zostałyście OLANE?... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 15:59   #1
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370

zostałyście OLANE?...


Hej dziewczynki
nie wiem od czego zacząć,mam straszny dzien dzisiaj...wszystko przez jednego chłopaka.
A wiec znałam go juz dłuzszy czas i bardzo mi sie podobał,pewnego razu zaklikał do mnie na gg,byłam przeszczęsliwa,gadalismy przez dłuzszy czas.Potem przyszły wakacje...
On pojechał na cały lipiec za granice,pisał ze tęskni,zebym czekała na niego..taki własnie miałam zamiar,ale pojawił sie Kamil...i wtedy mój świat zmienił sie o 180 stopni,spotykałam sie z nim.
Przyjechał Paweł....ale to pod koniec wakacji bo w sierpniu tez pojechał do Finlandii...i myślał ze bede coś z nim chciała,ale ja mu napisałam na gg ze to nie da rady,ze go tak długo nie było,i po prostu spotykam sie z kims innym.

Wyszło tak,ze przejechałam sie na Kamilu,a raczej uświadomiłam sobie ze tak naprawde nic do niego nie czuje... nie wypaliło i tyle.

ostatnio widziałam Pawła....strasznie mi na nim zalezy,zrozumiałam ze on jest tym jednym jedynym.
ale juz do mnie nie pisze...nie smsujemy...wczoraj sie z nim widziałam na turnieju tanca,siedział koło mnie,prawie w ogóle nie gadalismy...
czy jest szansa zeby to uratowac? czy za bardzo wleciałam mu na ambicje?
mam sie do niego odezwac?...boje sie i mi głupio
dziewczynki błagam pomóżcie
;-*
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:03   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez Taliaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
nie wiem od czego zacząć,mam straszny dzien dzisiaj...wszystko przez jednego chłopaka.
A wiec znałam go juz dłuzszy czas i bardzo mi sie podobał,pewnego razu zaklikał do mnie na gg,byłam przeszczęsliwa,gadalismy przez dłuzszy czas.Potem przyszły wakacje...
On pojechał na cały lipiec za granice,pisał ze tęskni,zebym czekała na niego..taki własnie miałam zamiar,ale pojawił sie Kamil...i wtedy mój świat zmienił sie o 180 stopni,spotykałam sie z nim.
Przyjechał Paweł....ale to pod koniec wakacji bo w sierpniu tez pojechał do Finlandii...i myślał ze bede coś z nim chciała,ale ja mu napisałam na gg ze to nie da rady,ze go tak długo nie było,i po prostu spotykam sie z kims innym.

Wyszło tak,ze przejechałam sie na Kamilu,a raczej uświadomiłam sobie ze tak naprawde nic do niego nie czuje... nie wypaliło i tyle.

ostatnio widziałam Pawła....strasznie mi na nim zalezy,zrozumiałam ze on jest tym jednym jedynym.
ale juz do mnie nie pisze...nie smsujemy...wczoraj sie z nim widziałam na turnieju tanca,siedział koło mnie,prawie w ogóle nie gadalismy...
czy jest szansa zeby to uratowac? czy za bardzo wleciałam mu na ambicje?
mam sie do niego odezwac?...boje sie i mi głupio
dziewczynki błagam pomóżcie
;-*
Ech, no...
Może mu się odwidziałaś? chyba nie sądziłaś, że będzie do ciebie wzdychać, gdy ty z innym za rączki chodziłaś?

Daj sobie spokój
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:10   #3
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

ale ja z tamtym drugim nie chodziłam spotykalismy sie tylko,od czasu do czasu,i nie było z tego nic takiego.
dziewczyny nie da rady,ja nie moge odpuscic za bardzo mi zalezy ,heh!
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:12   #4
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: zostałyście OLANE?...

A Ty mu wierność obiecałaś przez gg ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:21   #5
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

nie no to był tylko kolega,nic miedzy nami nie było,ale on chciał coś ze mną,napisałam mu jak juz był za granicą ze bde na niego czekała. : (
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:23   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: zostałyście OLANE?...

Radzę Ci zebyś sobie odpuściła, gdbyby na tym turnieju chociaż się rozmowa jako tako kleiła, to moze i by był jakis cien nadzieji...POwiedziałas facetowi,ze to koniec, ze sie spotykasz z innym,wybacz,ale to zrozumiałe ze sobie Ciebie odpuscił
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:25   #7
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

ale chyba nie mogło mu przejść,od tak
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 16:26   #8
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

A ja myślę, że skoro ona powiedziała, że to koniec, że spotyka się z kimś innym to normalne, że on sobie odpuścił ... i gdyby ona mu delikatnie dała do zrozumienia, że jest zainteresowana to jeszcze mogłoby coś z tego wyjść Trzeba było z nim pogadać na tym turnieju (ogólnie, o wszystkim i niczym) !
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:29   #9
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

wiecie co..tak myślałam zeby zagadac do niego na gg?
ale troche sie boje : (
bo on wie ze ja nigdy nie pisze pierwsza....
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:30   #10
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

PISZ ! On poczuł się całkowicie olany i następny ruch należy do Ciebie
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:31   #11
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: zostałyście OLANE?...

mi sie wydaje ze za bardzo mu wjechalas na ambicje...jezeli byl wierny tam a Ty tutaj znalazlas sobie kogos innego to pewnie poczul sie troche dziwnie... i z czaassem to moze mu przejdzie ...narazie moze odpusc albo zagaduj do niego powoli i wogole ale watpie by z tego wyszlo cos po raz kolejny chyba ze Cie kocha to wroci ale jak nic nie czuje to sprawa kiepska bo tak jakbys sie nim znudzila znalazla sobie innego powiedziala mu ze nie nie nie ma sensu to go chyba delikatnie zabolalo ze zastapilas jego kims innym ... wszystko chyba zalezy od tego w jakim stopniu jemu zalezy na Tobie i czy wogole jeszcze zalezy
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 16:32   #12
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

tylko boje sie ze mnie oleje i nie bedzie sie rozmowa kleiła ; ( i ze sobie pomyśli ze teraz lece wielce do niego.. : (
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:35   #13
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

Ale dziewczyny ... Wy chyba czegoś nie rozumiecie !
ONI NIE BYLI RAZEM!
To były tylko taki gadki ... jakby flirt :P nic poważnego ... to miało się ewentualnie zacząć po jego powrocie z zagranicy ?
Czy tak ?

Talia, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Szkoda tylko, że zmarnowałaś szansę na tym turnieju...
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:35   #14
Lavogadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: zostałyście OLANE?...

hej, wydaje mi się, że powiennaś spróbować i z nim pogadać, ryzyko może się opłacić. Chłopak się nie odzywa ponieważ go olałaś lecz gdyby się dowiedział, że dalej Ci na nim zależy może mielibyście 2 szansę życzę powodzenia jeśli z nim nie pogadasz będziesz się męczyć przez pewien czas...
Lavogadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:36   #15
ruda2506
Raczkowanie
 
Avatar ruda2506
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 73
GG do ruda2506 Send a message via Skype™ to ruda2506
Dot.: zostałyście OLANE?...

No ale przecież lecisz Nie możesz czekać na jego inicjatywę skoro go olałaś. Musisz mu dać jakikolwiek sygnał że jesteś nim zainteresowana. Bez tego ani rusz!
ruda2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:39   #16
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny ... Wy chyba czegoś nie rozumiecie !
ONI NIE BYLI RAZEM!
To były tylko taki gadki ... jakby flirt :P nic poważnego ... to miało się ewentualnie zacząć po jego powrocie z zagranicy ?
Czy tak ?

Talia, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Szkoda tylko, że zmarnowałaś szansę na tym turnieju...
dokładnie tak było kochana! naprawde nic sie nie wydarzyło miedzy nami,
...a ostatnio mi napisał coś takiego na nk...

"nie ma sprawy! q= zapraszam i polecam sie na przyszłość :P "

ehh moze w koncu do niego napisze dzisiajj...
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:41   #17
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: zostałyście OLANE?...

Ja nie wiem kto tu kogo olał...
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:44   #18
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

PISZ ! i zdaj potem relację
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:47   #19
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

napisze,niby tak po kumpelsku ,co słychac i w ogole ,czemu tak sie nie odzywa.. ; ) moze jakoss to bedzie...3majcie kciuki kochane
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 16:48   #20
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: zostałyście OLANE?...

a to jezeli nie byliscie razem to dziewczyny aja racje zagdaj do niego zobacz moze jednak jest jeszcze toba zainteresowany...jak nie to przynajmniej bedziesz wiedziala na czy stoisz:/*
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:51   #21
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: zostałyście OLANE?...

To normalne, że Cię nie "nagabuje" skoro powiedziałaś mu że spotykasz się z innym. No ale przecież nie obiecywaliście sobie miłości wtedy na gg, więc może warto teraz spróbować sie do niego odezwać?Pogadać i wybadać sprawę.Kto wie, może wszystko da się odkręcic...? Powodzenia!!!
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:52   #22
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez Taliaa Pokaż wiadomość
tylko boje sie ze mnie oleje i nie bedzie sie rozmowa kleiła ; ( i ze sobie pomyśli ze teraz lece wielce do niego.. : (
Przecież lecisz

Napisz, a co masz do stracenia ....
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:04   #23
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: zostałyście OLANE?...

Jak sie ma temat watku do sytuacji opisanej ?

Po pierwsze, nic miedzy nimi nie bylo, jakies tam pisanie na gg, ktore wg mnie niewiele znaczy; po drugie w miedzyczasie autorka sie spotykala z innym i gdy sie na nim przejechala, to sie pierwszy przypomnial, ktory najwyrazniej szalenie zainteresowany nie jest (bo nic nie robi w tym kierunku). Na Twoim miejscu dalbym mu spokoj i tyle, ewentualna nachalnosc tylko na zle Ci moze wyjsc.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:07   #24
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak sie ma temat watku do sytuacji opisanej ?

Po pierwsze, nic miedzy nimi nie bylo, jakies tam pisanie na gg, ktore wg mnie niewiele znaczy; po drugie w miedzyczasie autorka sie spotykala z innym i gdy sie na nim przejechala, to sie pierwszy przypomnial, ktory najwyrazniej szalenie zainteresowany nie jest (bo nic nie robi w tym kierunku). Na Twoim miejscu dalbym mu spokoj i tyle, ewentualna nachalnosc tylko na zle Ci moze wyjsc.

A Ty byś robiła coś w tym kierunku na jego miejscu, żeby facet powiedział Ci, że nic z tego nie będzie, bo on się spotyka z inną?
Chyba musiałby być kompletnym kretynem.
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:10   #25
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

Wyrak-
opis odnosi sie do mojej sytuacji obecnej ,bo czuje ze ten chłopak mnie teraz olewa.
pozatym,sama ptzestałam spotykac sie z tamtym i sama zrozumiałam ze nie pasujemy do siebie.




napisałam do niego ( ;
pogadalismy troche,całkiem na luzie (:
ale musiał juz isc na zajecia : ( mam nadzieje ze napisze jeszcze...
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:10   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
A Ty byś robiła coś w tym kierunku na jego miejscu, żeby facet powiedział Ci, że nic z tego nie będzie, bo on się spotyka z inną?
Chyba musiałby być kompletnym kretynem.
Robil nie robila; nie wiem czy bym cokolwiek robil czy nie (watpie jakowoz zebym cokolwiek robil), na pewno nic nie robienie nie jest objawem zainteresowania.

Powiem Ci, ze jest sporo ludzi, obydwu plci, ktorzy "robia cos" nawet po odrzuceniu czy sytuacji jak tu opisana.

Taliaa - jesli chodzi o sytuacje poprzednia - pisanie na gg nic nie znaczy; mnostwo tu watkow, zwykle dosc mlodych dziewczat, ktore sobie robia nadzieje i maja nieuzasadnione oczekiwania, kiedy nie ma ku temu realnych podstaw.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2008-10-27 o 17:13 Powód: Bo musialem sobie dopisac :P
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:15   #27
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

z drugiej strony nie chce tutaj wyjśc na nie wiem kogo,ze sie bawie uczuciami innych czy coś w tym stylu bo tak nie jest!
uwierzcie mi ze na to sie patrzy całkiem inaczej jak jest sie w takiej sytuacji...koleś wyjezdza na całe wakacje,przedtem nic nie było tylko głupie gadanie...skoro byłam wolna to czemu miałam bezczynnie czekac na jakis cud?
a potem juz sie potoczyło...
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:15   #28
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: zostałyście OLANE?...

My tu nie mówimy o jakiejś wielkiej miłości tylko o zwykłym zainteresowaniu, co za tym idzie - uważam, że jeśli ma się do siebie szacunek to nie robi się nic, jesli druga osoba powie Ci jasno i wyraźnie, że nie chce, bo się spotyka z innym
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:18   #29
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: zostałyście OLANE?...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Taliaa - jesli chodzi o sytuacje poprzednia - pisanie na gg nic nie znaczy; mnostwo tu watkow, zwykle dosc mlodych dziewczat, ktore sobie robia nadzieje i maja nieuzasadnione oczekiwania, kiedy nie ma ku temu realnych podstaw.
nie myśl sobie ze jestem młodą naiwną dziewczyną,jestem juz pełnoletnia,no ale jak mam zacząc odbudowywac z nim te relacje? chyba najlepiej od rozmów na gg? czy nie tak?
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:22   #30
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: zostałyście OLANE?...

Ja bym napisala na GG.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.