Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 22:37   #3541
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/buty-nike-jor...166404041.html
"Chcesz wyglądać orginalnie , lubisz styl Lady Gaga, musisz je mieć" to nie może być prawda
OMG
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:38   #3542
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/buty-nike-jor...166404041.html
"Chcesz wyglądać orginalnie , lubisz styl Lady Gaga, musisz je mieć" to nie może być prawda
Faktycznie, lady gaga pełną gębą

A ta sesja z new looka a w szczególności Michalina... ok oświetlenie kiepskie, ale to i tak tego nie tłumaczy
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:54   #3543
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Tej porazki nic nie tlumaczy- kto byl stylista?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:56   #3544
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
A ta sesja z new looka a w szczególności Michalina... ok oświetlenie kiepskie, ale to i tak tego nie tłumaczy
dolaczam do klubu tych, ktorym sie sesja nie podobala^^.
btw, jesli taki klimat obecnie panuje w New Looku, to na pewno nie odwiedze tego sklepu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:26   #3545
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/buty-nike-jor...166404041.html
"Chcesz wyglądać orginalnie , lubisz styl Lady Gaga, musisz je mieć" to nie może być prawda
Nie wiem czemu ale przypomniało mi to bajkę "Jetsonowie" !
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:32   #3546
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dolaczam do klubu tych, ktorym sie sesja nie podobala^^.
btw, jesli taki klimat obecnie panuje w New Looku, to na pewno nie odwiedze tego sklepu.
dokładnie, wydaje mi się ze zrobili sobie niezłą antyreklamę przynajmniej nowej kolekcji, nie dość ze sesja sama w sobie słaba to jeszcze te ciuchy... wyglądaja jak dowolnie połączone ze sobą ubrania, w dodatku z przykrością musze to stwierdzić że nie tylko brzydkie ale tandetnie wykonane a zresztą... z New Looka to i tak tylko skinny dżinsy lubię
i naprawdę nie rozumiem mody na skarpetki do szpilek, w dodatku do peep toe jak ma Papierska, chociaż ona chyba i tak ratuje tę całą sesję... Ale te skarpetki... brrr

Edytowane przez fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Czas edycji: 2012-03-02 o 10:35
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:53   #3547
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale przypomniało mi to bajkę "Jetsonowie" !
aaa pamiętam!!!
niedawno widziałam laske w podobnych butach, do tego czarne śliskie spodnie(lekko dzwonowate) spodnie włożone w buty, kurtka materiałowa czarna z kapturem, torebka a'la chanelka na łańcuchu, pazurska sztuczne, czarne włosy, wyskubane brwiska zrobione henną noo ludzie
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 11:09   #3548
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Też się bardzo zdziwiłam że ktoś te badziewne foty nazwał "sesją". dziewczyny jak dziewczyny, wydaje mi się że przy tak beznadziejnym świetle każdy by wyglądał kiepsko. A ciuchy - mam wrażenie że ktoś wziął na chybił trafił cokolwiek z kolekcji i wsadził na te biedne dziewczyny na zasadzie ile się zmieści. I wyszedł modo-koszmarek.
nie oszukujmy się, że nasza polska wersja "Top model" nie 'wypuściła' żadnych modelek z prawdziwego zdarzenia, wiec trudno o super zdjęcia. Chociaż myślę, że gdyby zamienić Michalinę i Papierską na Olgę i Ole Kuligowską to wyglądały by same w sobie o niebo lepiej.. Tyle, że te dziewczyny maja trochę oleju w głowie i nie biorą się za takie "pseudo"sesje i dobrze na tym wychodzą.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:27   #3549
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się, że nasza polska wersja "Top model" nie 'wypuściła' żadnych modelek z prawdziwego zdarzenia, wiec trudno o super zdjęcia. Chociaż myślę, że gdyby zamienić Michalinę i Papierską na Olgę i Ole Kuligowską to wyglądały by same w sobie o niebo lepiej.. Tyle, że te dziewczyny maja trochę oleju w głowie i nie biorą się za takie "pseudo"sesje i dobrze na tym wychodzą.
Ja w ogóle najbardziej lubiłam do tej pory Olę Kuligowską - była taka sympatyczna, cicha, nie robiła szumu wokół siebie tylko się brała za robotę kiedy trzeba było. Nie wiem, czy tak wyglądało to poza ekranem, ale przyjemnie się ją oglądało. Michalinę też lubiłam ale ona musi mieć dobrze przemyślaną i wykonaną sesję żeby wydobyć jej urodę. A tu niestety nie trafili i jedynie znośnie wyglądającą osobą jest Bałon której nie znoszę.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:32   #3550
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Odnośnie tej sesji, mogli po prostu w godzinach małego ścisku, wynająć jeden wagon, dobrze go oświetlić, wsadzić statystów udających tłum, a nie wykorzystać tłum odwracający głowy z niesmakiem

Takie zdjęcia to tysiąc gimnazjalistek ma na facebooku
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:35   #3551
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja w ogóle najbardziej lubiłam do tej pory Olę Kuligowską - była taka sympatyczna, cicha, nie robiła szumu wokół siebie tylko się brała za robotę kiedy trzeba było. Nie wiem, czy tak wyglądało to poza ekranem, ale przyjemnie się ją oglądało. Michalinę też lubiłam ale ona musi mieć dobrze przemyślaną i wykonaną sesję żeby wydobyć jej urodę. A tu niestety nie trafili i jedynie znośnie wyglądającą osobą jest Bałon której nie znoszę.
dokładnie Bałoń najlepiej wygląda, bo ma wiele cech, które predysponują ją na modelkę, może nie jest powalająca, ale na zdjęciach daje rade, nawet w takiej sesji ( a o to chyba chodzi z top modelkami - wychodzą dobrze, bez względu na sytuacje i stroje, same w sobie się dobrze prezentują). a dwie pozostałe potrzebują, tak jak napisałaś, dobrej, przemyślanej stylizacji, sesji i dobrze wykonanych zdjęć bo jakby nie patrzeć to całkiem przeciętne dziewczyny ( a ponadto Michalina ma bardzo wymagającą urodę i te jej stylizacje z ost czasu, z jakiś imprez i bankietów, to masakra.. ) na pewno wiele z nas udzielających się na wizażu lepiej by wyglądało na profesjonalnych sesjach niż one (Michalina i Papierska)

o, a Kasia T. znów się lansuje na blogu, notka pod tytułem : "gdzie to ja nie byłam i do jakich to ja witryn sklepowych znanych marek nosa nie przyklejałam"..

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-03-02 o 11:40
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 11:49   #3552
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie zlinczuje ale mnie osobiście rozwala szał na buty typu Lita... Dla mnie są okropne, jak buty ortopedyczne na obcasie Chociaż mimo wszystko w sumie nie chodzi mi o same buty bo każdy ma inny gust ale zaobserwowałam takie zjawisko u wielu szafiarek - widać, że dziewczyna ma na codzień zupełnie inny styl ale "poluje" na Lity bo są takie piękne i "koniecznie muszę mieć" i milion zdjęć tych butów To samo jest z shopperami z Zary nie mam nic do tego, że komuś się może podobać bo w końcu gdyby wszystkim podobało się to samo to byłoby nudno ale już tu któraś wizażanka przytaczała bloga Kamili, która "musi nam się pochwalić Zarką" TO mnie rozwala ;-) (swoją drogą nie miałam do czynienia z tymi butami ale na niektórych zdjęciach jakoś tak się brzydko marszczą jakby stopa miała zaraz tą skórkę przerwać?)
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:54   #3553
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że to na prawdę sesja dla New Looka. Może dla jakiegoś lumpeksu... Ale NL? Chyba, że chcieli pokazać calutką kolekcję, tylko modelek za mało mieli. Kto to w ogóle stylizował? Aparat i fotograf też chyba bardzo kiepskie.

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
o, a Kasia T. znów się lansuje na blogu, notka pod tytułem : "gdzie to ja nie byłam i do jakich to ja witryn sklepowych znanych marek nosa nie przyklejałam"..
Tak, totalnie rozwalił mnie ten jej wpis. Już kiedyś pisałam tu, że jak dla mnie największym błędem jej postów wyjazdowych jest to, że ona nie pokazuje miejsc, w których była, tylko pokazuje siebie tam.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-03-02 o 11:57
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:11   #3554
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

wydaje mi się że blog Kasi T jest z góry skazany na porażkę. jak będzie pisała o okazjach upolowanych na przecenach i ogólnie o oszczędzaniu a potem prezentowała to w Tyrolu czy w innym ciekawym miejscu to będzie że hipokrytka jak będzie otwarcie pokazywała to co ma bez fałszywej skromności to zaraz ktos powie że się obnosi ze swoja zamożnością. I tak źle i tak niedobrze
ale jeśli odjąć od tego bloga treść i nie dorabiać mu żadnych ideologii to jest po prostu zbiór ładnych fotek do pooglądania
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:12   #3555
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez AshLeeVioLiniSt Pokaż wiadomość
Co prawda to nie są asymetryczne szpilki, ale przynajmniej rozwala:
<casual candy boots>
Obrzydliwe

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/buty-nike-jor...166404041.html
"Chcesz wyglądać orginalnie , lubisz styl Lady Gaga, musisz je mieć" to nie może być prawda
Ooo, akurat mój rozmiar

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość

o, a Kasia T. znów się lansuje na blogu, notka pod tytułem : "gdzie to ja nie byłam i do jakich to ja witryn sklepowych znanych marek nosa nie przyklejałam"..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:41   #3556
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Świeżo znaleziony rozwalacz: http://www.athensreport. com/pregnant- glamour-model-walks-the-runway-nak

Edit: Usunęłam częśc linku, bo faktycznie coś tam w nim dodatkowego siedziało. Ogólnie w linku były zdjęcia z pokazu kapeluszy - nagie, ciężarne modelki na wybiegu, ubrane tylko w kapelusze

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-03-02 o 18:26
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:48   #3557
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Uważajcie na link bo wysyła trojana - mam dobrego anntywirusa więc nic się nie stało, ale ostrzegam!
A sam pokaz... jak dla mnie to kolekcja kapeluszy żadna, a sam pomysł to na zasadzie "niech piszą co chcą byle nazwiska nie przekręcili".
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:09   #3558
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie wiem czy akurat w ten wątek dobrze trafiłam, ale ten wywiad mnie rozbroił (zarówno pytania, jak i iście skromne odpowiedzi). W całej otoczce tego pięknego modowego bloga
http://www.pieknosc-dnia.com.pl/moda...rld-of-fashion

"Z drugiej już wiem co czują celebryci, gdy chcą mieć święty spokój na co dzień a nie zawsze się da. "

Zastanawia mnie tylko jedno, bez złośliwości, czy ona naprawdę myśl, że wejścia na jej blog swiadczą o pozytywnej popularności? Bo nietrudno zauważyć, że jest bardzo często obiektem kpin na różnych stronach i pewnie stąd te rzekome 250tys odwiedzin.
Nie wiem w jakim świecie żyje ta kobieta, ale jej blog mnie niesamowicie zadziwia.
Napisałam jej kiedyś szczery komentarz, żadne chamstwo i nie opublikowała, to ja już sama nie rozumiem?
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-03-02 o 17:24
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:18   #3559
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Nie wiem czy akurat w ten wątek dobrze trafiłam, ale ten wywiad mnie rozbroił (zarówno pytania, jak i iście skromne odpowiedzi). W całej otoczce tego pięknego modowego bloga
http://www.pieknosc-dnia.com.pl/moda...rld-of-fashion

"Z drugiej już wiem co czują celebryci, gdy chcą mieć święty spokój na co dzień a nie zawsze się da. "

Czasami tak się zastanawiam, czy ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest zwyczajnie śmieszna?
Te jej "stylizacje", wywiady...
Wiadomo, że każdy ma swój gust i zawsze będą tacy, którym się coś nie spodoba, ale to chyba nie przypadek (i nie zazdrość ), że tyle osób ją i jej styl krytykuje.
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 17:23   #3560
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie blog Kamili przestał rozwalać jak ujrzałam ten:
BLOG EMILII
http://iamemiliaa.blogspot.com/
__________________
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:27   #3561
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Inessia Pokaż wiadomość

Czasami tak się zastanawiam, czy ona nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest zwyczajnie śmieszna?
Te jej "stylizacje", wywiady...
Wiadomo, że każdy ma swój gust i zawsze będą tacy, którym się coś nie spodoba, ale to chyba nie przypadek (i nie zazdrość ), że tyle osób ją i jej styl krytykuje.
Widocznie rodzina i przyjaciele ją chwalą i to jej wystarczy. A jak pisałam napisałam jej kiedyś szczery komentarz (ale nie chamski) i odrzuciła, także... Może ona naprawdę myśli, że wszyscy jej zazdroszczą?
W jej stylizacjach i ogólnym wyglądzie najgorsze jest niechlujstwo, ale już w tym wątku ktoś trafnie to opisał


A i perelka następna : www.nieuporzadkowana.blog spot.com Te najnowsze stylizacje takie tragiczne nie są, ale wcześniejsze mega :P
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-03-02 o 17:30
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:28   #3562
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Nie wiem czy akurat w ten wątek dobrze trafiłam, ale ten wywiad mnie rozbroił (zarówno pytania, jak i iście skromne odpowiedzi). W całej otoczce tego pięknego modowego bloga
http://www.pieknosc-dnia.com.pl/moda...rld-of-fashion

"Z drugiej już wiem co czują celebryci, gdy chcą mieć święty spokój na co dzień a nie zawsze się da. "

Zastanawia mnie tylko jedno, bez złośliwości, czy ona naprawdę myśl, że wejścia na jej blog swiadczą o pozytywnej popularności? Bo nietrudno zauważyć, że jest bardzo często obiektem kpin na różnych stronach i pewnie stąd te rzekome 250tys odwiedzin.
Nie wiem w jakim świecie żyje ta kobieta, ale jej blog mnie niesamowicie zadziwia.
Napisałam jej kiedyś szczery komentarz, żadne chamstwo i nie opublikowała, to ja już sama nie rozumiem?
Pod względem interpunkcyjnym wywiad dno.
Przeprowadzającego wywiad obowiązują jakieś zasady poprawnej polszczyzny. No chyba, że ja jestem już niedzisiejsza i nie znam się na współczesnym "dziennikarstwie" .

Edytowane przez ladyan
Czas edycji: 2012-03-02 o 17:29
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:30   #3563
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Nie chce bronic Kamili, ale ona po prostu jest osoba upartą i nieufna, wiec dlatego jej zachowanie jest czasami niezrozumiale.

Po za tym jej temat byl tutaj tyle razy walkowany, ze mozna by ksiazke napisac XD
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:33   #3564
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladyan Pokaż wiadomość
Pod względem interpunkcyjnym wywiad dno.
Przeprowadzającego wywiad obowiązują jakieś zasady poprawnej polszczyzny. No chyba, że ja jestem już niedzisiejsza i nie znam się na współczesnym "dziennikarstwie" .
Masz rację, ale ten wywiad jest żenujący pod każdym względem
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse


tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:41   #3565
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Masz rację, ale ten wywiad jest żenujący pod każdym względem
Wierzę Ci na słowo. Przeczytałam pobieżnie, bo nie mogłam do końca przebrnąć przez to coś.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:42   #3566
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Kura Nioska Pokaż wiadomość
Mnie blog Kamili przestał rozwalać jak ujrzałam ten:
BLOG EMILII
http://iamemiliaa.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
A i perelka następna : www.nieuporzadkowana.blog spot.com Te najnowsze stylizacje takie tragiczne nie są, ale wcześniejsze mega :P
przejrzałam tak pobieżnie obydwa blogi i nie widzę nic szczególnie rozwalającego? ot zwyczajnie ubrane dziewczyny jakich wiele na ulicy
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:50   #3567
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
przejrzałam tak pobieżnie obydwa blogi i nie widzę nic szczególnie rozwalającego? ot zwyczajnie ubrane dziewczyny jakich wiele na ulicy

Wg mnie większość stylizacji z tych blogów (Kamili, Emilii i Nieuporządkowanej) to po prostu marnowanie potencjału czasami naprawdę fajnych ciuchów

Może i wiele osób na ulicy wygląda podobnie, ale nie pokazują tego na blogach i nie uważają się za osoby interesujące się modą lub feszynistki.

Czasami mogłyby spojrzeć krytycznie na to co widzą w lustrze i zastanowić się czy warto wrzucać coś takiego do sieci, wystawiając się na ogromną krytykę.
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:59   #3568
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
przejrzałam tak pobieżnie obydwa blogi i nie widzę nic szczególnie rozwalającego? ot zwyczajnie ubrane dziewczyny jakich wiele na ulicy
Mnie rozwaliła zawartość załącznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN853122+-+Kopia.jpg (124,6 KB, 270 załadowań)
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:13   #3569
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
przejrzałam tak pobieżnie obydwa blogi i nie widzę nic szczególnie rozwalającego? ot zwyczajnie ubrane dziewczyny jakich wiele na ulicy
nie ma nic rozwalającego w tych dziewczynach, tak jak napisałaś, mnóstwo takich dziewczyn na ulicy. rozwalające jest to, że takie osoby zakładają takiego typu blogi i pretendują do miana 'szafiarek' jednocześnie nieprzyjmując jakiejkolwiek konstruktywnej krytyki czy rad by blog był tym czym myślą, że już jest nic nie mam do takich osób, wolny kraj, ale takie blogi to przede wszystkim powinny cieszyć oko i pozwalać na inspirowanie się tym co tam jest pokazane, nie?
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 18:21   #3570
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Uważajcie na link bo wysyła trojana - mam dobrego anntywirusa więc nic się nie stało, ale ostrzegam!
A sam pokaz... jak dla mnie to kolekcja kapeluszy żadna, a sam pomysł to na zasadzie "niech piszą co chcą byle nazwiska nie przekręcili".
Przeczytałam dopiero po otwarciu, ale mój antywirus też go wykrył.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.