Ilość partnerów seksualnych a związek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-31, 20:43   #61
N_I_E
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 29
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja jestem jakimś dziwnym zaprzeczeniem jego tezy, natomiast mogę powiedzieć po iluś tam partnerach, że to czy kobieta będzie mieć orgazm za orgzamem przy nowo poznanym facecie, jest uzależnione od tego faceta. Tutaj DrDoom miał rację o wchodzeniu do głowy kobiety.

Gdy facet nacisnął odpowiednie struny jeszcze przed spotkaniem, widząc go pierwszy raz na żywo, pierwszy nasz raz to był mój orgazm za orgzamem. Kobiety, która miała trochę partnerów ale tylko garstka z nich potrafiła mnie do niego doprowadzić. On dokonał cudu. Teraz każdy następny ma poprzeczkę zawieszoną pod sam sufit.
N_I_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 20:54   #62
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jesteś na dobrym tropie. Na CNN jest źródło.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2023-01-31 o 20:53
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 20:56   #63
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
To nie jest rzetelne źródło. Kolejny artykulik internetowy, który nawet nie ma odnośnika do badań i publikacji, które cytuje. A bez tego trudno się zagłębić w metodologię i stwierdzić czy faktycznie na ich podstawie można wyciągać takie wnioski. Zwłaszcza, że na niezadowolenie z przygodnego seksu może wpływać również podłoże kulturowe i głosiciele takich prawd objawionych jak ty.

Na takiej samej zasadzie to ja mogę napisać artykuł 'Amerykańcy naukowcy stwierdzili, że faceci z imieniem zaczynającym się na M. mają częściej kłopoty ze wzwodem'.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 21:04   #64
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To nie jest rzetelne źródło. Kolejny artykulik internetowy, który nawet nie ma odnośnika do badań i publikacji, które cytuje. A bez tego trudno się zagłębić w metodologię i stwierdzić czy faktycznie na ich podstawie można wyciągać takie wnioski. Zwłaszcza, że na niezadowolenie z przygodnego seksu może wpływać również podłoże kulturowe i głosiciele takich prawd objawionych jak ty.

Na takiej samej zasadzie to ja mogę napisać artykuł 'Amerykańcy naukowcy stwierdzili, że faceci z imieniem zaczynającym się na M. mają częściej kłopoty ze wzwodem'.
Ale Ty wiesz, że sama możesz sobie zgooglować badania i je przeczytać? Masz nazwisko naukowca, uniwersytet, ogarnij się.


https://www.google.com/url?sa=t&sour...jHvS6XR78GVxTv


https://www.google.com/url?sa=t&sour...gdx2KE6ZPAzoQ5

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2023-01-31 o 21:05
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 21:13   #65
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez N_I_E Pokaż wiadomość
On dokonał cudu. Teraz każdy następny ma poprzeczkę zawieszoną pod sam sufit.
Odważnie na takim nowoczesnym forum wygłaszać takie stwierdzenia bo wynika z niego, że przeszłość seksualna ma znaczenie, gdyby nie miała to poprzeczka nie była zawieszona po sam sufit. Jak śmiałaś taki wywód fałszywy popełnić
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 21:23   #66
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Ale Ty wiesz, że sama możesz sobie zgooglować badania i je przeczytać? Masz nazwisko naukowca, uniwersytet, ogarnij się.


https://www.google.com/url?sa=t&sour...jHvS6XR78GVxTv


https://www.google.com/url?sa=t&sour...gdx2KE6ZPAzoQ5
Ja się nie muszę ogarniać ani robić researchu w Google, bo to nie ja rzucam jakimiś prawdami objawionymi bez pokrycia.

Z tych artykułów wyraźnie wynika, że niska satysfakcja seksualna (i zauważ, że mowa jest o satysfakcji, a nie orgazmach jak implikowałeś na początku) jest tylko jednym z czynników branych pod uwagę jako przyczyna żałowania przygodnego seksu. Ludzka seksualność jest niezwykle skomplikowana, a badania nad nią nie są łatwe (ba, niektórzy nawet psychologii nie uznają za naukę sensu stricto) i zwykle nie dostarczają jednoznacznych wniosków, więc na twoim miejscy wstrzymałabym się od publicznego głoszenia takich teorii, bo zwyczajnie wychodzisz na ignoranta, a dodatkowo możesz zaszkodzić komuś, kto to czyta. Tyle i aż tyle.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 22:42   #67
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Odważnie na takim nowoczesnym forum wygłaszać takie stwierdzenia bo wynika z niego, że przeszłość seksualna ma znaczenie, gdyby nie miała to poprzeczka nie była zawieszona po sam sufit. Jak śmiałaś taki wywód fałszywy popełnić
Następny przyszedł głupoty pisać pokaż mi, gdzie napisałyśmy, że nie ma to znaczenia pod tym kątem. To chyba oczywiste, że mając porównanie można mieć większe wymagania lub oczekiwania? Autorka ich wobec swojego partnera nie ma i zupełnie nie o to chodzi w tym poście
Ta możliwość porównania jest zresztą jednym z powodów, dla których niepewni siebie mężczyźni nie lubią mieć doświadczonych kobiet

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-31, 22:55   #68
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Z tych artykułów wyraźnie wynika, że niska satysfakcja seksualna (i zauważ, że mowa jest o satysfakcji, a nie orgazmach jak implikowałeś na początku) jest tylko jednym z czynników branych pod uwagę jako przyczyna żałowania przygodnego seksu.
Zamotałaś się i znów nie czytasz ze zrozumieniem.
Link był do Trzepotki, która prosiła o korelację kobiecego spełnienia z ONS. A takowa jest dość oczywista.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ludzka seksualność jest niezwykle skomplikowana, a badania nad nią nie są łatwe (ba, niektórzy nawet psychologii nie uznają za naukę sensu stricto) i zwykle nie dostarczają jednoznacznych wniosków,
Dlatego badania są powtarzane
Uwaga, Ciekawostka, specjalnie dla Ciebie - wszystkie znane badania dają podobne wnioski.
Uwaga, jeszcze większa ciekawostka: żadne badanie nie potwierdziło większej lub równorzędnej satysfakcji seksualnej z ONS w przypadku kobiet.

Badania te i tak mają większą wartość merytoryczną niż Twój światopogląd/prywatny osąd.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2023-01-31 o 23:19
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-31, 23:39   #69
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Następny przyszedł głupoty pisać pokaż mi, gdzie napisałyśmy, że nie ma to znaczenia pod tym kątem. To chyba oczywiste, że mając porównanie można mieć większe wymagania lub oczekiwania? Autorka ich wobec swojego partnera nie ma i zupełnie nie o to chodzi w tym poście
Ta możliwość porównania jest zresztą jednym z powodów, dla których niepewni siebie mężczyźni nie lubią mieć doświadczonych kobiet

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
O widzisz, bo istnieje kolosalna różnica pomiędzy "przeszłość seksualna nie ma znaczenia" a "przeszłość seksualna ma/nie ma znaczenia w kontekście..."

Mój wpis miał na celu pokazać, że na tym forum nie można zadawać pytań np. dlaczego jakaś kobieta miała tylu partnerów seksualnych i prowadzić rozważań na ten temat, czy to wynik nieumiejętności budowania trwałych relacji, czy forma leczenia kompleksów czy chęć dobrej zabawy i czy te powody mają znaczenie w danym kontekście. Tutaj nikt tak nie rozważa, wszystko sprowadza się do tego, że przeszłość nie ma znaczenia w ogóle i że jest to atak na nowoczesne wyzwolone kobiety przez nawiedzonego prawiczka.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 07:04   #70
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Ilość partnerów seksualnych a związek

Nie wiem w czym dokładnie jest problem, wg Ciebie masz za dużo na koncie tych partnerów i czujesz się brudno i niegodna bycia z facetem?

Szczerze, to nigdy w życiu nie wnikalam ile partnerów miał jakiś mój obecny partner, żaden tez nie wnikał w to ile miałam ich ja. Wydaje mi się, że ja miałam takich przygód dość sporo, ale w ogóle nie postrzegam tego w taki sposób jak Ty. To nawet nie jest dla mnie specjalnie istotne, tylko dla mnie taki ONS to po prostu nie jest cos wow, czy cos o czym myślę później, bo po prostu nie znam tej osoby i nie mam wobec niej uczuć, ani niczego. Traktowałam to jak zjedzenie dobrego obiadu i tyle xdd


Jak facet będzie się krzywił czy nie wiem, nie „akceptował twojej przeszłości seksualnej” to czas na nowego faceta, po prostu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-02-01 o 07:12
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 08:19   #71
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Moj facet nigdy nawet nie spytal ilu mialam partnerow seksualnych, w ogole nie mialo to znaczenia przy naszym "dobieraniu sie". Zastanow sie, dlaczego ten temat tak Ci ciazy? czy to presja otoczenia, moze Twoja rodzina jest religijna? a moze ktorys z tych razow byl rzeczywiscie wbrew sobie i to uczucie "zbrukania" to objaw traumy?
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-01, 08:20   #72
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
O widzisz, bo istnieje kolosalna różnica pomiędzy "przeszłość seksualna nie ma znaczenia" a "przeszłość seksualna ma/nie ma znaczenia w kontekście..."



Mój wpis miał na celu pokazać, że na tym forum nie można zadawać pytań np. dlaczego jakaś kobieta miała tylu partnerów seksualnych i prowadzić rozważań na ten temat, czy to wynik nieumiejętności budowania trwałych relacji, czy forma leczenia kompleksów czy chęć dobrej zabawy i czy te powody mają znaczenie w danym kontekście. Tutaj nikt tak nie rozważa, wszystko sprowadza się do tego, że przeszłość nie ma znaczenia w ogóle i że jest to atak na nowoczesne wyzwolone kobiety przez nawiedzonego prawiczka.
Odpowiadamy autorce w kontekście, o który pyta, a ona zastanawiała się, czy przez przeszłość seksualną nie jest "zbrukana". Ale nie, smalce muszą tu przyjść i zacząć snuć swoje filozoficzne rozważania oderwane od tematu i nie odpowiadające na pytania, tylko po to, żeby pod płaszczykiem troski dowalić zmartwionej autorce. Nudne to. Komunikacja na forum ma to do siebie, że często jest skrótowa, więc raczej mało kto będzie Ci przez 10 minut tłumaczył, co dokładnie miał na myśli. Rozumienie kontekstu to też ważna umiejętność

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 08:31   #73
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Tutaj nikt tak nie rozważa, wszystko sprowadza się do tego, że przeszłość nie ma znaczenia w ogóle i że jest to atak na nowoczesne wyzwolone kobiety przez nawiedzonego prawiczka.
Chyba w twojej głowie
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 08:31   #74
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Każdy ma swoje kryteria, ja bym nie chciała chłopa po licznych ONSach czy byłego klienta prostytutek akceptuję u powiedzmy 30-latka do trzech, czterech partnerek ze związków, mogły w tej liczbie być dwa długie FWB i związek /związki. Niestety człowiek, który miał masę jednonocnych przygód, u mnie absolutnie nie zostałby wzięty pod uwagę do związku, po prostu myślałabym o jego przeszłości i o nim źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 08:32   #75
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-01 o 12:23
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 22:52   #76
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wybacz, nie wiem o co chodzi. Cytujecie na przemian wyrwane słowa skierowane do kogoś innego i ciężko mi załapać ciągłość przedmiotowego wątku.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 23:04   #77
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 23:09   #78
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje kryteria, ja bym nie chciała chłopa po licznych ONSach czy byłego klienta prostytutek akceptuję u powiedzmy 30-latka do trzech, czterech partnerek ze związków, mogły w tej liczbie być dwa długie FWB i związek /związki. Niestety człowiek, który miał masę jednonocnych przygód, u mnie absolutnie nie zostałby wzięty pod uwagę do związku, po prostu myślałabym o jego przeszłości i o nim źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wymieniasz to były klient prostytutek byłby dla mnie największym problemem. To tak na szybko, bo pewnie znalazłoby się coś więcej. Ale częste odwiedzanie pewnych przybytkow generalnie odstręcza.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-01, 23:27   #79
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Z tego co wymieniasz to były klient prostytutek byłby dla mnie największym problemem. To tak na szybko, bo pewnie znalazłoby się coś więcej. Ale częste odwiedzanie pewnych przybytkow generalnie odstręcza.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Mnie też i to koszmarnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-01, 23:34   #80
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Mnie też i to koszmarnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No cóż, druga nieprzyjemna strona tego jest taka, że być może wielu mężczyzn ma przynajmniej jedno tego typu doświadczenie za sobą, ale wiadomo...Przecież "nie chwalą" się tym swoim partnerkom, a one pewnie też wolałyby o tym nie wiedzieć. Oczywiście mówię o jednostkowych przypadkach, bo jakiegoś "fana" domu uciech to na swój sposób można wyczuć.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 01:50   #81
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Mnie też i to koszmarnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaka jest niby różnica między facetem, który korzysta z usług prostytutek a takim, który regularnie sypia z wyzwolonymi kobietami z klubów czy tindera po za tym, że na ogół mniej kosztuje prostytutka niż znalezienie takiej która za sam stosunek pieniędzy nie weźmie.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 05:30   #82
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
A jaka jest niby różnica między facetem, który korzysta z usług prostytutek a takim, który regularnie sypia z wyzwolonymi kobietami z klubów czy tindera po za tym, że na ogół mniej kosztuje prostytutka niż znalezienie takiej która za sam stosunek pieniędzy nie weźmie.
Zaczyna się. Wyobraź sobie, że taka, że normalnemu facetowi chyba powinno trochę przeszkadzac, że kobieta idzie z nim do łóżka tylko dla pieniędzy, bo bez tego pewnie by go kijem nie tknęła, bo w ogóle jej nie pociąga. Mnie by przeszkadzało spanie z kims, komu się w ogóle nie podobam, ale rozumiem, że tobie nie, tylko że nie ma się czym chwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 06:12   #83
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Jeszcze tylko brakuje tekstu uwielbianego przez chłopów na Wykopie - że najdroższy seks to ten z własną żoną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 06:32   #84
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
A jaka jest niby różnica między facetem, który korzysta z usług prostytutek a takim, który regularnie sypia z wyzwolonymi kobietami z klubów czy tindera po za tym, że na ogół mniej kosztuje prostytutka niż znalezienie takiej która za sam stosunek pieniędzy nie weźmie.

Kolosalna tak jakby, ale to trzeba by rozróżnić prostytucję i spotkania randkowe dwójki ludzi. No chyba, że Ty na każdej randce płacisz dziewczynie i na każdej randce uprawiasz seks, do którego ona się zmusza, i która udaje, że jest super, bo jej zapłaciłeś.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-02-02 o 06:33
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 07:57   #85
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No cóż, druga nieprzyjemna strona tego jest taka, że być może wielu mężczyzn ma przynajmniej jedno tego typu doświadczenie za sobą, ale wiadomo...Przecież "nie chwalą" się tym swoim partnerkom, a one pewnie też wolałyby o tym nie wiedzieć. Oczywiście mówię o jednostkowych przypadkach, bo jakiegoś "fana" domu uciech to na swój sposób można wyczuć.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Masz racje, ze pewnie wielu sie nie przyznaje.
Mysle, ze nie da się wyczuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 09:11   #86
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 099
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No cóż, druga nieprzyjemna strona tego jest taka, że być może wielu mężczyzn ma przynajmniej jedno tego typu doświadczenie za sobą, ale wiadomo...Przecież "nie chwalą" się tym swoim partnerkom, a one pewnie też wolałyby o tym nie wiedzieć. Oczywiście mówię o jednostkowych przypadkach, bo jakiegoś "fana" domu uciech to na swój sposób można wyczuć.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Kolejny instytut danych z

Wielu? W moim otoczeniu faceci nie mieli problemu z dostępem do przygodnego seksu za darmo, więc dlaczego mieliby za niego płacić?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
A jaka jest niby różnica między facetem, który korzysta z usług prostytutek a takim, który regularnie sypia z wyzwolonymi kobietami z klubów czy tindera po za tym, że na ogół mniej kosztuje prostytutka niż znalezienie takiej która za sam stosunek pieniędzy nie weźmie.
Przy prostytucji nigdy nie możesz być pewien czy osoba, która świadczy ci usługę robi to bo chce, a nie dlatego że musi. Już nie mówiąc o tym, że pośrednio możesz się przyczyniać do handlu ludźmi, bo często burdele kontrolują organizacje przestępcze.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 09:33   #87
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89486500]Zaczyna się. Wyobraź sobie, że taka, że normalnemu facetowi chyba powinno trochę przeszkadzac, że kobieta idzie z nim do łóżka tylko dla pieniędzy, bo bez tego pewnie by go kijem nie tknęła, bo w ogóle jej nie pociąga. Mnie by przeszkadzało spanie z kims, komu się w ogóle nie podobam, ale rozumiem, że tobie nie, tylko że nie ma się czym chwalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To dobre! Haha, rozumiem, że kobiety używają np. wibratorów a mężczyźni jakiś sztucznych pochew bo te wibratory czy sztuczne pochwy pociągają ich seksualnie?

Przecież jednym z powodów, dla których mężczyźni decydują się na ONS jest właśnie rozładowanie ciśnienia, takie kobiety nie pociągają seksualnie w ogóle tylko akurat w momencie gdy to ciśnienie jest wręcz nie wytrzymania.

Istnieje kolosalna różnica między "ta kobieta mnie pociąga" a "muszę rozładować ciśnienie bo mnie rozsadzi od środka"
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 09:38   #88
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
To dobre! Haha, rozumiem, że kobiety używają np. wibratorów a mężczyźni jakiś sztucznych pochew bo te wibratory czy sztuczne pochwy pociągają ich seksualnie?



Przecież jednym z powodów, dla których mężczyźni decydują się na ONS jest właśnie rozładowanie ciśnienia, takie kobiety nie pociągają seksualnie w ogóle tylko akurat w momencie gdy to ciśnienie jest wręcz nie wytrzymania.



Istnieje kolosalna różnica między "ta kobieta mnie pociąga" a "muszę rozładować ciśnienie bo mnie rozsadzi od środka"
Ale ta kobieta z ONS idzie do łóżka z tym facetem z własnej woli, bo też akurat ma ochotę. To jest ta zasadnicza, bardzo prosta różnica, która najwyraźniej trudno Ci zrozumieć, ale czegokolwiek więcej się po Tobie już trudno spodziewać.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 09:39   #89
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Przy prostytucji nigdy nie możesz być pewien czy osoba, która świadczy ci usługę robi to bo chce, a nie dlatego że musi. Już nie mówiąc o tym, że pośrednio możesz się przyczyniać do handlu ludźmi, bo często burdele kontrolują organizacje przestępcze.

do kła dnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-02, 09:42   #90
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ilość partnerów seksualnych a związek

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
To dobre! Haha, rozumiem, że kobiety używają np. wibratorów a mężczyźni jakiś sztucznych pochew bo te wibratory czy sztuczne pochwy pociągają ich seksualnie?

Przecież jednym z powodów, dla których mężczyźni decydują się na ONS jest właśnie rozładowanie ciśnienia, takie kobiety nie pociągają seksualnie w ogóle tylko akurat w momencie gdy to ciśnienie jest wręcz nie wytrzymania.

Istnieje kolosalna różnica między "ta kobieta mnie pociąga" a "muszę rozładować ciśnienie bo mnie rozsadzi od środka"
To dobre! Haha, rozumiem, że dla ciebie normalne jest traktowanie ludzi jak chodzących wibratorow, na szczęście nie wszyscy tak postępują i nie mam az tak niskiego mniemania o mężczyznach.
Ale cóż, skoro jesteś nieatrakcyjny, to się nie dziwię, że musisz wybierać w takich, które ci się nie podobają. Zrozum, że kobiety na ogół mają duży wybór i nie muszą się zadowalać byle czym. Myślę, że dla większości kobiet czymś nie do pomyślenia jest przespanie się z kimś, kto nam się nie podoba i wolą wibrator


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2023-02-02 o 09:44
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-03 10:14:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.