Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-11, 13:21   #3571
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dzięki, jak najbardziej pomogło

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Pochwal sie co kupisz


Aż sama weszłam na decathlon i może sobie kliknę legginsy na adres mojej rodzicielki. Akurat odbiorę kiedy bedę w Polsce za miesiąc. Mniejsze ryzyko z rozmiarem kiedy już go znam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 13:37   #3572
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Pochwal sie co kupisz


Aż sama weszłam na decathlon i może sobie kliknę legginsy na adres mojej rodzicielki. Akurat odbiorę kiedy bedę w Polsce za miesiąc. Mniejsze ryzyko z rozmiarem kiedy już go znam.
A ja to nic ciekawego, takie krótkie legginsy pod krótkie sukienki Ale szukam też kolarek do biegania z głębszymi kieszeniami na udach na telefon, tylko na stronie Decathlonu nie widziałam takich do stówy.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 13:58   #3573
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A ja to nic ciekawego, takie krótkie legginsy pod krótkie sukienki Ale szukam też kolarek do biegania z głębszymi kieszeniami na udach na telefon, tylko na stronie Decathlonu nie widziałam takich do stówy.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Takie to polecam z Primarka, mam dwie pary i są super
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 14:18   #3574
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Takie to polecam z Primarka, mam dwie pary i są super
O, jutro będę w okolicy Primarka, to podjadę. Dzięki!

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 14:30   #3575
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko o stroje i tak założyłam, że tu prędzej dostanę odpowiedź niż w wszystkowątku. Chcę sobie zamówić legginsy z Decathlonu, konkretnie marki Nyamba i Domyos. Wg tabeli rozmiarów wypadam idealnie na granicy S i M i teraz nie wiem czy lepiej brać mniejsze czy większe. Macie może doświadczenia z tymi markami jak wypadają rozmiarowo? Bo może w ogóle niestandardowo? W innych sklepach mam doły M i w S raczej dupska nie zmieszczę, ale nie chcę też, żeby mi się zsuwaly w pasie.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Nyamby nie mam, bo głównie są bawełniane.
Mam Kalenji i Domyos. Bardzo wygodne, chwale sobie. Często maja kieszonki na telefon.

W biodrach mam 98 cm, S byłoby już za ciasne, wiekszosc mam M - wygodne, ale szwy często zostawiają ślad, a L by mi już spadały z tylka. Ale mam duży rozrzut rozmiaru między pośladkami a talia.
Ale koszulki faktycznie - zawsze lepiej brać rozmiar mniejsze, bo rozmiarowka dziwaczna
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 14:35   #3576
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja z ubrań sportowych polecam serdecznie C&A, raz z ciekawości zamówiłam (jeszcze jak byli na Zalando) i byłam w szoku, jeśli chodzi o ceny i jakość - od tej pory kupuję tylko tam. Legginsy i kolarki mają wspaniałe, nic się nie wpija, ładnie modelują sylwetkę, chowają nierówności skóry, legginsy mają praktyczne kieszenie, no moim zdaniem ekstra.

Dziś z rana zaliczyłam siłownię. Powiem Wam, że super tak o godz. 9:00 mieć już zrobiony trening i spalone kalorie Zrobiłam sobie kolejny trening z ebooka i nie wiem czemu, ale jakoś nigdy nie robiłam banded hamstring curl (przywiązujemy gumę do dolnego szczebelka drabinki, kładziemy się na brzuchu, zahaczamy gumę o stopy i przyciągamy stopy z gumą do pośladków) - dziś zrobiłam to pierwszy raz i kurczę, super fajne to ćwiczenie! Będę robić częściej.
A tak to przede wszystkim ćwiczyłam dziś ręce i cieszę się, że włosy umyłam wczoraj, bo już się boję o moje zakwasy
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 16:37   #3577
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś fajny trening z Madfit i już czuję, że będą zakwasy
Pytanie za 100 punktów - co robić na tym sprzęcie? Nigdy nie widziałam, żeby ktoś na tym ćwiczył i sama nie wiem, co na nim robić może pomożecie?Załącznik 7791676

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ławeczka do ćwiczeń brzucha, można używać na dwa sposoby:

https://www.wikihow.com/images/thumb...tep-9.jpg.webp

https://www.wikihow.com/images/thumb...ep-14.jpg.webp
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-11, 17:34   #3578
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Pobiegałam na bieżni, tzn. tak pół bieg, pół marsz, bo jednak nie mam kondycji, żeby ciągiem truchtać. Fajna sprawa. Jeszcze trochę jogi i na dziś koniec. Zgrzałam się okropnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Kupiłam sobie buty do biegania. Wzięłam dwie pary z zamiarem zostawienia jednej, ale jednak obie mi się podobają i zostawiam jedne będą do ćwiczeń w domu, drugie będę nosić na zewnątrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 17:53   #3579
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89624919]


[/COLOR]Kupiłam sobie buty do biegania. Wzięłam dwie pary z zamiarem zostawienia jednej, ale jednak obie mi się podobają i zostawiam jedne będą do ćwiczeń w domu, drugie będę nosić na zewnątrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jakie modele ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 18:00   #3580
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jakie modele ?
https://eobuwie.com.pl/p/buty-puma-t...ink-puma-white
https://eobuwie.com.pl/p/buty-joma-r...-0000302295982
Te z Pumy są lżejsze i dla mnie wygodniejsze, a te z Jomy bardziej mi się podobają na nodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-11, 18:54   #3581
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89624943]https://eobuwie.com.pl/p/buty-puma-t...ink-puma-white
https://eobuwie.com.pl/p/buty-joma-r...-0000302295982
Te z Pumy są lżejsze i dla mnie wygodniejsze, a te z Jomy bardziej mi się podobają na nodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bardzo ładne! Trzymam kciuki, aby się dobrze sprawowały, udanego biegania!
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-12, 07:04   #3582
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja dzisiaj wstałam skoro świt i przed 7 wyszłam biegać jak do tego doszło, nie wiem.

Już trzeci tydzień mam taki sam czas na 5km, nie wiem co zrobić, żeby mieć jakiś progres, zatrzymałam się na 36' na 5 i ni cholere nie może być lepiej chciałam zejść poniżej 30 do końca lipca, ale coś tego nie widzę
I tak mam progres spory, po w kwietniu na 5 miałam 55 minut no ale ostatnio coś stoi ten czas.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-12, 07:58   #3583
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Ja z ubrań sportowych polecam serdecznie C&A, raz z ciekawości zamówiłam (jeszcze jak byli na Zalando) i byłam w szoku, jeśli chodzi o ceny i jakość - od tej pory kupuję tylko tam. Legginsy i kolarki mają wspaniałe, nic się nie wpija, ładnie modelują sylwetkę, chowają nierówności skóry, legginsy mają praktyczne kieszenie, no moim zdaniem ekstra.

Dziś z rana zaliczyłam siłownię. Powiem Wam, że super tak o godz. 9:00 mieć już zrobiony trening i spalone kalorie Zrobiłam sobie kolejny trening z ebooka i nie wiem czemu, ale jakoś nigdy nie robiłam banded hamstring curl (przywiązujemy gumę do dolnego szczebelka drabinki, kładziemy się na brzuchu, zahaczamy gumę o stopy i przyciągamy stopy z gumą do pośladków) - dziś zrobiłam to pierwszy raz i kurczę, super fajne to ćwiczenie! Będę robić częściej.
A tak to przede wszystkim ćwiczyłam dziś ręce i cieszę się, że włosy umyłam wczoraj, bo już się boję o moje zakwasy
Fajne ćwiczenie i w domu można robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-12, 08:40   #3584
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
Dzięki tylko zastanawiam się, czy te ograniczniki można aż tak nisko opuścić. Moją największą bolączką na siłowni są właśnie mało intuicyjne dźwignie do zmian wysokości czy ustawienia/nachylenia. Na każdej siłowni inny sprzęt, na każdym to inaczej wygląda i zawsze sporo czasu zajmuje mi ogarnięcie, czy to trzeba odkręcić, pociągnąć, przesunąć czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-12, 08:56   #3585
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wstałam skoro świt i przed 7 wyszłam biegać jak do tego doszło, nie wiem.

Już trzeci tydzień mam taki sam czas na 5km, nie wiem co zrobić, żeby mieć jakiś progres, zatrzymałam się na 36' na 5 i ni cholere nie może być lepiej chciałam zejść poniżej 30 do końca lipca, ale coś tego nie widzę
I tak mam progres spory, po w kwietniu na 5 miałam 55 minut no ale ostatnio coś stoi ten czas.



Może masz za mało urozmaicony trening biegowy.
tak nie jestem w stanie ogarnąc ile razy w tygodniu biegasz, ale jeśli np 3, to każdy trening powinien być inny.
1 bieg krótszy i szybszy na np 1-3 km, jeden jakiś w stylu zabawy biegowej- najkorzystniejsze sa interwały jakieś- sprinty lub podbiegi , bo żeby biegać szybko, trzeba biegać szybko (i robić siłę) ,
no i 1 tzw "długie wybieganie" gdzie robi się wytrzymałość- czyli wolno, spokojnie, nawet w tempie konwersacyjnym ale na odcinku minimum w to co celujesz (czyli minimum 5 km lub więcej).
Co jakiś czas, jak się człwoiek dobrze czuje, warto zrobić jakiś w ogóle niestandardowo mocny wysiłek biegowy, np. bieg po górkach, albo jakąś wycieczkę biegową, albo właśnie start w jakichś zawodach. To na ogół po odpoczęciu , tez robi progres .
Najmniej wydajne jest bieganie ciągle tego samego w taki sam sposób. Ale to w każdym sporcie tak jest, ciało sie przyzwyczaja do określonego bodżca i przestaje progresować.


Sa tez gotowe plany biegowe na określone rzeczy, na szybkość też.





te odcinki czasowe w których się umieszcza swój plan treningowy to nie musi być tydzień choć to jest najwygodniejsze logistycznie, to może być np. 10 -14 dni, albo ileś i w tym zmieszczasz taki przeplatany system.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-12, 09:04   #3586
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Może masz za mało urozmaicony trening biegowy.
tak nie jestem w stanie ogarnąc ile razy w tygodniu biegasz, ale jeśli np 3, to każdy trening powinien być inny.
1 bieg krótszy i szybszy na np 1-3 km, jeden jakiś w stylu zabawy biegowej- najkorzystniejsze sa interwały jakieś- sprinty lub podbiegi , bo żeby biegać szybko, trzeba biegać szybko (i robić siłę) ,
no i 1 tzw "długie wybieganie" gdzie robi się wytrzymałość- czyli wolno, spokojnie, nawet w tempie konwersacyjnym ale na odcinku minimum w to co celujesz (czyli minimum 5 km lub więcej).
Co jakiś czas, jak się człwoiek dobrze czuje, warto zrobić jakiś w ogóle niestandardowo mocny wysiłek biegowy, np. bieg po górkach, albo jakąś wycieczkę biegową, albo właśnie start w jakichś zawodach. To na ogół po odpoczęciu , tez robi progres .
Najmniej wydajne jest bieganie ciągle tego samego w taki sam sposób. Ale to w każdym sporcie tak jest, ciało sie przyzwyczaja do określonego bodżca i przestaje progresować.


Sa tez gotowe plany biegowe na określone rzeczy, na szybkość też.





te odcinki czasowe w których się umieszcza swój plan treningowy to nie musi być tydzień choć to jest najwygodniejsze logistycznie, to może być np. 10 -14 dni, albo ileś i w tym zmieszczasz taki przeplatany system.
Dziękuję Ci cava, jesteś niezastąpiona!
To już wszystko wiem, bo biegam 2-3 razy w tygodniu dokładnie po 5km, dokładnie tę samą trasę.
Czyli wszystko nie tak dostosuję się do Twoich rad.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 07:02   #3587
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Zaraz ide na joge
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 07:45   #3588
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

O, fajnie Rena tak z rana się poruszać
Ja wczoraj byłam bardzo późno jak na siebie na siłowni (wychodziłam z niej 20:30). Ludzi bardzo dużo, ale mimo to zrobiłam fajny trening. Tylko bardzo zmęczona się dziś obudziłam
W przyszłym tygodniu idę testowo na pilates na reformerach. Jestem ciekawa, czy to będzie coś ciekawego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 07:52   #3589
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja wczoraj byłam na rurce i exo z instruktorką-kosą. Wymęczyłam się mega ale jak kiedyś się jej bałam bezsensownie, tak teraz uważam, że jest świetna no i trzeba przyznać, że dzieje się u niej na zajęciach.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-14, 07:53   #3590
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O, fajnie Rena tak z rana się poruszać
Ja wczoraj byłam bardzo późno jak na siebie na siłowni (wychodziłam z niej 20:30). Ludzi bardzo dużo, ale mimo to zrobiłam fajny trening. Tylko bardzo zmęczona się dziś obudziłam
W przyszłym tygodniu idę testowo na pilates na reformerach. Jestem ciekawa, czy to będzie coś ciekawego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo, pilates na reformerze to moje marzenie, żeby spróbować Napatrzyłam się na Agatę Ziółkowską, ale ja baletnicą nie jestem i u mnie trening byłby mocno pokraczny
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 09:14   #3591
lunabeetz
Raczkowanie
 
Avatar lunabeetz
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ooo, pilates na reformerze to moje marzenie, żeby spróbować Napatrzyłam się na Agatę Ziółkowską, ale ja baletnicą nie jestem i u mnie trening byłby mocno pokraczny
Mnie też kusi pilates na reformerze Patrzyłam na ceny we Wrocławiu i wejście jednorazowe kosztuje 90 zł-100 zł (za zajęcia grupowe), więc moim zdaniem trochę drogo, ale karnety już się trochę bardziej opłacają.
lunabeetz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 09:20   #3592
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez lunabeetz Pokaż wiadomość
Mnie też kusi pilates na reformerze Patrzyłam na ceny we Wrocławiu i wejście jednorazowe kosztuje 90 zł-100 zł (za zajęcia grupowe), więc moim zdaniem trochę drogo, ale karnety już się trochę bardziej opłacają.
ja znalazłam w sąsiednim miasteczku reformer na multisport. Może kiedyś uda sie wbić na zajecia
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 09:41   #3593
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Popatrzyłam u siebie w okolicy, są tylko 2 miejsca z reformerami, dla nowych osób promocja 2 wejścia za 120 zł, ale normalnie jest 100 zł za 1 wejście lub 320 za 4 wejścia.

Przymierzam się do zakupy taśmy TRX. Chodzę na zajęcia, ale fajnie byłoby mieć własna. Jak kiedyś bede miała balkon, to chciałabym powiesić ja właśnie tam i ćwiczyć z widokiem na miasto taka wizja mi się utworzyła
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 09:51   #3594
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Taaak, ceny są bardzo wysokie, więc nie nastawiam się, że będę chodziła miesiącami. Ale jestem ciekawa, jak tam się pracuje, jak to działa itd. Na pewno też będę pokraczna i z małymi zakresami, ale specjalnie wzięłam pierwsze zajęcia 1:1, żeby nie porównywać się z innymi i nie dołować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:57   #3595
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mnie reformer nie kusi. Już wolę iść na trening personalny.

Nad taśmą trx też się zastanawiałam, ale jakoś nie przekonuje mnie te zaczepianie o drzwi czy okno. A wiercić w suficie/ ścianie nie chcę, plus jakiś porządny zaczep wtedy powinien być.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 11:03   #3596
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89626817]Nad taśmą trx też się zastanawiałam, ale jakoś nie przekonuje mnie te zaczepianie o drzwi czy okno. A wiercić w suficie/ ścianie nie chcę, plus jakiś porządny zaczep wtedy powinien być.[/QUOTE]

Tak, zaczepianie o ścianę sie nie sprawdzi. Jest pula ćwiczeń, której nie będzie można wtedy zrobić, bo ściana będzie ograniczać ruch, a do niektórych trzeba wejsc pod taśmę. Właśnie z tego powodu jeszcze się wstrzymuje, ale moze w sezonie moglabym zabierać to w plener i zaczepiać o drabinki.
Na balkonie widze to zaczepione na tej samej zasadzie jak te fotele kokony.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:51   #3597
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Byłam wczoraj na rurce i wiadomo, jestem szczęśliwa. Dzisiaj miały być góry, ale tak leje, ze ćwiczę tymczasem jedzenie kawałka czekolady po obiedzie

Zrobię wieczorem długi spacer i rozciąganie z gatunku solidnych, jutro bieganie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 17:28   #3598
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O, fajnie Rena tak z rana się poruszać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wole wieczorem cwiczyc, ale u nas swieto panstwowe dzis jest i dobrze ze w ogole silownia byla czynna. No i na jodze dawno nie bylam, bo czesto jest w tym samym czasie co body pump. A jak musze wybierac, to zawsze jakos pada na body…
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 19:55   #3599
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Melduję bieganie, 3km. Dałam z siebie całe 30% choć miałam dać 120%, jakaś totalna niemoc mnie ogarnęła. Nie wiem co jest.

Jutro z rana FBW.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 19:57   #3600
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Melduję bieganie, 3km. Dałam z siebie całe 30% choć miałam dać 120%, jakaś totalna niemoc mnie ogarnęła. Nie wiem co jest.

Jutro z rana FBW.

Moze u Ciebie upaly ? Jak jest tak goraco, to sie nie chce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-09-12 15:19:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.