Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-19, 10:12   #391
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
ja mam okno kuchenne od ganku, tuz przy drzwiach wejściowych, dzwonek jest, widoczny i w logicznym miejscu, działający.
Trafia mnie, jak ludzie widząc że jest ktoś w kuchni, zamiast zadzwonić... pukają w okno.
Głównie w nocy to jest atrakcja jak za oknem ciemno całkiem a nagle ci ktoś puka i widać w ciemności za oknem tylko czyjąś gębę rozpłaszczoną na szybie w kurtuazyjnym uśmiechu powitalnym .

Bo jeszcze się na dodatek przylepiają gębą do szyby żeby ich było widać że są.

Zawał i zgon już zaliczyłam kilka razy.


Ciekawe tez, ze tylko mężczyźni odwalają takie akcje, nigdy kobieta tak nie zrobiła.
Może warto zamontować rolety?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 10:20   #392
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Na jakiejś stronie post z takim obrazkiem i pod spodem mnóstwo komentarzy o treści: ja mam 168 i ważę 56 kg - idealnie, a ja 55 kg, 158 cm i 46 kg - jest super, jakbym tyle ważyła, to by była ze mnie niezła klucha itd. Zamiast to po prostu olać.
Tyle się mówi o akceptacji, o tym, że ludzie są różni itd, że sama waga to nie wyznacznik, ale faktycznie kobiety same podtrzymują takie głupie myślenie i wywierają presję na inne kobiety. I jeszcze prześcigają się w komentarzach, która mniej waży
Poza tym - co mnie to obchodzi ile według jakiegoś faceta powinna ważyć idealna kobieta? Ja nie zastanawiam się ile powinien ważyć idealny facet, albo ile powinien mieć wzrostu czy coś. Albo jakiego powinien mieć penisa. A o kobietach i ich wadze non stop coś się pojawia.
Załącznik 7762890

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:07
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 10:26   #393
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie można zamontować dzwonka przed pierwszymi drzwiami? albo domofonu?
Póki co nie mamy ogrodzenia, docelowo domofon będzie przy bramie co pewnie wyeliminuje problem
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 10:40   #394
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
ja mam okno kuchenne od ganku, tuz przy drzwiach wejściowych, dzwonek jest, widoczny i w logicznym miejscu, działający.
Trafia mnie, jak ludzie widząc że jest ktoś w kuchni, zamiast zadzwonić... pukają w okno.
Głównie w nocy to jest atrakcja jak za oknem ciemno całkiem a nagle ci ktoś puka i widać w ciemności za oknem tylko czyjąś gębę rozpłaszczoną na szybie w kurtuazyjnym uśmiechu powitalnym .

Bo jeszcze się na dodatek przylepiają gębą do szyby żeby ich było widać że są.

Zawał i zgon już zaliczyłam kilka razy.


Ciekawe tez, ze tylko mężczyźni odwalają takie akcje, nigdy kobieta tak nie zrobiła.
Mnie wkurza, że my mamy dwa wejścia: jedno od drogi głównej, , dzwonkiem, i drugie, niewidoczne z drogi, a i tak zdarza się łaząca wiara, co puka do tych drzwi od powtórka, zamiast dzwonić dzwonkiem od frontu.

Jak jestem sama w domu,.to nawet zamykam na klucz te od powtórka, bo jak jestem na piętrze to nawet bym się nie zorientowała jakby ktoś mi na chatę sie władował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 10:49   #395
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie wkurza, że my mamy dwa wejścia: jedno od drogi głównej, , dzwonkiem, i drugie, niewidoczne z drogi, a i tak zdarza się łaząca wiara, co puka do tych drzwi od powtórka, zamiast dzwonić dzwonkiem od frontu.

Jak jestem sama w domu,.to nawet zamykam na klucz te od powtórka, bo jak jestem na piętrze to nawet bym się nie zorientowała jakby ktoś mi na chatę sie władował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ludzie mają fantazję.
U moich dziadków było wejście frontowe, nieużywane, ukryte w gęstych chaszczach, latem w ogóle niewidoczne. W ogóle nie było do niego nawet ścieżki tylko gęsty sad, trawa, kwiatki , krzaki, drzewa.


Do bramy na podwórko od którego było wejście używane prowadziła szeroka droga, była brama, furtka, _chodniczek_ wymurowany_, obsadzony rabatkami kwiatów.


I tak co jakiś czas zdarzał się jakiś Jaś Wędrowniczek, który jakimś cudem znajdował te nieczynne wejście w tych chaszczach, złaził z drogi, deptał babce rabatki z kwiatkami, przebijał przez krzaki agrestu i się dobijał od tyłu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 11:04   #396
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 501
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Jak wytłumaczylibyście taką sytuację? Moja mama siedziała sama na przystanku autobusowym (z torbą z zakupami, we wnętrzu). Na przeciwko siedział chłopak ok. 20 lat, który patrzył się na nią ok. 20 minut bez przerwy. Kiedy wstała i chciała wyjść, on wstał i wyszedł przed nią, a kiedy wyszła, on nadal patrzył się na nią zza budynku. Słyszeliście o takim zachowaniach ludzi? Chciał kogoś sprowokować, okraść czy tak po prostu sobie patrzył?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 11:15   #397
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jak wytłumaczylibyście taką sytuację? Moja mama siedziała sama na przystanku autobusowym (z torbą z zakupami, we wnętrzu). Na przeciwko siedział chłopak ok. 20 lat, który patrzył się na nią ok. 20 minut bez przerwy. Kiedy wstała i chciała wyjść, on wstał i wyszedł przed nią, a kiedy wyszła, on nadal patrzył się na nią zza budynku. Słyszeliście o takim zachowaniach ludzi? Chciał kogoś sprowokować, okraść czy tak po prostu sobie patrzył?
nie sądzę, że chciał ją okraść, bo raczej nie gapiłby się na nią przez długi czas, a zrobił to szybko i sprawnie, żeby kobieta nie zdążyła zapamiętać jak wygląda
sprowokować? do czego?
na przystanku to może się po prostu patrzył, ale to wyjście i dalsze gapienie się zza budynku to już nie wygląda na 'po prostu sobie patrzył'

może chłopak był w jakiś sposób zaburzony - tak obstawiałabym
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 11:51   #398
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na jakiejś stronie post z takim obrazkiem i pod spodem mnóstwo komentarzy o treści: ja mam 168 i ważę 56 kg - idealnie, a ja 55 kg, 158 cm i 46 kg - jest super, jakbym tyle ważyła, to by była ze mnie niezła klucha itd. Zamiast to po prostu olać.
Tyle się mówi o akceptacji, o tym, że ludzie są różni itd, że sama waga to nie wyznacznik, ale faktycznie kobiety same podtrzymują takie głupie myślenie i wywierają presję na inne kobiety. I jeszcze prześcigają się w komentarzach, która mniej waży
Poza tym - co mnie to obchodzi ile według jakiegoś faceta powinna ważyć idealna kobieta? Ja nie zastanawiam się ile powinien ważyć idealny facet, albo ile powinien mieć wzrostu czy coś. Albo jakiego powinien mieć penisa. A o kobietach i ich wadze non stop coś się pojawia.
Załącznik 7762890
Ale co w tym takiego strasznego? Kobiety tez maja swoje typy, ile idealny facet powinien miec wzrostu itp. a wiadomo, ze nikt z miara na randki nie biega. A ta idealna waga plasuje sie w okolicach normy, wiec raczej spoko.



Co do konkursu, ktora wazy najmniej - moim zdaniem nie ma sensu sugerowac sie waga. To znaczy jasne, jak ktos przy wzroscie 164 wazy 40kg albo w druga strone - 90, to ewidentnie cos jest nie tak. Ale roznica 5kg to zadna roznica, zalezy ile ktos cwiczy, jak mu sie tluszcz rozklada, jaki ma typ sylwetki itp. Ale jak ktos sobie tak humow poprawia, to w sumie... czemu nie?
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 12:12   #399
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89002430]Ale co w tym takiego strasznego? [/QUOTE]Chodziło mi o komentarze kobiet.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 12:21   #400
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
może chłopak był w jakiś sposób zaburzony - tak obstawiałabym
Też bym to obstawiała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 12:52   #401
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 210
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jak wytłumaczylibyście taką sytuację? Moja mama siedziała sama na przystanku autobusowym (z torbą z zakupami, we wnętrzu). Na przeciwko siedział chłopak ok. 20 lat, który patrzył się na nią ok. 20 minut bez przerwy. Kiedy wstała i chciała wyjść, on wstał i wyszedł przed nią, a kiedy wyszła, on nadal patrzył się na nią zza budynku. Słyszeliście o takim zachowaniach ludzi? Chciał kogoś sprowokować, okraść czy tak po prostu sobie patrzył?
Skoro to było na przystanku, to może patrzył czy nie jedzie jego autobus? Tym bardziej, że twoja mama wyszła. Mógł pomyśleć, że właśnie po to, by wsiąść do autobusu.
Po co w ogóle się nad tym zastanawiasz, skoro chłopak tylko się patrzył☠i nikogo nie okradł?
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 13:27   #402
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Skoro to było na przystanku, to może patrzył czy nie jedzie jego autobus? Tym bardziej, że twoja mama wyszła. Mógł pomyśleć, że właśnie po to, by wsiąść do autobusu.
Po co w ogóle się nad tym zastanawiasz, skoro chłopak tylko się patrzył☠i nikogo nie okradł?
No ja też bym się zastanawiała, to jest nietypowa i niepokojąca sytuacja. To, że nie okradł, nie znaczy, że nie mógł mieć złych zamiarów. "Spider sense" jest własnie po to, żeby nas ostrzec przed niebezpieczeństwem, którego na poziomie świadomym nie rejestrujemy, i mnie już dobre parę razy ustrzegł od krzywdy.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 14:09   #403
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Jak wytłumaczylibyście taką sytuację? Moja mama siedziała sama na przystanku autobusowym (z torbą z zakupami, we wnętrzu). Na przeciwko siedział chłopak ok. 20 lat, który patrzył się na nią ok. 20 minut bez przerwy. Kiedy wstała i chciała wyjść, on wstał i wyszedł przed nią, a kiedy wyszła, on nadal patrzył się na nią zza budynku. Słyszeliście o takim zachowaniach ludzi? Chciał kogoś sprowokować, okraść czy tak po prostu sobie patrzył?
10 lat temu miałam taką sytuację, że stałam sobie na przystanku z rękami w kieszeniach, bo marzec i trochę zimno, podszedł jakiś koleś zakapturzony (bo lało), po podbródku myślałam, że to znajomy. Zamieniliśmy kilka słów i się zorientowałam, że nie. Nie znam go. Włożył swoją rękę do kieszeni mojej kurtki, chwytał mnie za rękę i koniecznie chciał, żebym była jego dziewczyną.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 16:33   #404
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Może macie dobrze izolowane drzwi i nie słysząc dzwonka obawiają się, że nie zadzwonił i będą tak pod tymi drzwiami trzy dni... ? Zgaduję. Nie przychodzi mi do głowy inny powód pukania.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dokładnie.
z ciekawości zrobiłabym test, czy dzwonek słychać na zewnątrz.

u mojej przyjaciółki tak jest i zwykle dzwonię, a potem pukam, bo zdarzyło mi się stać przed drzwiami i czekać gdy prądu nie było i dzwonek nie zadzwonił
tyle, że ona ma faktycznie dość cichy dzwonek. umarłego by nie obudził
Słychać dzwonek na zewnątrz, aż tak dobrze izolowanych drzwi nie mamy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:01   #405
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 210
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
No ja też bym się zastanawiała, to jest nietypowa i niepokojąca sytuacja. To, że nie okradł, nie znaczy, że nie mógł mieć złych zamiarów. "Spider sense" jest własnie po to, żeby nas ostrzec przed niebezpieczeństwem, którego na poziomie świadomym nie rejestrujemy, i mnie już dobre parę razy ustrzegł od krzywdy.
A co jest nietypowego w tym, że ktoś się na nas patrzy na przystanku? Podejrzewanie każdego o złe intencje zakrawa na jakąś paranoję.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:04   #406
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
A co jest nietypowego w tym, że ktoś się na nas patrzy na przystanku? Podejrzewanie każdego o złe intencje zakrawa na jakąś paranoję.
Przez 20 minut?
Tak, nie masz instynktu samozachowawczego skoro by Cie to nie zaniepokoilo.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:05   #407
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
A co jest nietypowego w tym, że ktoś się na nas patrzy na przystanku? Podejrzewanie każdego o złe intencje zakrawa na jakąś paranoję.
Normalne jest patrzenie na obcą osobę przez 20 minut, a kiedy ona odejdzie, pójście za nią i obserwowanie zza winkla?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 21:05   #408
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
A co jest nietypowego w tym, że ktoś się na nas patrzy na przystanku? Podejrzewanie każdego o złe intencje zakrawa na jakąś paranoję.
To że się ktoś patrzy to jedno, ale jak gdzieś idziesz i ta osoba Cię śledzi i nadal na Ciebie patrzy to już robi się niepokojąco. Szczególnie jak w pobliżu nie ma nikogo innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 21:28   #409
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mamo, ja przy 2 posiłkach dziennie umarłabym z głodu. No chyba że zaczynałabym dzień o 15. Wstając o 6-7 to nierealne dla mnie zjeść tylko dwa posiłki.

Zależy od przestawienia organizmu. Ja zjadając coś rano jestem bardziej głodna w ciągu dnia niż nie zjadając nic.
Ale rozumiem Cię, bo kiedyś ledwo oczy otworzyłam, a już do lodówki, chociaż po coś drobnego i pół szklanki soku



Chciałam kiedyś spróbować zobaczyć jakbym się czuła jedząc jeden dziennie, ale nie ma szans upchnąć wszystkiego chcąc także zjeść np. zupę pomidorową. To się może udać przy solidnej porcji mięsa albo czymś podobnym, czego ja nie jem.



Dziwi mnie jedynie świętość pięciu posiłków wmuszana innym: nie możesz się głodzić, niezdrowo, umrzesz za miesiąc, zaraz przytyjesz więcej niż schudłaś. A kto nie ma rozregulowanego organizmu (od zawsze albo ponownie to wypracował) to się nie do końca głodzi, tylko przełącza na żywienie zapasami, po to są

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Wielokrotnie było udowadniane, że osoby, które są grube jedzą 3/4 tysiące kalorii dziennie, a są święcie przekonane, że one to zawsze są na diecie. Bo są, ja to doskonale rozumiem. Też całe życie byłam na diecie.



Absolutnie nienawidzę liczenia kalorii, na szczeście da się schudnąć bez tego jak się szczerze umie przyznać przed sobą ile się spożywa i czego


Ale wiem jak wiele osób takiego pojęcia nie ma, tak sobie podgryzają co chwilę po drobnej przekąsce, ale przeciez jedzą malutko


Do dzisiaj pamiętam gniewne spojrzenie mojej kuzynki(a byłam jeszcze w podstawówce) jak jej powiedziałam przy jedzeniu ciastek, że zjadła bliżej 1000 kcal niż 200. Oczywiście nie wypominałam z dupy, sama na głos powiedziała ile dodaje do bilansu to się odezwałam.

To spojrzenie będzie mnie już zawsze prześladować


Teraz się wolę nie odzywać o ile ktoś nie pyta o radę. No chyba, że sama słyszę skomlenie, że moja porcja czegoś tam jest objętościowo duża(bla, bla, ja jem mniejsze a tyję) od osoby, która ogółem w ciągu doby zjada 3x tyle co ja i zapija butelką słodkiego picia. Wtedy pękam.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 21:41   #410
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Absolutnie nienawidzę liczenia kalorii, na szczeście da się schudnąć bez tego jak się szczerze umie przyznać przed sobą ile się spożywa i czego.
Pod warunkiem, że umie się ocenić ilość na oko. Ja nie umiem, dlatego ważę i liczę. Gdybym liczyła na oko, to bym jadła za dużo. I nie przekąsek, tylko normalnego jedzenia.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 21:50   #411
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że umie się ocenić ilość na oko. Ja nie umiem, dlatego ważę i liczę. Gdybym liczyła na oko, to bym jadła za dużo. I nie przekąsek, tylko normalnego jedzenia.
Przekąska to nie normalne jedzenie? Jakieś nienormalne?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 21:54   #412
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89003465]Przekąska to nie normalne jedzenie? Jakieś nienormalne?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]Ty to zawsze musisz się przyczepić Miałam na myśli posiłki. Teraz lepiej? POSIŁKI, NIE PRZEKĄSKI MIĘDZY POSIŁKAMI
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 22:06   #413
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ty to zawsze musisz się przyczepić Miałam na myśli posiłki. Teraz lepiej? POSIŁKI, NIE PRZEKĄSKI MIĘDZY POSIŁKAMI
Czepiam się, jesli piszesz głupoty, a nie _zawsze_

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 22:09   #414
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89003475]Czepiam się, jesli piszesz głupoty, a nie _zawsze_

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]Niech Ci będzie. Mam wrażenie, że kiedyś byłaś milsza, a teraz tylko czekasz, żeby się do czegoś przyczepić.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 22:23   #415
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89003465]Przekąska to nie normalne jedzenie? Jakieś nienormalne?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

myślę, że każdy wie co finlora miała na myśli i niepotrzebne to czepianie się o każde słówko, ostatnio czepialstwo o bzdety to się tu robi jakimś znakiem rozpoznawczym
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 23:09   #416
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niech Ci będzie. Mam wrażenie, że kiedyś byłaś milsza, a teraz tylko czekasz, żeby się do czegoś przyczepić.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
myślę, że każdy wie co finlora miała na myśli i niepotrzebne to czepianie się o każde słówko, ostatnio czepialstwo o bzdety to się tu robi jakimś znakiem rozpoznawczym
Czepiam się, jesli czytam głupoty, nie że czepiam się Finlory. Mogę napisać, że czepiam się więcej, bo widzę i czytam wiecej głupot, niestety i nie tylko na wizażu
Edit- czekoolada doczytałam, że miałaś kiepski dzień, nawaliłabys się, ale nie ma z kim, także tego




Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2021-11-20 o 00:14
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 23:42   #417
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 210
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Normalne jest patrzenie na obcą osobę przez 20 minut, a kiedy ona odejdzie, pójście za nią i obserwowanie zza winkla?
Na przystanku - tak. Ludzie zwykle patrzą się na ludzi w takich sytuacjach. Jakby ktoś kogoś śledził, to byłoby to dziwne, ale wyjrzenie zza przystanku trudno za takie uznać. Rozśmieszył mnie w ogóle ten cały opis w podejrzliwo-dramatycznym tonie.
Jestem przyzwyczajona do życia w naprawdę wielkich miastach i pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi, że ktoś się na mnie patrzy w metrze czy na przystanku. Zresztą, w metrze to nieuniknione, bo ludzie siedzą na przeciwko siebie.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 00:15   #418
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89003544]Czepiam się, jesli czytam głupoty, nie że czepiam się Finlory. Mogę napisać, że czepiam się więcej, bo widzę i czytam wiecej głupot, niestety i nie tylko na wizażu
Edit- doczytałam, że miałaś kiepski dzień, nawaliłabys się, ale nie ma z kim, także tego




Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]


Także czego? w jakim celu wywlekasz na tym wątku post z innego wątku, dokładnie go cytując?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2021-11-20 o 00:19
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 03:33   #419
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89003544]Czepiam się, jesli czytam głupoty, nie że czepiam się Finlory. Mogę napisać, że czepiam się więcej, bo widzę i czytam wiecej głupot, niestety i nie tylko na wizażu
Edit- czekoolada doczytałam, że miałaś kiepski dzień, nawaliłabys się, ale nie ma z kim, także tego




Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Bardzo proszę: bez szpilek i bez nieprzyjemnych tekstów.
Regulamin zabrania też wyciągania info z innych wątków celem dokuczenia komuś.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 03:38   #420
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 185
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 72

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bardzo proszę: bez szpilek i bez nieprzyjemnych tekstów.
Regulamin zabrania też wyciągania info z innych wątków celem dokuczenia komuś.
Za takie cos zwykle lecą punkty bez ostrzeżenia. Mega słabe zachowanie ,też zauważyłam że niektórzy mocno się zezłośliwili.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-23 16:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.