Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 18:26   #3151
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
gofrowana - też tak myślę

ogólnie mam tylko jedną refleksję - nas (uczestniczki) obowiązuje zasada - nie masz pieniędzy = nie zapisuj się, a organizowania zamówień powinna dotyczyć (oczywiście to tylko moje zdanie) - nie masz czasu = nie organizuj zamówienia,
zapewne trzymanie się tylko tych 2 zasad przez grupę zarówno kupujących jak i organizujących sprawiłoby, że nie byłoby żadnych nieporozumień czy pretensji o cokolwiek, nie tylko o to, o co zaczęła się cała ta dyskusja.


eot.
no wlasnie-sama nie przestrzegasz swojej wlasnej zasady
jesli 35zł na spodnie to tak duzo dla Ciebie, to nie powinnas ryzykować na zamowieniach na awanti
przeciez wiadomo, ze to jest straszna loteria
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 19:00   #3152
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

natalalo, Twój argument jest niestety bezsensowny a jego uzasadnienie naciągane, nawet nie chce mi się na niego odpowiadać, tak też zrobię.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:56   #3153
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

martosdz - pamiętaj, że cytat z Twojego podpisu działa w obydwie strony

rozumiem żal po otrzymaniu takich spodni, nie rozumiem dlaczego jest wylewany na forum - zamiast prośby o załatwienie sprawy do domiluk.

Jakby się uprzeć to można stwierdzić, że tak - robimy wam uprzejmość tym, że organizujemy zamówienia, wy tylko wybieracie, wpłacacie i czekacie. W zamian oczekujemy tylko trochę życzliwości Nie musicie jednak kupować niczego przez wizaz- nie ma takiego obowiązku.

EOT.
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:06   #3154
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

sprobuj dogadac sie z organizatorka.
warto byloby odsylac takie rzeczy zeby w przyszlosci nie robili nam podobnych numerow. W mysl zasady- raz sie udalo sprzedac szmate to i uda sie drugi raz.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 23:31   #3155
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Moim zdaniem organizatorka ma mozliwośc sprawdzenia ciuchu ( powinna to zrobić)i w razie czego ma mozliwośc zareagować,a zamawiająca też może mieć żal bo nie tego się spodziewała
wydaje mi się ,ze nie chodzi o te 35 zł tylko o tą dziure
nie byłabym zadowolona gdyby organizatorka wysłała mi dwa prawe buty bo nie sprawdziła co jest w kartonie

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

Jakby się uprzeć to można stwierdzić, że tak - robimy wam uprzejmość tym, że organizujemy zamówienia, wy tylko wybieracie, wpłacacie i czekacie. W zamian oczekujemy tylko trochę życzliwości Nie musicie jednak kupować niczego przez wizaz- nie ma takiego obowiązku.

EOT.
hmm ,ale zauważyłam ,że uprzejmość ma działać tylko w jedną stroneorganizatork ą wizazu też nie trzeba być-nie ma takiego obowiązku
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 23:35   #3156
domiluk
Zadomowienie
 
Avatar domiluk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: piszę stąd skąd mam możliwość
Wiadomości: 1 174
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Dziewczyny przepraszam ale chyba nie będę czytała tych wszystkich żali do mnie
przepraszam za wszystko nie zauważyłam dziury- dobra może to moja wina
tak jak mam w opisie mam problemy w pracy dlatego pierwszy raz zdarzyło mi się że mam opóźnienia w zamówieniach
może i macie rację czas zrezygnować z organizowania zamówień bo jak raz ktoś ma kłopoty i trochę się nie wyrabia albo czegoś nie zauważy to jest to odbierane tak a nie inaczej
dobranoc


martsdz- oddam Ci to 35 zł niech będzie że to moja wina

Edit: groszki- dziękuję za zrozumienie
__________________


Edytowane przez domiluk
Czas edycji: 2010-10-16 o 23:39
domiluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 23:43   #3157
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Gofrowana - błagam. Byłaś u mnie w zamówieniu i po weekendzie i jednym dniu roboczym , pytałaś kiedy to ja wreszcie wyślę paczkę. I ty uważasz że gdyby jeszcze ktoś oglądał wszystko od góry do dołu ( a wybacz, ale ja nawet nie wpadłabym na to , żeby szukać dziur na dole ) każde z tych - nawet 20 czy 30 sztuk ubrań , które wcześniej się rozdzielało trochę czasu , później pakowało i adresowało kolejne trochę czasu , później jeszcze zaznaczało w wątku / tabelach , zwroty, prosiło się o ZROBIENIE DOPŁAT ,odpowiadało na pytania , robiło zamówienia na innych hurtowniach i miało swoje zycie to trwałoby to jeszcze dłużej i znaleźliby się inni chętni którzy z kolei przyczepili by się czasu trwania, że ile to można....
Większośc osób nawet nie spodziewałaby się niespodzianki w stylu tej dziury. DOpiero teraz zaczyanają się takei akcje które na pewno zmuszą nas do większej ostrożności.
Rozumiem , że można mieć żal, sama pewnie tez bym miała , ale dopiero po napisaniu do awanti i po jednoznacznej odpowiedzi , że szans na zwrot nie ma.

Domiluk nie rezygnuj, pewnie większość osób- nawet tych które twierdzą , że byłyby lepszymi groszkami przeoczyłoby nie jedną dziurkę czy dziurę. , zawsze łatwo się mówi ....
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2010-10-16 o 23:47
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 23:55   #3158
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
martosdz - pamiętaj, że cytat z Twojego podpisu działa w obydwie strony

rozumiem żal po otrzymaniu takich spodni, nie rozumiem dlaczego jest wylewany na forum - zamiast prośby o załatwienie sprawy do domiluk.

Jakby się uprzeć to można stwierdzić, że tak - robimy wam uprzejmość tym, że organizujemy zamówienia, wy tylko wybieracie, wpłacacie i czekacie. W zamian oczekujemy tylko trochę życzliwości Nie musicie jednak kupować niczego przez wizaz- nie ma takiego obowiązku.

EOT.
no tak, "nie musicie", dobrze wiesz Niut0, że dla wielu osób kupowanie ciuchów przez Wizaż jest jedynym sposobem kupna wymarzonego ubrania (czy to awanti czy to new look), oczywiście będąc w sytuacji, gdy jest się organizatorką zawsze można użyć takiego argumentu, choć jest on bardzo niesprawiedliwy moim zdaniem, coś na zasadzie "nie podoba ci się to się z nami nie baw, my naszych reguł nie zmienimy, bo my zawsze mamy rację", zawsze takim tekstem można stłamśić wszelkie "ale" jakie ktoś powie odnośnie organizowania zamówień,

a najważniejsze jest to, że w całym moim pisaniu tu chodziło mi tylko o to, by można było wprowadzić jakąś zasadę, by organizatorki po prostu przeglądały ciuchy, by zdążyć z ew. reklamacją ich do hurtowni, a zrobił się sajgon o wszystko.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Domiluk, pieniędzy nie chcę, wyjaśnię Ci to w PW.

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-10-17 o 00:26
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 08:19   #3159
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem organizatorka ma mozliwośc sprawdzenia ciuchu ( powinna to zrobić)i w razie czego ma mozliwośc zareagować,a zamawiająca też może mieć żal bo nie tego się spodziewała
wydaje mi się ,ze nie chodzi o te 35 zł tylko o tą dziure
nie byłabym zadowolona gdyby organizatorka wysłała mi dwa prawe buty bo nie sprawdziła co jest w kartonie

-
a to dobre dwóch prawych nie dostałam, ale za to jeden rozmiar 40, a drugi 39. W poniedziałek postaram się zadzwonić, ale nie wiem co mi powiedzą skoro nie ja nawet je zamawiam. ( PS. to nie organizatorka je przełożyła bo tylko ja takie dostałam )

cotynato dostałaś moje PW?? bo nie odpowiedziałaś więc nie wiem A w sumie to chodziło tylko że w obliczeniach miracollo i awanti o 2 zł sie machnęłaś

Edytowane przez souvenir
Czas edycji: 2010-10-17 o 08:21
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 09:45   #3160
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
no tak, "nie musicie", dobrze wiesz Niut0, że dla wielu osób kupowanie ciuchów przez Wizaż jest jedynym sposobem kupna wymarzonego ubrania (czy to awanti czy to new look), oczywiście będąc w sytuacji, gdy jest się organizatorką zawsze można użyć takiego argumentu, choć jest on bardzo niesprawiedliwy moim zdaniem, coś na zasadzie "nie podoba ci się to się z nami nie baw, my naszych reguł nie zmienimy, bo my zawsze mamy rację", zawsze takim tekstem można stłamśić wszelkie "ale" jakie ktoś powie odnośnie organizowania zamówień,

a najważniejsze jest to, że w całym moim pisaniu tu chodziło mi tylko o to, by można było wprowadzić jakąś zasadę, by organizatorki po prostu przeglądały ciuchy, by zdążyć z ew. reklamacją ich do hurtowni, a zrobił się sajgon o wszystko.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Domiluk, pieniędzy nie chcę, wyjaśnię Ci to w PW.
Dziewczyny uspokójcie się
Ja zawsze przeglądam buty czy zgadzają się rozmiary, a mimo to i tak raz włożyłam do pudełka dwa różne rozmiary, dziewczyny poinformowały mnie o tym natychmiast na PW i odesłały sobie po bucie nie zgodziły się nawet na zwrot kosztów choć bardzo prosiłam bo jakby nie patrzeć to moja wina. Napisały że absolutnie nie ma takiej możliwości, że poświęciłam czas na zorganizowanie zamówienia, a pomylić się rzeczą ludzką. Wykazały odrobinę wyrozumiałości i o to tylko prosimy Nie miały absolutnie żadnych żali i nie atakowały ani mnie ani innych Organizatorek.
Dlatego jak macie jakiś problem to nie czekajcie z tym nie wiadomo ile i nie atakujcie na forum tylko od razu po otrzymaniu paczki napiszcie do Nas PW. Zawsze postaramy się jakoś pomóc w jego rozwiązaniu.

Poza tym sprawdzać ubrania? WTF?! Rozmiar oczywiście, ale to wszystko...
Wychodzę z założenia, że skoro kupuję rzekomo ubrania nowe to nie ma takowej potrzeby... a to że hurtownia leci sobie w kulki i przesyła czasem takie rzeczy że nie nadają się nawet do sprzątania to już nie nasza wina, szczególnie, że nie było nawet zaznaczone nic na temat tego że jest to drugi gatunek...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Aha... Co do zamówienia niebieskiego:
Pieniądze zapłaciłam od razu po otrzymaniu weryfikacji, a paczki nie widać... Może jutro dojdzie

Czy oni wysyłają jakąś wiadomość informującą o wysłaniu paczki?
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK



Edytowane przez martunia-w
Czas edycji: 2010-10-17 o 09:49
martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:19   #3161
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość


hmm ,ale zauważyłam ,że uprzejmość ma działać tylko w jedną stroneorganizatork ą wizazu też nie trzeba być-nie ma takiego obowiązku
Dziewczyny no proszę was, nie żartujcie... Naprawdę tak uważacie?
aż przykro mi się takie komentarze czyta...
Wiecie ile w sumie godzin każda z nas wystała na poczcie wysyłając -czy za kopertami, ile musiała znieść uwag ludzi na poczcie, że "jak długo jeszcze będzie to trwało/ a ile tego Pani jeszcze ma", ile się naużerała z hurtowniami, poświęciła czasu na zebranie/wysłanie/dzwonienie/rozliczenie/ wysyłanie zwrotów... Naprawdę, to wydaje się miłe i przyjemne bo organizatorka robi "kiedy chce i na własnych warunkach", ale to tylko jedna strona medalu.

Ja organizując jakiekolwiek zamówienie cieszę się, ze przy okazji tanich ubrań dla mnie, mogę pomóc także innym je dostać. Jeżeli ktoś ma jakikolwiek problem pomagam mu go rozwiązać czy to wysłać później/szybciej bo wyjeżdża, czy przetrzymać do innego zamówienia itp Więc nie sądziłam, że ktoś mi / innym ORG zarzuci, że my uprzejme nie jesteśmy

Martasdz co do PW - absolutnie rozumiem
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 10:30   #3162
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Jeżeli mogę się wtrącić (bo aktualnie biorę udział w zamówieniu)
Jeśli miałabym wybór, to wolałabym, aby organizatorka przejrzała moje rzeczy, nawet gdybym miała czekać 5 dni dłużej na wysyłkę
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 10:44   #3163
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
przyszły mi właśnie rzeczy od domiluk - bluza i żakiet ok, ale spodnie, które zamówiłam (nie było ani słowa o 2 gatunku czy czymkolwiek) mają wielką okrągłąDZIURĘ (nie-dziurkę) o średnicy 5 cm z tyłu na nogawce u dołu wygląda to jak dziura po wyciętym zabezpieczeniu ze sklepu lub coś, w 1 chwili pomyślałam, że te spodnie mają otwory na pięty w nogawkach

wstawię później foto bo muszę naładować baterię w aparacie.

zdecydowanie, jest to przesada!

ale sie tu nieprzyjemna atmosfera zrobila, wtace sie bo mialam kiedys podobny przypadek... sama dostalam towar "dziurawy" ale nie zrobilam z tego problemu chociaz byla to sukienka drozsza - bo - niestety organizatorka nie odpowiada za uszkodzony towar, zamawiając kazdy powinien pamietac ze zamawia towar na wlasna odpowiedzialnosc i powinien dziekowac organizatorce wogole za mozliwosc zamowienia poniewaz czesto jest tak ze same nie jestesmy w stanie spelnic warunków hurtowni czy sklepu... postaraj sie dogadac z organizatorka ale awanti jest to outlet no i niestety ale takie rzeczy moga sie zdarzyc...

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
nie wiem skąd te pretensje ? i po co ?

zarówno ja jak i inne organizatorki zawsze przy organizowaniu zamówień piszemy że nie bawimy się w odsyłanie - czy przyślą nie taki kolor nie taki rozmiar czy cos będzie miało wade to nie nasz problem
zapisując się do zamówienia zgadzacie się na takie warunki... więc ?

najpierw jest płacz jak się ktoś nie załapie do zamówienia... a jak organizatorka robi kolejne zamówienie z kolei tylko po to żeby jak najwięcej osób było zadowolonych to kolejne pretensje bo coś nie tak

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

najlepiej siedziec wygodnie przed komputerem i mieć o wszystko pretensje... bo długo trzeba czekać na paczke bo to przyszło nie w takim rozmiarze a kiedy zwrot - to nie allegro czy sklep

i faktycznie jak tak to ma wyglądać to następnym razem niech się każdy zastanowi nad swoim udziałem w kolejnych zamówieniach


Cytat:
Napisane przez domiluk Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam ale chyba nie będę czytała tych wszystkich żali do mnie
przepraszam za wszystko nie zauważyłam dziury- dobra może to moja wina
tak jak mam w opisie mam problemy w pracy dlatego pierwszy raz zdarzyło mi się że mam opóźnienia w zamówieniach
może i macie rację czas zrezygnować z organizowania zamówień bo jak raz ktoś ma kłopoty i trochę się nie wyrabia albo czegoś nie zauważy to jest to odbierane tak a nie inaczej
dobranoc


martsdz- oddam Ci to 35 zł niech będzie że to moja wina

Edit: groszki- dziękuję za zrozumienie

no co ty Domiluk, nie rezygnuj przez takie cos z zamowien, wiadomo ze takie cos moze sie zdarzyc ale to przeciez nie jest twoja wina tylko hurtowni - jestes organizatorka - ( moj slownik tłumaczy to - posrednik) a organizatorka nie odpowiada za faktyczny stan rzeczy.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 11:10   #3164
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
a to dobre dwóch prawych nie dostałam, ale za to jeden rozmiar 40, a drugi 39. W poniedziałek postaram się zadzwonić, ale nie wiem co mi powiedzą skoro nie ja nawet je zamawiam. ( PS. to nie organizatorka je przełożyła bo tylko ja takie dostałam )

cotynato dostałaś moje PW?? bo nie odpowiedziałaś więc nie wiem A w sumie to chodziło tylko że w obliczeniach miracollo i awanti o 2 zł sie machnęłaś
Dostałam , poprawiłam od razu w arkuszu.
Nie odpisałam bo widać było w arkuszu że to błąd mechaniczny.

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Dziewczyny uspokójcie się
Ja zawsze przeglądam buty czy zgadzają się rozmiary, a mimo to i tak raz włożyłam do pudełka dwa różne rozmiary, dziewczyny poinformowały mnie o tym natychmiast na PW i odesłały sobie po bucie nie zgodziły się nawet na zwrot kosztów choć bardzo prosiłam bo jakby nie patrzeć to moja wina. Napisały że absolutnie nie ma takiej możliwości, że poświęciłam czas na zorganizowanie zamówienia, a pomylić się rzeczą ludzką. Wykazały odrobinę wyrozumiałości i o to tylko prosimy Nie miały absolutnie żadnych żali i nie atakowały ani mnie ani innych Organizatorek.
Dlatego jak macie jakiś problem to nie czekajcie z tym nie wiadomo ile i nie atakujcie na forum tylko od razu po otrzymaniu paczki napiszcie do Nas PW. Zawsze postaramy się jakoś pomóc w jego rozwiązaniu.

Poza tym sprawdzać ubrania? WTF?! Rozmiar oczywiście, ale to wszystko...
Wychodzę z założenia, że skoro kupuję rzekomo ubrania nowe to nie ma takowej potrzeby... a to że hurtownia leci sobie w kulki i przesyła czasem takie rzeczy że nie nadają się nawet do sprzątania to już nie nasza wina, szczególnie, że nie było nawet zaznaczone nic na temat tego że jest to drugi gatunek...


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Aha... Co do zamówienia niebieskiego:
Pieniądze zapłaciłam od razu po otrzymaniu weryfikacji, a paczki nie widać... Może jutro dojdzie

Czy oni wysyłają jakąś wiadomość informującą o wysłaniu paczki?
Co do podkreślonego to faktycznie , nie musimy , ale teraz chyba czas zacząć - przynajmniej chyba ja będę na to zwracała większą uwagę .

Nie wysyłają z tego co pamiętam. Może zadzwoń i poproś o nr nadania to się dowiesz czy wysłali A jak nie to ich trochę popędzisz

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę się wtrącić (bo aktualnie biorę udział w zamówieniu)
Jeśli miałabym wybór, to wolałabym, aby organizatorka przejrzała moje rzeczy, nawet gdybym miała czekać 5 dni dłużej na wysyłkę
Ok
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:12   #3165
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Ja tylko tak nieśmiało wtrącę w dyskusje swoje 3 grosze Oczywiscie jestem ogormnie wdzieczna ze dzieki wizazowi moge zamawiac rozne ubrania, kosmetyki i buty w cenach naprawde minimalnych. Jednak.. sadze ze fajnie by bylo gdyby organizatorki czasem chcialy się zająć zwrotami. Hurtownie ida nam na reke i pozwalalja odsylac i jeszcze zwracaja kaske za ta wysylke. A jezeli ja kupuje bluze szara, a przychodzi czarna- to ani wina moja, ani organizatorki. Powinnismy to odsylac - bo jak ktos juz slusznie zauwazyl, wcisneli nam jedna szmatke i cisza, to beda robic tak dalej

Ah i co do tego sprawdzania ciuszkow. Moze byc problem. W koncu niektore rzeczy sa zafoliowane.
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 12:22   #3166
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Rozumiem zwroty przy rzeczach z dziurą , ale takich ze zmianą koloru lub rozmiaru to średnio. W takim wypadku przy każdym zamówieniu musiałabym robić zwrot a to w sumie bez sensu.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:11   #3167
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Nie rozumiem wogóle o czym połowa osób pisze... temat tyczył się czegoś innego ale ok.

Mam prawo ustalić sobie zasady w zamówieniu jakie mi się podoba - nie ustalam ich po to żeby coś sobie napisać i potem któraś z uczestniczek wylewała tutaj swoje żale.
Po to są zasady ! Jeśli komuś nie odpowiadają to się nie zapisuje.
Zapisujcie się do takiej organizatorki u której wam zasady odpowiadają.

Mam prawo ustalać zasady więc to robie. Skoro pisze że nie robie zwrotów do hurtowni to ich nie robie.
Zapiszcie się do organizatorki która je robi i po problemie.

Nie raz organizatorki zaznaczały że wysyłka się wydłuży bo nie mają czasu - a po 2 dniach już pytanie czy moja paczka zostałą wysłana ?

Więc czytajcie co piszemy otwierając zamówienia. I wtedy piszcie że coś nie pasuje.

A główny problem dotyczył tego że dziewczyna przychodzi na wątek i wielkie pretensje.
Gdybyś napisała do Domiluk napewno by starała się rozwiązać ten problem.
Ale po co... lepiej zrobić z siebie poszkodowaną.
Trzeba było normalnie w świecie napisać maila i zapytać hurtownie czy przyjmą reklamacje.
A nie rzucać focha bo minął już miesiąc od zamówienia a na stronie pisze 5 dni.

Mam nadzieje że zostaniesz organizatorką skoro tak tego pragniesz i że uczestniczki też bedą do Ciebie na forum publicznie rzucać pretensje że czegoś nie dopatrzyłaś.

Przecież ona najzwyczajniej w świecie nie zauważyła tej dziury I wywiązała się wielka afera bo organizatorki powinny wszystkie ubrania dokładnie przeglądać.

Ps.
Fajnie że są dziewczyny który rozumieją - właśnie dzięki takim osobom chce się otwierać nowe zamówienia

Już się nie wypowiem w temacie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...





Edytowane przez Brydzia_
Czas edycji: 2010-10-17 o 13:13
Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 13:23   #3168
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Myślę, że cała ta dyskusja nie powinna mieć miejsca.
Spodnie z dziurą to ewidentnie wina hurtowni. Skoro organizatorka zaznaczyła, że nie robi zwrotów to nie ma co narzekać, lepiej wcześniej przeczytać zasady, potem nie ma problemów... Organizatorki przecież tak jak my mają szkołę, pracę, życie prywatne, dzieci (lub wszystko łącznie) i nie poświęcą całego czasu na "charytatywne" organizowanie zamówień.

martasdz rozumiem, że jest Ci przykro, że dostałaś spodnie z dziurą, bo nikt przecież nie byłby zadowolony z czegoś takiego. Powinnaś od razu napisać do hurtowni powołując się na adres maila organizatorki, myślę, że reklamację uwzględniliby, bo przecież wiedzą, że na wizażu są organizowane zamówienia i że rozciąga się to w czasie...
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 14:41   #3169
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Gdybyś napisała do Domiluk napewno by starała się rozwiązać ten problem.
a skąd wiesz, że nie pisałam? bo napisałam od razu, jednak nie będę pisała jaka była odp.
<gdyby była taka, jakiej oczekiwałam, pewnie nie pisałabym tu juz więcej w tej sprawie>

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Mam prawo ustalać zasady więc to robie. Skoro pisze że nie robie zwrotów do hurtowni to ich nie robie.
Zapiszcie się do organizatorki która je robi i po problemie.
co do zwrotów - rozumiem, Brydziu, że sama gdybyś zamówiła rzeczy i akurat to Twoja bluza czy spodnie,czy nawet i bluza i spodnie, przyszłyby z 5cm dziurą również nie robiłabyś zwrotu i z usmiechem popylała w spodniach i bluzie z dziurą?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Rozumiem zwroty przy rzeczach z dziurą (..)
tylko o takie zwroty chodzi jeśli już, choćby po to uważać na to i zwracać im takie rzeczy, jak pisała mad86, by nie przyzwyczaili się, że do prywatnych zamówień mogą sobie wrzucać uszkodzone ciuchy.

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-10-17 o 14:47
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 14:48   #3170
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
a skąd wiesz, że nie pisałam? bo napisałam od razu, jednak nie będę pisała jaka była odp.
<gdyby była taka, jakiej oczekiwałam, pewnie nie pisałabym tu juz więcej w tej sprawie>

co do zwrotów - rozumiem, Brydziu, że sama gdybyś zamówiła rzeczy i akurat Twoja bluza czy spodnie przyszłyby z 5cm dziurą również nie robiłabyś zwrotu i z usmiechem popylała w spodniach z dziurą?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



tylko o takie zwroty chodzi jeśli już, choćby po to uważać na to i zwracać im takie rzeczy, jak pisała mad86, by nie przyzwyczaili się, że do prywatnych zamówień mogą sobie wrzucać uszkodzone ciuchy.
przyszła mi raz bluzka w innym kolorze - brzydka bo ten kolor mi się nie podobał i nie odsyłałam
bratu przyszła ze stopionym nadrukiem - tak jakby ktoś żelazkiem przypalił i też nie odsyłałam chodzi w niej po domu

i tutaj nie ma do rzeczy czy mnie by coś przyszło to bym to odsyłała... tylko skoro mam takie podane zasady że nie odsyłam to tego nie robie - tobie takie zasady nie odpowiadają to się nie wpisujesz do takiego zamówienia


admirable masz racje ta dyskusja nie powinna mieć wogóle miejsca

i jak widać idzie zrozumieć o co chodzi w zasadach

Cytat:
Napisane przez admirable
Skoro organizatorka zaznaczyła, że nie robi zwrotów to nie ma co narzekać, lepiej wcześniej przeczytać zasady, potem nie ma problemów...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...





Edytowane przez Brydzia_
Czas edycji: 2010-10-17 o 14:49
Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 14:50   #3171
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Myślę że powinnaś napisać pierw do awanti i dopiero po ich odpowiedzi możemy kontynuować tą rozmowę . Może okazać się tak , że zgodzą się bez zastrzeżeń i po problemie.
Co do zwrotów to wiadomo - im mniej tym lepiej. Jak awanti będzie odbierało zwrot od każdego zamówienia prywatnego - bo zły kolor, bo zły rozmiar,bo maluśka dziurka , to pewnie prędzej czy później zrezygnują z takiej opcji , między innymi dlatego , że to są dla nich dodatkowe koszty , których na pewno nie chce im się ponosić.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 14:55   #3172
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

ok, tyko ciężko przypuszczać, że jak ktoś ma w zasadach, że jak przyjdzie inny kolor czy rozmiar to nie bawi się w zwroty, jest równoznaczne z tym, że jak przyjdzie podarta bluzka czy dziurawe spodnie to też zwrotu nie będzie (bo jednak dostać coś w innym kolorze czy rozmiarze = można coś z tym ciuchem zrobić, choćby sprzedać na allegro)

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

cotynato jutro do nich zadzwonię.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 14:58   #3173
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
ok, tyko ciężko przypuszczać, że jak ktoś ma w zasadach, że jak przyjdzie inny kolor czy rozmiar to nie bawi się w zwroty, jest równoznaczne z tym, że jak przyjdzie podarta bluzka czy dziurawe spodnie to też zwrotu nie będzie (bo jednak dostać coś w innym kolorze czy rozmiarze = można coś z tym ciuchem zrobić, choćby sprzedać na allegro)

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

cotynato jutro do nich zadzwonię.
Jeżeli o mnie chodzi to ja się bardziej odnosiłam do wypowiedzi waderci.
Nikt się nie spodziewał że mogą wysłać rzecz z tak dużym defektem.
Poza tym nie ukrywajmy , jezeli dziura byla u dołu ( nie wiem czy dobrze pamiętam) to kto by się jej tam spodziewał. Prędzej patrzy się na szwy , krok itp. No nic, zadzwoń i daj znać co oni zamierzają z tym zrobić i czy w ogóle ...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:02   #3174
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez domiluk Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam ale chyba nie będę czytała tych wszystkich żali do mnie
przepraszam za wszystko nie zauważyłam dziury- dobra może to moja wina
tak jak mam w opisie mam problemy w pracy dlatego pierwszy raz zdarzyło mi się że mam opóźnienia w zamówieniach
może i macie rację czas zrezygnować z organizowania zamówień bo jak raz ktoś ma kłopoty i trochę się nie wyrabia albo czegoś nie zauważy to jest to odbierane tak a nie inaczej
dobranoc

martsdz- oddam Ci to 35 zł niech będzie że to moja wina

Edit: groszki- dziękuję za zrozumienie
Domiluk ja uważam ,że jestes świetna organizatorką i nie powinnas rezygnowac
staram się zawsze szybko wpłacac pieniadze i nikogo nie ponaglam z wysyłka towaru,tez czasami mnie denerwują dziewczyny ,które się zgłaszają a pózniej rezygnuja,rozumiem wasze poswięcenie,brawo dla organizatorek
ale jak sama nazwa wskazuje wątek plotkowy,więc trzeba troche pogadać,
a dziura to dobry temat
dziewczyny moim skromnym zdaniem to ta hurtownia powoduje ,że jesteśmy pobudzone w negatywny sposób,a mianowicie oni sobie wszystko olewają
-brak towaru
-defekty
-długi czas oczekiwania
-zero profesjonalizmu(sprzedaja czasami towar,który nie nadaje się do chodzenia-DZIURA)
POPATRZCIE ILE MAJA NEGATYWÓW NA ALLEGRO
musimy żyć w zgodzie na wizażu jak wielka rodzina

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jeżeli o mnie chodzi to ja się bardziej odnosiłam do wypowiedzi waderci.
Nikt się nie spodziewał że mogą wysłać rzecz z tak dużym defektem.
Poza tym nie ukrywajmy , jezeli dziura byla u dołu ( nie wiem czy dobrze pamiętam) to kto by się jej tam spodziewał. Prędzej patrzy się na szwy , krok itp. No nic, zadzwoń i daj znać co oni zamierzają z tym zrobić i czy w ogóle ...
zawsze można przerobic je na spodenkidziury nie bedzie
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 15:07   #3175
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

cotynato - pisałam w odp do Brydzi,
zadzwonię jutro.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

jeśli ktoś z tej hurtowni czyta te nasze wywody na ich temat to niedługo same dziurawce będą nam przysyłać chyba
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 12:18   #3176
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
To jak chcesz to po weryfikacji dopiszę że jak by był to mogą mniejszy rozmiar wysłać. Może się uda
Kochana to jakby można było, to bardzo proszę. Ale jakby miało w ogóle nie być to już tą wielkości namiota wolę niż żadną - może się przerobi

a w ogóle ile mniej więcej teraz się czeka na weryfikację? A po weryfikacji to od razu wysyłają czy się czeka jeszcze kolejne tygodnie??
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 15:05   #3177
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
Kochana to jakby można było, to bardzo proszę. Ale jakby miało w ogóle nie być to już tą wielkości namiota wolę niż żadną - może się przerobi

a w ogóle ile mniej więcej teraz się czeka na weryfikację? A po weryfikacji to od razu wysyłają czy się czeka jeszcze kolejne tygodnie??
Ja nadal nie mam weryfikacji. Myślę że na dniach powinna być. Mam nadzieję że do końca tygodnia dojdzie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:51   #3178
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja nadal nie mam weryfikacji. Myślę że na dniach powinna być. Mam nadzieję że do końca tygodnia dojdzie
kochana a czy zostanie cos z tego zamówienia?czy bedziesz dobierać?
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:58   #3179
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
kochana a czy zostanie cos z tego zamówienia?czy bedziesz dobierać?
A nie wiem ja nie obserwuję zbytnio. Z tego co widziałam ostatnio to jak na razie tylko 1 moja rzecz odpadła więc nie jest źle a jak wasze ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:46   #3180
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Hurtownia Awanti - wątek PLOTKOWY

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A nie wiem ja nie obserwuję zbytnio. Z tego co widziałam ostatnio to jak na razie tylko 1 moja rzecz odpadła więc nie jest źle a jak wasze ?
u mnie nie ma spodni,marynarki i sukienki mango
została koszulka w paski i marynarka
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.