kochana Lolita Lempicka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-28, 13:08   #1
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55

kochana Lolita Lempicka


Hej
Jeśli powtarzam wątek to ogromnie przepraszam,ale już się dosyć naszukałam i nic. Mianowicie szukam jakiegoś odpowiednika Lolity Lempickiej.Niedawno byłam w perfumerii i się zakochałam w tych zapachach, ale nie wiem jak kupić jakiś odpowiednik, na miarę moich uczniowskich groszy. Za sklepy internetowe raczej dziękuję...
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:03   #2
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: kochana Lolita Lempicka

odpowiednik czyli co masz na mysli?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:05   #3
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
odpowiednik czyli co masz na mysli?
Podrobe?
Ja niestety , nie pomoge.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:09   #4
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Podrobe?
Ja niestety , nie pomoge.
hmm... moglam na to wpasc... ale szczerze mowiac liczylam na to, ze po tylu watkach tego typu, ktore juz tutaj byly zakladane, nikt nie bedzie szukal podrob na Perfumach. Szkoda, ze wciaz pojawia sie ten sam problem...

a dla zalozycielki watku, jesli nie mozesz pozwolic sobie na prawdziwa Lolite, to nie kupuj podrob, to bez sensu, nie zastapia Ci one Lolki. Mozesz ladny a tani zapach kupic w Avon czy Oriflame.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 15:55   #5
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 673
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Hej
Jeśli powtarzam wątek to ogromnie przepraszam,ale już się dosyć naszukałam i nic. Mianowicie szukam jakiegoś odpowiednika Lolity Lempickiej.Niedawno byłam w perfumerii i się zakochałam w tych zapachach, ale nie wiem jak kupić jakiś odpowiednik, na miarę moich uczniowskich groszy. Za sklepy internetowe raczej dziękuję...
podrób tutaj nie uznajemy

Weź na wstrzymanie , pooszczędzaj i kup na allegro . Można dostac wersje w pudełku testerowym za ok. 135-145 zł już z kosztem przesyłki , albo zapoluj na używaną.
Mozemy ci podpowiedziec , ktora aukcja jest uczciwa tzn. sprzedawca ma oryginał.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 15:59   #6
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

a dla zalozycielki watku, jesli nie mozesz pozwolic sobie na prawdziwa Lolite, to nie kupuj podrob, to bez sensu, nie zastapia Ci one Lolki. Mozesz ladny a tani zapach kupic w Avon czy Oriflame.

Z Avonu lub Oriflamu nie chce, bo są bardzo nietrwałe, a na orginał mnie nie stać bo bym musiała rok bez kasy żyć , a tego perfum nie jest wart
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 16:05   #7
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: kochana Lolita Lempicka

no tak, ale podroba na 100% bedzie gorsza od Avon. Perfumy nie sa czyms koniecznym, to luksus i nie sa one potrzebne do zycia. A uzywanie podroby obrzydzi Ci zapach. Niedlugo sa swieta, moze poczekaj i popros o nie na prezent?
Ja, jak i wiele innych dziewczyn czesto bardzo dlugo oszczedzamy na ukochany, orginalny zapach albo kupujemy i wydajemy ostanie pieniadze. Ja sama jestem jeszcze w liceum, nie zarabiam ale perfumy sa dla mnie czyms wiecej niz zapachem i potrafie na nie oszczedzac albo wchodze w dobre uklady z mama
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 16:07   #8
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
na orginał mnie nie stać bo bym musiała rok bez kasy żyć , a tego perfum nie jest wart
Dobry perfum wiele jest wart
Czasami warto pooszczędzać trochę.
Polecam to o czym pisano wyżej- polowanie na używkę/cały flakon na allegro.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:34   #9
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Z Avonu lub Oriflamu nie chce, bo są bardzo nietrwałe,
To komunał.
Tak, jak bywają zapachy drogie i nietrwałe, tak i ze średniej półki bywają trwałe.

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
a na orginał mnie nie stać bo bym musiała rok bez kasy żyć , a tego perfum nie jest wart
No to zastanówmy się...
Ile kosztuje 10 ml w rozlewni podrób?
Coś kolo dychy, albo więcej. Plus flakon. To daje ponad 100 zł za 100 ml czegoś, co niekoniecznie będzie w ogóle podobne do zapachu, o który Ci chodzi (abstrahując już od kwestii etycznych).

Jak to się ma do tej aukcji na przykład?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=441162050

Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 06:24   #10
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No to zastanówmy się...
Ile kosztuje 10 ml w rozlewni podrób?
Coś kolo dychy, albo więcej. Plus flakon. To daje ponad 100 zł za 100 ml czegoś, co niekoniecznie będzie w ogóle podobne do zapachu, o który Ci chodzi (abstrahując już od kwestii etycznych).

Jak to się ma do tej aukcji na przykład?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=441162050

A jaki śliczny flakonik..., aż się chce zbierać i oszczędzać

A najlepiej jak nie masz za dużo pieniędzy, to trzeba zaczaić się na używkę:
http://www.allegro.pl/item447784095_...zapraszam.html

Lolita bardzo często pojawia się jako używka, trzeba tylko regularnie przeglądać aukcje i wykazać się cierpliwością.


No i kolejna bzdura, że Avon i Oriflame są nietrwałe... są zapachy i po kilka setek, które bywają nietrwałe, wszystko zależy od zapachu i od osoby, która go używa.
Ale o oczywistościach chyba nie ma co setny raz pisać.

Przeanalizujmy... jak to dziewczyny powiedziały zbliżają się święta, mikołajki, może w rodzinie powiedz, że zamiast prezentów wolałabyś pieniądze, bo zbierasz na ukochane perfumy? Ile możesz miesięcznie odłożyć? 20zł? No to zbieraj, a po paru miesiącach będziesz właścicielką cudownego, niebieskiego flakonika z cudowną zawartością i będziesz nimi cudnie pachnieć.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 10:48   #11
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 673
Dot.: kochana Lolita Lempicka

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=448275469

Aukcja Lolitki za 81 zł, prawie pełna trzydzi4estka.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 15:12   #12
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale niestety chyba jestem nieco za młoda na tak drogie perfumy i być może to one nie są warte mnie A zbyt wiele nie mam jak odłozyć bo miesięcznie dostaję 3 tychy z czego i tak muszę mieć 4 sesje w solarze i trochę na coś słodkiego plus jeszcze jakieś maszynki do golenia itd... Z tym prezentem to też bałabym się poprosić...
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:28   #13
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale niestety chyba jestem nieco za młoda na tak drogie perfumy i być może to one nie są warte mnie A zbyt wiele nie mam jak odłozyć bo miesięcznie dostaję 3 tychy z czego i tak muszę mieć 4 sesje w solarze i trochę na coś słodkiego plus jeszcze jakieś maszynki do golenia itd... Z tym prezentem to też bałabym się poprosić...

Szkoda skóry i pieniędzy na solarium
Akurat dyszka na maszynki i jakies tam pierdoły. 20zł możesz odłożyć co miesiąc i się uzbiera. Na święta możesz poprosić o pieniądze po prostu,dołozysz do swojej kupki na perfumy.

Ja mam upatrzone Cacacharel Amor Amor Tentation i zbieram na nie wytrwale.Zamiast kupić 'śmieciowe żarcie' w szkole lub słodycze jakieś odkladam kasę do świnki. Wolę mieć jedne porządne perfumy,niż kilka gorszych. Jak się czegoś bardzo chce,to się dla tego wszystko zrobi.

Także życzę cierpliwości
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 16:33   #14
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale niestety chyba jestem nieco za młoda na tak drogie perfumy i być może to one nie są warte mnie A zbyt wiele nie mam jak odłozyć bo miesięcznie dostaję 3 tychy z czego i tak muszę mieć 4 sesje w solarze i trochę na coś słodkiego plus jeszcze jakieś maszynki do golenia itd... Z tym prezentem to też bałabym się poprosić...
To wyłącznie kwestia Twojego wyboru.
Czy wolisz być zjarana w solarium i pachnieć podróbą, czy odpuścić sobie "solar" i kupić oryginalny zapach.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:06   #15
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: kochana Lolita Lempicka

jesli kupisz podróbę, to możesz zniechęcić się do oryginału. Poza tym co takiego się stanie jak trochę zbledniesz? Wszystko da się nadrobić, a za to jak będziesz pachnieć
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 17:10   #16
klystianek
Rozeznanie
 
Avatar klystianek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 570
Dot.: kochana Lolita Lempicka

szczerze to solarium < perfumy
a perfumy raczej starczaja na troche :P nie musisz sie psikac nimi codziennie mi srednio starcza 100ml na pol roku, no chyba ze masz syndrom nastolaki ktora wylewa na siebie pol flakonu perfum, mam takie znajome ze czesciej chodza do wc na imprezie sie perfumowac niz zalatwiac tam sprawy do ktorych wc jest stworzona

dobra, a drugi flakon mozesz kupic tanszych z avonu najlepiej z allegro maja ceny bardzo niskie w porownaniu do tych z katalogu wiec robilby za takiego codziennego psikacza

lub wyjscie nr.2 znajdz chlopaka ktory Ci kupi widzialem juz nie takie kolekcje stworzone przez chlopakow u moich kolezanek
__________________
Przekaż Hugo, że juz nie jest Boss'em
Twoje ulubione nieruchomości gorzów
klystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 23:51   #17
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Hej
Jeśli powtarzam wątek to ogromnie przepraszam,ale już się dosyć naszukałam i nic. Mianowicie szukam jakiegoś odpowiednika Lolity Lempickiej.Niedawno byłam w perfumerii i się zakochałam w tych zapachach, ale nie wiem jak kupić jakiś odpowiednik, na miarę moich uczniowskich groszy. Za sklepy internetowe raczej dziękuję...
Oprócz pomysłów Dziewczyn (bo tego arcymądrego pomysłu, o którym pisał klystianek o chłopakowym sponsoringu, nie polecam) proponuję jeszcze poszperać na Targowisku. Może uda się upolować jeśli nie flakon, to przynajmniej odlewkę (różne rzeczy chcą Dziewczyny w zamian za perfumy - nie muszą być inne zapachy czy kosmetyki, niektóre poszukują np. ubrań lub biżuterii).
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 09:47   #18
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale niestety chyba jestem nieco za młoda na tak drogie perfumy i być może to one nie są warte mnie A zbyt wiele nie mam jak odłozyć bo miesięcznie dostaję 3 tychy z czego i tak muszę mieć 4 sesje w solarze i trochę na coś słodkiego plus jeszcze jakieś maszynki do golenia itd... Z tym prezentem to też bałabym się poprosić...
Solarium stanowczo odradzam Szkoda zdrowia i urody dziewczyno
Doradzić natomiast mogę zakup oryginalnej miniatury Lolity Wydatek rzędu 30-40zł. Może uda się gdzieś upolować, np. tu: http://www.ultraviolet.pl/item4061_W...olita_Lempicka
http://www.kokai.pl/item4061_Woda_pe...lita_Lempicka9
(tylko przesyłka trochę droga )
Najlepiej szukać na allegro, może się pojawi na aukcji
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 12:04   #19
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, ale niestety chyba jestem nieco za młoda na tak drogie perfumy i być może to one nie są warte mnie A zbyt wiele nie mam jak odłozyć bo miesięcznie dostaję 3 tychy z czego i tak muszę mieć 4 sesje w solarze i trochę na coś słodkiego plus jeszcze jakieś maszynki do golenia itd... Z tym prezentem to też bałabym się poprosić...
to juz raczej Twoj wybor, ale skoro piszesz, ze bardzo Ci sie podoba Lola, to warto z tego solarium zrezygnowac. Cos mi sie wydaje, ze raczej na solarium jestes za mloda niz na drogie perfumy. One Ci przynajmniej krzywdy nie zrobia, wiem co mowie bo po jednej takiej wizycie 2 lata temu przez swoja wlasna glupote skonczylam w szpitalu z poparzeniami II stopnia. Jak chcesz byc opalona, to zainwestuj w dobrej jakosci samoopalacz, ktory nie sprawi, ze bedziesz pomaranczowa. raz wydasz 80 czy 100 zl a potem przez kilka dobrych miesiecy bedziesz mogla odkladac na Lolite, a jestem pewna, ze do czasu kiedy na nia nazbierasz samoopalacz bedziesz miala.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 14:56   #20
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: kochana Lolita Lempicka

zjarana na solarce skóra+ podróba oj nie......
to nie brzmi dobrze.
zastanów się lepiej czego naprawdę chcesz. chcesz pachniec Lolitą czy chcesz pachniec czyms co moze w 1/100 Lolite przypomina? po co? samą siebie chcesz oszukac? nie ma sensu.
trzeba wybrac albo albo. życie to sztuka wybórów, nie mozna miec wszystkiego na raz. powodzenia
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:48   #21
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Po pierwsze: nie prosiłam o podróby, bo to szajs. Prosiłam o jakieś nazwy perfum PODOBNYCH ( co nie znaczy podrobionych), bardziej dostępnych w przystępnych cenach.
Po drugie: nie życzę sobie wszelkich aluzji co do solarium. Nie wy macie trupio-bladą karnację od której odbija się światło.A samoopalacze są przereklamowane, miałam już kilka. I nie jestem " zjarana na solarce". I staję na głowie ( w której nieco wyewoluował mózg) żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Weźcie też pod uwagę uczucia innych.
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:52   #22
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: kochana Lolita Lempicka

tez jestem trupio blada i uwazam ze to oryginalne i szlachetne. no ale co sie komu podoba
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:54   #23
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Ale czasy szlachetnej bieli minęły wraz z wojnami.
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:55   #24
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Niestety, w Internecie stereotypy to norma. Mimo wszystko, jasna cera, jeżeli jest idealnie gładka wygląda ładnie. A jeżeli nie jest... Ja jednak odłożyłabym na Lolitę. Jest tego warta ; >
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:58   #25
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Ale czasy szlachetnej bieli minęły wraz z wojnami.
nie minęły. polecam wątek "Jak podkreślić jasną cerę".

Tutaj np calkiem wspolczesna pani:


Już nie oftopuje.
Ja bym jednak odkladala na lolite.
Tanszych, oryginalnych perfum, ktore nie bylyby z Avonu i Oriflame w tym typie nie znam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DitaVonTeeseL_800x521.jpg (35,4 KB, 59 załadowań)
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 17:59   #26
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Po pierwsze: nie prosiłam o podróby, bo to szajs. Prosiłam o jakieś nazwy perfum PODOBNYCH ( co nie znaczy podrobionych), bardziej dostępnych w przystępnych cenach.
Po drugie: nie życzę sobie wszelkich aluzji co do solarium. Nie wy macie trupio-bladą karnację od której odbija się światło.A samoopalacze są przereklamowane, miałam już kilka. I nie jestem " zjarana na solarce". I staję na głowie ( w której nieco wyewoluował mózg) żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Weźcie też pod uwagę uczucia innych.
napisalas, ze szukasz odpowiednika, a odpowiednik=podroba.
poza tym, proponowalam Avon, Oriflame, uznalas, ze malo trwale. Dlatego nie bardzo w tym momencie wiem czego chcesz... Prawdziwa Lolita jest bee bo za droga, Avon/Oriflame bee bo zle sie trzyma... A podrobek podobno nie chcesz, wiec ja w tym momencie juz nie wiem czego szukasz

Sama stosuje samoopalacze i w tym przypadku jest tak jak w przypadku perfum. Jezeli zainwestujesz w dobry jakosciowo-bedziesz zadowolona.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:03   #27
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Ja jednak zostanę przy swojej bardzo mlecznej kawce. Powracając do tematu- może ktoś zna coś podobnego?? Może nawet być tez Avon czy inny Oriflame...
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:05   #28
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Cytat:
Napisane przez kakkao Pokaż wiadomość
Po pierwsze: nie prosiłam o podróby, bo to szajs. Prosiłam o jakieś nazwy perfum PODOBNYCH ( co nie znaczy podrobionych), bardziej dostępnych w przystępnych cenach.
Po drugie: nie życzę sobie wszelkich aluzji co do solarium. Nie wy macie trupio-bladą karnację od której odbija się światło.A samoopalacze są przereklamowane, miałam już kilka. I nie jestem " zjarana na solarce". I staję na głowie ( w której nieco wyewoluował mózg) żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Weźcie też pod uwagę uczucia innych.
Kakkao, chyba zdziwiłabyś się jak wiele jest na forum bladolicych dziewczyn. Może Cię zdziwię po raz kolejny, ale one podkreślają swoją jasną cerę (na co wskazują kolejne edycje wątków pt. "Jak podkreślić jasną skórę") zamiast wskakiwać pod lampy z UV To oczywiście Twój wybór (a w szczególności to, na co wydajesz pieniądze), ale na wizażu raczej nie dostaniesz błogosławieństwa jeśli chodzi o solarium.

Tego z "odbijaniem się światła od skóry" szczerze mówiąc nie do końca pojmuję

Jeśli szukasz zapachu podobnego do Lolity i jednocześnie dużo tańszego to moim skromnym zdaniem nie będzie to możliwe do realizacji.

Zerknij tylko na skład:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Takie składniki należą do tych z cenowo wysokiej półki i nie kupi się tak pachnących perfum za kilka złotych. Na Twoim miejscu oszczędzałabym na ogromniasty, niedrogi flakon i kliknęła go na Allegro
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:09   #29
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Nie mogę kupować na allegro.
kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:13   #30
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: kochana Lolita Lempicka

Ja trochę offtopnę- tak mnie kusi dzisiaj.

Po pierwsze- przyznaję- czasami, czasami korzystam z solarium. Nie lubię swojej bladej cery w odcieniu szarości.. Bo żeby to ona była jak kość słoniowa, ale jest taka jakaś wymoknięta...

Po drugie- jak pachnie bluszcz? Jest w składzie Lolity i zawsze mnie to męczy- od kiedy Lolitę poznałam...Wydawało mi sie zawsze, że nie ma żadnego zapachu, oprócz takiego aromatu powszechnego dla zielonych liści może jest jakiś inny rodzaj bluszczu?

Po trzecie- także radziłabym Założycielce wątku jednak jakoś oszczędzić na oryginała Lolitowego. Warto!

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2008-09-30 o 18:35
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.