Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

świetny produkt

Zmiękcza skórki i pozwala na ich odsunięcie po minucie od użycia. Myślę że jest bardzo wydajny, chociaż ciężko mi to oceniać, bo rzadko maluję paznokcie (nie dlatego że nie muszę, po prostu jestem leniwa).
Na pewno taniej byłoby zmiękczyć skórki w kąpieli z wodą z mydłem, ale tak jest po prostu szybciej.

Nie wierzyłam!

Działa, działa!
i najważniejsze - nigdy nie zrobił mi krzywdy.
Nie spodziewałam się tak fajnego efektu - zupełnie zapomniałam już o "zadziorkach" przy paznokciach.
Polecam z czystym sercem.

Najlepszy od lat

Produkt znam od bardzo, bardzo dawna. Kupiłam go po raz pierwszy przez Internet, zachęcona pozytywnymi opiniami. Z czasem kupowałam kolejne opakowania. Jest niezastąpiony!

Wystarczy niewielka ilość, by w krótkim czasie skórki (także te twarde, nieusuwane od wieków) stały się miękkie i łatwe do usunięcia. Regularne stosowanie zdecydowanie wpływa na kondycję skórek, nie zadzierają się, są miękkie, nie narastają tak bardzo na płytkę.

Ta wydajność ma pewne minusy, ponieważ nie zawsze udaje mi się zużyć cały produkt w dwa lata od otwarcia (choć tak długi termin przydatności jest niewątpliwie zaletą). W ramach przyspieszenia zużycia polecam nakładanie grubszej warstwy na... pięty, płyn zmiękcza je i niesamowicie ułatwia usunięcie zgrubiałego naskórka.

Lubię to, że zapach jest lekki i delikatny, mogę więc też podsuwać produkt wybrednej w kwestii zapachów mamie (tu warto wspomnieć, że aplikacja jest higieniczna i opakowanie nie musi mieć kontaktu ze skórą).

Super produkt

Nie lubię wycinać sobie skórek bo zawsze się przy tym kalecze. Ten produkt tak świetnie zmiękcza skórki, że nie muszę się obawiać o ich zły wygląd. Wystarczy go aplikować, poczekać i odsunąć skórki. Mani gotowy! Skórki po użyciu prezentują się nienagannie.
Plus za to że preparat nie spływa ze skórek i ma poręczny aplikator (taki dziubek).

Najlepszy produkt do skórek

najlepszy produkt do skórek dostępny na rynku! cudownie zmiękcza skórki i ułatwia ich usuniecie. dodatkowo odżywia skórki. Moje skórki odkąd ich używam są w świetnej kondycji. nawet mój mąż się przekonał i mnie prosi o robienie mu skórek z tym żelem :D

Pogromca skórek

Każda kobieta to zrozumie ! Widzisz spory odrost na swoich paznokciach. Zabierasz się do odnowy manicure. Kiedy sama robisz manicure, to wiesz, że każda minuta jest cenna. To jest cudeńko, które ogranicza czas pracy ze skórkami do minimum. No uwielbiam i od kilku lat ciągle gości w mojej kolekcji paznokciowej. Nie wyobrażam sobie następcy, który sprosta temu produktowi

Mały geniusz

Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam. Od zawsze miałam problem z suchym, zgubiłem skórkami i zadziorków dopóki nie użyłam tego płynu. Idealnie rozpuszcza niechciane zgrubienia z paznokci oraz dookoła nich. Czasem pomagam mu delikatnie patyczki em po czym wycieram wszystko płatkiem kosmetycznym. Jeżeli znajdzie się jakiś duży intruz jest bardziej miękki i wycięcie zadziorków nie bolesne czy też krwawe.
Czy kupię płyn po raz kolejny - oczywiście, ale najpierw muszę zużyć pierwszą tubę, bo jest niezwykle wydajna.

Rewelacja

Tego typy produktów zaczęłam używać odkąd zaczęłam sama sobie robić manicure hybrydowy. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Świetnie się aplikuje, dając odpowiednią ilość produktu. Idealnie zmiękcza skórki, co pozwala potem na dobre ich odsunięcie patyczkiem i wycięcie ich. Jest mega wydajny naprawdę mam go już długo i końca nie widać. Wystarczy niewielka kropla aby dobrze pokryć skórki. Nie podrażnia ani nie uczula. Cena również adekwatna do jakości. Serdecznie polecam.

Zasłużony KWC!

Nie wyobrażam sobie bez niego manicure. Pozwala usunąć suche i naprawdę spore skórki w krótkim czasie. Wystarczy niewiele produktu, aby zadziałał tak jak powinien. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Jest prosty w użyciu. Jak dla mnie zbawienie, nawet w przypadku gdy skórki są mocno "zapuszczone". Jest wart zdecydowanie swojej ceny. Używam od ponad roku a jeszcze nie zużyłam połowy opakowania. Na pewno będę do niego wracać.

Niezastąpiony przy hybrydach!

Preparatów do usuwania skórek zaczęłam właściwie używać odkąd sama zaczęłam sobie robić manicure hybrydowy. Aby paznokcie wyglądały idealnie, muszę niestety najpierw odsunąć skórki, a później wyciąć je cążkami. Legendarny Sally Hansen to mój drugi tego typu produkt - wcześniej używałam Cztery Pory Roku w pisaku i widzę ogromną różnicę między nimi ;)

Sztos

Żel ma odpowiednio gęstą formułę, którą jednocześnie i dobrze się aplikuje na skórki i nie spływa z nich. Aplikator jest wygodny i precyzyjny, produkt dobrze się wydobywa z tubki, nie trzeba mocno na nią naciskać.
Produkt nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienienia ani swędzenia. Jest przy tym bardzo skuteczny, wyraźnie zmiękcza skórki i sprawia, że są łatwiejsze do usunięcia. Jest przy tym bardzo wydajny.

Pomocny

Używam tego preparatu kiedy wyjeżdżam i nie mam możliwości zabrania ze sobą frezarki - sprawdza się świetnie.

Produkt zamknięty jest w plastikowej tubce, która jest dość twarda, ale to dobrze - dzięki temu mamy pełną kontrolę nad wydobywaną ilością produktu.
Bardzo pomocny jest też aplikator w postaci "dziubka". Dodatkowo mamy też nakrętkę, która zabezpieczy preparat przed niekontrolowanym wylaniem.

Preparat ma konsystencję gęstego żelu, nie spływa ze skórek. Jego zapach jest dość neutralny, nie razi.
Działa bardzo szybko, 15s na dłoniach, a 30s na stopach. Po tym czasie należy odsunąć skórki (u mnie drewnianym patyczkiem) i przemyć dłonie czy stopy mydłem. Ja dodatkowo je wycinam, bo lubię perfekcyjnie usunięte skórki (wiem, że niektórym wystarczy tylko je odsunąć i jest ok).

I jak z każdym tego typu produktem można przesadzić - nie należy go stosować więcej niż dwa czy trzy razy w tygodniu, ponieważ może przesuszyć skórki. Poza tym jest idealny - naprawdę działa, jest niesamowicie wydajny, cena jest ok no i jest łatwo dostępny (np. w Rossmannie).