Jestem próżna - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-22, 17:23   #271
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Czy mi sie dobrze kojarzy calkiem-spoko jest chyba z Olsztyna i pisala kiedys, ze chodzila do katolickiego liceum?
Źle Ci się kojarzy
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 17:35   #272
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Po co to jeszcze roztrząsasz?
Gdyby nie to, że złamałeś regulamin, pbrażając Benito, nawet bym Cię na Wizażu nie zauważyła, a to dowodzi tego, że nie wszystkich oceniam, łajam i pouczam, jak sugerujesz.
Nikogo nie obraziłem, to raz, dwa nic a nic nie zależy mi na czyimkolwiek zauważeniu, trzy to że mnie to nie dotyczy nie zmienia faktu, że oceniasz i pouczasz innych.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Pytanie tylko: kto jest trollem?
Osoba która na okrągło pisze jaka jest inteligentna, super etc. a jednocześnie adwersarzom przypisuje cechy negatywne, zamiast odnieść się do ich wypowiedzi, to dla mnie archetyp trolla.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
bo jak na nowego użytkownika masz niezły dorobek punktowy na koncie.Wiem, wiem: za niewinność .
Pewnie że za niewinność Za taką a nie inną pracę modów nie odpowiadam
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:04   #273
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A ja zwracam uwage na zeby
Ja też.
zawsze mnie ciekawią takie loginy.
Znasz (pamiętasz) db tą linijkę, masz zapisaną, czy jak Cię wyrzuci z systemu zakładasz nowe konto?


Ale generalnie, widzę jednak/po prostu różnicę między dbałością o byt (i: o tzw. dobry byt), a zwykłym lansem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:15   #274
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Jestem próżna

hehehe jak piszę z innego komputera to wchodzę na wątek na którym ost. się wypowiadałam kopiuję nick i wklejam, aby się zalogować nie mam z tym żadnych problemów a sam nick powstał przez przypadek
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:46   #275
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jestem próżna

Hultaj
Weszłam tu,zapytać o nick
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 19:53   #276
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna



Cytat:
"Dwóch rzeczy ludzie pragną bardziej niż seksu i pieniędzy... to uznanie i pochwała" Mary Kay Ash
Wzięłam sobie od Juli podpis.
I to właśnie tylko dlatego ludzie są próżni.

Tak prywatnie, to po prostu nie wierzę , że człowiek oddany, nazwijmy to, jakiejś własnej idei, taki, któremu naprawdę można pozazdrościć tego, co ma w głowie, będzie przywiązywał wagę do lansu (no chyba, że chce manipulować ludźmi i pragnie władzy /ale to już nieco gubi ideę ;-)/).
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:01   #277
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Na uznanie i pochwały to chyba każdy jest łasy.
*chyba jest tu nie na miejscu, powinno być: na pewno

Jeszcze nie spotkałam człowieka, który by się obraził za miłe słówka.

Czasami wydaje się nam, że ktoś się lansuje, a on po prostu taki jest .A mimo to, zawsze znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że to na pewno lans .
__________________




Edytowane przez cheer
Czas edycji: 2008-02-23 o 10:04 Powód: post pod postem
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 20:05   #278
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna

Tak, i/ale wyżej cenię markę głowy niż ciucha. Geniuszu czy wybitności, jak na razie, wciąż nie kupisz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:11   #279
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Przecież to jest oczywiste, że ważniejsza jest treść, a nie okładka książki .

Ale oprawa też jest ważna, bo przy nieciekawej, może czasami nam ciekawy kąsek umknąć.
Nie chodzi mi, żeby od razu: markowo.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:15   #280
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna

No i właśnie, dla mnie np. ważniejsze jest, do czego ktoś używa tego wypasionego albo skromnego laptopa (nie, nie czepiam się Es. Serio). A dla innych to jest mniej istotne.

Btw. O polskich informatykach mówi się, że właśnie dlatego są tacy db, bo o sprzęcie zamożniejszych kolegów z zachodu ;-) zazwyczaj mogli pomarzyć.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:15   #281
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Źle Ci się kojarzy
Wolalam dopytac. Niz zyc w bledzie

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nikogo nie obraziłem, to raz,
Mamy rozumiec, ze Tobie by bylo milo, gdyby ktos o Tobie powiedzial, to co Ty powiedziales o Benito?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Osoba która na okrągło pisze jaka jest inteligentna, super etc.
i w czym problem?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 20:27   #282
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

Mamy rozumiec, ze Tobie by bylo milo, gdyby ktos o Tobie powiedzial, to co Ty powiedziales o Benito?


i w czym problem?
Rena, ona nazwala mnie hipokryta i stwierdzila ze jestem sfurstrowany, ja napisalem ze jest zarozumiala i nie umie czytac ze zrozumieniem, wg mnie albo kazdy powinien za to dostac po ostrzezeniu albo nikt. Milo by mi nie bylo, ale nie mam z tym problemu, duzo gorsze rzeczy slyszalem o sobie na rozmaitych forach i niespecjalnie mnie to ruszalo i dalej mnie nie rusza Zwisa i powiewa mi to ostrzezenie, dziwi jedynie brak konsekwencji? hipokryzja? modow (i to szczegolnie w stosunku do Sine.iry). Jestem w stanie zrozumiec, ze na tym forum tak sie nie pisze, ale nie ze wybrani moga tak pisac, inni nie.

Jak dla mnie zachowanie takie to: troll-delator i tyle (znajac zycie to dostane ostrzezenie numer 3 za to i ta osoba bedzie sie podniceala na privie ze to dzieki niej, no ale coz zrobic, ze dla niej najwidoczniej sensem zycia jest siedzenie na forach i mierzy ludzi wlasna miarka ).

W tym problem, ze wpis "ja jestem taka i taka, a Ty jestes taki i taki" bez odnoszenia sie do tresci to trollowanie, przynajmniej moim zdaniem. Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:10   #283
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Jestem próżna

a tak z innej beczki Wyrak jesteś jedynym facetem, którego spotkałam na tym forum
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:17   #284
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki Wyrak jesteś jedynym facetem, którego spotkałam na tym forum

Czuje sie wyrozniony Inni tez sa, jest nawet watek "faceci na wizazu".
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:24   #285
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki Wyrak jesteś jedynym facetem, którego spotkałam na tym forum
to mało widziałaś
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:28   #286
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki Wyrak jesteś jedynym facetem, którego spotkałam na tym forum
No jak to, przecież leuwen pisze w tym wątku
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:41   #287
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Btw. O polskich informatykach mówi się, że właśnie dlatego są tacy db, bo o sprzęcie zamożniejszych kolegów z zachodu ;-) zazwyczaj mogli pomarzyć.
A dlaczego ten czas przeszły?

mogą, mogą
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:03   #288
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Btw. O polskich informatykach mówi się, że właśnie dlatego są tacy db, bo o sprzęcie zamożniejszych kolegów z zachodu ;-) zazwyczaj mogli pomarzyć.
Nie widze zwiazku przyczynowo-skutkowego.

Chociaz zgodze sie z teza:
"Pomimo tego iz zazwyczaj polscy specjalisci pracuja na sprzecie o nizszych mozliwosciach technicznych ich umiejetnosci sa uznawane na calym swiecie".

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Rena, ona nazwala mnie hipokryta i stwierdzila ze jestem sfurstrowany,
Dzial skarg i zazalen pietro wyzej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 22:24   #289
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Nie widze zwiazku przyczynowo-skutkowego.

Chociaz zgodze sie z teza:
"Pomimo tego iz zazwyczaj polscy specjalisci pracuja na sprzecie o nizszych mozliwosciach technicznych ich umiejetnosci sa uznawane na calym swiecie".

A ja nie widzę sensu.W tym zdaniu.
Bo co ma piernik do wiatraka, co ma sprzęt? do uznania dla umiejętności polskich informatyków?.
Przecież, gdy coś osiągną, nikt nie pyta ich na dzień dobry: na jakim sprzęcie pan tego dokonał?
Nikogo nie interesuje sprzęt, ale skutek.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 22:33   #290
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Jestem próżna

Nie jestem ideałem, z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo próżna i wymagająca. Też zwracam uwagę na wygląd, status materialny, dom, wykształcenie itp. itd. [jednak powiedzmy sobie szczerze - kto tego nie robi?] Może to płytkie, jednak taka już jestem. Uwielbiam otaczać się pięknymi ludźmi i pięknymi rzeczami, z całego serca dążę do tego [jeszcze się uczę], aby zapewnić sobie życie na poziomie i mieć fundusze na spełnienie marzeń. W zasadzie całą młodość niczego mi nie brakuje, ale nie chcę być na utrzymaniu rodziny, na pewno też nie popieram sytuacji w stylu załatwiania posady przez tatusia itd. Może i są ludzie, którym miłość wystarczy do szczęścia, ja jednak wychodzę z założenia, że nie da się żyć bez pieniędzy i pieniądze bardzo ułatwiają życie. Myślę, że wiele też zależy od tego, w jakich warunkach się wychowywało. Ja, mimo, że jestem dziewczynką z prywatnej szkoły i otwarcie przyznaję się do moich słabostek - nie potępiam ludzi ubogich, niewykształconych itd. Nie każdy ma warunki i predyspozycje do tego, aby się kształcić, dbać o swój wygląd, pracować umysłowo itd., jednak uważam, że wiele zależy od nas samych i naszego podejścia.

Może to zła postawa, jednak w moim przypadku mogę zacytować Marylin Monroe - we are living in a material world and I am a material girl.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 23:36   #291
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna

Pracując na gorszym sprzęcie musieli siła rzeczy naumieć się, jak zakombinować by wycisnąć jak najwięcej z tego, co mają (mieli).
W prawdziwość stwierdzenia nie wnikam (choć patrząc np. na sukcesy i to, jak wyglądały treningi, np. sportowców z Rosji /mowa o przeszłości, jak jest z tym obecnie, nie wiem/, trudno /mi/ nie uwierzyć).
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 23:41   #292
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A ja nie widzę sensu.W tym zdaniu.
Bo co ma piernik do wiatraka, co ma sprzęt? do uznania dla umiejętności polskich informatyków?.
No wlasnie pomimo, ze jest jaki jest - uznanie jest wysokie. I na odwrot gdyby byl najlepszy na swiecie, nie wplyneloby to na opinie o umiejetnosciach.

Pomimo = a wiec niezaleznie od tego.

Ale tez pomimo, bo jest to jednak trudnosc, a nie ulatwienie.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nikogo nie interesuje sprzęt, ale skutek.
Czytajac ten watek mam wrazenie, ze jednak bardzo wielu ludzi sprzet interesuje.

Cel nie zawsze uswieca srodki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 23:48   #293
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
"Pomimo tego iz zazwyczaj polscy specjalisci pracuja na sprzecie o nizszych mozliwosciach technicznych ich umiejetnosci sa uznawane na calym swiecie".
O. To miało byc cuś takiego.
Cytat:
I na odwrot gdyby byl najlepszy na swiecie, nie wplyneloby to na opinie o umiejetnosciach.
Dyskusyjne.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 00:06   #294
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Pracując na gorszym sprzęcie musieli siła rzeczy naumieć się, jak zakombinować by wycisnąć jak najwięcej z tego, co mają (mieli).
hmm.

Kombinowanie to chyba niefortunne slowo w tym konkretnie przypadku.

Mysle, ze nie wymyslili nigdzie jeszcze az takiego dobrego sprzetu, aby lepszy mogl nie byc. Tym samym zawsze moze pojawic sie potrzeba, by wycisnac jak najwiecej. Pytanie tylko czy to praca na konkretnym sprzecie taka potrzebe generuje?

Pomijac ten drobny fakt, ze z lepszego sprzetu, wiecej sie wycisnie. Co jednak nie jest przedmiotem tutejszej dyskusji. Bo chyba ogolnie dyskusyjne nie jest.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:29   #295
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
W prawdziwość stwierdzenia nie wnikam (choć patrząc np. na sukcesy i to, jak wyglądały treningi, np. sportowców z Rosji /mowa o przeszłości, jak jest z tym obecnie, nie wiem/, trudno /mi/ nie uwierzyć).
Hm, niezbyt trafne porównanie, bo jak wiadomo, sportowcy lubią się wspomagać .Więc na ich wyniki ja patrzę z przymrużeniem oka. Coraz lepsze, coraz lepsze... rekord za rekordem, a przecież budowa człowieka 'nie zmieniła się jakoś szczególnie' przed epoką i po epoce (ekhem, ekhem) Rosji .W obecnych czasach byliby na szaaaarym końcu.A i ci współcześni już wkrótce zostaną zdetronizowani, bo pojawią się 'lepsi'.


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No wlasnie pomimo, ze jest jaki jest - uznanie jest wysokie.
Nie słyszałam, żeby prawą ręką Gatesa był polski informatyk .


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Pomijac ten drobny fakt, ze z lepszego sprzetu, wiecej sie wycisnie.
Żeby wycisnąć więcej wcale nie wystarczy lepszy sprzęt, trzeba jeszcze umieć z niego wycisnąć.
Zamiast do pracy, można wykorzystywać laptopa, jako na przykład, hm, tackę na śniadanie do łóżka .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:48   #296
Eve^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 191
Dot.: Jestem próżna

czasami jestem
Eve^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:02   #297
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To że Sine.ira dostała za normalną dyskusję warna, a taki troll sobie obraża ileś osób w wątku i nic, świadczy już tylko źle o modach
Widzę, że jesteś tu nowy, więc ci powiem z dobrego serca - przeczytaj sobie ten wątek, zanim następnym razem wygłosisz podobne stwierdzenie: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...awa+moderatora
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:18   #298
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jestem próżna

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie słyszałam, żeby prawą ręką Gatesa był polski informatyk .
Firma Billa Gatesa choc produkuje rowniez sprzet, jednak znana jest na calym swiecie z innego obszaru swej dzialalnosci.
Wymieniony tu wspolzalozyciel zaslynal na calym swiecie przede wszystkim z tego, jakie generuje dochody, a wiec to wlasnie jego sukces biznesowy - finansowy imponuje najbardziej i wynosi go na szczyty swiatowych rankingow.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Żeby wycisnąć więcej wcale nie wystarczy lepszy sprzęt, trzeba jeszcze umieć z niego wycisnąć.
Zamiast do pracy, można wykorzystywać laptopa, jako na przykład, hm, tackę na śniadanie do łóżka .
Ja zwrocilam uwage na sam fakt pojawiania sie motywacji do owego "wyciskania". Nie wystarczy umiec, trzeba chciec. Jezeli ktos nie zacznie czegos robic, skad bedzie wiedzial, jakie rezultaty sa dla niego dostepne?

Nie widze nic zlego w wykorzystywaniu - zwlaszcza sprzetu - do celow innych niz zostaly wyprodukowany.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:14   #299
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jestem próżna

Wyrak nie przejmuj się. To nie wynika ze stronniczosci Moda, ale raczej z jego lenistwa. Tak przynajmniej mi się wydaje. System tutaj tak funkcjonuje, że jak komuś sie nie podoba to co piszesz i uważa ze przesadziłeś to zgłasza cię małą donosicielska ikonką u dołu. problem w tym że (moim zdaniem sam odczułem to na własnej skórze) Mod często czyta tylko Twoją wypowiedź, nie patrząc na kontekst i na to co napisał ktos wczesniej. I np jeśłi tego kogoś ktoś nie zadenoncjował to dostaniesz tylko Ty warna. Miałem takową sytuację. Gdzie ktos ocenił moje wypowiedzi, dostałem jedno ostrzezenie + ban na wątek (do którego sie zastosowałem), potem przyszedł inny mod ocenił jeszcze raz te same wypowiedzi (juz po banie) i dostałem następne, podczas gdy inne osoby, które wcale mniej odemnie nie przebierały w słowach nie dostały nawet zółtej kartki. Na poczatku myslałem ze to stronniczość. Poprostu zę jedna kolezanka pozaliłą się drugiej, która jest modem. Ale teraz myslę ze to poprostu lenistwo moda
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:35   #300
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jestem próżna

Może załóżcie sobie wątek na Społecznościach "Pożal się na moderatora" albo na wyliczankach "Który mod Cię dzisiaj wkurzył" i po kłopocie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.