Turcja - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 12:16   #3001
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Turcja

Może ceny są zróżnicowane w tych 3 częściach, a polskie BP wykupują te najtańsze, z 3 części pokoje?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 00:24   #3002
pannagenialna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Hotel podzielony na 3 części - dwie odnowione a trzecia nie, do tej nieodnowionej wrzucają zazwyczaj polaków, myślą, że my bieda bieda czy co? Dają opaskę na ręke w zależności jakie jedzenie masz wykupione, oczywiscie jedzenie odbywa się w tej 1 części hotelu czyli bieda=polacy muszą dojść. Spory obiekt wszystkie trzy części połączone, z pozoru piękny, ogromny hotel w środku zależy na co trafisz.
Często bywa też tak (mówię ze swojego doświadczenia), że polaczki zwyczajnie nie dadzą ani centa w łapę recepcjoniście a tylko powiedzą, że chcą mieć bjutiful room i myślą, że ładny uśmiech wystarczy no i są przekonani, że przecież 'ja zapłaciłem tyle i tyle za wczasy, ja muszę mieć taki widok, to piętro, z tej strony itd' z jednej strony oczywiście mają rację ale rzeczywistość jest jaka jest
pannagenialna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 08:56   #3003
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Turcja

Ceny są takie same, różnią się tylko w wyżywieniu za ALL wiadomo masz droższe. Czasem jak nawet wsadzisz w paszport kase to nie wezmą A jak wezmą to i tak wcześniej mają powydzielane grupy, bo zazwyczaj w danej części umieszczają taką samą grupę językową.
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:28   #3004
joanna_wiktoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Turcja

Witam
28.07 jade do turcji do kusadasi.
jade dohotelu 3 gwiazdkowego o nazwie WEST ADA INN KUSADASI.
Chcę dowiedzieć się czegoś wiecej na temat tego hotelu.Jeżeli ktoś tam był to fajnie by było jak by napisał jak mu tam było.
I jeszcze chce zapytać sie jak bedą odnosili się turcy do mnie jeżeli mam 15 lat i jadę tam tylko z tatą.
joanna_wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 17:13   #3005
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez joanna_wiktoria Pokaż wiadomość
I jeszcze chce zapytać sie jak bedą odnosili się turcy do mnie jeżeli mam 15 lat i jadę tam tylko z tatą.
Yyyyy, dziwne pytanie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 22:40   #3006
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Turcja

Jak ja zazdroszczę wam co już byłyście w turcji...ja jestem na etapie zbierania informacji na temat wyjazdu, myślę o biurze rainbowtur albo alfastar....i chyba allanya ale nie wiem do końca tak tu was podczytuje i się zastanawiam coraz bardziej czy czasami nie wybrać innego bardziej tureckiego miejsca..uh tyle tego że głowa mała...zastanawiam się tylko czy lepiej zamówić wcześniej wycieczkę czy poczekać na last minute....a i kurde chcemy jechać tam pod koniec września.....zastanawiam się czy nie będzie tam już po sezonie :/
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 13:50   #3007
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Hej
Niezależnie od miasta turystycznego jakie wybierzesz z katalogu touroperatoa to nigdy nie zobaczysz " prawdziwej Turcji".
Jesli chcesz cos spokojnijszego to Kusadasi albo cos z Turcji Egejskiej lub Fethiye, Oludeniz, Icmeler.
Jeśli chcesz imprezy i miliony turystów to Alanya, Marmaris.
Czy to ma byc last... jeśli macie czas, tz nie macie okreslonego urlopu i w kazdym momencie mozecie pojechac to wybiezcie lasta, we wrzesniu ci co mieli pojechac juz pojechali więc cos napewno fajnego wam sie trafi.
We wrześniu jescze jest sezon
Pozdrawiam, jak masz jakies pytania pytaj
__________________
http://dromaderka.blogspot.com/
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 13:57   #3008
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Turcja

Kabira-ja mam pytanie, czy we wrześniu jest jeszcze ciepło, da się kąpać, opalać ? 9 września wybieram się, rejon Turcji Egejskiej...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 14:18   #3009
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Yyyyy, dziwne pytanie.
Podbijam, bardzo dziwne, aż się uśmiałam!
A jak się mają odnosić? To ludzie jak każdy inni. Mają inną religię i lubią blondynki, ale kobiety a nie dzieci
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 16:00   #3010
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

hi Layla
Egejska jest troche zimniejsza niz Śródziemna ale jest jescze ciepło, upalnie. Wiem że pierwsze 3 tygodnie w Turcji to ja umierałam z upalu i chodzilismy się kąpać dopiero o 19 i woda była ciepła. W Antalyi ostatni raz w morzu sie taplałam 1.12 a mój współolator 12 grudnia
A gdzie dokładnie jedziesz?
__________________
http://dromaderka.blogspot.com/
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 16:16   #3011
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Turcja

Dziękuję za odp.
Najprawdopodobniej do Cesme się wybiorę
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 16:18   #3012
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Hej
Niezależnie od miasta turystycznego jakie wybierzesz z katalogu touroperatoa to nigdy nie zobaczysz " prawdziwej Turcji".
Jesli chcesz cos spokojnijszego to Kusadasi albo cos z Turcji Egejskiej lub Fethiye, Oludeniz, Icmeler.
Jeśli chcesz imprezy i miliony turystów to Alanya, Marmaris.
Czy to ma byc last... jeśli macie czas, tz nie macie okreslonego urlopu i w kazdym momencie mozecie pojechac to wybiezcie lasta, we wrzesniu ci co mieli pojechac juz pojechali więc cos napewno fajnego wam sie trafi.
We wrześniu jescze jest sezon
Pozdrawiam, jak masz jakies pytania pytaj
Wielkie dzięki!!!!Chyba zaryzykujemy lasta.....słyszałam też że hotele mają troche inne standardy tzn że np 3 gwiazdki u nas to 2 w turcji...prawda??
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 17:19   #3013
201608051010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 381
Dot.: Turcja

hmm wydaje mi sie , ze nie da sie przelozyc ich gwiazdek na nasze bo u nas gwiazdki chociazby dwie oznaczaja jakis standard a tam hotel 3 gwiazdkowy w ktorym ja bylam i w ktorych bywali moi znajomi rownac sie moga jak to mawia moj tz 'pensjonatom na mazurach',
choc ja tam jakos szczegolnie na warunki nie narzkalam , ale jak ktos jest wymagajacy to conajmniej 4 gwiazdki powinien brac pod uwage
201608051010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 22:02   #3014
Alla65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Hej,
ja lecę do Turcji dokładnie za tydzien w srode 28.07 z Wrocławia do Alanii do hotelu Gunes Sun Time, byłyscie moze?
Byłam w Gunes w maju.*** to super.
Alla65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:55   #3015
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Dot.: Turcja

Moniczorek właśnie 15 września lecę A tych komentarzy rzeczywiście już nie czytam bo po co się orać. I za tą wycieczkę do Santany to nie zapłaciłam wcale tak tanio bo za tydzień prawie dwa i pół tysiąca, więc to chyba jeszcze nie tak mało a płacąc tyle miałam nadzieję, że chociaż się niczym nie zatruję
__________________
Allanyaaa
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:09   #3016
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

O matko ... to ja za 2 tyg płaciłam 1960 i sprawdzałam wczoraj z ciekawości ile teraz kosztują to właśnie od 15.09 1960 zł. Z jakiego Ty biura wykupowałaś?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:08   #3017
majkola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z kontowni
Wiadomości: 51
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Byłam już w Tunezji, Egipcie i chyba moja kolejna podróż będzie do Turcji a dokładnie do Bodrum, ze względu na miejsce wypadowe do Grecji, co myślicie?? Czy jakieś biuro jest najlepsze? hotele...
Ojej Bodrum to cudowne miejsce ja jezdzilam z Eximtours i nie mam zadnych zastrzezen. Hotel - Virgin Club - polecam jesli bez dzieci jedziesz, wspanialy byl.
Tak mi sie tam spodobalo, ze ja lece jeszcze raz w tym roku, za jakis miesiac.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

aha, jeszcze odnosnie tureckich gwiazdek... dziwi mnie strasznie, bo jak ja zalatwialam wycieczke, to pani kilkakrotnie podkreslala, ze to nie sa 'gwiazdki', a sloneczka, czyli zupelnie inna skala niz gwiazdkowa - jedno sloneczko ma sporo mniejsza wage niz gwiazdka, stad te rozbieznosci pomiedzy naszymi a ichniejszymi hotelami. Wlasnie jak przegladam katalogi biur podrozy to az sie dziwie, czemu oni pisza 'gwiazki' skoro nijak sie to ma do europejskich gwiazdek.
Dla sprawdzenia jeszcze osoby majace umowe z biurem podrozy moga sprawdzic, ja mialam opisane, ze sa to sloneczka
majkola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:15   #3018
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Allanyaa serio duzo zapłaciłaś.
Gdyby człowiek tylko czytał opinie to nigdzie by musiaa nie jechać. A każdy ma inny gust i na cos innego jest nastawiony. Ja na początku studiów jak jeszcze nie miałam mieszkania to mieszkałam tydzień w hotelu w Antalyi. Nie miał ani jednej gwiazki, było czysto, zmieniali ręczniki i obsługa była miła. Więc głowa do góry
__________________
http://dromaderka.blogspot.com/
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:17   #3019
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Hej,
ja lecę do Turcji dokładnie za tydzien w srode 28.07 z Wrocławia do Alanii do hotelu Gunes Sun Time, byłyscie moze?
Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Hotel podzielony na 3 części - dwie odnowione a trzecia nie, do tej nieodnowionej wrzucają zazwyczaj polaków, myślą, że my bieda bieda czy co? Dają opaskę na ręke w zależności jakie jedzenie masz wykupione, oczywiscie jedzenie odbywa się w tej 1 części hotelu czyli bieda=polacy muszą dojść. Spory obiekt wszystkie trzy części połączone, z pozoru piękny, ogromny hotel w środku zależy na co trafisz.
wpisz w wyszukiwarkę w tym wątku,z tego co apmiętam dość dokładnie opisałam wrażenia z amtego hotelu, byłam tam 3 lata temu. W tym hotelu w którym jest restauracja i było super. Ciocia, która z nami była w tym samym czasie była w tym hotelu naprzeciw i też miała bardzo fajny pokój
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 20:15   #3020
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Turcja

To ciesze się, że dobrze trafiłyście
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:45   #3021
Jessica Hayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Alla65 Pokaż wiadomość
Byłam w Gunes w maju.*** to super.
Dzięki za odpowiedz, cieszę się,że nie jest źle.Jutro już wylatuję.Ciekawe ile potrwa podróż i zakwaterowanie w hotelu.Samolot mam z Polski o 15:30.
Pozdrawiam
Jessica Hayek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:08   #3022
Allanyaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 63
GG do Allanyaaa
Dot.: Turcja

No to widać sporo przepłaciłam Wykupywałam w Izydzie oczywiście wyłączność ma Jet Touristic
__________________
Allanyaaa
Allanyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:28   #3023
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz, cieszę się,że nie jest źle.Jutro już wylatuję.Ciekawe ile potrwa podróż i zakwaterowanie w hotelu.Samolot mam z Polski o 15:30.
Pozdrawiam

Lot około 2,5h dojazd do hotelu około 2h, więc pewnie po 20 już wyruszysz zwiedzać miasto
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:32   #3024
Jessica Hayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

Ooo byłby super, mam nadzieje,ze rozdzielanie pokoi nie potrwa długo.
Jesli nawet o 21:00 byłoby już wszystko załatwione to wspaniale.Mam jeszcze takie pytanko, czy w pokojach hotelowych sa moze czajniki na prad? pytam,bo mam obsesje na punkcie kawy i tylko jeden rodzaj mi smakuje i niewiem jak ja tam przetrwam bez niej
Jessica Hayek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:43   #3025
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Turcja

Witam Was
udzielalam sie juz tu kiedys (chyba 2lata temu), ale do Turcji jeszce nie udalo mi sie wybrac moz e w tym roku wyjdzie urlop mam zaplanowany na przelom sierpnia i wrzesnia.

Wlasnie siedze i przegladam sobie oferty - choc razczej na LM siezdecydujemy - i natknelam sie na oferte w hotelu 3* w Kemer w All inclusive na 9dni za... 1350zl!!!!
hotel z opisu i ze zdjec wydaje sie byc ok - nam wiecej nie potrzeba jak 3* byleby syfu nie bylo...
Myslicie ze to podejzana oferta? czy to mozliwe?
no i wylot jest pod koniec sierpnia... hmmmm
aha! dodam, ze to oferta z b.dobrego i sprawdzonego biura podrozy...

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-07-27 o 14:47
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:03   #3026
Jessica Hayek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

Moze byc taka cena,nie jest zbyt niska.Ja tydzien temu wykupilam wycieczke za 1470 zł od osoby na 7dni, wylot jutro a dzis mi biuro przyslalo oferty last minute z wylotem jutro i ceny sa od 1550zł w zwyz, czyli ja mialam taniej i tez hotel 3* Roznie bywa, trzeba szukac tanich ofert,niekoniecznie musza byc zle.
Jessica Hayek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:09   #3027
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Moze byc taka cena,nie jest zbyt niska.Ja tydzien temu wykupilam wycieczke za 1470 zł od osoby na 7dni, wylot jutro a dzis mi biuro przyslalo oferty last minute z wylotem jutro i ceny sa od 1550zł w zwyz, czyli ja mialam taniej i tez hotel 3* Roznie bywa, trzeba szukac tanich ofert,niekoniecznie musza byc zle.
kurcze bo w szoku bylam ze za 9dni w ALL taka cena... jeszcze sie z taka nie spotkalam do tej pory chyba w zadnym kraju - no moze i by byly ale w hotelach 2* i bez takiego wyzywienia

to teraz nie wiem czy brac to czy czekac jeszcze miesiac i na ost.chwile sukac czegos...

A byla ktoras z Was w Kemer? ladnie tam jest? ciekawie?

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:12 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:32   #3028
Alla65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jessica Hayek Pokaż wiadomość
Ooo byłby super, mam nadzieje,ze rozdzielanie pokoi nie potrwa długo.
Jesli nawet o 21:00 byłoby już wszystko załatwione to wspaniale.Mam jeszcze takie pytanko, czy w pokojach hotelowych sa moze czajniki na prad? pytam,bo mam obsesje na punkcie kawy i tylko jeden rodzaj mi smakuje i niewiem jak ja tam przetrwam bez niej
W pokojach nie ma czajników.Ale jest wrzątek w saturatorach w restauracji i przy barku na basenie.Mogę jeszcze poradzić abyś zabrała ze sobą większą szklankę na kawę bo w Gunes to filiżanki jak naparstki.
Alla65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:13   #3029
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Turcja

A z jakiego biura ta tania wycieczka do Turcji ?
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:18   #3030
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
A z jakiego biura ta tania wycieczka do Turcji ?
O ile się nie mylę to Itaka
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.