Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-21, 16:12   #601
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Mam rekawice z yr ale ta biala/ kremowa. Jest całkiem fajna, wchodza tam prawie cala dlon z kciukiem, dobrze zmywa makijaż (na poczatku ciezko bo jest taka puchata), ciekawe czy ta bedzie podobna.

Za to z lusterkiem to pojechali...
Mam juz takie 3, niby spoko bo lusterko ale wolalabym juz nawet jakies opakowanie swiateczne lub kilka probek
hO-Ho-Ho, Dziouszki to nam rosiek zrobi l niespodzianki.
Palec pod budke kto pamieta beret?

albo stroj kapielowy?

Śmiem sądzić że im po magazynach jeszcze hulają te bereciki... strach coś zamawiać bo znając moje szczynście, trafię rośkowego bereta

Dajcie znaka z tym ruskim kremem, czy ktoś sie zdecydował na zamówionko z podocznym, bo to było coś, co nie robiło mi masakry..a teraz sie cykam
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 16:27   #602
Farsalka
Raczkowanie
 
Avatar Farsalka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
hO-Ho-Ho, Dziouszki to nam rosiek zrobi l niespodzianki.
Palec pod budke kto pamieta beret?

albo stroj kapielowy?

Śmiem sądzić że im po magazynach jeszcze hulają te bereciki... strach coś zamawiać bo znając moje szczynście, trafię rośkowego bereta

Dajcie znaka z tym ruskim kremem, czy ktoś sie zdecydował na zamówionko z podocznym, bo to było coś, co nie robiło mi masakry..a teraz sie cykam
Ależ ja posiadam beret do tej pory. Trzymam z sentymentem wspominając dawne dobre czasy. Ten gustowny szaro-beżowy kolorek. Mam nawet jeszcze szalik do kompletu, którego używa namiętnie mój syn (bo go nie drapie ...). Kilka kocyków takich fioletowo-bordowych służy nam do tej pory. Nie wspominając o kilkunastu naszyjnikach koralikowo-metalowych, które poprzerabiane na różne sposoby służą nadal córce mojej koleżanki. Było tego, było... Ach - jeszcze składane pudła i pojemniki też mam nadal. I takie plastikowe na jedzenie.
Farsalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 17:30   #603
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Myjka mieści mi się na łapkę ale ja jestem małołapkowa, a potrzebowałam czegoś do zmywania maseczek glinkowych. Lusterko szału nie robi ale jest. Kosmetyczka okej, a zestaw argan róża będé miała na wyjazd świąteczny, przy okazji wykorzystałam kupon na płukankę malinową. Perfumetkę za punkty była zapakowana, chociaż na liście w zamówieniach była niedostępna.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 17:40   #604
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Lusterko malutkie bez zamknięcia niestety, ale do torebki się nada.
Rekawica mniejsza niż ta z oferty YR, ale mieciutka i milutka. Zobaczymy jak będzie zmywać.

Na zdjęciu dwa kody na -20% ważne do końca roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21EB42CB-E2E6-455D-AE7F-9BBC2BEFB64E.jpg (89,9 KB, 60 załadowań)
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 18:28   #605
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Farsalka Pokaż wiadomość
Ależ ja posiadam beret do tej pory. Trzymam z sentymentem wspominając dawne dobre czasy. Ten gustowny szaro-beżowy kolorek. Mam nawet jeszcze szalik do kompletu, którego używa namiętnie mój syn (bo go nie drapie ...). Kilka kocyków takich fioletowo-bordowych służy nam do tej pory. Nie wspominając o kilkunastu naszyjnikach koralikowo-metalowych, które poprzerabiane na różne sposoby służą nadal córce mojej koleżanki. Było tego, było... Ach - jeszcze składane pudła i pojemniki też mam nadal. I takie plastikowe na jedzenie.
Też mam beret, używam do zabiegów włosowych, szalik mama zwinęła bo milutki i nie drapiący, mam pudła-kufry naa zamek "foliowe" dwa komplety, służą do dziś, coś tam z biżiterii też się kula, kocyki fioletowe z pseudo polaru też mam.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 20:33   #606
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wiecie co, Rosiek sie dzis opindala i ma tyly! Przeca dzis dzien orgazmu, to powinni dac nam kod jakis Orgasm tylko co do tego w gratisie?



Cytat:
Napisane przez Farsalka Pokaż wiadomość
Ależ ja posiadam beret do tej pory. Trzymam z sentymentem wspominając dawne dobre czasy. Ten gustowny szaro-beżowy kolorek. Mam nawet jeszcze szalik do kompletu, którego używa namiętnie mój syn (bo go nie drapie ...). Kilka kocyków takich fioletowo-bordowych służy nam do tej pory. Nie wspominając o kilkunastu naszyjnikach koralikowo-metalowych, które poprzerabiane na różne sposoby służą nadal córce mojej koleżanki. Było tego, było... Ach - jeszcze składane pudła i pojemniki też mam nadal. I takie plastikowe na jedzenie.
hehe mam to samo dziś można pomarzyć o takich zamówieniach \
i zanucić.... dziś prawdziwych beretów już nie ma...

Najgorzej wspominam bizu i torby turkusowe co sie obrywaly uszy.
Pamietam jeszcze kubki, te pojemniki byly calkiem calkiem. Kocyki fioletowe bardzo zacne!

Cytat:
Napisane przez pchelek831 Pokaż wiadomość
Myjka mieści mi się na łapkę ale ja jestem małołapkowa, a potrzebowałam czegoś do zmywania maseczek glinkowych. Lusterko szału nie robi ale jest. Kosmetyczka okej, a zestaw argan róża będé miała na wyjazd świąteczny, przy okazji wykorzystałam kupon na płukankę malinową. Perfumetkę za punkty była zapakowana, chociaż na liście w zamówieniach była niedostępna.
jasne, lepiej że wyszli z twarzą niż te akcje z wycofywaniem promocji i wygaszaniem w trakcie...

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Też mam beret, używam do zabiegów włosowych, szalik mama zwinęła bo milutki i nie drapiący, mam pudła-kufry naa zamek "foliowe" dwa komplety, służą do dziś, coś tam z biżiterii też się kula, kocyki fioletowe z pseudo polaru też mam.
fioletowe kocyki to było coś, zwłaszcza w plenerze jak ktoś zauważył kocyk to od razu widać ze" swój "ludz
To Natalia powinna nam zrobić club gold Los Beretos! W końcu jakby nie było do dziś z rozrzewnieniem wspominamy zamowienia z okresu beretowego, to były czasyyy
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2020-12-21 o 20:34
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 02:28   #607
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tfu płukanka nie za punkty ale kończyła się, a moje dziecię uwielbia mambowy zapach akurat tej.
Ja nie z czasów los beretos ale moja teściowa lata w jakimś obciachowym to pewnie ten. Świąteczny kocyk wykańcza dziecko młodsze, biżuterię starsze dziecko. Teraz na mikołajki niby ja dostałam obtaniony.krokomierz. Torby i kosmetyczki też mam . W tych foliowych workach-pojrmnikach trzymam włóczki .

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-22, 09:07   #608
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja mam kocyk zielony z czasów kiedy nie dawali polarów jeszcze
Taki tkany, bawełniany.
Toreb i kosmetyczek też trochę się uzbierało. Biżuteria chyba gdzieś jeszcze leży na dnie szuflady

Ale nawet jeszcze w zeszłym roku w grudniu był taki kod na kilka prezentów i mam całkiem fajne kubki i szary polarowy kocyk. Jako dodatki do prezentów za progi. A w tym roku trochę biednie...
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 10:31   #609
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ooo, ja mam troche tego, no ale z Rośkiem "jestem" jakieś 20 lat
Chyba najlepszy gadżet, którego używam już pare lat i nadal jest super to ręcznik plazowy, bawełniany, frotte, czerwono-różowy, do tego torba i pareo W użyciu są także plastikowe miski z pokrywkami oraz mam zawsze zapas toreb/kosmetyczek, jeszcze w foliach, jak potrzebne to wyciągam i już
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 10:58   #610
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pchelek831 Pokaż wiadomość
Tfu płukanka nie za punkty ale kończyła się, a moje dziecię uwielbia mambowy zapach akurat tej.
Ja nie z czasów los beretos ale moja teściowa lata w jakimś obciachowym to pewnie ten. Świąteczny kocyk wykańcza dziecko młodsze, biżuterię starsze dziecko. Teraz na mikołajki niby ja dostałam obtaniony.krokomierz. Torby i kosmetyczki też mam . W tych foliowych workach-pojrmnikach trzymam włóczki .

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka

co to za płukanka? octowa z malin?
jaestera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 11:31   #611
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tak octowa mamba malinową uwielbiana przez moje dzieci orki.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-22, 11:44   #612
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ooo, ja mam troche tego, no ale z Rośkiem "jestem" jakieś 20 lat
Chyba najlepszy gadżet, którego używam już pare lat i nadal jest super to ręcznik plazowy, bawełniany, frotte, czerwono-różowy, do tego torba i pareo W użyciu są także plastikowe miski z pokrywkami oraz mam zawsze zapas toreb/kosmetyczek, jeszcze w foliach, jak potrzebne to wyciągam i już
Ooo, ja też mam pareo z YR, zapomniałam
Dobre czasy

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pchelek831 Pokaż wiadomość
Tak octowa mamba malinową uwielbiana przez moje dzieci orki.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
Ja też uwielbiam tą płukankę, fajnie pachnie i włosy są gładziutkie po niej
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 16:27   #613
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja mam jeszcze fioletowe kubki świąteczne, torby i kosmetyczki-używam, są niezniszczalne, w pociagu mogą służyć za siedzisko. Oczywiście torby, na kosmetyczce moje szanowne cztery litery się nie zmieszczą

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 20:18   #614
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 448
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ta płukanka nadaje się też do farbowanych włosów?
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-22, 20:28   #615
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tak niby utrwala kolor.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 09:28   #616
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Ta płukanka nadaje się też do farbowanych włosów?
Tak zdecydowanie do farbowanych, ja mam wusyszone rozjasnianiem, ladnie wygładza je

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 10:05   #617
dorrotka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Czesc dziewczyny,

sledze ten watek od jakiegos czasu, kilka fajnych promek mi sie udalo dzieki waszym pomyslom ustrzelic Dzieki za inspiracje!

Tym razem jestem jednak zupelnie zdeezorientowana.

Czy ktoras z was juz dostala w tym miesiacu kod na box urodzinowy z VIP Gold?

Najpierw liczylam, ze dostane go przed urodzinami (10/12), ale w koncu napisalam do BOK i dostalam odpowiedz:

¨Szanowna Pani,

W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz przekazaną informację.

Uprzejmie informuję, iż oferta z kodem, który uprawnia do odbioru Yves Rocher Box jest wysyłana do wszystkich Klientów raz w miesiącu.

W związku z powyższym, proszę o cierpliwość.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.¨


Jest juz 23.12 a tu dalej cisza. Myslalam, ze fajne prezenty swiateczne kupie przy okazji realizujac kod na box urodzinowy ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie czekac, czy pisac jeszcze raz (13dni po urodzinach).
dorrotka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 10:49   #618
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez dorrotka_s Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

sledze ten watek od jakiegos czasu, kilka fajnych promek mi sie udalo dzieki waszym pomyslom ustrzelic Dzieki za inspiracje!

Tym razem jestem jednak zupelnie zdeezorientowana.

Czy ktoras z was juz dostala w tym miesiacu kod na box urodzinowy z VIP Gold?

Najpierw liczylam, ze dostane go przed urodzinami (10/12), ale w koncu napisalam do BOK i dostalam odpowiedz:

¨Szanowna Pani,

W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz przekazaną informację.

Uprzejmie informuję, iż oferta z kodem, który uprawnia do odbioru Yves Rocher Box jest wysyłana do wszystkich Klientów raz w miesiącu.

W związku z powyższym, proszę o cierpliwość.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.¨


Jest juz 23.12 a tu dalej cisza. Myslalam, ze fajne prezenty swiateczne kupie przy okazji realizujac kod na box urodzinowy ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie czekac, czy pisac jeszcze raz (13dni po urodzinach).

Ja mam urodziny 21.12 i w ten sam dzień niby dostałam kod. Piszę niby bo dostałam jakiegoś maila, w którym jest napisane cośtam cośtam "oto Twój kod: " po czy jest puste miejsce i potem napis "Skorzystaj" Jak klikam skorzystaj przenosi mnie do YR i mam normalny sklep, w koszyku nie ma kodu, nic się nie dodaje. Pisałam do YR napisali, że nie ma kodu, żeby kliknąć w "skorzystaj" no to im napisałam, że nic się nie dzieje od tego no i czekam na odpowiedź.
Na Twoim miejscu bym pisała.
jaestera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 11:32   #619
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez dorrotka_s Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

sledze ten watek od jakiegos czasu, kilka fajnych promek mi sie udalo dzieki waszym pomyslom ustrzelic Dzieki za inspiracje!

Tym razem jestem jednak zupelnie zdeezorientowana.

Czy ktoras z was juz dostala w tym miesiacu kod na box urodzinowy z VIP Gold?

Najpierw liczylam, ze dostane go przed urodzinami (10/12), ale w koncu napisalam do BOK i dostalam odpowiedz:

¨Szanowna Pani,

W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz przekazaną informację.

Uprzejmie informuję, iż oferta z kodem, który uprawnia do odbioru Yves Rocher Box jest wysyłana do wszystkich Klientów raz w miesiącu.

W związku z powyższym, proszę o cierpliwość.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.¨


Jest juz 23.12 a tu dalej cisza. Myslalam, ze fajne prezenty swiateczne kupie przy okazji realizujac kod na box urodzinowy ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie czekac, czy pisac jeszcze raz (13dni po urodzinach).
Miałam podobną sytuację w październiku.
2 dni po urodzinach napisałam do BOK, że miałam urodziny i nie dostałam żadnej oferty.
Odpisali mi tego samego dnia i podali kod -50% na cały koszyk bez ZP, więc doprecyzowałam, że chodzi mi o box urodzinowy dla klientów VIP.
Odpisali, że do końca miesiąca otrzymam kod na box, ale nastąpiło to szybciej, bo po 9 dniach go przesłali.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-23, 12:28   #620
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez dorrotka_s Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

sledze ten watek od jakiegos czasu, kilka fajnych promek mi sie udalo dzieki waszym pomyslom ustrzelic Dzieki za inspiracje!

Tym razem jestem jednak zupelnie zdeezorientowana.

Czy ktoras z was juz dostala w tym miesiacu kod na box urodzinowy z VIP Gold?

Najpierw liczylam, ze dostane go przed urodzinami (10/12), ale w koncu napisalam do BOK i dostalam odpowiedz:

¨Szanowna Pani,

W imieniu firmy Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz przekazaną informację.

Uprzejmie informuję, iż oferta z kodem, który uprawnia do odbioru Yves Rocher Box jest wysyłana do wszystkich Klientów raz w miesiącu.

W związku z powyższym, proszę o cierpliwość.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.¨


Jest juz 23.12 a tu dalej cisza. Myslalam, ze fajne prezenty swiateczne kupie przy okazji realizujac kod na box urodzinowy ale teraz zastanawiam sie czy faktycznie czekac, czy pisac jeszcze raz (13dni po urodzinach).

Ja dostałam mail z BOXem urodzinowym 21 grudnia, 10 dni przed urodzinami.
Niestety w miejscu, gdzie powinien znajdować się kod jest pusto Kolejny raz dostałam takiego maila bez kodu nie zamierzam z tego korzystać, więc nie będę płakać... ale cieszyć się w sumie nie ma z czego
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 13:50   #621
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja dostałam mail z BOXem urodzinowym 21 grudnia, 10 dni przed urodzinami.
Niestety w miejscu, gdzie powinien znajdować się kod jest pusto Kolejny raz dostałam takiego maila bez kodu nie zamierzam z tego korzystać, więc nie będę płakać... ale cieszyć się w sumie nie ma z czego
Tez dostałam urodzinowa ofertę z błędnym kodem (chyba mal za malo znaków), bo po wpisaniu w koszyk lub przejściu przez mail pojawial sie komunikat o błędnym kodzie.
Cos im tam nie pykło ale w sumie nie pisalam bo jeszcze bym sie skusila
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 19:33   #622
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 448
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dzięki dziewczyny za opinię o płukance
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 10:02   #623
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Chciałam wczoraj zrealizować ulotkę grudniową w stacjo, ale świeczek już nie mieli, a świąteczne mydło do rąk można było kupić tylko w zestawie. Pomyślałam o świątecznym kremie do rąk, ale było ich z kolei tak dużo, że napewno doczekają wyprzedaży. Nic nie kupiłam.

Widziałam nowe opakowanie wody QNdA. Takie same jak Mon Rouge, tylko kolor łososiowy. Przyznam, że stare bardziej mi się podoba. Jest już dostępne online.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 11:04   #624
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Szkoda, że robią to samo co inne marki i ujednolicają opakowania, starsze wersje QNDA mają zdecydowanie ładniejsze flakony. Mon Rouge jest bardzo dobrym zapachem z jednym słabym punktem - właśnie opakowaniem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 11:10   #625
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Chciałam wczoraj zrealizować ulotkę grudniową w stacjo, ale świeczek już nie mieli, a świąteczne mydło do rąk można było kupić tylko w zestawie. Pomyślałam o świątecznym kremie do rąk, ale było ich z kolei tak dużo, że napewno doczekają wyprzedaży. Nic nie kupiłam.

Widziałam nowe opakowanie wody QNdA. Takie same jak Mon Rouge, tylko kolor łososiowy. Przyznam, że stare bardziej mi się podoba. Jest już dostępne online.
Brzydkie to nowe, wygląda tanio i "plastikowo", stare było dużo elegantsze. A to akurat jeden z moich ulubionych zapachów YR. Ciekawe, czy w samych perfumach nie ma zmian. Ale pewnie skorzystali z okazji i rozcieńczyli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 11:17   #626
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Na stronie nowa oferta. Zniżka na świąteczną kolekcję i 1+1 na makijaż.
Niestety świeczek nie ma pewnie już nie będzie...
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 11:48   #627
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ooo nieee ale oszpecili najpiękniejsze opakowanie qqnd .
Było piękne, eleganckie, z wyrzeźbionym sercem.
Muszę się obkupic na allegro albo innych olx w starą wersję.
Ciekawe czy wraz z opakowaniem zmieniło zapach jak np w herbacie zielonej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 13:10   #628
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Faktycznie, jakie brzydkie
Na szczęście mi się ten zapach niespecjalnie podoba.
Za to zatesknilam za Miny shu. jakoś nie trafiłam przez lata na nic nawet trochę podobnego
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 13:21   #629
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja też lubiłam Ming shu.


Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 14:06   #630
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja tesknie za niebieska wersja ode.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.