Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 18:08   #601
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
oczywiscie ze tak,zakładasz w 30 sec. jak gumke ze spinką

A co sądzisz o tym :

Zrobię sobie grzywkę ( obetnę ) a następnię dopnę kuc ?

Obawiam się, że granica między moim kucem a tym dopinanym będzie widoczna ...
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:12   #602
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów

Poczekaj,chcesz założyc ten kuc za czubku głowy tam gdzie sie nosi zwykle grzywke?Kuca zakładasz z tyłu głowy
Nie obcinaj grzywki jak i tak nie jest az taka krótka,możesz przeczekac ten miesiąc czy dwa,jak obetniesz to bedzie Ci odrastać jeż z nim to dopiero byłby problem
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:16   #603
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Poczekaj,chcesz założyc ten kuc za czubku głowy tam gdzie sie nosi zwykle grzywke?Kuca zakładasz z tyłu głowy
Nie obcinaj grzywki jak i tak nie jest az taka krótka,możesz przeczekac ten miesiąc czy dwa,jak obetniesz to bedzie Ci odrastać jeż z nim to dopiero byłby problem
Źle się zrozumieliśmy Aż mi się chce śmiać

Nie, nie chcę całkowicie ściąć grzywki tylko ją podciąć, bo jest za długa
Jej długość ma być po łuk brwiowy

Kok chcę dopiąć z tyłu, ale na allegro nie ma tych z gumkami, są tylko te ze spinkami.
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:42   #604
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ech ja juz dwa razy w tym miesiącu przedłużałam i kicha jak nie uczuleniena ringi to włosy na taśmie po pierwszej nocy do zdjęcia,(zrobił mi sie ze wszystkich włosów jeden wielki dred) i powiem Wam ze juz sie nie bede w to bawic bo nawet nie zauważyłam jak mi moje urosły od tego czasu,zaczełam kuracje z vichy z aminexilem,zaczełam łykac tablety na porost włosów,i inne takie specyfiki.Ogółem postawiłam na odżywienie i włosy mi tak zaczełu rosnąć ze az oczy przecieram ze zdziwienia Widze duuuuzo takich pojedyńczych odstających antenek na głowie( pewnie po tym aminexilu) i urosły mi do długości ok 50 cma w ciągu ostatniego miesiąca 3 cm Wiec chyba przeniosę sie na inny wątek o zapuszczaniu i dbaniu o włoski ale i tak bede tu zaglądac
Dzieki TmargoT za wszystkie rady jesteś bezcenną dobrą duszyczką tego wątku
Buziakuje
dziękuję.aż się zarumieniłam.

Cytat:
Napisane przez anulkaaaa Pokaż wiadomość
Hej, kto wie jaka jest najlepsza metoda przedłużania włosów??? Pomóżcie bo po mojej ostatniej wizycie u fryzjera nie wychodzę wogóle z domu ...tak mnie wycieli ze wyglądam jak maszkara słyszałam że ringi są najlepsze ale czy to nie zniszczy moich włosów...
zalezy od ciebie.kazda metoda niszczy włosy.jakby nie było jest to ingerencja w strukturę włosa.

Cytat:
Napisane przez sky_15 Pokaż wiadomość
Rozumiem, w sumie myślałam nad zrobieniem ponownie grzywki, ale ... Źal mi tego zapuszczania Co prawda grzywka nie jest aż tak długa, ale ani za krótka.

Problem w tym, że ani ją ułożyć, ani spiąć - a przedłużanie wydaje mi się bardzo dobre.
a jak bedziesz ją nosić?!
rozpuszczoną-to bedzie z wierzchu widac twoją krótką grzywkę...
spiete do góry-bedzie widać zgrzewy,lub ringi...
sory,ale jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 20:20   #605
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Question Treski - gdzie mogę kupić ?

Dziewczynki wiecie może gdzie można kupić tanio takie treski do kucyka ? Kolorek taki braz ... Na allegro nie bardzo , bo kolor sie bedzie roznil i co ? Pozdrawiam !
You See jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 21:23   #606
Platoniczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Hejka

Przeszukałam google i niestety nic konretnego nie znalazłam

Mam przetłuszczające się włosy i muszę je myć codziennie,żeby jakoś wyglądały , również sa cieńkie - czy mogę w takim razie włosy przedłużyć skoro mi się przetłuszczają ? Jak często myjecie swoje przedłużone włosy ?

Bedę wdzięczna z odpowiedz , bo niedługo bym chciała sobie przedłużyc to jedyny ratunek dla moich włosków
Platoniczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:12   #607
sky_15
Raczkowanie
 
Avatar sky_15
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 292
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Po licznych za i przeciw postanowiłam nie doczepiać dobie włosów.

Nic innego mi nie pozostaje jak czekać na ich wzrost.

Zażywam Silce i czekam - wytrwale
__________________
Cierpienie daje prędką dojrzałość.
sky_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 14:44   #608
monisssssssss89
Raczkowanie
 
Avatar monisssssssss89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 224
Dot.: Treski - gdzie mogę kupić ?

Ja kupiłam w sklepie internetowym 4Great-hair. hmm a jeżeli chodzi o kolor to masz do wyboru ciemny i jasny brąz więc raczej różnicy między Twoimi naturalny,i włosami a "doczepionymi" nie powinno byc widać. A jak już coś to zawsze możesz kupić treskę z naturalnego włosa i przefarbować:P
__________________

monisssssssss89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:48   #609
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ja jednak zostanę przy mojch kochanych włoskach, osobiście wychodowanych akurat teraz zapuszczam i będę musiała poczekać, ale... trudno
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:19   #610
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Kupował ktoś clip-ins na ebayu, co myślicie o takich?
http://cgi.ebay.pl/20-CLIP-IN-HUMAN-...QQcmdZViewItem

Co prawda chcę kupić dopiero za miesiąc i miałam w planach zakup na allegro, ale tutaj są dużo tańsze, naturalne włosy 50cm, 7 części, komentarze na temat włosów tez są dobre. Zastanawiam się czy to właśnie standardowa cena za granica czy te włosy są po prostu gorszej jakości, ale chyba na allegro lepszych nie kupię?
Aa, i jeszcze jedno pytanie. Mam w tej chwili włosy obcięte na prosto, czy muszę je wycieniować żeby przedłużenia ładnie się wtopiły?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:51   #611
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ja kupowalam na ebayu wlosy na tasmie jakosciowo nie byly gorsze niz z polski a prawie polowe tansze
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 07:59   #612
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Kupował ktoś clip-ins na ebayu, co myślicie o takich?
http://cgi.ebay.pl/20-CLIP-IN-HUMAN-...QQcmdZViewItem

Co prawda chcę kupić dopiero za miesiąc i miałam w planach zakup na allegro, ale tutaj są dużo tańsze, naturalne włosy 50cm, 7 części, komentarze na temat włosów tez są dobre. Zastanawiam się czy to właśnie standardowa cena za granica czy te włosy są po prostu gorszej jakości, ale chyba na allegro lepszych nie kupię?
Aa, i jeszcze jedno pytanie. Mam w tej chwili włosy obcięte na prosto, czy muszę je wycieniować żeby przedłużenia ładnie się wtopiły?
cena na stronach internetowych i na sklepowych półkach uzależniona jest od jakości i marży sprzedawcy.
każda nowosć jest szansą na zarobienie większych pieniędzy,więc kazdy sprzedawca to wykorzystuje.

zaciekawiły mnie te zestawy na allegro po 180 zł sprzedawane jako naturalne.
zakupilam taki zestaw w celu weryfikacji (i oczywiscie do swojej sprzedaży)

na metce wdzięczyła się piękna kobieta o długich włosach,pod nią wielki napis HUMAN HAIR LIKE FIBER.
po wyjęciu włoskow z paczki i przebadaniu doszłam do wniosku,że nie jest to ludzki włos.
jest to syntetyk dobrze przetworzony,ktorego można podawać obróbce termicznej-czyli prostować i kręcić.nie wolno farbować,gdyż farba spływa z włosia.
nie wiem jak one sie noszą.może,kiedy uda mi się trafić z dopasowaniem mojego kolorka do zestawu to się skuszę.

na koniec moj wniosek.włosy nie muszą kosztować ,aż tyle.spokojnie cena takiego zestawu może wynosić 100 zł,i uwieżcie mi sprzedawca jeszcze na tym zarobi.

włosy naturalne MUSZA kształtować się cenowo z przedziału cenowego od 250 zł w zwyż.im droższe tym lepsze gatunkowo.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 09:25   #613
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Ok, dziękuje dziewczyny
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 17:44   #614
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Metoda Great Lengths- polecacie?

Drogie Wizazanki!

Planuje w lutym (wieem,jeszcze sporo czasu) przedluzyc sobie wlosy metoda Great Lengths. Czy ktoras z was miala robione wlosy wlasnie tym sposobem? Czy jest godny polecenia i wart swej ceny?

Prosze o opinie

Pozdrawiam!
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 21:40   #615
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
a co myslicie o metodzie na keratynę?
trzeba do tego tą zgrzewarkę prawda?


HEjka...Ja mam na keratyne ok 2 miesiecoze wiecej ... na poczatku bylam zadowolona nawet bardzo , dosc wygodne , przy wiazaniu w kucyk malo widoczne...ale...ale teraz mi sie pokoltunily, moje wlosy ktore byly zostawione miedzy pasemkami-zgrzewami zaczely sie platac i koltunic...wlasnie ide do fryzjera na zdjecie i obawiam sie czy nie bede musiala ich sciac...podobno na tasme nie sa zle
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 23:08   #616
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Witam wszystkich przedłużonych, przedłużających i zamierzających przedłuzyć swoje włoski
Ja jestem przedłużona i przedłużająca (Fryzjer w swoim zakładzie)

Przedłużam włosy Racoonem i jestem wielką fanką tej firmy (pozdrowienia dla państwa Gonerów ).

Tak czytam sobie to forum od jakiegoś czasu i widze , ze tzw. "partaczy" nie brakuje. Współczuję wszystkim którzy się nadziali na nieutrzciwych przedłużających. Do mnie do salonu co najmniej raz w miesiącu przychodzi Pani której ktoś odwalił coś na głowie (mam na myśli przedłużanie). Kołtuny, plątanie , zgrzewy jak fasola, uklejone gluty itp.
W głowie mi się to nie mieści!

Jak słysze że za 90 pasemek ktoś płaci 1000zł to mnie aż krew zalewa! Oczywiście zależy jakie grube są te pasma. Ale nie polecam przyczepiania całego 1 grama. Według mnie jest to za duże obciążenie dla włosów i uważam, ze im mniejsze pasemka tym włsokom lżej i bardziej naturalny wygląd. Osobieście przyczepiam w pełnym około 300 cieniutkich pasemek, dosłownie wielkości ziarenka ryżu. U mnie klient płaci za deko a nie za pasmo.
Kocham włosy słowiańskie. Najlepiej takie ścięte osobiście prosto z głowy Wiadomo przynajmniej od kogo .

Moje klientki nosza "swoje" włosy słowiańskie (przepinając co 3 miesiące) ponad rok. Czasem i dłuzej. Po zdjęciu na ma ŻADNEJ róznicy w ilości włosów pozostałych na głowie. Jest ich tyle samo po zdjeciu jak i przed założeniem!!
Azjatyckie też nie są złe (ale tylko z racoona) można je nosić śmiało 6 miesięcy!! Minimum!

Przetestowałam także włosy róznych użytkowników na allegro. Na początku wszystko fajnie. Ładnie błyczszały i mięciutkie ale to było takie nienaturalne. Zaczęłam mieć wątpliwości co do pochodzenia tych włosów i wcale nie mówię tu o tym czy to azjaty czy europejskie! Tylko czy one aby w ogóle wyrosły na ludzkiej głowie!
Moja wychowawczyni z liceum ma doktorat z chemii i pracuje w laboratorium, więc poprosiłam ją o analizę. Okazało sie, ze to nie jest włos ludzki!!! Tylko wychodowany na bazie białka keratynowego. Wyprodukowany!!!! Włosy się produkują na głowie z tego co mi wiadomo.
Kolejna sprawa w opisie aukcji napisane jest włosy 100% ludzkie, fabrycznie cieniowane!!!! Jak moga być fabrycznie cieniowane?!!! Jak w fabryce to nie na głowie. Kt o zdrowym rozsądku cieniuje fabrycznie włosy!!! To się mija z celem!! To marnotrawstwo!! Im grubsze tym mniej potrzeba do przedłużenia! ( za to cenie Racoona- dość łatwo go zidentyfikować np: po złożeniu kiti na pół mamy prawie taką samą grubośc na nasadzie co na końcówce, a to ta druga w przedłużaniu jest najważniejsza)
Kolejna rzecz która mnie zastanowiła to włosy o strukturze... Co to znaczy o strukturze?? To włosy są dzielone na struktury czy na pochodzenie???? Zadzwoniłam to Pani sprzedającej te kłaczki i mi wytłumaczyła, ze jest to włos europejski z którego została zdarta łuska i jakiś misz masz i dla tego to taka struktura. To własnie Remy ( osobiście nie polecam)
Założyłam je sobie i po pierwszym umyciu wyglądały jak z końskiego ogona albo z wiewiórki i nawet najlepsze nawilżanie i profesjonalne odżywki nie pomagały. MASAKRA!
Zdjęłam po 3 myciach! Wyrzuciłam 250 zł. Pamiętam u kogo kupowałam ale nie chce robić antyreklamy.
Wbrew tego co tu poczytałam w miare były włosy użytkownika Kese. Na pewno naturalne, ludzkie, z głowy! Sprawdziłam w laboratorium!!! Klientka jedna sobie kupiła sama i jej przyczepiałam dzieląc każde pasmo na pół ( jak wcześniej napisałam 1 gr to za dużo) wrzuciłam na wage i faktycznie ile zamówiłam tyle było (ale i tak racoona są lepsze). Ale te są na bank z głowy! Rosyjskie też całkiem całkiem i na pewno się opłacają. Bardziej niż o "strukturze słowiańskiej"!

Jak jeszcze coś sobie przypomne to napiszę.
Jak macie pytania to napiszcie postaram sie odpowiedzieć i coś poradzić.
Pozdrawiam wszystkich i rzyczę samych udanych przedłużeń


P.s To są tylko moje osobiste spostrzeżenia, oparte na moich doświadczeniach. I to nie jest żadna reklama. Chcę pomóc! Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 23:37   #617
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

troche reklama jednak traca....ale ...mamnadzijej ze przy poradach pozostaniesz na temat materialow z ktorych wykonuje sie i medod. nie dodajac ile tTy robisz i zaile oki? to na PV
no ztakim entuzjazmem o tym opowiadasz...ale tu wiele osob rowniez sie wypowiadalo profesjonalnie .nie tylko partacze lub o partaczach....
poza tym,nie jest prawda ..a wiem to na pewno, ze przy sciaganoiu wlosow , nawet gdy zakladal je najlepszy fachowiec... nie wyjdzie ani jeden wlos...ze wszuystkie tak jak byly pzred zalozenie tak pozostaja po...chocby z tego wzgledu ze wlos wypada ...i te na pewno wyjda.
no i jeszcze kilka ...mowiac delikatnie
zawsze...wyjda ...tak ze nie ma co tak zaprzeczac, bo prawda wyglada jednak inaczej...
tylko przy jednej metodzie wiecej przy innej mniej...owszem zalezy to tez od klienta i jego pielegnacji wlosow pzredluzonych ...
ale nie ma tak ze wcale niewyjdzie zaden wlosek itd
juz samo pasemko,po miesiacu ,tzn odrost na ktorym wisi przyczepione pasemko jest niezwykle obciazone...pomimo gramatury, chcoby wlasnie tym szarpnieciem podczas czesania, a im dluzsze tym trudniej sczegolnie z tylu glowy ...wiembo tez mam z tym do czynienia...
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 00:08   #618
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Moze przesadziłam, że żaden, ale ubytek jest tak niewielki przy tej metodzie, ze klientki nie widza różnicy. Codziennie wypada nam ok 100 włosów. Wiadomo włosy są w trzeh fazach: anagen, katagen i telogen i starzeją się razem z nami Ale na szczęście odrastają wchodząc przy tym w poszczególne fazy W momencie gdy mamy zgrzewy na głowie to zostaną one przytrzymane przez to ziarenko ryżu i usunięte dopiero wraz z nim. Ja też nie narzekam na ubytki a przedłużam sobie regularnie od 1,5 roku

P.s. Jak miałam napisac żeby to nie zabrzmiało jak reklama. Jak sie wypowiadam o moim zawodzie to każdy tak myśli. ale już jestem mądrzejsza i chciałam powiedzieć, ze nie szukam klientów przez forum (nie narzekam na ich brak) i troszke przekłamałam w naziwe miejscowości z jakiej pochodzę :P
Postaram sie pomóc Po to mamy forum. Jeśli coś zabrzmi jak reklama to prosze usunąć kochane Panie moderatorki Z góry przepraszam. Danych żadnych nie podaję
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:14   #619
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Postaram sie odpowiedzieć na wszytskie pytania dotyczace fryzjerstwa, a nie tylko przedłużania. Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 19:17   #620
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Ewcia a możesz polecić jakiś dobry sklep internetowy z DOBRYMI włosami?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:52   #621
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ewcia a możesz polecić jakiś dobry sklep internetowy z DOBRYMI włosami?
Jak dotąd najlepsze miał na allegro użytkownik Kese firma Kegel. Wiem, ze opinie są o tej Pani nie zadobre ale ja tu nie o zakładaniu tylko o jakości włosa, "prawdziwego włosa".
Rosyjskie sprawdziłam na kumpeli. Nosi je 4 miesiące. Raz już jej przepiełam i stwierdziłam, że nadają sie do ponownego założenia. A słowianskie moja klientka zamówiła i jak było pare gram mniej (zamiast 10 gram było 9 i troszkę) to oni na swój koszt dosłali jej jeszcze jedno słowiańskie pasemko. A dodam, że kupowała poza allegro i wcale nie groziła negatywem. To było miłe a ja byłam w szoku
Słowiańskie od nich starczą na pewno na rok. Moze i więcej. Narazie klientka nosi 5 miesiąc i jest po dwóch przepięciach.
Co do sklepów to nie wiem bo się zraziłam na początku i nie kupuję przez net. Sama ścinam Skupuję włosy lub biorę z Racoona
Mogę najwyzej na priw napisac których nei polecam, bo nie chce sie nikomu narazić.
Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:55   #622
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

no ja wlasnie zamwilam pasemka - 120 szt, oraz cala reszte rzeczy potrzebnych, mysle ze kolo srody- czwartku bede miala juz dlugie wloski niemoge sie doczekac
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:04   #623
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
no ja wlasnie zamwilam pasemka - 120 szt, oraz cala reszte rzeczy potrzebnych, mysle ze kolo srody- czwartku bede miala juz dlugie wloski niemoge sie doczekac
Ale gdzie zamówiłaś??
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:05   #624
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Ale gdzie zamówiłaś??

w internecie dobrenaturalne wloski, moje znajome je nosza i ladnie sie woski prezentuja
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:06   #625
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

No ale od kogo ?
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:07   #626
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
No ale od kogo ?
a co to spowiedź??
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:08   #627
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Nie no coś Ty. Dziewczyny pytają o polecenie dobrych włosków i chciałam żebyś się podzieliła swoim źródłem Może też skorzystaja
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:17   #628
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
a co to spowiedź??
sama się pytałaś o porady,a nie dajesz nic w zamian.
szkoda.
warto sobie zanotować,żeby nie pomagac tobie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:19   #629
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez evcia84 Pokaż wiadomość
Nie no coś Ty. Dziewczyny pytają o polecenie dobrych włosków i chciałam żebyś się podzieliła swoim źródłem Może też skorzystaja

polece jesli u mnie sie sprawdza doskonale w inym wypadku nie bede:
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:29   #630
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Ja noszę jakieś 3 tygodnie włosy rosyjskie właśnie od użytkownika kese i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Pasemka są grube (przez to, że trochę pocieniowane wydawało mi się początkowo, że cienkie) i jak do tej pory nic się z nimi nie dzieje, a prostuje je codziennie. Generalnie jestem zadowolona.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.