Abonament czy karta???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 13:34   #31
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Abonament czy karta????

A moze mix? Ja mam idea... znaczy orange mix i jestem w miare zadowolona. Place przez 2 lata 25zl/miesiac a 100zl zaplacilam za komorke nokia 3100.
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 13:39   #32
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
Mi się baaaardzo podobają telefoniki z klapeczką . Juz choruje na taki... ma może któras z Was? CHwalicie sobie czy wręcz przeciwnie?
mialam motorolke z klapka, niestety jest to francuska motorolka (u nas takiego modelu nigdy nie bylo), a zepsula mi sie od niej ladowarka, ktora rozni sie od ladowarek dostepnych do motoroli u nas, wiec ogolnie dno, ale juz sie z nia pozegnalam (w sumie za darmo od siostry dostalam, wiec nic na tym nie stracilam), teraz mam bezklapkowego siemensa
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:23   #33
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
Mi się baaaardzo podobają telefoniki z klapeczką . Juz choruje na taki... ma może któras z Was? CHwalicie sobie czy wręcz przeciwnie?
yhhym, ja mam z klapką, czy sobie chwalę? napewno pozytywne jest to, że choćbym nie wiem jak się strała, choćbym wzrucała do torebki z nie wiem jakimi rysującymi przedmiotami, to wyświetlacz i tak pozostanie bez ryski,

a że nie lubie nosić tel w futarałach [te tanie silicony tylko mogą przysporzyć więcej kłopotów niż korzyści, bo nie raz się zdażało, że telefon się "spocił" i zalał, przy silikonach najlepszym rozwiązaniem jest zapłacić więcej i mieć pewność, że telefon się nie zaleje] to co prawda obudowa się lekko rysuje, ale obudowę można wymienić co jakiś czas


kolejna zaleta:
telefon po złożeniu jest mały, [oczywiście inne telefony też są małe, nawet jeśli nie mają klapki, ale ich wielkość wpływa też na wielkość wyświetlacza, jeśli telefon ma klapke, to i dzięki temu może mieć większy wyświetlacz]

polecam ci telefony Samsunga, mają naprawde świetne kolory
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:29   #34
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Abonament czy karta????

Iza 251: "JA znowóż mam taką sytuację, ze mój TŻ jest obecnie w Anglii i pisząc do niego sms-yz karty płacę teraz 20gr a słyszałam,że w abonamencie kosztować mnie to będzie 60gr Ktoś coś wie na ten temat?"

ale w jakiej sieci jestes? bo to chyba roznie wyglada w roznych sieciach. Z mojego doswiadczenia wynika ze w dawnym popie, sms za granice kosztowal wlasnie 20groszy, czyli standardowo jak do wszystkich innych sieci w Polsce.Niedawno przeszlam na abonament w erze (skusila mnie urodzinowa promocja) i z przykroscia stwierdzam ze sms za granice kosztuje mnie 61groszy brutto i do tego nie wlicza sie do pakietu darmowych minut(smsow) co mnie strasznie wkurzylo, bo nie bylam tego swiadoma przed podpisaniem umowy.

Od 5 lat bylam w popie i nie wydawalam duzo na karty bo jakies 25zl miesiecznie, ale denerwowaly mnie sytuacje " nie moge zadzwonic bo nie mam juz nic na karcie". Do tego moj telefon zaczal sie psuc, wiec zaczelam sie rozgladac za abonamentem i wybralam promocje urodzinowa ery gdzie za 20zl miesiecznie mam 40 darmowych minut do tego telefony juz od 1zl. Ja upatrzylam sobie jednak Siemensa C75, ktory przy tak niskim abonamencie kosztowal mnie dodatkowe 129zl. DO tego do pierwszego rachunku doliczono mi oplate manipulacyjna za podpisanie umowy (50zl) no i rachunek na ktorym okazalo sie wlasnie ze smsy za granice sa naliczane poza abonamentem ehh nie mialam o tym pojecia wczesniej heh
Ogolnie jednak jestem zadowolona z abonamentu, bo bede przez 2 lata od teraz wydawac miesiecznie ok 20zl (chyba ze bede dzwonic lub smsowac za granice, czego raczej nie planuje - bo od czego mamy internet i darmowe bramki sms ) Przedtem na popa wydawalam 25zl, i zawsze musialam wygadywac te minuty z karty "na sile", bo po uplynieciu miesiaca kasa, ktora zostala do wykorzystania, przepadala. Co prawda byla mozliwosc odzyskania tych pieniedzy odpowiednio wczesnie doladowujac konto, ale nie chcialo mi sie w to bawic. W abonamencie nieywkorzystane minuty przechodza na nastepny miesiac.
Z tego co wiem to urodzinowa promocja ery ciagle trwa. Polecam wszystkim, ktorzy dzwonia malo i potrzebuja nowego fajnego telefonu

Edytowane przez nielle
Czas edycji: 2005-11-08 o 14:31 Powód: brak cytatu
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:36   #35
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: Abonament czy karta????

ahh sorki, nie zauwazylam... napisalas, ze jestes w orange czyli dawnej idei
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:40   #36
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Abonament czy karta????

ja zdecydowanie wolę na kartę. Nie chcialabym mieć na abonament. Teraz moge kontrolowac to ile wydam na eski lub ile pieniedzy wydzwonie, a wiem ze jak bym miala komorke na abonament to moje rachunki bylyby ogromne.
Jestem w plusie i jestem z tego bardzo zadowolona, tanie eski sekundowe naliczanie
w ogole nie planuje zmiany na jakas inna siec
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 14:50   #37
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Abonament czy karta????

mam na karte z dawnej ideii i nie zmienie na abonament, bo moge kontrolować wydatki, a jak jestem bez peiniazkow to sie nie martwie niezapłaconm abonamentem, bo karte mozna i raz na rok kupić
właaaaśnie, przydałoby mi sie wrezcie doładowac, juz od pół roku bez grosza na koncie... ale grunt ze do mnie mogą dzwonic
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 15:23   #38
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
JA znowóż mam taką sytuację, ze mój TŻ jest obecnie w Anglii i pisząc do niego sms-yz karty płacę teraz 20gr a słyszałam,że w abonamencie kosztować mnie to będzie 60gr Ktoś coś wie na ten temat
Dobrze słyszysz.
20 gr kosztuje sms do zagrancznego operatora TYLKO w Popie (Idea, może teraz Orange).
61 w Erze - o to 1 grosz drożej niż u wszystkich pozostałych.

Ja mam Erę, abonament, 50 zł (z podatkiem), w tym 70 minut lub 280 smysów (płacę 79 gr za minutę z podatkiem i 17 lub 18 gr za smysa).

O tyle abonament jest dobry, że nie wydałam pieniędzy "na pusto" - na kupno aparatu (gdy wydajesz na telefon kilka lub kilkanaście stów, by mieć go na kartę, to już ich nie przegadasz - a w abonamencie mam tak, jakbym już nie płaciła za aparat, bo przegadam sobie wszystko).

Mnie został niecały rok umowy - dałam się nabrać właśnie na te smysy zagraniczne - w mojej umowie mam tak, że nie wliczają mi smsów za granicę w abonament, tylko za każdy smys - ekstra :/ 61 gr.

Choćbym sobie nazbierała mnóstwo minut. Przez to mam specjalnie drugi aparat - właśnie na kartę, na Popa (nie chcę bez przerwy przekładać simów), ale tu sobie zmieniam startery, nie płacę regularnie jak nie chcę i nie martwię sie o numer, bo zawsze mogę kupić nowy.

Dałam się złapać - moja głupota - bo do głowy mi nie przyszło, że zagraniczne smysy bedą mi liczyć ekstra. Poza tym jednym, za to najważniejszym dla mnie - nie żałuję.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 15:30   #39
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
JA znowóż mam taką sytuację, ze mój TŻ jest obecnie w Anglii i pisząc do niego sms-yz karty płacę teraz 20gr a słyszałam,że w abonamencie kosztować mnie to będzie 60gr Ktoś coś wie na ten temat
Bardzo sobie plułam w brodę za przegapienie właśnie tego kruczka Potem przebolałam, bo wygaduję.
Za to najbardziej zdrażniły mnie te wredne? głupie? PINDY z salonów - bo w Idei (też) mi powtarzały, że też smysy są TYLKO po 60.
I tak (prawie) jest - za wyjątkiem Pop-a. Gdyby nie gawiedź ludzka - nie wiedziałabym i płaciłabym po 60 gr.
Bo u wszystkich są takie drogie - tylko ten Pop się ostał...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:22   #40
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Abonament czy karta????

A ja mam Jedną Ideę Mix [a może Jeden Orange Mix? ]
25zl wystarcza mi, chcoiaż czasami muszę doładować

Kiedyś miałam abonament, ale dłuzej jestem przy karcie
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:05   #41
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Abonament czy karta????

Od ładnych paru lat mam tel. na kartę w Erze. Jest ok - rozmowy tanie, sekundowe naliczanie... Kupuję raz na 3 miesiące kartę za 50 zł i wystarcza mi całkowicie. Fakt, że nie dzwonię teraz zbyt wiele, ale też sobie nie załuję - po prostu dzwonię tyle, na ile mam ochotę i zapotrzebowanie
Ale jak sobie pzrypomnę ceny rozmów jak tylko kupiłam telefon, to brrr... - skromne 3 zł za minutę, czy coś koło tego
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 18:01   #42
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Abonament czy karta????

Edycia i Kasia dzikuje za informacje
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:17   #43
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez Verena
Od ładnych paru lat mam tel. na kartę w Erze. Jest ok - rozmowy tanie, sekundowe naliczanie... Kupuję raz na 3 miesiące kartę za 50 zł i wystarcza mi całkowicie.
a czy dalej robia takie swinstwo, ze kupujesz karte za 50 a na koncie masz 41 czy cos takiego? ja mialam kiedys taktaka, ale po takich ich ciemnych interesach przerzucilam sie na simplusa
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:28   #44
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Abonament czy karta????

Ja nie mogę mieć abonamentu...

Gadam i gadam bez przerwy.
Piszę i piszę bez przerwy ;- )

A jak przychodzi rachunek, to
osuwam się o ścianę ;- )

Tak było kiedyś- ale zmieniłam na karte i jestem bardziej zadowolona.
Jak sie "money" skończą, to wiem, że nie przegadam więcej, a zawsze przecież można doładować ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 23:40   #45
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
ale za to musisz biegać zapłacić abonament ;-) na jedno wychodzi
Nie muszę bo płacę przez net.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 06:22   #46
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez nielle
Iza 251: "JA znowóż mam taką sytuację, ze mój TŻ jest obecnie w Anglii i pisząc do niego sms-yz karty płacę teraz 20gr a słyszałam,że w abonamencie kosztować mnie to będzie 60gr Ktoś coś wie na ten temat?"

ale w jakiej sieci jestes? bo to chyba roznie wyglada w roznych sieciach. Z mojego doswiadczenia wynika ze w dawnym popie, sms za granice kosztowal wlasnie 20groszy, czyli standardowo jak do wszystkich innych sieci w Polsce.Niedawno przeszlam na abonament w erze (skusila mnie urodzinowa promocja) i z przykroscia stwierdzam ze sms za granice kosztuje mnie 61groszy brutto i do tego nie wlicza sie do pakietu darmowych minut(smsow) co mnie strasznie wkurzylo, bo nie bylam tego swiadoma przed podpisaniem umowy.

Od 5 lat bylam w popie i nie wydawalam duzo na karty bo jakies 25zl miesiecznie, ale denerwowaly mnie sytuacje " nie moge zadzwonic bo nie mam juz nic na karcie". Do tego moj telefon zaczal sie psuc, wiec zaczelam sie rozgladac za abonamentem i wybralam promocje urodzinowa ery gdzie za 20zl miesiecznie mam 40 darmowych minut do tego telefony juz od 1zl. Ja upatrzylam sobie jednak Siemensa C75, ktory przy tak niskim abonamencie kosztowal mnie dodatkowe 129zl. DO tego do pierwszego rachunku doliczono mi oplate manipulacyjna za podpisanie umowy (50zl) no i rachunek na ktorym okazalo sie wlasnie ze smsy za granice sa naliczane poza abonamentem ehh nie mialam o tym pojecia wczesniej heh
Ogolnie jednak jestem zadowolona z abonamentu, bo bede przez 2 lata od teraz wydawac miesiecznie ok 20zl (chyba ze bede dzwonic lub smsowac za granice, czego raczej nie planuje - bo od czego mamy internet i darmowe bramki sms ) Przedtem na popa wydawalam 25zl, i zawsze musialam wygadywac te minuty z karty "na sile", bo po uplynieciu miesiaca kasa, ktora zostala do wykorzystania, przepadala. Co prawda byla mozliwosc odzyskania tych pieniedzy odpowiednio wczesnie doladowujac konto, ale nie chcialo mi sie w to bawic. W abonamencie nieywkorzystane minuty przechodza na nastepny miesiac.
Z tego co wiem to urodzinowa promocja ery ciagle trwa. Polecam wszystkim, ktorzy dzwonia malo i potrzebuja nowego fajnego telefonu
mam POPA IDEA (ORANGE ?)Też ładuję raz na m-c po 25zł i mi w zupełności styka + smski z netku
Ale z tymi sms-ami za granicę to IDEA ma ++++++++++++++++++
Tak to prawda,ze "przy" abonamencie dostaje się "wypasione" telefony, ale...to tylko chyba jedyny plusik
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:05   #47
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
Ale z tymi sms-ami za granicę to IDEA ma ++++++++++++++++++
a dla mnie cena smsow za granice nie ma znaczenia, bo wysylam z bramki smsowej czy tak nie latwiej? i za darmo
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:08   #48
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Exclamation Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez lain
a dla mnie cena smsow za granice nie ma znaczenia, bo wysylam z bramki smsowej czy tak nie latwiej? i za darmo
OCZYWIŚCIE,ŻE ŁATWIEJ!!! Ale nie nosze zazwyczaj jakoś kompa w torebce jak wychodze z domu
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:25   #49
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez lain
a dla mnie cena smsow za granice nie ma znaczenia, bo wysylam z bramki smsowej czy tak nie latwiej? i za darmo
A co to za bramka? Na jakiej stronie?
Proszę, napisz, bardzo mi zależy.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 09:45   #50
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez lain
a czy dalej robia takie swinstwo, ze kupujesz karte za 50 a na koncie masz 41 czy cos takiego? ja mialam kiedys taktaka, ale po takich ich ciemnych interesach przerzucilam sie na simplusa
Zagięłaś mnie Kiedyś się tym interesowałam, ale teraz nie mam zielonego pojęcia, bo kasy na koncie i tak mi zawsze jeszcze zostaje, więc zupelnie nie odczuwam potrzeby, żeby to sprawdzać
ale może przy następnym doładowaniu się tym zainteresuję
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:52   #51
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez Aeterna
A co to za bramka? Na jakiej stronie?
Proszę, napisz, bardzo mi zależy.
ze zwyklej bramki, tyle ze ja zazwyczaj pisze na numer simplusa:
www.text.plusgsm.pl/sms
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 10:10   #52
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez Verena
Zagięłaś mnie Kiedyś się tym interesowałam, ale teraz nie mam zielonego pojęcia, bo kasy na koncie i tak mi zawsze jeszcze zostaje, więc zupelnie nie odczuwam potrzeby, żeby to sprawdzać
ale może przy następnym doładowaniu się tym zainteresuję
MOJA MAMA MA ERĘ na kartę i rzeczywiście jakies 2,3 lata temy zabierali sobie jakis podatek z karty,teraz juz tego nie ma
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:33   #53
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Abonament czy karta????

yhym, juz ponad rok, pół roku [nie pamiętam dokładnie] może nawet półtorej roku nie zabierają Vat-u [jak to oni pisali przy doładowaniach ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:49   #54
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
yhym, juz ponad rok, pół roku [nie pamiętam dokładnie] może nawet półtorej roku nie zabierają Vat-u [jak to oni pisali przy doładowaniach ]
opamietali sie w koncu, ilez mozna uprawiac takie zdzierstwo...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 12:50   #55
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Abonament czy karta????

dokładnie ...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:31   #56
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez iza251
Będę wdzięczna za poradę - zostać prze karcie (ORANGE), czy skusić sie na abonament?
Ja od początku używania telefonu mam kartę POP'a i bardzo to sobie chwalę. W abonamencie przerażają mnie kwoty do zapłacenia, np. 40-50zł na miesiąc i nie ważne czy w ogóle zazwonisz, czy nie i tak musisz płacić ten haracz! 50zł to ja płacę raz na 3 miesiące, czyli ogólnie za miesiąc wychodzi mi ok. 17zł!!! I na dodatek wiem, za co płacę i ile. Pieniądzie niewykorzystane zostają mi na koncie po ponownym doładowaniu, jeśli wszystkiego nie wykorzystam. Można sobie przecież doładować i więcej, jeśli jest taka potrzeba - a jeśli nie, to po co przepłacać

Tak naprawdę to zależy ile rozmawiasz.. jeśli niedużo, to karta wystarczy aż nadto, jeśli zaś jesteś niesamowitą gadułą, to może i lepiej mieć abonament i przy okazji wyższe rachunki .

Jestem za kartą i nie wyobrażam jak na razie uwiązania się abonamentem.
Jedyne, co trzeba pamiętać, to raz na 3 mies. się doładować i już.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:24   #57
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Abonament czy karta????

ja też mam Orange na karte, tylko jakoś troche drogo mi sie wydaje tam, ale nie chce mi sie zmieniac, nie wiecie jakie sa najnowsze oferty? bo możliwe że ja trwam w starociach drogich a tu nowe taryfy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:11   #58
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez lain
a czy dalej robia takie swinstwo, ze kupujesz karte za 50 a na koncie masz 41 czy cos takiego? ja mialam kiedys taktaka, ale po takich ich ciemnych interesach przerzucilam sie na simplusa
Nie zabierają i jeszcze dodakowo przysyłają jakieś promocje typu doładuj do 21-ego, a dostaniesz 10zł. Wydaj 15 i doładuj w grudniu to dostaniesz jeszcze 5zł. Czasy doładowań się kumulują i można za te 15zł nakupić minut po 29 groszy (na ere heyah i stacjonarne). Mam zamiar tak zrobić. Tylko jak tak będę z wszystkich promocji korzystać, to nie będę musiała doładowywać komórki do czerwca :lool:
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:58   #59
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez eklerka
Nie zabierają i jeszcze dodakowo przysyłają jakieś promocje typu doładuj do 21-ego, a dostaniesz 10zł. Wydaj 15 i doładuj w grudniu to dostaniesz jeszcze 5zł.
e to chyba kazda siec tak ma, bo simplus tez mi takie promocje przysyla. ja na razie do 15 stycznia gadam za darmo z TŻem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 15:02   #60
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Abonament czy karta????

Cytat:
Napisane przez lain
e to chyba kazda siec tak ma, bo simplus tez mi takie promocje przysyla. ja na razie do 15 stycznia gadam za darmo z TŻem
No, super ta promocja. Sama sie zastanawiałam, czy nie kupić zestawu startowego do 15 stycznia.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.