Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 09:01   #3151
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy to na pewno jest tak, że perfumeria nie może dać znać w paczkomatach, że perfumy są opłacone, żeby można było je odebrać?


Kliknęła mi się niechcąco w Perfumeria 24h (nie wiem jak bo nie chciałam tego, sama jakoś wskoczyła a ja nie zwróciłam niestety uwagi) opcja za pobraniem z odbiorem w paczkomacie.

A ja zapłaciłam swoją drogą przelewem, bo nie miałam świadomości że jest to nieszczęsne pobranie.
No i efekt jest taki, że perfumy przyszły ale ich nie odebrałam bo musiałabym jeszcze raz zapłacić, siedziały 3 dni na mrozie w paczkomacie i teraz pojechały do oddziału.

Perfumeria tradycyjnie na maile ciężko odpowiada, są pewnie niesamowicie zajęci. Udało mi się dodzwonić i dowiedziałam się, że perfumy mogę odebrać i muszę jeszcze raz zapłacić w paczkomacie, a oni zrobią zwrot, albo mam czekać na odesłanie paczki i oni przyślą mi ją powtórnie oczywiście, koszty powtórnej wysyłki muszę opłacić.

No kurka, napisałam maila, że najpierw proszę o zwrot kasy i wtedy odbiorę paczkę i oczywiście cisza. Ani pieniędzy, ani informacji. Nie mam zamiaru im płacić dwukrotnie skoro jak widać tak trudno im zrobić zwrotny przelew.
No nie wiem, a perfumy w tym czasie się niestety wymroziły w tym nieszczęsnym paczkomacie
Na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z zamówienia i dopiero jakbym otrzymała zwrot pieniędzy, zamówiłabym ponownie.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 09:42   #3152
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z zamówienia i dopiero jakbym otrzymała zwrot pieniędzy, zamówiłabym ponownie.
Tak też właśnie zrobiłam
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:21   #3153
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Tak też właśnie zrobiłam
Dostałas już zwrot?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:33   #3154
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dostałas już zwrot?
Nie, dzisiaj napisałam rezygnację, więc na zwrot pewnie poczekam.
Miałam ciągle nadzieję, że jakoś się dogadam z tą perfumerią i uda mi się odebrać te perfumy, które przyszły, ale nie ma szans.
Oni są strasznie niekontaktowi, już kiedyś miałam z nimi problem, bardzo długo czekałam na zamówienie, zero odpowiedzi na maila, telefonów nie odbierali. I znowu dałam się skusić na zamówienie u nich
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 12:55   #3155
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Nie, dzisiaj napisałam rezygnację, więc na zwrot pewnie poczekam.
Miałam ciągle nadzieję, że jakoś się dogadam z tą perfumerią i uda mi się odebrać te perfumy, które przyszły, ale nie ma szans.
Oni są strasznie niekontaktowi, już kiedyś miałam z nimi problem, bardzo długo czekałam na zamówienie, zero odpowiedzi na maila, telefonów nie odbierali. I znowu dałam się skusić na zamówienie u nich
za szybki zwrot i daj proszę znać jak się zakończyło
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:04   #3156
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Nie, dzisiaj napisałam rezygnację, więc na zwrot pewnie poczekam.
Miałam ciągle nadzieję, że jakoś się dogadam z tą perfumerią i uda mi się odebrać te perfumy, które przyszły, ale nie ma szans.
Oni są strasznie niekontaktowi, już kiedyś miałam z nimi problem, bardzo długo czekałam na zamówienie, zero odpowiedzi na maila, telefonów nie odbierali. I znowu dałam się skusić na zamówienie u nich
Napisz oswiadczenie o odstapieniu od umowy zawartej na odleglosc. Wzory znajdziesz w internecie. Musisz napisac date zakupu , co bylo przedmiotem itd.

Napisz tez ze w zwiazku ze zwrotem rzeczy do nich maja maksymalnie 14 dni na zwrot pieniedzy liczac od momentu tamtego zwrotu z paczkomatu do oddzialu. Musisz to jakos sprawdzic, jak to jest na maialu czy gdzies to zrob zrzut z ekranu. Dolacz do pisma i wyslij poleconym. Mozesz tez postraszyc urzedem ochrony konkurencji i konsumenta.





Dziewczyny ktora ze sprawdzonych perfumerii ma darmowa dostawe? Albo jedna z tanszych?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2017-01-18 o 15:06
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:49   #3157
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Napisz oswiadczenie o odstapieniu od umowy zawartej na odleglosc. Wzory znajdziesz w internecie. Musisz napisac date zakupu , co bylo przedmiotem itd.

Napisz tez ze w zwiazku ze zwrotem rzeczy do nich maja maksymalnie 14 dni na zwrot pieniedzy liczac od momentu tamtego zwrotu z paczkomatu do oddzialu. Musisz to jakos sprawdzic, jak to jest na maialu czy gdzies to zrob zrzut z ekranu. Dolacz do pisma i wyslij poleconym. Mozesz tez postraszyc urzedem ochrony konkurencji i konsumenta.





Dziewczyny ktora ze sprawdzonych perfumerii ma darmowa dostawe? Albo jedna z tanszych?
Perfumesco do czwartku mają darmową ☺
A mi dzisiaj dokładnie mija 14 dni od kiedy paczka - moja reklamacja poszła do avcosmetics....do dziś powinni dać znać czy zgadzają się z roszczeniem czy nie i cisza... Coś mi tam napisali że wysłali perfumy do analizy 😂 ale rozumiem że czasu na ustosunkowanie się do reklamacji mają 14 dni od dostania zwrotnej przesyłki czyli od 4 stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 17:08   #3158
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Perfumesco do czwartku mają darmową ☺
A mi dzisiaj dokładnie mija 14 dni od kiedy paczka - moja reklamacja poszła do avcosmetics....do dziś powinni dać znać czy zgadzają się z roszczeniem czy nie i cisza... Coś mi tam napisali że wysłali perfumy do analizy 😂 ale rozumiem że czasu na ustosunkowanie się do reklamacji mają 14 dni od dostania zwrotnej przesyłki czyli od 4 stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak odpisali,ze przekazują perfumy do analizy to ten czas 14 dni sie nie liczy. Gdyby nic nie odpisali, to tak,mozna by bylo juz ich cisnac. jezeli sie nie myle,na załatwienie reklamacji maja w tym przypadku do 40 dni.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:09   #3159
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Jak odpisali,ze przekazują perfumy do analizy to ten czas 14 dni sie nie liczy. Gdyby nic nie odpisali, to tak,mozna by bylo juz ich cisnac. jezeli sie nie myle,na załatwienie reklamacji maja w tym przypadku do 40 dni.
Napisali mi wiadomość że dostali paczkę 4 stycznia i w przeciągu 14 dni dadzą mi odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-19, 21:52   #3160
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny bardzo dziekuje za kod na darmpwa dostawe w Perfumesco. Zobacze jak bedzie przebiegala realizacja zamowienia i chyba zrezygnuje z zaupow w iperfumach. Zawsze u nich zamawialam, ale jak doliczyc koszy wysylki, to wcale tak korzystnie nie wychodzi.

Co do reklamacji to sprzedawca ma 14 dni od dnia zlozenia reklamacji na odniesienie sie czy reklamacje uznaje czy odrzuca. Jezeli nie zmiesci sie w tym terminie to poczytuje sie to jako uznanie reklamacji. Dni liczymy od dnia nastepnego po zgloszeniu relamacji, sa to dni kalendarzowe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 05:20   #3161
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziekuje za kod na darmpwa dostawe w Perfumesco. Zobacze jak bedzie przebiegala realizacja zamowienia i chyba zrezygnuje z zaupow w iperfumach. Zawsze u nich zamawialam, ale jak doliczyc koszy wysylki, to wcale tak korzystnie nie wychodzi.

Co do reklamacji to sprzedawca ma 14 dni od dnia zlozenia reklamacji na odniesienie sie czy reklamacje uznaje czy odrzuca. Jezeli nie zmiesci sie w tym terminie to poczytuje sie to jako uznanie reklamacji. Dni liczymy od dnia nastepnego po zgloszeniu relamacji, sa to dni kalendarzowe.
Dziękuję za dokładne wyjaśnienie 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 14:49   #3162
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

No to u mnie już 14 dni minęło a odpowiedzi jak nie było tak nie ma nadal.....sklep milczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 15:08   #3163
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Co możecie powiedzieć o perfumerii Amfora.pl? Mają opcję odbioru osobistego, ale oprócz postu Aniszonkka nic mi nie wyszukało... Na liście sprawdzonych nie ma.

Trochę mam opory, skoro Aniszonekk pisze, że folijka była otworzona, więc mógł ktoś grzebać w kartoniku z perfumami. Tylko po kiego czorta, skoro deklarują, że perfumy sprzedają oryginalne

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-01-22 o 15:10
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 18:58   #3164
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Co możecie powiedzieć o perfumerii Amfora.pl? Mają opcję odbioru osobistego, ale oprócz postu Aniszonkka nic mi nie wyszukało... Na liście sprawdzonych nie ma.

Trochę mam opory, skoro Aniszonekk pisze, że folijka była otworzona, więc mógł ktoś grzebać w kartoniku z perfumami. Tylko po kiego czorta, skoro deklarują, że perfumy sprzedają oryginalne
Kupowałam od nich perfumy, ale finalnie oddałam. Perfumy oryginalne, nie zauważyłam, żeby były otwierane wcześniej - folijka była cała. Za to zwrot perfum był porażką. Czekałam chyba z miesiąc, w tym z 10 dni z własnej winy, bo część informacji o postępie reklamacji pojawiało się na mailu, a część na koncie w sklepie i tego nie ogarnęłam
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 19:48   #3165
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Kupowałam od nich perfumy, ale finalnie oddałam. Perfumy oryginalne, nie zauważyłam, żeby były otwierane wcześniej - folijka była cała. Za to zwrot perfum był porażką. Czekałam chyba z miesiąc, w tym z 10 dni z własnej winy, bo część informacji o postępie reklamacji pojawiało się na mailu, a część na koncie w sklepie i tego nie ogarnęłam
A jaki był powód zwrotu?

Hmm, tak zbiera się ziarnko do ziarnka - jednak chyba nie będę ryzykować i zamówię w sprawdzonym sklepie, wolę dopłacić, ale nie mieć żadnych problemów później w razie czego.
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-22, 20:17   #3166
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

O, to w ramach dyskusji o otwieranych perfumach przypomniał mi się Angel z iperfumy, który miał ewidentnie wycięty kod z wnętrza pudełka, folia była cała.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 10:33   #3167
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
A jaki był powód zwrotu?

Hmm, tak zbiera się ziarnko do ziarnka - jednak chyba nie będę ryzykować i zamówię w sprawdzonym sklepie, wolę dopłacić, ale nie mieć żadnych problemów później w razie czego.
Rozsądek Kupiłam, a później uznałam, że jednak ich nie chcę
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 11:53   #3168
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Kurtynianko, u mnie z samą flaszką było wszystko w porządku- tzn; zapach, kolor, flakon, pierwszy psik był powietrzny, czyli nikt przede mną nikt z nich nie korzystał. Natomiast gdybym chciała ją dać komuś w prezencie, to byłby kłopot przez naklejkę sklepu na folijce ( i to niemałych rozmiarów) oraz tą rozklejoną folijkę.
Być może był to jakiś przypadek jednorazowy, ktoś jakoś niedelikatnie obszedł się z pudełkiem - albo w samym sklepie albo już w punkcie odbioru. Dlatego ja osobiście w razie jakiejś fajnej okazji zaryzykowałabym ponowny zakup ale poprosiła przy składaniu zamówienia o wyjątkową ostrożność i nie klejenie mi po pudełku.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 16:52   #3169
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

A moja reklamacja przedstawia się tak....reklamacja bezpodstawna, perfumy mega trwałe, sprawdzone u 2 specjalistów...ale reklamację uznają ....skoro zapach jest ok to reklamacji uznać nie powinni...no ale uznali czyli coś z nimi musiało być nie tak 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 18:30   #3170
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
A moja reklamacja przedstawia się tak....reklamacja bezpodstawna, perfumy mega trwałe, sprawdzone u 2 specjalistów...ale reklamację uznają ....skoro zapach jest ok to reklamacji uznać nie powinni...no ale uznali czyli coś z nimi musiało być nie tak 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kłócić im sie nie chciało.
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 18:53   #3171
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Znaj ich laskawosc zgryzoto Poza tym uwalili 14 dniowy termin na odpowiedz w kwestii reklamacji, a zgodnie z przepisami prawa, jezeli w tym czasie nie uzyskalas od nich odpowiedzi, to poczytuje sie ja jako uznanie reklamacji. Tak wiec wiesz , sobie moga. Stac ich na specjalistow, a na prawnika nie? Taaa.

Ja uwazam, ze lepiej dolozyc te kilkadziesiat zlotych wiecej i kupic u sprawdzonego sprzedawcy niz potem sie uzerac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:13   #3172
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Kłócić im sie nie chciało.
Możliwe 😊 mają kilka zapachów które jeszcze chcę mieć w swojej kolekcji w całkiem kuszącej cenie ale chyba jednak sobie odpuszczę 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Znaj ich laskawosc zgryzoto Poza tym uwalili 14 dniowy termin na odpowiedz w kwestii reklamacji, a zgodnie z przepisami prawa, jezeli w tym czasie nie uzyskalas od nich odpowiedzi, to poczytuje sie ja jako uznanie reklamacji. Tak wiec wiesz , sobie moga. Stac ich na specjalistow, a na prawnika nie? Taaa.

Ja uwazam, ze lepiej dolozyc te kilkadziesiat zlotych wiecej i kupic u sprawdzonego sprzedawcy niz potem sie uzerac.
Też o tym pomyślałam 😊 zwłaszcza że to 2 specjalistów, dostałam odp od perfumy trzymają się kilka godzin według nich, cóż może coś z moim nosem jest nie tak 😀. Poprosiłam o zwrot pieniędzy...ciekawe ile teraz będę czekać na zwrot kasy....😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 11:24   #3173
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Zamawiałyście coś może z brasty.pl? Nie ma jej na liście zweryfikowanych perfumerii, a w necie są komentarze, że sprzedają podróby
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 12:10   #3174
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Zamawiałyście coś może z brasty.pl? Nie ma jej na liście zweryfikowanych perfumerii, a w necie są komentarze, że sprzedają podróby
Brasty to nowa nazwa perfumerii Orpe. Po wpisaniu adresu Orpe wchodzi strona Braste. Orpe jest na naszej zaufanej liscie.
Wyszukiwarka wyplula wyniki, ze perfumy z Brasty byly brane do rozbiorek: Tu, tu i tu. 3 pozostalych wynikow juz mi sie nie chcialo wklejac

W necie to wiadomo jakie komentarze moga byc. Informacji szukaj na forum jak to lub podobnych
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 12:11   #3175
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Brasty to nowa nazwa perfumerii Orpe. Po wpisaniu adresu Orpe wchodzi strona Braste. Orpe jest na naszej zaufanej liscie.
Wyszukiwarka wyplula wyniki, ze perfumy z Brasty byly brane do rozbiorek: Tu, tu i tu. 3 pozostalych wynikow juz mi sie nie chcialo wklejac

W necie to wiadomo jakie komentarze moga byc. Informacji szukaj na forum jak to lub podobnych
Dziękuję bardzo )
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 14:08   #3176
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

AvCosmetics zrobiło mi zwrot za perfumy, "uznali" reklamację ale zwrotu za wysyłkę już nie zrobili....niechce mi się z nimi wyklocać...ze swojej strony nie polecam niestety 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 15:39   #3177
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
AvCosmetics zrobiło mi zwrot za perfumy, "uznali" reklamację ale zwrotu za wysyłkę już nie zrobili....niechce mi się z nimi wyklocać...ze swojej strony nie polecam niestety ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieli to w regulaminie, że w przypadku zwrotu zwracają pieniądze za wysyłkę?

Nie perfumowo, ale opiszę moją przygodę w sklepie internetowym Venezia. Zamówiłam dwie pary butów, obie nie pasowały, więc jedną dałam mojej mamie. Podczas pierwszego wkładania butów zepsuł się zamek, więc zadzwoniłam na infolinię. Tą dobra parę wysyłałam pp jako zwrot - pieniądze już mi przelali, ale zwrotu za wysyłkę nie dostałam, bo w regulaminie mają to napisane, że nie zwracają pieniędzy za wysyłkę w przypadku zwrotu. Drugie buty poszły do reklamacji, ale na szczęście nie musiałam tego przesyłać pocztą tylko wystarczyło przez sklep stacjonarny. Tu wysyłki mi nie policzyli. Ostatnio dostałam maila, że buty do nich dotarły i że dostanę zwrot pieniędzy.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 15:46   #3178
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mieli to w regulaminie, że w przypadku zwrotu zwracają pieniądze za wysyłkę?

Nie perfumowo, ale opiszę moją przygodę w sklepie internetowym Venezia. Zamówiłam dwie pary butów, obie nie pasowały, więc jedną dałam mojej mamie. Podczas pierwszego wkładania butów zepsuł się zamek, więc zadzwoniłam na infolinię. Tą dobra parę wysyłałam pp jako zwrot - pieniądze już mi przelali, ale zwrotu za wysyłkę nie dostałam, bo w regulaminie mają to napisane, że nie zwracają pieniędzy za wysyłkę w przypadku zwrotu. Drugie buty poszły do reklamacji, ale na szczęście nie musiałam tego przesyłać pocztą tylko wystarczyło przez sklep stacjonarny. Tu wysyłki mi nie policzyli. Ostatnio dostałam maila, że buty do nich dotarły i że dostanę zwrot pieniędzy.
Ja nie robiłam zwrotu tylko zgłosiłam niezgodność towaru/reklamację bo zapach nie trzymał się skóry i to nie tylko mojej, podejrzewam źle warunki przechowywania, odpowiedź dostałam po czasie czyli po 18 dniach od zgłoszenia reklamacji, w przypadku uznania reklamacji sklep powinien zwrócić wszelkie koszty czyli koszt perfum plus koszt mojej powtórnej wysyłki do nich... Ale już chyba sobie dam z tym spokój bo już mi się z nimi pisać nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:39   #3179
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Coś Wami perfumeria z Krakowa Tiger and Bear?
Są stacjonarnie, są na Allegro.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 21:44   #3180
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Coś Wami perfumeria z Krakowa Tiger and Bear?
Są stacjonarnie, są na Allegro.
Zamawiałam kiedyś z ich strony, wszystko było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.