sklep PRIMARK - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 19:02   #2011
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
hMMMM,,, u mnie ejst naprawde DUZO PRZECEN, ale zazwyczaj sa to ciuchy do 42 ;/ butow tez duzo, w sumie nie uszkodzonych ani nic
Tylko ja pisałam o Londynie, gł. o Primarku na Oxfordzie.
Tam chyba wszystko się sprzeda, nie trzeba przeceniać. Tylko raz trafiłam na płaszczyki - grzybki przecenione w sezonie i jeszcze sukienki, ale były okropne, naturalnie rozmiary od 42...
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 20:12   #2012
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Racja na wyprzedazach sa same duze rozmiary. U mnie to roznie z rozmiarem jesli chodzi o Primarka, raz jest to 8 raz 10 raz 12. Stroju na wyprzedazy sobie nie kupilam w tym roku bo byly same duze od rozmiaru 14, ale w tamtym roku kupilam ten w czaszki (zdjecia byly wczesniej) za 1,5f na wembley udalo mi sie znalezc rozmiar 38 na góre, niesteyty dól byl wiekszy, ale sobie zmniejszylam.
Buty tez trafilam bo byla ostatnia sztuka, dlatego przecenione Wierze w to, ze czekały na mnie i leza idealnie na nodze mojej mamy, która ma rozmiar 37 a te butki to 38 Przeznaczenie

A te torebki co wyzej sa wklejone to jakos kolo 3-4 funtow. Były takie lakierowane za 3 funty z kokarda, fajne ale tylko zolte byly i krwisto czerwone :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:59   #2013
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
w takim razie czekam
praline, obiecane fotki, trochę zgnieciona kokarda, ale chciałam jak najszybciej je wstawić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 042.jpg (34,1 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 045.jpg (77,9 KB, 128 załadowań)
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 09:24   #2014
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
praline, obiecane fotki, trochę zgnieciona kokarda, ale chciałam jak najszybciej je wstawić
git majonez a powiedz mi proszę jeśli to nie tajemnica ile masz wzrostu i jaki rozm. wzięłaś?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 09:26   #2015
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

mam 160 cm wzrostu i jest to rozm. 36
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 09:37   #2016
gosiazja
Raczkowanie
 
Avatar gosiazja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 60
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ach a ja już jutro wylot


już mi się marzą te torebki
Śliweńka, ta druga, musztardowa jest śliczna, mam ją już od kilku miesięcy, ale z bólem serca muszę pojechać po jej jakości, bo po ok miesiącu urwał mi się pasek, a nosiłam w niej tylko portfel i telefon Ale fakt, jest ładniutka
gosiazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 10:03   #2017
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
praline, obiecane fotki, trochę zgnieciona kokarda, ale chciałam jak najszybciej je wstawić
Moglas rozjasnic fotki bo w sumie nic nie widac :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 11:50   #2018
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
mam 160 cm wzrostu i jest to rozm. 36
uu szkoda, że jestem wyższa te 5cm bo na mnie będzie krótsza

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Moglas rozjasnic fotki bo w sumie nic nie widac :P
ja tam widzę doskonale może to wina Twojego monitora?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 13:00   #2019
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Hmm to moze Twoj monitor jakis inny? U mnie wszystkie obrazki piekne, ale na tym ta bluzka jest kruczoczarna
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 13:05   #2020
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm to moze Twoj monitor jakis inny? U mnie wszystkie obrazki piekne, ale na tym ta bluzka jest kruczoczarna
Chyba jednak Twój, bo u mnie też wszystko normalnie widać. Bluzka jest czarna, ale bardzo ładnie widać tę kokardkę Swoją drogą - śliczna bluzka
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:05   #2021
Camenae
Raczkowanie
 
Avatar Camenae
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 117
Dot.: sklep PRIMARK

Dziewczyny z moich i znajomych obserwacji, mogę Wam śmiało powiedzieć, że nie warto kupywać butów w PRIMARKU. Będąc w Manchesterze, kupiłam sobie 4 pary butów, moja kolezanka również kilka (byłam w sierpniu) i już wszystkie są zniszczone! Są w fataolnym stanie, dwie pary już nie nadaja się do chodzenia. A dbałam o nie, jak o każde inne buty(znaczy się dobrze) No, ale w sumie czego mogłam się spodziewać po tak niskiej cenie?.. W każdym bądź razie, jezeli chcecie wytrzymałe buty, w których pochodzicie dłużej niż dwa miesiące, to Primark odpada!
__________________
Tokyo! - niezapomniane wrażenia. Na pewno tam wrócę!

.. a obecnie moje ukochane narty!



"Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to robi."
Einstein
Camenae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 18:47   #2022
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Camenae Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie, jezeli chcecie wytrzymałe buty, w których pochodzicie dłużej niż dwa miesiące, to Primark odpada!
To to wiadomo Ale warto za te kilka funtow kupic butki na sezon

Jednak ja jestem zadowolona z butow z Primarka.. Od roku mam dwie pary i nic sie z nimi nie stalo.. a w jednych chodze od roku prawie codziennie od kwietnia do pazdziernika i nic z nimi nie jest a sa to baleriny..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:49   #2023
gosiazja
Raczkowanie
 
Avatar gosiazja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 60
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Camenae Pokaż wiadomość
Dziewczyny z moich i znajomych obserwacji, mogę Wam śmiało powiedzieć, że nie warto kupywać butów w PRIMARKU. Będąc w Manchesterze, kupiłam sobie 4 pary butów, moja kolezanka również kilka (byłam w sierpniu) i już wszystkie są zniszczone! Są w fataolnym stanie, dwie pary już nie nadaja się do chodzenia. A dbałam o nie, jak o każde inne buty(znaczy się dobrze) No, ale w sumie czego mogłam się spodziewać po tak niskiej cenie?.. W każdym bądź razie, jezeli chcecie wytrzymałe buty, w których pochodzicie dłużej niż dwa miesiące, to Primark odpada!
to samo mogę powiedzieć o torebkach, na 4, które posiadam, 3 są zniszczone. Najgorzej mają się te ze skóry ekologicznej, która po prostu pęka i robią się dziury
gosiazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:12   #2024
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Jakosc adekwatna do ceny. Tanie materialy,tanie dodatki , tanie wykonanie. Przeciez to wszystko jest szyte za grosze w Azji...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:22   #2025
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Przeciez to wszystko jest szyte za grosze w Azji...
A firmy Gap, Levis ?
Różnica polega na tym, że FIrmy narzucą sobie taka marże, że płaci się po 200, 300 zł za jeansy. I kosztuje to takie same grosze. i jest szyte w Azjii.Z tymże może normy jakościowe mają wysokie i to co jest żle uszyte odrzucają, przywiązują wagę do kroju, itp. Wiem , że to jest straszne i tragiczne.


Poza tym. dzisiaj dostałam załamki w primarku. Chciałam kupic jeansy takie wytarte, rozszerzane nogawki. BIore 10 - za małe, 12 - topie się. Już nie wiem co ze mną ne tak. Może te spodniejakoś sięinaczej nosi, nie wiem na biodrach, ale w tej 12 się topiłam, a w 10 weszłam ale pas był wąski i mnei cisnęło więc nei wziełam. BUUU

Z kolei w mk one dzinsy mierzyłam 12 i wydaqwały mi się ciasnawe (opięte), skinny, jutro może zmierze 14, jak będzie za wielka to zas się załamie.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:39   #2026
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Racja na wyprzedazach sa same duze rozmiary. U mnie to roznie z rozmiarem jesli chodzi o Primarka, raz jest to 8 raz 10 raz 12. Stroju na wyprzedazy sobie nie kupilam w tym roku bo byly same duze od rozmiaru 14, ale w tamtym roku kupilam ten w czaszki (zdjecia byly wczesniej) za 1,5f na wembley udalo mi sie znalezc rozmiar 38 na góre, niesteyty dól byl wiekszy, ale sobie zmniejszylam.
Buty tez trafilam bo byla ostatnia sztuka, dlatego przecenione Wierze w to, ze czekały na mnie i leza idealnie na nodze mojej mamy, która ma rozmiar 37 a te butki to 38 Przeznaczenie

A te torebki co wyzej sa wklejone to jakos kolo 3-4 funtow. Były takie lakierowane za 3 funty z kokarda, fajne ale tylko zolte byly i krwisto czerwone :/

Kupilam lakierowana z kokarda, bo byla za euro. Wrocilam do domu, otworzylam ja, a tam fajny pasekz cena 4 euroTakze tak jakby zarobilam
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:44   #2027
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
A firmy Gap, Levis ?
Różnica polega na tym, że FIrmy narzucą sobie taka marże, że płaci się po 200, 300 zł za jeansy. I kosztuje to takie same grosze. i jest szyte w Azjii.Z tymże może normy jakościowe mają wysokie i to co jest żle uszyte odrzucają, przywiązują wagę do kroju, itp. Wiem , że to jest straszne i tragiczne.

.
Oczywiscie, wiekszosc firm szyje w Azji, bo tanio. Ale nawet w Azji mozna uszyc lepiej lub gorzej. Do Primarku idzie chyba wszystko jak leci, bo jakosc niektorych rzeczy jest tragiczna. Sterczace nitki, krzywe szwy...
Ale co sie dziwic, skoro wydalo sie, ze dla Primarku szyja m.in dzieci w Indiach. Byl program na BBC o tym.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:47   #2028
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

Słyszałam o tym programie, kiedyś jeden Anglik mi opowiadał, że oglądał... Byłam w szoku. Wiem, że to oczywiste, bo nawet firma ADIDAS czy NIKE mieli procesy o wykorzystywanie taniej siły roboczej, ale inaczej jest, gdy ktoś nagle Cię uświadamia, ja ciągle mam te dzieci przed oczami, ale coż, tak już jest wszędzie A raz widziałam demonstrację przed TOP SHOPem z ulotkami i fotkami, jak szyje się ubrania znanych marek, w tym Primark. Prawda jest gorzka...
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 00:50   #2029
mizerabilistka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Poza tym. dzisiaj dostałam załamki w primarku. Chciałam kupic jeansy takie wytarte, rozszerzane nogawki. BIore 10 - za małe, 12 - topie się. Już nie wiem co ze mną ne tak. Może te spodniejakoś sięinaczej nosi, nie wiem na biodrach, ale w tej 12 się topiłam, a w 10 weszłam ale pas był wąski i mnei cisnęło więc nei wziełam. BUUU.
Mam to samo!!!

Co do przecen w Penneysie, to często przeceniają także partie towarów, które im się zamówiło przez pomyłkę w ogromnym nadmiarze. Ostatnio słuchałam opowieści chłopaka pracującego w Pennym na magazynie. Imponujące było przecenienie kompletu ręczników na 3e było 3tys sztuk, zeszło w ciągu dwóch dni

Krążą słuchy, ze PRIMARK ma wejść na polski rynek gdy przyjmiemy euro... sama nie wiem czy w to wierzyć czy nie, chociaż skoro tutaj przy większych zarobkach zbijają kokosy to w Polsce mogą zarobić przy większej liczbie ludnośći jedynie więcej.
__________________
Blogasek

mizerabilistka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 08:34   #2030
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm to moze Twoj monitor jakis inny? U mnie wszystkie obrazki piekne, ale na tym ta bluzka jest kruczoczarna
z moim monitorem wszystko ok Może rozjaśnij sobie trochę u siebie to będziesz lepiej widziała szczegóły ciemnych rzeczy.
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 08:37   #2031
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym programie, kiedyś jeden Anglik mi opowiadał, że oglądał... Byłam w szoku. Wiem, że to oczywiste, bo nawet firma ADIDAS czy NIKE mieli procesy o wykorzystywanie taniej siły roboczej, ale inaczej jest, gdy ktoś nagle Cię uświadamia, ja ciągle mam te dzieci przed oczami, ale coż, tak już jest wszędzie A raz widziałam demonstrację przed TOP SHOPem z ulotkami i fotkami, jak szyje się ubrania znanych marek, w tym Primark. Prawda jest gorzka...
Dokladnie Ci ludzie dostaja te same pieniadze nie zaleznie co i dla kogo szyja a co do dzieci, tam sa przeciez inne prawa niz u nas, dla nich ktos kto ma 15-16 to jest juz dorosly i czasem jedynym zrodlem utrzymania swojej rodziny. Ciezko jest zrozumiec ich poglady i obyczaje to tak samo jak dziewczynlki 12-13 letnie sa swatane przez rodzicow i wychodza za maz!!
Cale szczescie,ze coraz czesciej sprawdzaja tam warunki pracy (mam nadzieje,ze te kontrole i poprawy sa jakos sprawdzana i wdrazane w zycie).
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:30   #2032
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: sklep PRIMARK

dziewczyny ja jestem wściekła odwołali mój lot wczoraj w Katowicach zaraz po tym jak oddałam na odprawie bagaż do tego wszystkie samoloty opóźnione na lotnisku pełno ludzi wszędzie tłok


później musiałam czekać prawie 1,5h na zmianę lotu i lecę jutro z Wrocławia i za friko przesunęli mi datę powrotu o tydzień później że będę 2 tyg równe ale ile ludzi było wściekłych bo miało być jutro w pracy choć dawali zaświadczenia że odwołano z powodów technicznych to koleżanka pisała że w radiu gadali z powodu mgły, pełno lotów jest opóźnionych z Pyrzowic ale byłam wściekła


pinaplesss pokazywali kiedyś film o dzieciach które szyły buty Adidas Nike za 50centów za pare
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:47   #2033
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
z moim monitorem wszystko ok Może rozjaśnij sobie trochę u siebie to będziesz lepiej widziała szczegóły ciemnych rzeczy.
tylko, ze wlasnie inne rzeczy czarne widze dobrze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:02   #2034
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: sklep PRIMARK

Primark ma bardzo ładne rzeczy .
Ja miałam jedną parę butów i nic się nie zniszczyły. Takie zwykłe balerinki, a najczęściej w nich wychodziłam z psem, więc było pełno piachu, ale służyły długo . Ale któregoś dnia pies mi je rozszarpał .
A teraz kupowałam na Allegro balerinki - na początku zamówiłam 36 (noszę 36.5) - duuużo za małe, zamówiłam 38, bo stwierdziłam, że skoro 36 takie małe to 37 będzie za małe. I 38 są dużo za duuże.
Ale wkurza mnie, że na Allegro niektóre rzeczy z tego sklepu mają w takich kosmicznych cenach...A niestety nie mam możliwości kupienia w Anglii w PRZYZWOITYCH cenach.
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 13:55   #2035
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

[quote=śliweńka;9113492]dziewczyny ja jestem wściekła odwołali mój lot wczoraj w Katowicach zaraz po tym jak oddałam na odprawie bagaż do tego wszystkie samoloty opóźnione na lotnisku pełno ludzi wszędzie tłok


później musiałam czekać prawie 1,5h na zmianę lotu i lecę jutro z Wrocławia i za friko przesunęli mi datę powrotu o tydzień później że będę 2 tyg równe ale ile ludzi było wściekłych bo miało być jutro w pracy choć dawali zaświadczenia że odwołano z powodów technicznych to koleżanka pisała że w radiu gadali z powodu mgły, pełno lotów jest opóźnionych z Pyrzowic ale byłam wściekła


O mamo, a ja mam lot w sobotę! Tyle, że z Gdańska i Ryanairem. Daleko mieszkam od lotniska i nie uśmiecha mi się wracać do domu... Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna.
Ostatnio, gdy leciałam myślałam, że rozbijemy się. Wiem, że głupio gadam. Tuż przed wylądowaniem samolot zaczął chwiać się na wszystkie strony, kapitan powiedział, że to przez pogodę... 10 minut przed kołysaniem twierdził, że pogoda just dobra. Uwierzcie, wszyscy klaskali w chwili lądowania! Praktycznie co 2 m-ce jestem w Londynie i pierwszy raz tak się bałam...
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:17   #2036
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: sklep PRIMARK

Mi rowniez kiedys odwolali lot.. czekalam 3 h na przebukowanie biletu, pelno wscieklych ludzi, ktorzy nie umieli mowic po angielsku i mieli problem z przebukowaniem ;/ kazdy sie wpychal i przepychal przez kolejke a na dodatek musielismy stac z bagazami..Paranoja
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 14:25   #2037
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: sklep PRIMARK

ja już jestem w Polsce, po zakupach w Primarku później się pochwalę zdobyczami.
nie ma tego dużo, bo mnie rozczarował ten Primark. ani jednej ciekawej torby, mało biżuterii. chociaż nie wiem jak to jest z asortymentem w innych Primarkach, bo byłam tylko w jednym.
i tak mam spodnie, sweterki, buty, bluze, i kilka kosmetyków We <3 fruits które pachną świetnie. zdjęcia jak się rozpakuję i ogarnę ten cały bałagan.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 15:52   #2038
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
ja już jestem w Polsce, po zakupach w Primarku później się pochwalę zdobyczami.
nie ma tego dużo, bo mnie rozczarował ten Primark. ani jednej ciekawej torby, mało biżuterii. chociaż nie wiem jak to jest z asortymentem w innych Primarkach, bo byłam tylko w jednym.
i tak mam spodnie, sweterki, buty, bluze, i kilka kosmetyków We <3 fruits które pachną świetnie. zdjęcia jak się rozpakuję i ogarnę ten cały bałagan.
Czekamy na foty Ja nigdy nie widzialam kosmetykow w Primarku, tzn tylko były balsamy do kąpieli i nic wiecej
Asortyment chyba sie jednak troche rozni. Bylam w najwiekszym primarku w Lonydnie na Oxford a potem na Wembley i w tym drugim bylo duzo mniej rzeczy i ponad polowa inne..

Widzialas moze kombinezon taki czarny w Primarku? spodnie siegaly chyba za kolano.. ciekawa jestem jakosci :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:05   #2039
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: sklep PRIMARK

kombinezonów nie widziałam, więc nie pomogę.
a te kosmetyki We <3 fruits to właśnie do kąpieli - żele pod prysznic, peelingi, jakieś płyny i masła do ciała cytrusowe, albo arbuzowo-granatowe
fotki będą jutro, bo dzisiaj już nie ma światła dobrego.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:30   #2040
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem wściekła odwołali mój lot wczoraj w Katowicach zaraz po tym jak oddałam na odprawie bagaż do tego wszystkie samoloty opóźnione na lotnisku pełno ludzi wszędzie tłok
Az zapytam z ciekawosci jakie linie?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.