"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-17, 06:50   #3931
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ex żonka pisze "małrzeństwo" wiec jak dla mnie jest mało wiarygodna, nie wierzę ludziom z taką ortografią
ekszona różne rzeczy pisze. Były sugestie, że w nocy pisze pod wpływem %, a rano usuwa.
Dla mnie każdą swoją wypowiedzią pogrąża się.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 09:35   #3932
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
ekszona różne rzeczy pisze. Były sugestie, że w nocy pisze pod wpływem %, a rano usuwa.
Dla mnie każdą swoją wypowiedzią pogrąża się.
Kiedyś pisała ze on dziećmi sie nie interesuje nie odwiedza etc. On w wywiadzie jakimś mówił że była żona nie respektuje postanowień sadu, ze w święta był po córki to udawała ze nie ma nikogo w domu i mu nie otworzyła. Ktoś dał ten link do wywiadu na grupe, i ona na to że po co te córki miały jechac do niego, jak on i tak by poszedł do krów one by sie nudziły....
Szkoda tych dzieci bo z tego co zrozumiałam to są już w wieku szkolnym , więc sporo rozumieją, czytają ich koledzy równiez.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 10:11   #3933
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Kiedyś pisała ze on dziećmi sie nie interesuje nie odwiedza etc. On w wywiadzie jakimś mówił że była żona nie respektuje postanowień sadu, ze w święta był po córki to udawała ze nie ma nikogo w domu i mu nie otworzyła. Ktoś dał ten link do wywiadu na grupe, i ona na to że po co te córki miały jechac do niego, jak on i tak by poszedł do krów one by sie nudziły....
Szkoda tych dzieci bo z tego co zrozumiałam to są już w wieku szkolnym , więc sporo rozumieją, czytają ich koledzy równiez.
Tak, dzieci szkoda. Dzieci mają teraz fb, wiedzą co matka wypisuje.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 19:14   #3934
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Coś Manowska mało mimiczna w tych odcinkach, czekam na większą ekspresję i jej słynne współczujące miny
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 20:50   #3935
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 21:14   #3936
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O to to. Piękne widoki, przyjemne niespodzianki. Wcale nie dużym kosztem, a wygląda to bardzo miło i romantycznie (o ile lubi się takie rzeczy).

Wszystko dzisiaj w odcinku pięknie ładnie, a komu wyjdzie? Sama nie wiem. Sezon niby nudnawy, ale dzięki końcówce szykuje się emocjonujący finał z tydzień.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 21:25   #3937
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wyjdzie herr flickowi z chomikiem

( sorry, nie oparłam się
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-20, 21:33   #3938
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ojej, umęczyłam się oglądając ten odcinek, strasznie się ciągnął. Może i dobra jest ewentualna decyzja o braku kontynuacji "Rolnika", skoro wszystkie ważniejsze rozmowy i wydarzenia uczestnicy przenoszą przezornie na "po wyjeździe kamer". Żeby to jeszcze miało sens, kamery musiałyby być 24 h na dobę w prawie każdym miejscu i z zakazem używania komórek, a to już byłoby trochę niesmaczne

Oj, z Michałem bym nie wytrzymała, te jego teksty takie cringe i ton głosu sztuczny. Ale skoro są szczęśliwi, to najważniejsze i życzę im wszystkiego dobrego.

Dahmer sztywny jak zawsze. Chyba nic z tego nie będzie. Ciekawe, że zawsze dziwnym trafem znajdują się w każdej prawie edycji tajemnicze listy, na które wcześniej nie zwrócili uwagi.

Tomasz TikToker nawet sam nie zadzwonił do Kasi, to ona musiała wykonać pierwszy krok. Szkoda jej dla niego, taka nagroda pocieszenia. Ciekawe, czy im wyjdzie.

U Tomasza Rosolnika całkiem sympatycznie, oby im wyszło. Ta jego szalona była żona na fejsie przypomina mi trochę panią Smaszcz xD

Edytowane przez _Sliwka_6
Czas edycji: 2022-11-20 o 21:39
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 21:43   #3939
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89416140]Wyjdzie herr flickowi z chomikiem

( sorry, nie oparłam się [/QUOTE]

I chyba tylko hodowla chomików go czeka jak tak będzie gadał przy kobietach. On trochę za bardzo skupia się na sobie i swoich potrzebach. I dziewczyna to chyba szybko wyczuła w rozmowie. W sensie wnoszę po jej minie.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ojej, umęczyłam się oglądając ten odcinek, strasznie się ciągnął. Może i dobra jest ewentualna decyzja o braku kontynuacji "Rolnika", skoro wszystkie ważniejsze rozmowy i wydarzenia uczestnicy przenoszą przezornie na "po wyjeździe kamer". Żeby to jeszcze miało sens, kamery musiałyby być 24 h na dobę w prawie każdym miejscu i z zakazem używania komórek, a to już byłoby trochę niesmaczne

Oj, z Michałem bym nie wytrzymała, te jego teksty takie cringe i ton głosu sztuczny. Ale skoro są szczęśliwi, to najważniejsze i życzę im wszystkiego dobrego.

Dahmer sztywny jak zawsze. Chyba nic z tego nie będzie. Ciekawe, że zawsze dziwnym trafem znają się w każdej prawie edycji tajemnicze listy, na które wcześniej nie zwrócili uwagi.

Tomasz TikToker nawet sam nie zadzwonił do Kasi, to ona musiała wykonać pierwszy krok. Szkoda jej dla niego, taka nagroda pocieszenia. Ciekawe, czy im wyjdzie.

U Tomasza Rosolnika całkiem sympatycznie, oby im wyszło. Ta jego szalona była żona na fejsie przypomina mi trochę panią Smaszcz xD
Teksty młodego Michała są jak z poradnika początkującego podrywacza. Ale blondi wydaje mi się być konkretna i w razie czego chyba go naprostuje jeżeli chłopak przedobrzy. Na razie udaje, że kupuje go w całości.

Tomasz niech się cieszy, że tak ładna i miła dziewczyna chce mu dać drugą szansę. Od początku jestem zachwycona jej urodą. Jak księżniczka Disney'a. Wiem, że mówią o niej, że to młoda Liv Taylor, ale dla mnie to od początku młoda Jaime Murray.

Dahmer i chomiki - w sumie to ma sens.

Tomasz 40+ nawet nieco zyskał w moich oczach. W sensie niczego nie odwalił. Oby im wyszło. Chociaż Ślązaczka chyba nieco niedowierza jego uczuciom lub boi się ucieszyć i wyluzować. Widać, że kobieta po przejściach. Życzę im żeby mieli te wspólne Święta Bożego Narodzenia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 22:38   #3940
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89416140]Wyjdzie herr flickowi z chomikiem

( sorry, nie oparłam się [/QUOTE]My z mężem umarliśmy, jak usłyszeliśmy tego chomika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Ten młody Michał to rzuca tak irutujące teksty, że oglądać tego nie idzie.. Gdzie on się taki uchował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 23:29   #3941
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
(...)
Ten młody Michał to rzuca tak irutujące teksty, że oglądać tego nie idzie.. Gdzie on się taki uchował?
Dla niego tak najwidoczniej wyglądają zaloty i miłość. Słodko-pierdząco i z tomikiem "Poezja z nutką disco-polo" w ręku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 07:34   #3942
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Michał i Ada
Młode słodziaki, widać że zakochane. Ada przenosi się na studia zaoczne i się przeprowadza, czyli wchodzi w to na 100%. Trzymam za nich kciuki.

Klaudia i Valentyn
Iskrzy, ale ona by chciała wspólne mieszkanie dopiero po ślubie, a on wcześniej. Ciekawe co na to jej ojciec.
Internet wie, że Valentyn zakończył budowę we Wrocławiu. Pytanie czy kolejną znalazł w Białymstoku.

Tomasz R. i Justyna
Pasują do siebie, ale do Justyny chyba dopiero teraz dotarło, że musi zmienić całe swoje dotychczasowe życie, porzucić miejsce w którym życie ponad 30 lat i przeprowadzić się w nieznane. Ciekawe czy zaryzykuje.

Tomasz i Kasia
Co tam się odwaliło...
Kasia sama zadzwoniła?
Po Tomku widać, że nie ma wobec Kasi takich iskierek jak wobec Zuzy. Oby Kasia go rzuciła.

Najbardziej tajemniczy uczestnik i Agnieszka
Zauważyłyście, że wyciągnął wnioski i nic na tym spotkaniu nie mówił o dotyku?
Agnieszka wyważona. Rozmowa szła ok aż pojawił sie temat chomika. Wtedy chyba do Agnieszki dotarło, że ma do czynienia z mentalnym dzieciakiem. Mam nadzieje że w kolejnym odcinku dowiemy się że znajomość nie przetrwała.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 08:05   #3943
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
My z mężem umarliśmy, jak usłyszeliśmy tego chomika
ja to przy jego 'randce' najpierw się zniesmaczyłam, że "o! kolejna ankieta na żonę odpalona", przy chomiku się trochę zdziwiłam najpierw, ze przebłysk poczucia humoru się objawił u niego, ale potem zwątpiłam. no i na koniec tak mi się smutno zrobiło, że on nie potrafi nic miłego powiedzieć tej dziewczynie- tak do niej/o niej, jak sie zapytała, czy mu się podobało. to tak bezosobowo ocenił ze było dobrze czy tam sympatycznie. nie no- ja to bym wolała, jakby mi facet chociaż jakiś mini komplement powiedział.

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Tomasz TikToker nawet sam nie zadzwonił do Kasi, to ona musiała wykonać pierwszy krok. Szkoda jej dla niego, taka nagroda pocieszenia. Ciekawe, czy im wyjdzie.
ja zrozumiałam, że Tomasz najpierw napisał do Kasi krótko, ze mu z Zuzią nie wyszło, a ona w odpowiedzi zadzwoniła. Ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Klaudia i Valentyn
Iskrzy, ale ona by chciała wspólne mieszkanie dopiero po ślubie, a on wcześniej. Ciekawe co na to jej ojciec.
Internet wie, że Valentyn zakończył budowę we Wrocławiu. Pytanie czy kolejną znalazł w Białymstoku.

Tomasz R. i Justyna
Pasują do siebie, ale do Justyny chyba dopiero teraz dotarło, że musi zmienić całe swoje dotychczasowe życie, porzucić miejsce w którym życie ponad 30 lat i przeprowadzić się w nieznane. Ciekawe czy zaryzykuje.

Tomasz i Kasia
Co tam się odwaliło...
Kasia sama zadzwoniła?
Po Tomku widać, że nie ma wobec Kasi takich iskierek jak wobec Zuzy. Oby Kasia go rzuciła.
o popatrz, ja nie zajarzyłam, że ta rezerwa mieszkaniowa u Klaudii to może wynikać z różnicy kulturowej/wychowania. musze sobie doobejrzec te odcinki z pierwszych dni na gospodarstwie, bo przysypiałam, tam sie pojawiał ojciec Klaudii? z jakimiś komentarzami?
Valentyn - miejski i 'światowy' może nie jarzyć skąd ten dystans, ale faktycznie nie dziwię mu się, że bez sensu dla niego szukać gdzieś daleeeko mieszkania do samotnego tam siedzenia. zwłaszcza że Klaudia ma podobno swoje mieszkanie (tak piszą internety)..
m tam Tomasz i Kasia nie wyglądaja wielce podejrzanie.


za to Justyna taka niepewne jakaś tego, czy ten jej Tomasz ją chcę...? chyba ze ja trema przed kamerami tak zeżarła
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 08:13   #3944
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mi jest bardzo żal Mateusza. Nie ma chłop za grosz rozwiniętych zdolności emocjonalno społecznych, i na każdym kroku jest z tego powodu wyśmiewany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 10:19   #3945
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla niego tak najwidoczniej wyglądają zaloty i miłość. Słodko-pierdząco i z tomikiem "Poezja z nutką disco-polo" w ręku.
Jakby przeczytał jakiś słaby poradnik o byciu romantycznym. Gdzie mu do żeniaczki. Szczeniak jeszcze, dziecinne to takie.

Fajna dziewczyna zgłosiła się do Herr Flicka. Ale chyba była skonsternowana jego wypowiedziami. Wyraźnie powiedziała, że nie zrezygnuje ze swojej pracy by pracować na gospodarce, gdzie byłaby parobkiem i nic z tego nie miała.

Tomasz TikToker dla mnie jest zbyt niepewny i na miejscu Kasi bym mu nie ufała. Ale skoro się zakochała to tego chyba nie widzi. Jeszcze przed odcinkiem myślałam, że Tomek się o nią starał. A teraz wygląda to tak, że zaprosił dwie pozostałe kandydatki do siebie żeby sprawdzić, czy z którąś mu nie wyjdzie.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 10:51   #3946
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tomasz tiktoker dla mnie sztuczny na maksa i totalnie nieszczery. Mam wrażenie że chce jedynie dobrze się w TV pokazać. Raczej nic nie wyjdzie z Kasią tzn ona chce, ale on znajdzie jakiś sposób żeby wyjść z tego z twarzą. Nawet jeśli jeszcze na finale będą jako para to i tak nic z tego nie będzie

To samo czuje odnośnie młodego Michała myślę że to zauroczenie minie szybciej niż się zaczęło i ba nawet na finale mogą nie być już para.

Justyna od starszego Tomka ma wątpliwości, i dobrze. Ona zmienia nie tylko swoje życie ale i syna. Więc to wiadomo że nie może być podjęta decyzja w 5 minut jak u Ady przykładowo.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 13:44   #3947
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mi jest bardzo żal Mateusza. Nie ma chłop za grosz rozwiniętych zdolności emocjonalno społecznych, i na każdym kroku jest z tego powodu wyśmiewany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie jest żal dziewczyn.
W wizytówce nie było widać problemów emocjonalno-społecznych Mateusza. Jeśli rodzina i/lub produkcja je widzieli, to mogli mu odradzić udział w programie.

Poza tym nawet jeśli człowiek ma takie problemy, to przez 25lat życia uczy się jak reagować w sytuacjach z ludźmi, nawet jeśli tego nie czuje.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 14:23   #3948
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Mnie jest żal dziewczyn.
W wizytówce nie było widać problemów emocjonalno-społecznych Mateusza. Jeśli rodzina i/lub produkcja je widzieli, to mogli mu odradzić udział w programie.

Poza tym nawet jeśli człowiek ma takie problemy, to przez 25lat życia uczy się jak reagować w sytuacjach z ludźmi, nawet jeśli tego nie czuje.
No niestety, on powinien być w terapii z psychologiem, a ciężko powiedzieć czy jest. I nie sadze, że zawsze się uczy. Z tego co wiem, to takie osoby mają tak, że nie uczą się na błędach. Niestety. Przynajmniej znane mi przypadki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 17:18   #3949
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

To była całkiem niezła seria, bo chyba nigdy nie było tak dużej ilości skojarzonych, szczęśliwych związków, które na dodatek dobrze rokują na przyszłość. Może dlatego, że tej statystyki nie popsuł jakiś zmierzły stary dziad, który sam nie wie czego chce i nie wiadomo po co zgłosił się do programu.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 20:45   #3950
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja czuję, że ta Justyna od Tomasza ma chęć się z tego wycofać. Myślę, że się nie przeprowadzi. Klaudii pomysł z zamieszkaniem oddzielnie bardzo słaby. Valentyn ma wszystko dla niej rzucić, ale mieszkanie niech sobie wynajmie chociaż ona ma duży dom...
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 21:39   #3951
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja czuję, że ta Justyna od Tomasza ma chęć się z tego wycofać. Myślę, że się nie przeprowadzi. Klaudii pomysł z zamieszkaniem oddzielnie bardzo słaby. Valentyn ma wszystko dla niej rzucić, ale mieszkanie niech sobie wynajmie chociaż ona ma duży dom...
Justyna się pewnie boi, że jeżeli im nie wyjdzie, to zostanie na lodzie. Może mocno niepewna trwałości uczuć faceta.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 06:52   #3952
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Oglądam kawałkami w tym roku i co jak co,ale było mi szkoda tego Valentyna jak Klaudia powiedziała,że może zamieszkać gdzieś obok niej. Widać,że facet chciałby zamieszkać razem,a nie takie coś.

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 07:00   #3953
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Oglądam kawałkami w tym roku i co jak co,ale było mi szkoda tego Valentyna jak Klaudia powiedziała,że może zamieszkać gdzieś obok niej. Widać,że facet chciałby zamieszkać razem,a nie takie coś.
Ale ona może się na to nie zgadzać. Wiadomo, byłoby milej, gdyby zaproponowała mu pokój w swoim domu, bo przecież przebywanie po wspólnym dachem nie oznacza mieszkania ze sobą per se. Ale jej rodzice mogą mieć tradycyjne podejście, a dom tak naprawdę nadal być ich itp. Myślę, że kwestia obgadania pewnych spraw. Może chciała, aby poznali się jeszcze lepiej bez presji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 16:22   #3954
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Telemagazyn sugeruje, że Valentyn okłamywał Klaudię i to może być koniec ich relacji.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 16:45   #3955
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez abigail888 Pokaż wiadomość
Telemagazyn sugeruje, że Valentyn okłamywał Klaudię i to może być koniec ich relacji.

Ciekawe z czym jeśli to prawda. Chociaż faktycznie wydaje się podejrzane, że taki facet nawet nigdy nie mieszkał z dziewczyną.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 17:47   #3956
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez abigail888 Pokaż wiadomość
Telemagazyn sugeruje, że Valentyn okłamywał Klaudię i to może być koniec ich relacji.
Pewnie ma dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 20:07   #3957
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 19:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 00:45   #3958
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 958
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie. Czy się to komu podoba, czy nie, to nie program o "Rolnika szuka konkubinatu", ale jak piszesz - tam idą ludzie o dosyć konkretnej wizji sformalizowanego związku. Klaudia się mogła spłoszyć, że Valentyn chce sobie jakieś próby urządzać. Plus, że może dużo gada, a nie ma na tyle samozaparcia, żeby na ten miesiąc, czy dwa sobie coś blisko niej wynająć i po prostu być.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-11-23 o 06:25
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 06:19   #3959
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Czemu Tiktoker?

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 07:19   #3960
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Czemu Tiktoker?

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Bo jest tiktokerem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.