Poznańskie Śluby :D - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 05:43   #1381
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Poznańskie Śluby :D

zobacz www.fotobern.pl super fotograf, ale na jego stronie znajdziesz wiecej informacji
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:59   #1382
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
KOchane mam do was ogromna prosbe. MAcie moze namiary na fotografa i kamerzyste w jednym???
szukam i nie moge nic znalezc, a nie chcialabym osobno placic za fotografa, osobno za kamerzyste,´mysle ze fajnie byloby tak znalezc 2 w 1 :P licze na Was
Nie wiem czy to jest najlepszy pomysł. Chyba że nie zalezy ci bardzo na artystycznych zdjęciach i ładnych kadrach...
bo jak ktoś jednoczesnie kręci film i pstryka zdjęcia, to ciężko mi sobie wyobrazić, że efekty jego pracy będą dobre - ale może mam słabą wyobraźnie
Tak jak zespół muzyczny który jednoczesnie śpiewa i nagrywa film...? no nie wiem, mnie takie połączenia nie przekonują i ciężko jest mi uwierzyc nie traci na takim połączeniu jakość ich wytworów
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:52   #1383
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki w piątek

Mam już niezłego stresa, kiedy pomyślę nawet nie o samym ślubie, ale o pierwszym tańcu, który tak skupia uwagę gości. Trochę ćwiczyliśmy, ale i tak poplączą mi się nogi i pomylę krok. Tańczymy coś a'la salsa
Dzisiaj woziliśmy naszym maluchem z Makro napoje, ledwo się to wszystko zmieściło. Na dodatek jeden z kartonów pękł i sok porzeczkowy mamy na tapicerce... Potem we dwójkę tachaliśmy z auta do windy, oczywiście z wianuszkiem gapiów z okien.

Po wszystkim obiecuję zdać relację, przede wszystkim nt usługodawców. Na razie - odpukać - wszystko szło pomyślnie.

Pozdrowienia, zwłaszcza dla panien młodych z tego tygodnia. Zamknęli mi kurcze aptekę, a chciałam coś na sen kupić
ufff.. mój za tydzień i tez zaczynam fiksować :p

Cytat:
Napisane przez iwusek Pokaż wiadomość
Nie moge Ci zdradzic ceny bo to byly inne dla mnie
Na pewno nie sa drodzy, musisz zadzwonic i pogadac.
U nas jechal autokar i 4 male busy.

Ava80 mozesz podac wiecej szczegolow odnosnie sesji zdjeciowej 14.09.? Jest juz jakis harmonogram czy nadal nic nie wiadomo? Co? gdzie? jak? o ktorej?
Cytat:
Napisane przez kisiorek Pokaż wiadomość
ja tez dolanczam do prosby iwuska kiedy bedzie cos wiecej wiadomo ?? ja mam takie pytanko rozumiem ze komorki nie moge miec ze soba na sesji bo i tak nie bedzie jej gdzie wsadzic i wiele innym, napisalm maila ale odpowiedzi nie dostalam buuuu
z tego co wiem to jednym z miejsc sesji jest browar hihi napewno bedziemy duzo atrakcją dla kupujących heheh
Sesja cały czas sie rozkręca. Ilość osób kręci sie w okolicach 50ciu.
Kurde. Codziennie pisze róznae maile do dziewczyn zgłaszających się ale nie wiem jake sa wasze i nie umiem sie odniesc do tego że nie macie odpowiedzi.
Sama sesja zacznie sie pewnie w okolicach 11ej a skończy ok 17?
Dokaldnie nie wiemy bo lokalizacji jest kilka i zobaczymy jak szybko będziemy sie przemieszczać
Harmonoramu nie dostaniecie niestey Nie chcemy i nie możemy sobie pozwolić na fotografów amatorów i "planowanych" gapiów. Więc autobus będzie Was woził i odstawi na miejsce.

Miejsce spotkania na początku na razie na 90% Stary Rynek ale więcej info już w weekend wrzucę na bloga sesyjnego:
www.panny-mlode.pl

BARDZO PROSZĘ - jesli znacie jakieś tegoroczne lub zeszłoroczne dziewczyny jeszcze nie zgłoszone to dawajcie im znać! Informujcie swoje krawcowe i salony!

Nie chciałabym, żeby zgłosił sie ktoś 2 dni po sesji smutny, że sie nie załapał.


Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
KOchane mam do was ogromna prosbe. MAcie moze namiary na fotografa i kamerzyste w jednym???
szukam i nie moge nic znalezc, a nie chcialabym osobno placic za fotografa, osobno za kamerzyste,´mysle ze fajnie byloby tak znalezc 2 w 1 :P licze na Was
hm. to chyba nie o to chodzi żeby ktoś pstrykał i jednocześnie kręciła a o to by było z 1 miejsca
check: www.fotomat.pl
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 07:57   #1384
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

czesc dziewczyny! mimo ze juz po slubie to jeszcze czasem tu zagladam

co do fotografa... polecam www.inton.pl przemile malzenstwo z mnostwem pomysłow i nie drodzy. na albumy jeszcze czekamy ale zdjecia ktore juz widzialam sa rewelacyjne.
kamerzysty nie mielismy, byla tylko kamera nasza prywatna i filmiki sa swietnei wcale nie zaluje ze nie bylo kamerzysty
co do transportu... my zamowilismy taksowke 6-cio osobowa tylko na powrot gdyz z dojazdem nie bylo problemu dla tych 3 par.tylko spowrotem.i zaplacilismy 100zł -25km od Poznania.podam namiary gdyby ktoras z was chciala skorzystac
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:44   #1385
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Kochane dziewczyny!
Ja już jestem PO! Od wczoraj jestem mężatką
Wszystko się udało, choć w natłoku wrażeń zapomnieliśmy o kilku rzeczach. Nie da się niczego zaplanować od A d Z choćby się chciało. W czasie uroczystości zaślubin popłakałam się z wrażenia, mężowi również łamał się głos. Powiedzieliśmy sobie własną przysięgę, wielu gości mówiło o tym jak bardzo się naszymi osobostymi słowami wzruszyło. Uczucie jest niesamowite i nieporównywalne z niczym.
Obiecuję zdać relację, jak ochłonę!

Pozdrawiam!
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:07   #1386
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

nigreco, najlepsze gratulacje dla świeżej mężatki
pewnie jesteś nieziemsko szczęśliwa, oby to szczęście trwało jak najdłużej!
Koniecznie zdaj relację i wklej zdjęcia
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 21:00   #1387
karuseka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
GG do karuseka
Dot.: Poznańskie Śluby :D

reklama/spam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-08-23 o 21:13 Powód: reklama/spam
karuseka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 22:11   #1388
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny!
Ja już jestem PO! Od wczoraj jestem mężatką
GRATULACJE czekamy na relacje i rady!
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 06:22   #1389
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Poznańskie Śluby :D

ava80 a co ze sesją jak w ten dzien będzie padać deszcze, miejmy nadzieje ze nie
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 10:43   #1390
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

dostalam zdjecia moge sie juz nimi pochwalic jest mnoswto slicznych zdjec i naprawde trudno bylo cos wybrac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3747.jpg (64,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3725.jpg (106,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3651.jpg (140,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3586.jpg (146,9 KB, 67 załadowań)
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:59   #1391
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Poznańskie Śluby :D

bardzo ladne zdjecia, kogo mialas za fotografa
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 14:40   #1392
stachowiak_a
Raczkowanie
 
Avatar stachowiak_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 54
Dot.: Poznańskie Śluby :D

przemily fotograf: www.inton.pl
moja siostra juz sobie zamowila termin na przyszly rok. zdjec jest mnostwo, 2 piekne albumy + obraz na plotnie wszystko w cenie. widac jest to czlowiek z poswieceniem
ehh zalyje ze ten jeden dzien w zyciu tak szybko mija...
stachowiak_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 19:03   #1393
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez stachowiak_a Pokaż wiadomość
dostalam zdjecia moge sie juz nimi pochwalic jest mnoswto slicznych zdjec i naprawde trudno bylo cos wybrac

Gratulacje na nowej drodze zycia

Ten motorek i ten most przypomnial mi nasz plener ach cudnie bylo hihihi pozdrawiam
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:03   #1394
violkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziewczyny orientujecie się jak jest czynny komis sukien ślubnych na ślusarskiej. Chce jutro tam podlecieć a nie wiem jak mają czynne.
Drugie pytanko gdzie mają normalne ceny welonów - takich z lamówką. Ślubik w sobote więc mam meeeeeeeeeega mało czasu.
violkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 23:10   #1395
kaskapo
Przyczajenie
 
Avatar kaskapo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez violkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się jak jest czynny komis sukien ślubnych na ślusarskiej. Chce jutro tam podlecieć a nie wiem jak mają czynne.
Drugie pytanko gdzie mają normalne ceny welonów - takich z lamówką. Ślubik w sobote więc mam meeeeeeeeeega mało czasu.



Violka.. welony to na Allegro .Widzialam juz od 20 zl. A ja swoj dostalam gratis do sukni


nasz slub..
kaskapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 05:52   #1396
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziewczyny mam do Was prośbe, chcialabym wziasc udzial w sesji slubnej ktora bedzie 14 wrzesnia 2008 lecz nie posiadam halki - kola Moze ktoras z Was jest juz po ślubie a nie wybiara sie na sesja i moglaby uzyc na jeden dzien
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:09   #1397
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

kisiorek niestety ja Ci nie pomogę bo sama biorę udział w tej sesji.

A propo sesji. Wiadomo juz coś więcej? Bo nie dostałam na maila jeszcze żadnych informacji, oprócz tych na samym początku....

Poza tym zaczyna już dopadać mnie stres.....zostało dokładnie 9 dni. Załatwiam ostatnie potrzebne sprawy.
Odebrałam już prawie wszystkie dekoracje, które kupiłam na Allegro, teraz wystarczy je zawieść do kobietki, która dekoruje nam salę.
Sami z moim TŻ zrobiliśmy też pokrowce na krzesła....jestem ciekawa jak to będzie wyglądało

Nie wiecie może dziewczyny gdzie w Poznaniu szybko i sprawnie skrócą męskie spodnie od garnituru? Nie znam żadnej krawcowej niestety....
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:05   #1398
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Przedstawiam Wam moją krótką relację...

Na parę dni przed ślubem przeziębiłam i się. I stało się. W noc przed spałam z nerwów ze 2 godziny, miałam temperaturę. Rano mój mąż zrobił mi kurację stawiającą na nogi - piwo grzane z żółtkiem i przyprawami korzennymi. Jakoś wstałam, ale cały dzień i noc kasłałam i miałam głos jak stary gaźnik...

Rano przyjechali moi rodzice aby nam pomóc. Z narzeczonym i tatą pojechaliśmy po kwiaty - mogę polecić kwiaciarenkę na rynku Łazarskim. Bukiet był dokładnie jak chciałam, minusem było to, że następnego dnia znacznie stracił na świeżości. Ale zapłaciłam 80 zł za bukiet z różyczek i 3 butonierki.

Potem fryzjer - róża we włosach nie chciała się trzymać, wyjęłam ją i skończyło się na prostej gładkiej fryzurze.

Około południa przyjechał nasz fotograf - Marcin - fotobern (pozdrawiam!). Jego postawa nam pomogła się troszkę zrelaksować. Marcin jest uśmiechnięty, opanowany i dyskretny, w trakcie uroczystości i zabawy - niewidoczny. Dzięki temu możliwe są naturalne zdjęcia. Dziękujemy!

Mąż do ostatniego momentu szykował muzykę na wesele. Mama ze świadkową - moją siostrą - pakowały płatki kwiatów do torebeczek. Miałam najlepszą świadkową na świecie. Tata dowoził soczki pomarańczowe. Siostra dbała o mnie i spełniała każdą prośbę zanim zdążyłam ją wyartykułować. Zastanawiając się nad wyborem świadka, proście o ten zaszczyt najbliższe sobie osoby, które pomogą zniwelować nerwy, znają wasze słabości i będą w stanie was odciążyć.

W ramach atrakcji kupiliśmy numer Przekroju, gdzie powiadomiona wcześniej przede mnie redakcja w dziale listów wydrukowała moje przypomnienie dla męża, aby zabrał obrączki!! Dziękujemy redakcji!!!!!

Pierwszy zgrzyt - makijażystka tak mnie pomalowała, że gdy Marcin puścił nam na komputerze prezentację z amerykańskiego ślubu i się popłakałam, łzy zniszczyły mi make up - musiałam sama się ratować podkładem i pudrem... Na szczęście kupiłam też fixator Kryolana i sama potem podmalowałam się trochę.

Nadszedł czas wyjazdu do USC. Okazało się, że połowy rzeczy pozapominaliśmy - prezentów dla gości, dla rodziców, cukierków dla gości. Koniecznie zróbcie na kilka dni listę rzeczy do wzięcia i wyznaczcie osoby odpowiedzialne!

W trakcie jazdy do USC prawie zgubiliśmy dowody osobiste, jechaliśmy starym wojskowym autem w którym hulały powiewy wiatru...Pod USC panika - nie ma ich w torebce. Znalazły się prawi za plandeką auta!

Najlepsze jednak miało się zacząć. Z racji korków na Głogowskiej spóźniła się częśc naszych rodzin, świadek i muzycy! Wyobraźcie sobie moje nerwy pięć po szesnastej! Tłum gości (dopisali nam niezwykle, to było bardzo miłe zobaczyć tyle życzliwych twarzy) czeka, a my musimy dreptać z nogi na nogę. Byłam wściekła i podminowana! Już chciałam wchodzić do sali i odegrać muzykę z taśmy, ale na szczęście powstrzymał nas Marcin - fotograf. Na szczęście mieliśmy USC zarezerwowany na godzinę i mogliśmy poczekać (radzę tak zrobić, jeśli macie możliwość). Na horyzoncie zamajaczyły sylwetki rodzin i muzyków. Ufff. Przybyli.

Na salę wprowadzić miał mnie tata, ale w ogólnym harmidrze to przepadło. Szkoda.

Na wstępnie muzycy - prezent od szwagierki zagrali nam naszą piosenkę Depeche Mode odpowiednio zaaranżowaną. Było to bardzo wzruszające.

Urzędnik był bardzo formalny i poważny, ale ja miałam ciągle uśmiech na twarzy. Śmieszyła mnie ta sucha forma. Do czasu.

Kiedy zaczęła się przysięga, łzy popłyneły i po twarzy, co uwiecznione jest na zdjęciach. Dzięki zgodzie urzędnika powiedzieliśmy sobie własną przysięgę. Żadne z nas nie wiedziało, co drugie obieca... Mąż wyszeptał, że będzie się mną opiekować kiedy będę chora, uspokajać mnie kiedy będę zdenerowowana, pocieszać, kiedy będę smutna. Obiecał starać się być najlepszym mężem. Podobnie przyrzekałam ja. Zapamiętam tę chwilę do końca życia, nie da się opisać tego wzruszenia, szczęścia, wrażenia podniosłości chwili, intymności, miłości. W momencie przysięgi jesteście tylko Wy dwoje, nie słychać i nie widać nikogo...

Podczas składania życzeń usłyszeliśmy wiele miłych słów, także od kolegów, którzy przyznali się, jak wzruszył ich nasz ślub. Na pewno był inny i bardzo osobisty, wzbogacony o własne słowa. Warto o to się postarać, właśnie to zostaje w pamięci na zawsze.

A potem udaliśmy się na wesele. Gorąco polecam hotel Inter Szablewski w Nowym Dymaczewie. Wszystko było dograne, jedzenie smaczne, ładnie podane, w dużej ilości, a obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam też Kandulskiego - mój tata zamówił 200 babeczek z dowozem, co wyniosło ok 300 zł. Babeczki znikły momentalnie. Popularnością cieszył się też wiejski stół, zwłaszcza deska serów pleśniowych.

Nie polecam zaś Kostusiaka - zrobili nam na torcie inny rysunek niż zamawialiśmy, jakieś durne różyczki i ozdoby z kremu, fuj. Smak - może być, ale wygląd - wieś tańczy i śpiewa, za przeproszeniem. Odradzam!

Mniej też przypadł nam do gustu nasz DJ. Nie jest to osoba z Poznania, więc nie będę wymieniać nazwisk. Profesjonalizm - jak najbardziej, ale zbyt duża samowola i nie spełnianie życzeń młodych i gości. Wszyscy się bawili, ale nie lubię zachowywać się pod czyjeś dyktando. Pomimo iż mieliśmy opracowane dedykacje, zestawy muzyczne, nie zostały one zagrane. Koniecznie wybierzcie elastycznych i życzliwych muzyków!

Odnośnie organizacji - zostało nam dużo jedzenia, jakie dostaliśmy z powrotem. Nie przemyślawszy sprawy, najpierw zaczęłam rozdawać je gościom. Skutkiem czego praktycznie nic nie zostało dla nas i rodziców. Koniecznie najpierw zadbajcie o siebie. U nas stało się to powodem spięcia rodzinnego, bo najbliższa rodzina nic nie dostała.

A potem żyli długo i szczęśliwie! Oby! Czekamy na zdjęcia i lenimy się na urlopie. Przepięknie jest usłyszeć rano "kocham Cię żonko"...

Pozdrawiam wszystkie przyszłe żony i życzę wytrwałości! Nie martwcie się drobiazgami, ale zadbajcie o ślubną logistykę - dojazdy, noclegi, muzyków, menu (u nas było jedzenie m.in dla siostry weganki), listę rzeczy do zabrania, rozliczenia.
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 08:11   #1399
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

nigreco gratulacje!!!

czekamy na zdjęcia

Stresu sie pewnie nieźle najadłaś.
Ja mimo że jeszcze....(albo już!!!) zostało pięć dni....zaczynam sie nieźle denerwować. Boli mnie żołądek i nie bardzo mogę cokolwiek przełknąć.
Stres nie z tej ziemi.


A co z sesja?? Wie ktoś coś???
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 11:08   #1400
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam, wszystkie

Od soboty tez zaobrączkowana. Relacja już 10-11go po naszym urlopie bo wyjeżdzamy.

Ale dziś tylko kilka słów do SESYJNYCh

Zaktualizowałam dośc mocno bloga sesyjnego więc zaglądajcie na Panny-mlode.pl
Jest tam soro informacji.
Kolejny mailing wyjdzie prawdopodobnie jutro.

Co do koła - nie pomogę bo moja sukienka nie wymagała :/

Wrzesień ma byc piękny,ale dla tych martwiących sie desczem info - że fotki sa nie tylko plenerowe - także pod dachem więc nie powinno byc xle.
I głównie jeździmy autobusem.
Więc zaopatrzyc się w dobre humory i wpaść na Stary rynek w niedzielę rano
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:15   #1401
Hanetka
Raczkowanie
 
Avatar Hanetka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Question Dot.: Poznańskie Śluby :D

witam serdecznie wszyskie wizażanki
dotychczas hasałam sobie pomiedzy atkami zareczynowymi a ślub w 2010r.,no ale w związku z różnymi planami życiowymi postanowiłam przyśpieszyć moje przejscie w "ostatnią legalną forme niewolnictwa"

Prosze o sprawdzony adres do kogoś kto zajmuje sie oprawa muzyczną ślubu w kościele-marzy mi się jakiś piękny chórek,skrzypce i wogule takie klimaciki
Obecnie jestem na etapie poszukiwań fotografa-podobają mi sie zdjecie p.A.Mielcarka-czy któraś z Was "miała z nim do czynienia"?:noniew iem:

pozdrawiam serdecznie i zycze pomyslności we wszystkich przygotowaniach.
Ja jestem dopiero na starcie, a do mety mam nadzieje ze uda mi sie pomyslnie dotrwać i na pewno nie raz skorzystam z tego forum-to jest najlepsze forum ślubne jakie widziałam!!!
Hanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:13   #1402
gusia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Poznańskie Śluby :D

cześć dziewczyny dawno nic się nie odzywałam,ale ślub już za 10 dni więc mamy takie zabiegane dni ze szkoda gadac;-)
nasze przygotowania prawie dobiegają końca tzn. oboje mamy już skompletowane stroje od a do z
w dwóch stawach wszystko mam nadzieje ze zapiete juz na ostatni guzik, menu wybrane,dekoracje też, pokoje zamówione, zaliczka już dawno wpłacona,dzisiaj dogadaliśmy już ostatnie szczegóły i generalnie nie wyszło źle, wstępnie wyszło 200 zł od osoby do tego dojdą poprawiny bo zależy ile będzie osób,
z orkiestra tez wszystko dogadane
autobus, samochód,kwiaty też, makijaż i fryzura próbna wyszło bardzo dobrze więc jestem zadowolona
musimy jeszcze spotkać się z fotografem i kamerzystą żeby wszystko dokładnie uzgodnić
nerwy narazie są takie sobie ale wiem ze potem bedzie gorzej;-)
mam nadzieje ze wszystko sie uda i bedzie pieknie;-)


gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mężatek;-)


ps. dziewczyny a powiedzcie mi jak liczycie porcję mięsa na osobę ???
gusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 22:20   #1403
Hanetka
Raczkowanie
 
Avatar Hanetka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: Poznańskie Śluby :D

z doświadczeń znajomych wiem ze jak robisz wesele z poprawinami to spokojnie wystarczą 2,5/3 kawałki na osobę.Tyle co wiem od innych,a teraz może niech się wypowiedzą świeżo upieczone mezatki co mają juz takie dylematy za sobą...
ps.ponawiam moją prośbę z postu u góry -pomóżcie dziewczynki...
Hanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:26   #1404
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Trzymajcie kciuki.....
Jutro o tej porze będę już mężatką Właśnie będzie wjeżdżał tort a ja będę najszczęśliwszą kobietą na świecie
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:46   #1405
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Marika już od paru godzin jest mężatką GRATULUJĘ mam nadzieję, że wszystko udało się tak jak marzyłaśopowiedz jak było jak tylko znajdziesz chwilkę
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:47   #1406
klower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Poznańskie Śluby :D

hanetka przylaczam sie do twojej prosby.

My wlasnie zarezerwowaliśmy sobie wesele w rezydencji Solei w Strzeszynku. Na razie moge polecic, super oblsuga, spokojne miejsce z dala od trasy i mile kierownictwo. Jedzonko tez sprobowalem i smacznie, ale jesli ktos szuka taniej opcji wesela, to raczej nie tam.
__________________
~~~~~~~~~~~ KAPKA.pl lover ~~~~~~~~~~~
klower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:48   #1407
naisab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez Hanetka Pokaż wiadomość
witam serdecznie wszyskie wizażanki
dotychczas hasałam sobie pomiedzy atkami zareczynowymi a ślub w 2010r.,no ale w związku z różnymi planami życiowymi postanowiłam przyśpieszyć moje przejscie w "ostatnią legalną forme niewolnictwa"

Prosze o sprawdzony adres do kogoś kto zajmuje sie oprawa muzyczną ślubu w kościele-marzy mi się jakiś piękny chórek,skrzypce i wogule takie klimaciki
Obecnie jestem na etapie poszukiwań fotografa-podobają mi sie zdjecie p.A.Mielcarka-czy któraś z Was "miała z nim do czynienia"?:noniew iem:

pozdrawiam serdecznie i zycze pomyslności we wszystkich przygotowaniach.
Ja jestem dopiero na starcie, a do mety mam nadzieje ze uda mi sie pomyslnie dotrwać i na pewno nie raz skorzystam z tego forum-to jest najlepsze forum ślubne jakie widziałam!!!
droga Hanetko! Jestem już 4 tygodnie po ślubie i z całym przekonaniem mogę Ci moich muzyków, są rewelacyjni. Śpiewają w trójkę- dwie panie i pan, który również gra i można też zamówić sobie saksofonistkę i skrzypaczkę. My mielismy skrzypaczkę, bo to było moje marzenie od zawsze. Są naprawdę godni polecenia, a do tego uważam, że niedrodzy. Nie wiem skąd jesteś, ale myzycy są z Grodziska Wlkp. Jeśli Cię to interesuje mogę przesłać nr telefonu.
Pozdrawiam
naisab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 20:28   #1408
dilarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 148
Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam moją krótką relację...

Na parę dni przed ślubem przeziębiłam i się. I stało się. W noc przed spałam z nerwów ze 2 godziny, miałam temperaturę. Rano mój mąż zrobił mi kurację stawiającą na nogi - piwo grzane z żółtkiem i przyprawami korzennymi. Jakoś wstałam, ale cały dzień i noc kasłałam i miałam głos jak stary gaźnik...

Rano przyjechali moi rodzice aby nam pomóc. Z narzeczonym i tatą pojechaliśmy po kwiaty - mogę polecić kwiaciarenkę na rynku Łazarskim. Bukiet był dokładnie jak chciałam, minusem było to, że następnego dnia znacznie stracił na świeżości. Ale zapłaciłam 80 zł za bukiet z różyczek i 3 butonierki.

Potem fryzjer - róża we włosach nie chciała się trzymać, wyjęłam ją i skończyło się na prostej gładkiej fryzurze.

Około południa przyjechał nasz fotograf - Marcin - fotobern (pozdrawiam!). Jego postawa nam pomogła się troszkę zrelaksować. Marcin jest uśmiechnięty, opanowany i dyskretny, w trakcie uroczystości i zabawy - niewidoczny. Dzięki temu możliwe są naturalne zdjęcia. Dziękujemy!

Mąż do ostatniego momentu szykował muzykę na wesele. Mama ze świadkową - moją siostrą - pakowały płatki kwiatów do torebeczek. Miałam najlepszą świadkową na świecie. Tata dowoził soczki pomarańczowe. Siostra dbała o mnie i spełniała każdą prośbę zanim zdążyłam ją wyartykułować. Zastanawiając się nad wyborem świadka, proście o ten zaszczyt najbliższe sobie osoby, które pomogą zniwelować nerwy, znają wasze słabości i będą w stanie was odciążyć.

W ramach atrakcji kupiliśmy numer Przekroju, gdzie powiadomiona wcześniej przede mnie redakcja w dziale listów wydrukowała moje przypomnienie dla męża, aby zabrał obrączki!! Dziękujemy redakcji!!!!!

Pierwszy zgrzyt - makijażystka tak mnie pomalowała, że gdy Marcin puścił nam na komputerze prezentację z amerykańskiego ślubu i się popłakałam, łzy zniszczyły mi make up - musiałam sama się ratować podkładem i pudrem... Na szczęście kupiłam też fixator Kryolana i sama potem podmalowałam się trochę.

Nadszedł czas wyjazdu do USC. Okazało się, że połowy rzeczy pozapominaliśmy - prezentów dla gości, dla rodziców, cukierków dla gości. Koniecznie zróbcie na kilka dni listę rzeczy do wzięcia i wyznaczcie osoby odpowiedzialne!

W trakcie jazdy do USC prawie zgubiliśmy dowody osobiste, jechaliśmy starym wojskowym autem w którym hulały powiewy wiatru...Pod USC panika - nie ma ich w torebce. Znalazły się prawi za plandeką auta!

Najlepsze jednak miało się zacząć. Z racji korków na Głogowskiej spóźniła się częśc naszych rodzin, świadek i muzycy! Wyobraźcie sobie moje nerwy pięć po szesnastej! Tłum gości (dopisali nam niezwykle, to było bardzo miłe zobaczyć tyle życzliwych twarzy) czeka, a my musimy dreptać z nogi na nogę. Byłam wściekła i podminowana! Już chciałam wchodzić do sali i odegrać muzykę z taśmy, ale na szczęście powstrzymał nas Marcin - fotograf. Na szczęście mieliśmy USC zarezerwowany na godzinę i mogliśmy poczekać (radzę tak zrobić, jeśli macie możliwość). Na horyzoncie zamajaczyły sylwetki rodzin i muzyków. Ufff. Przybyli.

Na salę wprowadzić miał mnie tata, ale w ogólnym harmidrze to przepadło. Szkoda.

Na wstępnie muzycy - prezent od szwagierki zagrali nam naszą piosenkę Depeche Mode odpowiednio zaaranżowaną. Było to bardzo wzruszające.

Urzędnik był bardzo formalny i poważny, ale ja miałam ciągle uśmiech na twarzy. Śmieszyła mnie ta sucha forma. Do czasu.

Kiedy zaczęła się przysięga, łzy popłyneły i po twarzy, co uwiecznione jest na zdjęciach. Dzięki zgodzie urzędnika powiedzieliśmy sobie własną przysięgę. Żadne z nas nie wiedziało, co drugie obieca... Mąż wyszeptał, że będzie się mną opiekować kiedy będę chora, uspokajać mnie kiedy będę zdenerowowana, pocieszać, kiedy będę smutna. Obiecał starać się być najlepszym mężem. Podobnie przyrzekałam ja. Zapamiętam tę chwilę do końca życia, nie da się opisać tego wzruszenia, szczęścia, wrażenia podniosłości chwili, intymności, miłości. W momencie przysięgi jesteście tylko Wy dwoje, nie słychać i nie widać nikogo...

Podczas składania życzeń usłyszeliśmy wiele miłych słów, także od kolegów, którzy przyznali się, jak wzruszył ich nasz ślub. Na pewno był inny i bardzo osobisty, wzbogacony o własne słowa. Warto o to się postarać, właśnie to zostaje w pamięci na zawsze.

A potem udaliśmy się na wesele. Gorąco polecam hotel Inter Szablewski w Nowym Dymaczewie. Wszystko było dograne, jedzenie smaczne, ładnie podane, w dużej ilości, a obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam też Kandulskiego - mój tata zamówił 200 babeczek z dowozem, co wyniosło ok 300 zł. Babeczki znikły momentalnie. Popularnością cieszył się też wiejski stół, zwłaszcza deska serów pleśniowych.

Nie polecam zaś Kostusiaka - zrobili nam na torcie inny rysunek niż zamawialiśmy, jakieś durne różyczki i ozdoby z kremu, fuj. Smak - może być, ale wygląd - wieś tańczy i śpiewa, za przeproszeniem. Odradzam!

Mniej też przypadł nam do gustu nasz DJ. Nie jest to osoba z Poznania, więc nie będę wymieniać nazwisk. Profesjonalizm - jak najbardziej, ale zbyt duża samowola i nie spełnianie życzeń młodych i gości. Wszyscy się bawili, ale nie lubię zachowywać się pod czyjeś dyktando. Pomimo iż mieliśmy opracowane dedykacje, zestawy muzyczne, nie zostały one zagrane. Koniecznie wybierzcie elastycznych i życzliwych muzyków!

Odnośnie organizacji - zostało nam dużo jedzenia, jakie dostaliśmy z powrotem. Nie przemyślawszy sprawy, najpierw zaczęłam rozdawać je gościom. Skutkiem czego praktycznie nic nie zostało dla nas i rodziców. Koniecznie najpierw zadbajcie o siebie. U nas stało się to powodem spięcia rodzinnego, bo najbliższa rodzina nic nie dostała.

A potem żyli długo i szczęśliwie! Oby! Czekamy na zdjęcia i lenimy się na urlopie. Przepięknie jest usłyszeć rano "kocham Cię żonko"...

Pozdrawiam wszystkie przyszłe żony i życzę wytrwałości! Nie martwcie się drobiazgami, ale zadbajcie o ślubną logistykę - dojazdy, noclegi, muzyków, menu (u nas było jedzenie m.in dla siostry weganki), listę rzeczy do zabrania, rozliczenia.
Gratuluję z całego serca! Aż się wzruszyłam jak napisałaś co Ci mąż przysięgał...pięknie A powiedz mi, czy jak mieliście swoją przysięgę, to tą z US omineliście czy też ją mówiliście? Pytam, bo my też bierzemy tylko ślub cywilny, ale chcemy go zrobić na dworze i też pomyśleliśmy, że własna przysięga byłaby super

Cytat:
Napisane przez gusia12 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny dawno nic się nie odzywałam,ale ślub już za 10 dni więc mamy takie zabiegane dni ze szkoda gadac;-)
nasze przygotowania prawie dobiegają końca tzn. oboje mamy już skompletowane stroje od a do z
w dwóch stawach wszystko mam nadzieje ze zapiete juz na ostatni guzik, menu wybrane,dekoracje też, pokoje zamówione, zaliczka już dawno wpłacona,dzisiaj dogadaliśmy już ostatnie szczegóły i generalnie nie wyszło źle, wstępnie wyszło 200 zł od osoby do tego dojdą poprawiny bo zależy ile będzie osób,
z orkiestra tez wszystko dogadane
autobus, samochód,kwiaty też, makijaż i fryzura próbna wyszło bardzo dobrze więc jestem zadowolona
musimy jeszcze spotkać się z fotografem i kamerzystą żeby wszystko dokładnie uzgodnić
nerwy narazie są takie sobie ale wiem ze potem bedzie gorzej;-)
mam nadzieje ze wszystko sie uda i bedzie pieknie;-)


gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mężatek;-)


ps. dziewczyny a powiedzcie mi jak liczycie porcję mięsa na osobę ???
Gusia, a jak tam w dwóch stawach? Ładnie wygląda o tej porze roku? Nie masz przypadkiem na weselu orkiestry ROLAND? I powiedz mi proszę to 200zł za os.-to co jest w to wliczone? poprawiny liczą oddzielnie?

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-09-11 o 07:24 Powód: proszę nie pisać post pod postem, w tym celu należy korzystać z funkcji "edytuj" bądź "multicytowania", takie są zasady forum.
dilarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:12   #1409
gusia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Poznańskie Śluby :D

dilarka w dwóch stawach jest teraz pięknie,zobaczymy jak będzie w sobote ale mam nadzieje ze nie będzie padać;-) prezes dość duzo tam robi bo za każdym razem jak jedziemy to jest jest coś nowego albo coś odmalowane itd...w tym 200 zł od osoby mamy całe menu na wesele, dekoracje, opłaty za obsługę i za organizacje ślubu cywilnego o sami kupujemy soki , wódke i ciasto, poprawiny są liczone osobno, dobralismy sobie ciepłe dania, a w razie czego oni zawsze gotowi sa zeby coś dorobić itd...generalnie tak jak wcześniej pisałam zawsze trzeba sie liczyć z tym ze wszystko może iść w góre z cenami, bliższe iformacje mogę ci podac po ślubie, dokładnie wtedy npisze co i jak, teraz lecę dalej wszystko załatwiać ;-) pozdrowionka
gusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:18   #1410
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
Witam, wszystkie

Od soboty tez zaobrączkowana. Relacja już 10-11go po naszym urlopie bo wyjeżdzamy.

Ale dziś tylko kilka słów do SESYJNYCh

Zaktualizowałam dośc mocno bloga sesyjnego więc zaglądajcie na Panny-mlode.pl
Jest tam soro informacji.
Kolejny mailing wyjdzie prawdopodobnie jutro.

Co do koła - nie pomogę bo moja sukienka nie wymagała :/

Wrzesień ma byc piękny,ale dla tych martwiących sie desczem info - że fotki sa nie tylko plenerowe - także pod dachem więc nie powinno byc xle.
I głównie jeździmy autobusem.
Więc zaopatrzyc się w dobre humory i wpaść na Stary rynek w niedzielę rano
Ava, czekamy na relacje i na jakies fotki oczywiście
No i na jakies szczegóły odnosnie niedzielnej sesji
O której zaczynamy? Mam nadzieje, że dacie nam się wyspać hihihi
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.