Panny Młode 2009 cz. V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 11:31   #3151
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

jak sobie pomyślę nad tą wyjątkową chwilą...kiedy już będziemy w łóżeczku zasypiać RAZEM...(jeśli uda nam się w ogóle zasnąć )i w głowie będzie myśl,że już jesteśmy połączeni do końca życia to będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:34   #3152
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
jak sobie pomyślę nad tą wyjątkową chwilą...kiedy już będziemy w łóżeczku zasypiać RAZEM...(jeśli uda nam się w ogóle zasnąć )i w głowie będzie myśl,że już jesteśmy połączeni do końca życia to będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
ja to już nie mogę się tego doczekać . do tej pory bardzo rzadko mamy szansę i okazję zasypiać i budzić się razem-tylko na wakacjach i przy jakichś okazjach...a potem będzie już tak zawsze Cały czas razem
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:40   #3153
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Dziewczyny jeszcze troszke a bedzie zrealizowane zasypianie i budzenie sie razem
Chociaz mnie denerwuje, jak J sie rozpycha Po ostatnim weselu sie nawet wkurzylam i poszlam na podloge spac i mialam luzik, spokoj i w tle tylko slyszlam "Marcelko chodz do mnie, nooooo chodz"... Faceci to sa niemozliwi czasami... Ja sie wyspalam, a J leczyl kaca

Scio to Ci sie pofarcilo z ekipa fotografow
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:41   #3154
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

a ja przez te 4,5 roku to może 20 razy spałam z Tadzikiem 1,5 tygodnia na wakacjach i 4 razy na grilu i ostatnio raz zajefajny wynik
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:45   #3155
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja to już nie mogę się tego doczekać . do tej pory bardzo rzadko mamy szansę i okazję zasypiać i budzić się razem-tylko na wakacjach i przy jakichś okazjach...a potem będzie już tak zawsze Cały czas razem

tak jak ja chociaż się rozpycha troszkę, ale jak mnie przytuli to ach...i jeszcze jak w nocy nagle się przebudzimy i powie,że mnie KOCHA ... to czuje się jak w niebie...Jest KOCHANY
a potem RAZEM kazdego dnia ...
Tak bardzo się nie mogę doczekać tego dnia...
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:46   #3156
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
tak jak ja chociaż się rozpycha troszkę, ale jak mnie przytuli to ach...i jeszcze jak w nocy nagle się przebudzimy i powie,że mnie KOCHA ... to czuje się jak w niebie...Jest KOCHANY
a potem RAZEM kazdego dnia ...

nooo o my jak juz nam się uda spać razem to mój TŻ mnie cały czas przytula i nawet się nie rozpycha i nie chrapie ostatnio nawet spaliśmy na pojedynczym łózku i super się wyspałam i TZ tez
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:48   #3157
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
nooo o my jak juz nam się uda spać razem to mój TŻ mnie cały czas przytula i nawet się nie rozpycha i nie chrapie ostatnio nawet spaliśmy na pojedynczym łózku i super się wyspałam i TZ tez

__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.


Edytowane przez Emilia211
Czas edycji: 2008-09-25 o 14:54
Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:48   #3158
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

a ja kradnę kołdrę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:49   #3159
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja kradnę kołdrę
hehe a ja mam tak, że najbardziej lubię spać na brzuchu (wiem, ze niezdrowo dla biustu ale cóż ) no iwtedy nie moge sie przytulic do TŻ ;/
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:50   #3160
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja kradnę kołdrę

:d
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:50   #3161
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

mój TŻ to się tak zawsze do mnie przytula że zawsze mało co nie spadne, bo coraz bliżej i bliżej się przesuwa i zawsze po jego stronie jest pół łóżka wolne a ja jestem na samym skraju :P raz byliśmy w Zakopanym na jeden dzień i spaliśmy własnie na takim pojedynczym które w dodatku się na jedną strone przekipywało no i zleciałam hehe :P ale ogółem bardzo lubie jak się tak przytula mm
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 11:52   #3162
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

mmmmmmmmmm
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:57   #3163
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

a my juz czwarty miesiac sypiamy razem

I to zawsze ja zabieram koldre i odwracam sie tyłkiem, bo ja "na łyżeczki" lubię spać wtulić się w TZ i być objęta. mmm...


zielony motylku --> dziękuje za zaproszenie


a z fotografem faktycznie nam sie pofarciło
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:01   #3164
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
i odwracam sie tyłkiem, bo ja "na łyżeczki" lubię spać wtulić się w TZ i być objęta. mmm...
oo właśnie ja też tak najbardziej lubie spać
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:02   #3165
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Mi mojego J chrapanie nie przeszkadza Moze sobie chrapac do woli, nie zwracam na to ostatnio uwagi ale za to nie lubie miec "ograniczonych" ruchow, wiec bede musiala sie dluuuuuuuugo przestawiac na dziele lozeczka chyba ze bedzie to duze loze

Za to lubie, jak mnie przykrywa kolderka jak sie troszczy

Kaska87 spryciula aaa jak by bylo TŻ zimno to bys mu nie oddala czesci kolderki??
Moj to jest zawsze goracy i koldry nie sa mu potrzebne, bo to zmarzluch jestem straszny... Stopy i dlonie potrafie miec barrrdzooo chlodne....
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:08   #3166
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
dziewczyny proponuję na noc poślubną------------>>>>>>>>>>
no super muszę nad czymś fajnym pomyśleć ale raczej dopiero na drugą noc po ślubie


Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
3000 złtrochę duzo Kaśka, czy Ty jesteś na tym zdjątku?Pytam bo mam takie włoski jak Ty i jestem ciekawa jaką sobie zrobisz fryzurkę na ślub
ja mam podobną fryzurkę i zapuszczam teraz włosy co mnie straszliwie wkurza bo już sama nie wiem co robić z przydługą grzywką A w ogóle to w dniu ślubu marzy mi się burza długich włosów... nie wiem... może przedłużę... ale się trochę boję

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość


Mój przyjaciel zawodowo zajmuje się obfotografywaniem wszelkich uroczystości, a hobbystycznie robi swietne zdjecia wszystkiemu.

No i zaproponował mi ze w ramach prezentu slubnego obfotografuje mi caly slub, wesele i jeszcze jakis plener ja nie chciałam się zgodzić bo w koncu ma byc na moim weselu zeby sie bawic, a nie pracowac, ale on stwierdzil, ze robinie zdjec to najlepsza zabawa

Tylko wczoraj mi napisal ze szukuje niespodzianke i ze przyjedzie z cala ekipa
no właśnie... ja mam w rodzinie wujka, który zajmuje się fotografią - nie zawodowo ale ma profesjonalny sprzęt i w ogóle. Pewnie chciałby robić u nas zdjęcia ale z drugiej strony ja bym chciała żeby był po prostu gościem i dobrze się bawił a nie pracował w tym dniu... w końcu fotografowi stawia się pewne wymgania, którym musi sprostać i nie bardzo mogę sobie wyobrazić jak można to połączyć z zabawą. No i nie wiem co zrobić, nie chciałąbym żeby było mu przykro

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze troszke a bedzie zrealizowane zasypianie i budzenie sie razem
Chociaz mnie denerwuje, jak J sie rozpycha
mi rozpychanie raczej nie przeszkadza bo mamy duże łóżko 180x220 no i jeszcze śpią z nami trzy koty, więc ja się przyzwyczaiłam, że oni wszyscy się rozkładają a ja zajmuję jak naj mniej miejsca i jest ok natomiast mój ukochany straszliwie chrapie i czasami w nocy mam ochotę go

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja kradnę kołdrę
my mamy dwie bo ja w ogóle jakieś straszne rzeczy z kołdą w nocy robię i nikt by nie był wstanie jej ze mną dzielić

dziewczyny okropnie się rozchorowałam, no po prostu tragedia od poniedziałku cały czas gorączka i paskudny katar a dzisiaj jeszcze doszła mi dodatkowa atrakcja w postaci kaszlu buuuuuuu ja już chcę być zdrowa!!!
Sorki, że przynudzam ale musiałam się wyżalić
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:22   #3167
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość


Dzisiaj biorę się za zdjęcia do albumu dla naszych rodziców Czeka mnie ciężka robota z obróbką i naprawianiem starych zdjęc. Ale jak już skończe to się pochwalę efektem, bo mam zrobione juz 4 strony


Strippi --> Mnie się ostatnio śniło, że zapomnieliśmy obrączek kupić ale TZ mówi, nie martw się, zaraz pojedziemy kupić. a pozatym zapomnieliśmy gości zaprosić, na co TZ nie martw się zaprosimy cłopków z osiedla
powodzenia z albumem

no niezle z tym snem haha

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , a mam takie pytanko do Was Co planujecie robić w noc poslubną?Czy szykujecie jakąś niespodziankę dla swojego TŻ?
pewnie cos zaplanuje na pewno bedziemy mieli sily...juz nie raz bylismy na imprezie i po imprezie czasami jeszcze wiecej sil mielismy niz zawsze hehe

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
dziewczyny proponuję na noc poślubną------------>>>>>>>>>>
ladna

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość

Strippi to faktycznie taniej wyjdzie i bedziesz miala swojego konia
Trzymam kciuki za spelnienie marzenia
dziekuje dzis znowu jade do konikow

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item438207071_...panienski.html

moj TZ ostatnio przysłał mi linka, ze takie cos na noc po subna by mu odpowiadao
super !! bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
jak sobie pomyślę nad tą wyjątkową chwilą...kiedy już będziemy w łóżeczku zasypiać RAZEM...(jeśli uda nam się w ogóle zasnąć )i w głowie będzie myśl,że już jesteśmy połączeni do końca życia to będzie to najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
a rano powiemy
dzien dobry mężu
dzien dobry żono !



ja zaraz znowu jadę na cały dzień do koników
pochwalę się fotkami z jazdy później

będę późnym wieczorkiem

papa uciekam na busa
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:24   #3168
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
napewno będzie wszystko ok


Cytat:
Napisane przez alutkasycow Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszle Panny Mlode. Ja tez wychodze za maz w 2009.

Pozdrawiam wszystkich!!!!!
witaj

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze zabek rosnie tak jak powinien

super gartuluje nie ma to jak walsny kaciktrzymam kciuki zeby wszystko sie uzlozylo


ja niedawno z prcy wrocilam ale jutro wolne nareszcie nio i koljeny dzionek szkolki kurcze dziewczyny jak tam czytam was i czytam to wiekszosc z was wyszukuje zaproszenia na necie, suknie, buty a ja nic musze znalezc na to troche czasu bo inaczej wszystko bede w biegu robila a tak nie chce wogole moj tezus juz cos kombunuje na moje urodzini ktore mam niedlugo hehe ale nie chce mi nic powiedziec tylko pyta czy pracuje wtedy itp ciekawa jestem cio on tam kombinuje
ciekawe co planuje
dzięki za troskę o mojego ząbka

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
no, wrocilam z wakacji i dolaczam calym serduchem do Was
witaj pourlopowo, opowiedaj jak było

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dowiedziałam się, ze na moim ślubie nie będzie jednego fotografa, ale cała ekipa fotograficzna
fajnie

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Baja_86 Jak wizyta u dentystki?? Doradzila cos, zeby zabka nie usuwac chirurgicznie??
jeszcze nie byłam, po obiedzie pójdę, bo znów przez 4 godziny nie będę mogła jeść. Jak wrócę to wam napiszę co mi poweidziała
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 12:30   #3169
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
dziewczyny proponuję na noc poślubną------------>>>>>>>>>>
ja mam taka koszuleczkę, taką srednia gatunkowo,
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 12:48   #3170
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Strippi czyli popoludnie Ci sie milo zapowiada
Motley wiem co przezywasz, bo sama od ponad tyg sie meczylam z bolem gardla, kaszlem i katarem zeby bylo weselej... Jeszcze kaszel mnie momentami lapie, ale coz lecze sie jszcze rozpuszczalna aspiryna i syropem...
Zdrowka zycze
Baja powodzenia u dentystki

Wlasnie przyszly do mnie probne zaproszenia
Takie rulon i takie rozkladane (link w rulon i rozkladane, trzeba najechac )
Pierwsze wrazenie, jak dziwnie czytac swoje imie i imie J tak razem Skromniutkie, ladnie sie prezentuja i nie sa drogie
Ciekawe jak J zareaguje, bo on nic nie wie
__________________
Bez zbędnych ceregieli


Edytowane przez zgadnij_MS
Czas edycji: 2008-09-25 o 14:07
zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:08   #3171
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

strippi - no na wakacjach bylo naprawde super, najpierw posiedzialam sobie 3 tygodnie w Szwecji potem zrobilam objazdowke po Europie, zahaczylismy o Prage, Trydent, Rive del GArde, Wenecje, Pule w Chorwacji gdzie pobylismy dluzej i Wiedeń. Duzo sobie pozwiedzalismy, a teraz powrot do szarej rzeczywistosci ;P jako ze po wakacjach od razu musialam rozstac sie z Tztkiem bo zaczyna prace w Warszawie (co nie zmienia faktu ze i tak ciagle zyjemy osobno i dopiero po slubie zamieszkamy razem ) to zeby mi nie bylo smutno zaczelam sie juz rozgladac za obraczkami i sukienkami ;P

dzisiaj musze zadzwonic do orkiestry i umowic sie na wplate zaliczki :/ to samo z fotografem.. ehh zaczyna sie

i tez tak jak Wy juz nie moge sie doczekac az bedzie po z Mezem u boku to jednak zupelnie inna bajka mniam
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:43   #3172
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość

no właśnie... ja mam w rodzinie wujka, który zajmuje się fotografią - nie zawodowo ale ma profesjonalny sprzęt i w ogóle. Pewnie chciałby robić u nas zdjęcia ale z drugiej strony ja bym chciała żeby był po prostu gościem i dobrze się bawił a nie pracował w tym dniu... w końcu fotografowi stawia się pewne wymgania, którym musi sprostać i nie bardzo mogę sobie wyobrazić jak można to połączyć z zabawą. No i nie wiem co zrobić, nie chciałąbym żeby było mu przykro
Ja mówiłam jemu, ze chce zeby sie bawił, ze ma byc moim gosciem, a nie w pracy, no ale jak sie chłop uprze to nie przegadasz W sumie zdjecia na slubie moze robic, ale na weselu to ja chce zeby sie bawil, no coz zastanawiam sie ktora moja kolezanka moglaby sie nim zajac

A jak czoraj wyskoczyl z ta ekipa, to myslalam, ze padne, az sie boje co on moze wymyslec jeszcze przez rok
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:03   #3173
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

czesc dziewczynki
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość


witaj

ciekawe co planuje
dzięki za troskę o mojego ząbka
hehe nio ciekawe nie ma za cio
widze, ze pisalyscie o zasypianiu i budzeniu sie przy tzach nio ja juz tak mam poltorej roku niestety oboje ubimy spac zwiniecie ale w przeciwnym kierunku aczkolwiek moj tezus co wieczor najpierw mnie przytula az zasne: a potem sie przeraca na drugi boczek nio i zawsze jak sie przebudzi w nocy albo jak juz rano wstaje to najpierw mocno mnie tuli do siebie i dopiero wstaje normalnie jak czasem jade do domu sama alb gdzies do kumpeli to ciezko mi zasnac bez niego koldra sie dzielimy

a ja sie przeziebilam i to na maxa normalnie potwornosc a tu dzisiaj trzeba na zajecia wieczorem jechac i jeszcze musze sie zebrac napisac jakas tam prace ehhh ale kobiety silne sa wiec chyba dam rade
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:38   #3174
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

sas,więcej emotek nie można było dać.

A co do spania z tż-tem,my mieszkamy razem więc i śpimy.Ja spie od ściany a tż obok oczywiście,noi obraca się tyłem do mnie a ja się do niego przyklejam całą soba,a potem on się odwraca do mnie i się do mnie przytula.Śpimy na łyżeczke na początku,potem ja się w sumie odwracam na inny bok,bądz na brzuch.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:00   #3175
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

cześć SAS
więcej emotek i kolorowiej na forum...
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:02   #3176
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
To nie jest toksyczna miłość, zdarzyła sie taka a nie inna sytuacja, byłam z kolesiem 6.5 roku za 8.5 m-ca mielismy się pobrać. Ja wiem że niemogę pozwolić na takie zachowanie z jego strony, i to nie jest sytuacja kiedy " a minie parę dni przejdzie, może lepiej na chwilę od siebie odpocząc, potem pogadać i dojść do porozumienia, potrzymać go w niepewności żeby zastanowił się nad swoim zachowaniem i poprawił się"

Troszkę się zdenerwowałam bo to że uderzył mnie to nie znaczy że to zaraz toksyczna i chora miłość z mojej strony. Tu żadnej patologi nie ma i nie było.
Nie jest łatwo przekreślić tyle lat razem spędzonych.

Ja swojej decyzji nie zmieniłam.


Po za tym to mimo wszystko to chyba mam prawo mieć wątpliwości. Ja sama mam taki mętlik w głowie że juz sama nie wiem czy trzeźwo myśle, czym sugeruje się w swoich decyzjach.
Niby jestem przekonana o swojej decyzji, ale ........... sama nie wiem co myśleć.
Sorki za taki atak ale mi naprawdę jest CIĘŻKO.
Też chciałabym pogadać o sukniach o bukiecikach i przygotowaniach bo jeszcze parę dni temu tylko to mnie interesował. Myśłam tylko o ślubie, kiedy w końcu będziemy mogli być razem, byłam najszczęśliwszą osobą na świecie.
A teraz to wszystko runeło. moje palny i marzenia. Teraz jestem najbardziej nieszczęśliwą osobą
kasiaher ja nie chciałam cię urazić i naprawdę przepraszam -po przeczytaniu twoich postów zdezorientowała mnie ta propzycja zaproszenia go na urodziny. Wiem, że cierpisz bo ja zepewne tez bym cierpiała, w takim momencie taka sytuacja...to tylko źle świadczy o nim. Mam nadzieję, że twoja decyzja będzie słuszna, że zrobisz tak jak podpowiada ci rozsądek...widzę, że jesteś slina i mam nadzieję, że poradzisz sobie z tą sytuacją. trzymam dziewczyno za ciebie kciuki
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:05   #3177
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Strippi czyli popoludnie Ci sie milo zapowiada
Motley wiem co przezywasz, bo sama od ponad tyg sie meczylam z bolem gardla, kaszlem i katarem zeby bylo weselej... Jeszcze kaszel mnie momentami lapie, ale coz lecze sie jszcze rozpuszczalna aspiryna i syropem...
Zdrowka zycze
Baja powodzenia u dentystki

Wlasnie przyszly do mnie probne zaproszenia
Takie rulon i takie rozkladane (link w rulon i rozkladane, trzeba najechac )
Pierwsze wrazenie, jak dziwnie czytac swoje imie i imie J tak razem Skromniutkie, ladnie sie prezentuja i nie sa drogie
Ciekawe jak J zareaguje, bo on nic nie wie

te rozkładane mi się bardzo pododbają sama o czyms takim myślę
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:07   #3178
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
sas,więcej emotek nie można było dać.

A co do spania z tż-tem,my mieszkamy razem więc i śpimy.Ja spie od ściany a tż obok oczywiście,noi obraca się tyłem do mnie a ja się do niego przyklejam całą soba,a potem on się odwraca do mnie i się do mnie przytula.Śpimy na łyżeczke na początku,potem ja się w sumie odwracam na inny bok,bądz na brzuch.
hehe pewnie ze mozna bylo ale nie chcialam przkeraczac limitu lubie sie sumiechac nawet w wiadomosciach to przeciez nic zlego

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
cześć SAS
więcej emotek i kolorowiej na forum...
hehe widzicie nawet same zaczelyscie sie wiecej usmiechac to jest zarazliwe

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-09-25 o 15:47 Powód: proszę nie pisać post pod postem, w tym celu korzystać z funkcji edytuj bądź multicytowania, takie są zasady panujące na tym forum!
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:18   #3179
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Czy 11 wrzesnia 2009 to zła data na ślub?
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:27   #3180
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
hehe pewnie ze mozna bylo ale nie chcialam przkeraczac limitu lubie sie sumiechac nawet w wiadomosciach to przeciez nic zlego
spoko,ja się przecież nie czepiam.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.