Rossmann cz. XXVI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 17:36   #3481
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Za dużo klientek to wizażanki;P Bo nie wierzę, że te olejki to od zawsze były takie popularne że się wszyscy na nie rzucają;P

A pracownice może wystawiają po jednym tym różanym na półkę, takie ciche działanie na psychę "ostatni to bierę!!!!"
to prawda, czasami działa
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:50   #3482
aga779
Raczkowanie
 
Avatar aga779
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 36
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dziewczyny mam do was pytanie kupiłam to serum z bielendy mezzo super power i olejek z evree magic rose Czy mogę je jakoś razem stosować czy lepiej skończyć jeden a zacząć drugi.Chciałam to mezzo używać 2 razy w tyg. a magic rose na noc.Czy to ma sens?
aga779 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:53   #3483
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez aga779 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie kupiłam to serum z bielendy mezzo super power i olejek z evree magic rose Czy mogę je jakoś razem stosować czy lepiej skończyć jeden a zacząć drugi.Chciałam to mezzo używać 2 razy w tyg. a magic rose na noc.Czy to ma sens?
Mezo z kwasami? Jeśli tak to zostaw na jesień Teraz sobie używaj tego różanego Bo obu nie wymęczysz zanim im termin minie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:57   #3484
aga779
Raczkowanie
 
Avatar aga779
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 36
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Mezo z kwasami? Jeśli tak to zostaw na jesień Teraz sobie używaj tego różanego Bo obu nie wymęczysz zanim im termin minie.
Dzięki
aga779 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:03   #3485
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Kurczę, nigdy więcej zakupów w sobotę. Każdy jakiś zniecierpliwiony. A ja poszłam tylko po kocie żarełko, a wyszłam z kolejnym kremem
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:28   #3486
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość


Dziewczyny właśnie patrzę na rossnet, że filtr dzidziuś 50+ z Babydream jest w promocji za 11,99 z 19,99 (Od kiedy ta cena regularna? Zrobiłam kiedyś zapas i nawet nie zauważyłam). Muszę urodzić trzecie dziecko bo karta rossnę mi się skończyła
A w zeszłym roku był w promocyjnej cenie po 3,50 około
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:40   #3487
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Omg nie wiedzialam ze w gal.krakowskiej sa 2 rossmany . Weszłam na gore a tam wszystko co chcialam jeszcze (poza kremem pod oczy)

Dokupilam aktywator hydranov ( wszystkich rodzajów cala polka) , serum Ava modelujące twarz, peeling Ava . Cala polka byla evree i mezo we wszystkich kolorach
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 18:46   #3488
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Ja nie poszalałam tym razem w Rossmanie ale coś tam do koszyka wrzuciłam.
Niestety mam cerę problematyczną i już tyle razy się sparzyłam, że boję się ryzykować pogorszenia stanu skóry. Mnie większość kremów zapycha.
Ale kupiłam ulubiony delikatny krem pod oczy Floslek dla skóry wrażliwej. Jak ktoś lubi gęste, treściwe, tłustawe kremy pod oczy to polecam. Mój ulubieniec na noc. Jedyny który prasuje mi zmarszczki i pomaga na przesuszenia pod moimi 38 letnimi oczami. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html
Pod oczy polecam też Rival de Loop Regeneration. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ugencreme.html
Zużyłam już 5 tubek i mam jeszcze 2 w zapasie.
Peeling morelowy Soraya, jedną tubę już zużyłam i jest całkiem ok.
Chciałam przetestować polecany olejek różany Evree i po jednej nocy nie podoba mi się. Ale będę testować dalej.
Moja skóra lubi kwas hialuronowy , a przeglądając dziś kremy dla mamy zauważyłam Ava aktywator młodości Hydranov - epidermalny kwas hialuronowy no i kupiłam. Dziś wieczorem nałożę pod olejek Evree. Liczę że jak Krzysiu Ibisz odmłodnieję

Edytowane przez adelka99
Czas edycji: 2015-05-23 o 19:13
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:52   #3489
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Zastałam puste miejsce po facelle z pojemniczkiem i pytałam pani nie maja yoskine peelingu enzymatycznego . A ten szafirowy obawiam sie ze moze byc na mnie za mocny (tak jak i jest soraya morelowa) - ktos moze ma porównanie ?
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:55   #3490
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Ja nie poszalałam tym razem w Rossmanie ale coś tam do koszyka wrzuciłam.
Niestety mam cerę problematyczną i już tyle razy się sparzyłam, że boję się ryzykować pogorszenia stanu skóry. Mnie większość kremów zapycha.
Ale kupiłam ulubiony delikatny krem pod oczy Floslek dla skóry wrażliwej. Jak ktoś lubi gęste, treściwe, tłustawe kremy pod oczy to polecam. Mój ulubieniec na noc. Jedyny który prasuje mi zmarszczki i pomaga na przesuszenia pod moimi 38 letnimi oczami. Pod oczy polecam też Rival de Loop Regeneration. Zużyłam już 5 tubek i mam jeszcze 2 w zapasie.
Peeling morelowy Soraya, jedną tubę już zużyłam i jest całkiem ok.
Chciałam przetestować polecany olejek różany Evree i po jednej nocy nie podoba mi się. Ale będę testować dalej.
Moja skóra lubi kwas hialuronowy , a przeglądając dziś kremy dla mamy zauważyłam Ava aktywator młodości Hydranov - epidermalny kwas hialuronowy no i kupiłam. Dziś wieczorem nałożę pod olejek Evree. Liczę że jak Krzysiu Ibisz odmłodnieję
Możesz pokazać który to krem Floslek i po ile?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 18:59   #3491
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Poszłam do R. po to pudełeczko facelle i do koszyka trafił też aktywator Ava z acerolą. Kupiłam też olejek do ciała Mango i Papaja.

Weszłam też do sklepu z żywością ekologiczną pooglądać różne oleje i jednak te mieszanki evree wychodzą w promocji bardzo korzystnie cenowo. Taniej będzie tylko na biochemii i mazidłach, no ale oni dają plastikowe opakowania, więc teraz, jak skończę evree, będę miała w co przelać.

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A w zeszłym roku był w promocyjnej cenie po 3,50 około
Tak. Właśnie na tej promocji nakupiłam chyba 10 opakowań i to jeszcze z kartą rossnę. Teraz patrzę, że zmienili opakowanie, nie ma już dzidziusia 75ml, obmacałam, ale jakaś miękka tubka.
http://www.rossnet.pl/Produkt/Babydr...,6090,rossne14

Trochę namieszali w składzie. Zdecydowanie rozrzedzili gliceryną i tańszymi składnikami. Dużo mniej dwutlenku tytanu. Nie ma już masła Shea, dodali trochę sproszkowanego aloesu.

Skład nowej wersji:
Aqua, Octocrylene, Alcohol Denat., Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (nano), C12-15 Alkyl Benzoate, Dicaprylyl Ether, Dicaprylyl Carbonate, VP/Hexadecene Copolymer, Tocopheryl Acetate, Silica, Panthenol, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Dimethicone, Disodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Tocopherol.

Czy któraś z Was pamięta jak gęsty był ten krem, jak po raz pierwszy wprowadzali produkty Babydream? W ogóle mam wrażenie, że w pierwszej wersji było o wiele mniej alkoholu. Czas poszukać innego taniego filtra, bo za tę cenę (19,90zł) to już można znaleźć coś znacznie lepszego.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-23 o 19:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 19:02   #3492
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez aga779 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie kupiłam to serum z bielendy mezzo super power i olejek z evree magic rose Czy mogę je jakoś razem stosować czy lepiej skończyć jeden a zacząć drugi.Chciałam to mezzo używać 2 razy w tyg. a magic rose na noc.Czy to ma sens?
Ja często używam tego serum, a na nie olejek Magic Rose.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:04   #3493
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Możesz pokazać który to krem Floslek i po ile?
ten :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html

ja po zniżce płaciłam za niego ok. 10 zł. Tubka ma 30 ml.
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:05   #3494
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Ja nie poszalałam tym razem w Rossmanie ale coś tam do koszyka wrzuciłam.
Niestety mam cerę problematyczną i już tyle razy się sparzyłam, że boję się ryzykować pogorszenia stanu skóry. Mnie większość kremów zapycha.
Ale kupiłam ulubiony delikatny krem pod oczy Floslek dla skóry wrażliwej. Jak ktoś lubi gęste, treściwe, tłustawe kremy pod oczy to polecam. Mój ulubieniec na noc. Jedyny który prasuje mi zmarszczki i pomaga na przesuszenia pod moimi 38 letnimi oczami. Pod oczy polecam też Rival de Loop Regeneration. Zużyłam już 5 tubek i mam jeszcze 2 w zapasie.
Peeling morelowy Soraya, jedną tubę już zużyłam i jest całkiem ok.
Chciałam przetestować polecany olejek różany Evree i po jednej nocy nie podoba mi się. Ale będę testować dalej.
Moja skóra lubi kwas hialuronowy , a przeglądając dziś kremy dla mamy zauważyłam Ava aktywator młodości Hydranov - epidermalny kwas hialuronowy no i kupiłam. Dziś wieczorem nałożę pod olejek Evree. Liczę że jak Krzysiu Ibisz odmłodnieję
Hydranov jest MEGA!!! Bardzo dobrze nawilża skórę i mam wrażenie, że po dłuższym używaniu (od miesiąca) sprawia, że skóra jest bardziej "zwarta", a pory mniejsze.
Podasz proszę link do tego kremu Flos lek?
Czemu nie przypasował Ci Magic Rose?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:09   #3495
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Hydranov jest MEGA!!! Bardzo dobrze nawilża skórę i mam wrażenie, że po dłuższym używaniu (od miesiąca) sprawia, że skóra jest bardziej "zwarta", a pory mniejsze.
Podasz proszę link do tego kremu Flos lek?
Czemu nie przypasował Ci Magic Rose?
właśnie jeśli chodzi o Hydranov , znalazłam dobre opinie w sieci . Chociaż zamiast najpierw poczytać to najpierw kupiłam.

Lubię jak rano po obudzeniu moja buzia jest gładka, wypoczęta ukojona, po tym olejku obudziłam się z kilkoma guzkami, skóra szorstka, jakby trochę podrażniona, dziś mi się skóra przetłuszcza, podkład się świeci.
Link do Floslek w poście wyżej
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:22   #3496
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Miałam nic już nie kupować, obiecuję to sobie cały czas, ale naprawdę ten olejek Evree Magic Rose jest taki dobry? Ile kosztuje po zniżce?
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:23   #3497
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dziewczyny, tym razem napiszę trochę "obok" promocji. Mianowicie, znacie jakąś szminkę/błyszczyk dostępne w Rossmannie w kolorze grejpfrutowym? Chodzi mi o coś w tonacji See Sheer z MACa. https://www.pinterest.com/pin/459859811921715772/
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:24   #3498
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Miałam nic już nie kupować, obiecuję to sobie cały czas, ale naprawdę ten olejek Evree Magic Rose jest taki dobry? Ile kosztuje po zniżce?
cena to po zniżce ok 18 zł.
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:25   #3499
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Miałam nic już nie kupować, obiecuję to sobie cały czas, ale naprawdę ten olejek Evree Magic Rose jest taki dobry? Ile kosztuje po zniżce?
Moim zdaniem jest przeciętny, tyłka nie urywa. W promocji chyba jednak warto wziąć na spróbowanie, bo będzie pewnie kosztował coś około 17 zł.
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 19:29   #3500
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
cena to po zniżce ok 18 zł.
Zarówno olejki to twarzy 50ml, jak i olejki do ciała 100ml evree są teraz na promocji po 17,99zł. W składzie tych do ciała jest więcej oleju słonecznikowego i ryżowego, które jednak wolę znacznie taiej w spożywczaku. Moim zdaniem najlepszy skład do cery suchej i ze zmarszczkami ma Rekonstruktor do twarzy. Rozcieńczalniki i tańsze oleje pogrubiłam.

Idę o zakład, że Rossmann podniesie ich ceny regularne, jak wyjdzie im ze statystyk, jakie miały wzięcie.

EVREE, MULTIOILS BOMB do ciała 100ml
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Tocopheryl Acetate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Beta-Carotene, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool.

EVREE, SUPER SLIM do ciała 100ml
Skład:
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Algae Extract, Plankton Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Ctihmum Maritimum Extract, Perilla Ocymoides Seed Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Capsicium Frutescens Fruit Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Hyroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene.

EVREE, POWER FRUIT do ciała 100ml
Skład:
Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycerin, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Disodium EDTA, BHA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde.

EVREE GOLD ARGAN do ciała 100ml
Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

EVREE, GOLD ARGAN, do twarzy i szyi 30 ml
Skład:
Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Beta-Carotene, BHA, Parfum (Fragrance).

EVREE, MAGIC ROSE, do twarzy i szyi 30 ml
Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHA, Benzyl Salicytate, Citronellol, Euqenol, Geraniol, Hudroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Parfum (Fragrance), Linalool.

EVREE, REKONSTRUKTOR, do twarzy i szyi 30 ml
Caprylic/Capric Trigliceride, Persea Gratissima (Avocado) oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Simmondsia Chinesis (Jojoba) seed oil, Prunus Amygdalus Dulcius (Sweet Almond) oil, Decyle Oleate, Helianthus Annuus (Sunflower) seed oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Calendula Odfficinalis (Pot Marigold) Oil, Olus (Vegetable)oil, Tocopheryl Acetate, Oenthera Biennis (Evening Primrose) Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) oil, Coumarin, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Geraniol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) leaf oil, Citral, Citronellol, Linalool, Citrus Auratium Dulcis (Orange) Peel Oil, Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf Oil, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin, BHA, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Limonene.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-24 o 07:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:45   #3501
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ale błąd jest na tych mezo serum i nawilżającym...[COLOR="Silver"]
Aaaa to przepraszam
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:47   #3502
eKerr
Raczkowanie
 
Avatar eKerr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 185
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A w zeszłym roku był w promocyjnej cenie po 3,50 około
Kupiłam go wtedy w tej cenie i zabrałam na wakacje. Przy nakładaniu zdarzyło mi się wybrudzić spodenki TŻ, a jemu mój czarnego strój kąpielowy i niestety plamy po nim się nie sprały... więc radzę uważać, bo np. przy Lirene 50 wszystko się sprało doskonale.
eKerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 19:52   #3503
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
cena to po zniżce ok 18 zł.
Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest przeciętny, tyłka nie urywa. W promocji chyba jednak warto wziąć na spróbowanie, bo będzie pewnie kosztował coś około 17 zł.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepszy skład do cery suchej i ze zmarszczkami ma Rekonstruktor do twarzy.
Tak mówisz? To może byłby dla mnie lepszy, bo mam suchą skórę. Co prawda zmarszczek nie mam jeszcze, tylko wokół oczu małe, ale już do tej 30stki bliżej niż do 20stki :P
Muszę przeliczyć czy jeszcze mogę sobie pozwolić na coś, bo będę się tym wszystkim z 2 lata maziać!
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:04   #3504
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
kusicielka bardzo ladny sklad :tak:
Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Dzięki KatiaM Czuję się skuszona, przygarnę go w poniedziałek, jeśli będzie w Manufakturze
Przepraszam Ja go kupiłam na kolumny w carrefourze.

Cytat:
Napisane przez elissien Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zakupach i nie udało mi się kupić serum z witaminą C, kremu pod oczy Alterra winogronowego i mojego ulubionego serum nawilżającego z Bielendy, bo półki były puste. Mam nadzieję, że jeszcze znajdę przed końcem promocji
Napewno jeszcze znajdziesz, w pn ma być dostawa podobno w rossie. Bo pytałam, niestety nie było evree ;(

Cytat:
Napisane przez eKerr Pokaż wiadomość
Kupiłam go wtedy w tej cenie i zabrałam na wakacje. Przy nakładaniu zdarzyło mi się wybrudzić spodenki TŻ, a jemu mój czarnego strój kąpielowy i niestety plamy po nim się nie sprały... więc radzę uważać, bo np. przy Lirene 50 wszystko się sprało doskonale.
Takie plamy dobrze schodzą jeżeli użyje się od razu vanisha. Później jest klapa. Ale do twarzy, dekoltu i ramion ten krem się przydaje. Ja też kupiłam za jakieś 4 zł rok temu i jeszcze mam tubkę. Ciekawe czy się nie zepsuł, choć przeze mnie nie był używany.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:04   #3505
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Dziękuję



Tak mówisz? To może byłby dla mnie lepszy, bo mam suchą skórę. Co prawda zmarszczek nie mam jeszcze, tylko wokół oczu małe, ale już do tej 30stki bliżej niż do 20stki :P

Muszę przeliczyć czy jeszcze mogę sobie pozwolić na coś, bo będę się tym wszystkim z 2 lata maziać!

To akurat do następnej promocji poprzednia byla ze 3 lata temu
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:04   #3506
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Zastałam puste miejsce po facelle z pojemniczkiem i pytałam pani nie maja yoskine peelingu enzymatycznego . A ten szafirowy obawiam sie ze moze byc na mnie za mocny (tak jak i jest soraya morelowa) - ktos moze ma porównanie ?
Nawet pustego miejsca nie widziałam, co jestem w którymś Rossmannie to patrze i nic

Specjalnie dla Ciebie otworzyłam Soraya (btw strasznie trudno go dostać) moim zdaniem szafirowy mocniejszy, zresztą jak pamiętam tamtego to nie znam nic mocniejszego

A używałaś tych w saszetkach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...koulikoro.html ?? Lubię jak masuje się drobinki na olejku
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:06   #3507
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Tak mówisz? To może byłby dla mnie lepszy, bo mam suchą skórę. Co prawda zmarszczek nie mam jeszcze, tylko wokół oczu małe, ale już do tej 30stki bliżej niż do 20stki :P
Muszę przeliczyć czy jeszcze mogę sobie pozwolić na coś, bo będę się tym wszystkim z 2 lata maziać!
Wkleiłam wszystkie składy na poprzedniej stronie. W twoim wypadku Magic Rose powinno wystarczyć. Droższe oleje rozrzedzane są tanimi olejami słonecznikowym, ryżowym i nawet wodą jak w przypadku FRUIT do ciała. Cery tłuste po takich olejach może strasznie wysypać.

Zwróć uwagę na zapach. Rekonstruktor ma zapach cytrusowy, Magic Rose różany. Osobiście wolę kosmetyki pielęgnacyjne nieperfumowane lub naturalny zapach oleju. Ale tak jak pisałam, potrzebne mi były te szklane dozowniki, a sam produkt nie jest zły i mnie nie uczula (a ma tendencje).
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-23 o 20:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:10   #3508
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Poszłam do R. po to pudełeczko facelle i do koszyka trafił też aktywator Ava z acerolą. Kupiłam też olejek do ciała Mango i Papaja.

Kupiłaś pudełeczko ? Ja ciagle poluje. zauważyłam ze miejsce z cenowka jest w duzych rossmanach. W małym nie spotykam nawet pustego miejsca po tym :/

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Nawet pustego miejsca nie widziałam, co jestem w którymś Rossmannie to patrze i nic

Specjalnie dla Ciebie otworzyłam Soraya (btw strasznie trudno go dostać) moim zdaniem szafirowy mocniejszy, zresztą jak pamiętam tamtego to nie znam nic mocniejszego

A używałaś tych w saszetkach https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...koulikoro.html ?? Lubię jak masuje się drobinki na olejku

Dziekuje no to tak jak myślałam ze szafirowy bedzie za mocny. No nic. Zamówię sobie yoskine od mamy na imieniny
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:12   #3509
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
To akurat do następnej promocji poprzednia byla ze 3 lata temu
Serio 2 lata temu?? Nic do stracenia, SP robi raz na pół roku.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:14   #3510
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Nie znam tego peelingu z linka. Ostatnio wzmogło mi sie ŁZS i peelingi z drobinkami za bardzo podrażniają mi skore i mam cala czerwona po nich. Takze celuje w enzymatyczne swoja droga bylam po yoskine w douglasie bo widzialam online ze maja i nie znalazlam stacjonarnie a wszyscy byli zajęci i nie bylo kogo zapytać :/ a ma genialne opinie gdzie tylko spojrzę
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.