Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł Wam się podoba dla następnej części?
Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 31 44,93%
Mamy rozpakowane i spakowane razem plotkują i debatują.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Dzieci kwietniowe i majowe czekają na maluchy majowo-czerwcowe.V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Naszym malcom cyca damy i dwupaki wciąż wspieramy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 5 7,25%
Pociechy karmimy, przewijamy i za dwupaki kciuki trzymamy.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 2 2,90%
Mamy rodzą, dzieci mają, na maluchy swe czekają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 1 1,45%
Na porodówkę biegniemy,bo z dzieciaczkami spotkać się już chcemy. V-VI cz.VIII 0 0%
Wiosna za oknem,wyprawki czekają, kolejne Mamuśki na porodówki gnają.V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Która następna?Której się spieszy? Wciąż mamy w wątku za mało dzieci.V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Ptaszki ćwierkają, wiosna wszędzie, który brzdąc następny będzie? V-VI 2012 cz.VIII 3 4,35%
Bociany latają i dzieciaczki na bieżąco nam dostarczają.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 4 5,80%
Euro za pasem, najważniejsze dla nas są nasze bobasy. Mamy V-VI 2012 cz.VIII 0 0%
Koko spoko, lekarze na nasze Mamusie mają oko Mamy V-VI cz.VIII 1 1,45%
Bociany latają, kapusta rośnie, kolejne dzieciaczki witamy radośnie.Mamy V-VI 2012 cz.VIII 8 11,59%
Głosujący: 69. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 20:40   #3601
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
aniu, a czułaś coś wypadające z pochwy? Jeśli to zrobiło duże plum, to raczej powinnaś poczuć Chyba że byłaś zaaferowana tym piórem... Mogło sie zdarzyć, że to był jakiś bardziej zwarty kawałek czopa i niekoniecznie musiałaś zobaczyć jego część na papierze. Owszem, wcale nie musi być podbarwiony krwią.
tak uczucie jakby wyskoczylo z pochwy, probowalam cos dojrzec ale nic nie widzialam fakt potem bylam juz zaaferowana piorem

A Tobie gratuluje czopa
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:46   #3602
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ale, ale! Jakieś śladowe ilości jakiegoś nowego śluzu miałam przed chwilą na papierze Może to początki czopa Czyli mogę urodzić jutro albo za kilka dni, a to w sumie nic nowego bo i tak na to liczę...
A jak on wygląda jeśli można wiedzieć? Bo ja też mam jakiś inny od paru dni, np. dziś po dwójeczce to miałam duuużo takiego białego, mokrego, trochę rozciągliwego - jakby mi się zbliżały dni płodne Ale na pewno nie był to czop.

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Taką panią zrobiłam dla znajomego na urodziny z wódeczki
Wow, robi wrażenie Mogłaś jej jeszcze biust doczepić
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:50   #3603
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez nasteczka83 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź a po tym emolium nie bedziesz smarowac? i czy jest od 1 dnia zycia?
wiesz co ja jestem troche nadgorliwa i sama jestem maniaczka nawilzania, wiec ja zamowilam wlasnie tez z aleleki balsam svr rozowy,drogi bo jakos 68zl ale mojej kolezance starczyl na rok- mega wydajny i do tego ona nie stosowala zadnych kremow do tylka. Jak ma starczyc na rok to czemu nie sprobowac, mam zamiar tez podkradac go do twarzy,bo ponoc baaaardzo dobrze nawilza Ogolnie zamowilam u nich 3 op emolium (pewnie wystarczy na ponad pol roku), to svr i termometr bezdotykowy- sprawdzony i bardzo dokladny(mierzy tez temp na dworze, wody w wanience i mleka w butelce) Microlife NC 100- super i u nich najtanszy,bo w sklepie kosztuje 130zl,no i tym sposobem nie zaplacilam za przesylke


aaa i jest od 1 dnia,a ta moja kolezanka juz niczym nie smarowala przepraszam ze nie dopisalam

Edytowane przez ania_85
Czas edycji: 2012-05-04 o 20:56
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:57   #3604
nasteczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 203
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
wiesz co ja jestem troche nadgorliwa i sama jestem maniaczka nawilzania, wiec ja zamowilam wlasnie tez z aleleki balsam svr rozowy,drogi bo jakos 68zl ale mojej kolezance starczyl na rok- mega wydajny i do tego ona nie stosowala zadnych kremow do tylka. Jak ma starczyc na rok to czemu nie sprobowac, mam zamiar tez podkradac go do twarzy,bo ponoc baaaardzo dobrze nawilza Ogolnie zamowilam u nich 3 op emolium (pewnie wystarczy na ponad pol roku), to svr i termometr bezdotykowy- sprawdzony i bardzo dokladny(mierzy tez temp na dworze, wody w wanience i mleka w butelce) Microlife NC 100- super i u nich najtanszy,bo w sklepie kosztuje 130zl,no i tym sposobem nie zaplacilam za przesylke
dzięki bo pogubiłam się już w tym wszystkim ten termometr też muszę sprawdzić skoro polecasz Oilan zamówiłam ale dziadostwo jest od 6 miesiąca życia więc zwaliłam akcję
nasteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:00   #3605
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ja uważam i wg mnie tak samo było w tym wykładzie, że należy odciągać delikatnie, do pierwszego oporu. To ma nawet nie sprawić chłopcu żadnego bólu, więc jak mogłoby powodować rany?
W wykładzie było owszem, że to wszystko fizjologia, nawet balonik i nie należy absolutnie ingerować chirurgicznie, ale dbać o higienę i lekko odciągać trzeba. Wręcz przypomnij sobie, że w skrajnych przypadkach było zalecenie stosowania maści (chyba ze sterydami jakimiś, o ile dobrze pamiętam), więc wg mnie wszystko delikatnie, ale trzeba działać

!
no też tak właśnie usłyszałam a film oglądałam dwa razy - Pan powiedział, że rąk nie trzymać z daleka wręcz przeciwnie tylko delikatnie....tylko ja miałam problem z tym "delikatnie" bo nigdy nic takiego nie robiłam, opiekowałam się zazwyczaj dziewczynkami i tam nic trudnego nie było

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
no nie jest lepiej generalnie teraz zaczęły mu się tam bąble robić Mam dla niego linomag i wiele innych maści,ale nie wiem czy używać,bo boje się, że podrażnią
Antoś nauczył się ssać tylko cycka przystawiam go,a on grzecznie zaczyna ciągnąć
gratulacje wygranej walki wiem jak to cieszy- a co do linomagu - u mnie nie podziałał, za to podziałał bepanthen czy jak mu tam

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

1. A nie lepiej w Polsce złożyć dokumentów o dowód osobisty, ważny jest przez 5 lat.

Pewnie i lepiej, ale tan najpierw trzeba dolecieć, a tak 14 dni i powinno być bez problemu, paszport na 3 lata...tylko zdięcia nie mogę mu zrobić bo oczu jeszcze nie chce otworzyc na dłużej niż 5 minut


Cytat:
Napisane przez kaśka k Pokaż wiadomość
nasz maluszek
cudo - wygląda na duuużego chłopcaa a nie noworodka

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Byłam rano na ktg i małego słabo słychać, a ja nie naliczyłam wczoraj 10 ruchów, więc zdecydowano o przyjęciu mnie na oddział. Przyjechałam po walizkę i dać Wam znać neta chyba nie będę miała, ale w razie czego napiszę sms'a. Trzymajcie kciuki za mojego maluszka. Powodzenia dla Was
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Mój pierwszy syn nie miał kolek i dzięki mu za to więc jakby co, to jestem tak samo zielona jak reszta
My mieliśmy tylko raz odparzenie... Każdy musi wypróbować, co mu leży, bo to często zależy, jaki urok ma skóra dziecka, że tak powiem... Są pewnie i takie dzieciaki, które niczym nie smarowane nie miałaby odparzeń, a są i takie chuchane i dmuchane, a mają...
Fajnie, że się uspokoiłaś trochę
ja za to dowiedziałam się wczoraj co to znaczy kolka - jak Adaś zaczął krzyczeć o 21 tak nie skończył do 7 rano... to była tragedia, dobrze że R był, bo chyba wyskoczyłabym z okna jakbym sama była w tym domu.... dzisiaj czekamy - zobaczymy co się będzie działo, bo to nadchodzi "TA" godzina

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;33900585]Cześć Dziewczyny,
Gratuluję nowym Mamusiom! I przy okazji zachęcam do rodzenia jutro - mój mąż ma jutro urodziny, oprócz kilku wad jest całkiem fajnym człowiekiem, więc mam nadzieję, że jeśli Wam się uda urodzić jutro (a z tego, co Was podczytuję widzę, że kilka dziewczyn już bardzo chętnie urodzi), to może Wasze dzieci będą dzielić te jego dobre cechy A poza tym całkiem fajna data - 05.05.

U mnie bez zmian, 08.05 idę do kardiologa, w czerwcu do poradni genetycznej, ale straciłam już wiarę, że ktokolwiek pomoże mi rozwikłać zagadkę śmierci dziecka. Jutro Dawid będzie miał za to postawiony nagrobek, wybrałam piękny, granatowy kamień. To ostatnia rzecz, którą mogłam dla niego zrobić.
Ale nie smucę się już przechodząc obok sklepów z artykułami dziecięcymi, wierzę, że kiedyś będę ich klientką. Póki co, muszę wrócić do normalności, może uda mi się wyjechać z mężem na jakiś weekend gdzieś, potem wracam do pracy i choć moja praca nie jest z marzeń, to bardzo już na to czekam.
No i podczytuję Was Kochane, strasznie się cieszę, że póki co same fajne i szybkie porody!
Andzya, Twojemu maluszkowi również życzę szybkiego powrotu do zdrówka!
No to do następnego, dam Wam znać, jeśli kardiolog udzieli mi jakichś konkretnych informacji (w co wątpię, ale teraz już taki mój los).[/QUOTE]
Perse - fajnie, że wpadasz jakoś tutaj pusto bez Twojego "spamowania"

co do reszty którą doczytałam, to ja nie wiem jakim sposobem dałaś radę wytrzymać i nie przywalić tej głupiej kobiecie w łeb, ja chyba bym po tym jak się zachowywała i co mówiła dowaliła jej prawym sierpowym. Skąd się tacy ludzie biorą?!


doczytać Was to teraz dla mnie całkowita porażka, jak nie przy cycu, to kolka, to tysiąc innych rzeczy, a tak lubiłam tutaj przebywać z wami - no cóż niebawem wszystkie będziemy mieć dzieciątka to może nadąże


ps - co do Fridy się zgadzam, to obrzydliwe i nie jestem w stanie jej używać, dlatego u mnie do czyszczenia noska jest stara poczciwa gruszka. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak będę miała dziecko to nic nie będzie mnie brzydzić - nie zgadzam się, nadal gluty z nosa napawają mnie takim obrzydzeniem, że powstrzymuje się od wymiotów
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:04   #3606
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A jak on wygląda jeśli można wiedzieć? Bo ja też mam jakiś inny od paru dni, np. dziś po dwójeczce to miałam duuużo takiego białego, mokrego, trochę rozciągliwego - jakby mi się zbliżały dni płodne Ale na pewno nie był to czop.



Wow, robi wrażenie Mogłaś jej jeszcze biust doczepić
Biust ma pod tym kołnierzem mam jej robić zdjęcia na goło?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:05   #3607
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez nasteczka83 Pokaż wiadomość
dzięki bo pogubiłam się już w tym wszystkim ten termometr też muszę sprawdzić skoro polecasz Oilan zamówiłam ale dziadostwo jest od 6 miesiąca życia więc zwaliłam akcję
jak szukasz bezdotykowego,to kolezanka uzywa od 2 lat i jest bardzo zadowolona, ja co prawda na razie nim sie tylko bawilam ale jest na prawde spoko. Na rynku jest duzo badziewi i balam sie kupowac w ciemno,no i ta apteka tez jest juz przeze mnie sprawdzona. No a emolium jak dopisalam u gory to od urodzenia. Nawet chusteczek nie bede uzywala,tylko w malym termosie bede miala kapke emolium z ciepla woda i tak bede przemywala tylek,nie dosc ze taniej wyjdzie,to jeszcze nie uczuli malucha.
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 21:09   #3608
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

rinco specjalnie dla Ciebie

trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4300059.jpg (71,6 KB, 29 załadowań)
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:14   #3609
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
rinco specjalnie dla Ciebie

trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów
stokroteczka, wygrywasz
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:15   #3610
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
fakt,że badanie wewnętrzne jest naprawdę trudne... i czasem trzeba się namęczyć żeby zbadać rozwarcie.. to moje pacjentki podczas badania nie krzyczały i mi nie uciekały pośladkami. nie potrzebowałam też żeby kładły się na wznak i żeby miały pod pośladkami basen - co niektórzy praktykują. może to jest kwestia tego że jestem delikatna bo dopiero zaczynam albo tego że słabo badam czy coś jak nie czuję rozwarcia nie badam na siłę.

nie - kwestia tego że robisz to z wyczuiem, ja nie krzyczałam jak sprawdzali mi rozwarcie, nawet nie za bardzo pamiętam kiedy Pani doktor to zrobiła, widziałam tylko jej rękę i tyle...czyli jak się chce to można
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:18   #3611
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
rinco specjalnie dla Ciebie

trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów
hehe jestes niemozliwa
dobre dobre
szkoda,ze nie ma opcji "lubie to!"
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 21:18   #3612
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
nie - kwestia tego że robisz to z wyczuiem, ja nie krzyczałam jak sprawdzali mi rozwarcie, nawet nie za bardzo pamiętam kiedy Pani doktor to zrobiła, widziałam tylko jej rękę i tyle...czyli jak się chce to można
zawsze trzeba pomyśleć jak chciałoby się być traktowanym na miejscu pacjentki..
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:19   #3613
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

jestem i ja wieczorkiem, dziś miałam kiepski humor więc postanowiłam was nie drażnić ale już przechodzi, zresztą jutro też jest dzień i pewnie będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Byłam rano na ktg i małego słabo słychać, a ja nie naliczyłam wczoraj 10 ruchów, więc zdecydowano o przyjęciu mnie na oddział. Przyjechałam po walizkę i dać Wam znać neta chyba nie będę miała, ale w razie czego napiszę sms'a. Trzymajcie kciuki za mojego maluszka. Powodzenia dla Was
claudik powodzenia!!

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość
tez to oglądałam i musze się zgodzi, ze zapraszają te "wielkie gwiozdy" do siebie, ktore nic konkretnego nie mowią, wogole mnie te telewizje sniadaniowe strasznie juz wkurzaja, a jak widzę Jolę Pienkowska i jej towarzysza, to po prostu przełączam kanala bo nie mogę oglądac tych snobów

co do znajomych, u nas wiecej z dziecmi niz bez, z racji wieku
Ci bez dzieci interesują się nami, my tez jestesmy w stalym kontakcie, mam nadzieje, ze to sie nie zmieni.

o tak, jola p i ten gosc to jest totalna porażka. nie mogę patrzeć na ten duet

Perse
- cieszę się że zaglądasz do nas.
co do położnej to brak słów... co za baba! ale zgodzę się że czasem takie inne wydarzenia odciągają naszą uwagę od sedna sprawy i człowiek skupia się na czymś innym.

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Taką panią zrobiłam dla znajomego na urodziny z wódeczki
zdolniacha z ciebie!!

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
jak szukasz bezdotykowego,to kolezanka uzywa od 2 lat i jest bardzo zadowolona, ja co prawda na razie nim sie tylko bawilam ale jest na prawde spoko. Na rynku jest duzo badziewi i balam sie kupowac w ciemno,no i ta apteka tez jest juz przeze mnie sprawdzona. No a emolium jak dopisalam u gory to od urodzenia. Nawet chusteczek nie bede uzywala,tylko w malym termosie bede miala kapke emolium z ciepla woda i tak bede przemywala tylek,nie dosc ze taniej wyjdzie,to jeszcze nie uczuli malucha.
ania widzę że kupiłyśmy ten sam zestaw. ja też zainwestowałam w ten termometr i w emolium. podoba mi się twój pomysł żeby pupę przemywać woda z odrobiną emolium - też tak będę robić. chusteczki tylko na wyjście.

kism dzięki za słowa otuchy brakiem skurczy czy twardnieniami wogóle się nie denerwuję. porodu jeszcze chyba nikt nie przegapił więc może nie będę pierwsza
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:20   #3614
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
stokroteczka, wygrywasz


---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
hehe jestes niemozliwa
dobre dobre
szkoda,ze nie ma opcji "lubie to!"
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:21   #3615
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Ale, ale! Jakieś śladowe ilości jakiegoś nowego śluzu miałam przed chwilą na papierze Może to początki czopa Czyli mogę urodzić jutro albo za kilka dni, a to w sumie nic nowego bo i tak na to liczę...


begie, piękny brzucholek Witaj w klubie dużobrzuchatych
dziękuję i witam, witam

może w końcu i u Ciebie się zaczyna

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
A mnie od jakiejś godziny boli brzuch, ale nie w formie skurczów tylko cały czas. Najpierw tak jakby sam żołądek a teraz cały od biustu do jajników i mam wrażenie że jest twardy cały czas.
czyżby było coś na rzeczy? pełnia już pojutrze

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Taką panią zrobiłam dla znajomego na urodziny z wódeczki
o kurde niezła laska
ale jesteś pomysłowa

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość

trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów
mmm bardzo zgrabne
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:23   #3616
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez begie13 Pokaż wiadomość
o kurde niezła laska
ale jesteś pomysłowa



mmm bardzo zgrabne
wzorowałam na swoich
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:24   #3617
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
rinco specjalnie dla Ciebie

trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów
Nie no teraz to wymiata
rinco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:30   #3618
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

ania_85 mam pytanie jeśli chodzi o ten termomter. wczoraj dopiero go odpakowałam i sprawdzałam jak działa. napisz mi proszę jak zmierzyć nim temp. powietrza albo wody. w uchu i na czole działa bez zarzutu. patrzyłam w instrukcji ale nie ma opisu jak mierzyć temp wody czy powietrza i nie wiem
z góry dziękuję za odp.
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:31   #3619
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Dobra laski, koniec naśmiewania się z mojej damy
Ciekawe czy będzie się solenizantowi podobać
Dobranoc
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 21:37   #3620
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Timii Pokaż wiadomość
ania_85 mam pytanie jeśli chodzi o ten termomter. wczoraj dopiero go odpakowałam i sprawdzałam jak działa. napisz mi proszę jak zmierzyć nim temp. powietrza albo wody. w uchu i na czole działa bez zarzutu. patrzyłam w instrukcji ale nie ma opisu jak mierzyć temp wody czy powietrza i nie wiem
z góry dziękuję za odp.
tam z boku musisz przestawic z glowy na dom, raz naciskasz start no i pokazuje sie temp np w domu czy na dworze albo nakierowujesz na butelke lub wode i tez raz przyciskasz
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:38   #3621
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

dziewczyny w sprawie rurki do odgazowywania to ja już kupiłam tak na wszelki wypadek, bo gdyby były mi potrzebne to nie chcę się później martwić o przesyłkę z Polski. gdybym musiała spróbować to chyba najpierw porozmawiałabym z lekarzem. jakoś sama nie czuję się komfortowo żeby wykonywać takie "zabiegi", bałabym się że zrobię dziecku krzywdę. No ale jeśli ma to pomóc to warto spróbować. tylko na pewno nie na dłuższą metę - myślę że gdy zaparcia się powtarzają to po postu trzeba się poradzić pediatry a nie na własną rękę stosować w nieskończoność takie wynalazki w każdym bądź razie ja kupiłam takie:

http://medipartners.pl/index.php?pag...mart&Itemid=44
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:42   #3622
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

a co u Claudika? miala napisac smsa co tam,a tu cisza....ma ktos do niej kontakt?
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:49   #3623
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
tam z boku musisz przestawic z glowy na dom, raz naciskasz start no i pokazuje sie temp np w domu czy na dworze albo nakierowujesz na butelke lub wode i tez raz przyciskasz
no nie ale ze mne gapa, ja mam IRF 100 więc u mnie nie ma takiego przełącznika no nic, muszę szukać w necie bo nie wiem
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:57   #3624
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
fakt,że badanie wewnętrzne jest naprawdę trudne... i czasem trzeba się namęczyć żeby zbadać rozwarcie.. to moje pacjentki podczas badania nie krzyczały i mi nie uciekały pośladkami. nie potrzebowałam też żeby kładły się na wznak i żeby miały pod pośladkami basen - co niektórzy praktykują. może to jest kwestia tego że jestem delikatna bo dopiero zaczynam albo tego że słabo badam czy coś jak nie czuję rozwarcia nie badam na siłę.
Hm... rozumiem... Dzięki za objaśnienie Ja miałam właśnie takie badanie na wznak robione. Jeszcze teraz pytałam męża, czy pamięta to tak jak ja (a on generalnie mało szczegółów potrafi z porodu opowiedzieć), a to już 6 lat temu było i niestety potwierdził, że to były gorsze chwile, że bardzo krzyczałam... Czyli w razie czego pozostaje poprosić położną o większą delikatność...

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
tak uczucie jakby wyskoczylo z pochwy, probowalam cos dojrzec ale nic nie widzialam fakt potem bylam juz zaaferowana piorem
A Tobie gratuluje czopa
Hehe, to raczej Tobie chyba jest czego gratulować bo ja tak jak wspominałam, jakieś śladowe ilości tego miałam.

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A jak on wygląda jeśli można wiedzieć? Bo ja też mam jakiś inny od paru dni, np. dziś po dwójeczce to miałam duuużo takiego białego, mokrego, trochę rozciągliwego - jakby mi się zbliżały dni płodne Ale na pewno nie był to czop.
U mnie podobnie w sumie... a wcześniej nie miałam takiego, tylko taki bardzo wodnisty, nawet niedawno zastanawiałam się przed wizytą, czy to przypadkiem nie sączą mi się wody... Nie ma jednego właściwego wyglądu czopa Ja to pisałam tak, że moooże to jakieś zaczątki czopa... bo jak on już całkiem odchodzi, to tego śluzu nagle robi się dość sporo, przynajmniej tak miałam przy Maksie.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
tylko ja miałam problem z tym "delikatnie" bo nigdy nic takiego nie robiłam, opiekowałam się zazwyczaj dziewczynkami i tam nic trudnego nie było
Rozumiem... A odbyła się już pierwsza próba? R pomógł?
Spokojnej nocki bez kolki Wam życzę!

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
rinco specjalnie dla Ciebie
trochę ma nieproporcjonalne części ciała ale nie miałam z czego zrobić innych gabarytów

Nikt nie śmie się naśmiewać! Jak ja wyłam z zachwytu, to aż tż przybiegł i mu pokazuję, najpierw pierwsze zdjęcie, potem sugestię rinco i drugie zdjęcie Był też zachwycony i kazał mi napisać, że to zarąbisty prezent! Że lepsza taka wódka niż najlepszy whiskacz

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
a co u Claudika? miala napisac smsa co tam,a tu cisza....ma ktos do niej kontakt?
Mhm... Szkoda, że nic nie pisze Na pewno ma czyjś nr, obiecała przecież, że da znać, jakby się coś działo Jeszcze jest przed terminem, więc myślę, że trzymają ją tylko na obserwacji.
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka

Edytowane przez kism
Czas edycji: 2012-05-04 o 21:59
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:57   #3625
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

A ja mam w domu tylko rurki w ksztalcie fiu.tkow jeszcze zostaly mi z panienskiego,no ale takiej nie bede malemu w tylek wpychac

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Timii Pokaż wiadomość
no nie ale ze mne gapa, ja mam IRF 100 więc u mnie nie ma takiego przełącznika no nic, muszę szukać w necie bo nie wiem
hmm jesli nie ma zadnego przelacznika,to co sie dzieje jak raz nacisniesz "start" np kierujac termometr do gory?
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:06   #3626
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość

Hehe, to raczej Tobie chyba jest czego gratulować bo ja tak jak wspominałam, jakieś śladowe ilości tego miałam.


U mnie podobnie w sumie... a wcześniej nie miałam takiego, tylko taki bardzo wodnisty, nawet niedawno zastanawiałam się przed wizytą, czy to przypadkiem nie sączą mi się wody... Nie ma jednego właściwego wyglądu czopa Ja to pisałam tak, że moooże to jakieś zaczątki czopa... bo jak on już całkiem odchodzi, to tego śluzu nagle robi się dość sporo, przynajmniej tak miałam przy Maksie.
zaczynam zalowac,ze nie schylilam sie do wc i nie zaczelam szukac tego co zgubilam a ginekolog jest w stanie stwierdzic,ze wypadl mi czop? bo dopiero w poniedzialek mam wizyte. Gorzej jak ona zajrzy,a tam bedzie wiecej piór
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:08   #3627
Timii
Rozeznanie
 
Avatar Timii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 884
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość

hmm jesli nie ma zadnego przelacznika,to co sie dzieje jak raz nacisniesz "start" np kierujac termometr do gory?
no wlasnie nic pokazuję się L co w instrukcji opisane jest jako "zmierzona temp jest niższa niż 0 st" no raczej to niemożliwe rozumiem że u nas upałów nie ma no ale bez przesady
w uchu i na skroni mierzy super ale jak dla mnie to ogromny minus dla producenta za tą wtope. nawet w instrukcji nie napisali jak zmierzyć temp. otoczenia czy cieczy! i na necie też nic nie mogę znaleść
co za dzień!!!!!!
Timii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:09   #3628
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Witam Drogie Panie z tej strony mąż Clauudika. Puki co spokojnie po badaniach wszystko wyszło w porządku. Dostałą kroplówe z oksytocyny w nadziei że coś się ruszy ale widocznie małemu za dobrze w mamusi i nie ma zamiaru wychodzić. Czekamy wiec
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:10   #3629
ania_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 756
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez Timii Pokaż wiadomość
no wlasnie nic pokazuję się L co w instrukcji opisane jest jako "zmierzona temp jest niższa niż 0 st" no raczej to niemożliwe rozumiem że u nas upałów nie ma no ale bez przesady
w uchu i na skroni mierzy super ale jak dla mnie to ogromny minus dla producenta za tą wtope. nawet w instrukcji nie napisali jak zmierzyć temp. otoczenia czy cieczy! i na necie też nic nie mogę znaleść
co za dzień!!!!!!
kurde ja tylko zerknelam na opinie tego Twojego z ceneo,ze ludzie sa zadowoleni i ze mozna tak mierzyc temp...dziwne dziwne,az tez poszukam spokojnie zaraz znajdziemy
ania_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:14   #3630
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Worek z dziećmi rozwiązany,pierwsze Mamy w wątku...mamy!Mamy V-VI 2012 cz.VII

Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość
A ja mam w domu tylko rurki w ksztalcie fiu.tkow jeszcze zostaly mi z panienskiego,no ale takiej nie bede malemu w tylek wpychac[COLOR="Silver"]
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.