Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 23:26   #121
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

nawet próbowaliśmy być ze sobą ale to już nie wypaliło, jeszcze przez jakieś pół roku coś tam się kręciło bo go kochałam ale nie czułam się na siłacz podejmować żadnych deklaracji itp itd. on bardzo długo nie mógł się pogodzić, jeszcze ze 2 miesiące temu dzwonił do mnie w środku nocy po pijaku i płakał jak to on mnie nigdy nie przestanie kochać... ech... zresztą jego zachowania po rozstaniu to już temat na pracę z zakresu psychologii klinicznej albo i psychiatrii. a czy taka specyficzna jestem to nie wiem, chyba nie każda kobieta marzy o ślubie...
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 23:32   #122
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

dziewczyny , nie badzmy az takie sentymentalne !!! moj tz oswiadczyl mi sie w urodziny w ten sposob : ' wolisz buty czy pierscionek zareczynowy ?' . i w koncu stanelo na pierscionku . ktorego i tak zreszta nie nosze
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 04:35   #123
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
dziewczyny , nie badzmy az takie sentymentalne !!! moj tz oswiadczyl mi sie w urodziny w ten sposob : ' wolisz buty czy pierscionek zareczynowy ?' . i w koncu stanelo na pierscionku . ktorego i tak zreszta nie nosze

no coz,byl bardzo bezposredni,zapytal prosto z mostu...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:09   #124
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez ElettroVoce Pokaż wiadomość
To może się podziele moimi "zaręczynami" może komuś poprawią humor... była jesień 2005 roku, jak zawsze w środę jechałam na trening (jeździłam wtedy konno) do małej miejscowości niedaleko mojego miasta. mój TŻ tam mieszkał i na ogól wychodził po mnie na przystanek autobusowy i odprowadzał do stajni gdzie zresztą sam trenował. tamtego dnia było trochę inaczej - postanowiłam przyjechać wcześniej bo dzień był przepiękny, taka złota jesień, ciepła i słoneczna i w ogóle och i ach - chciałam porysować w plenerze przed treningiem więc wysiadam z autobusu, a tam mój TŻ siedzi w bryczce na dwa konie i mówi, że zabiera mnie na przejażdżkę. zabrał mnie w miejsce gdzie siępo raz pierwszy pocałowaliśmy - sad kawałek od naszej stajni. przyjeżdżamy, wysiadam i patrzę a tam stolik z jabłkami do tego jakieś smakołyki i białe winko. ja już prawie wniebowzięta, bo mój facet do takich rzeczy to mało chętny był raczej... mój TŻ nalał odrobinę wina, bo przed treningiem to mi nie wolno było, zjadłam trochę ciasta i zabrałam się za jabłko... sielanka, a on wyciąga takie czerwone pudełeczko, otwiera i klęka przede mną i czy zostanę jego żoną. zbaraniałam, jabłko mi w gardle stanęło, tak gwałtownie chciałam wstać, że wywinęłam orła razem z krzesłem po czym zaczęłam uciekać. po drodze zwymiotowałam, złapałam stopa do domu i tak z z treningu a tym bardziej z zaręczyn nici. ot pierwsze oświadczyny w moim życiu. dla jasności nie ostatnie :/ po troszę zazdroszczę tym z Was którym sięoświadczyny marzą... i ślub i biała kiecka. dla mnie to mara nocna i na samą myśl w ustach czuję tamto jabłko facetom tak ciężko przetłumaczyć, że dla mnie małżeństwo to baaaaaardzo, o ile w ogole jakaś perspektywa.
Dobre...
Ale się uśmiałam Ale przyznać trzeba, że chłopak się postarał...
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:34   #125
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez ElettroVoce Pokaż wiadomość
To może się podziele moimi "zaręczynami" ...
Nie, no, chłopak na prawdę się wysilił Już myślałąm, że to będzie jakaś super romantyczna historia, bo wszysto było na prawdę piękne... do momentu tego jabłka w gardle
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 08:29   #126
blackmantra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez Julia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Dzisiaj mój TZ mi się oświadczył. Znamy się 9 lat, bardzo kochamy, ale ja teraz siedzę w domu i płaczę... może zacznę od początku.

Pierścionek wybieraliśmy wcześniej i rozmawialiśmy o tym, że mój chłopak /a raczej już narzeczony/ wybierze jakiś odpowiedni moment.
Tydzień temu było jego absolutorium, skończył medycynę i z tej okazji odbyła się kolacja. Sądziłam, że wtedy się oświadczy ale po tej uroczystości powiedział mi, że jednak nie chciał- było za dużo osób i pewnie bym była zawstydzona.
Miał rację, więc zrozumiałam, że wybierze jakiś fajny moment, gdy będziemy sami. Powiedziałam też jemu, żeby się nie śpieszył i na spokojnie to sobie zorganizował.

No i cóż... Dzisiaj mój chłopak zaprosił mnie a także swoich oraz moich rodziców do kawiarni/galerii. Jeszcze przed tym żartobliwie pytałam go czy dzisiaj chce mi dać pierścionek- powiedział, że nie chce zdradzić niespodzianki. Delikatnie poprosiłam by jednak wybrał inny moment na zaręczyny, a dzisiaj po prostu spędzimy miło wieczór.



Jest mi przykro bo tak naprawdę nie mam co wspominać...
W połowie, gdy wszyscy rozmawiali, mój M. wyciągnął pudełeczko i czekał aż wszyscy umilkną- rodzice nasi nie za bardzo wiedzieli co jest grane. Ja spojrzałam zaskoczona czy akurat taki moment wybrał na oświadczyny.
Patrzę na niego a on otwiera pudełko i to wszystko! Nic nie powiedział! Nic!!!
Skinął na pudełeczko, więc wyciągnęłam ten pierścionek, włożyłam na palec i chciałam rozpłakać się ze smutku

Kiedyś mówiłam jemu, że to takie miłe gdy przyszły narzeczony klęka przed dziewczyną- mogłam o tym pomarzyć. Nie wiem czy on oczekiwał, że to ja zaplanuję nasze zaręczyny?!
A on zachował się jak jakaś dupa wołowa! Nawet nie spytał mnie o rękę, moich rodziców o zdanie....



Jest mi tak przykro...
Powiedziałam mu wszystko przez telefon jak wróciłam do domu. Wiem, że źle zrobiłam. Wiem, że mogłam go tym zranić ale chciałam by wiedział, że nie postarał się ani trochę. Taka jest prawda. Próbuję go jakoś usprawiedliwić ale nie potrafię.
On chyba uważa, że jak już kupił pierścionek to cała reszta jest nieważna i nie trzeba było się starać. Tłumaczy się, że to tak trzeba przy rodzicach,a jak nie to on nie wiedział- niby mama tak mu powiedziała. Przecież wystarczyło wpisać na google.pl 'oświadczyny' i już by wiedział co i jak. Na przykład, że najpierw oświadczyny sam na sam a potem odbywają się zaręczyny wraz z rodzicami!!!
Trzeźwość umysłu okazał mój tata, który z tego powodu zaprosił wszystkich do restauracji za dwa dni... A dzisiaj powinnyśmy być sami!!!

Miejsce które wybrał już nie skomentuję... tam gdzie byliśmy chodzi się głównie na lekkie przekąski czy desery, a ja marzyłam o eleganckim otoczeniu... zna mnie długo i wie, że lubię takie miejsca.
Powiedział mi też, że kwiatów specjalnie nie kupował ponieważ od razu bym wiedziała co jest grane. Ale się wysilił na niespodziankę, tak ciężko poprosić kelnerkę by je schowała za barem

Jestem w ciężkim szoku. Jest to facet inteligentny, pomysłowy a jak czytam co napisałam wyżej to nie wierzę w to, że on mi zafundował takie zaręczyny!
Ja zawsze lubiłam zaskakiwać jego, robić mu niespodzianki i wie, że ja także wymagałabym czegoś pomysłowego. Nie jestem osobą której bardzo zależy na ślubie itp. sprawach, ale każdy facet wie, że oświadczyny są niezapomnianą chwilą dla jego dziewczyny.
Wytłumaczenie jest jedno- miał to kompletnie w nosie....

Wiem, że ten post jest bardzo egoistyczny. Ale nie mam komu o tym powiedzieć. Tak bardzo bym chciała myśleć, że to nie takie ważne, że inne rzeczy są od tego ważniejsze, nasza miłość. Nie potrafię. Nie wierzę, że on kompletnie to zignorował, chyba go nie znam

Taka chwila a ja wolałabym o niej zapomnieć...


Tak mi smutno
poproś go o powtórkę, a nie truj siebie zlymi wspomnieniami! I nie mów że to nie będzie to samo. Facetowi nie wyszło, ale nie ze złej woli. Powtórka dobrze wam zrobi, a potem zorganizujecie z rodzicami. POWODZENIA!
blackmantra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:05   #127
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez blackmantra Pokaż wiadomość
poproś go o powtórkę, a nie truj siebie zlymi wspomnieniami! I nie mów że to nie będzie to samo. Facetowi nie wyszło, ale nie ze złej woli. Powtórka dobrze wam zrobi, a potem zorganizujecie z rodzicami. POWODZENIA!
przeczytaj watek a dowiesz sie ze byla powtorka i sie wszystko ulozyla a julia84 szczesliwa!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 07:40   #128
blackmantra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Kurcze, ten jeden raz nie doczytałam wątku i mnie pokarało :P faktycznie...
blackmantra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 07:56   #129
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez blackmantra Pokaż wiadomość
Kurcze, ten jeden raz nie doczytałam wątku i mnie pokarało :P faktycznie...

nic sie nie stalo wazne ze juz znasz sytuacje
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 09:16   #130
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
dziewczyny , nie badzmy az takie sentymentalne !!! moj tz oswiadczyl mi sie w urodziny w ten sposob : ' wolisz buty czy pierscionek zareczynowy ?' . i w koncu stanelo na pierscionku . ktorego i tak zreszta nie nosze
Ale przecież butów się nie kupuje ... To tak jakby powiedział albo zaręczyny, albo spadówka hehehe
Bez urazy
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:29   #131
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Ale przecież butów się nie kupuje ... To tak jakby powiedział albo zaręczyny, albo spadówka hehehe
Bez urazy
hehe ale chodzilo o takie buty , ktore sobie wczesniej upatrzylam i mowilam mu , ze mi sie podobaja . nie jestem przesadna , dostawalam juz od niego buty . ale w sumie przez te 6 lat jak jestesmy razem , to sie nam wogole nie uklada , wiec moze cos w tym jest . moze to prze te buty ?? a moze on mi daje te buty liczac na to , ze w koncu sie domysle i sobie odejde ??
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 11:57   #132
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Oj ja myślę, że nienajważniejsze jest to jak pierścionek znalazł się na paluszku... u mnie wyglądało to tak, że po 9 miesiącach, pojechaliśmy obejrzeć i kupić pierścionek, wybrałam sobie po czym mój TŻ schował do kieszeni z pudełeczkiem i powiedział, że poczeka na dogodny zyciowo moment. Po powrocie do domu, gdy zdążyłam założyć rzeczy w któych gotuję ( dresik i fartuszek) a mój TŻ w samych bokserkach i szarym tishirt'cie padł przede mną w kuchni na kolana i powiedział, że chcce spędzić ze mną życie... no i co ja miałam zrobić ? że to niby ten dogodny moment ? ale potem była kolacja u rodziców ( po roku...) gdzie oficjalnie poprosił moich rodziców o rękę, więc może po prostu zorganizujcie teraz taką kolację u siebie w domu....

ważne jest to, że się kochacie, a to że czasem w ważnych chwilach się nawala...to ludzka rzecz...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:56   #133
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Oj ja myślę, że nienajważniejsze jest to jak pierścionek znalazł się na paluszku... u mnie wyglądało to tak, że po 9 miesiącach, pojechaliśmy obejrzeć i kupić pierścionek, wybrałam sobie po czym mój TŻ schował do kieszeni z pudełeczkiem i powiedział, że poczeka na dogodny zyciowo moment. Po powrocie do domu, gdy zdążyłam założyć rzeczy w któych gotuję ( dresik i fartuszek) a mój TŻ w samych bokserkach i szarym tishirt'cie padł przede mną w kuchni na kolana i powiedział, że chcce spędzić ze mną życie... no i co ja miałam zrobić ? że to niby ten dogodny moment ? ale potem była kolacja u rodziców ( po roku...) gdzie oficjalnie poprosił moich rodziców o rękę, więc może po prostu zorganizujcie teraz taką kolację u siebie w domu....

ważne jest to, że się kochacie, a to że czasem w ważnych chwilach się nawala...to ludzka rzecz...

ładnie i romantycznie
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:06   #134
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez Julia84 Pokaż wiadomość
Proszę wskaż mi gdzie jestem w tamtym poście niemiła.
Sądzisz zatem, że uwaga na temat 'powtarzania' była jak najbardziej na miejscu i normalnie napisana, tak?
Tym bardziej, że nie było żadnego powtarzania tej chwili Ile razy mam to pisać?
Po pierwsze - pogrubienie oznacza podniesienie głosu, więc proszę - nie krzycz na mnie.

Uważam że cały twój pierwszy post ma niemiły wydżwięk. Po porstu zrobiło mi się nieprzyjemnie po przeczytaniu tego co miałas do powiedzenia. Co więcej, zauważ że reagujesz agresywnie na każdy post, w którym autorka odnosi sie do Ciebie krytycznie.

Mam wrażenie że jestes nadreaktywna, nadwrażliwa i nieco zapatrzona w siebie. trochę więcej luzu.

Cytat:
Napisane przez Julia84 Pokaż wiadomość
Ciśnienie mi nie skoczyło- potrafię przyjąć krytykę (a Ty? ). Widać to w tym wątku.
Nie neguję faktu, że moja reakcja była wyolbrzymiona.
Nie neguję, że mój TZ starał się i to bardzo.
Nie neguję tego, że za dużo oczekiwałam, że za bardzo chciałam w to ingerować.
Nie neguję faktu, że na początku nie doceniłam tego co zrobił.
Ale nie cierpię jak ktoś mi wmawia rzeczy które nie są prawdą.
Właśnie udowodniłaś, że jednak nie potrafisz. Zwaz, że znowu podnosisz głoś. A na skoki ciśnienia polecamy tutaj melisę.


Cytat:
Napisane przez Julia84 Pokaż wiadomość
Pierwszy post był pisany na 'gorąco', przepełniony emocjami, źle go odebrałaś.
Ale co z tego, lepiej kopać leżącego...
Mam nadzieję, że czytałaś resztę i zauważyłaś, że żałowałam tych słów- to widocznie już ominęłaś?.
Przeczytałąm cały wątek. I wiesz co mi przyszło do głowy? Ze bardziej skupiasz się na "otoczce" niż na istocie sprawy. Szkoda.
Nie to w życiu najwazniejsze.


Cytat:
Napisane przez Julia84 Pokaż wiadomość
Masz klasę, nie ma co... ale to ja oczywiście jestem niemiła...


A skąd Ty to wiesz? Prześledziłas moje wszystkie posty od 2005 roku żeby tak o mnie pisać?

Reasumując - nie rozumiem twojej reakcji. Nie czuję się winna z tego powodu. przeczytała twojego posta narzeczonemu i stwierdził, że pogugibiłaś się trochę i nie wiesz co jest najwazniejsze. Chłopak był maksymalnie zestresowany, a ty strzeliłaś focha. Obydwoje mu bardzo współczujemy, że najadł się tyle nerrów i wstydu, żeby zaspokoić twoje zachcianki.

Wszystko co mam do powiedzenia w tym watku i na ten temat.

Pozdrawiam, zyczę szczęścia i zero wpadek na ślubie.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-11-12 o 13:12
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:45   #135
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Dziewczyny a co sadzicie o takich zareczynach?

Facet prosi dziewczyne, zeby poszukala w internecie pierscionkow, ktore jej sie podobaja. Ona to robi, wybiera jeden najladniejszy, po czym jej TZ siada przed telewizorem a ona go zamawia i placi za niego pieniedzmi z jego konta. Pierscionek przychodzi do jej domu, bo on niby nie bedzie mial jak go odebrac. Wiec jak do niej przychodzi, to musi mu go dac, by pozniej on znow go jej dal...

Dodam, ze wczesniej chlopak chcial kupic pierscionek z zoltego zlota (zamowiony zostal z bialego), mimo, ze dokladnie wie, ze jego wybranka tego koloru zlota wogole nie toleruje... Wiec stwierdzil, ze lepiej bedzie jak sama sobie wybierze. No ale zeby jeszcze sama za niego placila? Rownie dobrze, uwazam, mogl dac jej pieniadze do reki, by poszla do sklepu i sama sobie ten pierscionek kupila...

Jak wy na to patrzycie?

Bo dla mnie to za przeproszeniem ciota a nie facet...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:14   #136
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

jaga
mój TŻ pytał się jakie mi się podobają, otwarcie ze sobą na ten temat rozmawialiśmy. Oglądałam milion pierścionków, ale czy dostane i jaki... na to nie miałam wpływu. Przede wszystkim dlatego, że mieszkaliśmy daleko od siebie i rzadko sie widzielismy.

Nie chciałabym mieć całkowitego wpływu na swój pierścionek, ale małe zasugerowanie nie zaszkodzi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:16   #137
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Jaga zgadzam się, zwłaszcza z ostatnim zdaniem
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:59   #138
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

karolca, ale co innego miec wplyw na rodzj pierscionka zareczynowego a co innego po prostu go samemu sobie kupic.

szajajaba, i pomyslec, ze to moj facet jest ta ciota wlasnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:46   #139
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

a powiedziałaś mu wszystko co o tym sądzisz?
przecież lepiej, żebyście poszli do sklepu, Ty byś coś wybrała, on zapłacił i wręczył Ci niespodziewanie (lub oficjalnie). chyba że i na to nie znajdzie czasu.
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 21:21   #140
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

najfajniejsza, pierscionej juz jest, bo sama go znalazlam, sama zamowilam, sama za niego zamowilam, bo on byl wtedy zajety... ogladaniem tv... teraz czekam az przyjscie, ale i tak jak przyjdzie to bede musiala mu dac, by dal w odpowiednim momencie.

Powiedzialam mu, ze mi sie to nie podoba, ze sie tak nie robi i wogole. Na co on, ze jak tak, to on lepiej jak wogole oswiadczac sie nie bedzie, bo wiecznie jest zle (jak sie zaczyna od tyla strony wszystko to nic dziwnego, ze jest zle). A poza tym mamy XXI wiek powiedzial, czym mnie zatkal na amen! No jak mamy XXI wiek, to ja wcale nie musze wychodzic za maz... Tylko, ze mu tego nie powiedzialam...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:31   #141
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

jaga, absolutnie nie będę bronić Twojego TŻ (chodzi o Twoją sprawę, z tego co zrozumiałam), ale Ty też nie jesteś bez winy. Mogłaś pomóc mu wybrać ten pierścionek, pokazać go palcem, ale potem powinnaś się postawić i absolutnie nie płacić za niego, tylko kazać mu wypełnić wszystkie formalności i by on został wysłany do niego! Bez względu, co on by na to mówił powinnaś się uprzeć i tyle! On się też powinien liczyć z Twoim zdaniem
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:49   #142
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
jaga, absolutnie nie będę bronić Twojego TŻ (chodzi o Twoją sprawę, z tego co zrozumiałam), ale Ty też nie jesteś bez winy. Mogłaś pomóc mu wybrać ten pierścionek, pokazać go palcem, ale potem powinnaś się postawić i absolutnie nie płacić za niego, tylko kazać mu wypełnić wszystkie formalności i by on został wysłany do niego! Bez względu, co on by na to mówił powinnaś się uprzeć i tyle! On się też powinien liczyć z Twoim zdaniem
tylko, ze ja mu pokazalam palcem, ktory pierscionek chce. No i powiedzial ok, tylko trzeba go zamowic i zebym to ja zrobila, bo on nie wie jak. Wiem, ze moja wina, ze sie zgodzila, tylko, ze zdalam sobie z tego sprawe dopiero po fakcie, gdy juz pierscionek oplacilam...

Ale jego wina tez w tym, ze powinien mi byl tego sam zabronic...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:57   #143
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
najfajniejsza, pierscionej juz jest, bo sama go znalazlam, sama zamowilam, sama za niego zamowilam, bo on byl wtedy zajety... ogladaniem tv... teraz czekam az przyjscie, ale i tak jak przyjdzie to bede musiala mu dac, by dal w odpowiednim momencie.

Powiedzialam mu, ze mi sie to nie podoba, ze sie tak nie robi i wogole. Na co on, ze jak tak, to on lepiej jak wogole oswiadczac sie nie bedzie, bo wiecznie jest zle (jak sie zaczyna od tyla strony wszystko to nic dziwnego, ze jest zle). A poza tym mamy XXI wiek powiedzial, czym mnie zatkal na amen! No jak mamy XXI wiek, to ja wcale nie musze wychodzic za maz... Tylko, ze mu tego nie powiedzialam...
bidulko

jak mamy XXI wiek to wez Ty mu daj ten pierscionek
Skoro juz tak zrobil powinien chociaz odebrac Ci go zaraz po tym jak przyszedl poczta i zrobic Ci jakas porzadna prawie niespodzianke
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:00   #144
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
bidulko

jak mamy XXI wiek to wez Ty mu daj ten pierscionek
Skoro juz tak zrobil powinien chociaz odebrac Ci go zaraz po tym jak przyszedl poczta i zrobic Ci jakas porzadna prawie niespodzianke
no zabierze mi go jak przyjdzie... tylko dajac mu go chyba rzeczywiscie mu sie oswiadcze... Moze da mu to cos do myslenia, ale nie sadze...

predzej zrobie mu cos innego na zlosc, ale wtedy mu az w piety pojdzie...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:04   #145
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

no ewentualnie moglby wybrnac z tej wydawaloby sie beznadziejnej sytuacji.Czyli podgladac z tej kanapy jakie pierscionki przegladalas ,kupic drugi.Zaprosic Ciebie zła jak osa na kolacje czy gdzies ,Ty mu robisz awanturke,a on Tobie daje wlasciwy pierscionek prosząc o reke.Ten który sama kupowalas to taka zmyła przedzareczynowa
O tak bym zrobila jakbym byla niedoszlym narzeczonym,ktory zawalił sprawe
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:08   #146
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

bess, tylko wiesz, ze faceci sa ciezko myslacy, szczegolnie moj. Jak widac z reszta...

Baba mialaby juz tysiac pomyslow jakby z tego wybrnac. Ale facet? Facet glowa nie mysli...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:11   #147
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

no niestety wiem,sama musialabys mu powiedziec dokladnie co ma zrobic i taka mialabys niespodzianke.
Ale nie smuc sie ,moze jednak z czyms pozytywnym wyskoczyNadzieje trzeba miec
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:20   #148
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no niestety wiem,sama musialabys mu powiedziec dokladnie co ma zrobic i taka mialabys niespodzianke.
Ale nie smuc sie ,moze jednak z czyms pozytywnym wyskoczyNadzieje trzeba miec
W przypadku mego TZ nadzieji nie mam. To za prosty chlop, by mial z czymklwiek ciekaweym wyskakiwac. A niby sie za romantyka uwaza... Pfff... I wez sie tu nie smuc, jak dwa dni z rzedu przez to przeplakalam. Nigdy nie sadzilam, ze zareczyny beda dla mnie taka... udreka...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 07:24   #149
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

jaga

powiem Ci, że jakby mi mój powiedział, że lepiej się nie zaręczać, to powiedziałabym mu, że ok. nie zaręczajmy się. dałabym mu jeszcze może kilka miesięcy - max pół roku - żeby mógł się zreflektować, a jak nie, to żegnam.
na pewno nie przystałabym na to, bo czułabym, że robię coś wbrew sobie, dlatego, że mój TŻ nawet nie chce spróbować. mógł przecież poprosić o pomoc w zamawianiu kogokolwiek, ale nie Ciebie!
Z Twojego postu zrozumiałam, że on to wszystko robi na odwal się, a jak nie pasuje, to w ogóle się nie pobierajmy/zaręczajmy.
Wiem, że pewnie pochopnie go oceniłam, ale takie odniosłam wrażenie.

Mleko się rozlało, co teraz zamierzasz?

(Oby chociaz wręczając ten pierścionek był wystarczająco kreatywny...)
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 07:49   #150
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Oświadczyny- kompletnie nieudane.... tak mi smutno :(

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
W przypadku mego TZ nadzieji nie mam. To za prosty chlop, by mial z czymklwiek ciekaweym wyskakiwac. A niby sie za romantyka uwaza... Pfff... I wez sie tu nie smuc, jak dwa dni z rzedu przez to przeplakalam. Nigdy nie sadzilam, ze zareczyny beda dla mnie taka... udreka...

nie smuc sie i nie zadreczaj!
zareczyny udreka? a powinny byc cudnym momentem,
najfajniejsza napisala wszystko,teraz TY musisz pewnie zadecydowac,co dalej
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-09 18:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.