Mamusie październik 2021 cz. 3. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-16, 14:01   #1111
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

U nas też było przepełnienie. Te 2h po porodzie z mężem spędziliśmy na korytarzu za parawanem bo na cito musieli ogarniać sale porodowa a poporodowa na oddziale nie była jeszcze gotowa dla nas.
Przy wypisie miałyśmy z dziewczyną z sali tyle szczęścia że nas "wyprosili" z łóżek ale dostawili drugi fotel więc dziewczyny sprzątające ogarniały sale a my na fotelach. Za to dziewczyny w innej sali (w Zabrzu podobno są dwa oddziały poporodowe) nie miały się gdzie podziać i podobno w 8!!! z dzieciakami w jednej sali jedna na drugiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:05   #1112
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
U nas też było przepełnienie. Te 2h po porodzie z mężem spędziliśmy na korytarzu za parawanem bo na cito musieli ogarniać sale porodowa a poporodowa na oddziale nie była jeszcze gotowa dla nas.
Przy wypisie miałyśmy z dziewczyną z sali tyle szczęścia że nas "wyprosili" z łóżek ale dostawili drugi fotel więc dziewczyny sprzątające ogarniały sale a my na fotelach. Za to dziewczyny w innej sali (w Zabrzu podobno są dwa oddziały poporodowe) nie miały się gdzie podziać i podobno w 8!!! z dzieciakami w jednej sali jedna na drugiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masakra. Ten boom się skończy? Czy on się dopiero zaczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:11   #1113
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Masakra. Ten boom się skończy? Czy on się dopiero zaczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w ten dzień co urodziłam to było tutaj najwięcej porodów w październiku jak do tej pory..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:20   #1114
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Hejka. Ja przyznam szczerze rano myślałam se wybieramy się do szpitala ale się wyciszyło. Ale uważną jestem bo ja nie miałam żadnych wielkich przepowiadaczy ani akcji od kilku tygodni także dla mnie nowość.

Wgl to jutro moi rodzice nas odwiedza. Mieszkają 500km od nas więc są u nas dosłownie raz na rok, my często jeździmy. Ale nie mieli urlopu w tym roku i ja nie chciałam żeby teraz tydzień siedzieli u nas w mieszkaniu tylko po to żeby zostać kilka godzin ze starsza córką w czasie porodu bo to pewnie by mnie na maksa stresowalo że wszyscy czekają i się cisną w naszym mieszkaniu więc wymyslilismy że przyjadą jutro a w poniedziałek jadą do Zakopca, a potem po kilku dniach wracają do domu ale też zahaczając o nas, w ten sposob mam nadzieję że mi się uda rozpakować i zobaczą jeszcze mała a ja jak się wyciszyło to od rana na mopie, wszystko wysprzątałam, ogarnęłam na dziś obiad i w końcu siadłam na tyłku.

Boom jest szokujący. Ciekawe jak tam mój oddział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:26   #1115
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Johasia ja miałam taka sytuację też że na patologię w ten sam dzień trafiłyśmy z dziewczyną o tym samym nazwisku i na drugi dzień obydwie urodziłyśmy córki - lekarka mi mówiła że mi oddała dziecko po badaniach a chwilę później trafiła ta druga dziewczynka to niemal wpadła w panike ze dzieci pomyliła.
Tak mi się na chłodno już przypominają sytuację że szpitala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:45   #1116
natiii09
Raczkowanie
 
Avatar natiii09
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 258
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Kurcze, ja chyba nie trafiłam z tą wyprawką z wielo, bo malutka strasznie się buntuje jak jej chcę którąkolwiek założyć - wydaje mi się że jest jej po prostu za „grubo” i za gorąco. Parę razy się udało to oczywiście jakoś to źle założyłam, bo przeciekło 🤷☠♀️Może zrobimy kolejne podejście w przyszłym tygodniu, a jak nie to jak wyrośnie z rozmiaru NB, a ja trochę lepiej będę ogarniać wszystko pozostałe 😅



Johasia - super że wszystko poszło dobrze! Zanim się obejrzysz, będziecie z Anastazją w domku
natiii09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:47   #1117
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
U nas też było przepełnienie. Te 2h po porodzie z mężem spędziliśmy na korytarzu za parawanem bo na cito musieli ogarniać sale porodowa a poporodowa na oddziale nie była jeszcze gotowa dla nas.
Przy wypisie miałyśmy z dziewczyną z sali tyle szczęścia że nas "wyprosili" z łóżek ale dostawili drugi fotel więc dziewczyny sprzątające ogarniały sale a my na fotelach. Za to dziewczyny w innej sali (w Zabrzu podobno są dwa oddziały poporodowe) nie miały się gdzie podziać i podobno w 8!!! z dzieciakami w jednej sali jedna na drugiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masakra
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hejka. Ja przyznam szczerze rano myślałam se wybieramy się do szpitala ale się wyciszyło. Ale uważną jestem bo ja nie miałam żadnych wielkich przepowiadaczy ani akcji od kilku tygodni także dla mnie nowość.

Wgl to jutro moi rodzice nas odwiedza. Mieszkają 500km od nas więc są u nas dosłownie raz na rok, my często jeździmy. Ale nie mieli urlopu w tym roku i ja nie chciałam żeby teraz tydzień siedzieli u nas w mieszkaniu tylko po to żeby zostać kilka godzin ze starsza córką w czasie porodu bo to pewnie by mnie na maksa stresowalo że wszyscy czekają i się cisną w naszym mieszkaniu więc wymyslilismy że przyjadą jutro a w poniedziałek jadą do Zakopca, a potem po kilku dniach wracają do domu ale też zahaczając o nas, w ten sposob mam nadzieję że mi się uda rozpakować i zobaczą jeszcze mała a ja jak się wyciszyło to od rana na mopie, wszystko wysprzątałam, ogarnęłam na dziś obiad i w końcu siadłam na tyłku.

Boom jest szokujący. Ciekawe jak tam mój oddział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie czy to normalne, że takie jest przepelnienie?
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Johasia ja miałam taka sytuację też że na patologię w ten sam dzień trafiłyśmy z dziewczyną o tym samym nazwisku i na drugi dzień obydwie urodziłyśmy córki - lekarka mi mówiła że mi oddała dziecko po badaniach a chwilę później trafiła ta druga dziewczynka to niemal wpadła w panike ze dzieci pomyliła.
Tak mi się na chłodno już przypominają sytuację że szpitala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A małe były podobne? Ja bym się bała podmianki dobrze, że moje obecne nazwisko nie jest zbyt popularne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-16, 16:20   #1118
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

U nas na 23 miejsca jest aktualnie 30 babeczek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 16:50   #1119
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
U nas na 23 miejsca jest aktualnie 30 babeczek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
No to jeszcze znośnie. Coś wolnego jest, ale z innej strony weekend A na weekend zwykle wypuszczają na potęgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 16:51   #1120
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No to jeszcze znośnie. Coś wolnego jest, ale z innej strony weekend A na weekend zwykle wypuszczają na potęgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 23 dostępne miejsce jest 30 kobiet czyli jest o 7 za dużo

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 16:54   #1121
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
No to jeszcze znośnie. Coś wolnego jest, ale z innej strony weekend A na weekend zwykle wypuszczają na potęgę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet mój kalafior ogarnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-16, 17:28   #1122
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88950609]Nawet mój kalafior ogarnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Hahaha no źle przeczytałam niewyspanie robi swoje🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 17:45   #1123
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez natiii09 Pokaż wiadomość
Kurcze, ja chyba nie trafiłam z tą wyprawką z wielo, bo malutka strasznie się buntuje jak jej chcę którąkolwiek założyć - wydaje mi się że jest jej po prostu za „grubo” i za gorąco. Parę razy się udało to oczywiście jakoś to źle założyłam, bo przeciekło 🤷♀️Może zrobimy kolejne podejście w przyszłym tygodniu, a jak nie to jak wyrośnie z rozmiaru NB, a ja trochę lepiej będę ogarniać wszystko pozostałe



Johasia - super że wszystko poszło dobrze! Zanim się obejrzysz, będziecie z Anastazją w domku
Te poczatkowe przecieki są bardzo zniechęcające... Też sie z nimi mierzę, ale znam przyczyny u siebie, wiec powoli jest coraz lepiej ale fakt, że na takim ciut większym dziecku jest trochę łatwiej, więc z czasem sobie ogarniesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
U nas na 23 miejsca jest aktualnie 30 babeczek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
O matko, to u mnie nie zauważyłam takiego boomu. Sporo osób, ale normalnie wolne łóżka były w salach. Może zdążyłam przed boomem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 17:45   #1124
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

A właśnie te dziewczyny co planowały wielopieluchowanie jak wam idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 17:58   #1125
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ja się cykam zacząć wielo póki się nie zagoi pępek wiec czekam trochę

chociaż już mnie kusiło żeby spróbować ale za bardzo się cykam z pępkiem bo na razie strup odpadł i znów się strup zrobił a w jedno mogę wyciąć ta cześć wiadomo łatwiej mi to ogarnąć
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 18:05   #1126
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
A właśnie te dziewczyny co planowały wielopieluchowanie jak wam idzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w dzień używam. Na razie połowa wyprawki jest jeszcze za duża, ale powoli działamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 20:50   #1127
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Masakra No właśnie czy to normalne, że takie jest przepelnienie?A małe były podobne? Ja bym się bała podmianki dobrze, że moje obecne nazwisko nie jest zbyt popularne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie widziałam tej drugiej dziewczynki ale ja urodziłam kilka h wcześniej i Mała miała dwie opaski założone na rączkę i nóżkę od razu po skóra do skórywięc to na pewno moja gwiazda

Ale mówiły mi babki na patologii że jakis czas temu miały w tym samym czasie dwie dziewczyny o tym samym imieniu nazwisku i roczniku - wg peselu je rozpoznawały - mówiły że stres niesamowity żeby się nie walnac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 20:54   #1128
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Nie widziałam tej drugiej dziewczynki ale ja urodziłam kilka h wcześniej i Mała miała dwie opaski założone na rączkę i nóżkę od razu po skóra do skórywięc to na pewno moja gwiazda

Ale mówiły mi babki na patologii że jakis czas temu miały w tym samym czasie dwie dziewczyny o tym samym imieniu nazwisku i roczniku - wg peselu je rozpoznawały - mówiły że stres niesamowity żeby się nie walnac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie no jasne. Po to są te opaski. Jestem ciekawa czy często trafiają się podmianki w tych czasach już pewnie nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 05:43   #1129
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Na szkole rodzenia położna omawiała jak się zmienia kupa u niemowlaka i był tam okres gdzie określiła to jako pierdo-kupy czy jakoś tak że są często i są kleksy.

Znalazłam też taki artykuł od hafija może komuś coś pomoże?

https://www.hafija.pl/2017/03/kupaniemowlaka.html

Oczywiście nie rozwiązuje to problemu odparzeń

My jesteśmy po wizycie i Remek się zabunkrował i nie chce jeszcze wychodzić za tydzień mamy ktg za dwa następną wizytę równo w dzień terminu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, niby te kleksy są normalne, ale jednak problematyczne 😅 Moja starsza była w ogóle nieproblematyczna w tej kwestii, a odparzenie miała tylko raz jak się w porę nie zorientowałam, że trzeba jej zmienić pieluchę. Dwa dni z mąką ziemniaczaną i było po sprawie, a teraz już cuda na kiju odprawiam i nic 🤷 Trzymam kciuki za Remka, żeby uparciuch szybko wychodził 😍

Kurczę, nieciekawie z tymi szpitalami. Myślałam, że to wrzesień taki płodny, a tu już druga połowa października i szał nadal trwa. Chociaż chyba te największe szpitale to są przeładowane przez cały rok 🤷 Wiadomo, że najwięcej kobiet wybierze je ze względu na np. oiom dziecięcy.

Ja melduję, że moja pierś jest już chyba całkowicie zdrowa. Ból zszedł. Wczoraj brałam ibuprom, ale w mniejszych dawkach niż zalecane. Dzwoniłam znowu do położnej, myślałam, że ona mnie czymś poratuje, ale takie pierdoły proponowała, że masakra (no kapustę to ja mogę sobie przykładać na nawał albo mały zastój, ale serio przy gorączce, bolesnej i zaczerwienionej piersi?), a z tymi teleporadami to chyba jestem jakiś straszny nieogar, bo nie mogłam za nic znaleźć lekarza, który by „przyjmował” w sobotę. Na szczęście dziś już nic nie boli. Za to przeziębienie mnie zabija, katar nie daje spać od 3. Mała za to zjadła wczoraj o 21 i do 3 się nie obudziła 😱 akurat jak ja walczyłam z zapaleniem piersi 🙈 Wczoraj byliśmy we czwórkę na długim spacerze późnym popołudniem, może dlatego ją tak zmogło.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-17, 08:34   #1130
natiii09
Raczkowanie
 
Avatar natiii09
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 258
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Dzięki Kawkowa! Staram się nie zniechęcać , wczoraj po tym poście mała dała założyć wielopielo dwa razy i obyło się tym razem bez wycieków 🎉



Cuddly - miałam na początku to samo z pępkiem, a potem wydawało mi się, że większość tych pieluch jest za mała i ciśnie malutką w pachwiny. Teraz jak jest trochę bardziej cierpliwa i nie ma już kikuta, będziemy próbować te z których jeszcze nie wyrosła.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

A_lios - super, że już z piersią ok! 🎉 czekam z utęsknieniem aż moja będzie przesypiać 6 godzin 😅 narazie budzimy ją na karmienie co 3, a ona teraz już jest bardziej aktywnym małym człowiekiem i jak już się ją obudzi to wcale nie chce z powrotem zasnąć 😅 wczoraj takim głębszym snem zasnęła dopiero po 5. Ale niestety załapała ode mnie katarek, więc pewnie tez dlatego bidulka ma problemy ze snem.
natiii09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 08:50   #1131
karolina4hc1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 30
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Hej dziewczyny, witam się ze szpitala. Przed 4 odeszły mi wody ale skurcze narazie delikatne jak na okres i rozwarcia zero. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina4hc1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:01   #1132
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karolina4hc1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się ze szpitala. Przed 4 odeszły mi wody ale skurcze narazie delikatne jak na okres i rozwarcia zero. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia i trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:08   #1133
natiii09
Raczkowanie
 
Avatar natiii09
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 258
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Kciuki!! 🤞



Powodzenia )
natiii09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:18   #1134
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karolina4hc1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się ze szpitala. Przed 4 odeszły mi wody ale skurcze narazie delikatne jak na okres i rozwarcia zero. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia! 😊
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:35   #1135
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Na 23 dostępne miejsce jest 30 kobiet czyli jest o 7 za dużo

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
To jeszcze bez tragedi.
Cytat:
Napisane przez karolina4hc1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się ze szpitala. Przed 4 odeszły mi wody ale skurcze narazie delikatne jak na okres i rozwarcia zero. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki.



Ja poszłam wczoraj na impreze. Małą parapetówe. Ale nawet zatańczyłam do jednej piosenki oczywiście byłam ostrożna uznałam, że może tańcem ją wywołam. Nie kij

Ja od wczoraj znowu czuję się dobrze. Wogle jak nie w ciąży a termin z okresu za trzy dni. A z usg to nawet jutro. Nie no cudownie. Mam tak uparte dziecko, że rok będę w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:41   #1136
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karolina4hc1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się ze szpitala. Przed 4 odeszły mi wody ale skurcze narazie delikatne jak na okres i rozwarcia zero. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Czemu wszystkim odchodzą wody tylko nie mi
Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
To jeszcze bez tragedi. Trzymamy kciuki.



Ja poszłam wczoraj na impreze. Małą parapetówe. Ale nawet zatańczyłam do jednej piosenki oczywiście byłam ostrożna uznałam, że może tańcem ją wywołam. Nie kij

Ja od wczoraj znowu czuję się dobrze. Wogle jak nie w ciąży a termin z okresu za trzy dni. A z usg to nawet jutro. Nie no cudownie. Mam tak uparte dziecko, że rok będę w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo im dalej tym się lepiej czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:48   #1137
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88951279]Super!

Czemu wszystkim odchodzą wody tylko nie mi U mnie to samo im dalej tym się lepiej czuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Kurczę, ten Twój bobas to niezły uparciuch.
Ale podobno dobre samopoczucie i przypływ energii zwiastują poród, trzymam kciuki, żeby to było to.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:52   #1138
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Kurczę, ten Twój bobas to niezły uparciuch.
Ale podobno dobre samopoczucie i przypływ energii zwiastują poród, trzymam kciuki, żeby to było to.
Z moimi dziećmi ewidentnie jest coś nie tak. Cała ciąża zagrożona przedwczesnym porodem, a potem nie chcą wyjść.

Ale jakby co to prawdopodobnie jutro kroplówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:54   #1139
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88951302]Z moimi dziećmi ewidentnie jest coś nie tak. Cała ciąża zagrożona przedwczesnym porodem, a potem nie chcą wyjść.

Ale jakby co to prawdopodobnie jutro kroplówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Kciuki, oby szybko ruszyło i przynajmniej wynagrodziło szybkim i łatwym porodem. A jaką masz szacowana masę bobasa?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 09:58   #1140
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Kciuki, oby szybko ruszyło i przynajmniej wynagrodziło szybkim i łatwym porodem. A jaką masz szacowana masę bobasa?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
3,3kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.