Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-02, 12:44   #721
cherryprincess
Przyczajenie
 
Avatar cherryprincess
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cześć dziewczyny . Chciałabym przedłuzyć sobie wlosy metoda clip in. Co myslicie o tych wlosach? :
http://www.allegro.pl/item446124935_...0_kolorow.html

Z góry dzięki za odp,
Pozdrawiam .
cherryprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:05   #722
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monia232323 Pokaż wiadomość
Naprwde nie ma nikogo z Bydgoszczy lub Torunia lub okolic kto moglby polecic dobrego fryzjera przedluzajacego wlosy na tym terenie???
Prosze i pomoc
widocznie NIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:28   #723
Margo300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Evcia84, jak zakładasz włoski racoonem to włoski do pasemek są luzem czy połączone czymś, bo słyszałam że niektóre fryzjerki łączą je wcześniej jakimś klejem czy czymś innym, a dopiero później doczepiają tym woskiem do w.losów klientki. OPrzy takim zakładaniu to raczej nie powinny wypadać. Ja miałam z włosów luzem i może dlatego tak wypadały. Zakładała mi kobieta która niby 15 lat zakłada włosy, ale to nie było to. A gdzie Evcia zakładasz włoski? w jakim mieście. Racoon wydawał mi się najmniej inwazyjną metodą, gdyby nie to wypadanie.
Margo300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:43   #724
evcia84
Raczkowanie
 
Avatar evcia84
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 42
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Margo300 Pokaż wiadomość
Evcia84, jak zakładasz włoski racoonem to włoski do pasemek są luzem czy połączone czymś, bo słyszałam że niektóre fryzjerki łączą je wcześniej jakimś klejem czy czymś innym, a dopiero później doczepiają tym woskiem do w.losów klientki. OPrzy takim zakładaniu to raczej nie powinny wypadać. Ja miałam z włosów luzem i może dlatego tak wypadały. Zakładała mi kobieta która niby 15 lat zakłada włosy, ale to nie było to. A gdzie Evcia zakładasz włoski? w jakim mieście. Racoon wydawał mi się najmniej inwazyjną metodą, gdyby nie to wypadanie.
To nie ma znaczenia. Pierwsze słysze zeby były najpierw przygotowane na racoona. Na keratyne sie tak robi. 15 lat to chyba ta firma nie istnieje, przynajmniej w polsce. Musiała coś źle zrobić skoro wypadały. Albo miałaś ząłożone włosy Remy. One sie wyczesują bo wosk nie ma się czego zaczepić bo łuska jest zamknięta i oblepiona silikonem. Daletego powinny być dziewicze, czyli nei poddawane żadnej obróbce chemicznej. Może to to. Pozdrawiam
__________________
" DOBRY FRYZJER JEST JAK RODZINA,
NIE ZMIENIA SIę GO!!! "

evcia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 14:51   #725
girlfriend
Raczkowanie
 
Avatar girlfriend
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 68
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ja kupilam sobie na allegro wlosy doczepione metodą clip on, i sa fajne na prawde wygladaja naturalnie i mozna je zalozyc i zdjac kiedy sie chce, ale jest jeden minus dwa miesiace i koniec zabawy bo sie mechacą. moze jakby byly naturalne to wytrzymalyby dluzej.szkoda bo moje zdjecia z tymi wlosami sa sliczne i wygladalam przeladnie, nie pozostaje mi nic inneog jak zapuszczac.
girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 13:11   #726
Kasia93b
Raczkowanie
 
Avatar Kasia93b
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 227
Talking Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez girlfriend Pokaż wiadomość
ja kupilam sobie na allegro wlosy doczepione metodą clip on, i sa fajne na prawde wygladaja naturalnie i mozna je zalozyc i zdjac kiedy sie chce, ale jest jeden minus dwa miesiace i koniec zabawy bo sie mechacą. moze jakby byly naturalne to wytrzymalyby dluzej.szkoda bo moje zdjecia z tymi wlosami sa sliczne i wygladalam przeladnie, nie pozostaje mi nic inneog jak zapuszczac.
Mozesz pokazac zdjecie tych Twoich wloskow ?
Kasia93b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:06   #727
OskaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 400
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez girlfriend Pokaż wiadomość
ja kupilam sobie na allegro wlosy doczepione metodą clip on, i sa fajne na prawde wygladaja naturalnie i mozna je zalozyc i zdjac kiedy sie chce, ale jest jeden minus dwa miesiace i koniec zabawy bo sie mechacą. moze jakby byly naturalne to wytrzymalyby dluzej.szkoda bo moje zdjecia z tymi wlosami sa sliczne i wygladalam przeladnie, nie pozostaje mi nic inneog jak zapuszczac.

albo kupić nowe, lepszej jakości, jak się dobrze dba o syntetyki to przetrwają dłużej, trzeba po każdym dniu dokładnie czesać, żeby nie były poplątane, można pomagać sobie odżywką w sprayu wtedy ladniej sie rozczesują i tak sie nie plątają, są bardziej śliskie, ale wyglądają tak samo
OskaxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 11:49   #728
Margo300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

hejka, czy ktoś przedłużał włosy na taśmach z klejem liquid gold? czym ten klej mozna rozpuścić. próbowałam oryginalnym removerem, ale masakra, czekałam długo i nic . musiałam szarpać.próbowałam też na spirytus i też nic.
Margo300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 21:16   #729
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Hej!

Mam pewną sprawę... Otóż mam grzywkę taką mniej więcej do oczu, nao boku, trochę wystrzępiona... Chiałabym ją jednak przedłyżyć tak do brody, albo za brodę tak by była długości moich najdłuższych włosków przy twaryz (mam boba)... Chciałam się dowiedzieć czy w ogóle taki zbaieg jest konieczny, bo spotkałam się z różnymi opiniami, ze na grzywce czy poejdyncze pasma nie fajnie wyglądają. I ile by to mogło kosztować... Chciałabym doczepić tę grzywkę, bo mam wypatrzona fryzurkę, w której długa grzywką to główny atut... No a poza tym anwet gdybym miała zostać przy obecnym ścięciu to podoba mi się dużo bardziej z grzywką dłuższa =) dlatego będę wdzęczna za odpowiedż czy takie przedłużanie może być wykonane i mniej więcej jaki byłby tego koszt...

Z góry dziękuję =)
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 06:26   #730
desdemoniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

A ja mam zgoła inne pytanko - czy któraś z Was przedłużała włosy w wałbrzyskim salonie Framesi?? Od jakiegos czasu przymierzam się do tego tematu, o osobach pracujących tam mam jak najlepsze zdanie, aczkolwiek jakieś opinie, podpowiedzi, rady zawsze byłyby mile widziane
desdemoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:27   #731
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kiniolek91 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pewną sprawę... Otóż mam grzywkę taką mniej więcej do oczu, nao boku, trochę wystrzępiona... Chiałabym ją jednak przedłyżyć tak do brody, albo za brodę tak by była długości moich najdłuższych włosków przy twaryz (mam boba)... Chciałam się dowiedzieć czy w ogóle taki zbaieg jest konieczny, bo spotkałam się z różnymi opiniami, ze na grzywce czy poejdyncze pasma nie fajnie wyglądają. I ile by to mogło kosztować... Chciałabym doczepić tę grzywkę, bo mam wypatrzona fryzurkę, w której długa grzywką to główny atut... No a poza tym anwet gdybym miała zostać przy obecnym ścięciu to podoba mi się dużo bardziej z grzywką dłuższa =) dlatego będę wdzęczna za odpowiedż czy takie przedłużanie może być wykonane i mniej więcej jaki byłby tego koszt...

Z góry dziękuję =)
O przedłużaniu grzywki było już nie raz, sama nawet o tym pisałam.
Ale ok. Grzywkę da się przedłużyć, ale żeby sensownie to wyglądało trzeba by było założyć sporo pasemek, bo potem trzeba będzie je wycieniować, żeby jakoś to wyglądało. Bo jak doczepisz pasemka to będziesz miała 2 warstwy włosów: swoje krótkie i pod spodem doczepione długie.
No i przy przedłużaniu grzywki odpdają raczej metody typu ringi, tulejki czy taśmy. Potrzeba czegoś mniej widocznego, bo łączenia muszą znajdować się bliżej czubka głowy. A więc w grę wchodzą wszystkie metody klejowe: keratyna. kerawax, racoon czy great lenghts.
Cena zależy od tego jaką metodę wybierzesz i ile pasemek trzeba będzie założyć.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 18:35   #732
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
O przedłużaniu grzywki było już nie raz, sama nawet o tym pisałam.
Ale ok. Grzywkę da się przedłużyć, ale żeby sensownie to wyglądało trzeba by było założyć sporo pasemek, bo potem trzeba będzie je wycieniować, żeby jakoś to wyglądało. Bo jak doczepisz pasemka to będziesz miała 2 warstwy włosów: swoje krótkie i pod spodem doczepione długie.
No i przy przedłużaniu grzywki odpdają raczej metody typu ringi, tulejki czy taśmy. Potrzeba czegoś mniej widocznego, bo łączenia muszą znajdować się bliżej czubka głowy. A więc w grę wchodzą wszystkie metody klejowe: keratyna. kerawax, racoon czy great lenghts.
Cena zależy od tego jaką metodę wybierzesz i ile pasemek trzeba będzie założyć.
Dziękuję za odpowiedż =)
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 21:33   #733
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ja mam bardzo wazne pytanko, czy ktos moze sie nie nadawac do przedluzania wlosow?? szczerze nigdy o czyms takim nie slyszalam ale mam klientke, ktorej juz raz nakladalam wloski, po jakims miesiacu ni z tad ni z owad zrobil jej sie jeden wielki mop na glowie, z tylu i wloski byly do sciagniecia. Zamawiam wlosy z pewnego zrodla i nie jednej klientce i nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo, sciagnelam wloski, sprzedawca odeslal mi nowe, ktore tez nalozylam, po tygodniu wloski zaczynaja sie platac i trzeba je czesac co 10 minut.
nie wierze aby byla to wina wlosow, poniewaz jak juz pisalam wczesniej sama je uzytkowalam nawet do 6 miesiecy i nic takiego mi ani zadnej mojej klientce sie nie przytrafilo
sprzedawca zasugerowal mi, ze byc moze jest to zbytnia potliwosc glowy i pot ten ma "jakas dziwna kwasowosc" ktora nadmiernie wysusza wlos doczepiany
czy ktoras z was spotkala sie z czyms takim, klientka jest nawet gotowa nalozyc wlosy slowianskie ale nie weim czy to ma sens
czy istnieja osoby ktore z jakiejs przyczyny nie moga miec wloskow przsedluzanych???
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:40   #734
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ja o niczym takim nie slyszalam

ale proponuje sprobowac z wlosami dziewiczymi

ps. a masz pewnosc ze ta klientka dba odpowiednio o wlosy?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 10:15   #735
kachakr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wazne pytanko, czy ktos moze sie nie nadawac do przedluzania wlosow?? szczerze nigdy o czyms takim nie slyszalam ale mam klientke, ktorej juz raz nakladalam wloski, po jakims miesiacu ni z tad ni z owad zrobil jej sie jeden wielki mop na glowie, z tylu i wloski byly do sciagniecia. Zamawiam wlosy z pewnego zrodla i nie jednej klientce i nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo, sciagnelam wloski, sprzedawca odeslal mi nowe, ktore tez nalozylam, po tygodniu wloski zaczynaja sie platac i trzeba je czesac co 10 minut.
nie wierze aby byla to wina wlosow, poniewaz jak juz pisalam wczesniej sama je uzytkowalam nawet do 6 miesiecy i nic takiego mi ani zadnej mojej klientce sie nie przytrafilo
sprzedawca zasugerowal mi, ze byc moze jest to zbytnia potliwosc glowy i pot ten ma "jakas dziwna kwasowosc" ktora nadmiernie wysusza wlos doczepiany
czy ktoras z was spotkala sie z czyms takim, klientka jest nawet gotowa nalozyc wlosy slowianskie ale nie weim czy to ma sens
czy istnieja osoby ktore z jakiejs przyczyny nie moga miec wloskow przsedluzanych???
Mnie się zdarzyło coś podobnego u klientki, tu był problem z jej naturalnymi włosami które były bardzo zniszczone i suche, one plątajac się powodowały że te doczepione też plątały się razem z nimi,dodatkowo te przedłużone były wysuszone i to była wina klientki poniewaz nie wystarczająco nawilżała włosy, gdy umyłam jej głowę u siebie i zrobiłam z włosami , było ok, po tygodniu wracała z takimi samymi.
kachakr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:13   #736
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

mam pewnosc, ze klientka postepuje z wlosami jak trzeba, jej naturalne sa od ponad roku w kolorze ciemnym, bardzo rzadko farbowane wiec napewno nie sa bardzo przesuszone, z wlosami dziewiczymi wole nie probowac bo sa drogie jak wiadomo a ja rowniez czuje sie odpowiedzialna za taka sytuacje, nie wiem co ma poczac, ona uzywa poleconych przeze mnie odzywek i szamponow, po pierwszyej sytuacji sciagnelam i nalozylam jej nowe wloski oczywiscie bezplatnie, wczoraj zrobilam jej maske nawilzajaca i polozylam odzywke bez splukiwania, ktora oczywiscie jej dalam ale obawiam sie , ze skonczy sie to tak jak pierwszym razem czyli "mopem" na glowie
jak zachowalas sie przy takiej klientce?? zwrocilas jej koszta?? swoj zarobek?? oczywiscie chce byc w porzadku i jakos to zalatwic ale nie wiem jak, prace swoja wykonalam prawidlowo, nawet podwojnie ale pewnie gdyby mi sie cos takiego przytrafilo sama bylabym zla, zajmuje sie tym ponad 4 lata ale pierwszy raz mam taka sytuacje poniewaz nie wiem czym to moze byc spowodowane
czekam na jakies rady drogie wizazanki(
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:48   #737
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

magmac-na pewno jesli juz zdecydowałąbys się na zwrot pieniędzy to tylko za towar-czyli włosy i i dodatki,ale NIE ROBOCIZNE.
twoja praca byla be zarzutu,klientka od razu nie skrytykowała twojej pracy.
nie wiem co mogłobyc przyczyną,ale swoje wiem,ze kobiety niezawsze dobrze postepuja z doczepianymi włosami.może być elegancka babka,ale niedbała.trudno cos tu doradzić.
ja mam klientki ,ktore długo noszą peruki i treski,ale zdarzają sie kosmitki,ktore po miesiącu przychodzą po nowe.na moje pytania odpowiadają,że nie chce im się bawic,wolą kupić nowe.
miałam kiedys pania,ktora peruke uprała w pralce,lub taką co śpi w treskach,bo wstydzi się chłopa.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:01   #738
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

hehehe, przegiecie
szukam w necie ale nie moge znalezc takiego przypadku, ze ktos nie moze nosic wlosow, z tego co ona mowi to dobrze je pielegnuje a tak naprawde nie jestem w stanie sprawdzic jak ona to robi
mam jeszcze paczke wloskow, ktore sprowadzam z niemiec i sa one naprawde jakosciowo rewelacyjne nie spotkalam sie przez tyle lat z zadna zla opinia na temat tych wloskow, dziewczynie zalezy bardzo na dlugich wlosach i juz jej je pokazalam i myslalam, ze moze zaproponuje jej zwrot kosztow za wloski, tak jak radzisz badz nalozenie tych wlosow w zamian i wtedy wyjdzie na jaw czy te wlosy nie sa dla niej odpowiednie czy cas " z nia" ze tak powiem jest nie tak
myslisz ze takie rozwiazanie jest ok??
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:00   #739
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
hehehe, przegiecie
szukam w necie ale nie moge znalezc takiego przypadku, ze ktos nie moze nosic wlosow, z tego co ona mowi to dobrze je pielegnuje a tak naprawde nie jestem w stanie sprawdzic jak ona to robi
mam jeszcze paczke wloskow, ktore sprowadzam z niemiec i sa one naprawde jakosciowo rewelacyjne nie spotkalam sie przez tyle lat z zadna zla opinia na temat tych wloskow, dziewczynie zalezy bardzo na dlugich wlosach i juz jej je pokazalam i myslalam, ze moze zaproponuje jej zwrot kosztow za wloski, tak jak radzisz badz nalozenie tych wlosow w zamian i wtedy wyjdzie na jaw czy te wlosy nie sa dla niej odpowiednie czy cas " z nia" ze tak powiem jest nie tak
myslisz ze takie rozwiazanie jest ok??
szczerze to ja zrobiłabym tak.
po pierwszej nieudanej próbie noszenia włosow na moj koszt zakładam drugie.ale jeśli przyjdzie po raz drugi,a wiem jaka jakość jest tych włosow nie uznałabym reklamacji.sory,ale uważam,że to z nią jest coś nie tak.

jesli uważasz,że moja propozycja jest nie w porządku,to oddałabym jej pieniądze i zrezygnowałabym.niech idzie gdzie indziej.
ja rozumiem ,że może być coś nie tak z włosami,rozumiem,ze może byc uczulona na jakis składnik,ale kołtuniące się włosy-sprawdzone?mnie to nie przekonuje.

ps.przypomniała mi sie ppewna sprawa.miałam klientke,ktora zakupiła peruke.przyszła po krotkim czasie i powiedziała,że jej grzywka sie zmechaciła.
peruka ogólnie była w dobrym stanie,ale ta grzywka.
pytałam ja o wszystko,ale ona mowi,że robi tak jak jej kazałam.ale cos mi nie dawało spokoju i zobaczyłam jej żłóte palce.spytalam sie,czy pali papierosy.okazało się,że tak.ogień z zapalniczki tworzy duże ciepło,ktore topi syntetyk.

jeśli jest to syntetyczny włos to powodem może być np.naelektryzowane ciało.mnie w trakcie zimy wszytko kopie klamki,blacha samochodu.syntetyki pieknie sie elektryzują.nie wiem co ci powiedziec.
może szczotka jest nieodpowiednia,może twarda woda,ktorą ona myje włosy,a może zbyt energicznie je czesze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 21:12   #740
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

a ile placisz za te swoje wlosy??

skoro sa takiej swietnej jakosc to nie sadze zeby byly wiele tansze od dziewiczych

poza tym jak dla mnie to zadne "formowe" wlosy nie sa takie jak dziewicze i swietna jakoscia nie okreslilabym ich nigdy - porownywalam dziesiatki firmowych wlosow z wlosami dziewiczymi - nie ma bata to nie to samo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 00:37   #741
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

nie sa to wlosy dziewicze jak juz pisalam, sama je nosilam i wiele moich klientek po pol roku i bylo ok a ona ma to po tygodniu, w tym jest problem, nie pisze, ze sa to wlosy na rok czy 2 ale nie na tydzien, jestem odpowiedzialna za to co robie i poprostu wole nie probowac wlosow dziewiczych, ktore sa najdrozsze i ponosic kosztow
tmargo dziekuje ci badzo za porady napewno skorzystam
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 08:32   #742
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

nareszcie umuwilam sie na zdjecie wloskow... ... ciekawe czy bede musiala je sciac z powodu tych koltunkow juz nie raz wam tu pisalam o moich obawach no nic ja tylko wroce od fryzjera odrazu zakominkuje papa ciao
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:28   #743
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
nie sa to wlosy dziewicze jak juz pisalam, sama je nosilam i wiele moich klientek po pol roku i bylo ok a ona ma to po tygodniu, w tym jest problem, nie pisze, ze sa to wlosy na rok czy 2 ale nie na tydzien, jestem odpowiedzialna za to co robie i poprostu wole nie probowac wlosow dziewiczych, ktore sa najdrozsze i ponosic kosztow
tmargo dziekuje ci badzo za porady napewno skorzystam

no wlasnie o to chodzi ze moglabys sprobowac dziewiczych tymbardziej ze jestes za to odpowiedzialna a za takie wlosy nigdy nie bedziesz musiala sie wstydzic bo napewno sie nie skoltunia

co masz na mysli mowiac drogie? ile placisz za swoje wlosy?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:19   #744
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

chodzi mi o to ze wloski slowianskie sa drogie, ich koszt to minimum 600zl wiec jak dla mnie to za duzy koszt, jesli to z nia jest "cos nie tak", te, ktorych uzywam kosztuja mnie okolo 400zl, w zaleznosci ile na raz zamawiam oczywiscie
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 18:19   #745
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

i nie musialam scinac wloskow hehe podcielam tylko koncowki i jest suuuper...a tak sie balam ze bede lysa hehehe koltunki sie rozczesaly ...ale poki co juz nie eksperymentuje z wloskami
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 18:25   #746
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
chodzi mi o to ze wloski slowianskie sa drogie, ich koszt to minimum 600zl wiec jak dla mnie to za duzy koszt, jesli to z nia jest "cos nie tak", te, ktorych uzywam kosztuja mnie okolo 400zl, w zaleznosci ile na raz zamawiam oczywiscie
a ile masz gram za te 400zl??

za tyle kupisz spokojnie 80gram slowianskich wlosow a tyle w zupelnosci wystarcza na przedluzenie caloej glowy i jeszcze zostanie

moje znajome te co zamawiaja wlosy firmowe zamawiaja je w kitkach po 25 gram - na jedna glowe zamawiaja dwie kitki czyli 50gram i to wystarcza im na przedluzenie

wiec jakbys kupowala dziewicze to raczej wydalabys tyle samo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 09:07   #747
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ja kupuje okolo 100 gram wloskow i minimum taka iloscia przedluzam, jesli mam wieksza ilosc klientek to zamawiam wieksza ilosc wlosow i wtedy place za nie mniej np 300, wiec zawsze staram sie zamowic duza ilosc, slowianskich tez zamawiam 100 gram zawsze, dlugosc 50cm i wtedy place 600 wiec 2 razy tyle, poprostu nie chce wyjsc na naciagare i kasowac jeszcze dziewczyne jesli nie mam pewnosci czy bedzie ok
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:59   #748
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

a z kad zamawiasz wloski, jesli mozna spytac? (o ile to nie bedzie reklama). Sprawdzone zrodlo?
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 16:14   #749
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

najlepsze z tych, nie liczac slowianskich, ktore zamawiam to z niemiec
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:53   #750
kosmatek16
Raczkowanie
 
Avatar kosmatek16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 99
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

hej drogie wizażanki, wczoraj z pomoca kolezanki przedluzylam sobie wloski metoda microrings i sama nie wiem czy ich nie sciagac efekt w sumie fajny ale niestety cala noc nie moglam spac przez te ringi i jeszcze pojawil sie problem z myciem tak dlugich wlosow. Sama nie wiem co robic
__________________
i powtarza się w kółko ta sama scena ... - urodziłaś sie k**** to księżniczką nie umrzesz! .
kosmatek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.