Linea?? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 19:11   #331
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez aakarolajn Pokaż wiadomość
a czy można stosować lineę i chrom plus jednocześnie... ?
bo slyszalam ze chrom też bardzo dobrze zatrzymuje apetyt.. wiec obawiam sie czy jak będe 2 leki stosowala naraz [jedna tabletka po drugiej] to czy nie będzie zadnych skutków ubocznych.
z gory thx za odp.
linea też ma w skladzie chrom aczkolwiek nie wiem jak to jest z jej ilością powórnaj mg chromu w linei i w tbl chromu
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 10:48   #332
Krostka
Raczkowanie
 
Avatar Krostka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chojnice, Pomorskie
Wiadomości: 74
Dot.: Linea??

Witam jestem też jedną z tych,która pokusiła się na suplement diety Linea. Biorę ją już trzeci dzień i mogę śmiało powiedzieć, że zmniejsza mi mój dotąd ogromny apetyt :P wcześniej musiałam podjadać między posiłkami i mogłam zjeść nawet całą czekoladę w 10minut...a teraz? Teraz nie chodzę głodna i nie czuję głodu. Jem 5 posiłków, ostatni jest o 18. Zastanawiam się czy zrzucę chociaż parę kilo,bo bardzo bym chciała :P Wcześniej też starałam się zdrowo odżywiać. Piję już od wielu lat zieloną herbatę. O czarnej już całkiem zapomniałam... Polecam Wam Linee jeżeli macie problem z nieposkromionym apetytem na słodycze
Krostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:45   #333
spioszek15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 177
Dot.: Linea??

cv
__________________
Wymiana zapraszam wszystkich

Proszę odp u mnie



Ciuchy torebki biżuteria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273719

Bluzeczki spódniczki spódnice
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8669679
spioszek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:37   #334
paulinka19880127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Linea??

Witam serdecznie też mam zamiar spróbować tego cudownego specyfiku lecz obawiam się okropnego efektu jojo. Czy któraś z Was może coś powiedzieć na ten temat? Z góry dzięki pozdrawiam
paulinka19880127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:22   #335
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Thumbs down Dot.: Linea??

no więc zżarłam tą paczkę linei i nic.
nie wiem czy nie jest gorzej
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 12:01   #336
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: Linea??

nadalka i paulinka-zazywam linee od soboty i w dniu dzisiejszym jest 2kg mniej.oczywiscie plus dieta1200kcal i cwiczenia.zrzucilam juz 13kg ale mialam zastoj-waga nie chciala spadac przez 3 miesiace,wiec wymyslilam ze moze linea mi pomoze i waga zacznie znow spadac,no i tak sie stalo-waga spada.tak wiec ja linee polecam-hamuje apetyt na slodycze i reguluje wyproznienia,oczywiscie-LINEA+DIETA+CWICZENIA-SAME TABLETKI NIC NIE ZROBIA ZA NAS

Edytowane przez tess27
Czas edycji: 2009-06-16 o 12:02
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:16   #337
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Linea??

tess27 wiesz co mi się wydaje że takie tabletki są właśnie po to aby trochę popuścić pasa, i niby ona miały by spalać tą tkankę tłuszczowa. ale jak ty masz taką dietę że spożywasz tylko połowę zalecanych kalorii dziennie to nic dziwnego że chudniesz i jeszcze ćwiczysz. może linea pobudziła twoje trawienie ,, ale mi się wydaje że to dzięki tej diecie tak schudłaś.
moja mama tez się denerwuje bo bierze tą linee i nic.. tylko stracone nerwy i pieniądze...
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 14:51   #338
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
tess27 wiesz co mi się wydaje że takie tabletki są właśnie po to aby trochę popuścić pasa, i niby ona miały by spalać tą tkankę tłuszczowa. ale jak ty masz taką dietę że spożywasz tylko połowę zalecanych kalorii dziennie to nic dziwnego że chudniesz i jeszcze ćwiczysz. może linea pobudziła twoje trawienie ,, ale mi się wydaje że to dzięki tej diecie tak schudłaś.
moja mama tez się denerwuje bo bierze tą linee i nic.. tylko stracone nerwy i pieniądze...
ja te diete stosuje od grudnia i mialam zastoj-kg nie spadaly mimo diety i cwiczen no i wymyslilam ze moze linea mi cos pomoze no i ruszylo dalej.waga spada.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

tabletki nic nie zrobia za nas-my musimy dietowac i cwiczyc

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

a mama stosuje cos oprocz tabl.-tzn.dieta i cwiczenia
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 16:42   #339
Krostka
Raczkowanie
 
Avatar Krostka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chojnice, Pomorskie
Wiadomości: 74
Dot.: Linea??

Ja również stosuję linea już ponad tydzień i widzę efekty w...w ciuchach :P na razie nie ważyłam się, ale odrobinkę widać różnicę. Jadam 5 posiłków dziennie, bez słodyczy...Ćwiczę około 20min dziennie... Dziewczyny, trzeba w siebie uwierzyć! Tabletki nic za nas nie zrobią jeśli nie zmienimy swoich nawyków.
__________________
A więc marzenia się spełniają...!
...no i jedno spełnione
30.06.2009-góra kosmetyczna (szafir)
21.10.2009-dół kosmetyczny (szafir)


Oddaj swoje życie temu, który odda Ci swoje serce...
Krostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:35   #340
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

Witam
Zastanawiam się nad zakupem Lineii. Ważę 58 kg przy wzroście 168 cm, ale mimo to nie czuję się ze sobą za dobrze gdyż dolne częsci mojego ciała nie należą do szczupłych Decyzja o zakupie tych tabletek wydaje się prosta jednak trapi mnie jedna myśl..czy biorąc je schudłyście także w biuście?? Bardzo ubolewałabym gdybym schudła w tej części ciała gdyż mój biust nie należy do gigantów i raczej nie chciałabym żeby uległ zmniejszeniu. Będę wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:45   #341
maartus1111
Raczkowanie
 
Avatar maartus1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Linea??

Tal, odchudza... portfel. Brałam Linee przez miesiąc tak jak mój tata. Ani moja ani jego waga nie ruszyła. Dobre tabletki na odchudzanie to Meridia czy coś takiego- moja mama brała. Schudła 6 kg- bez ćwiczeń oraz jedząc normalnie. Minusem tych tabletek jest to, że są dostępne na receptę. Ja jestem za odhcudzaniem bez tabletek, jednak cięzko to idzie. A znalezienie dobrych, działających tabletek graniczy z cudem....

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Krostka Pokaż wiadomość
Ja również stosuję linea już ponad tydzień i widzę efekty w...w ciuchach :P na razie nie ważyłam się, ale odrobinkę widać różnicę. Jadam 5 posiłków dziennie, bez słodyczy...Ćwiczę około 20min dziennie... Dziewczyny, trzeba w siebie uwierzyć! Tabletki nic za nas nie zrobią jeśli nie zmienimy swoich nawyków.
Schudłaś dzięki ćwiczeniom i regularnemu jedzeniu a nie tabletkom. Zdaje mi się, że Lina nie zaczęła działać w tydzień. Masz rację tabletki nic za nas nie zrobią.
maartus1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 18:14   #342
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

ooo i jeszcze jedno pytanie przyszło mi do głowy co z oplaniem?? można prażyć sie na słońcu zażywając Linee??
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:27   #343
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez maartus1111 Pokaż wiadomość
Tal, odchudza... portfel. Brałam Linee przez miesiąc tak jak mój tata. Ani moja ani jego waga nie ruszyła. Dobre tabletki na odchudzanie to Meridia czy coś takiego- moja mama brała. Schudła 6 kg- bez ćwiczeń oraz jedząc normalnie. Minusem tych tabletek jest to, że są dostępne na receptę. Ja jestem za odhcudzaniem bez tabletek, jednak cięzko to idzie. A znalezienie dobrych, działających tabletek graniczy z cudem....

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



Schudłaś dzięki ćwiczeniom i regularnemu jedzeniu a nie tabletkom. Zdaje mi się, że Lina nie zaczęła działać w tydzień. Masz rację tabletki nic za nas nie zrobią.
MAARTUS-JA MIALAM ZASTOJ W ZRZUCANIU WAGI 3 MIESIACE I DOPIERO BIORAC LINEA WAGA ZNOW SPADA

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Kazdy chudnie inaczej-ja mam duzy biust i chcialam zeby troche zmniejszyl sie a tu nic mimo ze na diecie jestem od grudnia.co do opalania chyba niema przeciwskaz.ja teraz antybiotyk biore na angine i lekarz nie kazal odstawiac linei

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Maartus co do meridii-to lek na duza nadwage,ma okropne skutki uboczne i w sklad wchodzi pochodna amfetaminy.środek typowa dzialajacy tylko na mozg-brak łaknienia a po odstawieniu pewny efekt jojo bo bez meridii apetyt wraca niestety
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:07   #344
KaKa F
Raczkowanie
 
Avatar KaKa F
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 236
Dot.: Linea??

Witajcie. Chciałam się z Wami podzielić swoim doświadczeniem odnośnie linea. To były moje pierwsze i chyba ostatnie tabletki!

Powziełam decyzje o odchudzaniu, a ponieważ dawno tego nie robiłam i nie ćwiczyła to chciałam taki power ze wszystkich stron żeby na początku dać kopa do spalania i trawienia organizmowi, a tabletki miały mi pomóc.Brałam dwie dziennie i tylko 3 dni, bo na 3 dzień nie umiałam się do spodni wcisnąć. Szok! Wcześniej luzy w gaciach i nagle... Przytyłam. To nie był tłuszcz raczej spuchłam i miałam straszne wzdęcia, ale takie że szósty miesiąc ciąży - ale to były najgorsze wzdęcia jakie miałam w życiu - myślałam, że brzuch mi pęknie. Najgorzej było po wieczornej tabletce. Miałam po nich ogromny apetyt -ciągle byłam głodna. Myślałam, że to minie, ale w swoich dżinsach czułam się jakby moje udo miało je rozsadzić. Szłam do szkoły i normalnie beczałam. I to był ostatni raz jak wziełam te tabletki. Nigdy więcej. Potem poczytałam trochę w necie i nie wiem już gdzie to czytałam, ale jedna dziewczyna tez miała takie wzdęcia i poszła do lekarza i on jej powiedział, że mogła umrzeć bo by jej jelito pękło. Po prostu - te tabletki sprawiają że nie wchłania się węglowodanów a one czy też resztki niestrawionego jedzenia(pewnie u niektórych) odkładają się na ściankach jelita rozpychając je. Ona musiała iść na płukanie jelit. Dodam, że ja po nich się dobrze wypróżniałam, ona też, ale widać nie strawione węglowodany i tak potrafiły się odkładać w jelitach. Ja też to miałam-dobrze że przestałam w porę je brać.

Chciałam Was ostrzec. Jak macie takie objawy to przestańcie je brać!!! Wczoraj byłam u lekarza i spytałam przy okazji o to i lekarz mi powiedział, że dodatkowo po nich jest cytuję "wspaniały efekt jojo".

Ale pamiętajcie na każdego działają inaczej. Życzę Wam i sobie zdrowia w odchudzaniu i STAŁYCH efektów

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez monia0225 Pokaż wiadomość
Witam
Zastanawiam się nad zakupem Lineii. Ważę 58 kg przy wzroście 168 cm, ale mimo to nie czuję się ze sobą za dobrze gdyż dolne częsci mojego ciała nie należą do szczupłych Decyzja o zakupie tych tabletek wydaje się prosta jednak trapi mnie jedna myśl..czy biorąc je schudłyście także w biuście?? Bardzo ubolewałabym gdybym schudła w tej części ciała gdyż mój biust nie należy do gigantów i raczej nie chciałabym żeby uległ zmniejszeniu. Będę wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
I jeszcze odnośnie: Kochana - schudniesz w biuście jak będziesz się odchudzać. Ja kiedyś pare lat temu miałam pełną miseczkę B, po odchudzaniu (sporym - mialam 163 wzrostu i 43 kg) biust zleciał mi do miseczki A (a bardzo sie mi sie wczesniej podobal) teraz waże 53 i troszenke mi sie zaokraglił ale to nadal jest pełna A ;/ u kobiet tak jest po prostu. Jak mogę Ci coś doradzić co mnie lekarz wczoraj poradził to ćwiczenia. Nie dieta nawet co zdrowe odżywianie - przestrzeganie 5 posilkow dziennie niewielkich (ale i nie malutkich i jak masz mozliwosc to najlepiej 30 min dziennie na orbirerku - ujędrnisz sie i wydobędziesz super kształty schudniesz ale ładnie. Ja sobie to przemyslalam bo cwiczylam tak normalnie w domu po godzinie ze na orbiterek nie mam miejsca, wiec kupie sobie skretny steper. A z tabletkami-wiem ze kusza z reklamy i obiecuja zlote góry ja nie polecam lepiej pic herbate figura czy inna, czerwona i zielona. Organizm pobudzisz do trawienia a nie bedzie efektu jojo.
__________________
Pentax K20D + DA 18-55 mm II + Sigma 70-300 APO + Fuji S5800
KaKa F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 16:31   #345
Krostka
Raczkowanie
 
Avatar Krostka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chojnice, Pomorskie
Wiadomości: 74
Dot.: Linea??

Teraz się wystraszyłam poprzednimi wypowiedziami...Kurcze, ja biorę te tabletki,na razie nic mi nie dolega :-P nie wiem czy schudłam na wadze czy nie, bo chcę zważyć się dopiero za jakiś czas...Czasami zastanawiam się czy branie takich tabletek nie powoduje obsesji... :/ Bo wiecznie się myśli o tym czy się schudnie czy nie. Ale powiem Wam jedno...biorę Linea od 8 czerwca i od tej pory zjadłam dwie kostki czekolady (bo mnie zmusił chłopak :P ) Poza tym-nic. To pewnie psychika tak działa, ale jestem zadowolona, że nie muszę już pochłaniać słodyczy...
__________________
A więc marzenia się spełniają...!
...no i jedno spełnione
30.06.2009-góra kosmetyczna (szafir)
21.10.2009-dół kosmetyczny (szafir)


Oddaj swoje życie temu, który odda Ci swoje serce...
Krostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:38   #346
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Linea??

Brałam Line`e miesiąc. Niestety nic nie pomogła...

Zauważyłam, że po zażyciu tabletki miałam zwiększony apetyt ... :/
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:33   #347
Krostka
Raczkowanie
 
Avatar Krostka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chojnice, Pomorskie
Wiadomości: 74
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Brałam Line`e miesiąc. Niestety nic nie pomogła...

Zauważyłam, że po zażyciu tabletki miałam zwiększony apetyt ... :/

A czy podczas łykania tabletek uważałaś np. na słodycze lub jedzenie późnymi wieczorami? Myślę, że to bardzo ważne aby przy zażywaniu tych tabletek postanowić sobie coś ważnego. Ja np. nie jem po 18 i ćwiczę jakieś 20min dziennie... Nie jem też słodyczy. Myślę, że potrzeba tu dużo mobilizacji i cierpliwości. Ale przecież...kochanego ciałka nigdy za wiele Więc jak nie uda się schudnąć to nie koniec świata.
__________________
A więc marzenia się spełniają...!
...no i jedno spełnione
30.06.2009-góra kosmetyczna (szafir)
21.10.2009-dół kosmetyczny (szafir)


Oddaj swoje życie temu, który odda Ci swoje serce...
Krostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:59   #348
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

A więc zdecydowałam się i zakupiłam linee biore ją od 19 czerwca więc o jakimś chudnięciu po 3 dniach tutaj nie ma mowy, ale już zauważyłam, że nie ciągnie mnie do słodyczy i od tej pory na żadną czekoladke itp sie nie skusiałam chociaż musze przyznać, że mój apetyt na jedzenie nie znikł powiedziałabym nawet, że się zwiększył..trochę się czuje jak na sterydach;P ale jem po 5 posiłków na dzień i sie nie łamię mam nadzieję, że ujrzę jakies efekty po pierwszym opakowaniu
Pozdrawiam
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:00   #349
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Linea??

ja mam pytanie do tych co biorą te tabletki.. Na opakowaniu napisane jest, żeby zażywać 'podczas posiłku'. Jak wy zażywacie? Przed posiłkiem, w trakcie (jecie, bierzecie tabletkę i dalej jecie;D) czy po posiłku? i czy zawsze o tej samej porze? Ja się wczoraj skusiłam na zakup i od dziś biorę. Za mną 1-sza tabletka.. zobaczymy jak to będzie.
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 10:36   #350
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

Ja staram się zażywac tabletkę w trakcie posiłku chociaż przyznam, że często o tym zapominam i najczęściej biore ją po;P
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:42   #351
kama12327
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: linea / lineal ?

hej... też mam mały problem z wagą ale co do linea to odradzam... przez to dziadostwo nie miałam okresu zresztą moja kol też!może cos innego...ale linea nie! 2 lata temu tak sie napaliłam ze od stycznia do wakacji scudłam 14,5 kg powaga! ale jadłam tylko owianki i wafle ryżowe...no coz lepsze to niz nic...hm...a po 2 latach kg wrociły

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

jak przestałam łykać tab okres po 2 dniach wócił...a wstrzymał sie ok 2 tyg a zawsze jest regularny... odradzam i trzymam za was kciuki!;*
kama12327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:56   #352
paulinka19880127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Linea??

Po 1 - nic dziwnego że kilogramy wróciły jak objadałaś się samymi owsiankami i waflami ryżowymi a później zaczęłaś pewnie normalnie się odżywiać. Dobra dieta polega nie nie "nic nie jedzeniu" tylko na zdrowych (czyli nie tłustych, słodkich,) i przede wszystkim częstych posiłkach. Do tego oczywiście ćwiczenia. Bo same tabletki nie spowodują cudów i nie schudniesz np. 15 kg w krótkim okresie czasu. Po 2 - nie popadajmy w skrajności bo każdy organizm jest innym i każdy inaczej przystosowuje się do różnego rodzaju takich specyfików. To tak jak z lekami, ogólnie działają na to na co maja działać ale są tzw. skutki uboczne które występują u osób które źle wchłaniają lek. Także dziewczęta przede wszytskich zdrowa żywność i ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. A takimi tabletkami to się można tylko wspomóc. Pozdrawiam i Powodzenia
paulinka19880127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:43   #353
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Linea??

Ja jak na razie jestem po 3 dniu i wszystko jest ok. Nie oczekuję, że już jakieś efekty będą. Zobaczymy co będzie. Dietę jako taką trzymam - zero słodyczy,gazowanego,fast food, białego pieczywa. No i dużo się ruszam.
Moja waga to aktualnie jakieś 50-51 kg. Chciałabym tak do 47 schudnąć. Dla mnie to akurat bo jestem niska 156-158.. jakoś tak. Zobaczymy jak będzie.

A mam jeszcze pytanie. Bo koleżanka się też skusiła na te tabletki ale ona pali papierosy. CZy to jakoś źle może wpłynąć? Połączenie tych tabletek i papierosów? Wiem na pewno, że nie rzuci palenia, cięźko by było - pali od paru lat. Lepiej żeby nie brała tabletek?
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 09:12   #354
emi8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
GG do emi8686
Dot.: Linea??

hej!
brałam line przez miesiąc 3 x dziennie w tydzień schudłam 2 kg.
Niby działa ale teraz strasznie wypadają mi włosy nie wiem czy to po tych tabletkach:conf used:
emi8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:48   #355
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

Cytat:
Napisane przez emi8686 Pokaż wiadomość
hej!
brałam line przez miesiąc 3 x dziennie w tydzień schudłam 2 kg.
Niby działa ale teraz strasznie wypadają mi włosy nie wiem czy to po tych tabletkach:conf used:
a jak się przy tym odżywiałaś?? Ja już biore 8 dzień i waga stoi w miejscu:/ przed zaczęciem zażywania lineii odżywiałam się zdrowo, żadnych fast foodów, chipsów, napojów gazowanych..słodyczy najczęściej też nie jadłam..więc nie mam sie z czym ograniczac biorąc linee. A waga ani drgnie..Może potrzebuje więcej czasu? W końcu każdy organizm jest inny. No ale jak już po 20 dniach nie zauważe efektu to się wkurze:/
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:01   #356
emi8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
GG do emi8686
Dot.: Linea??

w trakcie brania linei byłam na diecie czyli zero słodyczy, chipsów, napojów gazowanych itp itd. Chleb zastąpiłam pieczywem chrupkim i waflami ryżowymi. Przed tez stosowałam tą swoją dietę. Teraz obecnie jem wszystko Ale ostatnio słyszałam o jakichś tabletkach które sie rozpuszcza w wodzie tylko nie pamiętam nazwy..
emi8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:59   #357
tess27
Zakorzenienie
 
Avatar tess27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: prawie tychy
Wiadomości: 3 320
GG do tess27
Dot.: Linea??

Dzis jest drugi tydzien jak biore linea(2tabl) stosuje diete1200kcal i troszke ruchu-spadek 3.400kg. Zadnych skotkow ubocznych-teraz brak laknienia slodyczy i regularne wyproznianie sie-wczesniej bylo raz na 3-4dni w kibelku-jestem zadowolona
__________________
Forum Polskiego Stowarzyszenia "Endometrioza" www.endometrioza.aid.pl
Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
tess27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:02   #358
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: Linea??

No to skoro ja już wcześniej nie jadałam żadnych chipsów i innych badziewi i nie piłam napojów gazowanych to nie wiem co mam robić;P no ewentualnie jakas dieta 1200 kcal.. ale to mnie zabije;p
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:27   #359
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Linea??

witam czy tabletki linea mozna przyjmowac z tabletkami antykoncepcyjnymi
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:05   #360
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Linea??

Hej ciekawy wątek Ja dziś kupiłam w aptece swoje pierwsze opakowanie Linea, za 60 tabletek zapłaciłam 22zł ,od dziś biorę się za siebie. Waga wyjściowa 60kg przy wzroście 169cm chcę schudnąć tak do 55 kg nie więcej.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 10:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.