Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-24, 21:13   #2731
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
To chyba właśnie to samo jakoś do mnie dotarło po tylu edycjach - tzn. nigdy oczywiście nie wierzyłam, że TVN jest taki dobry i chce tym ludziom naprawdę pomóc, ale jakoś przy pierwszych edycjach albo ten hejt był mniejszy, albo mniej zwracałam na to uwagę. Tutaj jazda na całego - od wyglądu, po charakter tej kobiety, jej inteligencję i to analizowane na tysiące komentarzy. Podziwiam i tak tych uczestników, ja bym po prostu załamała się psychicznie.
Teraz są grupy na FB, a ludzie nie mają tam hamulców.

Poza w/w była jeszcze Martyna z Przemixem.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-24, 22:15   #2732
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Powiem Wam szczerze, że chyba Julia to moja ulubiona kandydatka ze wszystkich edycji. Naprawdę przemiła dziewczyna, bardzo dojrzała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie też
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-25, 14:47   #2733
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 436
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Pomarudzę, ale to pierwsza edycja, której mi się nie chcę oglądać. Nawet nie wiem w sumie dlaczego, bo produkcja poprawiła się w wielu aspektach, a pary nie są nudne. Uważam, że naprawdę zadbali o fajne wyjazdy i wbrew pozorom pod kątem finansowym przypuszczam, że wyszło im więcej niż najtańszy hotel na Majorce np. Niby do tej pory fundowali uczestnikom zagraniczne wycieczki, ale były niskobudżetowe, najczęściej chyba też poza sezonem, więc też nie rozumiałam, dlaczego dla niektórych miałby to być wabik. Co innego gdyby fundowali im naprawdę egzotyczne kierunki, co też uważam za zbędne. Najlepiej się poznać w tym pierwszym okresie i nie mieć tego rozproszenia.

Spodziewałam się, że "czarnym koniem" tej edycji jest Tomek, ale od dwóch edycji chyba skupiają się na paniach. Cóż, muszę powiedzieć, że chyba Kasia wzbudza mniej mojej sympatii niż Iga, bo sądzę, że Iga ma pewnego rodzaju problemy, ale przynajmniej ma pasje i jest osobą dosyć energiczną. Tutaj Kasia jawi mi się jako osoba trzymająca się jakiś takich wyświechtanych fraz, stereotypów; do tego z nieprzerobionym byłym związkiem; czytająca książkę, która jest śmieszna w oczach ludzi, i czepiająca się partnera na każdym kroku. Część z tego to może być montaż, ale sądzę, że po prostu ma taki typ osobowości. Pod kątem wyglądu ma mocno specyficzną urodę, ale sądzę, że jest naprawdę zadbana. Niemniej to Paweł tutaj wypada jak rycerz na białym koniu.

Natomiast znowu brzydzi mnie ten hejt, nawet jeśli nie jestem fanką Kasi. Wiadomo że wzięli ją do programu, żeby widzowie bawili się jej kosztem, żeby ją wyśmiać. Nie wiem, dlaczego rodzice/ znajomi nie odciągnęli jej od tego pomysłu. Widać nawet w tych urywkach, że ona na żaden związek nie jest gotowa. Kompletnie przyćmiewa Tomka, który może mieć nawet ASD, a to już naprawdę jest coś. Od paru edycji jak dla mnie ten program idzie za daleko, zaczęło się od Adama, później Iga, a także Laura i Maciej trochę i Kasia - nie wiem, czy musi dojść do jakiejś tragedii, żeby produkcja oprzytomniała? Na przykładzie tego programu jako "eksperymentu społecznego" to niezmiernie mnie dziwi właśnie od tej strony socjologicznej - jak daleko ludzie mogą posunąć się w swoich osądach i nienawiści, plucia jadem. Niestety, nawet jeśli żal mi Pawła/ wcześniej Karola, to każda zdrowo myśląca osoba wie, na kogo może trafić i też każdy liczy się raczej, że ten programowy ślub może zakończyć się rozwodem.
Ja za to dziwie się, że "eksperci" wybieraja do programu osoby z problemami emocjonalnymi i to w moim odczuciu dosc powaznymi. Jako osoby ktore maja doswiadczenie zawodowe (chodzi mi o Mosaka i tę psycholozke) , powinni zdawac sprawe (i pewnie zdaja), ze ktos ma problemy np. uniemozliwiajace budowanie relacji. Przeciez jak oni dobieraja tak osoby do programu, a pozniej w pary to tez wystawiaja ocene swojej "eksperckosci" , dziwie sie, ze sie pod tym podpisuja, a pozniej dorabiaja ideologie, dlaczego komus sie nie udaje. Kasa to nie wszystko, kiedys te programy sie pokoncza, a oni dalej beda dzialac zawodowo i co wtedy? Dziwie sie, ze o tym nie mysla. Dla mnie to jest nieetyczne robic takie rzeczy, bo taka Kasie powinni wziac na bok (czy w porpzedniej edycji Ige) i zasugerowac terapie, a nie pchac ja do programu gdzie ona ze swoimi problemami, kierowana nadzieja, ze "eksperci" dzieki swojemu profesjonalizmowi wybiora jej odpowiedniego partnera, bedzie wystawiona na taka "widownie" i tez jak piszecie hejt. Dlatego ja uwazam, ze ten program to jest zwyczajne zerowanie na tych uczestnikach , ich problemach i to jest dla mnie paskudne i zaloze sie, ze w tym kierunku wlasnie ten program bedzie szedl. Bo im wieksze problemy tym wieksza ogladlalnosc, tylko moim zdaniem gdzies powinna byc granica tego wszystkiego, taka zwyczajnie ludzka, a nie tylko kierowanie sie wskaznikiem ogladalnosci.

Anete i Roberta pokazuja bardzo malo i to chyba tez dlatego, ze tam jest w miare spokojnie, stabilnie i przewidywalnie, nie ma dram to po co.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Chyba im bardziej jestem świadoma tego, co wyrabia produkcja, tym mniejszą mam ochotę oglądać te programy. Z tego powodu nie oglądam już Top Model, który bardzo lubiłam, bo zwyczajnie widzę, że wykorzystują tam ludzi i montaż dla oglądalności i żerują na najniższych emocjach. W ślubie jest ten sam schemat - pod przykrywką tego właśnie eksperymentu społecznego zwyczajnie wybierają ludzi, na których publiczność będzie mogła się rzucić i po których jechać przez cały sezon. Nie wierzę, że ci pożal się Boże eksperci nie mieli pojęcia o problemach Igi czy Kasi, no nie wierzę. Ale musi być w każdym sezonie taka czarna owca - w 1 sezonie była Natalia, potem już poszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z Tobą. Ja mam dokladnie te same odczucia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 13:15   #2734
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Czy mnie coś ominęło? Były już spotkania z rodzinami? A to nie przypadkiem w dzisiejszym odcinku?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 13:29   #2735
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Czy mnie coś ominęło? Były już spotkania z rodzinami? A to nie przypadkiem w dzisiejszym odcinku?
A dzisiaj nie będzie takiego po prostu powrotu do domów i kilka dni u siebie wzajemnie?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 14:23   #2736
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Czytałam komentarze tutaj i się zdziwiłam, czy przespałam moment jak Kasia rozmawiała z mamą? Nie pamiętam nic takiego I jakieś uwagi do rodziny Kasi (?)

Ja też za nią nie przepadam, uważam że ma jakiś problem ze sobą i sama nie wie jaki i uważam, że wzięli ją celowo do programu. Ta edycja to niestety niewypał. Najfajniejsza jest Julia.

Co do ekspertów - moim zdaniem nie mają o co się martwić, wystarczy że będą znani i to im zapewni karierę; za chwilę ludzie zapomną o tym programie, a nazwisko w głowie zostanie (zaraz będą w śniadaniówkach i innych programach, jak było już wcześniej (np. pani seksuolog i Mosak byli w programie Pani gadżet erotycznie)).
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 14:50   #2737
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A to nie chodzi o tę rozmowę telefoniczną z rodziną z tego powozu w górach? ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 15:47   #2738
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:17   #2739
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Melduję się na dzisiejsze komentowanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:22   #2740
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:25   #2741
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Moja siostra kocha M jak miłość. Ile to już lat leci...

Kasia pójdzie do Pawła, zobaczy. Ona już na tym etapie wiedziała, że nic z tego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-26 o 20:35
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 20:49   #2742
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:50   #2743
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak dla mnie to Paweł widząc "entuzjazm" małżonki i ogólnie jej zachowanie zacznie wymyślać problemy, aby wyjść z twarzą z całej tej sytuacji. Też bym wolała przed Polską stwierdzić "nie było nam ze sobą po drodze, nie było nam dane", niż "facet mnie odrzucił, nie spodobałam się".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:55   #2744
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:56   #2745
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Muszę się pochwalić, że mnie mój Grej zrobił właśnie leniwe na serku mascarpone. Zjadłam ze skandaliczną ilością masła i cukru. Będę się odchudzała po wyjściu z przeziębienia.

Aneta i Robert mieli fajną pogodę. Trzeba jej przyznać, że ma dobre tempo marszu. Ale ona sama mnie jakoś tak... Ja bym się czuła chyba na dłuższą metę przez nią stłamszona.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:58   #2746
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 20:59   #2747
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kasia to jakby syna odwoziła do akademika po raz pierwszy I te ocenianie otoczenia, okolic, te jej komentarze. Straszne.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:01   #2748
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:01   #2749
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie no ta Kasia to jakas porazka… zero empatii. Jedzie do chłopa i od wejścia (a nawet przed wejściem) pełna krytyka, gdzie to on nie mieszka. Mega chamówa. Potem seksistowskie teksty - jak to kobieta, czysto jak na faceta… a na koniec sprawdzanie szafek i alkoholu. No mój Panie, co to było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 21:03   #2750
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Mnie się Aneta podoba ,i Tomek tez jest całkiem fajny ,zwracam mu honor bo myślałam ze to przez niego będą dramy .
Za to Kaska .Czy jak one wychodziły z kuzynka z mieszkania Pawła to kuzynka dała mu buziaka a Kasia nie ?Dziwne to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:03   #2751
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ej, a przypomnijcie mi, dwa Koziorożce to była właśnie Julia i Tomek?
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:05   #2752
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No bo on mieszka w nieładnej okolicy w mocno średnio ładnym mieście na Górnym Śląsku. Także akurat tej reakcji się nie dziwię. To tak, jakby zabrał ją na Bobrek w Bytomiu.


Aneta rozumie romantyzm jako wspólne czytanie poezji. Ok, spoko. Tak też można. Mam coraz większy szacunek do Roberta, że wszystkiego próbuje bez głupiej miny. Widać dobrze ich dobrali. Oby tylko nagle potem nie wyskoczył z tym, że ona o wszystkim decyduje i on ma dosyć.

Mam problem z Anetą, bo cały czas mam wrażenie, że ona nie do końca pokazuje swoje prawdziwe ja. Nie mylić z zarzutem, że jest fałszywa. Raczej pootaczana kocykami z takimi właśnie wyobrażeniami o sobie - jestem romantyczna (więc muszę czytać poezję), lubię góry (to od razu muszę pokazać, że maszeruję na piątkę plus) itd., bo może myśli, że inaczej będzie nudna, czy zwykła. On będzie się musiał przebić do prawdziwego jej środka. A co tam zastanie, to może ona sama nie wie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-26 o 21:19
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:19   #2753
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No nie wiem, ja jakbym jechała do kogoś, to w życiu bym takiej krytyki na temat jego miejsca zamieszkania i okolicy nie wygłaszała. I sama takiej osoby bym nie wpuściła po takim komentarzu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:21   #2754
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja jakbym jechała do kogoś, to w życiu bym takiej krytyki na temat jego miejsca zamieszkania i okolicy nie wygłaszała. I sama takiej osoby bym nie wpuściła po takim komentarzu.
Nie powinna była krytykować w ten sposób, ale jej lekki szok mogę zrozumieć. Zresztą, tam już jest pozamiatane i ona ma generalnie w...ane. Chyba serio myślała, że jej do programu znajdą Grey'a z rezydencją pod Warszawą.

Dajesz szansę mężowi? Taaaak. (Czyli nie)
Kasia - trzydziestoletnia kobieta po sporych emocjonalnych przejściach z (miejscami) vibem zmęczonej życiem 40+, relacjami z matką na poziomie zbuntowanej nastolatki. Co mogło pójść nie tak?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-26 o 21:24
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:25   #2755
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:39   #2756
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Mnie się Aneta podoba ,i Tomek tez jest całkiem fajny ,zwracam mu honor bo myślałam ze to przez niego będą dramy .
Za to Kaska .Czy jak one wychodziły z kuzynka z mieszkania Pawła to kuzynka dała mu buziaka a Kasia nie ?Dziwne to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba obie dały/dostały buziaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 21:56   #2757
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-26, 22:05   #2758
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;88966615]Ej, a przypomnijcie mi, dwa Koziorożce to była właśnie Julia i Tomek?[/QUOTE]


Tak, to oni.

Mi ten sezon dobrze się ogląda… mam wrażenie, ze jest najlepiej nagrany ze wszystkich, tak po prostu ładnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 06:57   #2759
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Dajesz szansę mężowi? Taaaak. (Czyli nie)
Haha, dokładnie, pomyślałam wtedy, że jej tak brzmi jak nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 07:54   #2760
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie oglądałam odcinka od początku. Czemu kuzynka przyjechała do Kasi na podróż poślubną? Kasia - dramat z tą oceną lokalizacji mieszkania Pawła. Może byc milion powodów czemu ma mieszkanie z widokiem na kominy (cena, nie zwraca a to uwagi bo jest cały dzień w pracy, lubi taki widok).
Kaśka, oddaj Pawła kuzynce
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.