Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 13:00   #3091
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jednak udało się wykończyć krem na noc Wreszcie ruszę odlewkę kw. migdałowego od Ice
Ja nie mogę się doczekać aż wykończę ten krem z kwasem migdałowym. Nie cierpię jak kosmetyki się tak kończą, kończą i nie chcą skończyć.

A wczoraj wyrzuciłam krem Oeparol od Ciebie, resztka już była, ale mi jedna mini krostka pod okiem wyszłam za którą go obwiniam i się rozwarstwił i już nie chciałam go używać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
omg, gratulacje! To ja wrócę do wysyłania smsów konkursowych do TS, skoro Ice się zaraziła od Ciebie dobrą passą to może i na mnie trochę spłynie
Coś w tym jest że jak się nie gra to się nie wygrywa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A może to jest związane z metabolizmem glukozy? Hipoglikemia może podobnie dawać znać o sobie.
Mówisz? Hipoglikemia może występować u osób z niskim poziomem cukru we krwi czy ja coś mieszam?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam 11, rozmnożyły się
Dziś cały dzień podziwiam Trophy Wife Boski jest!
Śliczny jest my w weekend idziemy do znajomych i już go zaplanowałam na paznokcie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W weekend planuję zakończenie przeglądu i ostateczne decyzje. Planuję drastyczne cięcia, jak czegoś nie używałam dłuższy czas, to się żegnamy, bez sentymentów!
No też musze drastycznie do tego podejść, bo odkąd mi się powiększa kolekcja Essie to jakoś wyjątkowo rzadko używam innych.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji nie dziwię się, że rozważasz odstawienie.
Mnie to zupełnie nic nie tyka, a chyba jestem starsza od Ciebie.
Na razie tyka bardzo powoli, ale odnotowałam to zjawisko. Myśl o dziecku przestała być taka całkiem abstrakcyjna. Ale najpierw i tak muszę coś zawodowo podziałać więc niech sobie na razie spokojnie i powoli tyka.
Oj tam starsza, o rok chyba? To żadna różnica, poza tym każdem chyba tyka kiedy indziej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na fb, profil Cetaphil Polska.
Juz patrzę.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: na FB

O pełnej godzinie pojawia się 5 pytań (w oparciu o stronę internetową Cetaphilu, więc początkowo szuka się na niej odpowiedzi i nie ma szans na wygranie, ale pytania się powtarzają, wiec można sobie ściągę zrobic albo zapamiętać) i pierwsza osoba, która pierwsza wypełni wygrywa.
Ojej na czas to ja nie lubię. To chyba nie będę robić Wam konkurencji.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dodam od siebie, że swego czasu bardzo często miałam hipoglikemie, teraz rzadziej mi się zdarza, ale wtedy miałam zupełnie inne mroczki przed oczami niż te, które mi się zdarzają przy bólu głowy i inaczej je odczuwałam.
Muszę się chyba doedukować i wybrać do lekarza.

Nastraszyłyście mnie dzisiaj trochę.

A w ogóle to dzisiaj idę w końcu do laryngologa obejrzeć to wyjeżdżone na koniec świata zdjęcie moich zatok.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Wszędzie zawsze trąbią przecież że cytologię powinno się robić co rok.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:27   #3092
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A używałaś tej linii Elseve z kolagenem i tego sprayu unoszącego włosy?
nie, w ogóle dawno nie miałam nic z Eleseve
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam to samo. Ja potrzebuję do życia dużo światła słonecznego i takie krótkie ponure dni to dla mnie po prostu koszmar i źle to znoszę.
ja odżywam w takie dni jak dziś, słoneczko, w miarę ciepło za to wczoraj
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mam odwrotny problem
mimo to zazdroszczę Ci tej objętości
Cytat:
Napisane przez iceflower
Nie no, ja w zasadzie takich dużych obaw nie mam, tym bardziej odkąd znowu je bardzo dobrze toleruję. Ochronie też ufam, po prostu nigdy nie miałam problemów z bólami głowy, a kiedyś czytałam że migreny są jednym z najczęstszych skutków ubocznych tabletek. Dlatego sobie to połączyłam w głowie, ale oczywiście to takie gdybanie, no bo dopóki nie porozmawiam z lekarzem to nie ma w ogóle o czym mówić. To bardziej takie skojarzenie było, aczkolwiek odstawienie tabletek w realnej i określonej przyszłości rozważam, bo mi chyba zegar biologiczny powoli zaczyna tykać.
kiedyś przez kilka kolejnych miesięcy miałam silne migreny, ale w tygodniu przerwy na krwawienie z odstawienia - widocznie wpływ na ból głowy miał spadek hormonów.. potem już nie miałam takich problemów
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja robię cytologię co roku i taki mam przykaz (przy tabletkach).
ja tak samo każdy lekarz pyta kiedy miałam ostatnio i jeśli mija rok traktuje zrobienie jako konieczność

natomiast na stronie Ministerstwa Zdrowia jest:
Populacyjny program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Program realizowany od 2006 r. dedykowany jest dla kobiet z grupy wiekowej 25- 59 lat, u których wskazane jest wykonywanie cytologii w interwale raz na 3 lata.

czyli ja jeszcze nie mogłabym robić w reklamie też mówią "jeśli masz 25 lat i od iluś nie miałaś cytologii to zgłoś się..."

teraz mam dłuższe okienko, więc wróciłam do domu i kliknęłam 12 Essiaka z jesiennej kolekcji - Head Mistress niby nie brałam go pod uwagę, ale trafił się za 20zł, może będę mogła odebrać osobiście, więc zupełnie fajnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:39   #3093
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie mogę się doczekać aż wykończę ten krem z kwasem migdałowym. Nie cierpię jak kosmetyki się tak kończą, kończą i nie chcą skończyć.
Patrzyłaś pod żarówką?
Ja mojego nakładam hojnie, myślę, że nie będę się z nim długo męczyła. Zresztą nie jest jakiś nieprzyjemny.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mówisz? Hipoglikemia może występować u osób z niskim poziomem cukru we krwi czy ja coś mieszam?
Hipoglikemia występuje, gdy nagle, drastycznie spada poziom cukru we krwi. Nie musi być związana z cukrzycą - ja nie mam, a hipoglikemie zdarzały mi się często. Z tym, że ja mam płaską krzywą cukrową, co nie u każdego występuje. Muszę jeść co 3 godziny, max. 4, inaczej mam problemy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No też musze drastycznie do tego podejść, bo odkąd mi się powiększa kolekcja Essie to jakoś wyjątkowo rzadko używam innych.
Ja też, chociaż ostatnio użyłam Rimmela Velvet Rose z serii Lycra i pokochałam go na nowo Czerwień Hot Gossip też uwielbiam i na pewno się z tymi dwoma nie rozstanę.
Ale pożegnałam kilka z serii 60 seconds.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Oj tam starsza, o rok chyba? To żadna różnica, poza tym każdem chyba tyka kiedy indziej.
No może i o rok, ale 30-stka już blisko jakby nie patrzeć Może i na mnie przyjdzie kiedyś czas
Już bardziej tyka mojemu TŻ, zresztą on w ogóle lubi dzieci, nie to, co ja

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nastraszyłyście mnie dzisiaj trochę.
Nie ma co się bać
Pewnie to nic groźnego

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Nina, zazdroszczę! Kolor super, no i ta cena!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:55   #3094
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
natomiast na stronie Ministerstwa Zdrowia jest:
Populacyjny program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Program realizowany od 2006 r. dedykowany jest dla kobiet z grupy wiekowej 25- 59 lat, u których wskazane jest wykonywanie cytologii w interwale raz na 3 lata.
czyli ja jeszcze nie mogłabym robić w reklamie też mówią "jeśli masz 25 lat i od iluś nie miałaś cytologii to zgłoś się..."
Hmm ciekawostka, to może jakieś usprawiedliewienie dla niedofinansowania służby zdrowia, żeby nie refundować badań co roku.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
teraz mam dłuższe okienko, więc wróciłam do domu i kliknęłam 12 Essiaka z jesiennej kolekcji - Head Mistress niby nie brałam go pod uwagę, ale trafił się za 20zł, może będę mogła odebrać osobiście, więc zupełnie fajnie
Bardzo ładny kolor a i cena okazyjna.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Patrzyłaś pod żarówką?
Ja mojego nakładam hojnie, myślę, że nie będę się z nim długo męczyła. Zresztą nie jest jakiś nieprzyjemny.
Patrzyłam, jestem przy końcu nie jest nieprzyjemny, ale już czas na niego.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hipoglikemia występuje, gdy nagle, drastycznie spada poziom cukru we krwi. Nie musi być związana z cukrzycą - ja nie mam, a hipoglikemie zdarzały mi się często. Z tym, że ja mam płaską krzywą cukrową, co nie u każdego występuje. Muszę jeść co 3 godziny, max. 4, inaczej mam problemy.
Na logikę może mi to grozić w jakimś stopniu, ale może nie będę sobie dopowiadać na razie, tylko umówię się do neurologa.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też, chociaż ostatnio użyłam Rimmela Velvet Rose z serii Lycra i pokochałam go na nowo Czerwień Hot Gossip też uwielbiam i na pewno się z tymi dwoma nie rozstanę.
Ale pożegnałam kilka z serii 60 seconds.
A ja z tej serii Urban Purple i śliczny jest, jego bym nie oddała, ale musze zrobić poważny przegląd, bo zrobił mi się ograniczony asortyment używanych lakierów a reszta stoi.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No może i o rok, ale 30-stka już blisko jakby nie patrzeć Może i na mnie przyjdzie kiedyś czas
Już bardziej tyka mojemu TŻ, zresztą on w ogóle lubi dzieci, nie to, co ja
Mojemy TŻowi dużo wcześniej zaczęło tykać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:09   #3095
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Kupiłam:
- masło do ciała Eveline Spa cynamonowe
- peeling Farmona wanilia&daktyle
- olejek dwufazowy pod prysznic Bielenda Azja, pięknie pachnie http://bielenda.pl/wp-content/upload...33-350x350.png
- brokatowy top Essence Nail Art - Special Effect Topper
Odebrałam też z Avonu maseczkę i krem do stóp i dłoni z serii Planet Spa Sake i ryż

Także chyba na jakiś czas zakupów mi wystarczy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:29   #3096
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Testuję krem pod oczy od Estelli i też jest bardzo bogaty. Na razie użyłam dwa razy i zapowiada się fajnie.
Estello, a Ty jesteś z niego zadowolona?
zadowolona chociaż zaskoczyła mnie jego mega gęsta konsystencja - rzadko się takie zdarzają, jednak większość firm idzie w konsystencje, które się szybko wchłaniają i na które można robić makijaż

testowałaś już serum Dermedic? Ja przetestowałam wszystko od Ciebie; maska owsiana TBS jest BOSKA i chcę ją mieć serum z wit. C niespecjalnie mi pasuje, mam za tłusta skórę do niego; krem pod oczy Estee Lauder faaajny
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
teraz mam dłuższe okienko, więc wróciłam do domu i kliknęłam 12 Essiaka z jesiennej kolekcji - Head Mistress niby nie brałam go pod uwagę, ale trafił się za 20zł, może będę mogła odebrać osobiście, więc zupełnie fajnie
jaki ładny ja nosze teraz Scarlet Vamp z mini L'Oreali i jestem w nim totalnie zakochana; wcześniej niespecjalnie lubiłam czerwienie na paznokciach, a teraz oszalałam na ich punkcie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też, chociaż ostatnio użyłam Rimmela Velvet Rose z serii Lycra i pokochałam go na nowo Czerwień Hot Gossip też uwielbiam i na pewno się z tymi dwoma nie rozstanę.
ale ładne
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Kupiłam:
- masło do ciała Eveline Spa cynamonowe
- peeling Farmona wanilia&daktyle
- olejek dwufazowy pod prysznic Bielenda Azja, pięknie pachnie http://bielenda.pl/wp-content/upload...33-350x350.png
- brokatowy top Essence Nail Art - Special Effect Topper
Odebrałam też z Avonu maseczkę i krem do stóp i dłoni z serii Planet Spa Sake i ryż

Także chyba na jakiś czas zakupów mi wystarczy
ale zaszalałaś! daj znać jak przetestujesz krem do stóp
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 06:51   #3097
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ale zaszalałaś! daj znać jak przetestujesz krem do stóp

Ok, tylko to pewnie będzie za kilka dni, gdyż mnie buty obtarły wczoraj(tak, te moje nowe botki ze Stradiego, chyba było za ciepło na nie wczoraj) i póki mi sie ranki nie zagoją nie będę nic na stopy nakładać raczej
Na razie użyłam go do rąk i wydaje się fajny. Tylko zostawia jednak lekko tłustawą warstewkę. Nałożyłam go zatem na dłonie na noc i jeszcze rano nim pachniały!

Użyłam sobie wczoraj też tego olejku Bielendy, on się bardzo mocno pieni na gąbce, a zapach Niestety nie wiem czy zapach zostaje na skórze, bo potem od razu wysmarowałam się masłem Eveline. Trochę mnie przeraziły opinie na KWC, że ono niby podrażnia, na szczęście u mnie nie wystąpiła żadna reakcja. Fajnie, że ten cynamon jest taki słodki i nie aż tak intensywny jak w maśle Farmony
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:20   #3098
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Kupiłam:
- masło do ciała Eveline Spa cynamonowe
- peeling Farmona wanilia&daktyle
- olejek dwufazowy pod prysznic Bielenda Azja, pięknie pachnie http://bielenda.pl/wp-content/upload...33-350x350.png
- brokatowy top Essence Nail Art - Special Effect Topper
Odebrałam też z Avonu maseczkę i krem do stóp i dłoni z serii Planet Spa Sake i ryż

Także chyba na jakiś czas zakupów mi wystarczy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Użyłam sobie wczoraj też tego olejku Bielendy, on się bardzo mocno pieni na gąbce, a zapach Niestety nie wiem czy zapach zostaje na skórze, bo potem od razu wysmarowałam się masłem Eveline. Trochę mnie przeraziły opinie na KWC, że ono niby podrażnia, na szczęście u mnie nie wystąpiła żadna reakcja. Fajnie, że ten cynamon jest taki słodki i nie aż tak intensywny jak w maśle Farmony
isa, ale fajne zakupy, przygarnęłabym wszystko!

Jak tylko skończę moje peelingowe zapasy, to planuję zakup właśnie tego wanilia&daktyle Kusi mnie od dłuższego czasu. Ten marcepanowy Dax trochę mnie męczy - działanie jest nawet ok, przyjemnie wygładza i delikatnie natłuszcza, ale zapach doprowadza mnie do szału. Uwielbiam marcepan, ale w tym peelingu jest straszliwie duszący i sztuczny... Niestety zapowiada się na całkiem wydajny, ale zamierzam regularnie go używać, żeby szybko pożegnać puste opakowanie w koszu na śmieci

Co do olejków Bielendy, ja je właściwie skreśliłam z listy planowanych zakupów, a tu się okazuje, że może błędnie..

Masełko cynamonowe brzmi bardzo kusząco. Proszę, napisz za jakiś czas, jak działanie - czy dobrze się wchłania, jak z nawilżeniem i natłuszczeniem. Kiedyś byłam wielką fanką ich masełka sezamowego, może i to by się sprawdziło, a cynamon to zdecydowanie moja nuta

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
zadowolona chociaż zaskoczyła mnie jego mega gęsta konsystencja - rzadko się takie zdarzają, jednak większość firm idzie w konsystencje, które się szybko wchłaniają i na które można robić makijaż
A ja uwielbiam takie gęściuchy, konsystencja bardzo mi pasuje Chociaż kiedyś testowałam od mamy Benefiance Shiseido pod oczy, który ma właściwie konsystencję masełka i dla mnie już był zbyt bogaty.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
testowałaś już serum Dermedic? Ja przetestowałam wszystko od Ciebie; maska owsiana TBS jest BOSKA i chcę ją mieć serum z wit. C niespecjalnie mi pasuje, mam za tłusta skórę do niego; krem pod oczy Estee Lauder faaajny
Cieszę się, że maseczka i krem Ci pasują
Mnie to serum też tak średnio pasuje, sporadycznie go używam.

Testowałam serum Dermedic dwa razy i póki co szału nie ma. Jest w porządku, ale nie zauważyłam, żeby znacząco zwiększał nawilżenie skóry. Spróbuję jeszcze raz na dzień, bo do tej pory używałam tylko na noc.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jaki ładny ja nosze teraz Scarlet Vamp z mini L'Oreali i jestem w nim totalnie zakochana; wcześniej niespecjalnie lubiłam czerwienie na paznokciach, a teraz oszalałam na ich punkcie
Ja też ostatnio bardzo lubię czerwienie Pokochałam miłością absolutną Thigh High, wcześniej wspomniany Rimmel Hot Gossip, a mam jeszcze nietknięty Russian Roulette, ale sądzę, że i jego obdarzę uczuciem


Wczoraj przeszłam się spacerkiem do tej prywatnej, dobrze zaopatrzonej drogerii, ale nie mieli szarlotkowej Farmony Powąchałam za to wszystkie nowe Fructisy - marakujowy i grejpfrutowy szampon super soczyście pachną, ale nie wiem, czy nie zbyt intensywnie. Kusiło mnie kilka kosmetyków, jednak nic nie kupiłam.

Wracając wstąpiłam do Rossmanna i już miałam w rękach waniliowy krem do ciała Farmony w promocyjnej cenie, ale poszłam po rozum do głowy i odłożyłam na półkę. Kupię go kiedy indziej, pewnie nie raz będzie jeszcze w dobrej cenie.


Dziewczyny, jak dbacie o skórki? Moje ostatnio są w kiepskiej formie, są dość mocno przesuszone i twardsze. Myślę, że może powinnam zacząć je intensywniej pielęgnować i jestem chętna na wszelkie porady, bo ja poza sporadycznym nakładaniem na nie oliwki do skórek i odsuwaniem patyczkiem właściwie nic z nimi nie robię

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:26
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:50   #3099
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Kupiłam:
- masło do ciała Eveline Spa cynamonowe
- peeling Farmona wanilia&daktyle
- olejek dwufazowy pod prysznic Bielenda Azja, pięknie pachnie http://bielenda.pl/wp-content/upload...33-350x350.png
- brokatowy top Essence Nail Art - Special Effect Topper
Odebrałam też z Avonu maseczkę i krem do stóp i dłoni z serii Planet Spa Sake i ryż

Także chyba na jakiś czas zakupów mi wystarczy
Fajne zakupy też mam dokładnie ten sam olejek Bielendy, pachnie cudownie.

Jak poużywasz masła cynamonowego dłużej to daj znać jak się spisuje.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do olejków Bielendy, ja je właściwie skreśliłam z listy planowanych zakupów, a tu się okazuje, że może błędnie..
A masz wannę? Bo ja nie mam, używam pod prysznicem i trochę mnie to męczy. One jednak bardziej nadają się do kąpieli (musi być super taka wanna pachnącej piany, bo zapach super i pieni się mocno).

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dbacie o skórki? Moje ostatnio są w kiepskiej formie, są dość mocno przesuszone i twardsze. Myślę, że może powinnam zacząć je intensywniej pielęgnować i jestem chętna na wszelkie porady, bo ja poza sporadycznym nakładaniem na nie oliwki do skórek i odsuwaniem patyczkiem właściwie nic z nimi nie robię
Ja mam w dobrej kondycji ostatnio, przy każdym przemalowaniu rozpuszczam sobie preparatem do skórek i je odsuwam i w kwestii nawilżenia wystarcza sam krem do rąk, ale jak jest gorzej, bo miewam też takie okresy że są przesuszone i się zadzierają, to wtedy staram się nacierać je też tłustym kremem na noc (wykańczam w ten sposób tłusty Dermosan).

Ja wczoraj w Rossmannie kupiłam maseczkę Elseve z serii Cement Ceramidy, wczoraj używałam i zapowiada się bardzo przyjemnie. Kupiłam też peeling solny Wellness & Beauty, skusił mnie, ale jednocześnie zmobilizował do zużycia resztki porzeczkowego Daxa, całe szczęście mam go z głowy już.

Moje zatoki są ponoć zdrowe, ciekawe skąd zatem moje bóle, laryngolog powiedziała, że taka nadwrażliwość się po prostu zdarza i nie ma podłoża chorobowego albo ból pochodzi od kręgosłupa szyjnego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:58   #3100
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A masz wannę? Bo ja nie mam, używam pod prysznicem i trochę mnie to męczy. One jednak bardziej nadają się do kąpieli (musi być super taka wanna pachnącej piany, bo zapach super i pieni się mocno).
Nie, mam tylko prysznic... No cóż, na długo nie wróciły na listę zakupów, może to i lepiej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam w dobrej kondycji ostatnio, przy każdym przemalowaniu rozpuszczam sobie preparatem do skórek i je odsuwam i w kwestii nawilżenia wystarcza sam krem do rąk, ale jak jest gorzej, bo miewam też takie okresy że są przesuszone i się zadzierają, to wtedy staram się nacierać je też tłustym kremem na noc (wykańczam w ten sposób tłusty Dermosan).
A jakiego używasz preparatu? Pamiętam, że chyba coś z Sally Hansen? Zamówiłabym na All, pewnie jest taniej, a muszę coś z nimi zrobić.
Mam jakiś preparat Allessandro, ale ma chyba z 5 lat i myślę, że lepiej go wyrzucić.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Rossmannie kupiłam maseczkę Elseve z serii Cement Ceramidy, wczoraj używałam i zapowiada się bardzo przyjemnie. Kupiłam też peeling solny Wellness & Beauty, skusił mnie, ale jednocześnie zmobilizował do zużycia resztki porzeczkowego Daxa, całe szczęście mam go z głowy już.
Ta maska naprawdę jest bardzo dobra, a do tego niezwykle wydajna - myślę, że będziesz zadowolona
Czekam na opinie o peelingu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje zatoki są ponoć zdrowe, ciekawe skąd zatem moje bóle, laryngolog powiedziała, że taka nadwrażliwość się po prostu zdarza i nie ma podłoża chorobowego albo ból pochodzi od kręgosłupa szyjnego.
Fantastyczna diagnoza, "po prostu się zdarza"
Ale dobrze, że to nic poważnego.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:08   #3101
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie, mam tylko prysznic... No cóż, na długo nie wróciły na listę zakupów, może to i lepiej.
No wiesz, kupić można i używać na gąbce można, ale poręczne to to nie jest. Ani specjalnie wydajne też nie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jakiego używasz preparatu? Pamiętam, że chyba coś z Sally Hansen? Zamówiłabym na All, pewnie jest taniej, a muszę coś z nimi zrobić.
Mam jakiś preparat Allessandro, ale ma chyba z 5 lat i myślę, że lepiej go wyrzucić.
Taki mam, widziałam u karoliny na zdjęciach i odgapiłam - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ka.html&next=1 i zadowolona jestem.

Wcześniej miałam taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...t=51570&next=1 i też był ok, ale ten zielony na razie lepszy mi się wydaje.

Kupowałam oba na Allegro.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ta maska naprawdę jest bardzo dobra, a do tego niezwykle wydajna - myślę, że będziesz zadowolona
Czekam na opinie o peelingu
A jak ładnie pachnie na razie zapowiada się fajnie, a o peeling na pewno dam znać. Przymierzałam się do czerwonego Lirene, ale ten był w promocji no i uległam mu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 09:12   #3102
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki dziewczyny Oczywiście dam znać jak to masło jak poużywam trochę

snow ja do skórek w sumie nic nie używam. Poza kremem do rąk Miałam raz jakiś preparat z Oriflame, ale kiepsko działał.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:15   #3103
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam takie gęściuchy, konsystencja bardzo mi pasuje Chociaż kiedyś testowałam od mamy Benefiance Shiseido pod oczy, który ma właściwie konsystencję masełka i dla mnie już był zbyt bogaty.
Dla mnie też Benefiance był za bogaty, a to ulubiony krem mojej mamy
Gęściuchy też bardzo lubię, szkoda, że tak mało ich na rynku.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cieszę się, że maseczka i krem Ci pasują
Mnie to serum też tak średnio pasuje, sporadycznie go używam.

Testowałam serum Dermedic dwa razy i póki co szału nie ma. Jest w porządku, ale nie zauważyłam, żeby znacząco zwiększał nawilżenie skóry. Spróbuję jeszcze raz na dzień, bo do tej pory używałam tylko na noc.
Szkoda, że średnio Ci pasuje; u mnie za to mega nawilża, ale ja mam mieszaną skórę z mocno przetłuszczającą się strefą T.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bardzo lubię czerwienie Pokochałam miłością absolutną Thigh High, wcześniej wspomniany Rimmel Hot Gossip, a mam jeszcze nietknięty Russian Roulette, ale sądzę, że i jego obdarzę uczuciem
Russian jest piękny - jak była promocja Essie w SP to stałam z kilkoma czerwieniami i nie mogłam się zdecydować i w końcu nic nie wzięłam. A Rimmel się dobrze trzyma? Ja dziś mam wolny wieczór i w planach manicure i pedicure, nie mogę się zdecydować na kolor
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Powąchałam za to wszystkie nowe Fructisy - marakujowy i grejpfrutowy szampon super soczyście pachną, ale nie wiem, czy nie zbyt intensywnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dbacie o skórki? Moje ostatnio są w kiepskiej formie, są dość mocno przesuszone i twardsze. Myślę, że może powinnam zacząć je intensywniej pielęgnować i jestem chętna na wszelkie porady, bo ja poza sporadycznym nakładaniem na nie oliwki do skórek i odsuwaniem patyczkiem właściwie nic z nimi nie robię
ja wycinam i raz na ruski rok czymś posmaruję, ale generalnie nie znoszę tego robić; teraz mam krem SPA Rituals i nowy eliksir z olejkiem arganowym Marion.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:16   #3104
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Kupiłam:
- masło do ciała Eveline Spa cynamonowe
- peeling Farmona wanilia&daktyle
- olejek dwufazowy pod prysznic Bielenda Azja, pięknie pachnie http://bielenda.pl/wp-content/upload...33-350x350.png
- brokatowy top Essence Nail Art - Special Effect Topper
Odebrałam też z Avonu maseczkę i krem do stóp i dłoni z serii Planet Spa Sake i ryż

Także chyba na jakiś czas zakupów mi wystarczy
super zakupy! narobiłaś mi ochoty na ten dwufazowy olejek, widziałam gdzieś, ale nie wąchałam - teraz żałuję, bo skoro Ice mówi, że idealny do wanny
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jaki ładny ja nosze teraz Scarlet Vamp z mini L'Oreali i jestem w nim totalnie zakochana; wcześniej niespecjalnie lubiłam czerwienie na paznokciach, a teraz oszalałam na ich punkcie
lubię czerwień, ale ostatnio miałam na paznokciach chyba w wakacje takiej jeszcze nie mam
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dbacie o skórki? Moje ostatnio są w kiepskiej formie, są dość mocno przesuszone i twardsze. Myślę, że może powinnam zacząć je intensywniej pielęgnować i jestem chętna na wszelkie porady, bo ja poza sporadycznym nakładaniem na nie oliwki do skórek i odsuwaniem patyczkiem właściwie nic z nimi nie robię
ja też odsuwam, ale po kąpieli jak się tak "odmoczą", to idealnie dają się odsuwać poza tym jak kremuję dłonie, to przy skórkach też wmasowuję krem
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje zatoki są ponoć zdrowe, ciekawe skąd zatem moje bóle, laryngolog powiedziała, że taka nadwrażliwość się po prostu zdarza i nie ma podłoża chorobowego albo ból pochodzi od kręgosłupa szyjnego.
to chociaż dobrze, że zdrowe szkoda tylko, że wytłumaczeniem było "tak się zdarza"

jestem dzisiaj strasznie rozkojarzona, przed chwilą zbiłam szklankę nie wiem co mnie tak dekoncentruje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:25   #3105
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wiesz, kupić można i używać na gąbce można, ale poręczne to to nie jest. Ani specjalnie wydajne też nie.
To bez sensu, to nie chcę. Kupię, jak się dorobię wanny

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Taki mam, widziałam u karoliny na zdjęciach i odgapiłam - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ka.html&next=1 i zadowolona jestem.

Wcześniej miałam taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...t=51570&next=1 i też był ok, ale ten zielony na razie lepszy mi się wydaje.

Kupowałam oba na Allegro.
Dzięki Właśnie między tym zielonym żelem a tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...e-remover.html się zastanawiam. Recenzje wskazywałyby na ten drugi, ale pomyślę jeszcze chwilę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

snow ja do skórek w sumie nic nie używam. Poza kremem do rąk Miałam raz jakiś preparat z Oriflame, ale kiepsko działał.
Ja też, ale chyba odżywka NT II trochę je wykończyła (jak wyczytałam, ona też zawiera formaldehyd, więc nie dziwne, że się przesuszyły... Nie chce mi się ich zabezpieczać przed malowaniem).

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dla mnie też Benefiance był za bogaty, a to ulubiony krem mojej mamy
Gęściuchy też bardzo lubię, szkoda, że tak mało ich na rynku.
Mojej również
Ja mam kilka swoich ulubieńców o bogatszych konsystencjach, ale też głównie z marek selektywnych.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Szkoda, że średnio Ci pasuje; u mnie za to mega nawilża, ale ja mam mieszaną skórę z mocno przetłuszczającą się strefą T.
Mam teraz skórę w bardzo mocno odwodnionym stanie, mało co sobie z nią radzi. Jeszcze go nie skreślam

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Russian jest piękny - jak była promocja Essie w SP to stałam z kilkoma czerwieniami i nie mogłam się zdecydować i w końcu nic nie wzięłam. A Rimmel się dobrze trzyma? Ja dziś mam wolny wieczór i w planach manicure i pedicure, nie mogę się zdecydować na kolor
U mnie Rimmele z serii Lycra trzymają się minimum 5 dni i nigdy mi nie odpryskiwały, tylko ścierają się na koncówkach jeżeli już. Uważam, że są dużo lepsze od tych 60 Seconds, lepiej się nakładają, mają głębszy kolor, ładniejszy połysk. Trwałość też na plus.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ja wycinam i raz na ruski rok czymś posmaruję, ale generalnie nie znoszę tego robić; teraz mam krem SPA Rituals i nowy eliksir z olejkiem arganowym Marion.
Ja nie chcę wycinać, nie lubię tego bardzo
Eliksir mnie zaciekawił
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:27   #3106
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super zakupy! narobiłaś mi ochoty na ten dwufazowy olejek, widziałam gdzieś, ale nie wąchałam - teraz żałuję, bo skoro Ice mówi, że idealny do wanny

jestem dzisiaj strasznie rozkojarzona, przed chwilą zbiłam szklankę nie wiem co mnie tak dekoncentruje
Dziękuję
Powiem szczerze, że chyba jak skończę ten to wypróbuję też pozostałe zapachy

Oj, może taki dzień Też mam czasem takie dni, że mi wszystko leci z rąk.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:40   #3107
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super zakupy! narobiłaś mi ochoty na ten dwufazowy olejek, widziałam gdzieś, ale nie wąchałam - teraz żałuję, bo skoro Ice mówi, że idealny do wanny
No bo on się mocno pieni i mocno pachnie i nie wysusza skóry, no to w sam raz do wanny.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
lubię czerwień, ale ostatnio miałam na paznokciach chyba w wakacje takiej jeszcze nie mam
Ja chyba gdzieś wczesna wiosną ostatnio nosiłam czerwień. I też lubię, ale chyba po prostu brakuje mi odpowiedniego odcienia.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to chociaż dobrze, że zdrowe szkoda tylko, że wytłumaczeniem było "tak się zdarza"
No cóż, ja juz przywykłam do takich rzeczy w LuxMedzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To bez sensu, to nie chcę. Kupię, jak się dorobię wanny
Ja kolejny raz też dopiero wtedy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki Właśnie między tym zielonym żelem a tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...e-remover.html się zastanawiam. Recenzje wskazywałyby na ten drugi, ale pomyślę jeszcze chwilę.
Tego drugiego nie miałam, ale zielony jest ok. Różnica jest taka że te niebieskie ma się niby trzymać krócej bo do 1 minuty, a zielony do 10 minut max.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też, ale chyba odżywka NT II trochę je wykończyła (jak wyczytałam, ona też zawiera formaldehyd, więc nie dziwne, że się przesuszyły... Nie chce mi się ich zabezpieczać przed malowaniem).
No z NT trzeba uważać, ja się staram nie nakładać w ogóle blisko skórek.

Ja też dzisiaj nie do życia, poszłam spać o 3, bo mój mąż kochany zajął się produkcją domowego sake i mu zeszło... A najgorsze jest to, że w tym dymionie który wypełnialiśmy do 3 nie widać podobno oznać fermentacji i być może wszystko na nic.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:37
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:27   #3108
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, bardzo polecam Ci ten żel Instant Cuticle Remover, jest świetny.

isa, którego dokładnie toppera kupiłaś z essence?

Tak jak wy bardzo czekam na szarlotkową serię Farmony, ależ to musi pięknie pachnieć.

Witam się, bo dawno mnie nie było. Pojechałam do Gdańska, spałam jedną noc u fuksji, było świetnie znów się zobaczyć. Trochę mnie teraz rozłożyło przeziębienie, ale staram się jak najszybciej wyzdrowieć, bo w przyszłym tygodniu jadę do Pragi, a w sobotę idę do teatru (w zeszłym roku ustaliliśmy z TŻ 20 października dniem chodzenia do teatru).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:29
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:30   #3109
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Powiem szczerze, że chyba jak skończę ten to wypróbuję też pozostałe zapachy

Oj, może taki dzień Też mam czasem takie dni, że mi wszystko leci z rąk.
wybór jest spory

mam nadzieję, że jutrzejszy wyjazd dobrze na mnie podziała
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No bo on się mocno pieni i mocno pachnie i nie wysusza skóry, no to w sam raz do wanny.
pamiętam kiedyś moim hitem do kąpieli były takie płyny Avonu w litrowych butelkach, najbardziej lubiłam truskawkę nie wiem, czy nadal to sprzedają
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chyba gdzieś wczesna wiosną ostatnio nosiłam czerwień. I też lubię, ale chyba po prostu brakuje mi odpowiedniego odcienia.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj nie do życia, poszłam spać o 3, bo mój mąż kochany zajął się produkcją domowego sake i mu zeszło... A najgorsze jest to, że w tym dymionie który wypełnialiśmy do 3 nie widać podobno oznać fermentacji i być może wszystko na nic.
chyba fajna sprawa takie domowe nie wiedziałam tylko, że takie czasochłonne

widziałyście nowy wynalazek Benefitu? http://www.britishbeautyblogger.com/...e-one-one.html
z daleka wygląda jak wykręcana gumka do ścierania nie wiem, czy przekonuje mnie taka forma
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 10:38   #3110
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

widziałyście nowy wynalazek Benefitu? http://www.britishbeautyblogger.com/...e-one-one.html
z daleka wygląda jak wykręcana gumka do ścierania nie wiem, czy przekonuje mnie taka forma
Mnie chyba nie przekonuje, choć pomysł całkiem ciekawy. Widziałam kiedyś coś podobnego, tylko w wersji prasowanej i wolałabym taką jeśli już.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:40   #3111
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pamiętam kiedyś moim hitem do kąpieli były takie płyny Avonu w litrowych butelkach, najbardziej lubiłam truskawkę nie wiem, czy nadal to sprzedają
Widziałam w katalogu że są te płyny jeszcze.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chyba fajna sprawa takie domowe nie wiedziałam tylko, że takie czasochłonne
Trzeba wystudzoną wodę przegotowaną z cukrem wlewać i to studzenie mimo niskich temperarur trwa. Ja nigdy takiego nie piłam, TŻ robił kiedyś jak mial 18 lat, sama jestem ciekawa co wyjdzie.

Umówiliśmy się, że jak będzie domowe sake to ja zrobię domowe sushi.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nowy wynalazek Benefitu? http://www.britishbeautyblogger.com/...e-one-one.html
z daleka wygląda jak wykręcana gumka do ścierania nie wiem, czy przekonuje mnie taka forma
Hmm no ja nie wiem, chyba nie wygląda specjalnie zachęcająco po tych zdjęciach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:51   #3112
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też odsuwam, ale po kąpieli jak się tak "odmoczą", to idealnie dają się odsuwać poza tym jak kremuję dłonie, to przy skórkach też wmasowuję krem
Ja też zawsze kremuję, ale chyba dopadło mnie już takie przesuszenie, że nawet skórkom się udzieliło

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jestem dzisiaj strasznie rozkojarzona, przed chwilą zbiłam szklankę nie wiem co mnie tak dekoncentruje
Ja też jestem jakaś półprzytomna, przed chwilą złapałam się na tym, że opadła mi głowa, a oczy się zamknęły, siedząc przed monitorem w pracy Pognałam go Starbucksa po kawę, może mnie trochę obudzi, bo inaczej może być wstyd

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chyba gdzieś wczesna wiosną ostatnio nosiłam czerwień. I też lubię, ale chyba po prostu brakuje mi odpowiedniego odcienia.
Zerknij na Hot Gossip, to naprawdę piękna, bardzo głęboka czerwień. Znalazł mi ją TŻ i miał nosa, świetnie mi się nosi ten kolor Zawsze tańsze niż Essie, a ten naprawdę jakościowo od nich nie odbiega. Bardzo polecam.

No cóż, ja juz przywykłam do takich rzeczy w LuxMedzie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tego drugiego nie miałam, ale zielony jest ok. Różnica jest taka że te niebieskie ma się niby trzymać krócej bo do 1 minuty, a zielony do 10 minut max.
Dla mnie im szybcej, tym lepiej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No z NT trzeba uważać, ja się staram nie nakładać w ogóle blisko skórek.
Uważam, ale czasami widać gdzieś mi się dotknęło skórek, mimo, że też staram się tego unikać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj nie do życia, poszłam spać o 3, bo mój mąż kochany zajął się produkcją domowego sake i mu zeszło... A najgorsze jest to, że w tym dymionie który wypełnialiśmy do 3 nie widać podobno oznać fermentacji i być może wszystko na nic.
Wow, ja by nie miała cierpliwości do takich rzeczy!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
snow, bardzo polecam Ci ten żel Instant Cuticle Remover, jest świetny.

Witam się, bo dawno mnie nie było. Pojechałam do Gdańska, spałam jedną noc u fuksji, było świetnie znów się zobaczyć. Trochę mnie teraz rozłożyło przeziębienie, ale staram się jak najszybciej wyzdrowieć, bo w przyszłym tygodniu jadę do Pragi, a w sobotę idę do teatru (w zeszłym roku ustaliliśmy z TŻ 20 października dniem chodzenia do teatru).
Dzięki em Na pewno wezmę jego, opinie na KWC też są bardzo pochlebne.

Ależ jesteś w rozjazdach Fajne ustalenie z tym teatrem, ja już wieki nie byłam...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nowy wynalazek Benefitu? http://www.britishbeautyblogger.com/...e-one-one.html
z daleka wygląda jak wykręcana gumka do ścierania nie wiem, czy przekonuje mnie taka forma
Nie widziałam, ale dziwne to jest Mnie takie rzeczy na szczęście nie kręcą
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:04   #3113
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też jestem jakaś półprzytomna, przed chwilą złapałam się na tym, że opadła mi głowa, a oczy się zamknęły, siedząc przed monitorem w pracy Pognałam go Starbucksa po kawę, może mnie trochę obudzi, bo inaczej może być wstyd
Ja przed chwilą przechodziłam koło lustra i zobaczyłam jak wyglądam a potem zobaczyłam jaką piękną polszczyzną dzisiaj piszę i zdecydowanie nadaję się tylko do tego, żeby iść spać.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zerknij na Hot Gossip, to naprawdę piękna, bardzo głęboka czerwień. Znalazł mi ją TŻ i miał nosa, świetnie mi się nosi ten kolor Zawsze tańsze niż Essie, a ten naprawdę jakościowo od nich nie odbiega. Bardzo polecam.
Zobaczę, dzięki. Lubię te lakiery Rimmel.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla mnie im szybcej, tym lepiej.
No niby tak.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:11   #3114
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałam w katalogu że są te płyny jeszcze.
fajnie, może kiedyś zamówię chociaż to może moje wyobrażenie, że były takie super bo wtedy nie miałam wielkiego porównania
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzeba wystudzoną wodę przegotowaną z cukrem wlewać i to studzenie mimo niskich temperarur trwa. Ja nigdy takiego nie piłam, TŻ robił kiedyś jak mial 18 lat, sama jestem ciekawa co wyjdzie.

Umówiliśmy się, że jak będzie domowe sake to ja zrobię domowe sushi.
to rzeczywiście trochę roboty jest.. no ale ważne, żeby efekt był dobry
mi TŻ ostatnio przyniósł pijane misie miśki Haribo potrajają swoją objętość, a i nabierają mocy z alkoholu

wow! moja koleżanka też robi, ja bym się jeszcze nie odważyła - chyba musiałabym najpierw odbyć szkolenie u niej
ale na gotowe bym chętnie poszła
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też jestem jakaś półprzytomna, przed chwilą złapałam się na tym, że opadła mi głowa, a oczy się zamknęły, siedząc przed monitorem w pracy Pognałam go Starbucksa po kawę, może mnie trochę obudzi, bo inaczej może być wstyd
czyli widzę taki dzień dzisiaj też poratowałam się kawą
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie widziałam, ale dziwne to jest Mnie takie rzeczy na szczęście nie kręcą
mnie chyba też nie szczególnie, że wygląda jakby swą powierzchnią obejmował z pół twarzy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:13   #3115
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, którego dokładnie toppera kupiłaś z essence?

Tak jak wy bardzo czekam na szarlotkową serię Farmony, ależ to musi pięknie pachnieć.

Witam się, bo dawno mnie nie było. Pojechałam do Gdańska, spałam jedną noc u fuksji, było świetnie znów się zobaczyć. Trochę mnie teraz rozłożyło przeziębienie, ale staram się jak najszybciej wyzdrowieć, bo w przyszłym tygodniu jadę do Pragi, a w sobotę idę do teatru (w zeszłym roku ustaliliśmy z TŻ 20 października dniem chodzenia do teatru).
A ten http://pinkfluffy.de/wp-content/uplo...hello-holo.jpg

No, nie ma tej szarlotki nigdzie, Farmona narobiła smaka

Zdrówka życzę zatem


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pamiętam kiedyś moim hitem do kąpieli były takie płyny Avonu w litrowych butelkach, najbardziej lubiłam truskawkę nie wiem, czy nadal to sprzedają
Chodzi o płyny Bubble bath?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...e-rodzaje.html
Dalej są, ciągle wychodzą nowe zapachy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:17   #3116
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą przechodziłam koło lustra i zobaczyłam jak wyglądam a potem zobaczyłam jaką piękną polszczyzną dzisiaj piszę i zdecydowanie nadaję się tylko do tego, żeby iść spać.
Czyli jest nas dzisiaj więcej w podobnym stanie mentalno-fizycznym

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zobaczę, dzięki. Lubię te lakiery Rimmel.
Jak spojrzysz na niego w buteleczce w sztucznym świetle to widać mikropskopijne drobinki, ale to tak, jak z Demure Vix - po pomalowaniu ich nie widać, a dodają pięknej głębi
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:19   #3117
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ależ jesteś w rozjazdach Fajne ustalenie z tym teatrem, ja już wieki nie byłam...
Jakoś tak wszystko naraz mi się poskładało, po powrocie z Pragi nie mam już żadnych planów wyjazdowych, a szkoda.

Ja też do zeszłego roku wieki nie byłam w teatrze. To jednak droga impreza, trzeba rezerwować wcześniej, więc wiadomo, że ciężko się zebrać. Ustalenie takiego jednego dnia bardzo pomaga, już od miesiąca zastanawialiśmy się jaką sztukę wybrać.

Mój ulubiony.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:20   #3118
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie, może kiedyś zamówię chociaż to może moje wyobrażenie, że były takie super bo wtedy nie miałam wielkiego porównania
Teraz wszedł jakiś jeżynowo-waniliowy, w katalogu pachnie fajnie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi TŻ ostatnio przyniósł pijane misie miśki Haribo potrajają swoją objętość, a i nabierają mocy z alkoholu
Niezły patent Nie znałam

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyli widzę taki dzień dzisiaj też poratowałam się kawą
Ale jak odpoczniesz z TŻ przez trzy dni w pięknym mieście, to na pewno będzie Ci lepiej
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:23   #3119
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to rzeczywiście trochę roboty jest.. no ale ważne, żeby efekt był dobry
No lepiej żeby był bo nie lubię cierpieć bez celu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi TŻ ostatnio przyniósł pijane misie miśki Haribo potrajają swoją objętość, a i nabierają mocy z alkoholu
Ciekawe czy to dalej jest zdrowe dla włosów i paznokci.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wow! moja koleżanka też robi, ja bym się jeszcze nie odważyła - chyba musiałabym najpierw odbyć szkolenie u niej
ale na gotowe bym chętnie poszła
Podobno to banalnie proste, mam już wszystkei materiały poza rybką i matą bambusową, ostatnio byly zestawy do sushi w Biedronce w promocji. Jeszcze nigdy nie robiłam, ale nie przeraża mnie to jakoś.

Na gotowe też bym poszła.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak spojrzysz na niego w buteleczce w sztucznym świetle to widać mikropskopijne drobinki, ale to tak, jak z Demure Vix - po pomalowaniu ich nie widać, a dodają pięknej głębi
To dobrze że uprzedzasz że ich nie widać, bo ja czerwieni z drobinkami mogłabym nie wziąć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:17   #3120
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Hej

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Poszalałam sobie dziś trochę zakupowo w Naturze. Nabrało mnie na kosmetyki o nieco cięższych, już zimowych zapachach.
Fajne zakupy Jak użyjesz tego peelingu to ja też czekam na opinię
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dbacie o skórki?
Ja ostatnio słabo i też mi się pogorszyły... Ale kiedyś miałam masełko cytrynowe do skórek Lusha i było najlepsze! Zapach nie był za ciekawy, ale skórki były zadowolone Tylko jest trudno dostępne...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Podobno to banalnie proste, mam już wszystkei materiały poza rybką i matą bambusową, ostatnio byly zestawy do sushi w Biedronce w promocji. Jeszcze nigdy nie robiłam, ale nie przeraża mnie to jakoś.
Mój TŻ robił, za pierwszym razem mu wyszło i mówi, że jest proste

Ja dzisiaj wcale nie jestem śpiąca - wręcz przeciwnie, rano tak się zdenerwowałam (jakie ładne słowo), że do tej pory jestem rozbudzona Byłam u ginekologa, na nfz. Byłam umówiona na ósmą, spóźnił się 50 minut, nie przeprosił, wypisał mi skierowanie na cytologię i powiedział, żeby przyjść za miesiąc Żadnego badania, tak mnie... zdenerwował, że potem byłam wściekła na wszystkich i prawie zrobiłam awanturę w rejestracji Oczywiście nie zapisałam się do niego, rozważam zapisanie się do lekarza mojej mamy, tylko on ma do siebie tłumy, a ja nie mam czasu na siedzenie w szpitalu pół dnia A ten, u którego byłam, ma super opinie na znanym lekarzu... Ech, problemy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.