Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-12-06, 08:55   #631
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Mam pytanie odnośnie instagrama. Od paru dni mam w zakładce "czat" po kilkanascie osób z Ukrainy/Rosjia wogile z tymi osobami nigdy nie pisałam, nie obserwuje itp. Wiecie o co może chodzić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 09:11   #632
chitrv
Raczkowanie
 
Avatar chitrv
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

ile zarabiają tancerze towarzyscy, którzy tańczą sportowo?
chitrv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 09:23   #633
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Czyli tak jak bym czytala o sobie, w gotowaniu najlepsza nie jestem, wszystkie „na oko” to dla mnie problem bo ciężko mi wyczuć, a i zup poza kremami tez nie za bardzo umiem robić.
Może orientujecie się jeszcze czy te wersje 5 i 6 różnią się jakoś bardzo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zmienił moje życie, choć byłam sceptyczna bardzo a jego zwolenników widziałam jako sekciarzy. Cudowne urządzenie.

Bierz 6, bo jest od razu połączona do internetu. 5 ma jakieś starodawne karty na które się zgrywa przepisy i generalnie jest o wiele bardziej upierdliwa, a o łatwość użytkowania i prostotę chodzi w tym urządzeniu.

Sam sprzęt to magia, przeglądasz przepisy w aplikacji, partner czy inny domownik też, dodajesz do własnych grup, do kalendarza na dany tydzień. Widzisz składniki do każdego przepisu, dodane przepisy tworzą listę składników, odhaczasz to co masz, a reszta staje się listą na zakupy - tu gdzie mieszkam mogę też od razu złożyć zamówienie w internetowym supermarkecie. Jedno kliknięcie w aplikacji i przepis wyświetla się od razu na ekranie maszyny gdy zaczynasz gotować. Gotowanie jest tak ograniczone przepisem jak chcesz, lub tak dowolne w kreatywną kuchnie jak chcesz, gdy z czasem poczujesz się pewniej z tym jak działa sprzęt. Możesz podążać za przepisem 1:1, instrukcje pojawiają się na ekranie, każdy krok to kliknięcie 'next', urządzenie waży wsypywane składniki gdy prosi o 80g mąki, mieli ile trzeba, podgrzewa ile trzeba, zatrzymuje ostrza gdy trzeba dorzucić kolejny składnik i znów kliknąć 'next', aż potrawa jest gotowa. Można wyłączyć umysł kompletnie i podążać za instrukcjami na ekranie i wylądować ze znakomitą szamką pół godziny później, jak zachwyci, to dodać do biblioteki, jak mniej, to następnym razem spróbować inny przepis, a jest ich ileśtam dziesiątek tysięcy z całego świata, także Polska klasyczna kuchnia. Każdy przepis można kopiować do swojej kolekcji i dowolnie modyfikować - więc po jakimś czasie ma się cały wachlarz dań skonfigurowanych doskonale pod siebie, i już nawet nie trzeba się zastanawia co zastąpić czymś, bo na ekranie jest tak jak chcemy. I wszystko po prostu działa i jest bardzo wysokiej jakości.

Tnie, szatkuje, przysmaża, gotuje, mieli, blenduje, robi jogurty, koktajle, drinki, ugniata ciasta, obiera ziemniaki, gotuje jajka, ryż, zupy, podtrzymuje ciepło, wodę o dokładnej temperaturze, jest wolnowarem, wagą, gotuje na parze - za jednym razem, piętrowo, można zrobić ryż czy ziemniaki, a gorąca para ugotuje położone wyżej mięso czy inne białko, i wyżej jeszcze warzywa - pół godziny i gotowe; zagra melodyjkę gdy koniec gotowania i można jeść, a potem wszystko do zmywarki.

Literalnie jednego czego nie zastąpi to dobrej patelni żeby usmażyć te naleśniki i piekarnika, żeby upiec te pizzę.

Dla mnie to przełom na miarę pralki czy smartfona. Gdyby mnie ktoś kiedyś zepchnął z trasy pędzącego na mnie Audi, to podarowałabym mu TM6.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Many of us spend half our time wishing for things we could have
if we didn’t spend half our time wishing.

CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 10:30   #634
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was thermo mixa? (Oddzielnie bo czaszkuje) Zastanawiam się nad zakupem jednak nie wiem czy warto czy jest to zbędny wydatek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moja Mama ma od ok. 2 miesięcy Lidlomixa i jest zadowolona z jego użytkowania


od poniedziałku będzie o 300zl tańszy jeśli będziesz zainteresowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 11:34   #635
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 12:09   #636
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez CandyShopGirl Pokaż wiadomość
Zmienił moje życie, choć byłam sceptyczna bardzo a jego zwolenników widziałam jako sekciarzy. Cudowne urządzenie.

Bierz 6, bo jest od razu połączona do internetu. 5 ma jakieś starodawne karty na które się zgrywa przepisy i generalnie jest o wiele bardziej upierdliwa, a o łatwość użytkowania i prostotę chodzi w tym urządzeniu.

Sam sprzęt to magia, przeglądasz przepisy w aplikacji, partner czy inny domownik też, dodajesz do własnych grup, do kalendarza na dany tydzień. Widzisz składniki do każdego przepisu, dodane przepisy tworzą listę składników, odhaczasz to co masz, a reszta staje się listą na zakupy - tu gdzie mieszkam mogę też od razu złożyć zamówienie w internetowym supermarkecie. Jedno kliknięcie w aplikacji i przepis wyświetla się od razu na ekranie maszyny gdy zaczynasz gotować. Gotowanie jest tak ograniczone przepisem jak chcesz, lub tak dowolne w kreatywną kuchnie jak chcesz, gdy z czasem poczujesz się pewniej z tym jak działa sprzęt. Możesz podążać za przepisem 1:1, instrukcje pojawiają się na ekranie, każdy krok to kliknięcie 'next', urządzenie waży wsypywane składniki gdy prosi o 80g mąki, mieli ile trzeba, podgrzewa ile trzeba, zatrzymuje ostrza gdy trzeba dorzucić kolejny składnik i znów kliknąć 'next', aż potrawa jest gotowa. Można wyłączyć umysł kompletnie i podążać za instrukcjami na ekranie i wylądować ze znakomitą szamką pół godziny później, jak zachwyci, to dodać do biblioteki, jak mniej, to następnym razem spróbować inny przepis, a jest ich ileśtam dziesiątek tysięcy z całego świata, także Polska klasyczna kuchnia. Każdy przepis można kopiować do swojej kolekcji i dowolnie modyfikować - więc po jakimś czasie ma się cały wachlarz dań skonfigurowanych doskonale pod siebie, i już nawet nie trzeba się zastanawia co zastąpić czymś, bo na ekranie jest tak jak chcemy. I wszystko po prostu działa i jest bardzo wysokiej jakości.

Tnie, szatkuje, przysmaża, gotuje, mieli, blenduje, robi jogurty, koktajle, drinki, ugniata ciasta, obiera ziemniaki, gotuje jajka, ryż, zupy, podtrzymuje ciepło, wodę o dokładnej temperaturze, jest wolnowarem, wagą, gotuje na parze - za jednym razem, piętrowo, można zrobić ryż czy ziemniaki, a gorąca para ugotuje położone wyżej mięso czy inne białko, i wyżej jeszcze warzywa - pół godziny i gotowe; zagra melodyjkę gdy koniec gotowania i można jeść, a potem wszystko do zmywarki.

Literalnie jednego czego nie zastąpi to dobrej patelni żeby usmażyć te naleśniki i piekarnika, żeby upiec te pizzę.

Dla mnie to przełom na miarę pralki czy smartfona. Gdyby mnie ktoś kiedyś zepchnął z trasy pędzącego na mnie Audi, to podarowałabym mu TM6.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Przekonalas mnie
Maz ma Audi a ja moge cie zepchnac gdzie mam sie umowic na odbior nagrody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 12:18   #637
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
I pytanie numer dwa, odnośnie kremów. Kupiłam krem z ceramidami, fajnie łagodzi ale jest zbyt mało treściwy. Jak chciałabym go stosować razem z innym kremem to w jakiej kolejności? Dobrze myślę że ceramidy na wierzch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 12:29   #638
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
Żadnych mechanicznych, tylko kwasy. Na przemian kw. salicylowy 2% i glikolowy 5% w przerwach od retinolu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 12:31   #639
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
I pytanie numer dwa, odnośnie kremów. Kupiłam krem z ceramidami, fajnie łagodzi ale jest zbyt mało treściwy. Jak chciałabym go stosować razem z innym kremem to w jakiej kolejności? Dobrze myślę że ceramidy na wierzch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od siebe polecam ten dermadic
Najbardziej tresciwy krem na koniec, na grupie tretoinowej jest polecana wazelina jako warstwa zamkajaca
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 12:46   #640
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Żadnych mechanicznych, tylko kwasy. Na przemian kw. salicylowy 2% i glikolowy 5% w przerwach od retinolu.
Mam peeling kwasowy, ale jest na nim informacja żeby nie stosować go w czasie kuracji retinolem i trochę się obawiam że jeszcze jest na taki peeling za wcześnie. Stosowałaś te peelingi od początku, czy wprowadzałaś dopiero po jakimś czasie? [1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89431310]od siebe polecam ten dermadic
Najbardziej tresciwy krem na koniec, na grupie tretoinowej jest polecana wazelina jako warstwa zamkajaca [/QUOTE]Dziękuję, chętnie wypróbuję. Zaczęłam się mocno łuszczyć i muszę się tych drobnych skórek pozbyć bo źle to wygląda.
Aż wazeliny chyba nie potrzebuję, ale będę kończyć w takim razie tym bardziej treściwym kremem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 14:05   #641
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
I pytanie numer dwa, odnośnie kremów. Kupiłam krem z ceramidami, fajnie łagodzi ale jest zbyt mało treściwy. Jak chciałabym go stosować razem z innym kremem to w jakiej kolejności? Dobrze myślę że ceramidy na wierzch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiej marki masz ten krem z ceramidami?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 14:23   #642
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
I pytanie numer dwa, odnośnie kremów. Kupiłam krem z ceramidami, fajnie łagodzi ale jest zbyt mało treściwy. Jak chciałabym go stosować razem z innym kremem to w jakiej kolejności? Dobrze myślę że ceramidy na wierzch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kwasy AHA z Revox a potem nakładam kilka warstw pielęgnacji- tonik/hydrolat, tonik bardziej treściwy (np laneige), potem serum wodne/żelowe, serum emulsyjne, serum bardziej treściwe, olej, krem. Po każdym serum spryskuję twarz hydrolatem i nakładam kolejny kosmetyk na mokrą twarz.
Uważam tylko żeby któreś setum nie miało kwasu askorbinowego bo nie lubi się on np z peptydami które z kolei lubię nakładać w takiej warstwowej pielęgnacji.

Dla mojej cery nie jest to za dużo, robię tak 1-2 x w tygodniu niezależnie czy używam retinolu czy nie, zimą mi się to super sprawdza.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 14:26   #643
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was thermo mixa? (Oddzielnie bo czaszkuje) Zastanawiam się nad zakupem jednak nie wiem czy warto czy jest to zbędny wydatek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam , nie używam codziennie ale używam często, dania z przepisów są smaczne. Kupiłam go głównie z tego powodu, że nie mam miejsca na robota i tysiąc rzeczy do niego - wcześniej miałam Bosch Mum i nie miałam gdzie trzymać tych wszystkich oddzielnych części, z TM mam tylko koszyczek i varome. I robię w nim wszystko, począwszy od ciasta na pierogi a kończywszy na torcie.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Tort Śmietanowy z Biedronki
Zakładam, że w każdej jest taki sam.
Jadł ktoś i wie, czy on jest z prawdziwą bitą śmietaną, czy to tylko nazwa?
I w ogóle czy zjadliwy?
Jest dobry, bardzo słodki. Wczoraj jadłam ten czekoladowy (węgierski?) i też jest dobry, nasączony alkoholem.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 15:01   #644
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mam peeling kwasowy, ale jest na nim informacja żeby nie stosować go w czasie kuracji retinolem i trochę się obawiam że jeszcze jest na taki peeling za wcześnie. Stosowałaś te peelingi od początku, czy wprowadzałaś dopiero po jakimś czasie?
Ogólnie zaleca się wprowadzać wszystko stopniowo, żeby zaobserwować jak skóra reaguje. Poza tym ja kwasy stosuje w formie toników, na które i tak nakładam potem jakiś mocno nawilżający krem z ceramidami, więc na mojej mieszanej skórze żadnych podrażnień dotychczas nie zauważyłam. Z tym, że jeśli mocno się łuszczysz to jak dla mnie żadne peelingi nie są wskazane, bo twoja bariera hydrolipidowa jest już prawdopodobnie naruszona. Raczej dałabym trochę na wstrzymanie z retinolem (mniejsze dawki albo stężenie, więcej dni przerwy), podstawiłabym na mocne nawilżenie i nie przyspieszała złuszczania naskórka jakoś specjalnie, żeby dać się skórze zregenerować w swoim tempie.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 15:07   #645
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Jakiej marki masz ten krem z ceramidami?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Kupiłam krem z Nacomi, o ile dobrze pamiętam to chyba nazywa się Second Skin. Fajny, szybko się wchłania, ale po retinolu czasem jest, a delikatny.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kwasy AHA z Revox a potem nakładam kilka warstw pielęgnacji- tonik/hydrolat, tonik bardziej treściwy (np laneige), potem serum wodne/żelowe, serum emulsyjne, serum bardziej treściwe, olej, krem. Po każdym serum spryskuję twarz hydrolatem i nakładam kolejny kosmetyk na mokrą twarz.
Uważam tylko żeby któreś setum nie miało kwasu askorbinowego bo nie lubi się on np z peptydami które z kolei lubię nakładać w takiej warstwowej pielęgnacji.

Dla mojej cery nie jest to za dużo, robię tak 1-2 x w tygodniu niezależnie czy używam retinolu czy nie, zimą mi się to super sprawdza.
Dla mnie póki co to chyba zbyt zaawansowana opcja ale powoli staram się dojść do tego czego moja skóra potrzebuje i w jakiej ilości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 15:55   #646
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mam peeling kwasowy, ale jest na nim informacja żeby nie stosować go w czasie kuracji retinolem i trochę się obawiam że jeszcze jest na taki peeling za wcześnie. Stosowałaś te peelingi od początku, czy wprowadzałaś dopiero po jakimś czasie? Dziękuję, chętnie wypróbuję. Zaczęłam się mocno łuszczyć i muszę się tych drobnych skórek pozbyć bo źle to wygląda.
Aż wazeliny chyba nie potrzebuję, ale będę kończyć w takim razie tym bardziej treściwym kremem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jesli masz suche, łuszczące sie skórki to tym bardziej sprobuj wazeline sama bylam baaardo sceptycznie nastawiona mozna odczuc wyrazna roznice po 1-2 uzyciach
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 17:18   #647
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jakich peelingów używacie podczas stosowania retinolu? Do tej pory najlepiej działał u mnie gommage ale czytałam że lepiej go nie stosować przy retinolu.
I pytanie numer dwa, odnośnie kremów. Kupiłam krem z ceramidami, fajnie łagodzi ale jest zbyt mało treściwy. Jak chciałabym go stosować razem z innym kremem to w jakiej kolejności? Dobrze myślę że ceramidy na wierzch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tolpa 3 enzymy, ale pilnuje, żeby nie używać w dzień "zbyt blisko" dnia z retinalem

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 17:21   #648
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jaki krem na dzień poleciłybyście na obecną pogodę? Nie może być tłusty

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 18:04   #649
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89431481]jesli masz suche, łuszczące sie skórki to tym bardziej sprobuj wazeline sama bylam baaardo sceptycznie nastawiona mozna odczuc wyrazna roznice po 1-2 uzyciach[/QUOTE]W takim razie zaryzykuję, nie znoszę uczucia smalcu na twarzy ale jak ma pomóc to jakoś się przemogę
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Tolpa 3 enzymy, ale pilnuje, żeby nie używać w dzień "zbyt blisko" dnia z retinalem

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Nakładam retinol 2 razy w tygodniu, dlatego trudno mi znaleźć dzień na tyle daleko żeby użyć kwasów czy mocniejszych peelingów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-06, 18:15   #650
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

A potrzebujesz w ogóle tego peelingu?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 19:15   #651
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Jaki krem na dzień poleciłybyście na obecną pogodę? Nie może być tłusty

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Ja lubię korres Wild rose na dzień

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 19:59   #652
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja lubię korres Wild rose na dzień

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś z niższej półki cenowej

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:02   #653
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A potrzebujesz w ogóle tego peelingu?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jakiegoś na pewno potrzebuję, wyraźnie widzę że ma się co złuszczać a po retinolu aż tyle nie schodzi. Możliwe że nie potrzebuję peelingu kwasowego, choć na zmianę z peelingiem gommage zawsze dawał mi najlepszy efekt. Tyle że zachciało mi się retinolu i kurczę nie wiem jak to pogodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:09   #654
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Przy okazji zapytam o retinol.

Jadę na wakacje pod koniec stycznia i w połowie marca. Słońce będzie non stop.
Jest sens terez zaczynać z retinolem i po prostu uwazac z filtrem, czy się wstrzymać?
Tylko w sumie jak wrócę to już będzie powoli wiosna, więc też nie wiem czy to dobry moment.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:24   #655
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Dobra szczotka do rozczesywania długich i cienkich włosów? Finger Brush mnie nie interesuje.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:27   #656
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dobra szczotka do rozczesywania długich i cienkich włosów? Finger Brush mnie nie interesuje.
Podbijam, codziennie rano dramat i włosy na wannie są jakieś nowe OG do cienkich niby, ale nie kupiłam jeszcze. Może istnieje coś lepszego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:30   #657
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A potrzebujesz w ogóle tego peelingu?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja tez używam peelingu enzymatycznego, a stosuję tretynoinę, skóra jest ladnie "wygladzona". Po peelingu robię 3 dni przerwy i jest ok, peeling trzymam trochę krócej niż "normalnie"

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89431694]Przy okazji zapytam o retinol.

Jadę na wakacje pod koniec stycznia i w połowie marca. Słońce będzie non stop.
Jest sens terez zaczynać z retinolem i po prostu uwazac z filtrem, czy się wstrzymać?
Tylko w sumie jak wrócę to już będzie powoli wiosna, więc też nie wiem czy to dobry moment.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Rób jak Tobie pasuje
Wiele kobiet mieszka w bardziej tropikalnym klimacie, gdzie nie ma 4 por roku, wiec nie ma wyboru.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:32   #658
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89431694]Przy okazji zapytam o retinol.

Jadę na wakacje pod koniec stycznia i w połowie marca. Słońce będzie non stop.
Jest sens terez zaczynać z retinolem i po prostu uwazac z filtrem, czy się wstrzymać?
Tylko w sumie jak wrócę to już będzie powoli wiosna, więc też nie wiem czy to dobry moment.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Może jakieś niższe stężenie sobie weź? Typu 0,2 i po prostu smaruj się filtrem i osłaniaj twarz.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Szukam czegoś z niższej półki cenowej

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Ja używam cosrx ze śluzu ślimaka plus filtr też z cosrx (ten aloesowy).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:35   #659
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 274
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89431709]Może jakieś niższe stężenie sobie weź? Typu 0,2 i po prostu smaruj się filtrem i osłaniaj twarz.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Ja używam cosrx ze śluzu ślimaka plus filtr też z cosrx (ten aloesowy).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Widzę,że jest nawilżający a na mrozy nawilżający chyba się nie nadaje?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-12-06, 20:37   #660
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Widzę,że jest nawilżający a na mrozy nawilżający chyba się nie nadaje?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Hm, no tak na mrozy to chyba bez wody powinien być. A kremy weledy? Dobre składy i wiem, że nie miały wody (niektóre). Aczkolwiek wydaje mi się, że takie stricte kremy na mrozy to najczęściej są tłustawe jednak.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.