Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 16:36   #3451
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Gosia ja potrafię się nachylić nad przewijakiem i ze mnie ciurkiem kapie. Bluzki wyglądają jak byn włożyła w wodę i wyjęła. Wszystko jest w moim mleku, rożki, mała, łóżko. Noszę pieluche pod bluzka a ona potrafi przeciec Ale nie odciągam już. Uznałam, że skoro nie ma stwardnień to może dam dziecku wypracować rytm.. Ja leżałam w koszuli. Przy baloniku z majtów wystaje rurka zakończona taką otuliną przynajmniej u mnie. W tę otulinę z watą wsiąkała krew ściekająca z szyjki. Ale z czasem zaczęłam przeciekać w takim tempie, że kapało ze mnie krwią plus łóżko zalane. Więc ja bym spodni nie założyła. Druga sprawa, że ja po prostu leżałam bo miotały mną przez 12 godzin minutowe skurcze równo co 10 minut. Tak bolesne, że chwytałam ramę łóżka. Nawet jak szłam siku to uważałam, żeby mnie nie przewróciło z bólu. Bo ten balonik przeszkadzał bardzo i bolał. Bez jaj, że masz leżeć przez weekend i czekać Bardzo Ci współczuję.. Gdyby u mnie skończyło się cc to bym do dziś nie wstała.. Bardzo mocno trzymam kciuki, żebyś szybko doszła całkiem do siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

A i ja nie przebieram w dzień?! Nawet jak się zabrudzi to nie maltretuje jej. Zmieniam ciuszki raz dziennie. Kupa nie ubrudziła jeszcze. Może źle robię? Uczę się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po nocy przebieram w ciuszek na dzień, plus jak mamy wpadkę na przewijaku i obsika wszystko lub jak mąż źle zapnie pampersa lub mi mleko wycieknie na niego i ma mokre ubranko

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Mój Antoś mi ciągle wisi.na piersi. Jest leniwy je powoli, przysypia. Codziennie od rana do 13 nie chce spać, co zaśnie położę go juz placze. W ogole bym powiedziała, ze wcześniej bylo lepiej a teraz nie chce spać, duzo płacze. Ech u Was tez tak? Placze z dźwiękiem "la la la' myślę sobie kiedy zaczne rozróżniać jego rodzaje placzu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Dzielna kobieta! Najważniejsze,że już po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie jest to samo teraz jeszcze mąż jest w domu, a jak w styczniu zostanę sama to ja nie wiem jak cokolwiek w domu ogarnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:40   #3452
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Czuje ze szykuje sie kolejna super noc
Po wczorajszym niespaniu ptysia caly dzien odsypia. Nawet na jedzenie nie ma potrzeby wstac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:42   #3453
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Kochana to normalne... połóg to emocjonalna sinusoida bedzie dobrze. Też mam takie wzloty i upadki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PATI, troszkę mnie pocieszyłaś, że to normalne ale powiem Ci, że masz rację z tą sinusoidą, momentami czuję się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie, a czasem jak kupa...dosłownie. Hormony naprawdę nieźle szaleją... Tylko mąż biedny, bo się na nim wyżywam :/

kurczę, doczytałam o Twoim Leosiu że chory, Biedulek Teraz w taką pogodę nietrudno się rozchorować...uważaj na siebie i Tymka
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:44   #3454
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
PATI, troszkę mnie pocieszyłaś, że to normalne ale powiem Ci, że masz rację z tą sinusoidą, momentami czuję się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie, a czasem jak kupa...dosłownie. Hormony naprawdę nieźle szaleją... Tylko mąż biedny, bo się na nim wyżywam :/



kurczę, doczytałam o Twoim Leosiu że chory, Biedulek Teraz w taką pogodę nietrudno się rozchorować...uważaj na siebie i Tymka


Maddd ja mam to samo, wczoraj spoko dzień a dziś zjazd i płacz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:48   #3455
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Arya moze nie wiedziała, ze sa dobre oliwki? Najpopularniejsza bambino z chuyowym składem i sie zle kojarzą
Ja przez rok z Leo zuzylam 1/3 buteleczki. Wiec z Tymkiem pewnie tez tak będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:04   #3456
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
MILAWO, IVI
dziewczyny, gratulacje !!! Super że porody już za Wami i tulicie swoje Maluszki!!

Dziewczyny, staram się tu zaglądać i Was podczytywać, ale jakoś ciągle nie mam kiedy napisać... Lenka jest ogólnie kochana, dużo śpi, taka nawet trochę puckowata się robi, dobrze przybiera na wadze... ale wczoraj miałam jakiś zjazd humoru, nie wiem o co chodzi, czy to przez to siedzenie w domu, małą aktywność?? Chciałabym móc już zacząć ćwiczyć, pójść na basen.... Dziś już mi trochę lepiej, nie mam pojęcia skąd czarnowidztwo wczoraj u mnie...

Trzymam kciuki za te z was, które są jeszcze w dwupaku, mam nadzieję, że te z Was, które są już po terminie - to zaraz urodzą i będziecie miały sprawne porody...

Dziewczyny, pytanie do tych bardziej doświadczonych. Zawijamy Młodą na noc w kokon, widzę, ze lepiej zasypia taka owinięta. Ale zastanawia mnie, jak długo można to praktykować?
Ja zawijam w rożek praktycznie cały czas (swoją drogą pomysłodawco rożków pragnę Cię ozłocić). Raz, że mi pewniej ją wziąć a dwa, że jak położyłam ją spać pod kocykiem to miała zimne nóżki i kwiliła całą noc. W rożku rano ma ciepłe. Czyli za chłodno było.. A mam 2 i używam cały dzień a na wieczór piorę i tak w kółko. Teraz przydał by mi się jeszcze z jeden serio. Zresztą całe są już w moim mleku a plamy średnio schodzą ale oj tam.

Moja klusia śpi już 9 godzin z 3 przerwami na jedzenie i pampersa. Szykuje się super nocka


A co do wagi to ja mam rozstępy na obu boczkach po 3-4 małe paski plus po lewej stronie pępka ze 4 już białe, które obstawiam zrobiły się na sam koniec. Wagowo mam jeszcze +4 kg więc jestem zachwycona na ten moment. Najlepsze jest to, że ciąża zabrała mi boczki i narazie nie wróciły więc jak będę KP jest szansa zejść do fajnej figury Ale to.. Temat na kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:47   #3457
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ej to kto rodzi bo sie pogubilam! Smarfetka i Kuleczka i kto jeszcze? Kurde nie ograniam i fb i wizażu na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 17:51   #3458
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja po nocy przebieram w ciuszek na dzień, plus jak mamy wpadkę na przewijaku i obsika wszystko lub jak mąż źle zapnie pampersa lub mi mleko wycieknie na niego i ma mokre ubranko





U mnie jest to samo teraz jeszcze mąż jest w domu, a jak w styczniu zostanę sama to ja nie wiem jak cokolwiek w domu ogarnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tak samo przebieram. na nic body+pajac i rano ubieramy body+spodenki. jak się ufajda to przebieramy w świeże. Dziś mamy dopiero drugi komplet
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja zawijam w rożek praktycznie cały czas (swoją drogą pomysłodawco rożków pragnę Cię ozłocić). Raz, że mi pewniej ją wziąć a dwa, że jak położyłam ją spać pod kocykiem to miała zimne nóżki i kwiliła całą noc. W rożku rano ma ciepłe. Czyli za chłodno było.. A mam 2 i używam cały dzień a na wieczór piorę i tak w kółko. Teraz przydał by mi się jeszcze z jeden serio. Zresztą całe są już w moim mleku a plamy średnio schodzą ale oj tam.

Moja klusia śpi już 9 godzin z 3 przerwami na jedzenie i pampersa. Szykuje się super nocka


A co do wagi to ja mam rozstępy na obu boczkach po 3-4 małe paski plus po lewej stronie pępka ze 4 już białe, które obstawiam zrobiły się na sam koniec. Wagowo mam jeszcze +4 kg więc jestem zachwycona na ten moment. Najlepsze jest to, że ciąża zabrała mi boczki i narazie nie wróciły więc jak będę KP jest szansa zejść do fajnej figury Ale to.. Temat na kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My rożka w domu nie użyliśmy ani razu. W szpitalu używałam, a w domu tylko kocyki

Rozstępy wyszły mi na piersi która karmię. Na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:04   #3459
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ej to kto rodzi bo sie pogubilam! Smarfetka i Kuleczka i kto jeszcze? Kurde nie ograniam i fb i wizażu na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie chyba tylko One dwie reszta cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:05   #3460
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ej to kto rodzi bo sie pogubilam! Smarfetka i Kuleczka i kto jeszcze? Kurde nie ograniam i fb i wizażu na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicjazkrainyczaróww miała mieć dzisiaj indukcje ale jednak przesuneli
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:38   #3461
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Alicjazkrainyczaróww miała mieć dzisiaj indukcje ale jednak przesuneli
No tak tak. Więc dziś tylko 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 19:08   #3462
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No tak tak. Więc dziś tylko 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale coś się nie odzywają
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:13   #3463
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No tak tak. Więc dziś tylko 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli prawidłowo, umowa wątkowa była że po dwie rodzimy. A że kuleczka się wepchala to alicje przesunęli na jutra. Taka ma teoria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:22   #3464
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A moze sie oczyszczasz? czuje, ze u Ciebie bedzie do jutra po wszystkim

...


Jak to kuleczkę wzielo? Ej nie ogarniam forum od w dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Może się oczyszczasz przed porodem ?





Właśnie tak czytałam o tej oliwce i dlatego kupiłam. A położna powiedziała, że oliwki mam nie używać serio już mnie przytłacza to wszystko, z każdej strony sprzeczne informacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie miałabym nic przeciwko jakby coś już zaczęło się dziać... Ja serio stracilam nadzieję, że kiedykolwiek urodze, a przeciez termin mam dopiero na środę!
Nie wiem jak dam psychicznie radę jak juz będę przenoszona ;p. No i to już 3 piątek pod rząd, gdzie powiedziałam "może to już nasz ostatni weekend we 2?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:26   #3465
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny powodzenia!!!
My mam nadzieje jutro wyjdziemy do domu. Tak bym chciala zeby ta laktacja mi sie rozkrecila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:26   #3466
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mamusie.. Ile Wasze dzieci śpią? Moja dziś przespała cały dzień. Budzę co 3 godziny, przebieram i karmię. Ale oprócz kąpieli i kilku chwil gdzie się nosiłyśmy to od 7 rano ciurkiem do teraz. Czy to normalne? Ja wiem, że problemem by było gdyby nie spała ale tu też mnie to zastanawia? Wczoraj spała równie dużo w dzień za to w nocy 4 godziny się wierciła z otwartymi oczami ale nie płakała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:32   #3467
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko jakby coś już zaczęło się dziać... Ja serio stracilam nadzieję, że kiedykolwiek urodze, a przeciez termin mam dopiero na środę!
Nie wiem jak dam psychicznie radę jak juz będę przenoszona ;p. No i to już 3 piątek pod rząd, gdzie powiedziałam "może to już nasz ostatni weekend we 2?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spokojnie Kochana stres w niczym nie pomaga!! ja sobie zrobiłam nastrój światełkami i staram sie relaksowac, oglądam seriale filmy świąteczne, słucham dużo muzyki i sobie tańcze i cieszę się tym co jest
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:48   #3468
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko jakby coś już zaczęło się dziać... Ja serio stracilam nadzieję, że kiedykolwiek urodze, a przeciez termin mam dopiero na środę!
Nie wiem jak dam psychicznie radę jak juz będę przenoszona ;p. No i to już 3 piątek pod rząd, gdzie powiedziałam "może to już nasz ostatni weekend we 2?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ile ja już miałam tych ostatnich weekendów we dwoje. A ile razy TŻ szedł "ostatni raz" do pracy?


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:59   #3469
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko jakby coś już zaczęło się dziać... Ja serio stracilam nadzieję, że kiedykolwiek urodze, a przeciez termin mam dopiero na środę!
Nie wiem jak dam psychicznie radę jak juz będę przenoszona ;p. No i to już 3 piątek pod rząd, gdzie powiedziałam "może to już nasz ostatni weekend we 2?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak samo jak ja a tu jeszcze 12dni do ptp. Jakiegoś doła dziś mam no cóż może jutro będzie lepszy dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 20:03   #3470
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
spokojnie Kochana stres w niczym nie pomaga!! ja sobie zrobiłam nastrój światełkami i staram sie relaksowac, oglądam seriale filmy świąteczne, słucham dużo muzyki i sobie tańcze i cieszę się tym co jest
W sumie najbardziej się boję tego że urodze w Wigilie... Kto by chciał mieć urodziny w Wigilie?! No ale wpływu na to nie mam
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Haha ile ja już miałam tych ostatnich weekendów we dwoje. A ile razy TŻ szedł "ostatni raz" do pracy?


Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Hahaha pełno razy! Najlepsze jest jak prosi synka by wyszedł bo on "chce mieć już wolne i się wyspać"
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja a tu jeszcze 12dni do ptp. Jakiegoś doła dziś mam no cóż może jutro będzie lepszy dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh.. Może dzisiaj taki dzień jakiś depresyjny. Oby jutro było lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:03   #3471
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Czy bardzo mocne, regularne bóle podbrzusza też mogą być tymi porodowymi? Czy bóle porodowe muszą obejmować cały brzuch?

(niestety pytam tylko na zaś )

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:19   #3472
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
W sumie najbardziej się boję tego że urodze w Wigilie... Kto by chciał mieć urodziny w Wigilie?! No ale wpływu na to nie mamHahaha pełno razy! Najlepsze jest jak prosi synka by wyszedł bo on "chce mieć już wolne i się wyspać"Eh.. Może dzisiaj taki dzień jakiś depresyjny. Oby jutro było lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję. Dołuje się że to jeszcze tyle czasu. Te ostatnie dni to jakaś masakra



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:23   #3473
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Chyba wszystko co boli, a nie przechodzi po prysznicu to te porodowe.
Z okazji że to może być "nasz ostatni piątek we dwoje" właśnie zamówiliśmy KFC, wiec już wiem że dzisiejszą nocke spędzę z mega zgagą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:36   #3474
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My z okazji być może ostatniego piątku zamowilysmy pizzę. Pieronsko ostra pizzę. Ogarnęłam dziś dom i jutro nie kiwne palcem. Podbrzusze standardowo trochę pobolewalo ale już przestało. Mąż kończy pić pierwsze od miesiąca normalne piwko, stwierdził że może tym sposobem prowokuje córkę do wyjscia (ze niby zachce jej sie wtedy wyjsc gdy on bedzie pod wplywem alko)ale nie zanosi sie chwilami wymyślamy takie teorie że masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:42   #3475
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

To my byliśmy z TZtem tydzień temu na ostatniej randce a jeszcze jutro czeka nas impreza u znajomych, na którą byłam pewna, że się już nie wybierzemy. Będę tam jak tykająca bomba - tydzień po terminie.

Włączyłam sobie świąteczne hity i tańczę. Ruch, oksytocyna - jak to nie wykurzy mojej panny to się poddam.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:51   #3476
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Mamusie.. Ile Wasze dzieci śpią? Moja dziś przespała cały dzień. Budzę co 3 godziny, przebieram i karmię. Ale oprócz kąpieli i kilku chwil gdzie się nosiłyśmy to od 7 rano ciurkiem do teraz. Czy to normalne? Ja wiem, że problemem by było gdyby nie spała ale tu też mnie to zastanawia? Wczoraj spała równie dużo w dzień za to w nocy 4 godziny się wierciła z otwartymi oczami ale nie płakała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Do dzisiaj przesypiał całe dnie, ja go musiałam wybudzać co 3h na jedzenie.
Za to dziś jest hardcorowo bo prawie wcale nie śpi zaraz zaczynamy maraton 22-1 też w sumie nie wiem czy to normalne. Ale ma w sumkę żółtaczkę, a wtedy podobno dzieci są bardziej ospałe.



Dziewczyny jak jest z odbijaniem po jedzeniu ? Zawsze musi być wyraźnie słychać ? W jakiej pozycji bierzecie do odbicia?
U mnie wcale nic nie słychać, a często mamy czkawkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-12-13 o 20:54
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:09   #3477
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez izzy_91 Pokaż wiadomość
My z okazji być może ostatniego piątku zamowilysmy pizzę. Pieronsko ostra pizzę. Ogarnęłam dziś dom i jutro nie kiwne palcem. Podbrzusze standardowo trochę pobolewalo ale już przestało. Mąż kończy pić pierwsze od miesiąca normalne piwko, stwierdził że może tym sposobem prowokuje córkę do wyjscia (ze niby zachce jej sie wtedy wyjsc gdy on bedzie pod wplywem alko)ale nie zanosi sie chwilami wymyślamy takie teorie że masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha mój tż wczoraj miał wigilię pracowniczą na której nie pił, a też mu mówiłam że gdyby się napił to synek pewnie chciałby akurat w tedy wyjść...
Właśnie musiałam zmienić majtki bo były mokre i teraz mam rozkminy czy to jakieś upławy, mocz czy może... Nie chcę się nakręcać, ale sie śmiejemy, że jak urodze w sobote to zrobi mi syn mega na złość bo przez weekend w szpitalu nie ma doradcy laktacyjnego na którym mi zależy :p. Ale już wyłączam głowę. Co ma być to będzie, a dziś nie pierwszy raz miałam mokre majtki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:15   #3478
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny mam takie pytanko. Jak to jest, bo mam takie skurcze co 10-15 min nie są mocne ale no już trochę uciążliwe. Wiem że jesli one będą już co 5min to wtedy jechać do szpitala ale Czy one wtedy muszą być też mocniejsze, dłuższe? Czy mogą być takie do wytrzymania? Ale ważne żeby były regularne tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:21   #3479
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko. Jak to jest, bo mam takie skurcze co 10-15 min nie są mocne ale no już trochę uciążliwe. Wiem że jesli one będą już co 5min to wtedy jechać do szpitala ale Czy one wtedy muszą być też mocniejsze, dłuższe? Czy mogą być takie do wytrzymania? Ale ważne żeby były regularne tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moga byc do wytrzymania, każda może inaczej je odczuwać, z reguralnoscia tez moze byc roznie, najlepiej sprawdzic metoda prysznica czy sie nie wycisza, czyzby sie cos u Ciebie zaczynalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:32   #3480
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Moga byc do wytrzymania, każda może inaczej je odczuwać, z reguralnoscia tez moze byc roznie, najlepiej sprawdzic metoda prysznica czy sie nie wycisza, czyzby sie cos u Ciebie zaczynalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wczorajszej nocy zaczęłam plamić, na początku jakby krew a teraz cały czas na brązowo, no i lekkie właśnie skurcze mam. No ale w sumie nie aż tak regularne. Prasznic był i nic nie wyciszyło. Ciekawe jaka noc będzie tylko boje się że coś przegapie że np skurcze będą do wytrzymania ale co 5min i nie będę wiedziała czy jechać czy dalej czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.