Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-02, 16:56   #3811
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Upał taki, że nie chce mi się nic robić. Nawet obiadu

Zrobię chyba "wycieczkę" do sklepu, żeby kupić jakiegoś gotowca.

Co polecacie z takich gotowych produktów na obiad? Asortyment Biedronki znam dość dobrze, poza tym mam tylko Zabke.

Chodzi mi o coś w typie dań obiadowych "U Jedrusia".

Mieszanki Hortexu też już przetestowalam i lubię.

Wiem, że w Żabce też mają takie gotowce.

Na pewno nie chcę nic słodkiego, więc jakieś naleśniki z serem czy racuchy z jabłkami odpadają.

Nie oczekuję, że ktoś mi tu rzuci listę dobrych rzeczy, ale jeśli uważa chociaż jeden tego typu produkt za dobry, to taka opinia mi się przyda

No i tanie wino też mi dzisiaj chodzi po głowie (lol) - tutaj już tylko Biedronka wchodzi z ofertą, więc jak znacie coś dobrego i orzezwiajacego, to chcę wiedzieć co...Nie znam za dobrze ich oferty. Please help.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 17:02   #3812
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Z gotowców to kupuje tylko kopytka i je od razu podsmażam. Kiedyś ktoś tutaj polecił z, oliwkami i suszonymi pomidorami. Smakuje mi tak.
Oczywiście pesto w kubeczku Rana z lodówek to już mój żelazny zestaw. Wystarczy ugotować makaron.
Poza tym lubię gniochci z GustoBello, ale te mniejsze których niestety nie ma u mnie od jakiś 2 m-cy. Robię je w piekarniku z beszamelem, pasattą, serami twardymi mozzarella.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 17:03   #3813
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
W h&m bawełniane z wielopakow są super, dobrze skrojone i nic się nie spiera kolor ani nie niszczy, polecam. Przez lata nosiłam pepco, ale strasznie się popsuła jakość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozciągnęły mi się tak, że starczyłoby na 1.5 zadka. Właśnie po kilku miesiącach idą do śmietnika. Wszystkie z pakietu.To samo z jakiejś elastycznej koronki.
Jedyne które trzymają formę na mnie z hm to śliskie grubsze beżowe, ale z jakąś lamówką (nie jak tradycyjne bezszwowe że nic). Zastanawiam się nad dokupieniem.
Z Pepco ostatnie mam bawełniane w prążek jak kiedyś podkoszulki żonobijki. Wygodne, dobrze się noszą i nie rozciągają. Jechałam po wypróbowaniu po kolejne zanim znikną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 17:31   #3814
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Upał taki, że nie chce mi się nic robić. Nawet obiadu

Zrobię chyba "wycieczkę" do sklepu, żeby kupić jakiegoś gotowca.

Co polecacie z takich gotowych produktów na obiad? Asortyment Biedronki znam dość dobrze, poza tym mam tylko Zabke.

Chodzi mi o coś w typie dań obiadowych "U Jedrusia".

Mieszanki Hortexu też już przetestowalam i lubię.

Wiem, że w Żabce też mają takie gotowce.

Na pewno nie chcę nic słodkiego, więc jakieś naleśniki z serem czy racuchy z jabłkami odpadają.

Nie oczekuję, że ktoś mi tu rzuci listę dobrych rzeczy, ale jeśli uważa chociaż jeden tego typu produkt za dobry, to taka opinia mi się przyda

No i tanie wino też mi dzisiaj chodzi po głowie (lol) - tutaj już tylko Biedronka wchodzi z ofertą, więc jak znacie coś dobrego i orzezwiajacego, to chcę wiedzieć co...Nie znam za dobrze ich oferty. Please help.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Kup kopytka (spoko są z firmy henglein) i podsmaż, spoko są też placki ziemniaczane. Krokiety z pieczarkami i mozarellą od Jędrusia właśnie są spoko.
O, albo sajgonki z biedry, fajne są te z warzywami.

I warto na taki dzień mieć dobrą chińską zupkę, ja mam jakiś koreański ramyon do zagotowania w garnku, one są poziom wyżej niż vifony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 18:24   #3815
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Rozciągnęły mi się tak, że starczyłoby na 1.5 zadka. Właśnie po kilku miesiącach idą do śmietnika. Wszystkie z pakietu.To samo z jakiejś elastycznej koronki.
Jedyne które trzymają formę na mnie z hm to śliskie grubsze beżowe, ale z jakąś lamówką (nie jak tradycyjne bezszwowe że nic). Zastanawiam się nad dokupieniem.
Z Pepco ostatnie mam bawełniane w prążek jak kiedyś podkoszulki żonobijki. Wygodne, dobrze się noszą i nie rozciągają. Jechałam po wypróbowaniu po kolejne zanim znikną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwielbiam te prążkowane! Ale niestety u mnie nigdzie ich nie ma
Żałuję, że nie pojechałam drugi raz kupić na zapas!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 18:36   #3816
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Uwielbiam te prążkowane! Ale niestety u mnie nigdzie ich nie ma
Żałuję, że nie pojechałam drugi raz kupić na zapas!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja uwielbiam wszystko, co jest z dzianiny prążkowanej.. dziecku też wyszukuje z tego materialu
To są niezniszczalne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 19:35   #3817
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Upał taki, że nie chce mi się nic robić. Nawet obiadu

Zrobię chyba "wycieczkę" do sklepu, żeby kupić jakiegoś gotowca.

Co polecacie z takich gotowych produktów na obiad? Asortyment Biedronki znam dość dobrze, poza tym mam tylko Zabke.

Chodzi mi o coś w typie dań obiadowych "U Jedrusia".

Mieszanki Hortexu też już przetestowalam i lubię.

Wiem, że w Żabce też mają takie gotowce.

Na pewno nie chcę nic słodkiego, więc jakieś naleśniki z serem czy racuchy z jabłkami odpadają.

Nie oczekuję, że ktoś mi tu rzuci listę dobrych rzeczy, ale jeśli uważa chociaż jeden tego typu produkt za dobry, to taka opinia mi się przyda

No i tanie wino też mi dzisiaj chodzi po głowie (lol) - tutaj już tylko Biedronka wchodzi z ofertą, więc jak znacie coś dobrego i orzezwiajacego, to chcę wiedzieć co...Nie znam za dobrze ich oferty. Please help.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Z Zabki lubię zupę kalafiorowa, ostatnio widziałam też ładnie wyglądające danie z gniocci.
W Biedronce kupiłabym placki ziemniaczane i zjadłabym z twarożkiem z rzodkiewka i szczypiorkiem / łososiem i koperkiem
Jak jest goraco tak ze gotowanie jest niemożliwe lubie mieszac jogurt z wodą gazowana i solą i do tego wkrajam ogórka, szczypior, koperek, rzodkiewkę lub co tam mam pod ręką i mam chłodnik.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Czechy - święto/festiwal wina

W lipcu/sierpniu 2018 roku przejeżdżając przez Czechy trafiłam przypadkiem na fantastyczna otwartą imprezę plenerowa związana z winem i nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy ani miejscowości w której się odbywała a bardzo chciałabym znowu tam pojechać. Może któraś z Was skojarzy wydarzenie i miejsce po opisie? Nie mamy żadnego zdjęcia z tego dnia żeby sprawdzić.
Impreza odbywała się w pałacu/zamku i ogrodach przy budynku. To był duży obiekt z rozległymi ogrodami, na terenie znajdowało się stare zoo z niedźwiedziami, jeleniami, sarnami, dzikami. To było zoo jakby opuszczone, w sensie niekomercyjne bez biletów wstępu ale zwierzątka były zadbane Zoo znajdywało się jakby w lesie, była tam droga prowadząca do starego cmentarza. Niedaleko była też hodowla strusi.
Czy któraś z Was kojarzy gdzie to mogło być?

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2022-07-02 o 19:37
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-02, 19:45   #3818
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 768
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
I warto na taki dzień mieć dobrą chińską zupkę, ja mam jakiś koreański ramyon do zagotowania w garnku, one są poziom wyżej niż vifony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, ale warto sobie jeszcze ubogacić. Ja wrzucam cienkie plastry boczku/paluszki krabowe/ krewetki, do tego jajko (surowe, żeby się ugotowało w zupie i przeszło przyprawami), algi, czasami shitake, szpinak, no co tam mi zalega w lodówce, a pasuje + kimchi

I robi się z tego pełnoprawne danie.
837577522c61f12fd19d26721bfa89a63d19e6ec_63eec3821f71b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 19:59   #3819
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Z Zabki lubię zupę kalafiorowa, ostatnio widziałam też ładnie wyglądające danie z gniocci.
W Biedronce kupiłabym placki ziemniaczane i zjadłabym z twarożkiem z rzodkiewka i szczypiorkiem / łososiem i koperkiem
Jak jest goraco tak ze gotowanie jest niemożliwe lubie mieszac jogurt z wodą gazowana i solą i do tego wkrajam ogórka, szczypior, koperek, rzodkiewkę lub co tam mam pod ręką i mam chłodnik.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Czechy - święto/festiwal wina

W lipcu/sierpniu 2018 roku przejeżdżając przez Czechy trafiłam przypadkiem na fantastyczna otwartą imprezę plenerowa związana z winem i nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy ani miejscowości w której się odbywała a bardzo chciałabym znowu tam pojechać. Może któraś z Was skojarzy wydarzenie i miejsce po opisie? Nie mamy żadnego zdjęcia z tego dnia żeby sprawdzić.
Impreza odbywała się w pałacu/zamku i ogrodach przy budynku. To był duży obiekt z rozległymi ogrodami, na terenie znajdowało się stare zoo z niedźwiedziami, jeleniami, sarnami, dzikami. To było zoo jakby opuszczone, w sensie niekomercyjne bez biletów wstępu ale zwierzątka były zadbane Zoo znajdywało się jakby w lesie, była tam droga prowadząca do starego cmentarza. Niedaleko była też hodowla strusi.
Czy któraś z Was kojarzy gdzie to mogło być?
Może zamek Valtice?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 20:07   #3820
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

dostanę w hebe stacjonarnie maseczki do twarzy Lomi Lomi zestaw 7 sztuk?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 20:20   #3821
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89275760]Może zamek Valtice?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Na 100% nie bo za daleko
Zastanawiam się czy to nie było Broumov bo jest niedaleko granicy i google podpowiada że niedaleko jest farma ze strusiami a zapamiętany przeze mnie zamek/pałac to mógł być tamtejszy klasztor ale nie mam pewności, w głowie nie mam konkretnych obrazów a bardziej wrażenia z pobytu.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-02, 20:56   #3822
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość

Edit.
Widzę, że h&m też są bawełniane. Muszę wyskoczyć tam w następnym tygodniu.
Ja mam z h&m i są ok.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 21:39   #3823
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Wybieram się na kilka dni do Łodzi. Proszę o sugestie co warto zobaczyć i gdzie warto coś zjeść
Dodam jeszcze Księży Młyn (koniecznie!), dworzec Łódź Fabryczna i okolice, Brama Miasta, palmiarnia, dopiero co odrestaurowane zoo, Off Piotrkowska, Monopolis, a świetnie zjeść można w Karczmie u Chochoła (Piotrkowska 200 - dobre tradycyjne jedzenie) lub np. w Manekinie (6 sierpnia 1 - boskie nalesniki). A jak szukasz czegoś na śniadanie to wpisz w Google Caffee przy ulicy - do znalezienia w pięciu miejscach w Łodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 21:44   #3824
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

A jakieś majtki, które nie robią 4 półdupków?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 21:49   #3825
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Rozciągnęły mi się tak, że starczyłoby na 1.5 zadka. Właśnie po kilku miesiącach idą do śmietnika. Wszystkie z pakietu.To samo z jakiejś elastycznej koronki.
Jedyne które trzymają formę na mnie z hm to śliskie grubsze beżowe, ale z jakąś lamówką (nie jak tradycyjne bezszwowe że nic). Zastanawiam się nad dokupieniem.
Z Pepco ostatnie mam bawełniane w prążek jak kiedyś podkoszulki żonobijki. Wygodne, dobrze się noszą i nie rozciągają. Jechałam po wypróbowaniu po kolejne zanim znikną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze a ja mam chyba ze 4 modele z wielopakow (czarna bawełna), i bokserki i figi z paseczkiem koronki na dole i bez i wszystkie ok po ponad roku używania. Może kwestia kolorów może modeli....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:05   #3826
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

To jeszcze jedno pytanie na dzisiaj. Butelka na wodę na siłownię - co polecacie? Ma nie śmierdzieć plastikiem Pojemność 1 litr, nie musi mieć filtra.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:06   #3827
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie na dzisiaj. Butelka na wodę na siłownię - co polecacie? Ma nie śmierdzieć plastikiem Pojemność 1 litr, nie musi mieć filtra.
Ja polecam metalową.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:10   #3828
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To jeszcze jedno pytanie na dzisiaj. Butelka na wodę na siłownię - co polecacie? Ma nie śmierdzieć plastikiem Pojemność 1 litr, nie musi mieć filtra.
Najlepiej butelka termiczna ze stali nierdzewnej, bardzo wygodna i jak dla mnie super uniwersalna też na co dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:11   #3829
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja polecam metalową.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Jakąś konkretną?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-02, 22:27   #3830
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakieś majtki, które nie robią 4 półdupków?
Bez gumek i obszyć jak wspomniane z dzianiny z pepco lub bezszwowe laserowo cięte, mi najlepiej to się sprawdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:32   #3831
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakieś majtki, które nie robią 4 półdupków?
To w dużej mierze zależy od osobniczego tyłka. Mnie na przykład klasyczne figi laserowo cięte/bezszwowe nie dzielą pośladków, ale już podobny fason obszyty jakimś ściągaczem potrafi się wbijać. Jeśli majtki są wykończone koronką/jakimś obszyciem, to patrzę po prostu czy jest ono płaskie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:35   #3832
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakieś majtki, które nie robią 4 półdupków?
Zależy jaki masz tyłek, mi z sinsaya dobrze leżą te z serii z nazwami dni tygodnia na gumce. Nigdzie się nie wciskają.
Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jakąś konkretną?
Ja kupiłam w TK maxx, tylko mi zależało na słomce +ma tylko pół litra, ale większe też się znajdą, jeśli masz w nosie słomki. To chyba dobre miejsce na takie zakupy, bo mają zagraniczne marki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:36   #3833
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Ja nawet nie wiem, o czym mówicie i jak te 4 póldupki mogą wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:46   #3834
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jakieś majtki, które nie robią 4 półdupków?
Z tego powodu noszę tylko braziliany - nie trzeba sprawdzać brzegów, szerokości i grubości jak w normalnych figach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:50   #3835
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Z tego powodu noszę tylko braziliany - nie trzeba sprawdzać brzegów, szerokości i grubości jak w normalnych figach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba też zależy od modelu. Wpisałam z ciekawości w google braziliany - wyskoczyło mi coś takiego - na bank miałabym w czymś takim 4 półdupki. Już na modelce kiepsko wygląda.
Załącznik 7774844
Załącznik 7774845

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:04
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 22:50   #3836
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
dostanę w hebe stacjonarnie maseczki do twarzy Lomi Lomi zestaw 7 sztuk?
Jakiś czas temu widziałam

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 23:03   #3837
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89275929]Ja nawet nie wiem, o czym mówicie i jak te 4 póldupki mogą wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak jak na dole, zwłaszcza po lewej.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To chyba też zależy od modelu. Wpisałam z ciekawości w google braziliany - wyskoczyło mi coś takiego - na bank miałabym w czymś takim 4 półdupki. Już na modelce kiepsko wygląda.
Załącznik 7774844
Załącznik 7774845
Brazyliany to takie ciut szersze stringi. Dla mnie odpadają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220702-235827_Chrome.jpg (152,6 KB, 149 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 23:38   #3838
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To chyba też zależy od modelu. Wpisałam z ciekawości w google braziliany - wyskoczyło mi coś takiego - na bank miałabym w czymś takim 4 półdupki. Już na modelce kiepsko wygląda.
Załącznik 7774844
Załącznik 7774845
Moim zdaniem to figi z wysokim stanem, a nie brazyliany. Te, które ja noszę odkrywają więcej pośladka niż figi, a nie wżynają się w wiadomo co jak stringi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 00:49   #3839
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
...
spoko są też placki ziemniaczane
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
...
W Biedronce kupiłabym placki ziemniaczane
Jak nie jestem przeciwnikiem tzw. gotowców, tak placki ziemniaczane uznaję tylko i wyłącznie "prawilne", ze świeżo tartych ziemniaków i smażone na bieżąco
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 05:43   #3840
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jak nie jestem przeciwnikiem tzw. gotowców, tak placki ziemniaczane uznaję tylko i wyłącznie "prawilne", ze świeżo tartych ziemniaków i smażone na bieżąco
Dobrze, że inni nie muszą tak uznawać, bo obieranie, tarcie i smażenie to dla mnie często za długo, a lubię placki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.