Ja, on i jego ex - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-04, 15:58   #91
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ja, on i jego ex

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88336803]A skąd wiesz że nie próbował wznowić z nią kontaktu? Rozumiem że od czasu kiedy widziałaś te wiadomości regularnie sprawdzasz mu telefon? Super związek, Ty mu za grosz nie ufasz a on umawia się z ex za Twoimi plecami. Brnij w to dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Słuszna uwaga.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:00   #92
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Ja, on i jego ex

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88336803]A skąd wiesz że nie próbował wznowić z nią kontaktu? Rozumiem że od czasu kiedy widziałaś te wiadomości regularnie sprawdzasz mu telefon? Super związek, Ty mu za grosz nie ufasz a on umawia się z ex za Twoimi plecami. Brnij w to dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wiadomosci zobaczylam dopiero w tym tygodniu -byly tam "tylko" te z wrzesnia.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:30   #93
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ja, on i jego ex

Powiedz mu, że ex do Ciebie napisał, że chce się na kawkę umówić powspominać stare czasy. Ciekawe jaka reakcja by była. Wierzy czy nie wierzy w czyste intencje takich spotkań?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:08   #94
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Ja, on i jego ex

Przecież to jest oczywiste, ze gość kręci i ciagle myśli o ex. Może nawet wcale nie chce do niej wracać, bo związek im nie wychodził (zreszta nie wiadomo do konca jak to z tym zerwaniem było i kto odszedł), ale chętnie spotkałby się z nią na seks? No po coś do niej napisał i po coś chciał się spotkać - serio ciężko mi uwierzyć, że tak po prostu na kawę specjalnie, powspominać stare czasy.
Nawet gdyby, to by przyznał się Autorce, ze miał taki pomysł. Przy głupiej choince potrafi wspomnieć o ex, ale że próbował się z nią umówić, to już nie? No błagam.
Naprawdę dziwię się ludziom, którzy uważają, ze to jest normalne zachowanie i wszystko jest cacy. Może są przyzwyczajeni, ze ich partnerzy lubią spotykać się z exami za ich plecami i spoko, ale Autorce wyraźnie to nie leży.
Gdyby mój facet po 9 miesiącach związku wciąż nagminnie wspominał ex i sobie z nią pisał po kryjomu, to bym zwyczajnie dała sobie z takim gościem spokój. Nie traciłabym po prostu czasu na zastanawianie się, czy w danym momencie mój facet nie myśli o innej kobiecie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 18:14   #95
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 214
Dot.: Ja, on i jego ex

Moja koleżanka kiedys zastanawiała się czy coś znaczy, gdy jej chłopak w czasie gry w państwa-miasta jako miasto na literę K podał miasto skąd była jego ex, bo to takie raczej małe miasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:44   #96
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Co drugi wątek z resztą tutaj w tym stylu, związki na jakichś dziwnych zasadach, i nadal ktoś tu wierzy, że jak się ze sobą jest to nie ma bata musi być miłość i to z obu stron? Bo jak nie ma miłości to automatycznie związek się kasuje i nidy rydy. Dowód koronny.
To że wizażanki wieszczą komuś miłość lub jej brak nie oznacza że się nie mylą. Takich wątków gdzie doszukują się trupów na siłę jest również masa. Jak i takich gdzie studziłyście kogoś po rozstaniu że wcale jakieś zachowania nie muszą oznaczać że ktoś chce wrócic.

Do tej pory dominowała odwrotna retoryka. Tutaj? ''Zerwaliście1,5 roku temu, potem miał inne panny, znowu kogoś ma, odezwał się zaproponował spotkanie ale ci zaznaczył że nic romantycznego góra kawa i spacer?'' ''No kocha cię! Wróci do ciebie''.
Cytat:
On w koncu nie znajdujac wymowki i tak nawiazuje kontakt z byla nie mowiac nic o tym autorce watku.
Dlaczego jej nie wspomina ze idze na kolezenska kawe z byla skoro ma czyste intencje?
Nikt glupi ani naiwny nie jest zeby nie wiedziec, ze tematy ex sa ogolnie drazliwe i z szacunku do partnera, przy czystych intencjach nie ukrywalby i nie kasowal wiadomosci, bo nie widzialby w tym spotkaniu nic zlego. Tak widocznie nie jest, cos musi byc wiecej na rzeczy skoro tak sie z tym kryje.
Pomijam że to on pisał i zainicjował sprawę co niezbyt o nim świadczy, ale poza tym to nie wiem laska na walizkę zareagowała że ''mu nową kupi'', a na choinkę że ''czemu jej nie wyrzucił?'' Ano nie wyrzucił bo choinkę pakuje się w okolicy stycznia, autorki nawet nie znał, czemu miałby wyrzucać, no sorki, co mu plastikowe drzewo zawiniło. Z takim jak u niej podejściem jego ściemnianie aż tak mnie nie dziwi.
Cytat:
On w koncu nie znajdujac wymowki i tak nawiazuje kontakt z byla nie mowiac nic o tym autorce watku.
Dlaczego jej nie wspomina ze idze na kolezenska kawe z byla skoro ma czyste intencje?
Nikt glupi ani naiwny nie jest zeby nie wiedziec, ze tematy ex sa ogolnie drazliwe i z szacunku do partnera, przy czystych intencjach nie ukrywalby i nie kasowal wiadomosci, bo nie widzialby w tym spotkaniu nic zlego. Tak widocznie nie jest, cos musi byc wiecej na rzeczy skoro tak sie z tym kryje.
może typ lubi zdradzać, skoro wszystko gdybamy ale raz że są ze sobą pare mscy a nie lata z kredytem i dziećmi, a 2, no przecież teoretycznie się nie spotkał.


Cytat:
Myślę, że mogli być w układzie na seks i facet się zakochał. A wtedy ona to zakończyła. Zdarzają się przecież takie rzeczy.
tylko w sumie ponoc ponad 4 lata razem byli I jeśli go spusciła na drzewo to przecież tylko kawa powinna jej pasować.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-12-04 o 19:30
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 23:13   #97
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Pomijam że to on pisał i zainicjował sprawę co niezbyt o nim świadczy, ale poza tym to nie wiem laska na walizkę zareagowała że ''mu nową kupi'', a na choinkę że ''czemu jej nie wyrzucił?'' Ano nie wyrzucił bo choinkę pakuje się w okolicy stycznia, autorki nawet nie znał, czemu miałby wyrzucać, no sorki, co mu plastikowe drzewo zawiniło. Z takim jak u niej podejściem jego ściemnianie aż tak mnie nie dziwi.
No jakby mi ktoś biadolił, że ojej walizka gdzieś tam to też bym powiedziała, że o matko to ci kupię nową. Szybciej wejść do sklepu kupić bez łachy i wyjść, niż się umawiać z byłą specjalnie, po ciężkim zerwaniu i pierwszy raz się zobaczyć.

No nie dziwne pytanie, skoro to on zrobił z tego problem. Sam zaczął jęczeć, że och choinka od byłej i tworzyć w koło niej jakąś wujową aurę, że czy ci to nie przeszkadza, no to samo się nasuwa, że skoro to od byłej i sam podejrzewasz jakieś problemy, to czemu se nie wywaliłeś tylko pieprzysz mi tu nad uchem. Było w ogóle nie wspominać jaki jest rodowód drzewka, bo kogo to interesuje. Widocznie jednak jego tak, i coś go szczypie. Ja tu nie widzę zaborczości.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 23:19   #98
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
No jakby mi ktoś biadolił, że ojej walizka gdzieś tam to też bym powiedziała, że o matko to ci kupię nową. Szybciej wejść do sklepu kupić bez łachy i wyjść, niż się umawiać z byłą specjalnie, po ciężkim zerwaniu i pierwszy raz się zobaczyć.

No nie dziwne pytanie, skoro to on zrobił z tego problem. Sam zaczął jęczeć, że och choinka od byłej i tworzyć w koło niej jakąś wujową aurę, że czy ci to nie przeszkadza, no to samo się nasuwa, że skoro to od byłej i sam podejrzewasz jakieś problemy, to czemu se nie wywaliłeś tylko pieprzysz mi tu nad uchem. Było w ogóle nie wspominać jaki jest rodowód drzewka, bo kogo to interesuje. Widocznie jednak jego tak, i coś go szczypie. Ja tu nie widzę zaborczości.
Amen. Szukanie problemu w Autorce, której facet już projektuje poroże, jest słabe. Nikt kolesia do związku nie zmusza. To partner powinien być na pierwszym miejscu a nie opowieści dziwnej treści o choinkach. Ileż można słuchać bzdur?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 09:28   #99
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ja, on i jego ex

Jak dla mnie on za sporo chyba nawiązuje do eks robiąc problemy z dupy, a autorka z kolei za bardzo nie umie mieć dystansu wszędzie wietrząc ryzyko zdrady.

Z walizką on nie powinien pytać się czy ''powinien jechać do eks''. Powinien rzucić że nie ma walizki i albo musi po nią pojechać albo kupić nową. Sorry też ale autorka jasno określiła że wypad po walizkę to jest średni dając wyraz zazdrości a nie że po co jej jęczy.

Co do choinki to spytał w sumie naturalnie co ma zrobić. Nie ukrywał że drzewko kupiła była i nie wie czy autorce to nie będzie przeszkadzać. Autorka zamiast stwierdzić że jej to bez różnicy to od razu z tekstem że czemu nie wyrzucił. Logicznie odpowiedział że to tylko choinka. Po 1 i ostatnie nawet nie mógł wiedzieć czy jej będzie przeszkadzać. Natomiast z takim podejściem że wszystko (? padły tylko 2 przykłady) co z eks wiąże się z jakąś problematyką faktycznie nie pozostaje mu nic innego jak zatajać. Zatajać że kupiła drzewko łyżki przechodziła pod sklepem bo jeszcze autorka gotowa oczekiwać że wymieni wszystkie meble garnki, może w ogóle zmieni mieszkanie przestanie odwiedzać stałe sklepy a do pracy to okrężną drogą. Sorki tak to z boku trochę wygląda.

Jeszcze jak do tego wyszłoby na jaw że mu przetrzepała telefon, dalej wielkiej kariery im nie projektowałabym.

I jaka projekcja poroża. Ok słabo że się do niej odezwał i może w ogóle to trochę typ krętacza. Jeśli mówimy o wróżbach nie zdziwiłabym się gdyby powodem rozstania była zdrada. Są tam jakieś wtręty do zaufania do byłej i w ogóle. Teksty o tym że nie mogą być razem raz że jak z tandetnej telenoweli, a dwa, że co, ona jakaś narkomanka prostytutka hazardzistka czy o co chodzi. No parodia i generalnie nie brak drobiazgów w oparciu o które można oceniać że facet zachowuje się no cóż dziecinnie najmilej określając.

Natomiast chlopak po pół roku znajomości bo nawet nie związku może miał jakieś chwile zwątpienia, sam nie wiedział czego chce i napisał do tamtej. Zaproponował kolację ale się zreflektował że to raczej nie bardzo skoro z kimś jest i jeśli już to woli zwykłą kawę. Potraficie o 2letnich związkach pisać że ''są krótkie'' a tu po 5 mscach człowiek nie ma prawa sobie czegoś pomyśleć bo od razu wielkien foch. Dla mnie istotne jest że nie pociągnął motywu romansowego a widać że panna była otwarta na jakieś opcje zejścia się i nawet skoro już zaproponował spotkanie ogarnął się i poniekąd na tamtym wrześniowym etapie dokonał wyboru. Trochę mi się to kojarzy wątek autorki z zazdrością o masturbację (przy założeniu że wszystko w relacji jest ok). Nic z tego nie wynika a potrafi zdrowo namieszać głównie wtedy gdy samemu się ma niską samoocenę itd.

Dla mnie krótko mówiac to za mało by mówić o zdradzie, o miłości do byłej, chęci powrotu. Nie wykluczam że to się nie zrealizuje ale tylko w oparciu o to co autorka napisała, to mało trochę.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-12-05 o 09:34
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 09:59   #100
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Ja, on i jego ex

Hultaj, dzieki wielkie za odpowiedz.



Dodam kilka faktow, z ta walizka to wcale nie pokazalam ze bylam zazdrosna - bo wtedy nie bylam. Po prostu on z dupy wyjechal ze jego ex zabrala walizke i nie ma walizki wiec moze od niej odbierze. Oni nie mieli ze soba kontaktu od zerwania, nie spotkali sie, nie uwazasz ze to srednie spotykac sie po walizke? Ja mu odpowiedzialam ze moge mu ta walizke kupic i ze jakby moj ex po takim czasie sie odezwal po walizke to bym go wysmiala. Zapytal mnie o opinie - wiec odpowiedzialam, nie sadze ze bylo to nie na miejscu.



On wiele razy wspominal o ex przy wielu sytuacjach, ale ja nigdy nie mowilam nic, czasem obracalam to a zart, czasem ignorowalam a ostatnio zaczelam tez mowic o moim ex - tak w miarach rownowagi



Z choinka to ja mu zaproponowalam zebysmy kupili - on byl bardzo niechetny. Potem zapytalam go jeszcze raz, czemu nie chce w tym roku choinki? A on na to ze ma choinke w domu, ale to jego ex kupila wiec pewnie nie bede chciala jej postawic. Wiec wtedy zapytalam: czemu w takim razie jej nie wyrzucil? (Skoro nie zamierza uzyc - po co to trzymac?). No ale to nie o tym.



Generalnie boli mnie to ze to mialo miejsce we wrzesniu . Bo spotykalismy sie od marca, ale wiadomo covid etc sytuacja byla jaka byla. Pozniej pojechalismy na osobne wakacje w sierpniu, i wlasnie w sierpniu sie poklocilismy, on byl zazdrosny etc, w kazdym razie pod koniec sierpnia, po tym wyjezdzie powiedzial mi ze zdal sobie sprawe ze jemu bardzo na mnie zalezy etc. I wlasnie ten koniec sierpnia uwazalam za przelom miedzy spotykaniem sie a powazniejszym zwiazkiem. Wtedy napisaly do niego jakies poprzednie tinder matche i je zlal mowiac ze ma dziewczyne, wtedy zaczelismy bardziej szczerze rozmawiac i ogolnie widzialam duzo wieksze zaangazowanie z jego strony. Dlatego tym bardziej boli mnie, ze to mialo miejsce po tym jego wyznaniu. Gdyby to bylo przed, jakos bym przebolala, pierwsze miesiace, wiadomo poznajemy sie, mozesz sie zawahac. Ale po tym kiedy oswiadczyl mi ze jemu na mnie zalezy naprawde, 3 tygodnie pozniej pisze do bylej...
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 10:17   #101
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ja, on i jego ex

Hultaj, a co ma długość związków i określenia czy są na poważnie czy nie. Ja już raz tu napisałam i piszę to zawsze, że polecam być dla faceta kobietą numer 1 w życiu, i cudem na ziemi, a nie kimś letnim. Zwyczajnie tak się da i nie trzeba się zadowalać byle czym, bo facet musi być, a dawno nie było. I to się widzi od początku znajomości. A każdy niech robi jak uważa. Dla mnie szkoda życia, dla kilku osób na wątku też, autorce widocznie nie. No nie każdy musi mieć szczęśliwy związek i żyć bez wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-05, 10:44   #102
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Hultaj, dzieki wielkie za odpowiedz.



Dodam kilka faktow, z ta walizka to wcale nie pokazalam ze bylam zazdrosna - bo wtedy nie bylam. Po prostu on z dupy wyjechal ze jego ex zabrala walizke i nie ma walizki wiec moze od niej odbierze. Oni nie mieli ze soba kontaktu od zerwania, nie spotkali sie, nie uwazasz ze to srednie spotykac sie po walizke? Ja mu odpowiedzialam ze moge mu ta walizke kupic i ze jakby moj ex po takim czasie sie odezwal po walizke to bym go wysmiala. Zapytal mnie o opinie - wiec odpowiedzialam, nie sadze ze bylo to nie na miejscu.



On wiele razy wspominal o ex przy wielu sytuacjach, ale ja nigdy nie mowilam nic, czasem obracalam to a zart, czasem ignorowalam a ostatnio zaczelam tez mowic o moim ex - tak w miarach rownowagi



Z choinka to ja mu zaproponowalam zebysmy kupili - on byl bardzo niechetny. Potem zapytalam go jeszcze raz, czemu nie chce w tym roku choinki? A on na to ze ma choinke w domu, ale to jego ex kupila wiec pewnie nie bede chciala jej postawic. Wiec wtedy zapytalam: czemu w takim razie jej nie wyrzucil? (Skoro nie zamierza uzyc - po co to trzymac?). No ale to nie o tym.



Generalnie boli mnie to ze to mialo miejsce we wrzesniu . Bo spotykalismy sie od marca, ale wiadomo covid etc sytuacja byla jaka byla. Pozniej pojechalismy na osobne wakacje w sierpniu, i wlasnie w sierpniu sie poklocilismy, on byl zazdrosny etc, w kazdym razie pod koniec sierpnia, po tym wyjezdzie powiedzial mi ze zdal sobie sprawe ze jemu bardzo na mnie zalezy etc. I wlasnie ten koniec sierpnia uwazalam za przelom miedzy spotykaniem sie a powazniejszym zwiazkiem. Wtedy napisaly do niego jakies poprzednie tinder matche i je zlal mowiac ze ma dziewczyne, wtedy zaczelismy bardziej szczerze rozmawiac i ogolnie widzialam duzo wieksze zaangazowanie z jego strony. Dlatego tym bardziej boli mnie, ze to mialo miejsce po tym jego wyznaniu. Gdyby to bylo przed, jakos bym przebolala, pierwsze miesiace, wiadomo poznajemy sie, mozesz sie zawahac. Ale po tym kiedy oswiadczyl mi ze jemu na mnie zalezy naprawde, 3 tygodnie pozniej pisze do bylej...
Zrobisz co zechcesz ale typ nie rokuje na poważny związek. Podobny cyrk będzie przy kolejnych ważniejszych okazjach i to tylko twoja wola zaciskać zęby a potem płakać że zignorowało się latarnię ostrzegawczą. Panicz ma w głowie ex (ta historia z choinką to moim zdaniem papierek lakmusowy jego podejścia, a nie rzecz nad którą powinno się ignorować w myśl "chopy takie niedomyślne hehe, no słabe ale niechcący więc się nie liczy". To on nie chciał żadnej choinki bo ten motyw kojarzy mu się z ex i projektuje że to ty będziesz zazdrosna bo wewnętrznie wie że masz o co)
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 10:51   #103
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Hultaj, a co ma długość związków i określenia czy są na poważnie czy nie. Ja już raz tu napisałam i piszę to zawsze, że polecam być dla faceta kobietą numer 1 w życiu, i cudem na ziemi, a nie kimś letnim. Zwyczajnie tak się da i nie trzeba się zadowalać byle czym, bo facet musi być, a dawno nie było. I to się widzi od początku znajomości. A każdy niech robi jak uważa. Dla mnie szkoda życia, dla kilku osób na wątku też, autorce widocznie nie. No nie każdy musi mieć szczęśliwy związek i żyć bez wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podpisuję się pod tym.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 10:58   #104
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Ja, on i jego ex

Śledzę wątek i moim zdaniem on żadnych głębszych uczuć do ex nie ma, gdyby tak było to bardziej intensywnie próbowałby do niej wrócić. No i mimo wszystko wspomniał, że się z kimś spotyka (choć nie przeszkodziło mu to w podjęciu próby spotkania z ex gdy autorki nie było na horyzoncie...). Myślę natomiast, że i w stronę autorki też raczej to nie jest miłość, bo po co ciągle wywleka tą ex, napisał jej, że o niej myśli? Jeśli się kogoś kocha to zapomina się o ex, nie szuka kontaktu. Po co mi wiedzieć co słychać u byłego? Po co spotykać się na kawę/spacer, żeby powspominać dawne dzieje? To bezsensu!

Facet raczej sam nie wie czego chce i się mota. Być może coś mu w tobie nie pasuje, a było fajne u ex, dlatego o niej myśli. Zaufanie już jest nadszarpnięte, bo będziesz się zastanawiać czy on właśnie nie myśli o niej leżąc obok Ciebie. Wspominałaś o jakimś wyjeździe i że będziesz się zastanawiać czy on czasem czegoś nie odwali jak ciebie nie będzie. Ziarno niepewności zasiane i będzie cię to gryzło.
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 12:38   #105
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 740
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Troche mnie to przeraza, bo czemu w takim razie jest ze mna w ogole?

Czemu przez 3 miesiace od kiedy to sie stalo nie probowal z nia wznowic kontaktu, czemu planuje ze mna urlop na styczen, czemu w ogole stara sie o zwiazek ze mna? Bo stara sie, nie jest to zwiazek na odwal sie. Naprawde ludzie moga az tak klamac? :conf used:
ależ jemu może być z Tobą dobrze. on może w Tobie widzieć przyszłą żonę i matkę swoich dzieci. może z Tobą planowac zakup samochodu, domu, kota i psa. co nie zmienia faktu, że może to być chłodna kalkulacja, a nie głębokie uczucie. jest z Tobą to planuje wszystko z Tobą, bo niby czemu nie? tak samo dba o Ciebie i o związek. co nie zmienia faktu, że głęboko w głowie siedzi mu eks, rozmyślał o niej i ułożył plan jak to zrobić, żeby się z nią spotkać. może dla Ciebie to nie ma znaczenia, ale słowa "spotykam się z kimś" są asekuracyjne. w razie czego żadna ze stron nie może mu nic zarzucić, chociaż wydźwięk to ma taki, że strona z którą się spotyka nie jest niczym poważnym.



po prostu to z nim skonfrontuj, bo prędzej czy później ten związek i tak się posypie. masz prawo być szczęśliwa i masz prawo być z facetem, który nie ma w głowie byłej, nie wspomina o niej na każdym kroku i nie układa planów jak to się z nią potajemnie spotkac.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 13:11   #106
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Ja, on i jego ex

Nie przeszłabym czegoś takiego, a w życiu. Jak związek to tylko 100% zaufania, nie 60%, nie 70%, nawet nie 99%. Ex to ex, było minęło i nie wracamy do tego, jak facet się z nią kontaktuje, spotyka to widocznie jeszcze nie wszystko mu 'minęło' albo po prostu on nie chce żeby minęło i ma nadzieję że uda mu się wrócić do eks. W życiu nie chciałabym być plastrem, dałabym sobie spokój zanim się przywiążę. Chociaż z drugiej strony raczej nie mogłabym się przywiązać do kogoś co do kogo mam jakiekolwiek wątpliwości, nie wiem jak mogłabym tkwić w czymś takim. Każda fajna chwila byłaby 'skażona' myślami w stylu 'teraz jest dobrze, ale dokąd to zmierza? a co jak do niej wróci? a może tylko udaje a o byłej ciągle myśli? tracę czas? może sprawdzić mu znowu telefon? a dlaczego skadował te wiadomości, co chciał ukryć?' No nie dałabym rady żyć w takim zawieszeniu, raz spotkałby się z byłą dodatkowo próbując to ukryć przede mną - koniec, no pasaran.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 14:04   #107
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Dodam kilka faktow, z ta walizka to wcale nie pokazalam ze bylam zazdrosna - bo wtedy nie bylam. Po prostu on z dupy wyjechal ze jego ex zabrala walizke i nie ma walizki wiec moze od niej odbierze. Oni nie mieli ze soba kontaktu od zerwania, nie spotkali sie, nie uwazasz ze to srednie spotykac sie po walizke? Ja mu odpowiedzialam ze moge mu ta walizke kupic i ze jakby moj ex po takim czasie sie odezwal po walizke to bym go wysmiala. Zapytal mnie o opinie - wiec odpowiedzialam, nie sadze ze bylo to nie na miejscu.



On wiele razy wspominal o ex przy wielu sytuacjach, ale ja nigdy nie mowilam nic, czasem obracalam to a zart, czasem ignorowalam a ostatnio zaczelam tez mowic o moim ex - tak w miarach rownowagi



Z choinka to ja mu zaproponowalam zebysmy kupili - on byl bardzo niechetny. Potem zapytalam go jeszcze raz, czemu nie chce w tym roku choinki? A on na to ze ma choinke w domu, ale to jego ex kupila wiec pewnie nie bede chciala jej postawic. Wiec wtedy zapytalam: czemu w takim razie jej nie wyrzucil? (Skoro nie zamierza uzyc - po co to trzymac?). No ale to nie o tym.
Co będzie dalej? Nie iść do konkretnej restauracji, bo tam bywał z ex? Nie przygarniać psa, bo ex miała zwierzaka w domu? Nie chodzić tam, bo razem z ex tamtą drogą spacerował? Nie oglądać tego filmu, bo oglądał razem z ex? Nie kupować tego batonu, bo ex taki jadła? Tak się nie da funkcjonować, słuchać przy każdej nadarzającej się okazji o dawnych partnerkach. Prędzej czy później i tak tego nie wytrzymasz, już teraz straciłaś do niego zaufanie.
On może siedzieć z tobą dla wygody, ale była siedzi u niego w głowie. W dobrym związku tak nie powinno być. Znajdź faceta, który będzie myślał o tobie, a nie o ex.

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Hultaj, a co ma długość związków i określenia czy są na poważnie czy nie. Ja już raz tu napisałam i piszę to zawsze, że polecam być dla faceta kobietą numer 1 w życiu, i cudem na ziemi, a nie kimś letnim. Zwyczajnie tak się da i nie trzeba się zadowalać byle czym, bo facet musi być, a dawno nie było. I to się widzi od początku znajomości. A każdy niech robi jak uważa. Dla mnie szkoda życia, dla kilku osób na wątku też, autorce widocznie nie. No nie każdy musi mieć szczęśliwy związek i żyć bez wątpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 16:47   #108
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
ależ jemu może być z Tobą dobrze. on może w Tobie widzieć przyszłą żonę i matkę swoich dzieci. może z Tobą planowac zakup samochodu, domu, kota i psa. co nie zmienia faktu, że może to być chłodna kalkulacja, a nie głębokie uczucie. jest z Tobą to planuje wszystko z Tobą, bo niby czemu nie? tak samo dba o Ciebie i o związek. co nie zmienia faktu, że głęboko w głowie siedzi mu eks, rozmyślał o niej i ułożył plan jak to zrobić, żeby się z nią spotkać. może dla Ciebie to nie ma znaczenia, ale słowa "spotykam się z kimś" są asekuracyjne. w razie czego żadna ze stron nie może mu nic zarzucić, chociaż wydźwięk to ma taki, że strona z którą się spotyka nie jest niczym poważnym.


po prostu to z nim skonfrontuj, bo prędzej czy później ten związek i tak się posypie. masz prawo być szczęśliwa i masz prawo być z facetem, który nie ma w głowie byłej, nie wspomina o niej na każdym kroku i nie układa planów jak to się z nią potajemnie spotkac.
Święte słowa. Szkoda tylko, że Autorka boi się w tym "związku" własnego cienia i pewnie sprawy nie ruszy, co by panicza nie zniechęcić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 18:41   #109
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Hultaj, a co ma długość związków i określenia czy są na poważnie czy nie. Ja już raz tu napisałam i piszę to zawsze, że polecam być dla faceta kobietą numer 1 w życiu, i cudem na ziemi, a nie kimś letnim. Zwyczajnie tak się da i nie trzeba się zadowalać byle czym, bo facet musi być, a dawno nie było. I to się widzi od początku znajomości. A każdy niech robi jak uważa. Dla mnie szkoda życia, dla kilku osób na wątku też, autorce widocznie nie. No nie każdy musi mieć szczęśliwy związek i żyć bez wątpliwości.
górnolotne frazesy serio bym z krzesła spadła gdyby ktoś wnioskował siłę moich uczuć w oparciu o takie treści jakie autorka wygrzebala w esach i w ogóle z chodźmy na kawę wróżył którym się jest numerem. Faktycznie niech mu zrobi przysługę i odejdzie. Chyba własnie po to wymyślono prywatność żeby nikt nikomu nie musiał się tłumaczyć z mysli. Chore.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-05, 18:50   #110
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Ja, on i jego ex

Jak dla mnie to on chce się z nią spotkać po to, by się pochwalić nowym związkiem - tym, że jest super, żeby tamtej "poszło w pięty", że sobie tak wszystko poukładał. Być może chce w niej wzbudzić zazdrość.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 18:52   #111
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez malwoz88 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to on chce się z nią spotkać po to, by się pochwalić nowym związkiem - tym, że jest super, żeby tamtej "poszło w pięty", że sobie tak wszystko poukładał. Być może chce w niej wzbudzić zazdrość.
To by wtedy nawijał o obecnej, a nie ogólnie stwierdzał, że z kimś tam się spotyka. Nic nie wskazuje na chęć spotkania się w celu chwalenia się związkiem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 18:58   #112
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To by wtedy nawijał o obecnej, a nie ogólnie stwierdzał, że z kimś tam się spotyka. Nic nie wskazuje na chęć spotkania się w celu chwalenia się związkiem.

Różnie może być. W każdym razie umawianie się za plecami z ex po cokolwiek bez wiedzy Autorki jest nie bardzo. Ktoś na tym forum rzucił pomysłem, by Autorka naściemniała, że jej ex chce się z nią zobaczyć na kawie - ja bym pomysł wdrożyła w życie i sprawdziła jego reakcję.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 19:09   #113
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez malwoz88 Pokaż wiadomość
Różnie może być. W każdym razie umawianie się za plecami z ex po cokolwiek bez wiedzy Autorki jest nie bardzo. Ktoś na tym forum rzucił pomysłem, by Autorka naściemniała, że jej ex chce się z nią zobaczyć na kawie - ja bym pomysł wdrożyła w życie i sprawdziła jego reakcję.
Po co takie dziecinady? On powie, że okej i co jej to da? Powie, że nie okej i nadal - co jej to da? Sypia z nim, a nie potrafi szczerze porozmawiać i powiedziesz co jej nie pasuje? Sama sobie strzela samobója. Podchody i wymyślone historie niczego nie zmienią.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 20:24   #114
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
górnolotne frazesy serio bym z krzesła spadła gdyby ktoś wnioskował siłę moich uczuć w oparciu o takie treści jakie autorka wygrzebala w esach i w ogóle z chodźmy na kawę wróżył którym się jest numerem. Faktycznie niech mu zrobi przysługę i odejdzie. Chyba własnie po to wymyślono prywatność żeby nikt nikomu nie musiał się tłumaczyć z mysli. Chore.
Bardzo łatwo wywnioskować siłę uczuć, po kombinowaniu za plecami spotkania z eks, z którą nie ma po co się spotykać, bo nie mieli żadnego kontaktu i nie są znajomymi, tuż po wspólnej nocce plus wygrzebywaniu jej co chwilę w rozmowie, mimo, że jest w nowym związku już od miesięcy, który to poprzedziły inne kobiety plus czas, który spędził sam. A ta nadal się przewija w jego głowie. Nie wiem co Ci jeszcze potrzebne, żeby autorka go zastała z nią w łóżku czy znalazła jego pamiętnik, w którym jasno pisze, że tęskni.

Ja nie wiem co tu górnolotnego. Jesteś chłopie ze mną, to myślisz o mnie, nie o eksach. Widzisz choinkę, to się cieszysz, że razem spędzimy pierwsze święta i w dupie masz skąd to drzewko, a nie nie chcesz go wyciągać, bo to od eks. Mowisz o naszych sprawach, a nie opowiadasz mi o eks na każdym kroku, kiedy mamy świeży związek i powinieneś się jarać wręcz nim na maksa. To podstawa jakiegoś szacunku do siebie, nie łykanie ochłapów po innej. No ale już pisałam, co kto lubi i jak się ceni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 21:27   #115
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
górnolotne frazesy serio bym z krzesła spadła gdyby ktoś wnioskował siłę moich uczuć w oparciu o takie treści jakie autorka wygrzebala w esach i w ogóle z chodźmy na kawę wróżył którym się jest numerem. Faktycznie niech mu zrobi przysługę i odejdzie. Chyba własnie po to wymyślono prywatność żeby nikt nikomu nie musiał się tłumaczyć z mysli. Chore.

Serio, przykro się to czyta. Nie wiem co Ty widzisz górnolotnego w tym, że ktoś zwyczajnie się ceni i ma do siebie szacunek.
No, ale jeśli ktoś potrafi się zadowolić takim letnim związkiem i nie przeszkadza mu nawet świadomość, że jest bo jest, bo nikt lepszy się partnerowi nie trafił, to okay. Tylko nie rozumiem jak można bez żenady się do tego przyznawać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 09:53   #116
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ja, on i jego ex

Fakty są takie że facet po pół roku znajomości z sobie znanej przyczyny odezwał się na chwilę do byłej dziewczyny. Pogadali o niczym ważnym, zaproponował kolację. Byli w koncu 4 lata razem i nie udają że się nie znają żeby na siłę unikać się jak dzieci. Potem stwierdził że nie wypada i może być kawa lub spacer bo ma już kogoś. Na co eks się 'obraziła' że jak tak to niech zostanie jak było. Nie rozwinął, olał. Temat umarł śmiercią naturalną.

Możliwość że zagadał do byłej i to akurat w momencie gdy bardziej polubil własny związek, by jej zagrać na nosie, jest jak najbardziej dopuszczalna. Może jestem dziwna ale gdybym odezwała się do kogoś by się z kimś ''schodzić'' albo wielkiego rzekomego lofciania to nie po to by pogadać o dupie maryni a po chwili spławić delikwenta. Kupy dupy się to nie trzyma.

Stąd uwagi do was że zyjecie w jakiejś mydlanej bance w której jak ktoś wam czegoś nie wyspowiada z detalami to tematy nie istnieją. Ludzie nie zwierzają się sobie z wielu rzeczy, z tego że się masturbowali do jakiejś fantazji, obejrzeli za kimś na ulicy czy nie wiedzieć czemu przypomniała im sie sytuacja sprzed kilku lat z kims. To nie jest jednoznaczne z kimś że kogoś nie kochasz a to dokładnie sugerujecie.

No niepotrzebnie się odzywał ale i autorka niepotrzebnie mu przeryła wiadomości. Swietny argument zwalać na intuicję przetrzepanie komuś rozmów. Także jak dla mnie oboje mają swoje za uszami.

To co wpływa na negatywną ocene faceta to sytuacje takie jak np. z choinką gdy wzbranial się przed jej ubraniem i autorka musiala go w ogóle przycisnąć. Ale to autorka sprecyzowała dopiero w 1 z ostatnich postów.

Przypominam że wszyscy wróżą tutaj z opisów autorki, jak widać miejscami mocno nieprecyzyjnych, do tego sama okazała się być osobą jednak wścibską kontrolującą i trzepiącą jego prywatność czego konsekwencje ponosi w postaci wątpliwości.
I rozróżniam, może niesłusznie, akcję z wymianą wiadomości z eks od takich pogrywek jak z choinką. Tak w ogóle to dziwi mnie i zastanawia po co autorka tak wiele dowiaduje się od niego o jego eks. Jak to byli dla siebie ważni, jak to jej ufał, no istne bla bla bla.

I może jestem znowu dziwna ale nie wierzę w związki ktoś nie chce z kimś być ale jest z wygody. Bo takich nie praktykuję i nie wierzę w taki masochizm. Oczywiście wyjątki bym uczyniła w stosunku do osób które z różnych względów czują jakiś przymus by postępować wbrew sobie.
Wiara w takie coś jest dla mnie takim samym idiotyzmem jak łykanie hasełek jakiegokolwiek lowelasa że żona go nie rozumie i z nią mu źle. I że wcale ze sobą nie śpią. Byłoby mu źle to by go nie było, żadne pranie gaci nie jest warte tego żeby człowiek obrzydzał sobie rzekomo własną codzienność. Do prania gaci obiadków czy chowania dzieci to by się wszyscy rzucali do związków z osobami 20 lat starszymi, przynajmniej wieksze prawdopodobiestwo finansowej wygody i ustawienia. W końcu jaka to różnica prawda? Jakoś to powszechne nie jest także tego.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-12-06 o 09:54
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 10:00   #117
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

I może jestem znowu dziwna ale nie wierzę w związki ktoś nie chce z kimś być ale jest z wygody. Bo takich nie praktykuję i nie wierzę w taki masochizm .
No to nie wierz. Ja wiem, że takie istnieją, bo znałam takie przypadki wśród koleżanek. "Latka lecą, to nie będę wybrzydzać, a z tym facetem mi w sumie dobrze". Zresztą wystarczy poczytać Wizaz. Sama o mało w coś takiego kiedyś nie weszłam.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 10:38   #118
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ja, on i jego ex

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88339821]No to nie wierz. Ja wiem, że takie istnieją, bo znałam takie przypadki wśród koleżanek. "Latka lecą, to nie będę wybrzydzać, a z tym facetem mi w sumie dobrze". Zresztą wystarczy poczytać Wizaz. Sama o mało w coś takiego kiedyś nie weszłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ależ ja nie wątpię że ludzie wchodzą w różne układy wedle własnego widzimisię. Mówię o tym że ludzie biorą coś do siebie dopisując własną w tym rolę standardowo zaliczając przy tym zjazd samooceny podczas gdy toksykiem czy żałosnym cieniasem jest 2 strona.

Ogólnie ja się nie zastanawiam dlaczego ktoś z kimś jest.
Jest ktoś z tobą to ma hulać, ma cię rozpieszczać czy co tam potrzebujesz. A to czy on się do tego zmusza biedny miś jego problem. Związki nie są obowiązkowe, serio.

Także wracając do wątku mnie by zupełnie nie obchodziło po co się odezwał do tamtej. Nic tam nie było, nic nie wyszło, grzecznie. Bardziej by mnie obchodziło z jakiej bani jest bezczelny i nawija tyle o eks. Albo odstawia jakieś cyrki z choinką.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
"Latka lecą, to nie będę wybrzydzać, a z tym facetem mi w sumie dobrze".
No i właśnie Barbara Niechcic (Noce i Dnie) byłaby dla mnie takim podręcznikowym przykładem do wzdychania do ale wróbli na dachu.
Ciągle było pan Tolibowski i pan Tolibowski. Nie znała kolesia był zwykłym fircykiem może by go szybko znielubila czy uważała za idiotę.
A jak Bogumił umarł to było Bogumił i Bogumił, i czemuś kożuszka nie włożył.



Inna sprawa że dziwię się twoim koleżankom że w ogóle ci się tłumaczą dlaczego z kimś są. Wystawiają tym świadectwo samym sobie, chcą pokazać że stać je przecież na kogoś lepszego, na pewno, a wychodzą najwyżej na despery.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-12-06 o 10:39
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 11:26   #119
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Ja, on i jego ex

Hultaj, ale ja go nigdy nie pytalam o ex. Moze na poczatku standardowe czemu sie rozstali i tyle.



To on wspomina ja dosc czesto, gdy np mowi o jakis sytucjach, czy jak z ta nieszczesna choinka etc. Ja nie pytam sama, nie zaczynam tego tematu. Wlasciwie na poczatku bylo mi to zupelnie obojetne, bo sama mialam zwiazek 4 letni i wlasciwie przed poznaniem obecnego partnera tez sie z kims rozstalam, ale dla mnie przeszlosc to przeszlosc i nie wrocilabym do poprzednich partnerow za zadne skarby. Poza tym nie sadzilam ze po takim czasie i randkowaniu z wieloma osobami ona bedzie mu siedziec w glowie. To ze teraz czuje sie niepewnie, nie bylo of poczatku tylko wlasnie po tych kilku miesiacach bycia razem.
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 15:43   #120
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ja, on i jego ex

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


No i właśnie Barbara Niechcic (Noce i Dnie) byłaby dla mnie takim podręcznikowym przykładem do wzdychania do ale wróbli na dachu.
Ciągle było pan Tolibowski i pan Tolibowski. Nie znała kolesia był zwykłym fircykiem może by go szybko znielubila czy uważała za idiotę.
Toliboski - gwoli ścisłości.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-06 17:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.