Romans bez romansu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-25, 18:19   #31
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Romans bez romansu

Bardzo dobre rozwiązanie, bez dramatycznego zakończenia bedzie lepiej dla Ciebie, tym bardziej, że skoro kilka razy kończyłaś i odnawiałaś tą znajomość, to jakoś w głowie będziesz mieć, że zawsze możesz się odezwac do niego. Nie wiem jak Tobie, ale mnie takie coś pomaga - mogę, ale nie muszę, piłeczka jest po mojej stronie, więc nie odzywam się, bo nie czuję potrzeby.

Zyczę Ci, żebyś była pania sytuacji i wybrnęła z tej znajomości bez szkód emocjonalnych. Bądź jak najmniejszym ich kosztem.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 18:31   #32
trustthetrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 14
Dot.: Romans bez romansu

Bardzo dziękuję. Tym razem zamierzam być twarda, w sumie to walka o mój szacunek do siebie.
Pierwszy mój odruch w takiej sytuacji to zawsze tłumaczenie swojej decyzji, chęć jakiegoś "domknięcia". Tu mija się to z jakimkolwiek sensem. On i tak nie patrzy na to co ja czuję.
trustthetrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 20:45   #33
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Romans bez romansu

Jak byłam nastolatką to wkręciłam się w internetową znajomość z żonatym facetem. Uprzedzając pytania, nie był to stary dziad, ale no żonaty Jak teraz o tym pomyślę to chce mi się śmiać i dobrze, że na znajomości w necie się to skończyło. Facet nawet się nie kryje, że chce Cię tylko jako pannę do łóżka. Powinnaś uciąć tą znajomość. Wiesz czemu nie możesz? Bo uzależniamy się od emocji. Ale nie ważne czy one są dobre czy złe. Ten facet daje Ci sinusoidę, ciągle coś się dzieje, więc Twój mózg chce tej relacji. Ale zobacz, że to co on Ci daje to same negatywy, chyba nie chcesz tak żyć? Znajdź sobie normalnego faceta, który nie ma rodziny i będzie mógł w pełni Tobie się oddać, pokochać Cię i iść z Tobą przez życie. Tego Ci życzę z całego serduszka
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 21:44   #34
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Romans bez romansu

Zwykła odmowa nie wystarczy i trzeba wyciągać kartę "bycia zaklepaną przez innego samca" żeby koleś odpuścił i się nie narzucał oraz jednym tchem pisanie to że nie jest typ narzucającego się faceta Życzę powodzenia w zerwaniu tej znajomości ale serio przyjrzyj się jak oceniasz ludzi mimo posiadania faktów przed sobą, jak będziesz stosować takie dwójmyślenie to jest spore ryzyko że dalej będziesz wplątywać się w zagmatwane/toksyczne relacje romantyczne czy zwykłe przyjacielskie bo będziesz część wypierać a wygodniejszą część dobie dopowiadać.



Zdradzający swoją partnerkę facet jest logicznie bardzo słabym materiałem na partnera (prowadzi podwójne życie, kłamie w żywe oczy swojej partnerce non stop, łamie przyrzeczenia, poświęca zaangażowanie, czas, często wspólne pieniądze na kochankę zamiast na żonę i/lub dzieci itd.) a ty ignorujesz te proste fakty i pogłębiasz zauroczenie bo fajniejszy jest tor myślenia "jaki super dba o mnie, mogę na nim polegać". Przecież romans się ot tak nie pojawił w sekundę że strzała amora was złączyła i wy jak bohaterowie w greckiej tragedii mierzycie się z przeznaczeniem tylko brnęłaś w to z jakiegoś powodu który wymaga głębszego pochylenia i rozwiązania gdzieś leżącego problemu.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 06:43   #35
trustthetrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 14
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Zwykła odmowa nie wystarczy i trzeba wyciągać kartę "bycia zaklepaną przez innego samca" żeby koleś odpuścił i się nie narzucał oraz jednym tchem pisanie to że nie jest typ narzucającego się faceta Życzę powodzenia w zerwaniu tej znajomości ale serio przyjrzyj się jak oceniasz ludzi mimo posiadania faktów przed sobą, jak będziesz stosować takie dwójmyślenie to jest spore ryzyko że dalej będziesz wplątywać się w zagmatwane/toksyczne relacje romantyczne czy zwykłe przyjacielskie bo będziesz część wypierać a wygodniejszą część dobie dopowiadać.



Zdradzający swoją partnerkę facet jest logicznie bardzo słabym materiałem na partnera (prowadzi podwójne życie, kłamie w żywe oczy swojej partnerce non stop, łamie przyrzeczenia, poświęca zaangażowanie, czas, często wspólne pieniądze na kochankę zamiast na żonę i/lub dzieci itd.) a ty ignorujesz te proste fakty i pogłębiasz zauroczenie bo fajniejszy jest tor myślenia "jaki super dba o mnie, mogę na nim polegać". Przecież romans się ot tak nie pojawił w sekundę że strzała amora was złączyła i wy jak bohaterowie w greckiej tragedii mierzycie się z przeznaczeniem tylko brnęłaś w to z jakiegoś powodu który wymaga głębszego pochylenia i rozwiązania gdzieś leżącego problemu.
Jedna niezdrowa relacja nie oznacza, że wplątuję się co rusz w toksyczne znajomości. Myślę, że życie nie jest zero jedynkowe i tak go nie rozpatruję. Tak, niepotrzebnie w to brnęłam, ale nauczkę dostałam i będę już na to uważna.



Powiedziałam mu że nic z tego. Wyszło tak jak chciałam - spokojnie i bez niepotrzebnych emocji.
trustthetrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 09:13   #36
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Romans bez romansu

Powodzenia, moim zdaniem, jeśli wcześniej nad sobą pracowałaś, to mogło ci to pomóc. Być może bez tej wcześniejszej pracy nad sobą nie założyłabyś tego wątku zanim doszło do zbliżenia i czekałabyś na tego faceta, marnując kolejne miesiące, a może i nawet lata życia. A tak rozstałaś się i możesz szukać kogoś, kto będzie odpowiadał na twoje potrzeby emocjonalne, żyć wiedząc, że nie zgadzasz się na okruchy ze stołu. Być może weszłaś w bagno po kolana, ale przynajmniej wyszłaś zanim weszłaś po same uszy.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 17:49   #37
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez trustthetrue Pokaż wiadomość
Na pewno się z nim nie spotkam. W momencie, gdy się odezwie postaram się wyciszyć kontakt, a jeśli nawiąże do spotkania, co na pewno się stanie, powiem, że zaczęłam się z kimś spotykać i nie będę szła w to dalej. Nie wiem, czy jest to idealny sposób, ale chyba jedyny możliwy dla mnie w tym momencie. Mogłabym całkowicie uciąć kontakt lub po prostu prostu z mostu powiedzieć, że to nie dla mnie, ale ja już to kończyłam kilka razy w taki sposób - "słuchaj, to nie dla mnie, raz że nie chcę przyczyniać się do nieszczęścia innej kobiety, a dwa że mogę się zaangażować". Nigdy nie zdało to egzaminu. W ten sposób na pewno on da sobie spokój (nie jest typem faceta narzucającego się), a i dla mnie to będzie opcja, która najmniej dotknie mnie emocjonalnie.
Gdy chciałam pozbyć się faceta, to po prostu nie reagowałam na próby kontaktu. W koncu przestał próbować i to nawet szybko.
Jesteś tylko dziewczyną na boku i wcale mu nie musisz tłumaczyć, dlaczego nie chcesz się z nim spotykać, zresztą na pewno jego nic to nie obchodzi.
Nie tłumacz się! Zdrowy rozsądek nakazuje wymiksować się z tej znajomości jak najszybciej i bez zbędnych słów.
Tłumacząc się dajesz facetowi furtkę do wtryniania się w twoje życie, dajesz mu do zrozumienia, że on tu rządzi. A przecież chodzi tylko o to, byś kopnęła cudzego męża w zad. Raz, a dobrze. Bez znieczulenia.
W sumie to możesz powiedzieć, że ci się znudził.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 09:54   #38
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Romans bez romansu

Nie wiem, czemu w ogóle się chcesz tłumaczyć albo wymyślać fikcyjnego faceta. Bez sensu, on i tak po miesiącu się może wtedy dopytywać, jak ci się układa relacja poza tym jak sam jest żonaty to czemu jakiś twój facet miałby być przeszkodą dla niego. Nie tłumacz się, tylko powiedz, że nie chcesz już tego ciągnąć i żeby nie pisał. Jak nie dotrze, to po prostu zablokuj. Gorzej jak będziesz się musiała z nim widzieć w pracy, ale cóż, w razie potrzeby powtarzaj po prostu, że po prostu nie chcesz tego ciągnąć i żeby już się z tobą nie kontaktował i że przecież jemu też powinno zależeć, żeby nie dowiedziała się o niczym żona ani nie zobaczyła żadnych sms-ów więc powinien dać ci spokój.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 10:34   #39
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu w ogóle się chcesz tłumaczyć albo wymyślać fikcyjnego faceta. Bez sensu, on i tak po miesiącu się może wtedy dopytywać, jak ci się układa relacja poza tym jak sam jest żonaty to czemu jakiś twój facet miałby być przeszkodą dla niego. Nie tłumacz się, tylko powiedz, że nie chcesz już tego ciągnąć i żeby nie pisał. Jak nie dotrze, to po prostu zablokuj. Gorzej jak będziesz się musiała z nim widzieć w pracy, ale cóż, w razie potrzeby powtarzaj po prostu, że po prostu nie chcesz tego ciągnąć i żeby już się z tobą nie kontaktował i że przecież jemu też powinno zależeć, żeby nie dowiedziała się o niczym żona ani nie zobaczyła żadnych sms-ów więc powinien dać ci spokój.
Bo tak naprawdę ona nie chce z nim zerwać.
Przecież zerwanie z żonatym jest najprostsze na świecie. Jeśli się tego chce.
W ostateczności można do niego zadzwonić i wykrzyknąć tragicznym tonem:
"Skąd twoja żona ma mój numer?!"
Na 99% facet więcej się nie odezwie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 10:38   #40
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Bo tak naprawdę ona nie chce z nim zerwać.
Przecież zerwanie z żonatym jest najprostsze na świecie. Jeśli się tego chce.
W ostateczności można do niego zadzwonić i wykrzyknąć tragicznym tonem:
"Skąd twoja żona ma mój numer?!"
Na 99% facet więcej się nie odezwie.
dla samego wykrzyczenia tego tekstu weszlabym w relacje z zonatym

a poza tym sie zgadzam, nie ma chyba prostszego zerwania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 10:43   #41
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
W ostateczności można do niego zadzwonić i wykrzyknąć tragicznym tonem:
"Skąd twoja żona ma mój numer?!"
Na 99% facet więcej się nie odezwie.
Haha, świetne Zapamiętam sobie na okazję, jakbym kiedyś nieświadomie weszła w relację z zajętym facetem i dowiedziała się po czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 16:20   #42
trustthetrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 14
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Bo tak naprawdę ona nie chce z nim zerwać.
Przecież zerwanie z żonatym jest najprostsze na świecie. Jeśli się tego chce.
W ostateczności można do niego zadzwonić i wykrzyknąć tragicznym tonem:
"Skąd twoja żona ma mój numer?!"
Na 99% facet więcej się nie odezwie.
Skąd taki wniosek, że nie chce?
Postąpiłam tak, jak na dany moment mogłam najlepiej. Dla mnie taki sposób jest mniej obciążający emocjonalnie niż np. blokowanie czy straszenie ujawnieniem czegokolwiek...
trustthetrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 09:31   #43
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez trustthetrue Pokaż wiadomość
Skąd taki wniosek, że nie chce?
Postąpiłam tak, jak na dany moment mogłam najlepiej. Dla mnie taki sposób jest mniej obciążający emocjonalnie niż np. blokowanie czy straszenie ujawnieniem czegokolwiek...
A dlaczego te sposoby są obciążające emocjonalnie? Bo są ostatecznie. Wolisz mieć w podświadomości, że jest odwrót. Pomyśl dlaczego czujesz się zobowiązana tłumaczyć żonatemu facetowi. On ci nie tłumaczył dlaczego z tobą nie będzie, poprostu wiesz, że ma żonę. Z tego samego powodu ty masz prawo to urwać. Pamiętaj, że dla tego gościa nie znaczysz za wiele i traktuj ludzi jak ciebie traktują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 10:15   #44
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Romans bez romansu

Czy ma znaczenie styl zakończenia przez autorkę tej znajomości? No raczej nie, liczy się efekt. A jak jej bedzie łatwiej postąpić, to już jej sprawa.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 14:14   #45
trustthetrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 14
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A dlaczego te sposoby są obciążające emocjonalnie? Bo są ostatecznie. Wolisz mieć w podświadomości, że jest odwrót. Pomyśl dlaczego czujesz się zobowiązana tłumaczyć żonatemu facetowi. On ci nie tłumaczył dlaczego z tobą nie będzie, poprostu wiesz, że ma żonę. Z tego samego powodu ty masz prawo to urwać. Pamiętaj, że dla tego gościa nie znaczysz za wiele i traktuj ludzi jak ciebie traktują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odwrót jest zawsze tak naprawdę (poza sytuacją, gdybym "zagroziła", że powiem o wszystkim żonie). Myślę, że ważniejsze jest to, żebym stawiała swój komfort psychiczny na pierwszym miejscu niż działała w trybie traktuj ludzi jak traktują ciebie. Jakbym była taka harda i umiała ukrócić wszystko w taki sposób jak większość z Was opisuje, to bym pewnie nawet nie była nigdy w takiej sytuacji i tego wątku by nie było i mam tego świadomość


@Indecence dzięki za zrozumienie
trustthetrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 17:40   #46
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez trustthetrue Pokaż wiadomość
Odwrót jest zawsze tak naprawdę (poza sytuacją, gdybym "zagroziła", że powiem o wszystkim żonie). Myślę, że ważniejsze jest to, żebym stawiała swój komfort psychiczny na pierwszym miejscu niż działała w trybie traktuj ludzi jak traktują ciebie. Jakbym była taka harda i umiała ukrócić wszystko w taki sposób jak większość z Was opisuje, to bym pewnie nawet nie była nigdy w takiej sytuacji i tego wątku by nie było i mam tego świadomość


@Indecence dzięki za zrozumienie
Kompletnie zgłupiałaś na tle tego faceta, czy on coś na ciebie ma?
Kompletnie cię nie rozumiem.
Poza tym zawsze istnieje możliwość, że żona się dowie i przejedzie się po tobie walcem.
Zwyczajnie nie umawiasz się więcej z tym facetem "bo nie" i koniec sprawy. Słowo "nie" w twoim słowniku nie istnieje?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 18:24   #47
trustthetrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 14
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kompletnie zgłupiałaś na tle tego faceta, czy on coś na ciebie ma?
Kompletnie cię nie rozumiem.
Poza tym zawsze istnieje możliwość, że żona się dowie i przejedzie się po tobie walcem.
Zwyczajnie nie umawiasz się więcej z tym facetem "bo nie" i koniec sprawy. Słowo "nie" w twoim słowniku nie istnieje?
Ale o co Ci chodzi? Zakończyłam tą znajomość, wracać nie zamierzam.
Rozwinęła się dyskusja o tym, jak wg niektórych z Was powinnam to zakończyć, że niby źle bo zostawiam sobie furtkę itd. To tłumaczę, dlaczego wybrałam taki sposób, a nie inny. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że będę to ciągnąć
trustthetrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 18:30   #48
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kompletnie zgłupiałaś na tle tego faceta, czy on coś na ciebie ma?
Kompletnie cię nie rozumiem.
Poza tym zawsze istnieje możliwość, że żona się dowie i przejedzie się po tobie walcem.
Zwyczajnie nie umawiasz się więcej z tym facetem "bo nie" i koniec sprawy. Słowo "nie" w twoim słowniku nie istnieje?

a czemu Ty jesteś taka agresywnie radykalna? opis rozwoju tej znajomości był na poczatku wątku, wystarczy doczytać. Z jakiegoś powodu autorce trudno jest uwolnić swoje myśli od tego typa, bo może się zaangażowała w te gadki szmatki z nim bardziej niż powinna. I tak, ma prawo tak zakończyć tą znajomość jak uważa za słuszne, bez jakiegoś dramatyzmu. I skończyć to tak jak jej to posłuży, bo to jej komfort psychiczny jest najwazniejszy. Nie tego typa i nie jego żony. Sorry, ale żonie autorka nic nie obiecywała, więc nie wiem doprawdy co to za teksty o walcu walcem czy wałkiem niech sobie ta żona jeździ po swoim mężulku, a nie po autorce.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 20:57   #49
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Romans bez romansu

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-02, 09:40   #50
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
a czemu Ty jesteś taka agresywnie radykalna? opis rozwoju tej znajomości był na poczatku wątku, wystarczy doczytać. Z jakiegoś powodu autorce trudno jest uwolnić swoje myśli od tego typa, bo może się zaangażowała w te gadki szmatki z nim bardziej niż powinna. I tak, ma prawo tak zakończyć tą znajomość jak uważa za słuszne, bez jakiegoś dramatyzmu. I skończyć to tak jak jej to posłuży, bo to jej komfort psychiczny jest najwazniejszy. Nie tego typa i nie jego żony. Sorry, ale żonie autorka nic nie obiecywała, więc nie wiem doprawdy co to za teksty o walcu walcem czy wałkiem niech sobie ta żona jeździ po swoim mężulku, a nie po autorce.
Dlatego, że dla mnie to wszystko pachnie molestowaniem seksualnym.
Te tłumaczenia, kombinowanie jak odejść, pomysł o doniesieniu żonie...
Jak dla mnie, to facet nadużywa stanowiska i wykorzystuje dziewczynę.
W sumie ten wątek to dobra ilustracja powiedzenia:
"Miłe złego początki, lecz koniec żałosny."
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 11:41   #51
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dlatego, że dla mnie to wszystko pachnie molestowaniem seksualnym.
Te tłumaczenia, kombinowanie jak odejść, pomysł o doniesieniu żonie...
Jak dla mnie, to facet nadużywa stanowiska i wykorzystuje dziewczynę.
W sumie ten wątek to dobra ilustracja powiedzenia:
"Miłe złego początki, lecz koniec żałosny."

o czym Ty piszesz? przecież oni już nie pracują nawet razem...kto chciał donosić żonie? autorka czy raczej osoby odpisujące w wątku?
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 12:40   #52
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 483
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
a czemu Ty jesteś taka agresywnie radykalna? opis rozwoju tej znajomości był na poczatku wątku, wystarczy doczytać. Z jakiegoś powodu autorce trudno jest uwolnić swoje myśli od tego typa, bo może się zaangażowała w te gadki szmatki z nim bardziej niż powinna. I tak, ma prawo tak zakończyć tą znajomość jak uważa za słuszne, bez jakiegoś dramatyzmu. I skończyć to tak jak jej to posłuży, bo to jej komfort psychiczny jest najwazniejszy. Nie tego typa i nie jego żony. Sorry, ale żonie autorka nic nie obiecywała, więc nie wiem doprawdy co to za teksty o walcu walcem czy wałkiem niech sobie ta żona jeździ po swoim mężulku, a nie po autorce.
A co Ty taka agresywnie postępowa? To trzeba obiecywać ludziom, że nie będzie rozwalać im się życia? Autorka nie jest ofiarą tylko intruzem. To żona jest ofiarę ich obojga. Obojga. Wiedziała, że facet ma rodzinę. Jak to zakończyła, to nie istotne. Bohaterką nie jest. A walec i wałek jak najbardziej jej przysługuje. Komfort psychiczny niech sobie w d**** wsadzi.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 13:55   #53
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Romans bez romansu

Łatwo mówić na chłodno, że od kochanki/kochanka wara zdardzonemu małżonkowi, bo oni niczego nie obiecywali, ale w życiu różnie bywa. Raczej mało komu kochanek partnera byłby obojętny i biedakom potrafi się dostać niezłą wiąchę od wściekłych, upokorzonych i zdradzonych małżonków.
Znajomej maz niechcący zbrzuchacil swoją kochankę i nie tylko jej się dostało (o mężu nie wspominając), ale nawet rodzicom kochanki przed kościołem. Niezła szopka ponoć była.
No cóż, klasa się nie popisała. Podobnie jak reszta. Taka trochę ryzykowana zabawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 15:53   #54
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
A co Ty taka agresywnie postępowa? To trzeba obiecywać ludziom, że nie będzie rozwalać im się życia? Autorka nie jest ofiarą tylko intruzem. To żona jest ofiarę ich obojga. Obojga. Wiedziała, że facet ma rodzinę. Jak to zakończyła, to nie istotne. Bohaterką nie jest. A walec i wałek jak najbardziej jej przysługuje. Komfort psychiczny niech sobie w d**** wsadzi.

ale tu przyszła po poradę autorka, a nie żona, więc nie wiem o co ten zbiorowy lament w wątku
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 16:52   #55
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
ale tu przyszła po poradę autorka, a nie żona, więc nie wiem o co ten zbiorowy lament w wątku
Zapewne zdradzone żony, które winią te złe kochanki, bo zaczarowały misiaczka i on biedny nie mógł się oprzeć ich czarom
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 09:09   #56
816f5aca4bcedd6b7b6b1735683f717796a52e20_63eacf7a883f4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 74
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Zapewne zdradzone żony, które winią te złe kochanki, bo zaczarowały misiaczka i on biedny nie mógł się oprzeć ich czarom
Tyle, że to ci żonacie lecą do kobiet, jak muchy do lepu.
Czy chodzi im tylko o seks, czy o coś więcej to nadal oni zdradzają, nie my.
816f5aca4bcedd6b7b6b1735683f717796a52e20_63eacf7a883f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 09:54   #57
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Romans bez romansu

[1=816f5aca4bcedd6b7b6b173 5683f717796a52e20_63eacf7 a883f4;89455013]Tyle, że to ci żonacie lecą do kobiet, jak muchy do lepu.
Czy chodzi im tylko o seks, czy o coś więcej to nadal oni zdradzają, nie my.[/QUOTE]



Dlatego ja nie rozumiem pojazdów na kochanki. A byłoby takiej żonie lepiej myśląc, że jej mężuś to w sumie chętnie by znalazł sobie kochankę, ale całe szczęście żadna nie zdejmuje majtek, żeby pilnować wierności jej męża? No mi by lepiej nie było.

Dla jasności - nigdy nie byłam kochanką
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:13   #58
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Romans bez romansu

A co w przypadku, kiedy kochanką jest koleżanka zdradzonej żony? Kumplujecie się z nią dalej? Bo w końcu winę za zdradę ponosi zdrajca, a kochanki czyste jak łza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 10:21   #59
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Romans bez romansu

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A co w przypadku, kiedy kochanką jest koleżanka zdradzonej żony? Kumplujecie się z nią dalej? Bo w końcu winę za zdradę ponosi zdrajca, a kochanki czyste jak łza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleżanka żony, a obca baba czy nawet prostytutka to zupełnie dwie różne kwestie. Chyba nie trzeba tego tłumaczyć? I tak, o zdradzie dalej zadecydował mąż, ale zrozumiałe jest, że w takiej sytuacji to przyjaźń też już jest skończona.

I nie, nie mówię, że kochanki to święte krowy, ale mnie śmieszy obwinianie ich o zdradę męża. Bo porządny facet, który ma jakieś zasady i kocha żonę odmówiłby seksu nawet najładniejszej aktorce na świecie, a niektóre kobiety robią z facetów takie zwierzątka bez mózgu, gdzie jak jakaś pani zakręci dupką to im mózg wyskakuje i on biedny musi iść z nią do łóżka, bo inaczej umrze.

A potem meritum jest takie, że taka żonka dalej siedzi z takim dziadem obrzucając błotem złą kochankę, która rzuciła urok na jej biednego misia, a ten dalej ją zdradza tyle, że z inną.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-01-03 o 10:23
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 11:26   #60
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Romans bez romansu

Czyli też uważasz kochanki za świnie i zrobiłabyś "pojazd" eliminując ja z otoczenia. Po prostu jesteś wybiórcza. Prostytutki zostawmy w spokoju, one są w pracy i nawet nie wiedzą z kim sypiają. Kochanka, to inna para kaloszy.
Nie obwiniam ich, bo wina zdradzacza jest bezdyskusyjna. Po prostu jestem w stanie zrozumieć tę złość na kogoś, kto wziąl udział w czyimś upokorzeniu i krzywdzie. Pomimo tego, że nie byłam zdradzona.
Natomiast kobieta, która widzi winę wyłącznie w kochance jest zwyczajnie głupia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 17:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.