Zapuszczanie włosów - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 12:50   #3361
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Dmka - dzięki ziom xD



No, po olejowaniu to raczej chyba odżywka włosów nie domyje, ja po olejowaniu myłam babydreamem bądź jakimś ziołowym polleny evy, coby też włosy od razu z nadmiaru wszystkiego oczyścić. Odżywki używam/używałam rossmanowskiego younga bodajże wtedy , teraz jest nowa wersja nazywa się Isana - taka różowa no . Chociaż wydaje mi się, że moim włosom bardziej pasowała starsza wersja, ale nowa jest już jakoś chyba od roku. Po myciu odżywką nakładałam kallosa mlecznego, na którego czekam obecnie z utęsknieniem .

Czemu odżywka jest delikatniejsza? No, generalnie nie zawiera mocnych czyszczących detergentów, ale także delikatnie myje - najważniejsze, że nie każda się nadaje, na pewno koniecznie musi być bez sylikonów - gdzieś jest wykaz odżywek nadających się do mycia, ale nie mogę znaleźć
.

Wątek o myciu odżywką:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=267906

I trochę o alternatywnych metodach oczyszczania włosów:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4989



dziękuję za piękne wyjaśnienie i link


Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Nie mi, ja tylko znalazłam te zdjęcia i wyraziłam swoją opinię

A jak Ci idzie z sufrinem? ja zaczęłam go od nowa brać, bo widzę, że zaczynają mnie stawy boleć z powrotem i kręgosłup ehh no i włosom przyda się wzmocnienie dodatkowe na jesień
Oprócz tego Jantar, Seboradin i tabletki ze skrzypem i nie ma siły, włosy mają rosnąć!
no no, koleżance tam odpisałam ale dzięki za podanie nr postu

Sufrin - biorę dzielnie, już 3 tabletki dizennie.

Coraz mniej odbija mi się siarką.
Ale wczoraj byłam bardzo osłabiona - nie wiem właśnie czy to nie przez Surfin?
Ale odkąd zaczęłam pić jogurty pitne i to już 5 dzień brania tabletek - mniej czuję zapach siarki w swoim przewodzie pokarmowym.
I mniej mi się odbija.
Bo pierwsze 2-3 dni to był kosmos

U Ciebie - jakieś dolegliwości od strony tabletek?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:03   #3362
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość



dziękuję za piękne wyjaśnienie i link



no no, koleżance tam odpisałam ale dzięki za podanie nr postu

Sufrin - biorę dzielnie, już 3 tabletki dizennie.

Coraz mniej odbija mi się siarką.
Ale wczoraj byłam bardzo osłabiona - nie wiem właśnie czy to nie przez Surfin?
Ale odkąd zaczęłam pić jogurty pitne i to już 5 dzień brania tabletek - mniej czuję zapach siarki w swoim przewodzie pokarmowym.
I mniej mi się odbija.
Bo pierwsze 2-3 dni to był kosmos

U Ciebie - jakieś dolegliwości od strony tabletek?
Teraz już żadnych, nawet po miesięcznej przerwie ale na początku to różnie bywało
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:04   #3363
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

czesc, ja stale czytam ale sie rzadko odzywam bo za wiele zmianu u mnie nie ma.
po uciachaniu ogona wlosy rosna sobei dalej, zacyznam widziec dlugiosc na grzywce - ktora tez zapuszczam.
suplementuje sie delikatnie - tylko pokrzywa i witaminki, coraz czesciej czesze sie w kitke bo troche juz sie zrobily za dlugie na noszenie luzem - a wciaz sa za krotkie by spokojnie lezaly na ramionach i nie pzreszkadzaly.

przyrost niezmiennie 1.5 cm/miesiac - choc mam wrazenie ze jest nieraz wiecej bo non stop mi wylaza odrosty.
i taka zima wlasnie pzrede mna - zapuszczaniowa
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:45   #3364
modnamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dasz radę! Tylko musisz nie patrzyć zbyt często w lusterko-ja tak zapuszczałam
modnamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:32   #3365
sziszunja
Przyczajenie
 
Avatar sziszunja
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie włosów

dodaje jeszcze raz zdj bo w poprzedniej wiadomości pojawia sie jakis problem.. zdj nie sa rewelacyjne ale widac jakąś tam różnice.. poza kolorem oczywiscie.

i takie pytanie jeszcze, używała któraś z Was może kiedyś kosmetyków z firmy Kallos?


P.S różnica między pierwszym a drugim zdj to 6 miesiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (8,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (9,8 KB, 78 załadowań)
sziszunja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:49   #3366
tryagain
Raczkowanie
 
Avatar tryagain
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 235
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witajcie dziewczyny
Trochę się nie odzywałam, zwyczajnie z braku czasu.
Niedawno zachwalałam farbowanie henną i któraś z Was zapytała czy pochwalę się efektami... Bardzo bym chciała, ale zepsuła mi się ładowarka od aparatu, a zdjęcia z telefonu bardzo słabo wyglądają. Musicie uwierzyć mi na słowo

Dzisiaj dobry dzień włosowy, zmierzyłam je i okazało się, że osiągnęłam cel nr 1 - 60 cm
Cel nr 2 - 70 cm, ale to może trochę potrwac, bo mimo używania Sesy, Amli, Jantara i Waxu, rosną maksymalnie 1,5 cm/miesiąc. No cóż, nie poddaję się jeszcze!


sziszunja- ja używałam maski Kallos mlecznej przez długi czas i byłam bardzo zadowolona. Miękkie, błyszczące i pachnące włosy po niej były Ale w sumie ja się nie znam za bardzo.
__________________

Zapuszczam włosy

cel- do łokci!





Edytowane przez tryagain
Czas edycji: 2011-11-07 o 20:51
tryagain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:16   #3367
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez sziszunja Pokaż wiadomość

i takie pytanie jeszcze, używała któraś z Was może kiedyś kosmetyków z firmy Kallos?
Ja dzisiaj używałam maskę Kallosa Creme Latte kiedyś używałam go co mycie, ale odkryłam Alterrę z granatem i teraz używam ich na zmianę + czasami coś innego, żeby włosy się nie przyzwyczajały
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 23:14   #3368
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dawno się nie wypowiadałam, ale raczej czytam regularnie. Włosy moje mają długość jakieś 45cm, ale nie zależy mi aż tak bardzo na tym, by były nie wiadomo ile dłuższe. Już teraz, ta długość jest dla mnie ogromnym sukcesem! Tym bardziej, że bardzo się kręcą (mierzyłam w skręcie). Może 3 tyg. temu fryzjerka, podcinając mi końcówki, powiedziała, że mam strasznie pokruszone końcówki. Co mnie przeraziło, to zauważyłam, że znów się takie coś dzieje. Jak Wy sobie z tym radzicie na co dzień? Jakieś serum? Pragnę mieć grubaśne i gęste włosy... Czy pokrzywa pomoże? Planowałam już zacząć pić, ale nie miałam gdzie/kiedy/zapomniałam kupić. Do skrzypovity również wrócę, ale przecież to nie jest na to... Zaznaczę, że codziennie myję głowę i za każdym razem stosuję odżywkę. Raczej staram się pamiętać o serum z Avonu na końcówki (takie białe mleczko, niebieska butelka).
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:58   #3369
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Jakie masz piękne, wielkie oczyska
wg mnie z taką ładną buźką i kształtem twarzy zarówno ciepły jak i zimny blond by Ci pasował. Wg mnie bardzo ładnie w takim odcieniu byś wyglądała, to chyba midowy blond?

Kapsułki :
ja stosowałam Humawit Z (skrzyp i pokrzywa) wraz z Biotyną Puritan Prides 5mc (5mcg to dobowa maksymalna dawka jaką możesz pzryjąć a więc maks) i wraz z wcierką seboradin urosły mi włosy 2,5 - 3 cm. Ale nie wiem czego to zasługa, czy obydwu specyfików

Teraz zaczęłam kurację Vitapilem oraz Sufrinem oczekuję szału
wow, marzy mi się taki przyrost! jakim tempem rosły wcześniej?
chyba wypróbuję seboradin, jak wreszcie skończę ten radical.

btw. vitapil mi się dzisiaj przez przypadek wzięło na pusty żołądek, brawo


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
piękne włosy
dziękuję
nie rozjasniaj włosów, masz taką nieziemską urodę, egzotyczną, to jakby japonka nosła blond, wg mnei zupełnie nei pasuje. Jak kusi Cie jasniejszy, to zrób tylko o ton czy dwa, ale nie blond zreszta szkoda włosów, zniscza sie, ams zbardzo ciemne naturalki.
Moj naturalny to ciemny popielaty blond, w szkole podstawowej był to jansy blond, a gdy byłam dziekciem platynowy.
ja byłam czarniutka, potem trochę pojaśniałam. w ogóle kolor jest dziwny, bo ma ciepłe przebłyski, łee.
oj, to teraz sama nie wiem, chyba wstrzymam się z jakąkolwiek decyzją, aż trochę podrosną. ale rozjaśnienie chociażby lekkie mi się marzy, bo razi mnie zbyt duży kontrast pomiędzy włosami a skórą, wystarczy, że się nie wyśpię, a wyglądam od razu jak bym była chora.
ech ech, sama nie wiem

a mama blondynka z niebieskimi oczami, gdzie tu sprawiedlwośc


Cytat:
Napisane przez tryagain Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Trochę się nie odzywałam, zwyczajnie z braku czasu.
Niedawno zachwalałam farbowanie henną i któraś z Was zapytała czy pochwalę się efektami... Bardzo bym chciała, ale zepsuła mi się ładowarka od aparatu, a zdjęcia z telefonu bardzo słabo wyglądają. Musicie uwierzyć mi na słowo

Dzisiaj dobry dzień włosowy, zmierzyłam je i okazało się, że osiągnęłam cel nr 1 - 60 cm
Cel nr 2 - 70 cm, ale to może trochę potrwac, bo mimo używania Sesy, Amli, Jantara i Waxu, rosną maksymalnie 1,5 cm/miesiąc. No cóż, nie poddaję się jeszcze!
wow, jakie długie
1,5 cm to nie jest zły wynik mi chyba ok. centymetra rosną, zaczynam je mierzyc od tego miesiąca...
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:55   #3370
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
wow, marzy mi się taki przyrost! jakim tempem rosły wcześniej?
chyba wypróbuję seboradin, jak wreszcie skończę ten radical.

btw. vitapil mi się dzisiaj przez przypadek wzięło na pusty żołądek, brawo

Rosły mi wcześniej 1 cm.
Swoją kurację mam na blogu opisaną (zebrane do kupy co opisuje w linku który mam w stopce o zapuszczaniu) , jeden post tylko mam , ale w nim każdy miesiąc jeśli kuracji - to opisany
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:27   #3371
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej wszystkim
Dawno mnie nie było.
Pamietacie jak mówiłam że zaczynam stosować żel aloesowy z GORVITY
Właśnie od dziś już nie bede go używac bo wypada mi coraz wiecej wlosow po nim.
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 12:33   #3372
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
wow, marzy mi się taki przyrost! jakim tempem rosły wcześniej?
chyba wypróbuję seboradin, jak wreszcie skończę ten radical.

btw. vitapil mi się dzisiaj przez przypadek wzięło na pusty żołądek, brawo



ja byłam czarniutka, potem trochę pojaśniałam. w ogóle kolor jest dziwny, bo ma ciepłe przebłyski, łee.
oj, to teraz sama nie wiem, chyba wstrzymam się z jakąkolwiek decyzją, aż trochę podrosną. ale rozjaśnienie chociażby lekkie mi się marzy, bo razi mnie zbyt duży kontrast pomiędzy włosami a skórą, wystarczy, że się nie wyśpię, a wyglądam od razu jak bym była chora.
ech ech, sama nie wiem

a mama blondynka z niebieskimi oczami, gdzie tu sprawiedlwośc


wow, jakie długie
1,5 cm to nie jest zły wynik mi chyba ok. centymetra rosną, zaczynam je mierzyc od tego miesiąca...
to moze popróbuj płukanek z rumianku, miodu itp, to nadasz troche jasniejszych przebłysków, ale nie farbuj, nie rozjaśniaj, bo to, ze mas zduzy kontrast, gdy sie nie wyspisz, to nie kłopot- odespisz i juz, pomalujesz sie i juz, ale zniszczen juz nie odespisz. NO i jak pofarbujesz, to ciagle i ciagle bedzies zmusiała to robic. Pocztaj sobie, jak dziewczyny walcza potem, zeby wrocic do naturalnych. I nawet jak pofarbujesz znow na ciemno, to sie bedzie spłukiwac na rudo, a Tobie się to nie podoba. Przy ciemnych włosach łatwiej uzyskac cos rudego niz ładny chłodny blond. Tak Cie namawiam, bo ze zdjęcia wydawałas sie śliczna, naprawde żal!
Ale oczywiscie zrobisz, jak uwazasz, jednak jak nas pytasz, to ja kategorycznie mówię NIE!


Cytat:
Napisane przez Aneta94Eg Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Dawno mnie nie było.
Pamietacie jak mówiłam że zaczynam stosować żel aloesowy z GORVITY
Właśnie od dziś już nie bede go używac bo wypada mi coraz wiecej wlosow po nim.
czasem tak jest, że najpierw włosy wypadają bardziej, zeby wypadac potem mniej, bo skóra pozbywa się w szybsyzm tempie tych, co i tak miały wypasc, wiec moze nie przerywaj kuracji. pocztaj sobie, jak czasem działa np Neril, po nim tez tak jest.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:01   #3373
kasia1033
Raczkowanie
 
Avatar kasia1033
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Zapuszczanie włosów

Mam pytanko kupiłam dziś olej kokosowy, miałam wyobrażenie, że będzie to płynna konsystencja, patrze a to ma postać jakiegoś wosku lub coś w tym stylu... W jaki sposób coś takiego nakładać na końcówki ?
kasia1033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:13   #3374
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1033 Pokaż wiadomość
Mam pytanko kupiłam dziś olej kokosowy, miałam wyobrażenie, że będzie to płynna konsystencja, patrze a to ma postać jakiegoś wosku lub coś w tym stylu... W jaki sposób coś takiego nakładać na końcówki ?
Nie wiem, w jakim masz opakowaniu ten olej, postaraj się go trochę wydłubać i ogrzać w dłoni. Jeśli jest w butelce, zanurz ją w bardzo ciepłej wodzie, aż trochę oleju się rozpuści.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:36   #3375
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1033 Pokaż wiadomość
Mam pytanko kupiłam dziś olej kokosowy, miałam wyobrażenie, że będzie to płynna konsystencja, patrze a to ma postać jakiegoś wosku lub coś w tym stylu... W jaki sposób coś takiego nakładać na końcówki ?
Zapewne w słoiczku?
Tak to jest wszystko jako taka ,,masa" - ale jak wezmiesz w dłonie, to on ci się rozgrzeje i już będize płynną konstystencją.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:40   #3376
kasia1033
Raczkowanie
 
Avatar kasia1033
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Zapuszczanie włosów

Tak, w słoiczku Dzięki za odpowiedzi, już wszystko wiem
kasia1033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:46   #3377
Bylecosbylo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja zapuszczam włosy z bardzo krótkich (zależnie od miejsca od ok 3cm do 7cm) i jestem strasznie niecierpliwa, szczególnie, że nawet grzywki póki co nie mam (mogę zaczesać na bok ale jest zdecydowanie zbyt krótka)
dążę do fryzury takiej: http://2.bp.blogspot.com/-kG7NFxpG4w...ns+mullet6.jpg
Więc pewnie sobie trochę poczekam... jak myślicie ile to może zająć (chodzi bardziej o przód fryzury, tył może być trochę krótszy)?
dla ułatwienia dodam link do zdjęcia jakiej długości mniej więcej są moje włosy: http://img.interia.pl/kobieta/nimg/h...ie_2921545.jpg
Bylecosbylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:17   #3378
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam włosy z bardzo krótkich (zależnie od miejsca od ok 3cm do 7cm) i jestem strasznie niecierpliwa, szczególnie, że nawet grzywki póki co nie mam (mogę zaczesać na bok ale jest zdecydowanie zbyt krótka)
dążę do fryzury takiej: http://2.bp.blogspot.com/-kG7NFxpG4w...ns+mullet6.jpg
Więc pewnie sobie trochę poczekam... jak myślicie ile to może zająć (chodzi bardziej o przód fryzury, tył może być trochę krótszy)?
dla ułatwienia dodam link do zdjęcia jakiej długości mniej więcej są moje włosy: http://img.interia.pl/kobieta/nimg/h...ie_2921545.jpg
przy pielęgnacji i kuracjach przyspieszających porost włosków - daję Ci 6 miesięcy jeśli mają być takie długie z tyłu
a jak grzywkę - to ma ona z 5 cm o ile się nie mylę - to tak z 3 - 4 miesiące stosowania przyspieszaczy
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-11-14 o 20:19
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:17   #3379
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam włosy z bardzo krótkich (zależnie od miejsca od ok 3cm do 7cm) i jestem strasznie niecierpliwa, szczególnie, że nawet grzywki póki co nie mam (mogę zaczesać na bok ale jest zdecydowanie zbyt krótka)
dążę do fryzury takiej: http://2.bp.blogspot.com/-kG7NFxpG4w...ns+mullet6.jpg
Więc pewnie sobie trochę poczekam... jak myślicie ile to może zająć (chodzi bardziej o przód fryzury, tył może być trochę krótszy)?
dla ułatwienia dodam link do zdjęcia jakiej długości mniej więcej są moje włosy: http://img.interia.pl/kobieta/nimg/h...ie_2921545.jpg
Ja zapuszczam ztakich jak są załączniku do pasa, więc mnie nawet nie denerwuj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg helenastylduze.jpg (59,7 KB, 26 załadowań)
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 22:22   #3380
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam ztakich jak są załączniku do pasa, więc mnie nawet nie denerwuj
hihi jesteś słodka
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 23:13   #3381
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
hihi jesteś słodka
pffffff, fcale nje :P

kurde, muszę coś na łeb nałożyć, a taaaak mi się nie chce. coraz bardziej się rozleniwiam ^^
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 07:48   #3382
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja chcę wykończyć już moje indyjskie oleje bo ten zapach już mi działa na nerwy trochę od nich odpocznę i znów wrócę bo dają niesamowite efekty
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:05   #3383
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ech moje włosy są długości od 7 do 10cm. Zdjęcie w awatarze. Marzą mi się takie długie jak na zdjęciu poniżej. Ciekawa jestem ile mi zajmie osiągnięcie takiej długości...? Jak będę miała napływ gotówki to zamierzam uzbroić się w zapas tabletek ze skrzypu i pokrzywy i od nowa zacznę pić drożdże (nie wiem tylko kiedy będę w polskim sklepie). Co Wy byście mi jeszcze poleciły na szybszy porost włosów? Ja nie mam pojęcia jakie produkty mogły by się nadawać.
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:09   #3384
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ech moje włosy są długości od 7 do 10cm. Zdjęcie w awatarze. Marzą mi się takie długie jak na zdjęciu poniżej. Ciekawa jestem ile mi zajmie osiągnięcie takiej długości...? Jak będę miała napływ gotówki to zamierzam uzbroić się w zapas tabletek ze skrzypu i pokrzywy i od nowa zacznę pić drożdże (nie wiem tylko kiedy będę w polskim sklepie). Co Wy byście mi jeszcze poleciły na szybszy porost włosów? Ja nie mam pojęcia jakie produkty mogły by się nadawać.
O taka długość:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ashley-Tisdale-Beverly.jpg (19,2 KB, 18 załadowań)
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 13:14   #3385
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ech moje włosy są długości od 7 do 10cm. Zdjęcie w awatarze. Marzą mi się takie długie jak na zdjęciu poniżej. Ciekawa jestem ile mi zajmie osiągnięcie takiej długości...? Jak będę miała napływ gotówki to zamierzam uzbroić się w zapas tabletek ze skrzypu i pokrzywy i od nowa zacznę pić drożdże (nie wiem tylko kiedy będę w polskim sklepie). Co Wy byście mi jeszcze poleciły na szybszy porost włosów? Ja nie mam pojęcia jakie produkty mogły by się nadawać.
jest osobny wątek na sposobach o przyspieszeniu porostu włosów, tam się dowiesz wielu cennych informacji
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:08   #3386
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ech moje włosy są długości od 7 do 10cm. Zdjęcie w awatarze. Marzą mi się takie długie jak na zdjęciu poniżej. Ciekawa jestem ile mi zajmie osiągnięcie takiej długości...? Jak będę miała napływ gotówki to zamierzam uzbroić się w zapas tabletek ze skrzypu i pokrzywy i od nowa zacznę pić drożdże (nie wiem tylko kiedy będę w polskim sklepie). Co Wy byście mi jeszcze poleciły na szybszy porost włosów? Ja nie mam pojęcia jakie produkty mogły by się nadawać.
ja polecam poczytać, bo jest kilka wątków o tym, a gotowych sposobów nikt ci na stół nie wyłoży
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:28   #3387
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
Ja zapuszczam włosy z bardzo krótkich (zależnie od miejsca od ok 3cm do 7cm) i jestem strasznie niecierpliwa, szczególnie, że nawet grzywki póki co nie mam (mogę zaczesać na bok ale jest zdecydowanie zbyt krótka)
dążę do fryzury takiej: http://2.bp.blogspot.com/-kG7NFxpG4w...ns+mullet6.jpg
Więc pewnie sobie trochę poczekam... jak myślicie ile to może zająć (chodzi bardziej o przód fryzury, tył może być trochę krótszy)?
dla ułatwienia dodam link do zdjęcia jakiej długości mniej więcej są moje włosy: http://img.interia.pl/kobieta/nimg/h...ie_2921545.jpg
bywa roznie
zalezy na ile jestes sklonna odpuscic skubanie i gzrebanie pzry wlosach.
ja zapuszczam z zapalki 2 lata - w miedzyczasie dwa razy zapuscilam do ramion - tzn. jak doszly do ramion to znow obcielam (ale juz nie na zero) i od razu pozalowalam i zaczelam zapuszczac na nowo(od marca tego roku) i znow mam do ramion
zajrzyj na watek "kobieta na zapalke" - tam sa ciekawe historie dla naprawde krotkowlosych i zapuszczajacych
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:36   #3388
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
bywa roznie
zalezy na ile jestes sklonna odpuscic skubanie i gzrebanie pzry wlosach.
ja zapuszczam z zapalki 2 lata - w miedzyczasie dwa razy zapuscilam do ramion - tzn. jak doszly do ramion to znow obcielam (ale juz nie na zero) i od razu pozalowalam i zaczelam zapuszczac na nowo(od marca tego roku) i znow mam do ramion
zajrzyj na watek "kobieta na zapalke" - tam sa ciekawe historie dla naprawde krotkowlosych i zapuszczajacych
ożeszty, do ramion to mój pierwszy cel, przeokropnie zazdraszczam!
ja dzisiaj mam małą załamkę, zanim mi dojdą do tych ramion to chyba z pół roku jeszcze minie :/
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:40   #3389
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Najgorsze jest pierwsze do ramion. Potem juz z górki
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:58   #3390
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Najgorsze jest pierwsze do ramion. Potem juz z górki
dzięki, to mi ulżyło
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.