Czysta micha część 9 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-25, 10:26   #3331
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Gryzia a pomyśl czy nie woli bo zaczął spedzac z nim więcej czasu odkąd jest Oli? Albo taki wiek,męskich spraw.

Mój mąż np nigdy nie odebrał starszej z przedszkola gdy ja byłam na macierzyńskim. Zawsze to ja. Gdy był w domu to od pierwszego dnia (nie robiliśmy przerwy od przedszkola gdy urodziłam),on zostawał z młodym a ja ją zawozilam i odbierałam,żeby mieć swój czas. Jechałam na zakupy to ja z nia,a nie on sam robił albo ona z tatą. Zawsze to chwilę we dwie. Gdy mały miał drzemkę,a tż był w domu to ja wychodziłam z starsza na podwórko,a nie on,on pilnował młodego,a my na rower Na wszelkie urodziny kinderbale też chodziłam ja. Do dzisiaj pamiętam jak się przyznał,że mały mu wył 3 godziny jak poszłyśmy na jakies urodzinki żeby właśnie te starsze nie czuło się odrzucone ani na doczepkę do małego,żeby był ten czas we dwoje z mamą. Tak samo z kąpielą,młodemu wszystko jedno za noworodka kto go wykąpie,a ja mogłam wykąpać starsza, pogadać z nią spokojnie.
Chociaż wiadomo różnie było bo tż pracuje na zmiany,a odkąd pracuje i ja to w ogóle Dzisiaj mają dzień z tatą bo tż ma wolne a ja 12-20 do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Rodzicielstwo piękna sprawa dzisiaj moja koleżanka ma CC za godzinę. Mój tż to skwitował jednym zdaniem - ale będą mieli przeyebane na początku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie kochana, bo on woli tatę odkąd wróciłam do pracy po jego urodzeniu także pojawienie się Olina nic nie zmieniło

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 10:44   #3332
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

Dziewczyny to jest pewnie różnie, każde dziecko w końcu inne

Ja wczoraj oglądałam jak 2 facetów tłumaczyło 8-latce temat selekcji naturalnej i dlaczego niektóre zwierzęta mają dużo młodych a nie wszystkie przeżywają + dlaczego niemowlak umie tak mało, a cielak czy inna sarna od urodzenia chodzi I byłam pod wrażeniem jak to ładnie tłumaczyli.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 10:59   #3333
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88461165]Mój musiał zostać z małym na pół dnia jak jechałam na łyżeczkowanie do szpitala, jak maluch miał 3 tygodnie. Od tamtej pory ma stresa, ale on jest straszny panikarz, jak mały się zakrztusi to tatuś ma zawał najlepiej jak coś muszę to dać mu malucha na spacer i wtedy no stress

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gryzia a mieliście jakiś kurs pierwszej pomocy dla malucha?
Bo ja myślę żeby coś takiego zafundować TŻ bo on też mimo wszystko panikarz, w sumie sama bym poszła w formie przypomnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Justysia po prostu co 4 do 6 tygodni dostaję w ramię zastrzyk (jesli będą mi ręce puchnąć mogę dostać po pół dawki w każde ramię). To jest jak ze szczepionkami tymi dziecięcymi, kontrolowana dawka alergenu trafia mi prosto w mięsień.

Przy czym szczepionki wyglądają zawsze tak, że gdy zaczynasz odczulanie to dostajesz co raz większe dawki z fiolki z małym stężeniem, aż organizm się przyzwyczaja i dostajesz tzw. dawkę przypominająca (to ja teraz) i ona w założeniu jest taka sama przez kila lat takiego odczulania. Czasami jeśli z wywiadu lekarza wynika, że poprzednia dawka "źle weszła" to masz np. przez chwilę mniejszą dawkę. I tak to sie kula kilka lat. Mnie w lutym stuknie 3 lata, z tym że miałam przerwe pól roku przez koronę.

U tych znajomych to jednak z tym podziałem jest dość kiepsko, po koledze widać, że będzie super ojcem jak mały zacznie kumać, bo na razie to tak sobie, no ale to ich sprawy więc się nie mieszam. Jej starszą córkę ogarnia super - tak dla porównania. Ja tylko dbam żeby M. zachowywała równowagę
Oooo kurde nie sądziłam że to tak długi proces... Ale jak pomaga to na pewno jest tego warty ten czas
Ja muszę ogarnąć sobie testy bo kiedyś mi wyszło na kurz i roztocza ale oczywiście nic z tym nie zrobiłam...
Ja uważam że to i tak wyczyn, mi było ciężko wyciągnąć gdzieś koleżankę w grę wchodziły głównie spacery bo tatuś nie kwapił się żeby zostać z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 11:23   #3334
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

Justysia w Pl od jakiegoś czasu jest drama story z odczulaniem na kurz, bo kiedyś było refundowane i takie opakowanie starczające na kilka dawek kosztowało 5 zł, a teraz kosztuje kilkaset zł, moja koleżanka ma pecha, bo się na kurz odczula. Dla porównania moje trawy to koszt 80 zł tez za te ileś tam dawek.

Ale ogólnie nie lekceważ, kurz i roztocze sa niewygodne strasznie. Na nowe mieszkanie kupiliśmy juz odkurzacz dla alergików i moge go używać. Nic mi nie jest, na starym mielismy taki tani zwykły - po odkurzaniu zawsze kichałam i świszczałam (na kurz tez mam, ale łagodniejsza i się nie odczulam). Mocno zakurzonych rzeczy nie tykam, tknęłam w zeszłym roku wiszące 3 lata firany i zasłony po poprzednich lokatorach. Na drugi dzień myslałam, że umrę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 11:57   #3335
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziewczyny to jest pewnie różnie, każde dziecko w końcu inne

Ja wczoraj oglądałam jak 2 facetów tłumaczyło 8-latce temat selekcji naturalnej i dlaczego niektóre zwierzęta mają dużo młodych a nie wszystkie przeżywają + dlaczego niemowlak umie tak mało, a cielak czy inna sarna od urodzenia chodzi I byłam pod wrażeniem jak to ładnie tłumaczyli.
Chciałabym zobaczyć tą scenkę

Też mi się wydaje że tu dużo zależy od dziecka. Moja bratanica np uwielbia towarzystwo rodzaju męskiego, mama, babcia czy ciocia ok ale jak pojawią się tato, brat, dziadek czy wujek to zazwyczaj wybiera męskie towarzystwo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Justysia w Pl od jakiegoś czasu jest drama story z odczulaniem na kurz, bo kiedyś było refundowane i takie opakowanie starczające na kilka dawek kosztowało 5 zł, a teraz kosztuje kilkaset zł, moja koleżanka ma pecha, bo się na kurz odczula. Dla porównania moje trawy to koszt 80 zł tez za te ileś tam dawek.

Ale ogólnie nie lekceważ, kurz i roztocze sa niewygodne strasznie. Na nowe mieszkanie kupiliśmy juz odkurzacz dla alergików i moge go używać. Nic mi nie jest, na starym mielismy taki tani zwykły - po odkurzaniu zawsze kichałam i świszczałam (na kurz tez mam, ale łagodniejsza i się nie odczulam). Mocno zakurzonych rzeczy nie tykam, tknęłam w zeszłym roku wiszące 3 lata firany i zasłony po poprzednich lokatorach. Na drugi dzień myslałam, że umrę.
To odczulanie nie jest refundowane!?
Właśnie ostatnio z TŻ rozmawialiśmy że będzie trzeba zrobić testy bo on też ma na coś uczulenie, jakieś pyłki i nie wie na co dokładnie... I też właśnie musimy kupić taki odkurzacz bo obecnie nie mamy żadnego co chwila trzeba podłogi zmywać żeby ten kurz jakoś ogarniać

Mój TŻ tydzień na zwolnieniu... Siadły mu zatoki ale jest mały plus bo kupiłam mu Desmoxan, akurat przyszła paczka z PL i powiedział że skoro siedzi w domu to zacznie od jutra brać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 12:45   #3336
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć tą scenkę

Też mi się wydaje że tu dużo zależy od dziecka. Moja bratanica np uwielbia towarzystwo rodzaju męskiego, mama, babcia czy ciocia ok ale jak pojawią się tato, brat, dziadek czy wujek to zazwyczaj wybiera męskie towarzystwo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

To odczulanie nie jest refundowane!?
Właśnie ostatnio z TŻ rozmawialiśmy że będzie trzeba zrobić testy bo on też ma na coś uczulenie, jakieś pyłki i nie wie na co dokładnie... I też właśnie musimy kupić taki odkurzacz bo obecnie nie mamy żadnego co chwila trzeba podłogi zmywać żeby ten kurz jakoś ogarniać

Mój TŻ tydzień na zwolnieniu... Siadły mu zatoki ale jest mały plus bo kupiłam mu Desmoxan, akurat przyszła paczka z PL i powiedział że skoro siedzi w domu to zacznie od jutra brać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cos Ty Wizyty możesz mieć za darmo, tzw. kwalifikacje na odczulanie (przed każdym strzałem najpierw idzie sie na kozetkę do alergologa), ale za lek płacisz sama.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 13:08   #3337
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha część 9

A dziś zakwasy... Nie jest letko Dzień dobry bardzo ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 13:19   #3338
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha część 9

Ja to chyba nie przepadam za dziećmi. W niedzielę bratanica kopnęła mnie w twarzy butem jak ją podnosiłam. Jak sobie popatrzyłam jak wszędzie chodzi i jak wszystko chce ściągnąć, to wolę swój święty spokój.
Tżta bratanica obrała sobie za cel uśmiercenie wielkiego kwiatka. Co nie przyjadę to obrywa kawałek i ucieka szczęśliwa.
Ogólnie wszyscy dookoła mają już dzieci, niedługo to już nikt nie będzie miał czasu się spotkać

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 13:48   #3339
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

Kqq dzieci są jak baki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 13:57   #3340
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Kqq dzieci są jak baki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa mozna znieść tylko swoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 14:26   #3341
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

kqq ja wczoraj po szampanie i drineczku bardzo ładnie do młodego w bujaczku gadałam ale od dawna wiem, że ja to ta szalona ciotka będę co to dzieciom pozwala na to na co rodzicie nie pozwalają I taka rola mi pasuje.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-25, 14:31   #3342
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Kqq dzieci są jak baki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś ciężki dzień w pracy a ja się śmieje do telefonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 16:30   #3343
Wkurzona_zona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czysta micha część 9

Dzień dobry,
Zaczęłam pilnować jedzenia- regularne posiłki dziś były, wypilam też mnóstwo wody(zazwyczaj pije malo) i nawet pocwiczylam troszeczkę. Moja kondycja jest w baaardzo kiepskim stanie
Wiem, wiem to dopiero pierwszy dzień... może nie był to jakiś mega wyczyn ale już zrobiłam pierwszy krok. A co do kroków-sprawdzacie ile dziennie krokow robicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wkurzona_zona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 19:40   #3344
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Melduje spacerek 3.5km (nie sądziłam że to może być taki wyczyn), niestety dziś wpadły nachosy, reszta grzecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No cos Ty Wizyty możesz mieć za darmo, tzw. kwalifikacje na odczulanie (przed każdym strzałem najpierw idzie sie na kozetkę do alergologa), ale za lek płacisz sama.
Czyli płacisz składki ZUS, możesz się przebadać u lekarza za free ale jak chcesz się leczyć to już musisz zapłacić? No fenomen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;88461907]Ja to chyba nie przepadam za dziećmi. W niedzielę bratanica kopnęła mnie w twarzy butem jak ją podnosiłam. Jak sobie popatrzyłam jak wszędzie chodzi i jak wszystko chce ściągnąć, to wolę swój święty spokój.
Tżta bratanica obrała sobie za cel uśmiercenie wielkiego kwiatka. Co nie przyjadę to obrywa kawałek i ucieka szczęśliwa.
Ogólnie wszyscy dookoła mają już dzieci, niedługo to już nikt nie będzie miał czasu się spotkać

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Kqq ja też się często wkurzałam na dzieciaki... W żłobku miał człowiek ochotę potelepać jedno z drugim jak rozpuszczone i robiło co chciało za kilka miesięcy mogę dać znać czy ze swoim jest inaczej/łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 20:28   #3345
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

Ja w te kroki nie wierzę. Niby te 8tys to minimum ruchu na normalnego człowieka,ale to przecież nie na redukcji i jako sport,nie wiem ile dziesiątek tysięcy trzeba by wychodzić żeby chudnąć.

Nas zasypało i sypie nadal. Kwadrans odsniezalam auto po pracy,drogi tragedia. A jutro mam w ciul załatwiania przed pracą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 20:45   #3346
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Melduje spacerek 3.5km (nie sądziłam że to może być taki wyczyn), niestety dziś wpadły nachosy, reszta grzecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Czyli płacisz składki ZUS, możesz się przebadać u lekarza za free ale jak chcesz się leczyć to już musisz zapłacić? No fenomen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow, niezły dystans jak na teraz te ostatnie tygodnie


W końcu za większość leków w Polsce też płacisz wykupując receptę A ja na szczepionki też normalnie dostaję receptę, realizuję zanoszę do lekarza i całość przechowuje się w lodówce u lekarza


Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja w te kroki nie wierzę. Niby te 8tys to minimum ruchu na normalnego człowieka,ale to przecież nie na redukcji i jako sport,nie wiem ile dziesiątek tysięcy trzeba by wychodzić żeby chudnąć.

Nas zasypało i sypie nadal. Kwadrans odsniezalam auto po pracy,drogi tragedia. A jutro mam w ciul załatwiania przed pracą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Likka myślę, że kiedy ktoś nie robił nic, nawet tych kroków miał powiedzmy marne 2000 to 8000 będzie już fajnie. I zależy jeszcze od tempa. Przecież możesz te 8000 przejść przez 2 h, a możesz szybkim marszem 3 razy szybciej. Podniesiesz sobie w tym czasie tętno i organizm zaczyna pracować na wyższych obrotach.



Swoją drogą chciałam dzisiaj zrobić tę 8 koła, na prawdę chciałam, ale o 18 kiedy wyszłam z pracy tak pisgało zuuueeem i zacinało mokrym śniegiem, że mi sie odechciało. Dodatkowo kolega w pracy mia chyba męską menopauzę i otwierał okno na oścież co pół h. Byłam permanentnie zmarznięta i tym sposobem kolejny dzień kiedy nawet 7 tys kroków nie mam. Średnia mi ogólnie spadła.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 20:52   #3347
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja w te kroki nie wierzę. Niby te 8tys to minimum ruchu na normalnego człowieka,ale to przecież nie na redukcji i jako sport,nie wiem ile dziesiątek tysięcy trzeba by wychodzić żeby chudnąć.

Nas zasypało i sypie nadal. Kwadrans odsniezalam auto po pracy,drogi tragedia. A jutro mam w ciul załatwiania przed pracą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz tak jak Ty osoba która w miarę regularnie trenuje to będzie nic, ale dla osoby z dużą nadwaga te 6-8tys kroków w marszu już będzie podchodzić pod redukcję wszystko zależy od stopnia zaawansowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 20:53   #3348
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

U mnie zaraz wpadnie bagietka z łososiem
Ale już takie pustki w lodówce. A sałatkę jadłam w pracy,że nie mam pomysłu,a głodna jestem nieziemsko. Dzisiaj tylko 1 tost, pół papryki, jabłko, sałatka z rukoli buraka, żołądek mam przy kręgosłupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-25, 20:55   #3349
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Wow, niezły dystans jak na teraz te ostatnie tygodnie


W końcu za większość leków w Polsce też płacisz wykupując receptę A ja na szczepionki też normalnie dostaję receptę, realizuję zanoszę do lekarza i całość przechowuje się w lodówce u lekarza





Likka myślę, że kiedy ktoś nie robił nic, nawet tych kroków miał powiedzmy marne 2000 to 8000 będzie już fajnie. I zależy jeszcze od tempa. Przecież możesz te 8000 przejść przez 2 h, a możesz szybkim marszem 3 razy szybciej. Podniesiesz sobie w tym czasie tętno i organizm zaczyna pracować na wyższych obrotach.



Swoją drogą chciałam dzisiaj zrobić tę 8 koła, na prawdę chciałam, ale o 18 kiedy wyszłam z pracy tak pisgało zuuueeem i zacinało mokrym śniegiem, że mi sie odechciało. Dodatkowo kolega w pracy mia chyba męską menopauzę i otwierał okno na oścież co pół h. Byłam permanentnie zmarznięta i tym sposobem kolejny dzień kiedy nawet 7 tys kroków nie mam. Średnia mi ogólnie spadła.
No powiem Ci że zmachałam się jak nie wiem
Aaaa no w sumie racja... Chyba już trochę przywykłam do niepłacenia za leki na receptę i się zapomniałam.
No przy takiej pogodzie jak jest w Polsce to się nie dziwię że Ci się nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-26, 04:31   #3350
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha część 9

Dzień dobry

Wczoraj u mnie czysto i prawie 13k kroków zrobione. Autko miało jechać na bilans,jednak nie dojechało i dzisiaj znowu lecę do pracy z buta

Ja wierzę w moc wychodzenia kroków,bo po pierwsze to zawsze jakieś spalanie,a po drugie to godzina bez bliskości do lodówki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 06:14   #3351
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

Mi słabo jak patrzę przez okno i myślę , że muszę zaraz jechać autem to tu,to tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 07:05   #3352
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha część 9

Dzień dobry

Likka uważaj, jest ślisko. Ja sie prawie wyrżnęłam dzisiaj, o dziwo nie w miejscu najbardziej niebezpiecznym, ale juz w takim gdzie bym nie podejrzewała.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:12   #3353
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha część 9

Dzień dobry !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:16   #3354
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 08:32   #3355
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha część 9

Heja, dzisiaj jestem zombie... wczoraj miałam poćwiczyć, ale miałam tak fatalny wieczór i pół nocy, że nie było mocy oby dzisiaj było lepiej, bo wykituję...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:03   #3356
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha część 9

Ja wróciłam od lekarza i chyba muszę się bardzo intensywnie zacząć przygotowywać do porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88463909]Heja, dzisiaj jestem zombie... wczoraj miałam poćwiczyć, ale miałam tak fatalny wieczór i pół nocy, że nie było mocy oby dzisiaj było lepiej, bo wykituję...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ojjjjj co tam się u Ciebie działo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:03   #3357
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

Ale nas zasypało i sypie dalej, masakra. Płot nam złamało,paliki od siatki żeby kot nie wychodził. Drogi tragedia,wjechać na jakiś parking też. Jeszcze dziadek mi szedł ulica bo chodnik w zaspach,trąbie bo wyminąć nie ma jak,a on w dupie mnie miał jechałam za nim 10km/h, stuknięty,jakby mu ktoś w dupę wjechał to by miał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:12   #3358
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja wróciłam od lekarza i chyba muszę się bardzo intensywnie zacząć przygotowywać do porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Ojjjjj co tam się u Ciebie działo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Torba spakowana ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ale nas zasypało i sypie dalej, masakra. Płot nam złamało,paliki od siatki żeby kot nie wychodził. Drogi tragedia,wjechać na jakiś parking też. Jeszcze dziadek mi szedł ulica bo chodnik w zaspach,trąbie bo wyminąć nie ma jak,a on w dupie mnie miał jechałam za nim 10km/h, stuknięty,jakby mu ktoś w dupę wjechał to by miał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czuje jakbyś pisała o innej planecie u mnie delikatnie wczoraj przypruszylo i koniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:16   #3359
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha część 9

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja wróciłam od lekarza i chyba muszę się bardzo intensywnie zacząć przygotowywać do porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Ojjjjj co tam się u Ciebie działo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż na 2 zmianie to musiało się dziać najpierw mały nie chciał chwycić cyca, a trzeba było ogarnąć starszego do spania. Oczywiście odłożony ryczał o cyca, a wzięty z powrotem ryczał, że nie weźmie cyca. W końcu go zostawiłam i poszłam starszemu zrobić kolację. Zrobiłam i wróciłam do malucha, dalej to samo. Starszemu dałam instrukcję kiedy ma wyłączyć bajkę i przyjść na górę. Wreszcie poszłam odmrozić mleko, mały już był taki padnięty, że z butlą też mu ciężko szło. Ale 90ml zjadł, obudził się po 40minutach, dojadł resztę z butli, dopchał cycem i poszedł spać. Jak ja się położyłam to po godzinie przyszedł starszak, że się przestraszył i zaraz wyleciał z łóżka do łazienki, bo go brzuszek boli, ja za nim i obrzygał mnie i pół łazienki, bo akurat nie zdążył się odwrócić do wc. Wysłałam go do łóżka do sypialni a ja się wzięłam za sprzątanie. Ogarnęłam, poszłam do niego się położyć, zasnęłam to jemu krew z nosa poszła i dawaj z powrotem do łazienki, ręcznik pod nos, mokry zimny wacik na skronie i siedzimy dalej... jak przestało lecieć ciurkiem to dałam mu emofix do nosa, żeby zatamować do końca i położyliśmy się spać. Ino mi się oko mocniej zamknęło to obudził się mały poszłam, nakarmiłam i ok. 00.30 wreszcie usnęłam. Mały budził się jeszcze po 3, gadał do po 4, później o 6, a o 7 wstaję starszego do przedszkola szykować...

Jeszcze się złościłam na malucha, że nie chce jeść tylko szopki odstawia i cała noc z wyrzutamk sumienia

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Likka no to ładnie. U nas lekko prószy, ale jest na +, więc nic nie zostaje z tego śniegu.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-26, 10:17   #3360
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha część 9

Gryzia mam te mooooc, mam te mooooc, znasz to? Zdrówka dla starszaka a dla Ciebie sił

Nurku zaraz wrzucę ta moja inna planetę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 08:40:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.