Odczuwacie kryzys gospodarczy? - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-11, 09:32   #2641
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja właśnie od razu weszłam na stronę Intimissimi żeby sprawdzić ceny, bo oni zawsze byli drożsi, ale teraz nie, wszystkie staniki do 200 zł Ja też nie kumam tej ich polityki tym bardziej, że na tych wyprzedażach praktycznie z każdego modelu jest cała rozmiarówka, więc widać niewiele sprzedają w regularnych cenach. Przecież w innych sklepach jak jest -70% to już same ochłapy zostają, więc nie ma co liczyć, że się kupi, to co się chce, a tu totalnie nie ma sensu kupować w regularnej cenie. Tym bardziej, że jakość nie zawsze powala. Staniki jeszcze ok, ale gatki to często się prują albo koronka albo gumka. Mnie cena gaci też powala. Przecież to jest skrawek materiału Za tyle można kupić spodnie/spódnice/sukienkę/koszulę. No ale dziwią mnie te ceny, bo w innych sklepach lpp aż takiego wzrostu nie widzę.
im bardziej wycięte majtki, tym droższe
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 11:12   #2642
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ja miałam swego czasu wszystkie staniki z esotiq do momentu aż przerzuciłam się na miękkie z gorteks. Ale widzę że teraz odpłynęli konkretnie z cena. Ja w gorteks jak jest promo (a przeważnie kod jest też na wyprzedaż) to potrafię kupić sobie stanik za 50 zł z darmowa dostawa a tu tyle za majty nie dasz.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 11:20   #2643
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja miałam swego czasu wszystkie staniki z esotiq do momentu aż przerzuciłam się na miękkie z gorteks. Ale widzę że teraz odpłynęli konkretnie z cena. Ja w gorteks jak jest promo (a przeważnie kod jest też na wyprzedaż) to potrafię kupić sobie stanik za 50 zł z darmowa dostawa a tu tyle za majty nie dasz.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Majty cenna rzecz

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 14:03   #2644
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

To nieźle, ja ostatnio na cito kupowałam dwa staniki w Intimissimi w galerii i przechodziłam potem obok Esotiq i pomyślałam, że mogłam tam iść, bo pewnie taniej - ale bym miała zdziwko

Ostatnio miałam niezłego karpika gdy koleżanka z pracy zamawiała kebaby i oddawałam jej 3 dychy, a w środku z warzyw praktycznie sama kapusta.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 11:54   #2645
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ja miałam swego czasu wszystkie staniki z esotiq do momentu aż przerzuciłam się na miękkie z gorteks. Ale widzę że teraz odpłynęli konkretnie z cena. Ja w gorteks jak jest promo (a przeważnie kod jest też na wyprzedaż) to potrafię kupić sobie stanik za 50 zł z darmowa dostawa a tu tyle za majty nie dasz.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Ja od lat tylko Esotiq, kupuję tylko na zniżkach 60-70 proc. Dwa-trzy razy do roku robię większe zakupy (online). Ostatnio była taka promocja właśnie i za stanik 55 zł, szlafrok za jakieś 60, piżama też koło 55. Uważam, że to bardzo przyzwoite ceny. Stroje kąpielowe też zawsze kupuje na takich zniżkach i zazwyczaj mieściłam się w 80 zł za górę i dół. Jakoś pod koniec ubiegłego roku stacjonarnie kupiłam stanik za 26 zł (jeden z ich topowych modeli). Oczywiście z sezonu na sezon ceny coraz wyższe, więc i po tej zniżce 60 czy 70% będzie coraz drożej, ale to chyba wszędzie tak.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-04-12 o 12:04
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 12:03   #2646
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ale dziwią mnie te ceny, bo w innych sklepach lpp aż takiego wzrostu nie widzę.
Esotiq to nie lpp.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 12:06   #2647
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja od lat tylko Esotiq, kupuję tylko na zniżkach 60-70 proc. Dwa-trzy razy do roku robię większe zakupy (online). Ostatnio była taka promocja właśnie i za stanik 55 zł, szlafrok za jakieś 60, piżama też koło 55. Uważam, że to bardzo przyzwoite ceny. Stroje kąpielowe też zawsze kupuje na takich zniżkach i zazwyczaj mieściłam się w 80 zł za górę i dół. Jakoś pod koniec ubiegłego roku stacjonarnie kupiłam stanik za 26 zł (jeden z ich topowych modeli). Oczywiście z sezonu na sezon ceny coraz wyższe, więc i po tej zniżce 60 czy 70% będzie coraz drożej, ale to chyba wszędzie tak.

No ja też zawsze na tych promkach zapasy robię, ale właśnie za chwilę to na promce wyjdzie 100 zł. No właśnie chyba nie wszędzie. Po ciuchach i butach aż tak tego nie widzę.



[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;89554272]Esotiq to nie lpp.[/QUOTE]


Ooo nawet nie wiedziałam, że się rozłączyli.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-12, 12:23   #2648
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No ja też zawsze na tych promkach zapasy robię, ale właśnie za chwilę to na promce wyjdzie 100 zł. No właśnie chyba nie wszędzie. Po ciuchach i butach aż tak tego nie widzę.






Ooo nawet nie wiedziałam, że się rozłączyli.
No to trzeba przyznać, że co kolekcja to o 20 lub 30 zł drożej. Od lat kupuję te same modele. Pamiętam jeszcze jak dany stanik w cenie regularnej kosztował 159. Teraz ten sam model z nowej kolekcji 239. Więc faktycznie jest różnica. Dlatego też zostawiam na zapas z ostatniej promocji ( w sezonie poprzednim ksoztował 219)
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 05:05   #2649
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 132
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

zszokowałam się tym esotiq. rozmiarówka skromna, arcydzieła sztuki bieliźniarskiej to to nie są - ot, trochę koronek, trochę skorupek push up. na szczęście mam swoją ulubioną markę - ewa bien - gdzie jest kolorowo i radośnie, ceny regularne też nie są niskie, ale w ich sklepie netowym są non stop wyprzedaże i można dorwać porządny stanik za stówę.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 06:22   #2650
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
zszokowałam się tym esotiq. rozmiarówka skromna, arcydzieła sztuki bieliźniarskiej to to nie są - ot, trochę koronek, trochę skorupek push up. na szczęście mam swoją ulubioną markę - ewa bien - gdzie jest kolorowo i radośnie, ceny regularne też nie są niskie, ale w ich sklepie netowym są non stop wyprzedaże i można dorwać porządny stanik za stówę.
Dla mnie esotiq właśnie trafia z rozmiarowka - rzadko kiedy w innych sklepach stacjonarnych spotykam obwód 65cm. Kupuje beżowe albo czarne, czasem czerwień. Teraz się obkupiłam wiec na jakiś czas spokój

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 06:49   #2651
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 112
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ja kupilam w wakacje fajny zestaw w esotiq na wyprzedaży, łącznie zapłaciłam 80 zł. No ale ja na co dzień nie chodzę w stanikach, a jak już to na pewno nie w push upach, więc noszę baaardzo sporadycznie.
Mi się najlepiej sprawdzają trójkątne, miękkie staniki z H&M, majtki z resztą też.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 09:56   #2652
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dla mnie esotiq właśnie trafia z rozmiarowka - rzadko kiedy w innych sklepach stacjonarnych spotykam obwód 65cm. Kupuje beżowe albo czarne, czasem czerwień. Teraz się obkupiłam wiec na jakiś czas spokój

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Rozmiarówkę mają ok, ale zgadzam się z Indecence, że nie są to arcydzieła sztuki bieliźniarskiej. Często stanik jest ładny, ale średnio się układa albo jest niewygodny. Na takich mniejszych rozmiarach są po trzy haftki i przez to zapięcie jest takie szerokie. Albo pod biustem jakiś taki szerszy pas gumki. Ładne to wygląda, ale jak dla mnie średnio wygodne tak samo jak jakieś dodatkowe paski-gumki na dekolcie.




Zdziwiło mnie też, że we Wrocławiu w jednym z większych centr handlowych zniknął cały Inditex. Ponoć przez wysokie czynsze. Ale dziwi mnie to, bo to chyba dość rentowne centrum, więc nie wiem jak musieli dowalić, że się wynieśli.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 11:39   #2653
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 981
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Rozmiarówkę mają ok, ale zgadzam się z Indecence, że nie są to arcydzieła sztuki bieliźniarskiej. Często stanik jest ładny, ale średnio się układa albo jest niewygodny. Na takich mniejszych rozmiarach są po trzy haftki i przez to zapięcie jest takie szerokie. Albo pod biustem jakiś taki szerszy pas gumki. Ładne to wygląda, ale jak dla mnie średnio wygodne tak samo jak jakieś dodatkowe paski-gumki na dekolcie.




Zdziwiło mnie też, że we Wrocławiu w jednym z większych centr handlowych zniknął cały Inditex. Ponoć przez wysokie czynsze. Ale dziwi mnie to, bo to chyba dość rentowne centrum, więc nie wiem jak musieli dowalić, że się wynieśli.
Zara nie ma na czynsz
A tak serio to pewnie wrócą, ale chcą renegocjonwać, bo im zawsze takim koncernom za drogo.
Czynsze dajta niskie, ale ceny tylko w górę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 11:50   #2654
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zara nie ma na czynsz
A tak serio to pewnie wrócą, ale chcą renegocjonwać, bo im zawsze takim koncernom za drogo.
Czynsze dajta niskie, ale ceny tylko w górę.

Takie info dostałam od osoby, która tam pracowała i została przeniesiona do innego sklepu. Czy to jest prawda, to nie wiem. Nie wiem czy wrócą, bo w tych lokalach otwierają się inne sklepy. No, ale właśnie dla mnie zdziwko, że Zary nie stać. Aczkolwiek myślę, że covid i sklep internetowy na pewno obniżył sprzedaż stacjonarną.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 12:33   #2655
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zara nie ma na czynsz
A tak serio to pewnie wrócą, ale chcą renegocjonwać, bo im zawsze takim koncernom za drogo.
Czynsze dajta niskie, ale ceny tylko w górę.
W czasach przed covidem słyszałam, że niektóre centra handlowe trzymają Zare za darmo bo ona przyciąga masę klientów. Nie wiem czy to prawda. Ale dziwiłam się wtedy bo mnie ten sklep nigdy nie urzekł. Choć pamiętam czasy jak na poświątecznych wyprzedażach były kolejki do kasy na godzinę stania. Teraz już na wyprzedaże nie jeżdżę to nie wiem jak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 12:43   #2656
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Bardzo wiele salonów Reserved się zamknęło. W samej Warszawie jakaś połowa tego co było.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 12:46   #2657
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Bardzo wiele salonów Reserved się zamknęło. W samej Warszawie jakaś połowa tego co było.
Poważnie? Nie wiedziałam. Ale głównie jestem w Wola Parku, a tam nadal jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 12:49   #2658
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89555365]W czasach przed covidem słyszałam, że niektóre centra handlowe trzymają Zare za darmo bo ona przyciąga masę klientów. Nie wiem czy to prawda. Ale dziwiłam się wtedy bo mnie ten sklep nigdy nie urzekł. Choć pamiętam czasy jak na poświątecznych wyprzedażach były kolejki do kasy na godzinę stania. Teraz już na wyprzedaże nie jeżdżę to nie wiem jak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


No ja do tego centrum handlowego jeździłam głównie dla Zary i innych sklepów Inditexu Co prawda w sklepach mało co kupowałam, bo wole online, ale jeździłam oddawać, a przy okazji gdzieś indziej poszłam i coś tam kupiłam. Teraz zaglądam tam zdecydowanie rzadziej.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 13:23   #2659
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Rozmiarówkę mają ok, ale zgadzam się z Indecence, że nie są to arcydzieła sztuki bieliźniarskiej. Często stanik jest ładny, ale średnio się układa albo jest niewygodny. Na takich mniejszych rozmiarach są po trzy haftki i przez to zapięcie jest takie szerokie. Albo pod biustem jakiś taki szerszy pas gumki. Ładne to wygląda, ale jak dla mnie średnio wygodne tak samo jak jakieś dodatkowe paski-gumki na dekolcie.




Zdziwiło mnie też, że we Wrocławiu w jednym z większych centr handlowych zniknął cały Inditex. Ponoć przez wysokie czynsze. Ale dziwi mnie to, bo to chyba dość rentowne centrum, więc nie wiem jak musieli dowalić, że się wynieśli.
Zgadzam się że arcydzieła to nie są, ale akurat dla mnie są wygodne i kolorystyka stonowana mi pasuje.

Parę lat temu u nas z jednej galerii też się inditex wyniósł. Podwyższa czynszu plus oszczędność

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zara nie ma na czynsz

A tak serio to pewnie wrócą, ale chcą renegocjonwać, bo im zawsze takim koncernom za drogo.

Czynsze dajta niskie, ale ceny tylko w górę.
U nas nie wróciły. Została tylko jedna galeria z inditexem, pracownicy za to przeszli ze starej galerii.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 13:34   #2660
MonikaKop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 4
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
Dzisiaj ide odebrać swoją rezerwacje leków i pewnie wyjdzie mi jakoś podobnie ;/
Oj doskonale Cię rozumiem, ja mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc powinno się zarabiać o 20% więcej, ceny pomidorów powalają, w ogóle wszystko jest tak drogie, że aż strach iść do sklepu, ja chodzę z listą od jakiegoś czasu. W głowie przeliczam ile mi będzie potrzeba, robię górkę i co? I nic, zawsze więcej :/
MonikaKop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 16:52   #2661
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89555365]W czasach przed covidem słyszałam, że niektóre centra handlowe trzymają Zare za darmo bo ona przyciąga masę klientów. Nie wiem czy to prawda. Ale dziwiłam się wtedy bo mnie ten sklep nigdy nie urzekł (....)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Uhm, mnie niby też nie ujęła, ale w galerii katowickiej w zarze ilekroć nie wejdę, ogromna kolejka do przymierzalni i druga taka do kas
Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Bardzo wiele salonów Reserved się zamknęło. W samej Warszawie jakaś połowa tego co było.
Nie dziwię się, od lat nic tam dla siebie nie znalazłam. Może i nie też tak mają? Coś jak z ccc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 17:29   #2662
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ja niestety odczuwam dość mocno kryzys gospodarczy i zastanawiam się właśnie co dalej robić. W firmie, w której pracuję wymagania rosną z dnia na dzień, firma rozwija się w dużym tempie ale niestety nie ma podwyżek, tylko ciągle presja na robienie szybciej, więcej...jak to w korpo. W Toruniu ciężko o pracę w marketingu z godnym wynagrodzeniem, tzn. takim żeby starczyło na coś więcej niż podstawowe sprawy jak rachunki i żywność. Nieco lepiej finansowo mają stanowiska menadżerskie ale i odpowiedzialność i presja taka, że nie każdy się nadaje, nie każdy chce być dyrektorem. Myślałam o drugiej pracy, drugim etacie żeby dorobić ale gdy przychodzę do domu to już padam ze zmęczenia, mam swoje lata i mój organizm chce odpoczywać po 8-10 h intensywnej umysłowej harówki. Marzę o przeprowadzce do Trójmiasta w przyszłości i mam nadzieję, że tam znajdę lepiej płatną pracę (choć wiem, że i koszty życia będą większe no ale chyba warto ze względu na bliskość morza).
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 06:41   #2663
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Desigual, to moze po prostu aktywnie szukaj pracy w Trojmiescie nie rzucajac twojej dotychczasowej posady - byc moze akurat za jakis czas cos sie znajdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 08:01   #2664
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Uhm, mnie niby też nie ujęła, ale w galerii katowickiej w zarze ilekroć nie wejdę, ogromna kolejka do przymierzalni i druga taka do kasNie dziwię się, od lat nic tam dla siebie nie znalazłam. Może i nie też tak mają? Coś jak z ccc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie też zawsze w tej Zarze byli ludzie. Może nie jakieś dzikie tłumy, ale jak coś oddawałam to zawsze ktoś kolejce stał, więc trochę jestem zdziwiona, że im się to nie opłacało. No i teraz Wrocław duże miasto, a są 2 Zary na krzyż
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 09:37   #2665
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 188
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

To jest ogólna polityka Zary, zamykać większość sklepów, przenosić gros operacji do Internetu i zostawić tylko największe obiekty. Robią to na całym świecie, w Hiszpanii wręcz są miasta gdzie chcą Zarze lokale za darmo zostawić, byle została, ale Inditex w ogóle nie jest zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 10:23   #2666
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
To jest ogólna polityka Zary, zamykać większość sklepów, przenosić gros operacji do Internetu i zostawić tylko największe obiekty. Robią to na całym świecie, w Hiszpanii wręcz są miasta gdzie chcą Zarze lokale za darmo zostawić, byle została, ale Inditex w ogóle nie jest zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może tak być. Lokal to koszt wynajmu, pracowników, dostaw towaru, a ludzie i tak w dużym stopniu zamawiają przez neta.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 11:05   #2667
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Może tak być. Lokal to koszt wynajmu, pracowników, dostaw towaru, a ludzie i tak w dużym stopniu zamawiają przez neta.
Druga kwesta jest też że oferta tych sklepów online jest dużo bardziej bogata niż stacjonarnych. Ja np jaka zamawiam z sinsay to zamawiam online i jak coś oddaje stacjonarnie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 11:10   #2668
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 188
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Druga kwesta jest też że oferta tych sklepów online jest dużo bardziej bogata niż stacjonarnych. Ja np jaka zamawiam z sinsay to zamawiam online i jak coś oddaje stacjonarnie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem kluczowe są przesyłki i zwroty za darmo. To dla mnie warunek by kupić online, bo zwrot w sklepie nie jest opcją dla mnie, szkoda mi czasu. Zara oferuje darmową dostawę i zwroty od jakiejś kwoty minimalnej, ostatnio zamówiłam kurtkę i od razu zwróciłam. Następnego dnia miałam pieniądze na koncie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 12:36   #2669
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Kupujecie czasem rzeczy z opcja odroczonej płatności żeby nie blokować swojej gotówki w razie większych zamówień i chęci zwrotu? Mam na myśli zamówienie np 3 par butów po 2 rozmiary z każdej żeby przymierzyć, równocześnie nie blokując własnych środków bo i tak większość pójdzie do zwrotu? Zastanawiam się czy to normalnie działa i faktycznie po 30 dniach pobiera tylko za te zakupione rzeczy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 12:47   #2670
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kluczowe są przesyłki i zwroty za darmo. To dla mnie warunek by kupić online, bo zwrot w sklepie nie jest opcją dla mnie, szkoda mi czasu. Zara oferuje darmową dostawę i zwroty od jakiejś kwoty minimalnej, ostatnio zamówiłam kurtkę i od razu zwróciłam. Następnego dnia miałam pieniądze na koncie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dla mnie i to i właśnie większy asortyment powoduje, że wolę zamawiać przez neta. W sklepach kolekcje są mocno okrojone. W Zarze do zwrotu to nawet żadnego potwierdzenia zamówienia nie trzeba. Wystarczy napisać nr kody zwrotu na paczce. No i u nich podoba mi się to, że jak się robi zwrot to się automatycznie pokazuje wszystko co jest do zwrotu i można zrobić za jednym zamachem z kilku zamówień. No ale często też jednak szłam stacjonarnie oddawać, bo miałam po drodze, a jakieś to bardziej ekologiczne dla mnie


Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Kupujecie czasem rzeczy z opcja odroczonej płatności żeby nie blokować swojej gotówki w razie większych zamówień i chęci zwrotu? Mam na myśli zamówienie np 3 par butów po 2 rozmiary z każdej żeby przymierzyć, równocześnie nie blokując własnych środków bo i tak większość pójdzie do zwrotu? Zastanawiam się czy to normalnie działa i faktycznie po 30 dniach pobiera tylko za te zakupione rzeczy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Ja zawsze jak tylko jest taka opcja to z niej korzystać. I z paypo i z twisto i z klarny. Samo nie pobiera, musisz wejść i opłacić. Ale jak część wcześniej odeślesz, to pomniejszają o to kwotę, którą masz zapłacić. W paypo możesz też sama zaznaczyć, że część odesłałaś i jeszcze bardziej wydłużają czas na spłatę, nawet jeśli faktycznie jeszcze tego nie zrobiłaś.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 12:31:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.