo zamknęli cmentarze, poza tym od dzisiaj zmienia się sposób zliczania testów więc w ogóle będzie jajo. Ja mam ogólnie tak dość, że głowa mała ;/

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-05, 08:04   #3960
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Zamykaja sklepy w galeriach handlowych, teraz to juz napewno masa ludzi straci prace....
My czekamy na decyzję, bo sprzedaż wyrobów medycznych znów jest wyjątkiem. Wersja wstępna mówi, że zostajemy - ale to jeszcze nieoficjalne i nie wiadomo, na jakich warunkach. Bo pewnie godziny będą skracać i obsadę zmniejszać.
Ostatnio trochę rzadko tu zaglądam, bo miałam wyjątkowo ciężkie półtora tygodnia

A do tego wkurza mnie obecny cykl. 14 dpo, temperatura zamiast dalej lecieć w dół po wczorajszym spadku, to gdzieś w rejonie wyższych. Wczoraj cały czas miałam wrażenie, że się okres zaczął, a to cały czas tylko śluz był
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.