Bielizna - jakiej firmy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-21, 14:22   #121
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

O, temat zombie, ale ciekawy

Ja polecam Ewa Bien, przepiękne mają wzornictwo, jakość jest według mnie bardzo dobra, no i rozmiarówka bardzo szeroka. O ile w standardowych sklepach typu Triumph cy Intimissimi szlag mnie trafia, bo najładniejsze, kolorowe i seksowne modele zazwyczaj są produkowane tylko do miseczki C, o tyle tutaj pełen wypas.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 20:16   #122
Ashia676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 15
Sklep "studio-atelier bielizny"?

Przez przypadek natrafilam na profil na instagramie "cat_lingerie", ktory oferuje szycie bielizny na miare. Nie maja jednak oficjalnej strony, ani nie ma nic na ich temat na internecie (przynajmniej nic nie znalazlam). Czy ktos mial stycznosc z nimi?
Ashia676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 12:29   #123
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
O, temat zombie, ale ciekawy

Ja polecam Ewa Bien, przepiękne mają wzornictwo, jakość jest według mnie bardzo dobra, no i rozmiarówka bardzo szeroka. O ile w standardowych sklepach typu Triumph cy Intimissimi szlag mnie trafia, bo najładniejsze, kolorowe i seksowne modele zazwyczaj są produkowane tylko do miseczki C, o tyle tutaj pełen wypas.
Nigdy nie udało mi się znaleźć ich bielizny stacjonarnie. A wolałabym najpierw wymacać. Co nie zmienia faktu że wzory i kolory mają śliczne.
A od siebie polecam Dalię - wzornictwo bardzo ładne, szeroka rozmiarówka i dla mnie nie do zdarcia. Piorę w pralce, niektóre modele mam po kilka lat i nadal mają się świetnie.
Gacie za to noszę głównie z Nipplexu - byłam zdziwiona ich wytrzymałością. Bo zazwyczaj szybko pojawiały mi się na majtkach nitki odstające czy plącząca się koronka. A na nipplexach nic.
Z pończoch/rajstop to polecam Marylin. Dają radę wytrzymać na moich obijających się o wszystko nogach sporo dłużej niż inne firmy.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 14:50   #124
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nigdy nie udało mi się znaleźć ich bielizny stacjonarnie. A wolałabym najpierw wymacać. Co nie zmienia faktu że wzory i kolory mają śliczne.
A od siebie polecam Dalię - wzornictwo bardzo ładne, szeroka rozmiarówka i dla mnie nie do zdarcia. Piorę w pralce, niektóre modele mam po kilka lat i nadal mają się świetnie.


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dalię też lubię i polecam, mam kilka staników i kostium kąpielowy. A Ewę Bien ma jeden mały sklepik w moim rodzinnym mieście, więc zawsze jak odwiedzam rodzinę, to tam wpadam i robię spustoszenie na magazynie
Rajstopy to dla mnie produkt jednorazowy, zdzieram każde przy pierwszym użyciu, więc kupuję najtańsze w drogeriach. Gatta za 30 PLN zaciąga mi się tak samo jak noname z Rossmanna za 7 w promocji...
Swoją drogą tak tanich rajstop jak w Polsce nie ma chyba nigdzie - ja zawsze robię zakupy na zapas
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 14:56   #125
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Ja od siebie polecam firmę Gorteks
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 11:04   #126
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Doły - bezszwowe bawełniane z Intimissimi,
Biustonosze - Change
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 11:13   #127
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 873
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Ja to mam jakiegos pecha z Change. W biustonoszu po 2 tygodniach wyszly mi druty mimo ze piore tylko recznie i uwazam. Zgubilam gdzies paragon juz trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 12:42   #128
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Szczerze powiem, że jestem zaskoczona Ja mam wręcz odwrotnie, teraz zauważyłam że jeden z biustonoszy mi się nieco odkształcić (push-up) ale piorę w pralce, zabierałam go często na wakacje więc pewnie wygniótł się w walizce nie raz no i jest z 2017-8 roku... Trzymam się Change od 2016 roku i chyba nie miałam sytuacji by potrzebować biustonosza i nie być w stanie nic dobrać. Rzadko zachwalam jakieś firmy ale tę naprawdę jestem skłonna polecić. Ostatnio nawet skusilam się na całkiem miękkie modele (mam mały biust, ich bielizna wyleczyła mnie z kompleksów).



Monia a z ciekawości, jaki model biustonosza tak się zachował?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 13:10   #129
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Jeżeli chodzi o bieliznę dla ciężarnej, to macie jakieś typy, wskazówki?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 13:17   #130
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 873
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, że jestem zaskoczona Ja mam wręcz odwrotnie, teraz zauważyłam że jeden z biustonoszy mi się nieco odkształcić (push-up) ale piorę w pralce, zabierałam go często na wakacje więc pewnie wygniótł się w walizce nie raz no i jest z 2017-8 roku... Trzymam się Change od 2016 roku i chyba nie miałam sytuacji by potrzebować biustonosza i nie być w stanie nic dobrać. Rzadko zachwalam jakieś firmy ale tę naprawdę jestem skłonna polecić. Ostatnio nawet skusilam się na całkiem miękkie modele (mam mały biust, ich bielizna wyleczyła mnie z kompleksów).



Monia a z ciekawości, jaki model biustonosza tak się zachował?
Rozumiem. Nie skreslam calej firmy moze mam pecha. Kupilam w outlecie jeszcze nie tak drogo tak za 120 zl chyba. Niestety nie wiem jaki model, panie mi chyba mowily, ale ja nie pamietam. Nie mam tu napisane. Mam napisane tylko Change. Taki kremowy z lekka koronka na miseczkach. Mam spory biust tu rozmiar 80 J. Ja nosilam przez ten czas ten biustonosz. Mialam drugi ale nosilam ten. No tak kupowanie ciagle to i tak droga impreza to na razie chcialam ten. No ale mysle ze noszony nawet jeden ale gdy sie dba to mogly posluzyc chociaz pare miesiecy. Nie mowie o latach bo jednak jak nosozny jako jeden to nie ale pare miesiecy chyba moglby prawda? No albo z 2 miesiace chociaz. Inne staniki faktycznie byly czasem prane w pralce i bylo ok. Tutaj w rekach i widzisz. Co wiecej ja przyznam ze od razu przy noszeniu go troche czulam te druty pod spodem. To tez nie bylo przyjemne. Moze cos zle zrobione. Mialam wczesniej z Bagatelle i nawet jeden najczesciej noszony posluzyl z pol roku wiec juz cos Niemniej moze wadliwy model.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 13:24   #131
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o bieliznę dla ciężarnej, to macie jakieś typy, wskazówki?
Jedyna moja wskazówka: nie kupować biustonoszy dla karmiących (jeśli zamierzasz karmić piersią). U mnie najlepiej sprawdzają się wtedy zwykłe biustonosze sportowe lub np. miękkie braletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 16:42   #132
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Jedyna moja wskazówka: nie kupować biustonoszy dla karmiących (jeśli zamierzasz karmić piersią). U mnie najlepiej sprawdzają się wtedy zwykłe biustonosze sportowe lub np. miękkie braletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z ciekawości, dlaczego? Ja akurat mam dobre doświadczenia ze stanikami z H&M. Są miękkie, wygodne, mają odpinane ramiączka, a przy tym dość dobrze podtrzymują, bo nawet rozmiary mają w miarę ludzkie i na przykład bez problemu znalazłam staniki z małym obwodem (70-75) dla większej miseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 17:15   #133
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
A z ciekawości, dlaczego? Ja akurat mam dobre doświadczenia ze stanikami z H&M. Są miękkie, wygodne, mają odpinane ramiączka, a przy tym dość dobrze podtrzymują, bo nawet rozmiary mają w miarę ludzkie i na przykład bez problemu znalazłam staniki z małym obwodem (70-75) dla większej miseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie okazały się zbędne i słyszałam taką opinię od wielu znajomych mam. Zwykłe sportowe, czy miękkie staniki wystarczą, bo przecież trzeba tylko wyjąć pierś, więc jeśli ktoś takie staniki posiada, to kupowanie biustonoszy specjalnie do karmienia jest zbędnym wydatkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 17:20   #134
shewild
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2022
 
Avatar shewild
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 228
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
U mnie okazały się zbędne i słyszałam taką opinię od wielu znajomych mam. Zwykłe sportowe, czy miękkie staniki wystarczą, bo przecież trzeba tylko wyjąć pierś, więc jeśli ktoś takie staniki posiada, to kupowanie biustonoszy specjalnie do karmienia jest zbędnym wydatkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, rozumiem, zależy jak na to patrzeć. Dla mnie odpinane ramiączka to spora wygoda, zwłaszcza jak trzeba było nakarmić gdzieś na zewnątrz. No i dla mnie braletki jednak słabo podtrzymywały. Zależy czego się potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shewild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 20:12   #135
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Co do rajstop, to w przypadku cienkich Marilyn jest OK.
Boleję nad opuszczeniem Polski przez M&S, bo najbardziej mi pasowały ich grube.
Bielizna - Etam. Jestem wierna tej marce od czasów późnonastoletnich, rzadko kupuję w innych sieciach.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 20:39   #136
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 953
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Jedyna moja wskazówka: nie kupować biustonoszy dla karmiących (jeśli zamierzasz karmić piersią). U mnie najlepiej sprawdzają się wtedy zwykłe biustonosze sportowe lub np. miękkie braletki.
Dzięki, cenna uwaga. Zamierzam. Jeszcze dużo ciąży przede mną, ale ja lubię planować i już się właśnie rozglądam.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez shewild Pokaż wiadomość
A z ciekawości, dlaczego? Ja akurat mam dobre doświadczenia ze stanikami z H&M. Są miękkie, wygodne, mają odpinane ramiączka, a przy tym dość dobrze podtrzymują, bo nawet rozmiary mają w miarę ludzkie i na przykład bez problemu znalazłam staniki z małym obwodem (70-75) dla większej miseczki.
Poszukam solidnych braletek, ale przyjrzę się i ofercie H&M. Mnie zaczyna przerażać wielkość moich piersi, bo nagle mam znowu takie, jak gdy ważyłam z 15 kg więcej. I dalej rosną. Na pewno nie chcę być też mamą ze zwisami (w sensie gdy wyjdę do ludzi), chociaż pewnie tuż po porodzie będzie mi to obojętne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 21:05   #137
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Co do rajstop, to w przypadku cienkich Marilyn jest OK.
Boleję nad opuszczeniem Polski przez M&S, bo najbardziej mi pasowały ich grube.
Magicwear tez sie przydaja

https://www.marksandspencer.com/en-p...ngerie/tights/

Cytat:
Delivery Update March 2020
What are your delivery options?STANDARD TRACKED DELIVERY: 6-7 working days
25 Zloty
FREE when you spend over 250 Zloty

EXPRESS TRACKED DELIVERY: 3-4 working days
75 Zloty


Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 09:10   #138
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dzięki, cenna uwaga. Zamierzam. Jeszcze dużo ciąży przede mną, ale ja lubię planować i już się właśnie rozglądam.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



Poszukam solidnych braletek, ale przyjrzę się i ofercie H&M. Mnie zaczyna przerażać wielkość moich piersi, bo nagle mam znowu takie, jak gdy ważyłam z 15 kg więcej. I dalej rosną. Na pewno nie chcę być też mamą ze zwisami (w sensie gdy wyjdę do ludzi), chociaż pewnie tuż po porodzie będzie mi to obojętne.

Ellen Gratulacje
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 09:01   #139
Jolantyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Ja mam większy biust i już trochę latek wiec cenie sobie komfort i właściwe podtrzymanie piersi i od lat kupuję głównie bieliznę Felina xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-25 o 14:37 Powód: link
Jolantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-24, 15:16   #140
randkowski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Aby dobrze kupić bieliznę, szczególnie np. seksowną trzeba wybierać w dobrych sklepach. Ostatnio zamówiłam kostium Obsessive xxxw jednym ze sklepów i jestem bardzo zadowolona!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-11-25 o 14:37 Powód: link
randkowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 13:57   #141
dimiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Ja od siebie polecam firmę Gorteks
a jak z jakością u nich ?
dimiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 19:15   #142
luo_A_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 47
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dimiki Pokaż wiadomość
a jak z jakością u nich ?
Byłam wierna od lat Gai.
Kupiłam niedawno pierwszy raz Gorteks, korzystając z kodu- do 29 maja jeszcze działa. Jakość świetna, nosi się super.
Aczkolwiek dwa biustonosze w tym samym rozmiarze i jeden za luźny. Na szczęście odsyłka bez problemu.
Moja mama z dużym biustem uwielbia Gorsenię. Rewelacyjna jakość.

Edytowane przez luo_A_
Czas edycji: 2022-05-25 o 19:18
luo_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 11:51   #143
Karinana1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Ja bardzo lubie gotreks, AVA i Gaia fajnie trzymają i mi osobiście nic się z nimi nie dzieje. Ostatnio kupowałam na xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-07-12 o 08:09 Powód: reklama
Karinana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-14, 14:41   #144
adamdmnstrtrsk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Ja ostatnio kupowałem bieliznę dla swojej dziewczyny w sklepie https://arsamandi.pl. Zdecydowanie polecam. Produkty wysokiej jakości oraz obsługa klienta również na wysokim poziomie.

Edytowane przez adamdmnstrtrsk
Czas edycji: 2022-07-18 o 23:24
adamdmnstrtrsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 18:39   #145
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 735
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Gdzie kupię dobre jakościowo, ale w miarę tanie staniki? Obecnie jestem na etapie odchudzania się, póki co -5kg, piersi oczywiście jako pierwsze poleciały. Uwielbiam fi8rmę gaia i gorsenia, ale nie chcę inwestować kupy kasy w ich biustonosze (bo może sam w sobie nie są najdroższe, ale jak trzeba wymienić hurtem to się ładna kwota uzbiera...), które za 2-3 miesiące mogą być znowu do wymiany... Polecicie coś budżetowego na co dzień?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 20:14   #146
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 159
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Gdzie kupię dobre jakościowo, ale w miarę tanie staniki? Obecnie jestem na etapie odchudzania się, póki co -5kg, piersi oczywiście jako pierwsze poleciały. Uwielbiam fi8rmę gaia i gorsenia, ale nie chcę inwestować kupy kasy w ich biustonosze (bo może sam w sobie nie są najdroższe, ale jak trzeba wymienić hurtem to się ładna kwota uzbiera...), które za 2-3 miesiące mogą być znowu do wymiany... Polecicie coś budżetowego na co dzień?
Ja uwielbiam gorteks. Może ceny podstawowe mają tak jak inni ale bardzo często mają promocje 30-40% plus często te promocje liczą się też z przecenionymi więc zdarzało mi się że kupowałam u nich stanik za 60zl nawet

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-16, 21:47   #147
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 735
Dot.: Bielizna - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam gorteks. Może ceny podstawowe mają tak jak inni ale bardzo często mają promocje 30-40% plus często te promocje liczą się też z przecenionymi więc zdarzało mi się że kupowałam u nich stanik za 60zl nawet

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki! Widzę, że właśnie teraz mają jakąś promkę
Koleżanka polecała mi staniki Lidla i h&m, ale ciężko mi sobie wyobrazić, żeby leżały dobrze na rozmiarze 85C/90B przy szerokim rozstawie biustu
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-16 22:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.