Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów! - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 23:47   #3481
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
idę spać lachoniska przepiękne ;*
ps. i nie jeść mi po nocach żołądek w trakcie snu źle się z tym miewa
Dobranoc nie będę jadła tylko piję wodę mineralną bo wiem jak to jest spać z pełnym żołądkiem
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:52   #3482
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
no właśnie właśnie, od początku, ja bym się bała, tam muszą być bardzo dobre osoby, buu.

potem Ci poszukam, bo teraz mi się nie chce
ale te Twoje bardziej

mhm, bo tak bardzo dużo ludzi mówi.
ale czy gdyby tak właśnie było swoje miejsce antenowe miałby program Lisa ?
a w tvnie nie znajdziesz nic, co by pochwalało jakąkolwiek inną partię, niż PO.

dokładnie, idealnie trafiłaś. wyborcy Komorowskiego zdają się uważać za wielkich inteligentów, a na każdym kroku pokazują brak swojej kultury wypowiadając się we wręcz chamski sposób o innych wyborcach. tak zachowuje się człowiek inteligentny?

bardzo niezdrowe, wiesz?

poczytaj na wizażu, polecam. też tak kiedyś robiłam i żałujęęęę...
Ale Ty jesteś Żbik i nie wolno tak mówić


A czegoś typu biotechnologie, inżynierie biomedyczne niet?

Nie oglądam, nie wiem, jakie ma poglądy, więc się nie wypowiem

Ja tam widzę tyle, że zwolennicy Komorowskiego (a raczej przeciwnicy Kaczyńskiego) stworzyli jakby krąg, więc się czują pewniej. Ale co Wyrak wyprawia chociaż tu może jestem nieobiektywna, bo jak widzę go na jakimkolwiek wątku, to mnie zniesmacza ten cynizm
I ja właśnie czytam jakoś od środka i tam pojawiały się wyjątkowo mądre wypowiedzi, bez rzucania mięsem

Dokładnie.
Ale za to cholernie skuteczna
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:56   #3483
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Hej Żbiki, hej.
Widzę, że nikt nie tęsknił: P
Ponadrabiam po trochu, dziś dałam radę tylko kilka stron wstecz.
Będę chora

Ps. Po uderzeniowej -3kg
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:03   #3484
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Haa, ja mam za free
Ale cwaniak
W sumie to troche niesprawiedliwe

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Haha, no popatrz
Ale wiesz co... moja mama wszystko teraz odwróciła. I do brata: "Słyszysz? ONA [tak mam tu na imię - dop. czijos] chce, żebym ja jej płaciła za studia" RZYGAM. Przysięgam, że mówiła, że nie będzie problemu
A brat do mnie potem: "Ola, nie wyjeżdżaj, bo jak Cię nie będzie to tak, jakbym nie miał już całkiem rodzica". I co ja kur.wa mam teraz zrobić?
Ehh, no kurcze, zobaczysz jak to w końcu wyjdzie i czy może zmieni nastawienie co do tego.. ale już tak na stałe.

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Tata przed chwilą włączył telegazetę, jakiś sondaż się wyświetlił, że 77-oma procentami ma wygrać Kaczyński. Tata strach w oczach, mina mówiąca mniej więcej "wtf?"
O ja Cie
Jak ja nie lubie tych wszystkich sondaży.
Ale to w ogole porypane, nie chce żeby wygrał ani ten ani ten.
No ale ja sobie mogę chcieć

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Patrzę sobie na gie gie i widzę opis Ali: "wezcie koce bo nie bedzie na czym siedziec zaraz bede jechal :P tylko piosenke sciagne" patrzę drugi raz, trzeci i dopiero zauważyłam, że to jednak nie Ala, tylko kilka lat młodszy kolega

że ja ?


Ale jajca
Kuzynka Tżta ma zdawkę z histori i matmy w 2 klasie lo podobno na własne życzenie, bo nie chodziła w ogóle, a tu nagle pojawiła się w maju. w dodatku w dzień konferencji, która był o 10.30 poszła do matematyka o 10 żeby ją przepytał
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:05   #3485
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Hej Żbiki, hej.
Widzę, że nikt nie tęsknił: P
Ponadrabiam po trochu, dziś dałam radę tylko kilka stron wstecz.
Będę chora

Ps. Po uderzeniowej -3kg

jak tylko zdam to prawo jazdy, biorę się za Dukana

Ale to woda, prawda? Tzn na razie nie odczuwasz tego, że schudłaś?

Ok, czytam dalej. "Dyskusja" o poziomie życia za 4 tys. zł już mi się znudziła
I patrząc z mojej postawy antypisowskiej - widzę argumenty zwolenników BK, odpieranie ataków przez zwolenników JK, trochę odwracanie kota ogonem, potem kłótnia, a na koniec Wyraka z 15oma

Idę spać, bo mi się znudziło już wolę sobie o swoich studiach czytać

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ale cwaniak
W sumie to troche niesprawiedliwe

Ale jajca
Kuzynka Tżta ma zdawkę z histori i matmy w 2 klasie lo podobno na własne życzenie, bo nie chodziła w ogóle, a tu nagle pojawiła się w maju. w dodatku w dzień konferencji, która był o 10.30 poszła do matematyka o 10 żeby ją przepytał
Cho do Łodzi

ale ma dziewczyna refleks
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:13   #3486
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Niezdrowe?? Mi wszystkie koleżanki wmawiają że nie powinno się jeść później niż po 18. To już sama nie wiem
nie powinno jeśc się później, niż 2 - 3 godziny przed snem, a jeśli idziesz spać o 1, to powinnaś zjeść coś o 22, 23.
jedzenie o 18, a chodzenie spać o 1 to 7 godzin przerwy od ostatniego posiłku - a to spowalnia metabolizm. poczytaj na wizażu podstawowe zasady zdrowego odżywiania i uwierz, że na dłuższą metę niejedznie nie jest dobre. wyrządza dużo szkód w organizmie, rozregulowuje go.

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ale Ty jesteś Żbik i nie wolno tak mówić


A czegoś typu biotechnologie, inżynierie biomedyczne niet?

Nie oglądam, nie wiem, jakie ma poglądy, więc się nie wypowiem

Ja tam widzę tyle, że zwolennicy Komorowskiego (a raczej przeciwnicy Kaczyńskiego) stworzyli jakby krąg, więc się czują pewniej. Ale co Wyrak wyprawia chociaż tu może jestem nieobiektywna, bo jak widzę go na jakimkolwiek wątku, to mnie zniesmacza ten cynizm
I ja właśnie czytam jakoś od środka i tam pojawiały się wyjątkowo mądre wypowiedzi, bez rzucania mięsem

Dokładnie.
Ale za to cholernie skuteczna
ojtam ojtam.

inżynieria chyba, ale nie interesuje mnie, niee

Ty nie znasz go, więc się nie wypowiadasz, a tylu ludzi daje sobie prawo głosu nie mając pojęcia o tym, bo gdzieś usłyszeli, że w tvp to tak jest na pewno... wciąż ta manipulacja i o ile wierzyłam, że po Smoleńsku coś się zmieni, tak już widzę, że nigdy nie będzie inaczej.

mnie też zniesmacza cynizm, ale jego merytoryczne wypowiedzi bywają wartościowe i mądre. w tym wypadku podoba mi się, że poparł słowa konkretnymi argumentami. cenię sobie takie osoby.
jutro zajrzę w środek

skuteczna ? w czym

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Hej Żbiki, hej.
Widzę, że nikt nie tęsknił: P
Ponadrabiam po trochu, dziś dałam radę tylko kilka stron wstecz.
Będę chora

Ps. Po uderzeniowej -3kg
oh, wow, lovely, jesteś myślałam własnie jak tam Twoja dieta.
jak się czujesz?

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

jak tylko zdam to prawo jazdy, biorę się za Dukana

Ale to woda, prawda? Tzn na razie nie odczuwasz tego, że schudłaś?

Ok, czytam dalej. "Dyskusja" o poziomie życia za 4 tys. zł już mi się znudziła
I patrząc z mojej postawy antypisowskiej - widzę argumenty zwolenników BK, odpieranie ataków przez zwolenników JK, trochę odwracanie kota ogonem, potem kłótnia, a na koniec Wyraka z 15oma

Idę spać, bo mi się znudziło już wolę sobie o swoich studiach czytać
wlasnie, mialam Cie spytac - jak wyglada egzamin na motor?

tez mnie zastanawia czy to woda i czy to nie szkodzi, ze woda.


czytasz ciagle o studiach?

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

mialam wczesniej isc spac, ale mnie tu przebrzydłe baby zagadały
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:14   #3487
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Cho do Łodzi

ale ma dziewczyna refleks
Nie no raczej nie

Noo.. zabójczy


Idę spać, dobranoc ;**
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 00:16   #3488
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
inżynieria chyba, ale nie interesuje mnie, niee

Ty nie znasz go, więc się nie wypowiadasz, a tylu ludzi daje sobie prawo głosu nie mając pojęcia o tym, bo gdzieś usłyszeli, że w tvp to tak jest na pewno... wciąż ta manipulacja i o ile wierzyłam, że po Smoleńsku coś się zmieni, tak już widzę, że nigdy nie będzie inaczej.

mnie też zniesmacza cynizm, ale jego merytoryczne wypowiedzi bywają wartościowe i mądre. w tym wypadku podoba mi się, że poparł słowa konkretnymi argumentami. cenię sobie takie osoby.
jutro zajrzę w środek

skuteczna ? w czym

oh, wow, lovely, jesteś myślałam własnie jak tam Twoja dieta.
jak się czujesz?
A w ogóle co jest teraz in?

<bezradny> ja opieram się na opinii rodziców, którzy oglądają przede wszystkim Wiadomości, a im wierzę

Bo Ty patrzysz z innego punktu widzenia wg mnie ma argumenty z kosmosu i to co pisze jest śmieszne. Ale mówię, tu nie jestem obiektywna.
Obczaj rozmowę o tym, za jaką kwotę da się wyżyć, jakieś 4 strony, nie da się nie zauważyć

W chudnięciu bo ja mam metabolizm nakręcony, ale to nic nie daje, bo przez gÓpią maturę pozbyłam się resztek mięśni, więc nie ma co mi spalać tej energii...

Właśnie, Kamila, nie jest Ci słabo?



Miałam iść spać
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:22   #3489
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

jak tylko zdam to prawo jazdy, biorę się za Dukana

Ale to woda, prawda? Tzn na razie nie odczuwasz tego, że schudłaś?
Ty to nie wiem co chcesz zrzucać... :P
Woda, woda. Nie odczuwam tego ani trochę:} Denerwuję się tylko kiedy znajdę jakiś super pro przepis i chcę tą rzecz zrobić a ona nie wychodzi Póki co wynalazłam genialny obiad, wszyscy w domu jedzą

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
nie powinno jeśc się później, niż 2 - 3 godziny przed snem, a jeśli idziesz spać o 1, to powinnaś zjeść coś o 22, 23.
jedzenie o 18, a chodzenie spać o 1 to 7 godzin przerwy od ostatniego posiłku - a to spowalnia metabolizm. poczytaj na wizażu podstawowe zasady zdrowego odżywiania i uwierz, że na dłuższą metę niejedznie nie jest dobre. wyrządza dużo szkód w organizmie, rozregulowuje go.


oh, wow, lovely, jesteś myślałam własnie jak tam Twoja dieta.
jak się czujesz?
O fajnie wiedzieć a więc trzeba zmienić godzinę kolacji


Czuję się ok, ale tak jak mówiłam, moje kuchenne wojaże bywają frustrujące Jutro warzywka. Nawet nie wiecie jak tęskniłam za smakiem pomidora i ogórka

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
A

Właśnie, Kamila, nie jest Ci słabo?
Coś Ty, a od czego ma być mi słabo :P Jem tyle co normalny człowiek, który nie podjada
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:23   #3490
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
wlasnie, mialam Cie spytac - jak wyglada egzamin na motor?

czytasz ciagle o studiach?
Niezbyt rozgarnięta teoria. Później placyk, sprawdzenie płynów, świateł, podobnie jak na B. Trzy zadania na placu - ósemka, slalom i ruszanie na górce. A na mieście jedna trasa, może z 10 km tak jak Olga oceniła - nieważne, czy umiesz jeździć i czy nie wjedziesz w tira, musisz umieć robić ósemkę
Ogólnie połowa zdaje, a uwalają się najczęściej na duperelach. Kolega zdawał tydzień temu, to jeden chłopak nie zapiął kasku, dojechał do bramy WORDu i dziękujemy, inny nie obrócił się przy ruszaniu na obie strony. Tż pierwszy egzamin oblał, bo stopki nie zdjął.
Także tego, jak się umie robić te trzy zadania, do tego pamięta o kasku, obracaniu i tego typu, to łatwo jest zdać (zobaczymy, co będę mówić w czwartek ) na mieście raz hamowanie awaryjne, raz do wyznaczonego miejsca, światła się same włączają w tym egzaminacyjnym motorze, tylko o wyłączaniu kierunków trzeba pamiętać

Nie, ja już sobie akademik wybierałam wypisałam + i - typu: duże pokoje, czysto, karaluchy, itp
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:24   #3491
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Miałam iść spać
Ja też.

Godzinę temu.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words

Edytowane przez Weronika112
Czas edycji: 2010-06-26 o 00:26
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 00:29   #3492
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Ty to nie wiem co chcesz zrzucać... :P
Woda, woda. Nie odczuwam tego ani trochę:} Denerwuję się tylko kiedy znajdę jakiś super pro przepis i chcę tą rzecz zrobić a ona nie wychodzi Póki co wynalazłam genialny obiad, wszyscy w domu jedzą

Coś Ty, a od czego ma być mi słabo :P Jem tyle co normalny człowiek, który nie podjada
Uda, uda, uda. Dzisiaj sobie kupiłam czarne spodenki w Housie, M. W pasie luźne, a w nogawkach (są na zapas, bo i tak schudnę, no nie? ), mierzyałam L, to w udach lepiej, ale mogłam je ściągnąć bez rozpinania
Czemu ja nie mogę mieć tych ud proporcjonalnych do łydek? Widziałam dziewczynę w obuwniczym, mojego wzrostu, prosiła o rozmiar 40 (ja kupiłam 37 ) nogi takie jak moje, a tułów, piersi,ramiona na oko 42-44 pocieszające, że nie tylko ja jestem nieproporcjonalna a ja chcę mieć jeden rozmiar na całości, tylko tyle


Od niejedzenia węglowodanów

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Ja też.

Godzinę temu.
Ja półtorej, Tż się dziwi, że jeszcze nie śpię
Znowu mi się posty nie połączyły
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-06-26 o 00:30
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:35   #3493
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Uda, uda, uda. Dzisiaj sobie kupiłam czarne spodenki w Housie, M. W pasie luźne, a w nogawkach (są na zapas, bo i tak schudnę, no nie? ), mierzyałam L, to w udach lepiej, ale mogłam je ściągnąć bez rozpinania
Czemu ja nie mogę mieć tych ud proporcjonalnych do łydek? ) nogi takie jak moje, a tułów, piersi,ramiona na oko 42-44 pocieszające, że nie tylko ja jestem nieproporcjonalna a ja chcę mieć jeden rozmiar na całości, tylko tyle
Widziałam dziewczynę w obuwniczym, mojego wzrostu, prosiła o rozmiar 40 (ja kupiłam 37


Od niejedzenia węglowodanów

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------


Ja półtorej, Tż się dziwi, że jeszcze nie śpię
Znowu mi się posty nie połączyły
Myślę, że ta ze sklepu ma gorzej :P
Ja jestem względnie wymiarowa No może czasem trzeba kupić dół większy niż górę.
Da się przeżyć bez nich Nawet istnieje coś takiego jak nutella light i serniki i inne ciasta, desery, kremy... najgorzej mi się było przestawić na tryb bez chlebowy, bez makaronowy etc. Chociaż... nadal nie wyobrażam sobie jajecznicy bez chleba

Ok, ide sobie.
Dobranoc
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:37   #3494
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Uda, uda, uda. Dzisiaj sobie kupiłam czarne spodenki w Housie, M. W pasie luźne, a w nogawkach (są na zapas, bo i tak schudnę, no nie? ), mierzyałam L, to w udach lepiej, ale mogłam je ściągnąć bez rozpinania
Czemu ja nie mogę mieć tych ud proporcjonalnych do łydek? Widziałam dziewczynę w obuwniczym, mojego wzrostu, prosiła o rozmiar 40 (ja kupiłam 37 ) nogi takie jak moje, a tułów, piersi,ramiona na oko 42-44 pocieszające, że nie tylko ja jestem nieproporcjonalna a ja chcę mieć jeden rozmiar na całości, tylko tyle



Ja półtorej, Tż się dziwi, że jeszcze nie śpię
Znowu mi się posty nie połączyły
Nienawidzę tego uczucia jak przymierzam piękną, cudowną rzecz, a tu gdzieś się nie dopnie, nie wejdzie.

Ja zaraz pójdę, tylko najpierw trzeba się wylogować, co nie jest łatwe, bo ciągle odświeżam stronę i czytam.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:42   #3495
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Myślę, że ta ze sklepu ma gorzej :P
Ja jestem względnie wymiarowa No może czasem trzeba kupić dół większy niż górę.
Da się przeżyć bez nich Nawet istnieje coś takiego jak nutella light i serniki i inne ciasta, desery, kremy... najgorzej mi się było przestawić na tryb bez chlebowy, bez makaronowy etc. Chociaż... nadal nie wyobrażam sobie jajecznicy bez chleba
Ja do tego dążę chociaż wiem, że teraz -3 kg, to -1,5 kg z piersi, a resztę z ramion i brzucha, więc od pasa w górę będę mieć wygląd anorektyczki, od bioder do kolan baleroniki
Muszę przypakować

Czytałam trochę o tych serkach, jakie dziewczyny polecały, ale ja u siebie nic z tego nie znajdę mam święto, jak 2 razy na miesiąc wyczaję serek homogenizowany
Ale coś wymyślę

Na bieżąco relacjonuj jak Ci woda spadła, to teraz będziesz na pewno ładnie chudnąć

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Nienawidzę tego uczucia jak przymierzam piękną, cudowną rzecz, a tu gdzieś się nie dopnie, nie wejdzie.

Ja zaraz pójdę, tylko najpierw trzeba się wylogować, co nie jest łatwe, bo ciągle odświeżam stronę i czytam.
A wyobraź sobie to uczucie, jak widzisz cudną rzecz, śliczną na manekinie w idealnym dla Ciebie rozmiarze, a pani ze sklepu mówi, że z manekinu się nie zdejmuje


Ja jednak chyba idę, bo jutro znowu będę spać do 12, a resztę dnia -
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 00:42   #3496
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Oficjalnie się żegnam ! ;**
Słodziaczkowych senków.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:22   #3497
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość


widziałyście TRAILER SHREKA 4?
mówiłam, że dobry

Marcie już mówiłam, że byłam na Toy Story 3 w 3D.
fajne.



Przepraszam Was, ze nie zaglądam.. ale ja ciągle w pracy. Pracuję CODZIENNIE, najczęściej po te dwie zmiany.
Ale jeszcze tylko dzisiaj (12:00-22:00) i jutro (16:00-21:00).
I kończę z realem.


a pamiętacie tego ziomka co nas kasował w realu. To często mam z nim zmiany. Ale on ma zeza

a jutro o 13:00 mam rozmowę o pracę. (naleśnikarnia w Gdyni)
cv wysłałam tam ponad miesiąc temu, dopiero wczoraj oddzwonił facet, że dzisiaj są rozmowy kwalifikacyjne. Ale chyba dużo kandydatek nie ma, skoro powiedział, że jeśli mogę to żebym w niedzielę przyszła to on specjalnie przyjedzie. No chyba, że dzisiaj będzie jakaś śliczna lala i mnie wygryzie z posadki
Znajdzie się coś innego
Jest dobrze.

A z reala uciekam bo to wyzysk jest.
mimo, że praca nawet w porządku.
Ale niektórzy ludzie potrafią skutecznie dzień "umilić".


w ogóle kot chyba nie wie, że urósł.
i ciągle pakuje mi się na ramię. I jej zjeżdża i tak spada, znowu włazi. Wszystko robi z zamkniętymi oczami w ogóle

co za kot.
i jeszcze mi mruczy do ucha.


tak mniej-więcej was nadrobiłam, ale o polityce nie będę pisać

myślę na co papiery złożyć.
zarejestrowałam się na UG (złożę chyba na tą gospodarkę przestrzenną- chociaż inż tam nie zrobię.. -.-" i geologię), PG (geodezja, bo gospodarki nie otwierają), AM (nawigacja).
I chyba tyle.

A, no i Marta mnie pałuje żebym na tą skandy złożyła. Hmm.. na razie nie płacę, zobaczę jak wyniki matur i dopiero wtedy będę płacić
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:32   #3498
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Zaciekawienie czytelnika tytułem, też mnie to wkurza wszystko lepsze niż artykuły SE czy Faktu, tam to dopiero...
przykład, który mnie rozwalił "mąż orał mną ziemię!"

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Nienawidzę tego uczucia jak przymierzam piękną, cudowną rzecz, a tu gdzieś się nie dopnie, nie wejdzie.
a ja nienawidzę jak coś wydaje się fajne a na mnie wisi

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
A z reala uciekam bo to wyzysk jest.
mimo, że praca nawet w porządku.
Ale niektórzy ludzie potrafią skutecznie dzień "umilić".
najważniejsza jest atmosfera w pracy
powodzenia na rozmowie
(naleśniki)
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:30   #3499
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Dzień dobryyyy ;**


Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

Jak czekałam na spotkanie, ptak mi narobił na książkę W sumie dobrze, że na książkę niż na spodnie
to na szczęście

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieję, że gotowe nam dadzą. Ale jestem przekonana, że nauczyciele będą lustrować wyniki.
-.-'
to na pewno



Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Ja teraz to już ograniczam bo to obniża poziom magnezu(wypłukuje) i przez to miałam często skurcze mięśni.
dodatkowo problemy z krążeniem.


Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Dlatego ja telewizję ograniczam tylko do durnych filmów .
Ooo, a wiecie, że Miodowe Lata puszczają na Polsacie ?

:d

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Jestem taka głodna że szok, ale postanowiłam że nie będę się w nocy objadać i najpóźniej będę jeść o 18 może do rana przeżyję
Marta już napisała dlaczego nie możesz tak robić poczytaj sobie wizaż,dużo mądrych rzeczy na ten temat wyczytasz . kolacja powinna być białkowa,2-3 h przed snem.



Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ostatnio oglądałam!
obejrzyjcie sobie kiedyś Mamuśki na polsacie. uwielbiam to
taka parodia upierdliwych teściów o 13 jest
haha. jak mi się nudzi to czasem sobie to oglądam


Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Hej Żbiki, hej.
Widzę, że nikt nie tęsknił: P
Ponadrabiam po trochu, dziś dałam radę tylko kilka stron wstecz.
Będę chora

Ps. Po uderzeniowej -3kg
no hej Żbikuu !.
no to brawoo


Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Przepraszam Was, ze nie zaglądam.. ale ja ciągle w pracy. Pracuję CODZIENNIE, najczęściej po te dwie zmiany.
Ale jeszcze tylko dzisiaj (12:00-22:00) i jutro (16:00-21:00).
I kończę z realem.


a pamiętacie tego ziomka co nas kasował w realu. To często mam z nim zmiany. Ale on ma zeza

a jutro o 13:00 mam rozmowę o pracę. (naleśnikarnia w Gdyni)
cv wysłałam tam ponad miesiąc temu, dopiero wczoraj oddzwonił facet, że dzisiaj są rozmowy kwalifikacyjne. Ale chyba dużo kandydatek nie ma, skoro powiedział, że jeśli mogę to żebym w niedzielę przyszła to on specjalnie przyjedzie. No chyba, że dzisiaj będzie jakaś śliczna lala i mnie wygryzie z posadki
Znajdzie się coś innego
Jest dobrze.

A z reala uciekam bo to wyzysk jest.
mimo, że praca nawet w porządku.
Ale niektórzy ludzie potrafią skutecznie dzień "umilić".
to fajnie że zadzwonili z tej naleśnikarni, bo inaczej musiałabyś się męczyć w tym realu ;<

pamiętamy,pamiętamy .
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 10:15   #3500
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
przestawić się przestawisz
ale później dostaje się takiego kręćka
ja na 2 roku podjechałam pod McD autkiem po kawę przed egzaminem i do babki po ang przez mikrofon, a w tym co ona wydaje mówię po pl do niej - myślała, że robię sobie jaja ale serio byłam jakby w innym świecie
ale to tak jest.

Moja siostra jak wróciła ze stanów to kilka razy w sklepie wplatała słowa angielskie, albo tak trochę przeciągała i akcentowała, co mnie wkurzało No, ale bądź co bądź była tam 2 lata, nie ma co się dziwić.

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Dlatego ja telewizję ograniczam tylko do durnych filmów .
Ooo, a wiecie, że Miodowe Lata puszczają na Polsacie ?
na "szczęście" ja też.
media tak jak napisałaś strasznie manipulują. A polityki lepiej tam nie oglądać.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ostatnio oglądałam!
obejrzyjcie sobie kiedyś Mamuśki na polsacie. uwielbiam to
taka parodia upierdliwych teściów o 13 jest

bardzo niezdrowe, wiesz?

poczytaj na wizażu, polecam. też tak kiedyś robiłam i żałujęęęę...
Mamuśki są świetne

noo niezdrowe, powinno się jeść 3 godziny przed snem ale to już napisałaś.

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Ps. Po uderzeniowej -3kg


Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
a pamiętacie tego ziomka co nas kasował w realu. To często mam z nim zmiany. Ale on ma zeza

a jutro o 13:00 mam rozmowę o pracę. (naleśnikarnia w Gdyni)
cv wysłałam tam ponad miesiąc temu, dopiero wczoraj oddzwonił facet, że dzisiaj są rozmowy kwalifikacyjne. Ale chyba dużo kandydatek nie ma, skoro powiedział, że jeśli mogę to żebym w niedzielę przyszła to on specjalnie przyjedzie. No chyba, że dzisiaj będzie jakaś śliczna lala i mnie wygryzie z posadki
Znajdzie się coś innego
Jest dobrze.


ale z tym realem to prawda, że wyzysk, już nie raz słyszałam od znajomych. I za to, żeby Cię przyjęli!
Moja siostra została kiedyś przyjęta to naleśnikarni The Moon, ale pracowała zadziwiająco ilość dni, aż 1! Poszła, one ją tam wykorzystały to najcięższych prac. Potem kazały jej pójść, bo było za dużo ludzi , powiedzieli, że dadzą jej znać jak ma przyjść. I tak cisza do dziś. Już miałyśmy pisać dobitnego maila, ale jakoś zapomniałyśmy go wysłać.

cześć;*
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:23   #3501
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Dzień dobry Żbiki. ;*

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Popieram. Ja też wolałabym odwrotną.
Polityka to temat, na który trzeba uważać. Bo o ile wymiana poglądów politycznych może być dobra, to nie zawsze wszędzie można o niej rozmawiać, np. na imieninach .
Jutro dziadka imieniny, zjadą się podzieleni politycznie osobniki i już się boję tych sporów.

Btw, jak mnie wkurzają ludzie, dla których jedynym argumentem jest : ten jest za niski, ten ma grubą żonę, ten jej w ogóle nie ma.
Straszne jest to, że ludzie ( ofc, nie wszyscy) głosują opierając się na takich bzdetach, mało wiedząc o programie, o poglądach politycznych.

O, moja koleżanka głosuję na Komorowskiego, pytam się dlaczego, bo może mnie do niego przekona. A ona odpowiada, że kot nie może być pierwszą damą. Pomijam to, że dla niej Palikot jest z PiS-u.
Pogrubione - zgadzam się
Już pisałam wcześniej chyba nawet, że to irytujące, że ludzie kierują się takimi infantylnymi przesłankami.. reprezentacyjność reprezentacyjnością, owszem,jest dość istotna, ale bez przesady. Gdyby Korwin-Mikke był przystojny, miał białe ząbki jak model, był 20lat młodszy i wyglądał, jakby właśnie wrócił z Kostaryki, to by na niego głosowali? Myślę, że nawet nie znając jego programu.
Niestety Polska ma rekordowy procent 'ciemnej masy' i ludzi dających się zmanipulować. Po to są tak wybujałe kampanie wyborcze- bo każdy polityk wie, że nasze społeczeństwo rzadko kieruje się własnym rozumem, rzadko potrafi selekcjonować, dzielić to, co uważa za słuszne, a to, co nie.. więc dają się zmanipulować bez problemu, są jak taka plastelinka. Pewnie, że nie wszyscy.. ale..
Ale jak to Tokarczuk napisała: "Widzimy to samo, ale inaczej. Dopiero jutro w telewizji podadzą, co widzieliśmy naprawdę".

Palikot z pisu? On by tam chyba zwariował. Z niego taki konserwatysta jak..

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Nie którzy to uważają że się znają na polityce a jak przyjdzie co do czego jak się o coś zapytasz to udzielą takiej odpowiedzi że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Moja koleżanka głosuje na Kaczyńskiego bo Komorowski doprowadzi do 3 wojny światowej przy swoich poglądach.
A uzasadniła, co za poglądy ma na myśli i niby dlaczego?

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
jak mnie takie coś denerwuje,przecież to żaden argument i nie wiem czemu ludzie kierują się brakiem pierwszej damy. Jak już ktoś zaczyna ze mną rozmawiać i popiera swój wybór właśnie tym to mówię "A gdzie w konstytucji jest napisane, że musi być pierwsza dama? "
Zgadzam się z tym, że to nie może być główny argument, ale jeden z tych mniej ważnych i owszem. dlatego, że jednak nie oszukujmy się, prezydent w naszym państwie pełni funkcję głównie reprezentacyjną (okej, nie jest aż tak jak w Niemczech,że kanclerz ma CAŁĄ właściwie władzę, ale rząd u nas podejmuje więcej decyzji niż prezydent ) i repreezentuje nas na arenie międzynarodowej.. żartów z kotem nie popieram, są zupełnie nie na poziomie. ale to nie zmienia faktu, że jeśli ma się postawić znaczek "+" w rubryczce "reprezentacyjność" to wg mnie dostałby go Komorowski. Dlaczego?
- bo ma żonę (całkiem mądrą, poważną i choć ze sporą nadwagą, przychodzi do tv zadbana, nie jest taką kurą nioską)
- bo jest wysoki, wygląda poważnie
- bo potrafi łączyć powagę z humorem, takim całkiem na poziomie

Poza tym, nie oszukujmy się, pierwsze damy spotykają się między sobą, nawiązują kontakty, to też wpływa na relacje między państwami. Dla mnie osobiście wstyd nie mieć Pierwszej Damy, ale to nie jest żaden decydujący argument.

Bo z drugiej strony Komorowski robi błędy w niektórych podstawowych sprawach, tak jak sławna wpadka z wyjciem Polski z NATO, albo kompetencje organów w Polsce.
nie wiem, na kogo głosować, naprawdę, ja dopiero sobie rozważam.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
nic mi nie mów czytam teraz wątek na wizażu KLIK i spójrz jakie powody mają ludzie.
NIC NIE POPIERAJĄ ARGUMENTAMI! Wyrak tam na początku dobrze powiedział, widać, że coś o tym czyta, że ma wiedzę, a nie tylko, za przeproszeniem, tvnem się kieruje, który wyjątkowo w ddtvn poświęcił 3 razy więcej czasu antenowego dla jednego z kandydatów.
Czytałam ten wątek wcześniej. Wyrak potrafi dobrze korzystać z google + ma dobry poziom dyskusji, jest ogarnięty, sporo wie.

Fakt, że wdużo czasu poświęcili Komorowskiemu, ale Kaczyńskiemu też tyle by poświęcili, ALE NIE PRZYSZEDŁ, nie stawił się zwyczajnie. Mówili o tym, także.. nie doszukujmy się tutaj manipulacji (choć nie przeczę,że tvn wyraźnie propaguje program po i samą tą partię, to da się zauważyć)

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Ja swój światopogląd próbuję kształtować poprzez czytanie książek, tylko one są rzetelne.
Amen.


Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam we "Wprost" wywiad z Palikotem, on mnie po prostu rozwala swoją szczerością
Kiedyś codziennie czytałam jego bloga

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
mówiłam, że dobry

Marcie już mówiłam, że byłam na Toy Story 3 w 3D.
fajne.

Przepraszam Was, ze nie zaglądam.. ale ja ciągle w pracy. Pracuję CODZIENNIE, najczęściej po te dwie zmiany.
Ale jeszcze tylko dzisiaj (12:00-22:00) i jutro (16:00-21:00).
I kończę z realem.

a pamiętacie tego ziomka co nas kasował w realu. To często mam z nim zmiany. Ale on ma zeza

a jutro o 13:00 mam rozmowę o pracę. (naleśnikarnia w Gdyni)
cv wysłałam tam ponad miesiąc temu, dopiero wczoraj oddzwonił facet, że dzisiaj są rozmowy kwalifikacyjne. Ale chyba dużo kandydatek nie ma, skoro powiedział, że jeśli mogę to żebym w niedzielę przyszła to on specjalnie przyjedzie. No chyba, że dzisiaj będzie jakaś śliczna lala i mnie wygryzie z posadki
Znajdzie się coś innego
Jest dobrze.

A z reala uciekam bo to wyzysk jest.
mimo, że praca nawet w porządku.
Ale niektórzy ludzie potrafią skutecznie dzień "umilić".


w ogóle kot chyba nie wie, że urósł.
i ciągle pakuje mi się na ramię. I jej zjeżdża i tak spada, znowu włazi. Wszystko robi z zamkniętymi oczami w ogóle

co za kot.
i jeszcze mi mruczy do ucha.


tak mniej-więcej was nadrobiłam, ale o polityce nie będę pisać

myślę na co papiery złożyć.
zarejestrowałam się na UG (złożę chyba na tą gospodarkę przestrzenną- chociaż inż tam nie zrobię.. -.-" i geologię), PG (geodezja, bo gospodarki nie otwierają), AM (nawigacja).
I chyba tyle.

A, no i Marta mnie pałuje żebym na tą skandy złożyła. Hmm.. na razie nie płacę, zobaczę jak wyniki matur i dopiero wtedy będę płacić
Oo, no już teraz złapałaś trochę doświadczenia, umiesz obslugiwać kasę fiskalną, to.. świat stoi przed Tobą otworem

Będziemy trzymać kciuki za rozmowę
Ja bym chętnie wzięła sobie jakiegoś zwierzaka do mieszkania z Tżtem,ale on jest uczulony i niewiele mogę na to poradzić. Kotek musi być uroczy

Popieram Martę- złóż na skandynawistykę koniecznie.



Też mam ochotę na kiiino, ale póki co nic z tego, jutro jadę do Warszafky Będę podbijać świat! (w swoich fantazjach przecudownych )
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:35
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:37   #3502
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

[QUOTE=blue_apple;20272715]nie powinno jeśc się później, niż 2 - 3 godziny przed snem, a jeśli idziesz spać o 1, to powinnaś zjeść coś o 22, 23.
jedzenie o 18, a chodzenie spać o 1 to 7 godzin przerwy od ostatniego posiłku - a to spowalnia metabolizm. poczytaj na wizażu podstawowe zasady zdrowego odżywiania i uwierz, że na dłuższą metę niejedznie nie jest dobre. wyrządza dużo szkód w organizmie, rozregulowuje go.

Dzięki, już trochę poczytałam i wiem już trochę więcej. Na wieczór to i tak nie będę jeść nic ciężkiego, pewnie jakieś owoce-grejpfruty
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:38   #3503
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Plesiunia, na wieczór najlepiej jeść białko. jakieś jajka, serek wiejski, rybkę, mięso.
Unikamy na wieczór węglowodanów, zwłaszcza prostych (a owoce to głównie proste).
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:42   #3504
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Żbiki. ;*



Pogrubione - zgadzam się
Już pisałam wcześniej chyba nawet, że to irytujące, że ludzie kierują się takimi infantylnymi przesłankami.. reprezentacyjność reprezentacyjnością, owszem,jest dość istotna, ale bez przesady. Gdyby Korwin-Mikke był przystojny, miał białe ząbki jak model, był 20lat młodszy i wyglądał, jakby właśnie wrócił z Kostaryki, to by na niego głosowali? Myślę, że nawet nie znając jego programu.
Niestety Polska ma rekordowy procent 'ciemnej masy' i ludzi dających się zmanipulować. Po to są tak wybujałe kampanie wyborcze- bo każdy polityk wie, że nasze społeczeństwo rzadko kieruje się własnym rozumem, rzadko potrafi selekcjonować, dzielić to, co uważa za słuszne, a to, co nie.. więc dają się zmanipulować bez problemu, są jak taka plastelinka. Pewnie, że nie wszyscy.. ale..
Ale jak to Tokarczuk napisała: "Widzimy to samo, ale inaczej. Dopiero jutro w telewizji podadzą, co widzieliśmy naprawdę".

Palikot z pisu? On by tam chyba zwariował. Z niego taki konserwatysta jak..



A uzasadniła, co za poglądy ma na myśli i niby dlaczego?



Zgadzam się z tym, że to nie może być główny argument, ale jeden z tych mniej ważnych i owszem. dlatego, że jednak nie oszukujmy się, prezydent w naszym państwie pełni funkcję głównie reprezentacyjną (okej, nie jest aż tak jak w Niemczech,że kanclerz ma CAŁĄ właściwie władzę, ale rząd u nas podejmuje więcej decyzji niż prezydent ) i repreezentuje nas na arenie międzynarodowej.. żartów z kotem nie popieram, są zupełnie nie na poziomie. ale to nie zmienia faktu, że jeśli ma się postawić znaczek "+" w rubryczce "reprezentacyjność" to wg mnie dostałby go Komorowski. Dlaczego?
- bo ma żonę (całkiem mądrą, poważną i choć ze sporą nadwagą, przychodzi do tv zadbana, nie jest taką kurą nioską)
- bo jest wysoki, wygląda poważnie
- bo potrafi łączyć powagę z humorem, takim całkiem na poziomie

Poza tym, nie oszukujmy się, pierwsze damy spotykają się między sobą, nawiązują kontakty, to też wpływa na relacje między państwami. Dla mnie osobiście wstyd nie mieć Pierwszej Damy, ale to nie jest żaden decydujący argument.

Bo z drugiej strony Komorowski robi błędy w niektórych podstawowych sprawach, tak jak sławna wpadka z wyjciem Polski z NATO, albo kompetencje organów w Polsce.
nie wiem, na kogo głosować, naprawdę, ja dopiero sobie rozważam.



Czytałam ten wątek wcześniej. Wyrak potrafi dobrze korzystać z google + ma dobry poziom dyskusji, jest ogarnięty, sporo wie.

Fakt, że wdużo czasu poświęcili Komorowskiemu, ale Kaczyńskiemu też tyle by poświęcili, ALE NIE PRZYSZEDŁ, nie stawił się zwyczajnie. Mówili o tym, także.. nie doszukujmy się tutaj manipulacji (choć nie przeczę,że tvn wyraźnie propaguje program po i samą tą partię, to da się zauważyć)







Kiedyś codziennie czytałam jego bloga



Oo, no już teraz złapałaś trochę doświadczenia, umiesz obslugiwać kasę fiskalną, to.. świat stoi przed Tobą otworem

Będziemy trzymać kciuki za rozmowę
Ja bym chętnie wzięła sobie jakiegoś zwierzaka do mieszkania z Tżtem,ale on jest uczulony i niewiele mogę na to poradzić. Kotek musi być uroczy

Popieram Martę- złóż na skandynawistykę koniecznie.



Też mam ochotę na kiiino, ale póki co nic z tego, jutro jadę do Warszafky Będę podbijać świat! (w swoich fantazjach przecudownych )
Nie uzasadniła bo jak się zapytałam dokładniej to już nie wiedziała co powiedzieć

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Plesiunia, na wieczór najlepiej jeść białko. jakieś jajka, serek wiejski, rybkę, mięso.
Unikamy na wieczór węglowodanów, zwłaszcza prostych (a owoce to głównie proste).
Nie wiem co bym bez was zrobiła
__________________
Wakacje



Edytowane przez plesiunia
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:41
plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:44   #3505
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Martyna a wiesz, że jest taki kotek, który ma sierść jak ludzkie włosy Mojej mamy koleżanki córka jest uczulona i mają właśnie takiego kotka, przesłodki jest

Wiesz, jasne, że mając żonę daje mu większy +, ale po prostu strasznie mnie wkurza gadanie "Ja tam nie głosuję na Kaczyńskiego, bo nie ma żony" Wtedy to już nawet nie dyskutuję, bo nie ma sensu. Jaki to argument?! I nie można dyskwalifikować go jako prezydenta, bo nie ma żony. A tak na marginesie, gdzieś było, że jego przyjaciółka ma być pierwszą damą? nie wiem ile w tym prawdy...

A jeżeli chodzi o reprezentatywność to uważam, że to jest bardzo ważny czynnik w wyborze prezydenta, ale nie NAJWAŻNIEJSZY. Powinno się zapoznać z programem itp. a dopiero potem pomyśleć o tym jak dany kandydat mógłby się reprezentować na arenie międzynarodowej. Dla mnie np. JKM to jakaś porażka, nie dosyć, że nie przemawia do mnie w żaden sposób, to jeszcze jego wygląd daje wiele do życzenia. I myślę, że jeżeli byłby młodszy, przystojniejszy to i tak nie zagłosowałbym na niego.
a tak w ogóle to nie lubię tematu: polityka.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:51   #3506
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Martyna a wiesz, że jest taki kotek, który ma sierść jak ludzkie włosy Mojej mamy koleżanki córka jest uczulona i mają właśnie takiego kotka, przesłodki jest

Wiesz, jasne, że mając żonę daje mu większy +, ale po prostu strasznie mnie wkurza gadanie "Ja tam nie głosuję na Kaczyńskiego, bo nie ma żony" Wtedy to już nawet nie dyskutuję, bo nie ma sensu. Jaki to argument?! I nie można dyskwalifikować go jako prezydenta, bo nie ma żony. A tak na marginesie, gdzieś było, że jego przyjaciółka ma być pierwszą damą? nie wiem ile w tym prawdy...

A jeżeli chodzi o reprezentatywność to uważam, że to jest bardzo ważny czynnik w wyborze prezydenta, ale nie NAJWAŻNIEJSZY. Powinno się zapoznać z programem itp. a dopiero potem pomyśleć o tym jak dany kandydat mógłby się reprezentować na arenie międzynarodowej. Dla mnie np. JKM to jakaś porażka, nie dosyć, że nie przemawia do mnie w żaden sposób, to jeszcze jego wygląd daje wiele do życzenia. I myślę, że jeżeli byłby młodszy, przystojniejszy to i tak nie zagłosowałbym na niego.
a tak w ogóle to nie lubię tematu: polityka.
Oo to mogloby być fajne rozwiązanie nie wiedziałam o tym

Wiesz, być może, bo w DDTVN na śniadaniu pierwszych dam od niego przyszła właśnie jego przyjaciółka ze sztabu.. no ale przyjaciółka jako Pierwsza Dama. tak na stałe? średnio.

Pogrubione - pewnie to głupi argument i jeśli ma być głównym, i decydującym, to nie ma o czym dyskutować (bo dyskusja to teza + argumenty, a to jeden argument i to w dodatku mało ważny)

Z resztą też się zgadzam, oprócz ostatniego zdania- ja lubię politykę.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:52
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:53   #3507
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
Martyna a wiesz, że jest taki kotek, który ma sierść jak ludzkie włosy Mojej mamy koleżanki córka jest uczulona i mają właśnie takiego kotka, przesłodki jest

Wiesz, jasne, że mając żonę daje mu większy +, ale po prostu strasznie mnie wkurza gadanie "Ja tam nie głosuję na Kaczyńskiego, bo nie ma żony" Wtedy to już nawet nie dyskutuję, bo nie ma sensu. Jaki to argument?! I nie można dyskwalifikować go jako prezydenta, bo nie ma żony. A tak na marginesie, gdzieś było, że jego przyjaciółka ma być pierwszą damą? nie wiem ile w tym prawdy...

A jeżeli chodzi o reprezentatywność to uważam, że to jest bardzo ważny czynnik w wyborze prezydenta, ale nie NAJWAŻNIEJSZY. Powinno się zapoznać z programem itp. a dopiero potem pomyśleć o tym jak dany kandydat mógłby się reprezentować na arenie międzynarodowej. Dla mnie np. JKM to jakaś porażka, nie dosyć, że nie przemawia do mnie w żaden sposób, to jeszcze jego wygląd daje wiele do życzenia. I myślę, że jeżeli byłby młodszy, przystojniejszy to i tak nie zagłosowałbym na niego.
a tak w ogóle to nie lubię tematu: polityka.
Ciekawe jak taki kotek wygląda

Zrobiłam z mamą jagodzianki
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:56   #3508
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Plesiunia, poka, poka zdjęcie
ja w kuchni jestem noga

A jadłyście pastę łososiową? lowe to.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:06   #3509
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

oo proszę Lukas ten kotek na pewno nie uczuli Twojego chłopaka.

też muszę zabrać za jakieś pichcenie, zaraz poszukam jakiś przepis. Ktoś kiedyś na forum podał tą stronę z wypiekami.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.


Edytowane przez effciaa16
Czas edycji: 2010-06-26 o 11:08
effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:12   #3510
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Plesiunia, poka, poka zdjęcie
ja w kuchni jestem noga

A jadłyście pastę łososiową? lowe to.
Nie jadłam ale pewnie pycha ja też noga w kuchni ale czasami coś wychodzi. Najbardziej lubię skrzydełka kurczaka zapiekane z ryżem lowe to

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
oo proszę Lukas ten kotek na pewno nie uczuli Twojego chłopaka.

też muszę zabrać za jakieś pichcenie, zaraz poszukam jakiś przepis. Ktoś kiedyś na forum podał tą stronę z wypiekami.
Naleśniki czekoladowe
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.