Kocham Lancome!!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 20:04   #1891
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
cudo ... aksamitny... dobrze sie trzyma... nie przypuszczalam, ze blyszczyk "bez koloru" tak ladnie bedzie sie prezentowal... ma sliczny polysk

a ten Twoj jaka ma nazwe ?? ... i jak sie sprawuje
Wow, w jakich kolorkach się mieni ?? Supcio że jesteś zadowolona
Moj jest 024 ray of apricot light i połyskuje od zieleni do fiolet.
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:21   #1892
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Wow, w jakich kolorkach się mieni ?? Supcio że jesteś zadowolona
Moj jest 024 ray of apricot light i połyskuje od zieleni do fiolet.
o ile dobrze widze ... to taki delikatny odcien rozu i tak jakby zlota... ale to nie sa drobinki... on taki polyskujacy jest ... o juz wiem z czym mi sie to kojarzy... z masa perlowa
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:34   #1893
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o ile dobrze widze ... to taki delikatny odcien rozu i tak jakby zlota... ale to nie sa drobinki... on taki polyskujacy jest ... o juz wiem z czym mi sie to kojarzy... z masa perlowa
Tak, tak mój też się tak mieni połyskuje... ale Twoje kolorki są zdecydowanie ciekawsze Muszą przepięknie wyglądać na ustkach- tylko dlaczego jeszcze nie widzimy fotek
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 02:22   #1894
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej Dziewczyny!
Mam pytanko,a mianowicie czy ktoras z was uzywala podkladu Absolue Bx Makeup?????
http://www.lancome-usa.com/makeup/fo....htm#anchor001

Zastanwiam sie nad jego kupnem,albo nad Photogenic Lumessence....nie wiem,ktory wybrac.
No i oczywiscie mam problem z doborem kolorku...czy ktoras z Was wie moze jaki kolorek bylby najbardziej zblizony do odcienia BUFF Revlon Colorstay???????


Z gory dziekuje za info
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 02:47   #1895
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was widziala na zywo taki zestaw z krysztlkami Swarowskiego:
http://cgi.ebay.co.uk/SWAROVSKI-CRYS...1%7C240%3A1318

Ja mam tan zestaw
(ale nie wiedziałam że to są kryształki swarovskiego - nigdzie na opakowaniu nie było takiej informacji więc może sprzedawca to wymyślił żeby było większe zainteresowanie)- oprócz tego mam również zestawik w brązach i różach

Jak chcesz mogę Ci zrobić zdjęcia

Edytowane przez agatenka
Czas edycji: 2008-12-04 o 04:32
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 08:12   #1896
12Neonka12
Przyczajenie
 
Avatar 12Neonka12
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Narvik,Norwegia
Wiadomości: 16
GG do 12Neonka12
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny a co powiecie na temat cieni do powiek L.U.C.I. ? Fajne są? Chce sobie kupić komplet blyszczyk + cień. Błyszczyk podoba mi sie ten wpadający we fiolet,wiecie może jaki to kolor? A co do cienia,szkoda tylko że nie ma tego samego koloru co błyszczyk. A może jest? Może sprawdze na lotnisku za niedługo. Jak coś wiecie to piszcie. buuuuziaki
__________________
12Neonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 08:17   #1897
12Neonka12
Przyczajenie
 
Avatar 12Neonka12
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Narvik,Norwegia
Wiadomości: 16
GG do 12Neonka12
Dot.: Kocham Lancome!!!

Aaaaa a nazwa tej ślicznej perfumki to Mille & Une Roses. Jesli gdzieś ją znajdziecie,to prosze,dajcie znać. Bo latać po nią zawsze do Londynu to lipa. Pozdrawiam
__________________
12Neonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 09:17   #1898
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko mnie ogarnęła przedświąteczna mania tuszy Lancome
Też czekam na przesyłkę z Truskawy.

A Tobie jak idzie nauka obsługi tuszu? Boję się, że sobie nie poradzę...
Już czytałam instrukcję wg. SiSlayS Ale i tak mam obawy...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 13:54   #1899
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Tak, tak mój też się tak mieni połyskuje... ale Twoje kolorki są zdecydowanie ciekawsze Muszą przepięknie wyglądać na ustkach- tylko dlaczego jeszcze nie widzimy fotek
hehe bo nie potrafie sama sobie zdjec zrobic
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:36   #1900
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez agatenka Pokaż wiadomość
Ja mam tan zestaw
(ale nie wiedziałam że to są kryształki swarovskiego - nigdzie na opakowaniu nie było takiej informacji więc może sprzedawca to wymyślił żeby było większe zainteresowanie)- oprócz tego mam również zestawik w brązach i różach

Jak chcesz mogę Ci zrobić zdjęcia
Rzeczywiscie sprzedawca mogl cos podkolorowac w opisie;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:57   #1901
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was widziala na zywo taki zestaw z krysztlkami Swarowskiego
Dziś zerknełam na ten zestawik kolor który Cię interesuje, ten środkowy w dolnym rzędzie to szary z drobinkami a granat nie jest matowy tak jak wcześniej wspomniałam, ma w sobie troszeczke drobinek

Cytat:
Napisane przez 12Neonka12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na temat cieni do powiek L.U.C.I. ? Fajne są? Chce sobie kupić komplet blyszczyk + cień. Błyszczyk podoba mi sie ten wpadający we fiolet,wiecie może jaki to kolor? A co do cienia,szkoda tylko że nie ma tego samego koloru co błyszczyk. A może jest? Może sprawdze na lotnisku za niedługo. Jak coś wiecie to piszcie. buuuuziaki
Błyszczyki LUCI to istna gra kolorów i dużo zależy tu od światła. Wczoraj widziałam w moim błyszczyku nr. 024- Ray Of Apricot Light, zielenie i fiolety a dziś na ustach biją niebieściutkie i różowe barwy. Bardzo fajna jest również pomadka LUCI 04 mieni się na różowo.
Cienie LUCI to przedewszystkim przepiękne kolorki, mienią się iskrzą, naprawde fajowe. Zdecydowanie bardziej lubie muszelke nr.2, jednak nigdy nie miałam w rączkach muszelki beżowej.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hehe bo nie potrafie sama sobie zdjec zrobic
Desti a cóż to za wykręty
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 20:08   #1902
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Desti a cóż to za wykręty
zadne wykrety ... juz sie pare razy zastanawialam jak dziewczyny tu robia takie ladne zdjecia swoim oczkom albo ustom ... na watku zbiorowym kolorowki wkleilam jak wyglada na rece... tyle mi sie udalo zrobic ale co sie nameczylam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:38   #1903
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny, czy kupowałyście ten podkład na allegro?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...90#post9969990
czy ten sprzedawca jest wiarygodny? Mogę to kupić bez ryzyka dostania podróby?
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:29   #1904
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj mojego Fatala
Przyszedl rano, kiedy jeszcze nie bylam pomalowana, wiec odrazu przystapilam do dziela
Dokonalam eksperymentu: jedno oko pomalowalam ruchem obrotowym, tak jak bylo napisane na pudelku i tak jak powiedzialy mi babeczki w douglasie.
Drugie oko natomiast pomalowalam metoda z you tube'a, ktora praktykuje tez sisleys.
I...
Metoda obrotowa spowodowala na moim prawym oku posklejane kluchy, natomiast metoda sisleys przetestowana przeze mnie na lewym oku jest rewelacyjna! Pomalowalam rzesy perfekcyjnie. Sa slicznie wymodelowane, wydluzone, pogrubione i podkrecone. Wygladaja jeszcze lepiej niz po Architect'cie L'oreala, ktorego kocham miloscia dozgonna.
Troszke mi jeszcze reka drazala, ale mysle, ze jszcze pare razy i nabiore wprawy. Takze jestem bardzo zadowolona z pierwszego razu Myslalam, ze bedzie duzo gorzej, na kwc bylo duzo sceptycznych opinii, ale ryzyko sie oplacalo

Moze w przyszlosci pokusze sie o porownanie fatale'a z hypnose, bo mam juz oba
Jak mi miło, że moja metoda się przydała

Fatale jest super Wytrzymuje nawet 1,5 godzinny trening na siłowni


Ja też mam fotki rzęs pomalowanych Hypnose, również mogę wkleić. Hypnose przy Fatale daje raczej dzienny efekt No i Fatale ładniej mi rozczesuje rzęsy. Niestety Hypnose po drugim opakowaniu zaczął mi się osypywać, a kiedyś tak go kochałam za trwałość
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 09:27   #1905
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Kocham Lancome!!!

dziewczyny teraz w sobote moze bede w drogeri douglas(jak sie nie rozchoruje -bo czuje ze mnie cos lapie) no i w zwiazku ztym ,ze mam do kupienia kilka kosmetykow ,pomyslalam ze jak zaszalec to zaszalec i chcialam sobie sprawic blyszczyk:

Lancome color fever gloss tylko nie wiem czy nie lepiej kupic na allegro bo tam kosztuje ok 70-80zl a w douglasie ?? no wlasnie kto sie orientuje po ile te blyszczyki stoja w douglasie?.

Kolejne pytanie...szukam wsrod nich odcienia...nie rozowe nie czerownego ani nie brazowego ale cos pomiedzy...jest wogole taki odcien..?
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:31   #1906
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
dziewczyny teraz w sobote moze bede w drogeri douglas(jak sie nie rozchoruje -bo czuje ze mnie cos lapie) no i w zwiazku ztym ,ze mam do kupienia kilka kosmetykow ,pomyslalam ze jak zaszalec to zaszalec i chcialam sobie sprawic blyszczyk:

Lancome color fever gloss tylko nie wiem czy nie lepiej kupic na allegro bo tam kosztuje ok 70-80zl a w douglasie ?? no wlasnie kto sie orientuje po ile te blyszczyki stoja w douglasie?.

Kolejne pytanie...szukam wsrod nich odcienia...nie rozowe nie czerownego ani nie brazowego ale cos pomiedzy...jest wogole taki odcien..?
no w douglasie stoja po ok 100zl jak to wiekszosc blyszczykow albo 90zl?
taki odcien to jest 211 lub inaczej mesmeric, bez z kropla rozu ale niestety to limitowanka, na all byl jeden niedawno no i na ebayu sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:19   #1907
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no w douglasie stoja po ok 100zl jak to wiekszosc blyszczykow albo 90zl?
taki odcien to jest 211 lub inaczej mesmeric, bez z kropla rozu ale niestety to limitowanka, na all byl jeden niedawno no i na ebayu sa
fever glossy kosztuja w douglasie 90zl - sprawdzalam jakis czas temu, ale wybor kolorkow bardzo marny...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:39   #1908
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Thelila- dziekuje Ci bardzo. U mnie w miescie tych zestawow nie ma. Mysle, ze jednak kupie jakis ladny granat w MAC-u lub Inglocie.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:59   #1909
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez agatenka Pokaż wiadomość
Ja mam tan zestaw
(ale nie wiedziałam że to są kryształki swarovskiego - nigdzie na opakowaniu nie było takiej informacji więc może sprzedawca to wymyślił żeby było większe zainteresowanie)- oprócz tego mam również zestawik w brązach i różach

Jak chcesz mogę Ci zrobić zdjęcia
no wiatam-bardzo możliwe że to kryształy swarovskiego bo w zeszłym roku był błyszczyk z kryształem od swarovskiego w limitowanej edycji więc sądzę że nie kłamał
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 18:26   #1910
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez madziakawka Pokaż wiadomość
no wiatam-bardzo możliwe że to kryształy swarovskiego bo w zeszłym roku był błyszczyk z kryształem od swarovskiego w limitowanej edycji więc sądzę że nie kłamał
na amazon.com jest napisane, ze to sa krysztalki swarowskiego ... tylko oni mieli w ofercie w rozowym opakowaniu.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:54   #1911
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
fever glossy kosztuja w douglasie 90zl - sprawdzalam jakis czas temu, ale wybor kolorkow bardzo marny...
no to pisala ze albo ok 100 albo 90 wiekszosc blyszczykow jest w tym przedziale cenowym z lancoma, chanela itp u mnie w marrionaud sa tez same ciemne albo puste testery
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 21:00   #1912
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
na amazon.com jest napisane, ze to sa krysztalki swarowskiego ... tylko oni mieli w ofercie w rozowym opakowaniu.
Właśnie doczytałam że była to kolekcja świąteczna i faktycznie na amazonie jest napisane że to Swarovski.
Mój błąd - jednak nie pamiętam żeby gdziekolwiek na opakowaniu była taka informacja.

Kosmetyków Lancome używam od dawna - niestety nie mogę napisać że je kocham - używam je przed wszystkim dlatego że bardzo blisko mam fajny sklep który co jakiś czas ma świetne promocje.
Pisząc świetne - mam na myśli np. perfumy Miracle 50mm za $15, czy paletki cieni za $10 - więc za każdym razem jak do niego wejdę wychodzę z jakimś nowym nabytkiem.

Więc przejrzałam moją kosmetyczkę i w tym momencie mam:
1. paletę cieni (6) - ( tą z kryształkami Swarovskiego ) - Diamond
2. paletę cieni (4) - Destination Bronze
3. paletę cieni (4) - Jet Set Shimmer
4. paletę cieni (4) - w wersji mini - z kolorami (4edge, 4innocence, dill, lezard)
5. Puder w kamieniu - dual finish - Matte Wheat II
6. Róż - Mosaique Rose
7. Kredkę do powiek - Crayon Glisse - White Light
8. Tusz do rzęs - Definicils - Black/Noir
9. Eyeliner - Artliner - black
10. szminka/kredka - Le Lipstique Sheer - Sheer Sorbet
11. Błyszczyk - Juicy Tubes - Baby Doll
12. pianka do mycia twarzy - Mousse Clare
13. Krem do twarzy - Renergie Microlift
14. Krem pod oczy - Renergie Microlift Eye
15. Perfumy - Miracle

i kilka moich opinii :
(1) tą paletkę mam mniej więcej od roku - ale użyłam ją może ze 3 razy - jakoś nie widzę siebie w szarościach czy błękitach, więc to zdecydowanie nie moje kolory. Niestety nie mogłam się opanować i musiałam ją kupić - wygląda naprawdę super. Paletka ma śliczne opakowanie, dość ładne kolory - niestety cienie są słabo napigmentowane więc trzeba się trochę namęczyć żeby było coś widać - co dla mnie jest bardzo dużym minusem. Cienie u mnie trzymają się długo, nie osypują się, nie zbierają się w załamaniu powieki. Kolory w tej palecie to biały, jasny i ciemny szary, czarny, turkusowo-niebieski i ciemny niebieski. Wszystkie mają maleńkie, delikatne mieniące się drobinki - jednak ciemny niebieski - jest "najbardziej matowy"
(2) Tą paletkę bardzo lubię ze względu na jej kolory - beż, brąz, "rudy" brąz oraz ciemny brąz. 3 z nich są "błyszczące" , najciemniejszy brąz jest prawie matowy i najlepiej napigmentowany.
(3) tej również używam bardzo często. Jest idealna do codziennego makijażu. Kolory są bardzo delikatne - Nie umiem nazwać tych kolorów - ale spróbuje - bardzo delikatny beżowy róż, jasny róż, "rudy" róż oraz śliwkowy. Tak jak w pozostałych 3 jaśniejsze są błyszczące - śliwka prawie matowa i najbardziej napigmentowana.
(4) przyznam się że tej jeszcze nigdy nie urzyłam
(5) Z niego jestem ( a raczej byłam bo już niewiele go zostało) dość zadowolona, dość dobrze wygładzał i matowił .
(6) Róż dostałam od mojego chłopaka który nie bardzo zna się na kosmetykach. Pani doradziła mu - że dla blondynki powinien wsiąść kolor różowy - niestety nie trafił , co prawda używam go ale muszę być bardzo ostrożna żeby nie wyglądać jak różowa świnka pigi
(7) bardzo rzadko jej urzywam - jak dla mnie jest za tłusta - zdecydowanie bardziej podchodzą mi cienie w kamieniu
(8) Mam dość długie, gęste i grube rzęsy- więc każdy nawet najgorszy tusz mi odpowiada i z każdego jestem zadowolona
(9) osobiście od eyelinerów wolę kredki - więc ten nie podszedł mi specjalnie ale dość łatwo się nim maluje i trzyma się naprawdę długo
(10) tą kredkę/szminkę bardzo lubię jest w idealnym dla mnie kolorze, bardzo delikatna - po drugiej stronie ma pędzelek do rozprowadzania, którego również urzywam do rozprowadzania błyszczyka.
(11) Błyszczyk bardzo fajny, ma fajną konsystencję, ładnie wygląda na ustach - mógłby jednak trzymać się nieco dłużej
(12) ten produkt jak najbardziej na plus.
(13) i (14) dla mnie na minus. Są za tłuste, za ciężkie i moim zdaniem śmierdzą. Zdecydowanie wole kremy o "wodnej" konsystencji których po nałożeniu nie czuje na twarzy
(15) Zależy od gustu - jednym się podobają innym nie

Wow chyba zabardzo się rozpisałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5462.jpg (13,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5466.jpg (20,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5455.jpg (12,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5453.jpg (31,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5458.jpg (20,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5450.jpg (27,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez agatenka
Czas edycji: 2008-12-05 o 21:02
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 10:02   #1913
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Kusi mnie ten poczworny cien z ostatniego zdjecia w odcienach szarosci albo brazu
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:10   #1914
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Kocham Lancome!!!

Tak kusicie tymi błyszczydłami Lancome Color Fever Gloss, że będę musiała je obadać
Jeżeli są nawet lepsze od Juicy Tubes to pewnie sprawię sobie jakiś

Zresztą ciężko byłoby nie skrzystać z okazji jaką jutro będę miała- wyjeżdżam do Meksyku.
Startuję z niemieckiego lotniska, potem jest w Amsterdamie przesiadka, więc jak myślę ile stref wolnocłowych na mnie czeka to aż w głowie mi się kręci

Niech się na mnie przygotują- nadchodzę
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:24   #1915
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Sisleys, sliczny awatar. Udanej wycieczki !
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:17   #1916
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ohh te strefy wolnocłowe są straszne Z moich weekendowych lotów przywiozłam dużo skarbów więc odwyk czas zacząć!! Z bajerków lancome mam śliczniasty cień oraz nowe mazidełko do usteczek
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:43   #1917
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ohh te strefy wolnocłowe są straszne Z moich weekendowych lotów przywiozłam dużo skarbów więc odwyk czas zacząć!! Z bajerków lancome mam śliczniasty cień oraz nowe mazidełko do usteczek
pokazuj szybciutko


pytalam u mnie czy cos wiedza o bazie... oczywiscie pani byla mocno zdziwiona... jedyna nadzieja to to, ze w styczniu maja dostac "nowosci" ... moze wtedy... ehhh
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:53   #1918
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
pokazuj szybciutko
Później

Ja póki co wstrzymuje się z bazą, stop zakupom
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:03   #1919
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Później

Ja póki co wstrzymuje się z bazą, stop zakupom
ja tez sobie obiecywalam, ze do konca roku dam sobie spokoj... ale mieczak jestem
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:51   #1920
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tez sobie obiecywalam, ze do konca roku dam sobie spokoj... ale mieczak jestem
Jak tu nie być mięczakiem jak tyle pokus dookoła
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.