Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-01-12, 15:01   #3541
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
I oczywiscie u niej kolejny raz brak oznaczeń ze współpraca...
Szczerze to bardziej zagladam po to żeby własnie zobaczyć kto oznacza a kto nie, ponoć jak sie oznacza #wspolpraca to Instagram tnie zasiegi, więc nie chętnie to robią, ale powinni.

A te zachwyty ludzi w komentarzach, to mnie serio dziwia, czym się zachwycają? reklamą?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Nie pierwsza, kolejna! nawet wczoraj reklamowała jakąś posciel czy coś tam do łożeczka dla dziecka.
ma w hashtagach #ad, ale to podobno nie jest wystarczające do oznaczenia reklamy
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-12, 16:29   #3542
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to jak jestem czymś zniesmaczona to niektórymi komentarzami tutaj a nie tymi zdjęciami brzucha. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze jak będzie takie podejście kobiet do kobiet, zdjęcia mnie zniesmaczyły, ja bym takiego brzucha nie pokazała itp. Większość takich osób bez problemu za to ogląda super wysportowane brzuchu, czy zdjęcia z plaży i nie widzi tam nic złego ale jak kobieta w ciąży pokaże brzuch lub matka karmiąca piersią pokaże kawałek piersi to już zgorszenie.

Zdjęcia jak zdjęcia. Widocznie miała ochotę to sobie zrobiła, Janiki jak mają ochotę to też mogą wstawiać zdjęcia swojego dziecka. Przecież ani nikt Was nie zmusza do oglądania tego ani do wstawiania takich zdjęć u siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co niby w zdjęciach Anety jest odbiegającego od kanonów piękna - bo rozumiem, że dyskusję podejmujesz, bo twierdzisz, że ona się z tymi kanonami nie styka, bo jest w ciąży. Dla mnie zdjęcia są kiczowate, po prostu, a Aneta wygląda nadal bardzo dobrze i jak mało która kobieta w ciąży. Po prostu te zdjęcia z rozpiętym rozporkiem, nawet gdyby brzuch miała jak deska, były według mnie tandetne, tak samo te sesje zdjęciowe z beżowymi gaciami i halką, które robi wiele kobiet w ciąży, nie podobają mi się. Tak po prostu.

Niech wstawia, co chce; nikt - mam nadzieję - stąd nie wchodzi na jej profil i nie pisze jej tego. Ale po prostu z Robertem mnie nie przekonują i tyle, bo za dużo tam egzaltacji na taki etap relacji; może jestem zgorzkniała, choć z kolei na Karola i Laurę bardzo mi się przyjemnie patrzy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-12, 16:53   #3543
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-12, 20:52   #3544
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ale co niby w zdjęciach Anety jest odbiegającego od kanonów piękna - bo rozumiem, że dyskusję podejmujesz, bo twierdzisz, że ona się z tymi kanonami nie styka, bo jest w ciąży. Dla mnie zdjęcia są kiczowate, po prostu, a Aneta wygląda nadal bardzo dobrze i jak mało która kobieta w ciąży. Po prostu te zdjęcia z rozpiętym rozporkiem, nawet gdyby brzuch miała jak deska, były według mnie tandetne, tak samo te sesje zdjęciowe z beżowymi gaciami i halką, które robi wiele kobiet w ciąży, nie podobają mi się. Tak po prostu.

Niech wstawia, co chce; nikt - mam nadzieję - stąd nie wchodzi na jej profil i nie pisze jej tego. Ale po prostu z Robertem mnie nie przekonują i tyle, bo za dużo tam egzaltacji na taki etap relacji; może jestem zgorzkniała, choć z kolei na Karola i Laurę bardzo mi się przyjemnie patrzy.
Moje zdanie na ten temat w całości obrazuje Twój post. Dokładnie tak samo myślę. Odobserwowałam Anetę i Roberta, niech żyją po swojemu ale ja tego nie kupuję. Po to jest forum żeby napisać swoje spostrzeżenia nie rozumiem zdziwienia.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-14, 06:32   #3545
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-15, 21:47   #3546
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
U mnie to też byłaby fitpara chociaż teraz jeszcze czekam w jakim kierunku pójdzie Aneta z Robertem, bo obawiam się, że mogą stanąć na podium z Janikami

Też czuję że tak będzie .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-15, 22:36   #3547
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A jak wam się podoba opublikowane zdjęcie Asi z dzieckiem? Twarzy nie pokazała dziecka, główkę od strony włosków widać, ale Asia tez tak jakoś wygląda na tym zdjęciu jak zmęczona matka w samym staniku z tłustymi włosami. Chyba, że to ma być właśnie zdjęcie w typie ukazywania prawdziwej twarzy macierzyństwa "bez filtrów"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 08:17   #3548
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89077324]A jak wam się podoba opublikowane zdjęcie Asi z dzieckiem? Twarzy nie pokazała dziecka, główkę od strony włosków widać, ale Asia tez tak jakoś wygląda na tym zdjęciu jak zmęczona matka w samym staniku z tłustymi włosami. Chyba, że to ma być właśnie zdjęcie w typie ukazywania prawdziwej twarzy macierzyństwa "bez filtrów"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mnie się podoba bardziej takie naturalistyczne zdjęcie matki z dzieckiem niż samego dziecka w łóżeczku wśród innych betów.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 08:25   #3549
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie normalne, nie jest na siłę umęczona ani zaniedbana, żeby pokazać PRAWDZIWE macierzyństwo (to jest dla mnie jeszcze gorsza i bardziej szkodliwa plaga niż te cukierkowe zdjecia perfekcyjnych instamatek), ot przeciętna fotka świeżo upieczonej mamy. Dla mnie raczej do albumu rodzinnego, ale ja ogólnie nie rozumiem potrzeby relacjonowania życia w social mediach, a jak już ktoś musi/zarabia na tym, to do tego zdjęcia nie mam o co się przyczepić.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 08:58   #3550
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie też to jest takie naturalne zdjęcie. Asia wygląda normalnie, nie widzę, żeby była jakaś umęczona i zaniedbana.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 09:02   #3551
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja się znów przyczepie do łóżeczka na stories Asi, też pełno bibelotow.




Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 09:16   #3552
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie też takie najzwyklejsze zdjęcie i nie widzę na nim umęczonej macierzyństwem kobiety, ale bardziej zatroskaną i wpatrującą się w swój skarb matkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 09:21   #3553
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 13:18   #3554
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No mi się jednak nie podoba ;-) tak, jest naturalne, ale raczej w klimacie: cykam sobie fotkę tuż po karmieniu, bez bluzki - do swojego archiwum zdjęć.

A jeśli już ktoś takie zdjęcie daje publicznie, to moim zdaniem wygląda na zmęczona matke, co nawet do zdjęcia nie miała czasu/sił bluzki założyć i poprawić włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 14:28   #3555
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Nie wrzuciłabym z jednego powodu: słaba jakość zdjęcia. Gryzie się z innymi zdjęciami z jej profilu. Albo się dba o jakość i spójność, albo nie. Samo zdjęcie jak zdjęcie - ani złe, ani dobre treściowo. Natomiast nie na publiczny profil i nie jako część kreowanego wizerunku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 16:25   #3556
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jako potencjalny obserwator wolę, żeby w tym czasie podziwiała maleństwo i znajdowała czas na drzemki niż zajmowała się światłem i ostrością zdjęcia. Gdyby było tam nawciskane mnóstwo reklam, to jeszcze, ale gdy to tylko "pamiątkowe" zdjęcie, no to dajmy wszelkiej maści blogerkom zrobić sobie namiastkę macierzyńskiego
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-16, 20:02   #3557
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Przemkorozec wystawił swoją piżamę na licytację na WOŚP
https://allegro.pl/oferta/pizama-jed...ub-11704672592
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 10:14   #3558
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 431
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
I oczywiscie u niej kolejny raz brak oznaczeń ze współpraca...
Szczerze to bardziej zagladam po to żeby własnie zobaczyć kto oznacza a kto nie, ponoć jak sie oznacza #wspolpraca to Instagram tnie zasiegi, więc nie chętnie to robią, ale powinni.

A te zachwyty ludzi w komentarzach, to mnie serio dziwia, czym się zachwycają? reklamą?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Nie pierwsza, kolejna! nawet wczoraj reklamowała jakąś posciel czy coś tam do łożeczka dla dziecka.
Widocznie to nie jest wspolpraca, skoro nie oznaczaja. Jakiś czas temu weszły w zycie przepisy, ktore nakazuja oznaczanie wspolprac inaczej groza kary za to i raczej nie sadze by ktos sie narazal na takie konskwencje.

Pozaa tym nie kazda osoba pokazujać jakiś kosmetyk/rzecz/ usługę musi miec wspolprace.. Np. Blodhaircare, przedstawia sporo kosmetykow i roznych produktow i w jednej z rolek powiedziala, ze zadnych wspolprac nie ma dlatego tego nie oznacza. Wiekszosc rzeczy, ktore przedstawia kupila z wlasnych srodkow, powiedziala, ze czasami z linkow afiliacyjnych troche zarabia, ale to i tak nie jest wspolpraca. Wiec to, ze ktos cos tam wstawia nie oznacza od razu wspolpracy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 10:52   #3559
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Widocznie to nie jest wspolpraca, skoro nie oznaczaja. Jakiś czas temu weszły w zycie przepisy, ktore nakazuja oznaczanie wspolprac inaczej groza kary za to i raczej nie sadze by ktos sie narazal na takie konskwencje.

Pozaa tym nie kazda osoba pokazujać jakiś kosmetyk/rzecz/ usługę musi miec wspolprace.. Np. Blodhaircare, przedstawia sporo kosmetykow i roznych produktow i w jednej z rolek powiedziala, ze zadnych wspolprac nie ma dlatego tego nie oznacza. Wiekszosc rzeczy, ktore przedstawia kupila z wlasnych srodkow, powiedziala, ze czasami z linkow afiliacyjnych troche zarabia, ale to i tak nie jest wspolpraca. Wiec to, ze ktos cos tam wstawia nie oznacza od razu wspolpracy.
Dzięki za info. Zastanawiałam się właśnie jak to jest z tymi linkami (czy trzeba oznaczać), bo czasami to również nazywają współpracą afiliacyjną.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-17, 11:51   #3560
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wierzycie że ten "najlepszy wózek na świecie " kupili sami? A oznaczenie instagrama tej firmy to z dobrego serca?
No to jestescie sory ale
czemu więc łożeczka nie oznaczyła w pełni tylko powiedziała ze kupili przez allegro, skoro oznaczają z dobrego serca te wszystkie ciuszki , kołderki koszule nocne etc...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-01-17 o 11:53
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 12:00   #3561
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Czasem się oznacza, żeby marka takiego influencera "zauważyła" i dała szansę na podjęcie współpracy w przyszłości.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 12:05   #3562
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Czasem się oznacza, żeby marka takiego influencera "zauważyła" i dała szansę na podjęcie współpracy w przyszłości.
u niej to sa ewidentnie "dary " nie ma sie co oszukiwać, a jedna z tych firm onaczonych ciągle komentuje jej fotki, wiec raczej by nie musiała zwracać ich uwagi na siebie. Dokładnie to ta firma w której robiła cała wyprawkę, a jedyne oznaczenie to to jakieś "ad" a ponoc powinno byc "współpraca" albo "post sponsorowany"
Edytowała i dopisała w hasztagah "collab"

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-01-17 o 12:08
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 12:56   #3563
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Z wózkiem podejrzewam, że ma barter, bo wątpie, żeby Joolz jej zapłacił za reklamę, ale nie zmienia to faktu, że też jets to forma współpracy i powinna być jasno oznaczona. Chociaż znajac życie to by się tłumaczyli, że to przecież prezent od firmy.
Ale też mi to dało do myślenia, jak na kolejnym story pokazywała łóżeczko i tu już było właśnie wyraźnie podkreślone, że sami kupili i nagle żadnej marki nie oznaczyli/nie podali ani żadnego linku.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 14:19   #3564
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Z wózkiem podejrzewam, że ma barter, bo wątpie, żeby Joolz jej zapłacił za reklamę, ale nie zmienia to faktu, że też jets to forma współpracy i powinna być jasno oznaczona. Chociaż znajac życie to by się tłumaczyli, że to przecież prezent od firmy.
Ale też mi to dało do myślenia, jak na kolejnym story pokazywała łóżeczko i tu już było właśnie wyraźnie podkreślone, że sami kupili i nagle żadnej marki nie oznaczyli/nie podali ani żadnego linku.
Jeżeli tak jest, to oczywiście, że uczciwie (i prawem nakazane) byłoby to oznaczyć.

A tak w ogóle kto to taki dobry z tym wózkiem i gdzie można podejrzeć? Link, porfawor.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-01-17 o 14:23
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 15:21   #3565
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 431
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wierzycie że ten "najlepszy wózek na świecie " kupili sami? A oznaczenie instagrama tej firmy to z dobrego serca?
No to jestescie sory ale
czemu więc łożeczka nie oznaczyła w pełni tylko powiedziała ze kupili przez allegro, skoro oznaczają z dobrego serca te wszystkie ciuszki , kołderki koszule nocne etc...
To nie kwestia wiary, ale wiedzy. Zanim sie wypowiesz w danym temacie to lepiej dobrze sie w niego zagleb , bo wysmieasz sie z osob z forum pokazujac tym samym swoja ignorancje

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Czasem się oznacza, żeby marka takiego influencera "zauważyła" i dała szansę na podjęcie współpracy w przyszłości.
Dokładnie.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli tak jest, to oczywiście, że uczciwie (i prawem nakazane) byłoby to oznaczyć.

A tak w ogóle kto to taki dobry z tym wózkiem i gdzie można podejrzeć? Link, porfawor.
JA akurat nie sledze ich instagrama, ale tez moze byly tam te linki? Wtedy sie tylko klika i nie oznacza sie wspolpracy, jezeli jej nie ma. Ja wierze w to, ze mogli kupic ze swoich srodkow i po prostu pokazuja innym zeby miec temat na insta i np. zwiekszac zasiegi.

Tak jak przy BHC bylam zaskoczona, ze nie oznacza wspolprac a tyle rzeczy wstawia na insta, g bylam przekonana, ze ona na tym zarabia I wlasnie w jednej tych rolek wyjasnila to co napisalam wyzej. Akurat instagrama mam i widze, ze naprawde sporo osob oznacza te wspolprace, wiec nie chce mi sie wierzyc, ze ktos by sie narazal na kary z tego tytulu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 16:44   #3566
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A jednak pewnie po komentarzach i pw edytowała i oznaczyła post z wyprawki jako #collab (choć oczywiście dziwne że nie po polsku) , ale pewnie i tak nadal wierzysz ze kupili to za swoje .
Bartery to tak to jest współpraca, dostajesz w zamian za to prezentujesz u siebie w social mediach . Wózek oznaczony 10 razy z jakiej firmy, a na pytanie o łozeczko podreslone ze kupili sami na allegro.
Ale jak mówię chyba Bohosiewicz sie wielce uzalała że hasztag #współpraca obcina zasiegi, wiec jest to ogromny ból dla influancerów domyslam się.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 16:48   #3567
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A jednak pewnie po komentarzach i pw edytowała i oznaczyła post z wyprawki jako #collab (choć oczywiście dziwne że nie po polsku) , ale pewnie i tak nadal wierzysz ze kupili to za swoje .
Bartery to tak to jest współpraca, dostajesz w zamian za to prezentujesz u siebie w social mediach . Wózek oznaczony 10 razy z jakiej firmy, a na pytanie o łozeczko podreslone ze kupili sami na allegro.
Ale jak mówię chyba Bohosiewicz sie wielce uzalała że hasztag #współpraca obcina zasiegi, wiec jest to ogromny ból dla influancerów domyslam się.
Dziewczyny, ale plis: o kogo w ogóle chodzi. Bo z kontekstu postów nie czaję.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 16:50   #3568
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale plis: o kogo w ogóle chodzi. Bo z kontekstu postów nie czaję.
O Anetę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 17:08   #3569
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
O Anetę.
To ona się już chwali wózkiem? Przecież chyba jeszcze nie urodziła? Ciężko polecać wózek, póki się nim kilka razy nie pojeździ z dzieckiem. Np. mój Anex type/m ogólnie fajny, lekki, zwrotny, ale ma kilka minusów i to takich mocno wkurzających. W życiu bym nie "reklamowała" czegoś takiego bez solidnego przetestowania.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-01-17, 17:42   #3570
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To ona się już chwali wózkiem? Przecież chyba jeszcze nie urodziła? Ciężko polecać wózek, póki się nim kilka razy nie pojeździ z dzieckiem. Np. mój Anex type/m ogólnie fajny, lekki, zwrotny, ale ma kilka minusów i to takich mocno wkurzających. W życiu bym nie "reklamowała" czegoś takiego bez solidnego przetestowania.

Bo w tych polecająca już tak na prawdę wcale nie chodzi o to czy coś jest dobre czy nie, ważne ze za darmoszke i ze pewnie obiecane było pokazać na insta.
To samo było z fotelikami samochodowymi u Janików, którzy chwalili je jak jeszcze w kartonach były nierozpakowane i z cała reszta wyprawki, np. od chicco. Wszystko było już takie super, a dziecka jeszcze na świecie nie było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.