Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 11:44   #271
kaasandraa
Raczkowanie
 
Avatar kaasandraa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 492
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziewczyny czy któraś z was mogłaby polecić dobrego fryzjera (tylko bez cen z kosmosu, błagam studenci biedni ludzi i w ogóle ) najlepiej w okolicach Tesco/Wiktora ale gdzieś indziej też może być nie uśmiecha mi się iść do pierwszego lepszego fryzjera, gdyż ponieważ włosy mam przesuszone od prostowania i całkiem umiejętnie się cholery puszą wiec zwykle fryzjerzy przy modelowaniu tak ulizują mi włosy, że po umyciu fryzura wygląda zupełnie inaczej niż po wyjściu od fryzjera
__________________
The voice in your head that says that you can't do this is a liar!



wizażanki Olsztynianki
kaasandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 16:14   #272
koniczynka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Olsztyn-Pomocy!!! Zostały 2 miesiące!!!

Uczennica leszka czajki pracuje w olsztynie za tesco,jest niezła !super dobiera fryzury jak i kolory.czesała mnie kilka razy na wesela i za każdym razem wyglądałam zjawiskowo a za razem inaczej!z czystym sumieniem polecam!602 577 956 pani marta jezierska.pozdrawiam
koniczynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:01   #273
madziauk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Tak się zastanawiam... po czym można poznać dobry salon? Z doswiadczenia wiem, że małe saloniki słabo się sprawdzają (brak szkoleń, produkty z rossmana!!). Z duzymi, firmowymi z kolei nie ma więzi- mam wrażenie, że lecą taśmowo żeby wyrobić minimum. Proszę, macie jakąś alternatywe?
madziauk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:41   #274
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Olsztyn-Pomocy!!! Zostały 2 miesiące!!!

Cytat:
Napisane przez koniczynka7 Pokaż wiadomość
Uczennica X pracuje w olsztynie X,jest niezła !super dobiera fryzury jak i kolory.czesała mnie kilka razy na wesela i za każdym razem wyglądałam zjawiskowo a za razem inaczej!z czystym sumieniem polecam!X pani X X.pozdrawiam
pani M może starczy już tej autoreklamy, dziewczyny czekają tu na jakieś autentyczne informacje, sprawdzone na własnej skórze. ale dzięki za info, bo skoro musisz się tu (i na wielu innych portalach) tak sama reklamować - jest pewnie marnie, więc przynajmniej wiem, żeby omijać twój salon szerokim łukiem
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 02:05   #275
krysiuniunia
Raczkowanie
 
Avatar krysiuniunia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Jeżeli chodzi o cięcie, to polecam pana Pawła z salonu POINT w Carrefourze. Zazwyczaj wychodzę od niego niezadowolona, bo sporo ucina. Dobry humor pojawia się dopiero po myciu głowy i utrzymuje się długo Nigdy nie mam większego problemu z ułożeniem fryzurki, jak to bywa po innych fryzjerach (pięknie ułożone włosy po wyjściu, a po pierwszym myciu głowy walka z piórami, żeby jakoś wyglądały). W wakacje postanowiłam zrobić sobie grzywkę (miałam ochotę na "szybką" zmianę fryzury i sama obcięłam, ale że było krzywo, to skracałam i skracałam). Pan Paweł poradził sobie z moim wytworem rewelacyjnie i jestem naprawdę zadowolona. Do tego robi modne fryzurki, więc polecam go zwłaszcza do włosów krótkich/półdługich. Czesał mnie też na bal gimnazjalny (oj, dawno to było ), ale też byłam zadowolona (tzn. jak nałożyłam sukienkę i zrobiłam makijaż- wtedy fryzurka zaczęła pasować ).
A jeżeli chodzi o czesanie na studniówkę, to byłam w salonie Gabriel na Kołłątaja. Miałam niesamowite upięcie (mimo tego, że włosy były tylko do ramion) - to tak dla dziewczyn szykujących się na bal
krysiuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:20   #276
Karczoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

z całą pewnością nie polecę Doroty z AF Adama Przybysza!!!! "fryzjerka" która nie umie wyciąć nawet grzywki! poza tym nie umie nawet utrzymać grzebienia w rekach. Przy strzyżeniu grzebień wypadł jej 4 razy!!!!! szok myślałam że to profesjonalny salon bardzo się pomyliłam i zarazem cieszę że nie zdecydowałam się na farbowanie bo byłabym załamana...z czystym sumieniem mogę natomiast polecić p. Lidię Słodkowską z salonu M&M na Wilczyńskiego na przeciwko pizzerii Roma! strzyżenie farbowanie super! nie wiem co mnie podkusiło żeby iść do AF Przybysza? Jestem wściekła!!!
Karczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:24   #277
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

ma któraś doświadczenia z salonem GURU na Starówce? zależy mi na rozjaśnieniu całych włosów o 1-2 tony i nadaniu im bardziej popielatego wyglądu- możecie polecić salon, po którego usługach nie wyjdę z rudawą poświatą?
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 12:14   #278
Izamaciejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez ciotka_paula Pokaż wiadomość
ma któraś doświadczenia z salonem GURU na Starówce? zależy mi na rozjaśnieniu całych włosów o 1-2 tony i nadaniu im bardziej popielatego wyglądu- możecie polecić salon, po którego usługach nie wyjdę z rudawą poświatą?
Ja osobiście GURU nie znam ale popielaty blond robi mi dobrze (nie rude i nic wspólnego z rudym) w salonie Agnieszka Olechnowicz na Piłsudskiego 54, tj w pawilonie obok liceum IV, robi mi dziewczyna o krótkich blond włosach (nie wiem jak ma na imię)
Izamaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:51   #279
ciotka_paula
Przyczajenie
 
Avatar ciotka_paula
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Izamaciejka Pokaż wiadomość
Ja osobiście GURU nie znam ale popielaty blond robi mi dobrze (nie rude i nic wspólnego z rudym) w salonie Agnieszka Olechnowicz na Piłsudskiego 54, tj w pawilonie obok liceum IV, robi mi dziewczyna o krótkich blond włosach (nie wiem jak ma na imię)
O, to nawet blisko mnie a jak z cennikiem i z terminami? dzięki za informację
ciotka_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:23   #280
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

ciotka jesli chodzi o rozjasnianie to mnie urzekla pani Ilona z salonu Imoression. Cudownie farbuje scina i nie robi nic bez pozwolenia. Chodze do niej na rozjasnianie zawsze. Jesli chodzi o ceny to wychodzi to w przedziale 120-150 zł. Placilam 150 przypadku rozjanienia calutkich wlosow dosc dlugich, wiec nie jest chyba tak zle?
Najwazniejsze ze efekt jest oszalamiajacy i jestem szczesliwa, a tego dla nas kobietki sa warte kazde pieniadze

Do tego jest bardzo, ale to bardzo sympatyczna osoba, wiec na fotelu napewno sie nie zanudzisz


Natomiast jesli chodzi o ukladanie wloskow to w salonie w tesco wiem ze jest taka pani ktora robi cuda, widzialam zdjecia i zaluje ze nie poszlam do niej przed studniowka
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:49   #281
Ivett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez Nataliakazia Pokaż wiadomość
Ja polecam wspominanego wyżej p. Adama, który ma teraz salon w HB na Jarotach. Mam podobne włosy do Twoich, tzn może moje mają jeszcze dużą tendencję do puszenia się, a p. Adam potrafił wyczarować cuda. Mało tego, potrafił z moich włosów zrobić krótką fryzurkę, co innym się nie udawało. Sama się do niego niedługo wybieram, także polecam z czystym sercem

Z tego co się orientuję w Centrum HB na Jarotach jest kilak salonów. W którym z nich strzyże Pan Adam?
Ivett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 20:55   #282
Ivett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Fryzjer kręcone włosy Olsztyn

Dziewczyny!

Aby nie przedłużać od raz przejdę do meritum. Mam kręcone włosy jak owca Poszukuję fryzjera, który zna się na ich pielęgnacji i podcinaniu. Posiadaczki takowej czupryny wiedzą, że wymaga ona specjalnej troski .
Włosy kręcone podcina się inną techniką niż te proste. Chodzi o to, aby po ścięciu nie były przyklapnięte, a unosiły się od nasady.
Znacie fryzjera w Olsztynie, który potrafi takie czary?

Pomocy!!!! Moje włosy potrzebują reanimacji!
Ivett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:35   #283
Ivett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Był ktoś? (Olsztyn-Glamour-Limanowskiego)

Cytat:
Napisane przez dolij Pokaż wiadomość
Jestem stałą klientką tego salonu od 5-6 lat. I spokojnie mogę polecić, zwłaszcza panią Kasię Matras- fajna babeczka, zawsze wychodzę od niej zadowolona, bo w przeciwieństwie do niektórych fryzjerów SŁUCHA tego co się mówi
Pani Kasia z Glamour jest rewelacyjna! Ale nigdy nie ścinałam u niej włosów. Za to czeszę się u niej na wszelkie okazja. Zawsze wychodzę zadowolona, a mam dosyć problematyczne włosy. Nie za długie, ciężko je spiąć, a ona robi to tak, że wglądają jakby ich było dużo więcej Aha, i jeżeli jakaś przyszła Panna Młoda szuka fryzjera, to też Pani Kasia. Czesała moją przyjaciółkę, robiła jej próbną fryzurę. Ma świetne wyczucie, orientuje się w trendach i nie robi kiczu na głowie.
Ivett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:16   #284
Nataliakazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 200
GG do Nataliakazia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez Ivett Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję w Centrum HB na Jarotach jest kilak salonów. W którym z nich strzyże Pan Adam?
Fabryka Fryzur, lok. 08 Jest chyba jedynym właścicielem salonu, więc powinnaś bez problemu trafić do niego. To ten sam Pan Adam z BCS, którego polecała Lithium90.
Cenowo jest tak samo jak było tam. Za ścięcie półdługich włosów z modelowaniem/prostowaniem zapłaciłam 50 zł.
__________________

Nataliakazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 17:32   #285
Ivett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Nataliakazia i inne kręconowłose wizażanki!

Byłam dziś u Pana Adama w Fabryce Fryzur. Powiem Wam, że jestem zadowolona Przede wszystkim słucha klienta, ale też ma własną wizję. Poza podcinaniem końcówek, doradził mi jakich kosmetyków nie używać, a nad jakimi skupić się bardziej. Rozmawialiśmy o pielęgnacji loków, sposobach układania, podcinania i suszenia. Chciał zrobić bardziej radykalne cięcie, ale mimo szczerych chęci nie mogłam się zgodzić, bo we wrześniu biorę ślub i muszę zapuszczać włosy. Dlatego pociął tyle, by nie straciły na długości. Warstwo włosów pod spodem podcinał czymś na kształt brzytwy (nie wiem co to było). Podobno to dobry sposób na wydobycie skrętu. Polecam serdecznie

Aha- za podcięcie z myciem i układanie (miałam wybór: prostujemy czy skręcamy) zapłaciłam 50 zł
Ivett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:25   #286
Nataliakazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 200
GG do Nataliakazia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Ivett Pokaż wiadomość
Nataliakazia i inne kręconowłose wizażanki!

Byłam dziś u Pana Adama w Fabryce Fryzur. Powiem Wam, że jestem zadowolona Przede wszystkim słucha klienta, ale też ma własną wizję. Poza podcinaniem końcówek, doradził mi jakich kosmetyków nie używać, a nad jakimi skupić się bardziej. Rozmawialiśmy o pielęgnacji loków, sposobach układania, podcinania i suszenia. Chciał zrobić bardziej radykalne cięcie, ale mimo szczerych chęci nie mogłam się zgodzić, bo we wrześniu biorę ślub i muszę zapuszczać włosy. Dlatego pociął tyle, by nie straciły na długości. Warstwo włosów pod spodem podcinał czymś na kształt brzytwy (nie wiem co to było). Podobno to dobry sposób na wydobycie skrętu. Polecam serdecznie

Aha- za podcięcie z myciem i układanie (miałam wybór: prostujemy czy skręcamy) zapłaciłam 50 zł
On chyba zawsze ma własną wizję Mi też proponował bardziej radykalne rozwiązania, aż mi głupio było odmówić - tak się wczuł w rolę Ale w efekcie wysłuchał moich uwag i (jak zwykle) byłam zadowolona
Cieszę się, że kolejna kręconowłosa wizażanka z Olsztyna odnalazła swojego fryzjera Tylko kurcze, jak p. Adam odkryje jakie ma ''wzięcie'' to nam ceny podwyższy
__________________

Nataliakazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:49   #287
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam Was, czy możecie napisać mi coś na temat Zacharzewska Studio? Ponieważ umówiona jestem na wizytę za tydzień ale zaczynam się wahać...
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 10:54   #288
martassad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Cytat:
Napisane przez monis90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dobrego salonu fryzjerskiego gdzie przedłużają włosy !! PILNIE POMOCY!!!!
monis90 mogę podac Tobie na priv dane osoby z 6letnim doświadczeniem, która przedłuża włosy w Olsztynie
martassad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:33   #289
azuzu
Raczkowanie
 
Avatar azuzu
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 422
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Napisane przez dolij
Jestem stałą klientką tego salonu od 5-6 lat. I spokojnie mogę polecić, zwłaszcza panią Kasię Matras- fajna babeczka, zawsze wychodzę od niej zadowolona, bo w przeciwieństwie do niektórych fryzjerów SŁUCHA tego co się mówi

Podpisuję się pod tym! właśnie zainspirowana Twoją opinią wybrałam się jakieś 2 tygodnie temu do P.Kasi. Mam długie włosy, chciałam je ściąć tak, żeby same mi się układały (po ostatniej fryzurze wyglądałam nawet po wysuszeniu włosów jak czarownica) i mieć grzywkę taką, żebym ją mogła nosić z przedziałkami gdziekolwiek na głowie xD

po dwóch tygodniach mogę śmiało powiedzieć, że P.Kasia to fantastyczna fryzjerka, włosy same się układają, końcówki są fachowo obcięte i nie niszczą się tak szybko, grzywka wygląda rewelacyjnie jakkolwiek ją ułożę. Będę tam chodzić regularnie
__________________
wymiana książkowa
azuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 15:30   #290
dolij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cieszę się, że Pani Kasia przypadła wam do gustu . Z racji tego, że wyjechałam na studia i w domu bywam tylko w weekendy, zmuszona byłam do zmiany fryzjerki, bo jechanie przez cały Olsztyn bywa uciążliwe. Teraz chodzę do Anny Sokołowskiej, na Nagórkach( Barcza 48). Polecam. I nie zrażajcie się- to jest mały salon, bo pracuje w nim tylko właścicielka, nie używa też produktów z Rossmana Ceny bardzo przystępne- dla przykładu, robienie blond odrostów to różnica 20-30 zł w porównaniu do Glamour.
dolij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 17:22   #291
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

dziewczyny macie jakieś doświadczenia z salonem w Alfie? polecacie, odradzacie?
będę w olsztynie w sobotę i chcę kompletnie odmienić swój dotychczasowy wizerunek i szukam kogoś kto temu podoła, a mam bardzo problematyczne włosy :/
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 13:25   #292
Fiodorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Drogie Olsztynianki! Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuję kontaktu do fryzjera -Darka, który niegdyś pracował u Tomasza Zimnego, a później w Salonie w Hotelu Warmińskim. Czy któraś z Was ma moze kontakt do Niego? Bardzo mi zależy.Pozdrawiam.
Fiodorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 10:39   #293
majka_34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Fiodorka Pokaż wiadomość
Drogie Olsztynianki! Od dłuższego czasu bezskutecznie poszukuję kontaktu do fryzjera -Darka, który niegdyś pracował u Tomasza Zimnego, a później w Salonie w Hotelu Warmińskim. Czy któraś z Was ma moze kontakt do Niego? Bardzo mi zależy.Pozdrawiam.
Jeśli się nie mylę, to p. Darek (Chodnicki) ma teraz salon na Mochnackiego "Atelier M&D" - tyle udało mi się znaleźć w internecie. Ale sama też sprawdzę przy najbliższej okazji, bo też jestem ciekawa.
majka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:52   #294
Fiodorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dzięki wielkie za odpowiedź.
Fiodorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 10:34   #295
Morina
Przyczajenie
 
Avatar Morina
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 23
Exclamation Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witajcie kochane. Mam pytanko. Mianowicie szukam dobrego fryzjera ktory z wlosów nie zrobi mi zóltego siana ale ładny blond zalezy mi na tym . Polecacie moze ktorys salon ? I czy farbowalyscie/rozjasnialyscie w nim wosy na kolor blond ? Prosze o pomoc !

Ps ma ktos namiary na Pana Adama ? telefon czy cos

Edytowane przez Morina
Czas edycji: 2012-06-09 o 19:38
Morina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:16   #296
kama 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Morina Pokaż wiadomość
Witajcie kochane. Mam pytanko. Mianowicie szukam dobrego fryzjera ktory z wlosów nie zrobi mi zóltego siana ale ładny blond zalezy mi na tym . Polecacie moze ktorys salon ? I czy farbowalyscie/rozjasnialyscie w nim wosy na kolor blond ? Prosze o pomoc !

Ps ma ktos namiary na Pana Adama ? telefon czy cos
Jasne wlosy to specjalnosc pani Ali z salonu na Niedzialkowskiego jest rewejacyjna. Trafilam do niej z rude czupryna na glowie i w trakcie jednego podejscia wyszlam blondynka, jesten jej wierna do dzis. polecam goraco
kama 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:30   #297
kama 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Jasne wlosy to specjalnosc pani Ali z ul Niedzialkowskiego, trafilam do niej z ruda czupryna i juz przy pierwszym podejsciu bylam blondynka, jestem jej wierna do dzis.
kama 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:49   #298
VicoPaz
Raczkowanie
 
Avatar VicoPaz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 243
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

A co myślicie o salonie "Wiola" na ul.limanowskiego?
Chciałam się tam umówić na farbowanie włosów, ale najpierw wole was zapytać.
__________________

VicoPaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 22:14   #299
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Ivett Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję w Centrum HB na Jarotach jest kilak salonów. W którym z nich strzyże Pan Adam?
U pana Adama nigdy nie byłam ale trafiłam do pani Luizy z Planet Hair, też w H&B na Jarotach.
Ceny z kosmosu, tupeciara, traktuje to co mówi klient z przymrużeniem oka i robi tak jak chce a raczej tak jak jej wychodzi, potem tłumaczy, że tak według niej było lepiej. Omijać szerokim łukiem !
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 22:27   #300
stokrotka843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam!Szukam sprawdzonego fryzjera macie jakieś doświadczenia z salonem kleina desin na partyzantów lub New hair na dworcowej? z góry dziękuje za opinie
stokrotka843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.