Mamy z maja 2022 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-28, 20:13   #1951
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Może mój uznał ze jestem już tak stara mając 35 lat i musi dać 1, szkoda ze mi o tym nie powiedział. Teraz są elektroniczne l4 wiec na dobra sprawę mogłabym nie wiedzieć co w nim jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 20:23   #1952
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Mam, mogę wysłać pw Nie podpowiem na podstawie osobistych doświadczeń, ale z racji zawodu mniej więcej wiem, co może lepiej się sprawdzić. Choć wiadomo, że każde dziecko też jest inne i u każdej mamy sprawdzi się co innego. Na pewno jeśli chodzi o kosmetyki, to zamierzam stosować niezbędne minimum i absolutnie nie emolienty od razu. Tworząc listę opierałam się też o gotowca ze sklepu dobreliski, też prowadzi ten sklep położna i mama zarazem.Położna nie do końca ma rację. Akurat większość lekarzy, z którymi pracowałam, wypisuje zwolnienia tzw. chodzące. Ja sama mam rozpoznanie poronienie zagrażające i od początku zwolnienie na kod 1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli możesz to byłabym bardzo wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 20:34   #1953
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja to najbardziej nie wiem ile jakich ubranek kupić..

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 20:50   #1954
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Ja to najbardziej nie wiem ile jakich ubranek kupić..

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Jeżeli masz opcje i oczywiście chcesz to poszukaj w lumpeksach, Vinted itp ubranek używanych . Ja miałam bardzo mało nowych bo takie maluszki szybko rosną, nowe miałam tylko na wyjście ze szpitala i w prezentach od rodziny i znajomych. Oczywiście czapeczki, skarpetki, niedrapki miałam nowe. A z reszta szalałam po lumpeksach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 21:28   #1955
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja po lumpeksach lubiłam chodzic przed pandemia. Teraz rzadko jestem. Generalnie planuje wszystko używane, najpierw odbiorę od koleżanki paczke. Nie wiem po prostu ile powinnam mieć kaftanikow, ile bodziakow itp

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 21:43   #1956
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Może mój uznał ze jestem już tak stara mając 35 lat i musi dać 1, szkoda ze mi o tym nie powiedział. Teraz są elektroniczne l4 wiec na dobra sprawę mogłabym nie wiedzieć co w nim jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dopytaj, bo szkoda, żebys musiała się obawiać kontroli
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Jeśli możesz to byłabym bardzo wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Postaram się jutro wysłać, tylko muszę usunąć z listy swoje notatki- ile czego już mam itp
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jeżeli masz opcje i oczywiście chcesz to poszukaj w lumpeksach, Vinted itp ubranek używanych . Ja miałam bardzo mało nowych bo takie maluszki szybko rosną, nowe miałam tylko na wyjście ze szpitala i w prezentach od rodziny i znajomych. Oczywiście czapeczki, skarpetki, niedrapki miałam nowe. A z reszta szalałam po lumpeksach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie Ja kupuję nowe, bo nie miałabym siły chodzić po lumpeksach, ale nie warto kupować za dużej ilości. Dla mnie najważniejsze są pajacyki, bo myślę, że najlepsze na początek. I tu jeszcze podpowiem, że jak któraś będzie kupować w h&m to prawie wszystko, co kupiłam do tej pory (prawie każdy rodzaj odzieży) wypada większy, więc jak chcemy coś na 56, to trzeba kupić rozmiar 50. Ja tego nie wiedziałam na początku i mam sporo rzeczy na 62 (rozmiar 56 z h&m), a teraz dokupuję mniejsze.
Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Ja po lumpeksach lubiłam chodzic przed pandemia. Teraz rzadko jestem. Generalnie planuje wszystko używane, najpierw odbiorę od koleżanki paczke. Nie wiem po prostu ile powinnam mieć kaftanikow, ile bodziakow itp

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Zawsze można potem dokupić Ja kaftaników nie kupuję w ogóle, bo wg mnie są niepraktyczne. Body też kilka sztuk tylko (i kopertowe zwłaszcza), bo nie lubię takich maluchów w spodniach na gumce za bardzo, wygodniej im w pajacykach, także głównie stawiam na pajacyki rozpinane po całości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 21:54   #1957
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Właśnie też myślę, że teraz taki dostęp jest, ze zawsze można coś dokupić na szybko.
Ja się ostatnio uśmiałam jedna koleżanka mi mówiła, żeby nie kupować za dużo przez głowę, lepsze właśnie kopertowe i rozpinane, druga, że przez głowę bo w kopertowych dzieci się denerwują
Ja się boję, że u nas w mieszkaniu za gorąco będzie więc też chcę mieć trochę bodziaków. Ale listy z ilościami jeszcze nie robiłam, najpierw poczekam na to co dostanę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Ja ogólnie mam tendencje raczej do kupowania za mało niż za dużo . Nienawidzę zakupów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-28, 22:14   #1958
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja też proponuję kupowanie raczej rzeczy z drugiej ręki i nie dużej ilości. Takie maluszki się nie brudzą (poza pieluszkowymi niespodziankami) więc tych rzeczy nie idzie aż tyle. No i przede wszystkim takie dzieci szybko rosną i przeskakują numerację.
Z mojego doświadczenia najbardziej przydają się pajacyki. Przy pierwszym synu miałam dużo bodziaków i spodni i rzeczywiście synkowi było niewygodnie. Szybko wymienialiśmy na pajace. No i mi było dużo wygodniej przy przebieraniu założyć takiego pajaca, a nie bawić się w body i spodenki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez paula_ros
Czas edycji: 2021-12-28 o 22:15
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 22:14   #1959
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja kaftanik miałam jeden, dla mnie zupełnie zbędna odzież jak jest zimno to bodziak plus pajac, jak cieplej body i połśpiochy, można też sam pajacyk. Dla noworodka lubiłam body kopertowe potem jak się zaczną upały i też dzieci będą większe to się przydadzą ciuszki w stylu rampersy, bodziaki z krótkim rękawem, krótkie spodenki. Co do ilości ciuszków to myślę że to bardzo zależy. Są dzieci które mało się brudzą i szybko rosną, więc dla nich może być mało. A jak dziecko ulewa, przesikuje pieluszki, albo rośnie wolniej to przyda się więcej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 22:19   #1960
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Właśnie też myślę, że teraz taki dostęp jest, ze zawsze można coś dokupić na szybko.
Ja się ostatnio uśmiałam jedna koleżanka mi mówiła, żeby nie kupować za dużo przez głowę, lepsze właśnie kopertowe i rozpinane, druga, że przez głowę bo w kopertowych dzieci się denerwują
Ja się boję, że u nas w mieszkaniu za gorąco będzie więc też chcę mieć trochę bodziaków. Ale listy z ilościami jeszcze nie robiłam, najpierw poczekam na to co dostanę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Ja ogólnie mam tendencje raczej do kupowania za mało niż za dużo . Nienawidzę zakupów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Mnie z kolei bardzo cieszą te zakupy, dlatego opieram się o listę, by nie przesadzić. Hah to prawda z body Też czytałam różne opinie, pewnie najlepiej będzie na swoim dziecku przetestować. Natomiast jak obserwowałam mamy po porodach to sprawniej szło zakładanie body kopertowych niż przez głowę. Ja staram się nie kupować niczego przez głowę na rozmiar 56 i 62.
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Ja kaftanik miałam jeden, dla mnie zupełnie zbędna odzież jak jest zimno to bodziak plus pajac, jak cieplej body i połśpiochy, można też sam pajacyk. Dla noworodka lubiłam body kopertowe potem jak się zaczną upały i też dzieci będą większe to się przydadzą ciuszki w stylu rampersy, bodziaki z krótkim rękawem, krótkie spodenki. Co do ilości ciuszków to myślę że to bardzo zależy. Są dzieci które mało się brudzą i szybko rosną, więc dla nich może być mało. A jak dziecko ulewa, przesikuje pieluszki, albo rośnie wolniej to przyda się więcej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, w lecie będziemy miały fajnie, o ile będzie pogoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 22:21   #1961
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Co do ilości to nie podpowiem bo miałam tego dużo ale najwiecej miałam pajaców, bo pod to zakładałam często body na krótki rękaw Ew jak było chłodno to z długim rękawem. Kaftaników w ogóle nie miałam, dla mnie nie praktyczne. Wiec u mnie przeważały pajace na samym początku i body krótki/długi rękaw . Później spodenki i bluzki.
Na rozmiar 56 bym nie kupowała dużo bo z tego najszybciej wyrastają, mi służyły długo bo mój okruszek miał tylko 50 cm i wszystko było za duże miałam tez trochę śpiochów ale to głównie w domu używałam i na noc bo łatwo było się dostać do pieluchy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 08:14   #1962
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam synka z marca i ubierałam mu zawsze body na długi rękaw i spodenki do tego, a do spania na noc pajace. Aż musiałam sobie obejrzeć zdjęcia żeby przypomnieć sobie ten czas;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 08:16   #1963
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja mam synka z marca i ubierałam mu zawsze body na długi rękaw i spodenki do tego, a do spania na noc pajace. Aż musiałam sobie obejrzeć zdjęcia żeby przypomnieć sobie ten czas;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam z kwietnia a miał być z maja xd ale niestety pogoda była okropna, bo deszcz i zimno. Wiec wole być przygotowana na każda pogodę, zawsze można dokupić. Jednak ja stawiam na pajace i rożne body


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 09:04   #1964
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej, na Asosie jest super promocja na ubrania ciążowe, właśnie kupiłam 2 sukienki i t-shirt za około 60 zł. Sukienki takie zwykłe, po domu, ale na wiosnę się przydadzą

Co do ubranek dziecięcych to ja na początku uwielbiałam pajace, najszybciej się je ubierało i nie podrażniały pępka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 11:49   #1965
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie super sprawdzały się pajace na zamek. Next, Lindex ma bardzo fajne takie z rekawami wywijanymi na rączki zamiast rękawiczek.
Na vinted jest tego dużo w fajnych cenach.
Najbardziej denerwowały mnie body kopertowe a wiele dziewczyn takie właśnie woli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 12:35   #1966
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
U mnie super sprawdzały się pajace na zamek. Next, Lindex ma bardzo fajne takie z rekawami wywijanymi na rączki zamiast rękawiczek.
Na vinted jest tego dużo w fajnych cenach.
Najbardziej denerwowały mnie body kopertowe a wiele dziewczyn takie właśnie woli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie mam takie pajacyki ze smyka, bardzo polecam, faktycznie można wywinąć na rączki zamiast niedrapek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 18:37   #1967
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

gwiazdka - na spokojnie, jest czas

Ja dzisiaj czuje taką jakby kolkę po prawej stronie :/ już się naczytałam że to może być kolka nerkowa albo jelitowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:03   #1968
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja odziwo jak syn mial jeszcze pępowinę to lubiłam kaftaniki i te półspiochy, jak już mu odpadł to pajace na guziki czy tam zamek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:22   #1969
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Dlatego warto chyba samemu spróbować każdej mamie coś innego pasuje, w ubrankach jak i kosmetykach. Js oliwki nie używałam a znajoma bez niej nie wyobrażała sobie pielęgnacji

Chyba jednak mam jakiegoś lokatora w brzuchu, bo co wypije wodę z sokiem to coś mnie chyba puka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 19:27   #1970
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Trochę późno ale dopiero się dowiedziałam o takiej grupie byłoby mi miło jeśli mogłabym dołączyć do grupy 1 dziecko termin na 26 maja 2022 chłopiec
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:45   #1971
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Olga771 Pokaż wiadomość
Trochę późno ale dopiero się dowiedziałam o takiej grupie byłoby mi miło jeśli mogłabym dołączyć do grupy 1 dziecko termin na 26 maja 2022 chłopiec
Ale byś miała prezent na dzień matki hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:56   #1972
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ale byś miała prezent na dzień matki hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co widziałam to nie jestem sama udało mi się przeczytać pierwszy post o ile jest aktualny z ilością mam i terminami nie ogarniam jeszcze tej aplikacji ale powoli sie uczę. Mój mlody rośnie zdrowo wyniki mam Ok, poza tym że mam pić dużo wody a połówkowe 13 stycznia . Jak u was wyglądało połówkowe? Dzieciaczki duże ? Ile mamy tu dziewczyn a ile chłopaków ? Są jakieś bliźniaki

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:03   #1973
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Mnie w sumie nie ma na 1 stronie i innych dziewczyn xD wiec jest nas wiecej niż widać tam
Witamy narazie chyba przeważają chłopaki, a cześć z nas jeszcze przed połówkowymi, chodiaz pare dziewczyn juz po
Ja i diabollo nadal niw znamy płci wiec bedzie niespodzianka ma usg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:05   #1974
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej! Dziewczyny ja też nowa . Śledzę Was od jakiegoś czasu na stronie, dopiero ściągnęłam aplikacje (nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje). U mnie termin na 18 maja, podobno dziewczynka- uwierzę jak zobaczę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:10   #1975
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mnie w sumie nie ma na 1 stronie i innych dziewczyn xD wiec jest nas wiecej niż widać tam
Witamy narazie chyba przeważają chłopaki, a cześć z nas jeszcze przed połówkowymi, chodiaz pare dziewczyn juz po
Ja i diabollo nadal niw znamy płci wiec bedzie niespodzianka ma usg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Czyli może się jeszcze wyrównać pod względem płci żeby każdej z was nie wypytywac to postaram się nadrobić te 2000 postów w wolnej chwili żeby mieć jakieś rozeznanie.

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:17   #1976
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Próbowałam przewinąć kilka wątków do przodu i zobaczyć co już macie dla maluchów… Podzielcie się proszę. Ja miałam nie wariować (to moje drugie dziecko), ale zaczynam pomału zakupy i lista jest dłuuuga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:24   #1977
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Próbowałam przewinąć kilka wątków do przodu i zobaczyć co już macie dla maluchów… Podzielcie się proszę. Ja miałam nie wariować (to moje drugie dziecko), ale zaczynam pomału zakupy i lista jest dłuuuga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja z dużych rzeczy planuje tylko dostawke do łóżka. Tak to wszystko mam po pierwszym synku.
Ubranka muszę przejrzeć bo mam całe worki, raczej nie planuje wielkich zakupów.
A wyprawka Lekowa/kosmetyczna/szpitalna jest jeszcze czas. Pewnie w marcu będę kompletować niezbędne rzeczy.
W pierwszej ciąży rodziłam w sierpniu a ba początku czerwca miałam już torbę do porodu gotową teraz wszystko na spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:32   #1978
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez m_adzikkk Pokaż wiadomość
Ja z dużych rzeczy planuje tylko dostawke do łóżka. Tak to wszystko mam po pierwszym synku.
Ubranka muszę przejrzeć bo mam całe worki, raczej nie planuje wielkich zakupów.
A wyprawka Lekowa/kosmetyczna/szpitalna jest jeszcze czas. Pewnie w marcu będę kompletować niezbędne rzeczy.
W pierwszej ciąży rodziłam w sierpniu a ba początku czerwca miałam już torbę do porodu gotową teraz wszystko na spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie też będzie dostawka. Może sprawdzi się lepiej niż łóżeczko . Co do ubrań to pierwszy raz rodziłam w zimie, teraz będzie prawie lato i mam problem czy kupować już letnie rzeczy? Co prawda w sklepach nie ma za bardzo wyboru, ale tak szukam w necie i się zastanawiam…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:41   #1979
caprisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 125
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Próbowałam przewinąć kilka wątków do przodu i zobaczyć co już macie dla maluchów… Podzielcie się proszę. Ja miałam nie wariować (to moje drugie dziecko), ale zaczynam pomału zakupy i lista jest dłuuuga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Różnie to jest tutaj wśród nas niektóre nic jeszcze nie mają (patrz ja )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caprisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 20:44   #1980
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam praktycznie wszystko po synku, wiadomo ze muszę dokupić pare rzeczy nowych jak pościel do wózka, jakies ubranka typu czapeczka, cos do łóżeczka itp. Tylko ze wstrzymuje sie z zakupami, bo nie wiem czy to chłopak czy dziewczynka. Jak chłopak ro prosta sprawa bo ubranka mam jak dziewczynka to nie mam nic xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.