12 latek pisze piosenki o zabijaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2026-01-09, 17:42   #1
kasianizeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2025-04
Wiadomości: 13

12 latek pisze piosenki o zabijaniu


Witam,
Ostatnio odkrylam, ze syn mojego partnera zaczal pisac dosyc niepokojace piosenki w stylu rap gdzie opisuje sytuacje, ze kogos zabija, ze jak go policja bedzie scigac to ich tez zabiaj (jest tam troche przeklenstw, co akurat mnie tak nie szokuje, jednakze fantazjowaniu o zabijaniu kogos tak) Pisal tam ze rozstrzela ich karabinem AK, ze chce byc wielki, ze wkoncu wszyscy zobacza jaki jest wielki, ze bedzie mial calkowity makeover i ze zrobi calkowity takeover. Tak poza tym tez pisal, ze czemy zycie jest takie beznadziejne, ze jest zdolowany i ma depresje. Co o tym myslicie? Fantazja, czy juz pora do specjalisty, zeby do przedyskutowac (wiedzac ze ma tylk 12 lat!).
kasianizeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2026-01-11, 16:41   #2
Margi93
Przyczajenie
 
Avatar Margi93
 
Zarejestrowany: 2025-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: 12 latek pisze piosenki o zabijaniu

Moja koleżanka jest terapeutką dziecięcą. Zajmuje się małymi dziećmi jak i nastolatkami. Jeśli widzisz przypadek w którym dziecko pisze o tym, że życie jest beznadziejne i że ma depresje - a to oznacza, że nie czuje się pewnie na tyle by wam o tym powiedzieć tylko napisać, to koniecznie warto tą kartkę zachować i wziąć małego do specjalisty. Na pewno mu to nie zaszkodzi, bo młody może mieć problemy o których Wam mówić nie chce, a nie wiadomo co jeszcze mu może do głowy przyjść jak ma już takie myśli. Moja znajoma nie raz opisywała swoich podopiecznych i zawsze powtarzała, że bagatelizowanie alarmu nie przyniesie nic dobrego.
Margi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2026-01-11 16:41:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.






© 2000 - 2026 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.